Napięcie rośnie podczas gdy świat budzi się wobec amerykańskiego teatru wyborczego

Napięcie geopolityczne osiąga punkt krytyczny podczas gdy przywódcy wojskowi budzą się wobec amerykańskiego teatru wyborczego, teraz w trzecim akcie, zgadza się wiele źródeł.

Teraz jest jasne, że ktoś próbuje wykorzystać te wybory do wywołania wojny między USA i Chinami. Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) będzie działać szybko aby wyeliminować członków kabała odpowiedzialnych w Szanghaju, Pekinie, Nowym Jorku i Waszyngtonie, jeśli będzie to konieczne aby zatrzymać spisek. Gnostyccy Iluminaci obiecują również użycie ukierunkowanej broni przeciwko przywódcom w tych miastach, więc stawka jest wysoka aby uniknąć wojny.

Na znak, że zagrożenie dla Waszyngtonu jest traktowane poważnie, specjalny helikopter do wykrywania promieniowania jądrowego przelatuje nad miastem w systematycznych poszukiwaniach urządzenia jądrowego.

Tracą czas, ponieważ jakikolwiek atak prawdopodobnie wykorzysta urządzenie kinetyczne, tj. meteoryt z niebieską wiązką fajerwerków 2 listopada, podają źródła WDS, jak uprzedzono małym drukiem na okładce Economist pod koniec 2019 roku.

https://www.zerohedge.com/political/radiation-sniffer-helicopter-deployed-above-washington-dc

Oto co dzieje się pod powierzchnią. Opisywany przez siebie jako satanista i zjadacz płodów Leo Zagami wysłał nam następującą wiadomość:

“Chiny zaatakują Tajwan i wywołają trzecią wojnę światową jeśli Trump wygra lub jeśli wybory zostaną zakwestionowane.”

Kiedy sprawdziliśmy to przez niektóre źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, powiedzieli oni: “Myśleliśmy, że Leo Zagami był twoim przyjacielem.” Leo Zagami próbował różnych sposobów aby kryminalnie mnie usidlić, zniszczyć mój umysł z pomocą PCP i zamordować mnie trucizną niszczącą płuca – więc – dobitnie – nie jest moim przyjacielem.

Okazuje się, że Chińczycy omal nie wpadli w bardzo sprytną satanistyczną pułapkę. Powiedziano im, że jeśli Joe Biden zostanie wybrany, wtedy otrzymają marzenie o Stanach Zjednoczonych Chin. Innymi słowy, frakcja Rockefellera wykorzystująca Bidena powtórzyła obietnicę złożoną przez Hillary Rockefeller Clinton. To znaczy, że gdyby byli u władzy, przekazaliby Chinom Japonię, Tajwan, ASEAN i Półwysep Koreański.

Prezydent USA Donald Trump jest częścią tej pułapki, rozmyślnie lub w inny sposób. Widziano to, gdy jego córka Ivanka i zięć Jared Kushner w zeszłym tygodniu modlili się na grobie Rabina Menachema Mendla Shceersona o reelekcję ojca.

Osadzony filmhttps://www.timesofisrael.com/ivanka-trump-visits-tomb-of-the-lubavitcher-rebbe-as-election-nears/

https://www.theyeshivaworld.com/news/featured/1912920/watch-ivanka-trump-visits-ohel-of-lubavitcher-rebbe-ahead-of-election.html

Sheerson jest również znany jako Lubavitcher Rebe i jest jednym z kluczowych architektów satanistycznego planu zamordowania 90% ludzkości i zniewolenia ocalałych.

Ponieważ Trump nie potępił publicznie swojej córki ani Kushnera, jesteśmy zmuszeni stwierdzić, że jest świadomy spisku. Nalega również na nazwanie SARS-Cov-2 “chińskim wirusem“, co jest równoznaczne z wypowiedzeniem wojny gospodarczej.

Kiedy Giuliani wrócił z Ukrainy i ogłosił, że ma dobra w rodzinie przestępczej Biden, Joe nagle postanowił zostać kandydatem w desperackiej próbie uzyskania immunitetu prezydenckiego od oskarżenia. Niedawno przypadkowo powiedział prawdę podczas swobodnej rozmowy bez telepromptera. Stworzyliśmy … najbardziej rozległą i inkluzywną organizację oszustw wyborczych w historii amerykańskiej polityki.”

https://www.zerohedge.com/political/joe-biden-brags-about-assembling-most-extensive-inclusive-voter-fraud-organization

Następnie są publikowane wszystkie filmy porno, na których jest jego syn Hunter Biden. Co ciekawe, wiele z nich posiada chińskie pułapki na miód. To tak jakby Zagami i jego zbiry celowo pozwolili Chińczykom tworzyć kompromitujące filmy, jako rodzaj gwarancji, że Biden będzie wykonywał ich polecenia gdyby został wybrany.

Zauważamy również, że nowy fałszywy chiński prezydent Xi Jinping powiedział:

“Wojna musi być toczona aby powstrzymać inwazję, a przemoc musi być zwalczana przez przemoc. Zwycięstwo jest potrzebne aby zdobyć pokój i szacunek. Chiny nigdy nie będą się kłaniać przed zagrożeniami lub nie zostaną poskromione przez stłumienie.”

https://twitter.com/PDChina/status/1319470096541126656

Fakt, że źródła tajnego stowarzyszenia azjatyckiego potwierdziły, że chiński atak na Tajwan nastąpi, jeśli ich człowiek Biden nie wygra, pokazuje, że połknęli przynętę.

Oczywiście Chińczycy nie są głupi i grali po obu stronach w USA. Na przykład Sheldon Adelson, główny finansista Trumpa, dostaje większość swoich pieniędzy z kontrolowanego przez Chiny Makau. Teraz dostajemy raporty, że Trump ma tajne chińskie konto bankowe.

https://www.msnbc.com/msnbc/amp/ncna1244505

Tymczasem nasze źródła Pentagonu poinformowały nas, że:

“Z Amy Coney Barret zatwierdzoną do Sądu Najwyższego 26 październiku, Trump jest gotowy wygrać przytłaczającą większością z oskarżeniami WIELKICH nazwisk, masowymi aresztowaniami i finansowo-politycznym restartem po wyborach.”

Stowarzyszenie Białego Smoka ze swojej strony było zmuszone ostrzec zarówno Chińczyków jak i Amerykanów, że świat nie chce być zmuszony do wyboru między amerykańską lub chińską dyktaturą.

Nie wydaje się aby Trump i jego zwolennicy chcieli być zaangażowani w globalny finansowo-polityczny restart, ponieważ nie zaproponowali żadnych rozwiązań dla trwającego masowego wymierania, ubóstwa lub innych kryzysów egzystencjalnych, które stoją przed tą planetą. Trump zaoferował tylko amerykański centryczny światopogląd i mówi reszcie świata aby “pilnowała swoich interesów.”

W tym kontekście źródła w brytyjskim, francuskim, chińskim i rosyjskim wywiadzie zgodziły się na plan, który odetnie głowę kontrolerom z rodziny Rothschildów i ich współwinnym światowym przywódcom.

Źródła MI6 mówią: w przemówieniu Jamesa Bonda cała sprawa śmierdzi aż pod niebiosa.” Źródła brytyjskiego, francuskiego, chińskiego i rosyjskiego wywiadu zgadzają się, że cała afera COVID-19 jest aktem wojny, który spotka się ze skrajną szkodą.

“Widzieliśmy dowody umyślnego masowego mordu, co przenosi całą sprawę do sekcji 7 Międzynarodowego Kodeksu Karnego. Oznacza to, że postrzegamy to jako nieoficjalny akt wojny.”

Oznacza to, że istnieje mandat do interwencji wojskowej“, jak podają źródła. Gdybym był po stronie sprawcy, na tym etapie sporządziłbym testament.” Źródło kontynuowało mówiąc: wielu szefów państw i rządów było zamieszanych w tę całą zbrodnię przeciwko ludzkości.”

Nie trzeba dodawać, że światowa społeczność wojskowa i wywiadowcza wie, że cała

sytuacja nadzwyczajna zdrowia publicznego COVID pojawiła się gdy sieć mikrofal 5G została włączona… i zabili miliony w Chinach.

Masowe zgony w reszcie świata, zostały powstrzymane po tym jak Japończycy potwierdzili, przed czym ostrzegała nas NSA, że 5G jest zabójcą. Fakt, że wprowadzenie 5G zostało wstrzymane w większości krajów świata, uratował niezliczone życia, a kierownictwo zaangażowanych firm telekomunikacyjnych jest systematycznie ścigane i zabijane.

Oczywiście, celem całej tej operacji jest ochrona PUSTEJ waluty rodziny Rothschildów i prania brudnych pieniędzy z krajowych długów oraz podstępnych operacji przejmowania państw przez mafię chazarską“, potwierdza MI6.

Zauważamy, że japoński premier Yoshihide Suga znajdzie się wśród straconych, ponieważ próbuje uchwalić ustawę chroniącą firmy farmaceutyczne przed odpowiedzialnością jeśli ich planowane szczepionki spowodują obrażenia. Ponieważ nie ma potrzeby szczepionki przeciwko atakowi elektromagnetycznemu, Suga publicznie przyznał się do winy.

Źródła Pentagonu mówią, że już zabili Prezesa Samsunga Lee Kunhee, który wydaje się rządzić Koreą Południową.” Być może była to zemsta za zabójstwo Kim Dzong Una, twierdzą źródła Pentagonu.

Źródła podają również, że izraelski premier i masowy morderca Benjamin Netanjahu został stracony. Dodają: liczba ofiar śmiertelnych w Izraelu przekroczyła teraz 2300. Nie byliśmy w stanie samodzielnie potwierdzić tego ale zauważyliśmy próbę namaszczenia syna Netanjahu, Jaira, na jego następcę.

https://www.jpost.com/israel-news/politics-and-diplomacy/yair-netanyahu-the-rise-of-the-son-646566

W izraelskiej kolonii Arabii Saudyjskiej pojawiają się również poważne kłopoty. Przychody Arabii Saudyjskiej z ropy naftowej i nie-ropy spadły o ponad 70% w pierwszym półroczu tego roku. Oznacza to, że prognozy saudyjskiego wiceministra gospodarki Mohameda Al Tuwaijriego z 2016 rok spełniają się:

“Jeśli [Arabia Saudyjska] nie podejmie żadnych działań reformatorskich i jeśli światowa gospodarka pozostanie taka sama, to jesteśmy skazani na bankructwo w ciągu trzech do czterech lat.”

https://www.zerohedge.com/geopolitical/saudi-arabia-suffering-consequences-its-failed-oil-price-war

Niskie ceny ropy są dobrodziejstwem dla Chin i Indii ale stanowią problem dla dużych rodzin naftowych, takich jak Rockefellerowie. Dlatego jesteśmy pewni, że nasiliły się próby podniesienia cen ropy poprzez podżeganie do wojny na Bliskim Wschodzie. Już zauważamy pożary i eksplozje w irańskim zakładzie petrochemicznym, typową strategię Rockefellera.

Fire erupts after explosion at Iranian petrochemicals plant (VIDEO)https://www.rt.com/news/504394-fire-explosion-iran-petrochemicals-plant/

Tymczasem w Ameryce Południowej próba kradzieży boliwijskich zasobów litu przez Elona Muska nie powiodła się. To o co ci ludzie walczą aby uniknąć, to paliwo wodorowe z wykładniczo większym zasięgiem jazdy na kilogram paliwa w porównaniu z wagą baterii pokładowej.

https://www.commondreams.org/news/2020/10/19/democracy-has-won-year-after-right-wing-coup-against-evo-morales-socialist-luis-arce

Wracając do USA, zauważamy coraz większe oznaki nasilającej się tam wojny domowej. Na przykład czytelnik w Teksasie wysłał nam raport, że Walmarty w Teksasie, Arizonie i Kalifornii zostały zamknięte, nie dlatego, że naprawiali “problemy z hydrauliką.” Zamiast tego, “przyjaciółka związana z budownictwem” poinformowała, że budują podziemne obiekty.

Powiedziała ona: “Chińczycy przybyli 1 sierpnia i są zakwaterowani w tych miejscach.” W przypadku Walmartu w Midland w Teksasie, po tym jak lokalny szeryf zmarł niespodziewanie we śnie, mieliśmy dziesiątki pojawiających się burdeli. Chińczycy otworzyli salon paznokci gdzie prane są pieniądze.”

Źródła Pentagonu mówią, że działają w tej w sprawie zauważając, że Po 2 tygodniach ‘kwarantanny’ z powodu COVID, szefowie połączonych sztabów wrócili do pracy w Pentagonie z hukiem, trzęsieniem ziemi na Alasce o sile 7,5.” Źródła zauważają:

“Wiele głębokich podziemnych baz, od Australii i Nowej Zelandii po Europę, Azję i Amerykę Północną, zostało opróżnionych z dzieci, złota, diamentów, metali szlachetnych, skarbów, dokumentów, a następnie zniszczonych podczas gdy siły wojskowe pozbywają się pokonanych stronników kabała, którzy nawet nie zdają sobie sprawy, że wojna się skończyła.”

Jest wiele publicznie dostępnych znaków, że trwa tajna wojna. Na przykład, było 911 przerw w dostawie prądu w całych Stanach Zjednoczonych, prawdopodobnie mających na celu uniemożliwienie lokalnej policji pojawiania się podczas operacji specjalnych.

https://krebsonsecurity.com/2020/09/whos-behind-mondays-14-state-911-outage/

Zauważamy również, że zasilanie jest odcinane dla ponad miliona ludzi w obszarach Kalifornii gdzie znajdują się duże firmy technologiczne, takie jak Google. Te cięcia energii elektrycznej miały miejsce po tym jak Departament Sprawiedliwości formalnie pozwał Google za praktyki monopolistyczne.

https://www.foxbusiness.com/lifestyle/california-power-utility-1-million-cut-wildfires

https://www.justice.gov/opa/pr/justice-department-sues-monopolist-google-violating-antitrust-laws

Zauważamy również coraz większe publiczne oznaki, że mafia chazarska próbuje wynegocjować kapitulację. Widać to po rosnących wezwaniach mediów korporacyjnych do południowoafrykańskiego stylu “prawdy i pojednania.”

https://www.youtube.com/watch?v=LDrUQ0dUOWw

Rosnąca przemoc na samym czubku światowej władzy również rozprasza nas od coraz większej ilości dobrych wiadomości. Na przykład, lekarstwo na Alzheimera najwyraźniej znaleziono.

https://libin.ucalgary.ca/news/research-team-discovers-breakthrough-potential-prevent-reverse-alzheimers

Jeśli Stowarzyszenie Białego Smoka i jego sojusznicy wygrają tę wojnę (i tak będzie), przedwczesne starzenie się i choroby dziecięce staną się uleczalne.

Na koniec, słyszymy ze źródeł ezoterycznych, że niebieska pełnia księżyca w Halloween będzie w rzeczywistości w kolorze dyni. Jeśli okaże się to prawdą, będzie to wyraźny znak z niebios. Jeśli to nie okaże się prawdą, oznacza to, że jesteśmy zdani na siebie. Tak czy inaczej, ludzkość wyjdzie zwycięsko.

 26 października 2020

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2020/10/26/tensions-rise-as-world-wakes-up-to-u-s-election-theater/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2020/10/29/benjamin-fulford-napiecie-rosnie-podczas-gdy-swiat-budzi-sie-wobec-amerykanskiego-teatru-wyborczego/

Wypowiedz się