Oszustwo, oszustwo, oszustwo – kiedy oszuści przejmują twój rząd

Publikujemy artykuł o sytuacji plandemicznej w Wielkiej Brytanii, która jest podobna do tego, co dzieje się w Polsce.

Redakcja KIP

Kieron McFadden
The Liberty Beacon

Już w maju na odprawie na Downing Street dyrektor medyczny Wielkiej Brytanii powiedział narodowi, że wirus COVID19 nie jest powodem do zmartwień dla zdecydowanej większości z nas, ŻE MOŻE BYĆ ŚMIERTELNY TYLKO DLA NIEWIELKIEGO PROCENTU OSÓB, KTÓRZY SĄ JUŻ BARDZO STARY I / LUB BARDZO CHORY. W związku z tym oczywiście nie różni się od innych wirusów. Zobacz odprawę tutaj.

I tak się potoczyło, a średni wiek zgonów osób z COVID19 wynosi 82,5 – o ROK STARSZY od średniego wieku zgonów ze wszystkich przyczyn w Wielkiej Brytanii.

COVID19 zajmuje około 19 miejsce w ligowej tabeli zabójców w Wielkiej Brytanii, daleko za grypą / zapaleniem płuc, chorobami serca, rakiem itp. Itp.

Rządowa witryna internetowa podała, że ​​test PCR użyty do ustalenia, czy ktoś ma COVID19,  NIE MOŻE WYKRYĆ ŻYWEGO WIRUSA . Innymi słowy, pozytywny wynik testu na tekście PCR NIE dowodzi, że dana osoba faktycznie ma COVID19.

Rząd wie o tym, ale każdy „pozytyw” uznał za „przypadek”. Poprzez znaczne zwiększenie liczby wykonywanych testów, automatycznie zwiększył liczbę „pozytywnych”, fałszywie oznaczył te pozytywne „przypadki” i wykorzystał to do oszukańczego wykazania wzrostu liczby przypadków.

Oczywiście nie obejmuje to również liczby testów wykonanych błędnie lub nie wykonanych wcale, takich jak przypadki, w których ludzie otrzymują test pocztą, wymazują kota, kałużę lub nic, a następnie odsyłają wymaz z powrotem do „analizy ”, A następnie otrzymali wiadomość, że ich test był„ pozytywny ”( patrz link tutaj ). Konieczne jest dochodzenie w celu ustalenia zakresu oszustwa i zaniedbania popełnionego przez SERCO na koszt podatnika.

Oczywiście powszechnie wiadomo, w jaki sposób statystyki „zgonów z powodu COVID” są fałszowane.

Jednym z nich jest zaliczenie śmierci, która nastąpiła w ciągu 28 dni od fałszywego testu (patrz powyżej), jako zgonu z powodu COVID.

Inną metodą zwiększania liczby zgonów i przypadkowego uboju setek starszych obywateli, a tym samym zaoszczędzenia rządowi kosztów wypłaty emerytur, było celowe wypuszczenie starszych pacjentów ze szpitala – niektórych z COVID, innych niesprawdzonych – z powrotem do domów opieki, gdzie istniały nieodpowiednie protokoły ochrony osób szczególnie narażonych.

To spowodowało, że ten wirus grypy przeciął pasmo celowo zaplanowanej rzezi w szeregach naszych seniorów w tych domach.

To samo dotyczy przyjęć do szpitala, co oznacza, że ​​statystyka „przyjęć do COVID” jest fałszywa.

Powszechnie wiadomo również, że pierwotne, przerażające „matematyczne” przewidywania dotyczące przebiegu tego błędu były FAŁSZEM i szalenie niedokładne. Były jednak świadomie wykorzystywane przez rząd do „przewidywania” katastrofy i uzasadniania represyjnych środków. Narodu rząd nawet nie przeprosił.

Wszystko to jest uzasadnione niekończącą się dziecięcą propagandą na temat „ratowania NHS”, która „może zostać przytłoczona”. To, czy rzeczywiście zostałby on przytłoczony, jest dyskusyjne, biorąc pod uwagę prawdziwą naturę tego błędu i fałszywe zgłaszanie jego statystyk przez rząd, ale nawet gdyby tak się stało, obecnie mamy sytuację, w której NIE ŚWIADCZY USŁUG NHS tysiącom osób. 

Jest to równoznaczne z „ratowaniem dróg” przed zatorami poprzez umożliwienie ludziom korzystania wyłącznie z rowerów. Lepiej „przytłoczony” faktycznym leczeniem chorych, niż rozczarowany pozwalaniem ludziom odejść bez pomocy.

Kiedy ten „kryzys” został po raz pierwszy narzucony w kraju, rząd stworzył prawie  370 stronicowy projekt ustawy, którego napisanie  musiało zająć  tygodnie  , co sugeruje, że prace nad nim rozpoczęły się prawdopodobnie ZANIM ktokolwiek zdał sobie sprawę z „sytuacji kryzysowej”. Został  przebity przez Parlament, a Parlament nie miał szansy go zbadać.

Po uchwaleniu  ustawy o koronawirusie, z jej nadzwyczajnymi, szerokimi uprawnieniami „Ustawy upoważniającej”,  ministrowie mieli prawo rządzenia się dyktatem, do ponownego napisania ustawy.  

Ale nie musieli nakłaniać parlamentu do przyjęcia tej ustawy, ponieważ  w statucie istniała już ustawa o uprawnieniach nadzwyczajnych!  Nazywa się to ustawą o zagrożeniach cywilnych.   

Plik: „Rząd mógł z łatwością aktywować te uprawnienia, po prostu ogłaszając „stan wyjątkowy”. Konsekwencją tego byłby jednak fakt, że  Parlament zachowałby prawo nadzorowania działań rządu. Przebijanie się przez ustawę o koronawirusie starannie ominęło tę niedogodność i zapoczątkowało COUP, który negował demokratyczny nadzór.

Mamy tu więc oszustwa za oszustwem za oszustwem za oszustwem i niekończący się strumień kłamstw, fałszywych raportów, gier umysłowych i manipulacji dokonywanych przez rząd, który okaże się najbardziej nieuczciwy i manipulujący w historii Wielkiej Brytanii.

Ale nie tylko najbardziej podstępny rząd pod rządami premiera, który wydaje się być kompulsywnym kłamcą i oszustem, ale także najbardziej destrukcyjny rząd, jeśli chodzi o jego własnych obywateli.

I na koniec, nasz sprzedajny premier podyktował teraz drugą blokadę, która może trwać miesiącami i gwarantuje zniszczenie tysięcy firm i tak dalej. Przesłanką dla tego ostatniego kaparu były „naukowe” (zauważcie, jak to słowo jest używane, mimo że żadna prawdziwa nauka nigdy nie została stworzona) przewidywania, że ​​4000 ludzi umiera dziennie. To oczywiście okazuje się być prawdą, że jest  fałszywa naukowo i poważnie wadliwa  – w istocie kolejne kłamstwo z odkrytą twarzą.

Można się zastanawiać, jak długo Brytyjczycy będą tolerować wciągnięcie naszego kraju w nieodwracalną ruinę przez bandę oszustów lub jak wielu ludzi będzie nadal z nimi współpracować, rozpowszechniając ich kłamstwa i akceptując ich kryminalne dyktaty bez pytania i przymykając oko na zniszczenie własnego kraju.

Ale reszta z nas, którym zależy na tym, co stanie się z naszym krajem i uważa, że ​​nie jest rozsądne dawanie przestępcom kluczy do Downing Street, chce teraz sprawiedliwości za oszustwo, zniszczenie i morderstwo, które zostało popełnione.

___
Za: https://www.thelibertybeacon.com/fraud-upon-fraud-upon-fraud-when-crooks-and-con-men-take-over-your-government/

Wypowiedz się