PILNE! Zapowiedź masowych testów jako preludium masowych szczepień, czyli BIAŁEGO FASZYZMU – Justyna Socha

BIAŁY FASZYZM szczepionkowy, jako forma LUDOBÓJSTWA w “białych rękawiczkach”,  nadchodzi pośpiesznie do Polski. Sygnalizuje to Justyna Socha w rozmowie z Januszem Zagórskim, a potwierdza to cały szereg artykułów na naszej stronie.

Redakcja KIP

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

https://stopnop.com.pl/

Wybrane komentarze

Andreas Hans

Cały sejm i senat do dymisji, a następnie pod sąd i do więzienia!!!

Ewka JJ

Wszyscy muszą się zjednoczyć i ruszyć na sejm .

Janusz Sem

Od dawien dawna nie mamy własnego rządu. Jak nic nie zrobimy… To będzie jeden rząd światowy, nie będzie nowych wyborów, większość ludzi nie przeżyje szczepień. Teraz mamy wielki reset i depopulację !!!

Wanda Maria

Świat jest inny odc. 151 – Jak nas sprzedano na testy.

Ryszard wakulinski

Na razie jestesmy w przedsionku piekla -jak uruchomia 5G na masowa skale to sie zacznie

Stanisław Marszruta

Prawo działające przeciwko obywatelowi jest BEZPRAWIEM! Nie ma żadnej mocy prawo uchwalane gwałcące nadrzędne prawa naturalne, prawa do człowieczeństwa!!! Takie prawo jest prawem bandytów!!!

Elzbieta Ozięblowska

Nie pozwólmy odebrać sobie wolności. Nie będą nas zmuszać do tego czego nie chcemy. Nie poddawajmy się testom ani szczepieniom.

Barbara Brecht

Dziwię się rodzicom, którzy nie chronią swoich dzieci i siebie przed tak niebezpiecznymi szczepionkami.

kala08072009

Przecież on wie do czego służy ten skład w tzw szczepionce i dlatego zależy mu (.im ) aby nam to świństwo zapodać. To nie ma nic wspólnego z prawdziwą szczepionką.

Dariusz Dzik

Kto rezygnuje z wolności na rzecz własnego bezpieczeństwa straci jedno i drugie .

Kinga Krol

Test potrzebny do kradzieży DNA Polaków!!!!!!!!!!!!?

Stanisława Janowska

Lada dzień mogą zamknąć miasta , obym się myliła . Przed Wszystkimi Świętymi też najpierw apelowali o rozsądek , a chwilę potem zamknęli cmentarze . Możemy spodziewać się wszystkiego , ale na pewno nie prawdy i szczerości .

Andrzej Morawski

Dopiero będzie źle jak zrobią operację BLACK SKY, czyli wyłączą prąd w całej Polsce ,i nie tylko. Musimy walczyć aby do tego nie dopuścić

Andrzej Morawski

@Adam Tu chodzi też o długotrwałe wyłączenie energii elektrycznej w celu zmniejszenia transportu żywności i wywołanie totalnego chaosu.

Kinga Krol

A co z Kodeksem Norymberskim jako przeciwdziałanie szczepieniom!!!!????!!!!

Hubert Gasperski

Będą przekupywać ludzi anulowaniem długów, lub normalnie pieniędzmi tych co się zaszczepia będą dzielić ludzi napuszczać na siebie, szczepionych na nieszczepionych narazie jest doopirwadzenie do bankructwa, a potem propozycja anulowanie długo dochod gwarantowany w zamian za szczepienio- niewolę

Mariusz Gaj

Najlepsza alternatywa jest totalne nieposluszenstwo !!

darek

Ja się nie zaszczepię, choćby mnie chcieli zwolnić z pracy. Nie boję się tej fałszywej władzy garstki ludzi.

aa bb

Ty czy ja nie ale spora część tej biernej masy to zrobi. Kilka dni temu rozmawiając z kuzynką, stwierdziła, ze pewnie nie uniknie szczepienia, bo lubi swoją pracę. Nie przebierałem w słowach na takie postawienie sprawy. To co robią sprzedajni politycy to wymęczyć ludzi psychicznie, do tego stopnia, że spora część ludzi zgodzi się na to dla tzw. świętego spokoju licząc, że to jest rozwiązaniem problemu, który sztucznie wygenerowano, a później będziemy światkami żniwa jakie ten nielegalny eksperyment zbierze. Za to co jest realizowane ci którzy wykonują ten plan już powinni wisieć.

aa bb

@bel arte Niestety tak jest. Ale to wynik, jak to powiedział pożyteczny idiota, Pinkas, wykreowania w ludzkiej świadomości zapotrzebowania na szczepionkę. I to robią ci zdrajcy poprzez strach, propagandę medialną, ograniczenia, które są tak absurdalne i niespójne, że doskonale widać, że chodzi o grę na emocjach, zabiegi socjotechniczne, oraz bazowanie na bezwartościowych testach na których oparli strategię zrealizowania planu globalistów i całego tego gadziego oszołomstwa. Rok temu odwiedzając mojego dobrego znajomego, którego znam 25 lat, podczas rozmowy wyszło, że co roku szczepi się na grypę. Stwierdził, że czego się tu bać skoro to martwy wirus. Wysłałem mu sporo materiałów na temat tego syfu którym się szczepi, wraz z ulotką producenta, składem i dokładnym objaśnieniem czym są te składniki, które sobie pozwala aplikować oraz mechanizmów jakie ta trutka wywołuję w jego organizmie. I wydawałoby się myślący człowiek, a wyszedł arogancki głupiec, który pozwala sobie aplikować komercyjny produkt nastawiony wyłącznie na zysk. A pracodawcy czerpią z tego korzyści bo dostają % od każdego zaszczepionego pracownika. Co gorsze obserwuję u niego zanik świadomości, w przeszłości rozmawialiśmy na wiele tematów, teraz już nie czuję potrzeby z kimś takim rozmawiać, który tak elementarne kwestie traktuje z niebywałą ignorancją, a wręcz szyderą. I takich ludzi jest cała masa. Nie poszerzają wiedzy, nie szukają, nie czytają, ważniejsze napić się piwa i podrapać za uchem, kupić samochód. Dlatego w naszym kraju jest jak jest, bo ludzie są bierni i leniwi. Wolą się zadłużyć po to by kupić lepszy samochód, niż popracować nad swoim zdrowiem. Ważniejsze dla nich jest mieć niż być.

Teresa Kulinska

PANI JUSTYNKO PANIE JANUSZU OGLADAM WAS Z ANGLI BOGU DZIEKUJE ZA TAK WSPANIALYCH MADRYCH RATUJACYCH ZYCIE LUDZI LUDZKOSC POLSKIE CALY SWIAT BUDZICIE OTUMANIONYCH LUDZI OGLADAJACYCH TEL DZIEKUJE WAM NIE PODAJCIE SIE PRZESYLAM CALEMU SWIATU BEZWARUNKOWA MILOSC NIECH WAS BOG PROWADZI

basia rybak

Matki i żony polskich policjantów i żołnierzy powinny zacząć działać w kierunku powrotu tych formacji do społeczeństwa.

hanna zalewska

Duńczycy wywalczyli i nie będą szczepieni, a my co?

A N K H

Z B R O I Ć SIĘ POLACY – I SZYKOWAĆ JEDZENIE I WODĘ i LEKI OPATRUNKI ITP. NA DŁUŻSZY CZAS!

Milena Ziemska

Moje obserwacje-jedni sie budza inni zasypiaja i poddaja sie propagandzie1,zaczynaja sie bac covida i wierza w diagnozy swoich zmarlych znajomych, ze zmarli na covid, a nie na nic innego, jakby nie docieralo do nich, ze testy sa nieadekwatne, a szpitale opłacone za pozytywne wyniki. Jakby juz nie bylo innych chorob nagle ani innych przyczyn zgonow oprocz covida,ktory istnieje jako jeden z wielu czynnikow pogorszenia zdrowia,a nie jest glownym powodem chorob i zgonow a moze tylko im towarzyszyc lub byc ich katalizatorem. Rozmawiac lub pisać z tymi ludzmi to tak jakby rzucać grochem o ścianę. Jedna strona rzeczowe argumenty, a druga swoje jakby byli slepi i głusi na wszystko, co juz przestalo lub nigdy nie pasowało do ich wiary i wyobrazen, zaimplantowanych im propagandowych programow.

Piękna Goryla

Referendum nic nie gwarantuje bo ludzie mogą być przeciw a głosy sfałszują że są za.

DejAn AnDej

Kto ma usłyszeć usłyszy. .. Mam wrażenie, że w Polsce wszystko ma się jak w Niemczech, tylko z miesięcznym opóźnieniem. .. A więc : Masowe testy zostały przeprowadzone u tych, którzy poszli (musieli np. Ze względów zawodowych). Nikt nie został zmuszany, jeśli nie chciał. Jeśli ktoś z was pójdzie po dostaniu smsa to pójdzie. .. Tylko razem jesteśmy silni. Należy się jednoczyć lokalnie i stanąć murem – w końcu jesteśmy Polakami! Jeśli nie wstaniemy sami (każdy indiwidualnie)- bez Amerykanów – i tak będziemy chorzy od szczepionek i bez pracy.

Jerzy Pisarek

Ludziom gnanym do komór gazowych mówiono że idą do łaźni. To miało być przejawem troski o ich zdrowie, o czystość i higienę. Teraz mówią nam, że “Szczepienia uwolnią gospodarkę (!)”. IMPLIFUNG MACHT FREI . Nie łudźmy się. Nie będzie miękkiego startu. Będzie twardy przymus i holokaust z opóźnionym zapłonem.

Robert Gorzelak

Pomysł z ulotkami z prawdziwą informacją o testach jest super…. to jest właściwa droga…. przekazywanie prawdziwych danych… prawdziwe statystyki… pokazanie jak ludzie są okłamywani… to właściwa droga

Wioletta Karolna

No tak Rockefeler juz 10 lat temu mowil, ze chca zmniejszyc populacje, chca nas zaszczepic, zlikw gotowke w tym samym czasie stanie sie cos, itd, pewnie wszyscy tego sluchali. Tylko ze to nie my podpisalismy pakt z diablem.

debicki ewa

Dowiedzcie sie jedna rzecz bo we Francji maja byc szczepieni sluzba zdrowia wojskowi policja bo sa ponoc narazeni a oni juz odmawiaja,chyba nie chca byc szczurami doswiadczalnymi bo zdaja sobie sprawe, a te nano chipy to jedno a RNA czyli modifikacja genetyczna to co?

Anna Mazurczyk

Pani Justyna dobrze zaznaczyła. Rząd próbuje odebrać nam RADOŚĆ. Radość ze świąt, radość z spotkań, radość z wspólnego jedzenia w restauracjach, radość z tańca na imprezach, radość ze spotkań z rodziną, radość dzieci bawiących się razem… Im chodzi o zablokowanie radości, bo to podnosi odporność. 💚 Powinniśmy zrobić wszystko żeby utrzymać radość, nawet w tym demonstrującym tłumie. Może wielka dyskoteka na rynkach w każdym mieście? Jak sylwester 🎉 Radość jest bardzo groźna dla rządzących. Oni chcą tylko strachu, nienawiści, złości, smutku itd. Jak im to dajemy, to pójdą dalej.

Aldona Marasek

To jest W I E L K I E oszustwo. Te testy nie wykrywają żadnego covida, a jedynie kwas nukleinowy, jest to podobno składowa naszego DNA i jest to im potrzebne do “dopasowania” dla każdej nacji, większej skuteczności depopulujących szczepionek. W książce “Fałszywa Pandemia 2” jest to wszystko wytłumaczone.

aa bb

Przecież te testy to nic innego jak eksperyment medyczny na bazie którego realizuje się plan zamknięcia systemu finansowego i gospodarki według planu globalistów i banków centralnych. Nie mają najmniejszego prawa narzucać ludziom żadnych testów. To są jakieś absurdy generowane przez skorumpowanych polityków, zwłaszcza tych od których te kretynizmy wychodzą. A w powiatach mamy kolejnych sprzedawczyków, którzy za pieniądze zrobią wszystko. A dlaczego te województwa? Bo tutaj jest najmniejszy opór, bo tutaj jest największe uwielbienie do partii rządzącej i podporządkowanie wszelakim idiotyzmom jakie ta partia przez ostatnie lata forsuje. Teraz już nie pozostawia złudzeń z kim mamy do czynienia. Ale wielu nadal ślepo ufa tym ludziom, będącym w kieszeni przemysłu farmaceutycznego. Ludzie są niededukowani, nie znają swoich praw. Politycy to wykorzystują, wyślą smsa, a ci jak banda zombi polezie sobie robić skompromitowane już testy no bo przecież sms przyszedł. Nóż w kieszeni się otwiera. Sms nie ma żadnej mocy sprawczej, nie jest to jakiekolwiek narzędzie na bazie którego można cokolwiek ludziom narzucać, wymuszać i nakazywać. Nie wiemy co w tych testach jest, co nimi aplikują, są inwazyjne, a w tych czasach nie stanowi problemu by takim testem podać cokolwiek. Nie zgadzam się na ingerencję w moje ciało.

Katarzyna Chłosta

Podziwiam 💚💛💚💛💚 Duńczycy protestowali 9 dni i nocy z patelniami i garnkami przed swoim parlamentem i ich politycy wycofali się z planowanych obowiązkowych szczepień. Musimy wziąć z Duńczyków przykład!

Artur Kamiński

Mój ojciec jako 6 letnie dziecko został poddany testom medycznym przez niemieckich okupantów w Warszawie w 1941 roku. Do jego szkoły podstawowej przyszli niemieccy ”lekarze” (nie naziści !!!) wespół z żołnierzami niemieckimi i wszystkie dzieci z klasy mego ojca ( klasa 1 ) otrzymały zastrzyki od ”lekarzy” po których połowa klasy mego ojca zmarła . Mój ojciec leżał w gorączce 3 dni ale przeżył ! Ten eksperyment na polskich dzieciach zrobili okupanci niemieccy. A teraz kolejny okupant Polski ( Imperium USraela + IV Rzesza =EU= Niemiecka Republika Federalna Europy) będzie robił na Nas swoje medyczne eksperymenty !!! Wy Polacy śpicie czy co? Pozwolicie aby okupanci przeprowadzali eksperymenty medyczne na waszych dzieciach i na Was ? Jeśli pozwolicie na to to nie jesteście godni aby żyć i istnieć jako naród -czyli CH z wami ! Nie wiem jak te wszystkie barany -cielęta -debilki bezmózgie zrobią ALE ja wiem ,że jeśli przyjdą do mnie aby mnie zaszczepić wbrew mej woli to bez względu na wszystko na to nie pozwolę -użyję wszystkich środków – jak będzie trzeba użyję siły wobec sługusów władzy okupacyjnej czy będą to milicjanci czy służba nie-zdrowia ,itp! Mój ojciec miał 6 lat gdy okupanci niemieccy przyszli znienacka do jego szkoły więc on nie mam wyboru a ja mam dziś -ja będę gotowy i jako dojrzały człowiek nie pozwolę na to aby obecni okupanci zrobili mi to co zrobili niemcy mojemu ojcu ! A wy się przygotujcie w różny sposób jak zareagujecie gdy władza okupacyjna przyjdzie zaszczepić was i wasze dzieci !

A N K H

zobaczyli po kontach bankowych gdzie w jakich województwach mają wysokie przypływy na konta bankowe i tam gdzie były największe prywatne obroty i zarobki wytypowali te przymusowe województwa i testy – OLEJCIE TE SMS’y – połamcie nawet karty sim jak coś takiego wam przyjdzie – do kiosku po nową kartę sim 5zł i jebać tych śmieci antypolskich.

Jacek Kowalczyk

Powtórka z historii ludzie kiedyś wyszli na ulice bo kotlet zdrożał a nie o wołnosc i dziś też tak jest stado ruszy się jak micha będzie pusta..tylko oni też o tym wiedzą poziom intelektualny mułu bagiennego

W S

Polacy zawsze budzą się po szkodzie i wtedy dopiero zaczynają się szanować i jednoczyć trochę za późno Szkoda że więzi bliźniego człowieczeństwa są tak oddalone od siebie i czekają na całkowitą porażkę aby się potem podnieść Przykre to jest

Malgorzata Osinska

Ludzie myślą ze jak będą siedzieć w domach to wszystko minie ich bokiem i wrócą stare czasy otóż nie stare czasy już nigdy nie wrócą a siedzenie w domu do niczego nie prowadzi bo jeszcze trochę a Ci co siedzą w domach będą siedzieć na ulicach i tam tez będą umierać bo domy i mieszkania zabiorą Komornicy a bez pracy będzie brak ubezpieczenia i taki będzie finał dla wygodnych pozdrawiam🖐😍Tak bierność prowadzi tylko do złego co naturalnie nastapi

Kaz Woj

W Dani osiągnęli sukces po 9 dniach protestu

W S

Hitler też eksperymenty robił na ludziach Nic dziwnego że wykonują plan faszystowskiej odrodzonej elity a najgorsze to jest w tym wszystkim że pseudo rząd polski szykuje zagładę dla swoich ludzi

Kamil ST

Jest to przykre że to wszystko dzieje się na naszych oczach. Jeżeli scenariusz jest realizowany zgodnie z planem to chyba ratuje nas zjednoczenie się razem w grupy, wyrzucenie telefonów, nie korzystanie z internetu i założenie swoich osad gdzieś na odludziu

Agnieszka Franko

Proponuję żeby w pierwszej kolejności wyszczepić polityków. Nawet w podwójnej dawce żeby byli lepiej chonieni. Pozdrawiam.

Księstwo Kraków

COVlD – Baza danych DNA – telefony z nazwiskiem i adresem i lokalizacją on line już mają ??

Łukasz Kowacki

Róbcie zapasy, bo szykują nam piekło, jak nie wojna, to masowe szczepienia. Twórzcie grupy, pogódzcie się z rodziną, musimy to przetrwać . W USA żydowski wojskowy mówił, że chce zaszczepić amerykanów i polaków w ciągu 24 godzin, jak najwięcej bo jeżeli ludzie się zorientują, że ich to zabije zbuntują się. Konfederacja to farbowane lisy, jeżeli chcecie już robić marsze to tylko pod domami polityków. Jeżeli, ktoś mówi, że to nie ma sensu, jest opłacany przez nierząd. Strajki pod sejmem i urzędami są bezużyteczne, prowokowane przez agentów, tworzenie burd itp wraz napadanie na policje i zmuszania ich do agresywnego zachowania. Od 30 lat nic nie dały. Nie dajcie się zwieść

Artur Kamiński

wszyscy tak biadolą i płaczą o tych szczepionkach ,szczepieniach ,itd! A może jedyną formą oporu wobec masowych szczepień jest likwidacja osób , które wydały rozkaz szczepień=eksperymetów medycznych oraz wykonawców szczepień (służby medyczne i mundurowe,itd) . W Indiach i Pakistanie i Afryce ludzie po prostu zabili lekarzy ,którzy zabili ich dzieci szczepionkami i szczepienia ustały .

aa bb

BIERNOŚĆ – to jest źródło problemów jakie nas teraz trawią. Wieloletnia bierność i pozwalanie na obsadzanie stanowisk przez ludzi dyskusyjnej moralności i przeszłości. Pozwoliliśmy by nas jako społeczeństwo podzielono, pozwoliliśmy się skłócić w imię interesów sprzedajnych polityków. Teraz widać jak na dłoni czyje interesy reprezentują, czyje rozkazy wykonują. Jeszcze jakieś złudzenia co do tego? I nie piszę tylko o obecnie rządzącej partii, choć ci akurat obnażyli się całkowicie w zakresie swoich intencji i tego, że są na smyczy korporacji. Widzieliśmy to również podczas konsultacji ws prawie stref wolnych od GMO. W momencie gdy Niemcy czy Francja wycofywali się z GMO to u nas się to wprowadzało. I tak jest ze wszystkim. A na forach aroganckie szczeniactwo szerzyło pieśni pochwalne na temat glifosatu. Każdy rząd po 89 roku nas sprzedawał, KAŻDY. A ludzie naiwnie liczyli, że ten obecny jest jakimkolwiek rozwiązaniem na zgniliznę jaka trawi nasz kraj, bo społeczeństwo ma amnezję kto i co robił w przeszłości, w jakich partiach grzał krzesło i jak głosował w przeszłości.

Chris Chris

Niemiecko-amerykanski Adwokat Dr Fuellmich dzisiaj zlożyľ oskarżenie w USA przeciwko Testowi PCR i Dr Drostenowi z Instytutu Kocha w Berlinie…sprawa potrwa do 12 miesiecy…

Patrycja Mikulska

Głośno uświadamiać policję i medyków w czym biorą udział . Muszą wiedzieć jaką odpowiedzialność biorą na siebie od strony duchowej. Sumienia nie da się później uciszyć w żaden sposób. Oni muszą to wiedzieć! Muszą przejść na stronę zwykłych ludzi Uświadamiać, że biorą udział w zbrodni przeciwko ludzkości. Mówić im głośno i dobitnie że te pieniądze którymi zostali omamieni nie będą niedługo mieli gdzie wydawać jak wszystko upadnie. Utworzyć listę lekarzy którzy którzy chcą brać udział w tym zbrodniczym procederze bo Norymberga będzie niedługo. Nikt się nie wywinie.

Iwona Bykowska

Bardzo wazne policja nie ma prawa wypisywac mandztow ani zmuszac do noszenia masek oto jakie mamy prawa Pan Sławomir Archacki wejsc na youtube sa 3 czesci @UCIHB4saXMflSiOVHCVe8g0w i Do inspektora Piotra Kuleszy – Komenda Główna Policji.PRAWO jest po stronie NARODU POLSKIEGO czesc 1 prosze rozpowszechniac

John Ardel

Wnioskuję aby szczepionki najpierw przeznaczyć do zaszczepienia ludzi w państwie najważniejszych i wszystkich z ich rodzin i to potrójnymi dawkami aby była pewność że będą dalej mogli dbać o naród, a starszych zostawić w spokoju im już to nie jest potrzebne.

Hanna Siefert

Rozmawialam z policjantami….,nie zaszczepia sie oznajmili…!

W S

Protest przeciwko wolnej aborcji służy rządom a protest przeciwko fałszywej pandemi budzi ludzi ze snu do realnej rzeczywistości i dlatego oni tak pilnują tego żeby się zbyt duży dużo ludzi nie obudziło bo wtedy by mieli naprawdę duże problemy z za panowaniem porządku w kraju zniewalającego ludzi a protesty przeciwko wolnej aborcji spokojnie mogą dopisać do zwiększenia covid jako łamią przepisy Pomimo to że ich jest bardzo dużo jakoś łagodnie patrzą na to i to jest cała filozofia skutecznie opracowana metoda i wprowadzona ustawa

??

@eaa tez nie zamierzam sie szczepic..chyba ze zrobia to sila i nie dam rady sie obronic. Mowia na roznych kanalach o tym ze zechca zaszczepic wszystkich Polakow w ciagu 24 godzin od zatwierdzania szczepionki zeby nie bylo czasu na bunt i organizacje w razie jak zobaczymy ze ludzie padaja jak muchy i podobno nazywaja to wielka operacja wojskowa.

eaa

@?? Znam kanał Ediego, oglądam. Moim zdaniem szczepionki będą powodować skutki uboczne bo jakimś określonym czasie, żeby nie można było jednoznacznie przypisać ewentualnego zgonu szczepionce. Ogłoszą, że szczepionka jednak nie działa i ludzie umierają masowo na kałwid. W końcu według tego popieprzonego prawa robią to legalnie, po to wprowadzili stan pandemii. Na pewno skorzystają z okazji, żeby zmniejszyć populację tylko nie wiem na jaka skalę.

al_a *

Nasza mądra władza nakupowała testów i za wszelką cenę stara się je wykorzystać. Poza tym sporo osób przeszło już covida i nie ma potrzeby testowania siebie, a Mateuszek chciałby, żeby liczba zakażeń rosła z dnia na dzień, jednak jak to zrobić, gdy ludzie olali ich testy? Stąd desperacki pomysł testowania takiej liczby osób. Chcą podtrzymać tę wywołaną przez siebie w społeczeństwie panikę, aby nie spadł do nowego roku popyt na obiecane szczepionki. Jestem zdania, aby nie uprawiać czarnowidztwa, iż szczepionki będą obowiązkowe, bo to już się im nie uda. Zbyt duża część społeczeństwa nie chce jej przyjąć. Nawet ci, którzy tak bardzo boją się samego wirusa. Musimy być czujni i obserwować władzę, ale nie wpadajmy w kolejną panikę. To nikomu nie służy.

G C

Gratulacje dla wyborców pisu i łażącym do kościołów; to współdziałanie ze sługami diabła.

Dan Gaz

Pamiętajcie !!! Będą podawać placebo na początek aby przekonać sceptyków i niezdecydowanych dopiero potem szczepionka trucizna będzie podana

Anna Mazurczyk

Znam ratowników medycznych, lekarzy i farmaceutów, którzy nigdy nie dadzą się zaszczepić. Bo oni dobrze wiedzą co tam jest. Dodatkowo medycy, którzy są przeciwko szczepieniom stwierdzają, że nie będą na siłę szczepić ludzi i prędzej odejdą z pracy, niż będą brać udział w tym procederze.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=RU-K_R0qDx0

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ten wywiad niesie ze sobą wiele słów i wiele trosk, ale wydaje się że na warstwie intencji zadaje tylko jedno pytanie: CO ROBIĆ?

  Spieszę z odpowiedzią, opowiem Wam jak to wygląda z mojej perspektywy.

  Wyobraźcie sobie że to wszystko o czym mowa w tym wywiadzie ZAMYKAMY W JEDNYM WIELKIM WIEŻOWCU.
  Stoi zatem przed Wami taka konstrukcja, Wy przyglądacie się jej, wielu przeraża jej masywna konstrukcja, solidne mury i WIELKOŚĆ.

  Ja osobiście zaczynam wówczas od OBSERWACJI. Przyglądam się, sprawdzam, czy dach nie cieknie, czy konstrukcja wydaje się stabilna, czy fundamenty wieżowca są prawidłowo ułożone, czy stolarka nie puszcza wody i wiatru. Ocieniam ogólną kondycję posesji:-)

  Kiedy dokonam oceny mogę stwierdzić dwie rzeczy.
  1. Budynek jest solidny, wytrzyma jeszcze ze 100 lat bez remontu.

  W takim przypadku wiem, że jakiekolwiek najazdy nie mają sensu. Nie biore kijka i nie walę w ścianę z nadzieją że się rozsypie, nie buntuję się przeciwko niemu bo wiem że to NIE MA SENSU. Rozpoczynam walkę partyzancką, może spowoduje zalanie piwnic co w przyszłości osłabi budynek? Może rozniecę jakiś pożar który osłabi konstrukcję w przyszłości? Różne są możliwości, które bym zastosował i czekał aż procesy degradacji OSŁABIĄ CAŁĄ KONSTRUKCJE.

  2. Budynek co prawda wygląda na solidny, ale jak zajrzeć wprawnym okiem do środka to widać że on trzyma się na ślinie. Beton zaczyna kruszeć w fundamentach, stalowe konstrukcje są zjedzone przez rdzę, dach puszcza wodę która powoduje grzyb na ścianach.

  W takim wypadku, jedyne co bym zrobił to wiedziony intuicją odsunął bym się od budynku, ponieważ już bym wiedział że on się zawali od najdrobniejszej ulewy czy wichury i to całkiem niebawem. Starł bym się zająć taką pozycję która uchroni mnie przed odpadającymi gruzami i walącymi się szczątkami.

  Tutaj jest kwestia Waszego wyboru i przemyślenia sytuacji.
  Trzeba zadać sobie z czym walczycie kochani?

  Czy jest to stabilny i mocny wieżowiec, czy też jest to ruina chyląca się ku upadkowi, na której jednak wiszą wspaniałe wizualizacje w postaci banerów wielkoformatowych przedstawiające budynek w swoich latach świetności?;-)

  W zależności od Waszego oglądu sytuacji i decyzji zależy co będziecie robić.
  W każdym razie tak czy siak sprawa jest jasna w obu przypadkach.

  Ja osobiście podjąłem już trud zbadania kondycji nszej posesji i wyciągnąłem wnioski, czas i na Was!:-)))

  PS> Co do tych kordonów policyjnych opisanych w wywiadzie to strategia znana od tysięcy lat i banalnie prosta do ominięcia.
  Kiedyś jak człowiek chciał w lesie rozpalić ognisko, to obkładał je kamieniami, wiedział że dzięki temu zarzewie ognia nie spowoduje podpalenie całego lasu, ograniczał działanie płomieni do wyznaczonego paleniska, które można wówczas zgasić po prostu sikając na nie:-)

  Co innego gdyby tego nie zrobił, rozszalały żywioł spalił by okoliczne drzewa, zaczął się przenosić z lasu na łąkę i tak dalej.

  Jak ktoś ma chęć organizować protesty zatem, to zalecam robić WIELE MAŁYCH JEDNOCZEŚNIE W JEDNYM MIEŚCIE. To taka mała rada wynikająca z doświadczenia życiowego:-)

Wypowiedz się