Robert Steele: Trump, kardynał, Serbia i Sabaudia, rozpad Francji i Unii Europejskiej – ani CIA, ani MSM nie rozumieją. . .

4 marca 2018 r. przerwałem sprawę denuklearyzacji Korei Północnej i zjednoczenia Korei. Nazywano mnie wariatem. Dwa tygodnie później prezydent Donald Trump potwierdził treść mojej wiadomości.

Oto moja następna sensacja: Francja straci Savoy i Niceę, a rząd upadnie; Kosowo ponownie dołączy do Serbii; Rosja będzie miała pełny dostęp wojskowy do portu Villefranche w Nicei ; a Unia Europejska się rozpadnie (podobnie jak Wspólnota drapieżnych satanistycznych ministrów pedofilów, ale to już inna historia.)

Donald Trump, Władimir Putin i Xi Jinping zgadzają się co do tego wszystkiego.

Oto historia, oparta na długim Skype z francuskim ministrem spraw zagranicznych Cienia.

Zaczęliśmy od omówienia historii, o której pisałem dwa dni temu:

PRZEŁAMANIE: List otwarty kardynała do prezydenta w sprawie wyboru dobro kontra zło wysłany do QPub, ocena Roberta Davida Steele [To powoduje śmierć papieża i Watykanu – 1 z 2 synagog Szatana]

Arcybiskup Carlo Maria Vigano jest także arcybiskupem tytularnym, który jest zarówno epickim cmentarzyskiem serbskich królów, jak i mniejszością muzułmańską w środku Kosowa, która, jak mi powiedziano, z pewnością zostanie ponownie włączona do Serbii, być może jako strefa autonomiczna.

Przy okazji syjonista wymyślił zbrodnicze państwo Izrael, które niedawno uznało Kosowo, co nie ma żadnego sensu, chyba że Izrael szuka innej bazy dla sponsorowanego przez siebie terroryzmu;

Wydaje się, że ta akcja Izraela wzmocniła aprobatę wielkiego mocarstwa dla ponownej integracji Serbii – z pokojem i dobrobytem na czele – Kosowa.

Powiedziano mi, że Turcja zgodziła się zrezygnować z Kosowa jako niepodległego państwa w ramach umowy, która obejmuje stałą demilitaryzację greckich wysp położonych w pobliżu Turcji.

Ulpiana była punktem wyjścia do dyskusji o przyszłości Europy i Francji. Wyzwalaczem upadku Francji – i rozpadu Unii Europejskiej – będzie sprawa Sabaudii, która wkrótce trafi do wiadomości. Sabaudia była krajem samym w sobie, wraz z księstwem Nicei, które zostało włączone do Francji jako kolonia wbrew jej woli. Traktat paryski z 1947 r. wezwał wszystkie strony do dekolonizacji, a artykuły te (14, 44) mają zastosowanie do Sabaudii i Nicei.

Prawowity następca tronu, książę Sabaudii, mieszka i pracuje w Rosji. Powiedziano mi, że Putin, Trump i Xi wszyscy zgodzili się, że nadszedł czas, aby rozbić Unię Europejską, a punktem wyjścia jest Francja, wykorzystując sprawę Savoy do złamania Francji, przywrócenia prawowitego rządu we Francji ludzi, a nie satanistycznych pedofili, którzy teraz prześladują ludzi w imię Głębokiego Państwa i Iluminatów, i tworzą odrodzoną Sabaudię, która oprócz księstwa Nicei ma strefę buforową podarowaną przez Włochy w celu zakończenia jej granicznej granicy z Francją. Monacco mógłby prawdopodobnie rozciągać się na wschód.

Być może dla wielu naciągane, ale nie dla mnie. Wspomniałem o niedawnym przypadku, w którym połowa Oklahomy była nadal rezerwatem indyjskim.

Robert Steele: Przywracanie Zachodu – zasady Sądu Najwyższego: Połowa Oklahomy to Rezerwat Indian

Jest tyle rzeczy, których nie wiem i nie rozumiem. Wiem tylko, że niektórym ludziom można zaufać, a niektórym można powierzyć wiedzę, której nie można uzyskać za pośrednictwem mediów społecznościowych lub zbierania sygnałów. Rozmawiam z jednym z nich.

Rozumiem też siły historyczne i siłę, jaką oferują prawda i cnota.

Steele on Books & America: Pokochaj lub strać! VIDEO ++

Wnioski z tej rozmowy były dla mnie potrójne:

01 Za kulisami, niezgłaszany przez media lub niedoceniany przez amerykańską opinię publiczną, prezydent Donald Trump dosłownie ma swoje ręce w każdej sprawie i wydaje się stać po właściwej stronie historii w odniesieniu do każdej kwestii.

02 Satanistyczni pedofile kontrolujący Europę – zarówno świecką, jak i królewską – są eliminowani, a Unia Europejska zostanie rozbita.

03 Z mojej inicjatywy, nie będącej częścią myśli ministra spraw zagranicznych cieni, omawiano prawdopodobny rozpad Wspólnoty Narodów, na której teraz żeruje Anglia – i którą również prowadzili satanistyczni pedofile premierzy w imieniu City of London – Rotszyldowie. Moim zdaniem Australia, Kanada, Irlandia i Szkocja będą całkowicie niezależne od Anglii w ciągu dekady.

Historia Korei:

Steele, Robert. „ Czy syjonizm się skończył? Od Korei po Syrię po najnowszą czystkę #GoogleGestapo, coraz bardziej możliwy wydaje się rozwód prezydenta Donalda Trumpa z syjonizmem ”, American Herald Tribune , 4 marca 2018 r. PBI BackUp

Przed strajkiem 13 – więcej o tym za chwilę – prezydent Donald Trump zerwał z Głębokim Państwem i jego syjonistycznym podbrzuszem, aby umożliwić zbliżające się zjednoczenie Korei, przy czym Chiny przyjmują odpowiedzialność za brak „luźnych bomb nuklearnych”, a Stany Zjednoczone zgadzają się na wycofać swoje siły zbrojne z południa po zjednoczeniu. Tak twierdzi Księżniczka Kaoru Nakamaru, przewodnicząca Instytutu Spraw Międzynarodowych na rzecz Pokoju na Świecie i będąca łącznikiem rodziny królewskiej z przywódcami Korei Północnej. [4]

[4] Osobiste spotkanie w Japonii, 18 lutego 2018 r., Zgodnie ze zdjęciami Roberta Steele i Bena Fulforda w Tokio – Omówienie Deep State, Shadow Governments, False Flag, Fake News, Pedophilia… UPDATE 9: Video D , Phi Beta Iota Public Intelligence Blog , 14 lutego 2018 r. Z kolejnymi aktualizacjami.

2020/11/012020/10/31przez redaktora

Za: https://phibetaiota.net/2020/11/robert-steele-trump-cardinal-serbia-savoy-break-up-of-france-the-european-union-neither-cia-nor-msm-get-this/

Wypowiedz się