Polscy medycy- łowcy skór, mordercy

W tle ogólnoświatowej zbrodni kowidowej, od dziesięcioleci trwa zbrodnia mordowania ludzi, aby pobrać ich narządy do przeszczepów.

Lekarze – Kanibale chcą unicestwić zawodowo profesora Jana Talara.

28 sierpnia tego roku w sądzie lekarskim w Warszawie odbyła się rozprawa przeciwko profesorowi Janowi Talarowi. Profesor Talar prowadzi w Bydgoszczy Klinikę Wybudzeń ze śpiączki mózgowej (przy Akademii Medycznej).

Sprawa jest tak bulwersująca, że aż trudno uwierzyć w jej realność! Jedyną reakcją na ten szokujący fakt, pozostaje wycie z bezsilnej rozpaczy i wściekłości!

Sprawę przeciwko Talarowi skierowali do sądu jacyś lekarze zajmujący się przeszczepami narządów, gdyż Talar psuje im biznesy!
Ten wspaniały lekarz leczy ze śpiączki mózgowej ludzi, których zakwalifikowano w szpitalach jako „umarłych” i którym chciano pobrać narządy do przeszczepów.

Jeśli rodziny „umarłych” wiedziały o działalności profesora Talara, to nie zgadzały się na zabicie członka rodziny tylko przewozili pacjenta do kliniki w Bydgoszczy! Tam po po pewnym czasie leczenia „umarli” wracali do zdrowia i do normalnego życia!

Przed budynkiem sądu zebrała się spora grupa pacjentów Talara, którym on uratował życie. Był młody człowiek którego chciano zabić w szpitalu by pobrać narządy do przeszczepów (uratowała go żona która zabrała męża ze szpitala i przewiozła do kliniki profesora Talara.)

Była dziewczynka którą też chciano zabić aby pobrać narządy. Jej matka przyjechała na rozprawę aż z Holandii. Były wzruszające sceny: ludzie których chciano zabić (pod pretekstem śmierci mózgowej) a którzy zostali wyleczeni przez Talara, płakali ze wzruszenia i nie kryli oburzenia z faktu postawienia przed sądem człowieka któremu zawdzięczają życie!

Profesor Talar uratował życie kilku tysiącom ludzi, których uznano w szpitalach całej Polski za „umarłych” i których chciano wypatroszyć by uzyskać narządy do przeszczepów!

Sprawa prof. Talara jest tak bulwersująca, że aż niewiarygodna. Co jakiś czas staje ON przed sądami lekarskimi które chcą go pozbawić prawa wykonywania zawodu. Tym razem tym medycznym skurwysynom zapewne się to uda, gdyż działalność Talara pozbawia ich narządów do przeszczepów, a więc i możliwości zarabiania na zabijaniu jednych ludzi by ratować innych!! Sąd odroczył rozprawę do października!

Każdy z kilku tysięcy przypadków wybudzenia ze śpiączki mózgowej pacjentów przez pana Profesora Talara, nadaje się do zawiadomienia prokuratury o próbie zabójstwa przez lekarzy, by pobrać organy do przeszczepu!

W KAŻDYM (!!!) z tych przypadków, lekarze informowali rodzinę o „śmierci” pacjenta i próbowali wymusić na rodzinie zgodę na pobranie organów!

Ci pacjenci których rodziny nie wyraziły zgody na pobranie narządów (a wcześniej na zabicie chorego) i przewiozły chorego do kliniki Talara – przeżyli, zostali wybudzeni i prowadzą normalne życie- pracują, uczą się, itp.

A ile było przypadków, gdy przerażona i zdezorientowana rodzina wyrażała zgodę na zabicie chorego i pobranie jego narządów do przeszczepu?? Tego się nigdy nie dowiemy!

W państwie prawa prokuratura powinna wszcząć postępowanie z urzędu aby to wyjaśnić!

Działalność profesora Talara pokazuje, że cała transplantologia balansuje na granicy przestępstw mordowania ludzi (których można skutecznie leczyć, co pokazuje profesor Talar!!!!) by pobrać ich narządy do przeszczepów.

Dlatego profesor Talar postuluje ograniczenie prawnych możliwości przeszczepów narządów tylko do przypadków nie budzących żadnych dylematów moralnych.

To znaczy (dla przykładu): ojciec (czy matka) może oddać własną nerkę (czy część wątroby) dla własnego dziecka czy nawet dla osoby obcej, gdyż takie pobranie narządu nie kończy życia dawcy!

Każdy inny przypadek, gdzie pobranie narządu do przeszczepu jest równoznaczne ze śmiercią dawcy, stwarza pole do makabrycznych nadużyć, co swoim działaniem ujawnia profesor. Opisuje on dla przykładu swoją rozmowę z lekarzem jednego z polskich szpitali, który namawiał rodzinę na zgodę by dziecko w śpiączce mózgowej zabić i pobrać jego narządy do przeszczepów!

W pewnym momencie rozmowy telefonicznej lekarz ten stracił panowanie nad sobą i rozpłakał się, gdyż dziecko które chciał zabić zaczęło ronić łzy!

Dziecko to zostało wybudzone przez Talara i prowadzi normalne życie!
A byłoby zabite i wypatroszone z wnętrzności, gdyby nie czujność rodziców!
Tego nie można tolerować, to jest czysty kanibalizm!!!

K A N I B A L I Z M !!

I dlatego ci którzy na tym odrażającym procederze robią gigantyczne pieniądze chcą profesora Talara unicestwić zawodowo!

Przerażające jest to, że środowisko lekarzy w Polsce, pozostawiło profesora samego, obojętne na straszliwą krzywdę jaką wyrządzają jemu oraz tym nieszczęśnikom którzy pod pretekstem śmierci mózgowej zostaną zabici przez lekarzy i wypatroszeni z organów! Gdy zabraknie profesora Talara i jego kliniki, nikt już nie uratuje od pewnej śmierci pechowców u których zdiagnozowano „śmierć mózgową”!

Przerażające jest to, że całe środowisko lekarzy stało się zgrają „łowców skór” , którzy nawet jeśli sami nie mordują ludzi, to bezczynnie przyglądają się jak czynią to ich koledzy!

Przerażające jest to, człowiek który jako jedyny „sprawiedliwy” przeciwstawił się bandzie „łowców skór”, został przez całe środowisko lekarzy w Polsce pozostawiony sam sobie, a część tego środowiska chce go unicestwić zawodowo!

Giniemy jako naród i jako cywilizacja!

Anthony Ivanowitz

08.11.2020r..

Www.pospoliteruszenie.org

Wybrane komentarze

Profesorowi Klinikę w Bydgoszczy odebrano już dawno

Od kilku lat profesor prowadzi niepubliczny zakład leczenia chorych z ciężkim urazem mózgu („Gołębi Dwór” pod Iławą).

Rebeliantka 08.11.2020 10:06:01

Profesor Talar to naprawdę wspaniały, wyjątkowy lekarz.

Szanowny Panie,

Znam Pana Profesora Talara osobiście – od czasów studiów.
Studiowaliśmy na tej samej uczelni – (Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi), chociaż on ukończył studia kilka lat wcześniej – jest kilka lat ode mnie starszy.

To naprawdę wspaniały lekarz, specjalista oraz wyjątkowy człowiek, taki których niewiele, niestety w Polsce pozostało.

Profesor Talar – jako jeden z najlepszych specjalistów na świecie – w dziedzinie rehabilitacji neurologicznej – wyleczył, przywrócił do życia kilka tysięcy osób. Ludzi najczęściej młodych, po urazach mózgu – w stanie śpiączki, którzy przez innych lekarzy, zostali skazani na śmierć…
Wielu z nich obecnie prowadzi normalne życie.

Tak jak napisała P. Rebeliantka, Profesor Talar od kilku lat nie prowadzi już kliniki przy AM w Bydgoszczy albowiem swoją pracą naraził się wielu innym lekarzom – głównie właśnie „specjalistom” od przeszczepów…

To naprawdę niesłychane, niewiarygodne co się dzieje w Naszym Kraju -a przykład Pana Profesora Talara – jest najlepszym dowodem, w którą stronę zmierza Polska Służba Zdrowia…

Zadzwonię dzisiaj do Profesora Talara, spróbuje go przekonać aby może zaczął pisać – zaglądać na Neon24.pl.
Już kiedyś mu to proponowałem; ale odpowiedział, że ma naprawdę zbyt dużo pracy; całe swoje życie poświęca chorym i to najważniejsza dla niego sprawa.

Dam znać jaka będzie jego odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie

Ryszard Opara 08.11.2020 11:59:56

@Rebeliantka 10:06:01

Dziękuję za tą ważna informację! Rodziny których spotka tragedia „śmierci mózgowe” kogoś z bliskich będą wiedzieli gdzie szukać ostatniego ratunku.

anthony 08.11.2020 12:02:26

@anthony 12:02:26

Nawet jeśli uda się „łowcom skór” pozbawić Talara prawa wykonywania zawodu lekarza, to i tak gówno mogą mu zrobić.
Obrona jest prosta. Swoją klinikę „Gołębi Dwór” przekaże oficjalnie komuś z rodziny, zaś nowy właściciel zatrudni Talara na etat powiedzmy … portiera.
Tak zrobił doktor Czerniak z Opoczna którego pozbawiono prawa wykonywania zawodu lekarza, gdyż publicznie krytykował obowiązek szczepień niemowlaków.
Otworzył własną działalność gospodarczą pod szyldem: poradnictwo zdrowotne (czy jakoś tak). Do prowadzenia takiej działalności nie potrzeba dyplomu lekarza! I mogą go cmoknąć w miejsce, gdzie król chodzi piechotą!

anthony 08.11.2020 12:40:30

„Giniemy jako narod i jako cywilizacja!”

—————-
Ano giniemy – bo przyczyną tego jest forsa i umiejętne nadanie jej szatańskiej mocy przez tych – co to ich ojcem jest diabeł.
Wniosek?
Forsą można z człowiekiem zrobić wszystko – i to się robi – zaczynając już od żłobków.

demonkracja 08.11.2020 15:13:14

@ Autor – 5*

„W państwie prawa prokuratura powinna wszcząć postępowanie z urzędu aby to wyjaśnić!”

Zjudaizowane prawo nie daje takiej możliwości.

Rzeczpospolita 08.11.2020 15:28:44

@Rebeliantka 10:06:01

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/julia-tymoszenko-handluje-narzadami-ukraincow-2014-08 Jakoś tak mi się skojarzyło . Ukony .

Repsol 08.11.2020 16:53:03

@Rzeczpospolita 15:28:44

Od czasów Christiana Barnarda takie praktyki funkcjonują na całym świecie, nie tylko w Polsce. To, co dzieje się u nas jest przejawem powszechnego trendu, za czym stoją ogromne pieniądze, z którymi pojedynczy lekarz nie jest w stanie konkurować. Często sztucznie podtrzymuje się krążenie, aby narządy w dobrym stanie dotarły do biorcy. Podejrzewam, że również za granicą każdy lekarz z równą zaciętością byłby wdeptany w ziemię i pozbawiony prawa wykonywania zawodu, gdyby sprzeciwiał się tamtejszym lobby transplantologicznym. Pan Pisze o braku działań prokuratury, jednakże w kwestii prawa wykonywania zawodu orzeka Naczelna Izba Lekarska, a jej wyroki są nie do obalenia, głównie ze względów prawno – formalnych. Tak więc prokuratura i sąd RP nie ma możliwości z urzędu, aby te kapturowe, korporacyjne wyroki weryfikować. Owszem, przy wsparciu prawnym Stowarzyszeń Użyteczności Publicznej np. HFPCz człowiek wybudzony ze śpiączki mógłby z powództwa cywilnego wnieść sprawę przeciwko transplantologom ale…nie szkoda reszty cudem odzyskanego życia i pieniędzy na pielgrzymkę po sądach z wątpliwym efektem? W końcu nasze prawo to stajnia Augiasza.

viridiana 08.11.2020 21:35:31

To chyba coś więcej niż kanibalizm.

To jakiś spotworniały MENGELIZM.

Trzeba uświadamiać ‚biorców’, że żyją, bo komuś innemu zabrali życie. Ba, patroszyli na żywca, bo prof. Talar twierdzi, że śmierć mózgowa nie istnieje.

hens 08.11.2020 21:36:53

Pisałam o tym

https://rebeliantka.neon24.pl/post/138168,czy-dawcy-narzadow-maja-prawo-do-zycia

https://rebeliantka.neon24.pl/post/137215,mz-i-sejm-w-rekach-lobbystow-smierc-mozgowa-wg-poslow

Rebeliantka 08.11.2020 22:11:19

@anthony 12:02:26

Jeżeli oczywiście na ten ratunek rodzinę będzie stać Ośrodek Rehabilitacji jest całkowicie komercyjny. Koszt miesięcznego pobytu to ok. 20000 zł. Proszę sobie wyobrazić 2-3 lata pobytu. Mój niepokój budzi jednak fakt, że poza prof.dr. J. Talarem nie zatrudnia on żadnego innego lekarza ani nie ma aparatury diagnostycznej, lecz wyłącznie rehabilitacyjną. Ośrodek istnieje 5 lat, jednak w internecie nie mogłam znaleźć żadnych opinii na temat jego skuteczności w zakresie przywracania pacjentom świadomości.
https://m.rawicz24.pl/artykuly/na-rehabilitacje-potrzeba-prawie-20-000-zl-na-miesiac,65744.html
Czyli jak by nie patrzeć, „Pogoda dla bogaczy”.
Oczywiście prowadzenie Ośrodka tego typu i usługi z użyciem specjalistycznej aparatury jest bardzo drogie, natomiast oburzające, iż NFZ w ogóle ich nie refunduje.
http://golebidwor.pl

viridiana 08.11.2020 22:18:22

@viridiana 22:18:22

To nie s ą ścisłe informacje. Tutaj można sprawdzić:

http://golebidwor.pl/kontakt/

Rebeliantka 08.11.2020 22:27:43

@anthony 12:40:30

Właściciel prywatnego Ośrodka Rehabilitacji ma się tam zatrudnić jako portier?! A po co? Zrobił to samo, co Czerniak. I ma przecież prawo nadzorować średni personel rehabilitacyjny, który u siebie zatrudnia, a z racji działalności gospodarczej uzyskiwać dochód i odprowadzać podatki. Natomiast prywatny Dom Seniora mieszczący się w tym samym budynku, ma prawo prowadzić szewc, krawiec lub piekarz. Nie bój się Pan, lekarz z głodu nie zginie :).

viridiana 08.11.2020 22:28:57

@viridiana 22:28:57

Profesor nie jest właścicielem Ośrodka.

Właścicielem jest sp. z o.o. Wi-Ka. Wszystkie dane można odczytać z KRS.

http://www.krs-online.com.pl/msig-3523-145813.html

Spółkę założono w 2010 r. Było dwoje wspólników (Wilczyński Mariusz, Sergiej Beata Anna). Każdy wspólnik włożył po 330 tys. zł.

Obecnie jest troje wspólników: Wilczyńscy Mariusz, Edyta i Paulina. Zarząd: Edyta Wilczyńska, Aneta Nogal.

Rebeliantka 08.11.2020 22:46:56

Rola profesora

Profesor jest konsultantem ośrodka. Przebywa w nim – jak podano na stronie internetowej – od niedzieli do środy.

Rebeliantka 08.11.2020 23:00:58

@Rebeliantka 22:46:56

Kwestie własnościowe są bez znaczenia dla ludzi skazanych na śmierć, z powodu braku pieniędzy.

viridiana 09.11.2020 09:10:27

@viridiana 09:10:27

Nic nowego Pani nie odkryła. Przecież napisano wyżej wiele razy, ze profesorowi zabrano klinikę.

Tylko prywatna firma miała odwagę dać mu szansę dalszego ratowania ludzi i dzielenia się swoim doświadczeniem z lekarzami i rehabilitantami w sposób praktyczny, a nie tylko za pośrednictwem książek, które profesor napisał.

Pani jednak raczyła sformułować jakieś wyssane z palca supozycje o byciu właścicielem, dochodach i o tym, że „lekarz z głodu nie zginie”.

Bardzo dobrze, że profesor ma możliwość nadal leczyć i „nie umarł z głodu”. Dzięki temu ma pieniądze na prawników, którzy go reprezentują w licznych postępowaniach wytaczanych mu przez izby lekarskie.

Rebeliantka 09.11.2020 10:19:06

@Ryszard Opara 11:59:56

Szanowny Panie Doktorze
Ktoś kiedyś powiedział: „najlepsi lekarze pójdą do piekieł” i w tej maksymie zawarł ocean prawdy o wielkości naszego człowieczeństwa. PT profesor Talar jest uważany przez pacjentów i ich rodziny za Boga, który zstąpił do piekieł ciemności i rozpaczy aby uwolnić stamtąd ludzi skazanych na cierpienie wskutek ślepych zrządzeń losu. Wiele istnień ludzkich udało Mu się ocalić. Po pięciuset ocalonych przestał już liczyć ludzi, których przywrócił do życia. Profesor, mimo, że od dawna jest na emeryturze, autentycznie kocha swoją pracę i prawdopodobnie nie będzie tracił cennego czasu zaszczycając Blogerów swoją tutaj obecnością. Wystarczy spojrzeć z jak cudowną delikatnością traktuje swoich pacjentów. Tego żadna maszyna nie zrobi: https://www.youtube.com/watch?v=kDAymK4NN74

Ostatnio w sprzedaży ukazał się Jego podręcznik akademicki (a może wznowienie) pt. Rehabilitacja Neurologiczna, oparty na kazuistyce.
Może Pan nie wie, ale wbrew temu, co pisze Pani Rebeliantka, profesorowi nigdy nie „zabrano kliniki”, gdyż w Bydgoszczy pracował jako kierownik całkowicie państwowej placówki Akademii Medycznej. Zrobiono z Nim w 2006 r. to samo, co w rok później ze słynnym krakowskim kardiochirurgiem Mirosławem Garlickim na fali ziobrowskich czystek w służbie zdrowia – pomówiono o łapówkarstwo i wyrzucono z pracy etatowej mimo, iż w sprawie wytoczonej Mu przez prokuraturę nie został skazany. https://wyborcza.pl/1,87648,14778670,Bijace_serca_zwlok.html?disableRedirects=true

Cenny, ale skądinąd nader emocjonalny artykuł Pana Anthony precyzują poniższe doniesienia medialne, co prawda katolickie, ale wygląda na to, że dla prasy reżimowej profesor definitywnie stał się persona non grata. https://www.radiomaryja.pl/informacje/polska-informacje/prof-jan-talar-specjalizujacy-sie-w-wybudzaniu-pacjentow-ze-spiaczki-postawiony-przed-sadem-lekarskim-powodem-krytyczna-opinia-ws-obecnych-zasad-dot-orzekania-o-smierci-mozgowej/

viridiana 10.11.2020 13:09:32

@viridiana 13:09:32

Czegoś nie rozumiem: POMÓWIONO o lapówkarstwo i wyrzucono z pracy, ale nie „zabrano kliniki”?

Ależ była to – oczywiście – metoda na „zabranie”, wykolegowanie z kliniki.

Przy okazji ważna wypowiedź profesora na pytanie:

(…) ostatnie pytanie dotyczyło tego, czy do profesora zgłaszają się młodzi lekarze, chcący skorzystać z jego doświadczenia i uczyć się podobnego podejścia po pacjentów.

– Nie, każdy lekarz wchodzący na ścieżkę ratowania chorych w śpiączce jest szykanowany, spotyka się z prowokacjami, traci pracę – padła odpowiedź. – Młodemu człowiekowi zależy na tym, by zarobić, mieć dobre stanowisko, a nie żeby walczyć w imię kogoś. Nikt się nie podejmuje takiej działalności, bo traci na tym. Sam „oberwałem” wiele z tytułu walki z tym problemem, ale nie załamało mnie to. Liczba pacjentów, którym pomogłem, dochodzi do tysiąca, ale przestałem już ich liczyć. Obecnie w mojej klinice przebywa około dwudziestu osób, z różnymi problemami. Z Polski, z Europy, ze Stanów Zjednoczonych, z Kanady – powiedział nam profesor Jan Talar.

https://www.pch24.pl/profesor-talar-o-dramacie-vincenta-lamberta–to-pogwalcenie-praw-boskich-i-ludzkich,69411,i.html

Rebeliantka 10.11.2020 13:55:23

@viridiana 09:17:10

Niech Pani skończy z tymi insynuacjami wobec wszystkich. Podsumujmy fakty.

Profesora wyrzucono z pracy w klinice, bo naraził się lobby transplantacyjnemu. Pomówienie, to najprostszy sposób, aby się pozbyć niewygodnego człowieka. I tak postąpiono. Pomówienia – oczywiście – się nie potwierdziły.

Znalazł pracę w prywatnej jednostce i Bogu dzięki, bo w ten sposób może się dzielić swoim doświadczeniem i upowszechniać wypracowane metody.

Nie jest właścicielem „Gołębiego Dworu”, ale utożsamia się z założonym tam Centrum Neurorehabilitacji jego imienia, bo pracuje tam przez 4 dni w tygodniu i wykorzystywane są jego metody, a nadto nazwa centrum odwołuje się do jego nazwiska. W tym znaczeniu mówi o swojej klinice.

Poza tym, ani profesor Talar, ani właściciele „Gołębiego Dworu” nie odpowiadają za to, że państwo polskie nie raczy finansować neurorehabilitacji w tej jednostce. Zresztą, nie tylko nie raczy, ale wydaje się być mało zainteresowane wybudzaniem ludzi ze stanu śpiączki mózgowej.

Rebeliantka 11.11.2020 12:09:12

Opublikowano za: https://anthony.neon24.pl/post/158738,polscy-medycy-lowcy-skor-mordercy

Comments

  1. peter159 says:

    Panstwo teoretyczne jest pod okupacja solidarnej mafii polskojezycznych zbrodniarzy kanciastego koryta. Konowalow pseudomedycznych ktorzy morduja ciezko chorych-nieprzytomnych pacjentow i pobieraja ich organy wewnetrzne do przeszczepow, nalezy karac za morderstwa!! Jezeli prokuratorzy, wymiar nie-sprawiedliwosci nie reaguje na takie zbrodnicze praktyki to Polacy musza sami tworzyc grupy samoobrony i likwidowac z zycia publicznego,spolecznego mordercow,gwalcicieli,zlodziei,oszustow,zdrajcow tak podobnie jak za okupacji hitlerowskiej 1939-1945!! Mendialne glupienie,zastraszenie,otepienie umyslowe wiekszosci Polakow jest astronomiczne i trudne do wytlumaczenia!!Mendialne ,,prestytutki”gownianego scieku i skorumpowane polityczne,partyjne gownojady solidarnej mafi przestepczej na sluzbie szatanistow-globalistow, odpowiadaja za niszczenie Polski i zbrodnie w bialych rekawiczkach na oglupionym, zastraszonym, naiwnym i milosiernym Narodzie Polskim. Lewacka chazarska grupa w Hierarchii koscielnych judaszy tez niestety bierze udzial w tym nowoczesnym ludobojstwie Narodu Polskiego!!

Wypowiedz się