Niezależne media muszą zintensyfikować działalność

Motta:

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki” – George Orwell.
CHCESZ BYĆ ZDROWYM ?
WYŁĄCZ TV i SMARTFONA, WYRZUĆ APARATY i WŁĄCZ MYŚLENIE !!!
WTEDY PLANDEMIA, COVID-19 I STRACH – ZNIKNĄ,
A UMYSŁ UWOLNI SIĘ OD ZMASOWANEJ MANIPULACJI, TAKŻE ELEKTRONICZNEJ !!!

Redakcja KIP

Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki:

„Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi”.

Dostrzegacie „to”? Otóż „to” się już dzieje, jeden kryzys za drugim, bez chwili wytchnienia, społeczeństwo regularnie obrywa „obuchem” po głowie.

Jeszcze nie zdąży się podnieść po pierwszym ciosie a padają już kolejne, a są to ciosy nie tyle fizyczne, co psychiczne, duchowe oraz moralne.

Zniszczenie Polskiej gospodarki i booom!!!

Marsze ośrodków lewicowych, by nie nazwać ich lewackimi, niszczenie kościołów, szydzenie z największych świętości, obrażanie, wyzwiska i barbarzyństwo na ulicach i ponownie booom!!!

Dalej afery pedofilskie w kościele, Don Stanislawo, mafia lawędowa, kapłani zdradzają Boga, zamykają kościoły, wypierają się swojej posługi i kolejny szok tym razem religijny i booom!!!

Zafałszowane wybory w USA w wyniku, czego Donald Trump przegrywa i booom!!!

Pistolet przy głowie każdego Polaka nadal oczekuje i niebawem wypali, ponieważ już słyszymy o przymusie szczepień, preparatem całkowicie nie przebadanym a zatem wysoce niebezpiecznym, preparatem zagrażającym życiu i booom!!!

Od 2021 roku PiS podniesie podatki, opłaty, inflacja szaleje, bezrobocie rośnie, możliwości zatrudnienia maleją i booom!!!

Co jeszcze?

Upadek służby zdrowia, ludzie umierają w karetkach przewożeni od szpitala do szpitala, marsze patriotów są pacyfikowane przez brutalną policję, odbierana jest nam wolność, obecnie władza PiS nie pozostawia nam wyboru, pojawiają się jedynie nakazy i nasz system nerwowy dosięga kolejny szok i booom!!!

Jak myślicie, ile przeciętny człowiek będzie w stanie wytrwać pod takim ostrzałem? Ale oczywiście to nie koniec. Łukasz Szumowski w oparciu o testy PCR wraz z Mateuszem Morawieckim wprowadzają wiosenny lockdown.

Polska zamiera, życie społeczne ulega rozpadowi, ekonomia, finanse praktycznie przestają istnieć, powstaje jedna wielka czarna dziura.

A to wszystko w oparciu o testy PCR, które wykrywają SARS-CoV-2 w mleku, mrożonkach, oleju silnikowym a także u kozy, krowy, papai. Szaleństwo!

Łukasz Szumowski powinien trafić przed Trybunał Stanu, ponieważ jego decyzje były nieporównywalnie gorsze od pandemii, której niema, są tylko zawyżone statystyki.

Mamy lato i okres wyborów, Mateusz Morawiecki nawołuje do głosowania na ich kandydata.

Pochwala wszystkich, którzy na wiecie tejże partii przybywają bez maseczek, bo jak stwierdził pokonali już koronawirusa. Co za bezduszność?

Morawiecki bardziej ceni sobie oddany głos aniżeli życie ludzkie. A ci biedni i niestety ogłupiali przez TVPinfo, starsi ludzie rzeczywiście oddają swój głos na te partię.

PiS wygrywa a w zasadzie wygrywa Andrzej Duda, czyli de facto PiS.

Po wyborach nagle ponownie powraca terror koronawirusa, TVP Info nie nadaje innych informacji jak właśnie te szerzące strach i lęk o pandemii, której niema.

To, do jakiego momentu obecnie doprowadził naszą Ojczyznę PiS woła o pomstę do nieba. Zniszczyli nasz piękny kraj a to nie koniec.

Najbliższa przyszłość nie rysuje się optymistycznie, ponieważ ci nieudolni posłowie tej jakże nieudolnej partii skłócili Polskę z praktycznie każdym, stawiając wszystkie karty na Donalda Trumpa, którego prawdopodobnie już nie będzie, ponieważ po mimo sfałszowanych wyborów, może on nie obronić prawdy.

Ktoś mógłby powiedzieć, że jesteśmy w ciemnej dupie. I miałby rację, do tej ciemnej dupy poprowadził nas rzekomo patriotyczny PiS.

O zgrozo, myślimy, że wszyscy, którzy tak uważali przejrzeli już na oczy.

PiS i patriotyzm to dwa pojęcia całkowicie z różnych bajek.
PiS i PO to samo zło, niestety, ponieważ Polska potrzebuje oddanych patriotów przy władzy i wierzymy mocno, że tacy niebawem się objawią w pełnym świetle.

Ale dzisiejsza publikacja nie ma dotyczyć tego, co opisaliśmy powyżej, to było niejako delikatne acz realne wprowadzenie do tego, co chcemy napisać teraz. Minister zdrowia Adam Niedzielski, zdradził plany dotyczące szczepionki: „Planujemy zaszczepić całą populację dorosłych. W tej chwili to 31 mln ludzi”.

Szanowni Państwo, jeżeli ktoś nadal nie dostrzega tego, że to zdanie jest potężnym grzmotem nadciągającej burzy, to już jest zgubiony.

„Czasem musisz się wkurzyć, czasem musisz sobie powiedzieć, że jesteś człowiekiem, istotą ludzką do jasnej cholery, a twoje życie ma wartość. Czasem musisz otworzyć oczy i przestać żyć złudzeniami” – Anonymous.

Kierujemy teraz swój apel do wszystkich mediów niezależnych, a zatem nie do „Onetu”, „WP”, „Interii”, TVP Info, Polsatu, TVN-u, ponieważ to nie są media, to są ośrodki przekazujące opinie a nie fakty, a to zasadnicza różnica.

Co gorsza, bardzo często są to opinie szerzone na zlecenie właścicieli tychże ośrodków, które szkodzą racji stanu Rzeczpospolitej. Dlatego od kłamstwa, manipulacji, podżegania do nienawiści, leku i strachu odcinamy się grubą kreską.

Nasz apel kierujemy do mediów wolnych. Mediów, dla których prawda to święta rzecz a przekazywanie jej dalej stanowi cel ostateczny i najważniejszy.

Zatem niezależna telewizja Janusza Zagórskiego, media narodowe, wrealu24, portale typu WolneMedia.net, PCh24.pl, Nczas.com oraz osoby typu Witold Gadowski czy Komentator z Wideoprezentacji na YouTube.

Czas jeszcze bardziej zintensyfikować aktywność, ponieważ czas jest bliski, bez względu jak każdy interpretuje to biblijne proroctwo.

Decydująca wojna pomiędzy dobrem i złem rozpoczyna się, wojna pomiędzy zniewoleniem i wolnością, moralnością oraz deprawacją.

Właśnie teraz na naszych oczach rozpoczyna się bój, który potrwa lata a w którym musimy szerzyć prawdę, ponieważ nie chcemy nawet myśleć, jaki byłby poziom świadomości społecznej, gdyby nie istniały media niezależne a tylko Polsat, TVN i TVP. Spójrzcie jak ważnym i strategicznym ośrodkiem w tej wojnie jesteście!

Nie możecie sobie pozwolić na chwilę słabości, zwątpienia, chwilę rezygnacji i poddania.

Stawka jest zbyt wysoka a wróg ludzi wolnych praktycznie w pełni się już ujawnił.

Niech waszą mocą będzie wiara, tarczą sam Bóg a zbroją miłość do Polski, ponieważ największe starcie cywilizacji życia z cywilizacją śmierci już trwa, a my i wy stoimy poniekąd na froncie działań „militarnych”. Odpowiadamy przed naszymi czytelnikami, widzami a przede wszystkim przed Bogiem, który jest prawdą, drogą i życiem!

Źródło: Globalne-Archiwum.pl

Opublikowano za: https://wolnemedia.net/niezalezne-media-musza-zintensyfikowac-dzialalnosc/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ostatnio Wiktoria napisała coś takiego:
  “Nikt tak jak Ty, nie potrafi pomoc np. mnie, w prawidlowym ogladzie swiata. Bardzo Ci dziekuje i goraco pozdrawiam.”

  Chcę połączyć odpowiedź na jej kwestie wraz z powyższym artykułem oraz pozostałymi artykułami jakie obecnie można przeczytać tutaj, ale również na większości innych portali.

  Dziś przedstawię Wam receptę, sami zdecydujecie czy warto jej używać:-)

  A zatem do DZIEŁA!

  Mamy poważną kwestię dzisiaj na tapecie, a brzmi ona:

  PRAWIDŁOWE POSTRZEGANIE RZECZYWISTOŚCI!

  Przede wszystkim należy się zastanowić co to jest i czy wogóle istnieje coś takiego jak prawidłowe postrzeganie czegokolwiek?
  Słowem wstępu muszę jednak rozpocząć od pewnej lekcji o której pewnie już wiecie ale nasza historia tego wymaga.

  Na pewno słyszeliście o gościach chodzących po świecie, którzy nazywają siebie Buddystami?
  Buddyści to tacy zabawni ludzie, co golą się na łyso, a na dodatek chodzą w dziwacznych pomarańczowych ciuchach co przypominają damskie tuniki:-)

  Oni mają swojego nauczyciela zwanego przez nich Budda, który żył jakieś 1500 lat temu. Generalnie wszystko zaczęło się już podczas samego porodu. Miał takie szczęście że Budda urodził się jako SYN KRÓLA.,,,tak, tak. Jego ojciec był królem i bardzo ucieszył się z tego, że wreszcie doczekał się dziedzica na swój tron.

  Jednakże wedle tradycji zaraz kazał przywołać nadwornego astrologa, który zwyczajowo przewidywał przyszłe losy nowo narodzonego człowieka.

  Kiedy przybiegł sędziwy już astrolog, popatrzył najpierw na dziecko, potem się zaśmiał, a na końcu zapłakał!

  Król jeszcze nie widział tak konwulsyjnego i sprzecznego zachowania astrologa i zapytał się zdenerwowany o co chodzi, bo on nic nie rozumie z tego zachowania?

  Astrolog odpowiedział mu: “Twój syn Panie będzie wielkim i sławnym człowiekiem”
  Królowi w to graj, już widział oczami wyobraźni rozkwitający kraj pod rządami syna.

  Ale potem astrolog dodaje, “Będzie wielkim duchowym przywódcą, a imię jego będzie znane na całym świecie.”
  Tutaj Król nieco zwątpił, marzenie o dziedzicu rozwiało się:-)
  Jednak pytał dalej, no dobrze, rozumiem….ale dlaczego płakałeś?????
  Na to astrolog odpowiedział: “Ponieważ wiem, że tego nie dożyję.”

  Król zrozumiał wszystko, znaczy się, że znał siłę przeznaczenia i wiedział, że z takimi mocami nie można zadzierać.
  Jednocześnie, właśnie tak rozpoczęła się droga Buddy.

  Z czasem jego nauki stały się powszechnie znane, przedstawił nam wiele swojej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. To wiedza powszechna, łatwą ją znaleść w internecie.

  Jest tylko jeden problem ponieważ z tych tekstów WSZYSTKIEGO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ, ALE ……NIEWIELE MOŻNA ZROZUMIEĆ!

  Z czego bierze się ten problem?

  Otóż, większość ludzi , szczególnie obecnie KOPIUJE TEKSTY. Wszyscy rozumiemy te teksty na poziomie merytorycznym, ale jeśli chodzi już o praktyczne zastosowanie to nie potrafimy tego wyciągnąć z tych treści przez co cała nauka jest dla nas BEZUŻYTECZNA i NIEPRAKTYCZNA.

  Szkopuł w tym że po prostu Ci ludzie którzy kopiują te treści robią to na zasadzie przepisu kucharskiego, którego nigdy sami nie zastosowali i który mówi na przykład coś takiego:

  Aby ugotować doskonałą zupę pomidorową weź:
  2 litry wody (ale o tym że powinna być czysta ze studni)
  1 kilogram pomidorów (ale już nie napiszą że one muszą być naturalne, a nie na przykład GMO)
  i.t.d. i.t.d. i.t.d.

  Oczywiście JAKĄŚ zupę z takimi produktami się zrobi, ale czy to będzie to?

  Mnie udało się przebrnąć przez drogę Buddy osobiście, zatem informacje jakie otrzymacie teraz będą informacjami z PIERWSZEJ RĘKI:-)

  Na początek trochę teorii.
  Wszyscy z pewnością znacie takie rysuneczki jak ten:
  https://i2.wp.com/technikikwantowe.pl/wp-content/uploads/2016/02/cia%C5%82a-c%C5%BC%C5%82owieka.gif?fit=545%2C519&ssl=1

  Przedstawia on poszczególne ciała człowieka.
  Zaczynając od ciała fizycznego poprzez ciała:
  EMOCJONALNE > MENTALNE > PRZYCZYNOWE > BUDDYCZNE
  (tych ciał jest więcej ale podstawowe nam wystarczą)

  Generalnie jest to zrozumiałe dla każdego tyle tylko że bez właściwego opisu i “przypraw” jest NIE DO POJĘCIA.

  Podstawowa sprawa to taka że takie ciała jak na tym rysunku NIE ISTNIEJĄ.
  Po prostu nie ma nic takiego, kiedy nabędziecie umiejętność widzenia to zobaczycie że ludzie mają rozmaite energie, czasami jest to po prostu jakby biały skafander wokół ciała, czasami są to podskakujące białe kulki, sporadycznie złote, czasami ludzie ciągną za sobą białe welony, inni mają podobne ale z dziurami…tyle zobaczycie, a piszę to z własnego doświadczenia.

  Jednakże takich ciał NIE ZOBACZYCIE BO ICH NIE MA!

  Nie znaczy to , że ten rysunek jest fałszywy. Znaczy to jedynie że jest to SCHEMAT.
  Ten schemat NIE PRZEDSTAWIA niczego poza tym że w człowieku znajdują się MIEJSCA ŚWIADOMOŚCI lub nazwijmy to rozmaite POLA…gdzie AKTUALNIE PRZEBYWA NASZA ŚWIADOMOŚĆ.

  Zatem aby rysunek był zrozumiały należało by dodać do niego biały punkcik.
  Ten punkcik zwykle nie ma stałego miejsca ponieważ przemieszcza się w zależności od sytuacji.

  Jak to wygląda w praktyce?

  Dam Wam przykład.
  Jesteście małym dzieckiem, dostajecie do rozwiązania pierwsze proste zadanie matematyczne. Oczywiści nic nie rozumiecie z tego poza tym że to się rozwiązuje.
  Gryziecie gumkę, łamiecie ołówek…denerwujecie się. W tym momencie Wasza świadomość ZNAJDUJE SIĘ W CIELE EMOCJONALNYM.

  Jesteście trochę starszym dzieckiem, otrzymujecie podobne zadanie matematyczne do rozwiązania, teraz jednak już wiecie jak się je rozwiązuje, znacie oznaczenia symboli i jaką kolejność działań wykonywać. Nie denerwujecie się. Jesteście skupieni nad rozwiązaniem zadania. ZNACIE CEL I REALIZUJECIE GO.
  Teraz Wasza świadomość przebywa w CIELE MENTALNYM.
  To miejsce w którym świadomość zwykle przebywa u takich ludzi co nazywają siebie inteligentami , intelektualistami, teoretykami.

  Teraz jesteście już dorośli, macie podobne zadanie matematyczne do rozwiązania. Przeprowadzacie wywód aby udowodnić matematycznie jakieś twierdzenie.
  Nie denerwujecie się. Jesteście skupieni i przebywacie w ciele mentalnym. Jednakże w pewnym momencie zaczynacie zastanawiać się NAD SENSEM TEGO CO ROBICIE?
  Po co w zasadzie rozwiązujecie kolejne równanie matematyczne, w czym ma to Wam pomóc?
  Zagłebiacie się bardziej i pojawiają się myśli takie jak na przykład SKĄD WOGÓLE WZIĘŁY SIĘ LICZY I CO ONE OZNACZAJĄ?
  Wasze myśli biegną w kierunku początków. Myślicie tak:
  “Kiedyś jakiś człowiek wziął jeden patyk, potem drugi patyk i stwierdził że ma dwa patyki, co zostaje zapisane jako 1+1 = 2. No dobrze ale to przecież nie działa, bo pierwotnie człowiek miał na zakonczenie w wyniku dwa podobne patyki, a my mamy 1 i 1 co nam daje niepodobne do niczego 2 ?
  Rzymski zapis był trochę lepszy bo tam:
  I + I = II
  I+I+I=III
  dopiero kiedy dochodzi do IV zaczyna się wszystko paprać:-)
  Taki stan świadomości oznacza że znajduje się w CIELE PRZYCZYNOWYM.
  Jest to stan gdzie istota ludzka i każda inna zaczyna zastanawiać się nad PRZYCZYNAMI wszystkiego co go otacza, a zakres rozwoju świadomości w tym polu jest PRZEOGROMY.
  Jaka jest geneza naszego języka?
  Jaka przyczyna powoduje że słońca świecą i świecą?
  Jaka jest przyczyna mojego istnienia?
  Jaka jest przyczyna tego jaka jestem?
  To generalnie wspaniałe, obszerne i twórcze pole, uwielbiane przez filozofów oraz pisarzy.

  Ale to jeszcze nie koniec.

  W pewnym momencie uświadamiacie sobie przyczynowość wszelkich rzeczy które Was otaczają. Zdajecie sobie sprawę że jesteście jacy jesteście tylko dlatego że tak sobie wybraliście. To miejsce w którym pojawia się spokój.
  Dalsza droga jest trudniejsza, okazuje się że do tej pory w postrzeganiu świata UŻYWALIŚCIE MÓZGU …i tylko mózgu. Aby przejść dalej staje zatem przed Wami niezwykle trudne zadanie, trzeba OPANOWAĆ SWÓJ MÓZG I SKŁONIĆ DO TEGO ABY NIE MYŚLAŁ.

  Kiedy uda Wam się ta sztuka, dostrzeżecie że CAŁE WASZE ŻYCIE BYŁO OPARTE NA BARDZIEJ LUB MNIEJ SPRAWNYM MYŚLENIU!
  Co więcej zorientujecie się po pewnym czasie że nie jesteście tylko istotą typu OKO-MÓZG, że macie więcej zmysłów a mózg sam w sobie jest jedynie ograniczeniem, nie trzeba go używać żeby …. CZUĆ!
  Wtedy będziecie w CIELE BUDDYCZNYM, w którym poznaje się CZYM JEST MIŁOŚĆ?
  Ciało buddyczne jest uwielbiane przez różnego rodzaju proroków, jasnowidzów lub kaznodzieji. Przynosi absolutny spokój, absolutne wyciszenie.
  Wtedy właśnie poznajecie coś co nazywa się WŁASNA ESENCJA.
  Wtedy rozumiecie że jesteśmy WSZYSCY IDENTYCZNI, czy bogaty czy biedny, czy kobieta czy mężczyzna. Nasze różnice wynikają tylko z tego, że jesteśmy na różnych etapach drogi rozwoju świadomości.

  W praktyce jednak nie jest to tak prosta droga jak na schemacie. Możecie przebywać w ciele mentalnym ponieważ macie takie upodobanie, ale jakiekolwiek nerwy, strach i obawa zrzucają Waszą świadomość ponownie do ciała EMOCJONALNEGO.

  Możecie upodobać sobie ciało PRZYCZYNOWE, ale jakakolwiek sprawa do załatwienia, praca wymagająca myślenia zbije Was od razu do ciała MENTALNEGO.

  W dalszej części napiszę parę rad oraz “skutków ubocznych” takiego działania, ale teraz paluszki znów mi wysiadły:-)

 2. krnabrny1 says:

  No dobrze, paluszki nieco odpoczęły:-)

  Zatem powracając do Wiktorii i jej stwierdzenia “PRAWIDŁOWE POSTRZEGANIE RZECZYWISTOŚCI”
  Jasnym się staje Wiktorio że NIE MA PRAWIDŁOWEGO POSTRZEGANIA, jest jedynie punkt z którego postrzega rzeczywistość w danej chwili.

  Ciebie fascynuje pole świadomości z którego akurat piszę ponieważ już wiem jak się poruszać swoją świadomością, ale to pole nie jest moją własnością, a Twoje słowa świadczą jedynie o tym że fascynuje Ciebie to miejsce, a nie ja:-)

  Teraz należy załatwić sprawę PRZYCZYNY. Po co ja to wszystko piszę, akurat pod takim artykułem?

  Odpowiedź jest taka że robię to ponieważ jeśli zastanowicie się jak działa świadomość człowieka zrozumiecie METODY MANIPULACJI.

  Zobaczcie powyższy artykuł, mamy w nim zawarte mocne oskarżenia, groźby, szukanie winnych, strach że lekarze nas nie leczą ale zabijają, brak nadzieji.

  Oznacza to że ktoś świadomie lub nie STARA SIĘ NAS ZRZUCIĆ Z POZIOMU W JAKIM POSTRZEGAMY ŚWIAT do CIAŁA EMOCJONALNEGO!

  Po co oni to robią?

  Oni to robią ponieważ buddyści również zdawali sobie z tego sprawę, a oni się tego nauczyli że CIAŁO EMOCJONALNE jest całkowicie zależne od środowiska zewnętrznego, zatem ABSOLUTNIE STEROWALNE przez otoczenie.
  Ja się wystraszymy można wcisnąć nam największe kłamstwo a i tak w nie uwierzymy… bo się boimy!

  Fajnie wyjaśniają to te kadry:
  https://www.youtube.com/watch?v=xIeKEzE3mOo

  Kiedy jest się w CIELE MENTALNYM już jest trudniej, wówczas mogą do nas trafić argumenty MERYTORYCZNE. Czyli potrzebujemy pewnych dowodów na jakąś tezę.
  Tutaj jednak też można nas przekonać, fabrykując na przykład jakieś dowody.
  Tak jak to się dzieje z fabrykowaniem testów PCR. Zatem i tutaj nie jesteśmy bezpieczni.

  Gdy znajdujemy się w CIELE PRZYCZYNOWYM, jest jeszcze trudniej nas oszukać ponieważ wówczas nie tylko argumentów i faktów…ale i PRZYCZYN zdarzeń, a takie przyczyny nie jest już łatwo wymyśleć, w przypadku obecnej zarazy , wymyślono jednak takie przyczyny jako oszustwo, czyli wielka zjadliwość wirusa, ofiary śmiertelna, ale to już nas nie przekonuje, ciało przyczynowe jest zbyt mądre na takie zabiegi i wie że to jedynie gra.

  To wskazuje Wam PRAKTYCZNE ZASTOSOWANIE TEJ NAUKI W SWOIM ŻYCIU
  i po to to napisałem.

  SKUTKI UBOCZNE:-)

  Kiedy wejdziecie na pewien pułap postrzegania zaczynają się komplikować relacje z otoczeniem. Jesteście skazani na BYCIE SAMYM..ale NIGDY NIE SAMOTNIE.

  Ponadto musicie się nauczyć ELASTYCZNOŚCI, ponieważ to Wy będziecie “zmuszeni” do dostosowania się do rozmówcy. Oczywiście zmuszeni w cudzysłowiu bo NIKT WAS NIE MOŻE ZMUSIĆ, jest to konieczność:-)

  Przykład:

  Jest jakaś para, umawiają się na randkę , oboje czują że ma być przełomowa.
  Ona, to piękna kobieta. Zakłada szczególnie atrakcyjne ubranie i precyzyjny makijaż bo podoba się jej ten chłopak.

  On to nasz “buddysta”. Do tej pory chadzał z nią na randki w ciele mentalnym. Rozmawiali o ulubionych lekturach, filmach, o polityce trochę i o tym co się na świecie dzieje.
  Tym razem jednak postanowił JEJ pokazać SWOJE PRAWDZIWE JA….i POSZEDŁ NA RANDKĘ W CIELE BUDDYCZNYM.

  Spotykają się i rozmawiają trochę, wreszcie z jej ust pada TO PYTANIE.
  -Czy Ty mnie kochasz?

  On odpowiada.
  -Ależ oczywiście!!!!……

  Ona czuje się doskonale, wie że wszystko idzie jak powinno i jest szczęśliwa

  On kończy zdanie:
  -…jak kocham wszystkie kobiety!

  Tutaj, kolor jej twarzy zaczyna upodobniać się do kolu szminki, ale trzyma się dziarsko i nic nie daje poznać po sobie.

  -Jak to kochasz wszystkie kobiety? To może i mężczyzn? – dodaje złośliwie.

  On odpowiada:
  -No też!!!

  W tym momencie właśnie palpitacje jej serca wychodzą poza skalę, a z uszu leci para.
  Ze złością wypala.

  – Co ty geje jesteś????
  – Ja? Nie skąd, nawet dzieci kocham!
  W tym momencie kobieta myśli, NIE NO, NIE DOŚĆ ŻE GEJ TO JESZCZE PEDOFIL!!!!

  Randka kończy się spektakularną ucieczką kobiety:-)

  Jak widzicie, nie można zawsze być w jednym ciele na tym świecie ponieważ z nikim się nie dogadcie, w powyższym przykładzie to nasz Buddysta popełnił błąd choć niechcący to jednak sprowadził kobietę do ciała emocjonalnego i stąd całe zamieszanie.

  Rozwijając się z wiekiem okazuje się że w waszym otoczeniu jest coraz mniej ludzi którzy będą w stanie Was zrozumieć, nie w sensie merytorycznym, ale właśnie w sensie postrzegania rzeczywistości.

  Za to otwierają się nieskończone możliwości, które będziecie mogli poznawać.

  Każdy sam wybiera swoją drogę w pewnym momencie. Jest to moment w którym naprawicie wszystkie swoje rany na ciałach. Zasada jest tu jedna, kiedy ciągnie Was do jakiegoś ciała, to jest to wskazówka że tam trzeba nad sobą popracować i coś naprawić, później jak uleczycie swoje rany, sami decydujecie gdzie chcecie umieścić swoją świadomość w danej chwili.

  Pozdrowienia!:-)

 3. krnabrny1 says:

  Na zakończenie.
  Czy są inne systemy, które działają?
  Tak, osobiście znam przynajmniej trzy.
  Indiański, Polinezyjskich Kahunów i rosyjski system stworzony przez szpiegów w okresie zimnej wojny, który jest rozszerzony o manipulacje energią i mentalną, ale oparty jest właśnie na systemie buddyjskim.

  Czym one się różnią?

  Są inne, bo dróg jest kilka, ale wszystkie prowadzą faktycznie do tego samego.

  Do czego prowadzą?

  Do poznania siebie jako świadomej istoty, której świadomość wybiega daleko poza obręb ciała fizycznego i jest w stanie objąć na przykład całą planetę. Każdy z nich pozwala również stwierdzić czym wogóle jesteśmy w swojej istocie, jaką rolę pełni coś zwane bogiem potocznie. Każdy z nich jet po prostu ścieżką prowadzącą do tego samego celu. Wybór jest upodobaniem.

Wypowiedz się