Jesteśmy pionkami w grze większej niż nam się wydaje

Zrozumienie nadchodzącego „wielkiego resetu”
przez Chris Martenson

Piątek, 30 października 2020, 21:34

 

„Pojąłem znaczenie milczenia psa, ponieważ jeden prawdziwy wniosek niezmiennie sugeruje inne…. Oczywiście nocny gość był kimś, kogo pies dobrze znał.

 ~ Sherlock Holmes – The Adventures of Silver Blaze

 

Czy można zrozumieć bzdury?

Tak bardzo w dzisiejszych czasach jest niespójny bałagan. To kompletny nonsens.

Strona 1 z podekscytowaniem opowiada o wspaniałym odbiciu PKB.  Yay wzrost gospodarczy!

Strona 2 z niepokojem zauważa prawie całkowitą porażkę syberyjskiego lodu arktycznego w reformowaniu się w październiku i ten huragan Zeta (tak wiele burz w tym roku jesteśmy teraz w greckim alfabecie!), Który dotknął lądu.

Każdy jest narracją. Każdy ma swoją wewnętrzną logikę.

Ale po prostu nie mają ze sobą żadnej zewnętrznej spójności. Nie ma sensu ekscytować się rosnącym wzrostem gospodarczym, jednocześnie martwiąc się, że każda nowa jednostka wzrostu przenosi planetę dalej poza krytyczną czerwoną linię.

Te narracje są niekompatybilne. Więc który z nich powinniśmy wybrać?

Cóż, ostatecznie rzeczywistość zawsze ma ostatnie słowo. Jak stwierdza Guy McPherson: nietoperze przyrodnicze trwają.

Dlatego lepiej zdecydować się na podążanie za narracją, która jest najbliższa rzeczywistości, w porównaniu z tym, czego desperacko pragniemy.

„Oni” nie dbają o nas

Chociaż kwestie takie jak zmiana klimatu i wzrost gospodarczy mogą być trudne do zrozumienia i wyjaśnienia, bezpośrednie zagrożenia dla naszego życia i / lub źródeł utrzymania są znacznie bardziej konkretne i możemy na nie reagować i się im przeciwstawić.

Takie bezpośrednie i bezpośrednie zagrożenia są teraz w pełni aktywne i po raz kolejny towarzyszą im narracje, które są ze sobą całkowicie sprzeczne. Mówię o firmie Covid i sposobach, w jakie nasi krajowi i globalni menedżerowie reagują (lub nie).

To naprawdę niespójny bałagan, o którym zarówno media społecznościowe, jak i coraz bardziej nieistotne media ciężko pracują, aby nas wprowadzić w błąd.

Narracja głównego nurtu o Covid-19 na Zachodzie jest taka:

 • To dość śmiertelna i nowa choroba
 • Nie ma skutecznych metod leczenia
 • Niestety, nie ma podwójnie ślepych badań kontrolowanych placebo, które potwierdzałyby niektóre dzikie twierdzenia dotyczące różnych nieopatentowanych, tanich i powszechnie dostępnych suplementów i leków.
 • Władze służby zdrowia dbają o ratowanie życia
 • W rzeczywistości tak bardzo im zależy, że wraz z politykami zdecydowali się całkowicie zamknąć gospodarki
 • Wielka druga fala szaleje w Stanach Zjednoczonych i Europie i nic nie możemy zrobić, aby ją ograniczyć, z wyjątkiem zamknięcia firm i możliwości podróżowania i gromadzenia się ludzi
 • Musisz bać się tego wirusa i związanej z nim choroby
 • Wszystko, co możemy zrobić, to poczekać na szczepionkę

Alternatywna narracja, którą odkryłem po 9 miesiącach prawie codziennych badań i raportów, jest taka:

 • Nie jest to szczególnie groźna choroba i z pewnością nie jest nowatorska.
 • Istnieje ogromny asortyment bardzo skutecznych, tanich i szeroko dostępnych środków zapobiegawczych i metod leczenia, w tym (ale nie tylko)
  • Witamina D
  • Iwermektyna
  • Hydroksychlorochina
  • Cynk
  • Selen
  • Famotydyna (Pepcid)
  • Melatonina
 • Można rozsądnie oczekiwać, że stosowanie kombinacji tych, głównie suplementów dostępnych bez recepty, zmniejszy nasilenie choroby i  tak już niski wskaźnik śmiertelności o 90% lub (prawdopodobnie) więcej.
 • Zachodnie władze zdrowotne nie wykazały żadnego zainteresowania wynikami badań nad tymi terapiami skojarzonymi przeprowadzonymi głównie w biedniejszych krajach albo…
 • Aktywnie prowadzili badania, które zakończyły się niepowodzeniem, aby te tanie, skuteczne terapie można było odrzucić lub…
 • Skonfiguruj odpowiednie badania, które zaczęły się późno, mają niezwykle długie okresy badań i najprawdopodobniej nie zostaną wykonane, zanim szczepionka zostanie pospiesznie wprowadzona w rozwój.

Nawiasem mówiąc – każde z moich twierdzeń i twierdzeń jest poparte linkami i dokumentacją pomocniczą z badań naukowych i klinicznych. Nie spodziewam się tutaj; Przypominam sobie podsumowanie dochodzenia z dziesięciu miesięcy.

Wniosek, jaki wyciągam z mojej narracji (w porównaniu z ich ) jest taki, że nie możemy już zakładać, że zdrowie publiczne lub ratowanie życia ma cokolwiek wspólnego z wyjaśnianiem lub rozumieniem działań tych „ menedżerów” zdrowia (nie mogę się zmusić do korzystania z słowo autorytety ).

Po wyeliminowaniu niemożliwego – czyli tego, że w jakiś sposób te masywne, dobrze finansowane ciała tracą miesiąc po miesiącu gromadzenia dowodów na poparcie iwermektyny, hydroksychlorochiny, witaminy D, NAC, cynku, selenu i doksycykliny / azytromycyny – to, co pozostaje, musi być prawda.

Choć wydaje się to nieprawdopodobne, jedyny wniosek, z którym mamy do czynienia, jest taki, że machina polityki, pieniędzy i korporacyjnej psychopatii tłumi terapie ratujące życie, ponieważ ci menedżerowie mają inne priorytety niż zdrowie publiczne i ratowanie życia.

To strasznie trudny wniosek, bo oznacza zawieszenie na tyle, że jest nam drogie. Na przykład przekonanie, że ludzie są zasadniczo dobrzy. Pomysł, że rząd generalnie chce dobrze. Myśl, że w jakiś sposób, gdy spadną żetony i nastanie kryzys, pojawi się dobro i zatriumfuje nad złem.

Przykro mi to mówić, dokładne przeciwieństwo tego wszystkiego okazało się prawdą.

Lekarze w brytyjskim systemie NHS celowo stosowali toksyczne dawki hydroksychlorochiny o wiele za późno w cyklu chorobowym, aby w jakikolwiek sposób pomóc po prostu „zwrócić uwagę” na hydroksychlorochinę. Dość desperacko chcieli, aby ten lek zawiódł, więc sprawili, że zawiódł.

Po celowym przygotowaniu procesu na niepowodzenie, doszli do wniosku: „Hydroksychlorochina nie pomaga, a nawet pogarsza sytuację”.

Zauważ, że aby móc wysunąć to roszczenie, musieli być gotowi wyrządzić krzywdę – nawet pozwolić ludziom umrzeć. Jaki urzędnik ds. Zdrowia to robi?

Nie takiego, który rzeczywiście ma współczucie, serce lub funkcjonujący poziom współczucia. To okropny wniosek, ale pozostaje po wyeliminowaniu niemożliwego.

Omijanie emocjonalnych żniw

Nauka dowiodła, że ​​istnieją tanie, bezpieczne i znacząco chroniące związki chemiczne, które ograniczają zarówno zgony związane z Covid, jak i ciężkość choroby.

Jednak wszystkie główne tak zwane władze zdrowotne w głównych krajach zachodnich prawie całkowicie ignorują, jeśli nie wręcz zakazują, tych bezpiecznych, tanich i skutecznych związków.

To szaleństwo dla niezależnych obserwatorów, takich jak ja (i ty), ponieważ dane są tak jasne. W tym momencie jest to niepodważalne. Te leki i terapie nie tylko działają, ale działają naprawdę, bardzo dobrze.

Jednak większość ludzi nie będzie w stanie wchłonąć danych, nie mówiąc już o wyjściu poza nie, aby zmagać się z implikacjami. Czemu? Ponieważ takie dane są wstrząsające. Przyjmowanie tych informacji nie jest procesem intelektualnym; to emocjonalne.

Nie wiem, dlaczego natura ludzka zdecydowała się zainwestować tak dużo w zbudowanie szczelnego muru wokół systemów przekonań, które kontrolują nasze działania i myśli. Ale tak się stało.

Jestem pewien, że istniała potężna przewaga ewolucyjna. Taką, która jest teraz codziennie przejmowana przez programy AI mediów społecznościowych, aby popychać nas w pożądanym kierunku. Takiego, który jest wykorzystywany przez podłych polityków, przekupniów, fałszywych guru i oszustów, aby odwrócić przewagę od ludności i skierować ją ku sobie.

To właśnie neuronowe okablowanie przekonań. Musimy to rozpoznać i iść dalej.

Niektórzy ludzie będą znacznie szybciej dostosowywać się do siebie niż inni. (Warto zauważyć, że plemię Peak Prosperity jest zamieszkane przez wielu szybko dostosowujących się ludzi, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę tematy, które poruszamy… trudne tematy mają tendencję do przyciągania szybko regulujących i odpychają resztę)

Aby przejść obok głęboko niepokojących informacji, które zostały nam przedstawione, musimy być gotowi znieść trochę zawirowań. To jest jedyna droga.

Aby bezpiecznie i skutecznie poruszać się po tych trudnych czasach, musisz jak najdokładniej zobaczyć prawdziwą naturę gry, w którą aktualnie się toczy. Aby zobaczyć, jakie naprawdę są zasady – a nie to, co ci powiedziano, lub czego chcesz lub masz nadzieję, że są.

Manipulacja w toku

Powyższe dane zdecydowanie potwierdzają wniosek, że nasi krajowi menedżerowie ds. Zdrowia tak naprawdę nie dbają o zdrowie publiczne ani o twoje zdrowie szczególnie.

Jeśli rzeczywiście, to przekonania, które uniemożliwiają większości ludzi zaakceptowanie tego, prawdopodobnie obejmują:

 • Chcieć wierzyć, że ludzie są dobrzy (dla większości ludzi wielka sprawa).
 • Zaufanie i wiara w system medyczny ( naprawdę duży).
 • Wiara we władzę ( ogromna ).

Jest wiele innych działających systemów przekonań, które mógłbym również wymienić. Ale to wystarczy, aby piłka się toczyła.

Wybierając tylko jedną, jak trudno byłoby komuś odrzucić, powiedzmy, zaufanie do systemu medycznego?

W większości przypadków byłoby to dość trudne.

Po pierwsze, brak zaufania do systemu medycznego może oznaczać konieczność zastanowienia się, czy ukochana osoba umarła niepotrzebnie podczas leczenia.

Albo uświadomienie sobie, że teraz będziesz musiał zbadać żywe światło dnia z każdej decyzji medycznej, zanim się na nią zgodzisz.

Albo martwić się, że twoje leki mogą być dla ciebie bardziej szkodliwe na dłuższą metę niż pomocne (co jest prawdą w znacznie większej liczbie przypadków, niż większość docenia).

Może to oznaczać, że twoi bohaterowie są podejrzani – być może nawet twój ojciec lub matka, którzy pracowali w zawodzie lekarza.

Zdecydowanie wymagałoby to całkowitej reorientacji z dala od zaufania do wszystkiego, co przeczytasz w gazecie lub zobaczysz w telewizji, na temat nowych farmaceutycznych „przełomów”.

Zaufanie, które jest bezpieczne, ciepłe i pocieszające, zamienia się następnie w sceptycyzm; który jest bardziej samotny i wymaga aktywnego zaangażowania umysłowego.

Ale, jak zawsze, ciężka praca przynosi korzyści – przy zdrowym poziomie sceptycyzmu i zaangażowania rodziny osób rekrutowanych do śmiertelnego badania w Wielkiej Brytanii RECOVERY mogły spojrzeć na proponowane dawki HCQ (2400 mg pierwszego dnia! Toksyczne!) i powiedział: „Nie teraz, nigdy!” i może uratowały życie ukochanej osoby.

Spójrz na ten splątany bałagan niepożądanych rzeczy, który pojawia się wraz z rozpakowaniem tego jednego przekonania: żal, niepewność, wstyd, zwątpienie, upadli idole i znacznie więcej dodatkowego wysiłku. Wszyscy są gotowi do wzięcia, gdy zdecydujemy się uważnie przyjrzeć się działaniom naszych krajowych menedżerów ds. Zdrowia podczas Covid.

Dlatego większość ludzi po prostu nie patrzy. To za trudne.

Rozumiem. Bardzo współczuję, dlaczego ludzie nie chcą podążać tą ścieżką. W pośpiechu może to stać się nieprzyjemne.

Ale podobnie jak ignorowanie dokuczliwego bólu w klatce piersiowej, odwrócenie się w zaprzeczeniu ma swoje konsekwencje.

Nadchodzący „wielki reset”

Moje relacje na temat SARS-CoV-2 (wirusa) i Covid-19 (powiązanej choroby) doprowadziły mnie do odkrycia pewnych rzeczy, które sprawiły, że poczułem się nieswojo, jeśli chodzi o naszych globalnych i krajowych „menedżerów”.

Naprawdę wstydliwe rzeczy. Przerażające rzeczy w ich implikacjach dla tego, czego możemy się rozsądnie spodziewać (lub nie oczekiwać, dokładniej) od przyszłości.

Kiedy już miniemy szok, gdy zobaczymy, jak jawnie byli skorumpowani, musimy zapytać oba, co dalej? i co mam zrobić?

W końcu żyjesz w systemie, którego menedżerowie albo są zbyt głupi, by zrozumieć dane dotyczące witaminy D (bardzo mało prawdopodobne), albo zdecydowali, że z jakiegoś powodu wolą nie promować ich wśród ogółu społeczeństwa. To absurdalnie bezpieczna witamina z prawie zerowymi wadami i praktycznie nieograniczonymi zaletami.

Albo są kolosalnie głupi, albo jest to wyrachowana decyzja. Nie są głupi. Musimy więc zapytać: jakie są tutaj obliczenia?   To nie jest bezpieczeństwo publiczne. To nie jest twoje osobiste zdrowie. Więc… co to jest?

To jest nasza linia pytań i obserwacji. To jak opowiadanie Arthura Conan Doyle’a w Silver Blaze, które wielu z nas nieoficjalnie zna jako przypadek psa, który nie szczekał”.   Jak głosi historia, z powodu brakującej wskazówki – psa, który milczał, gdy popełniono morderstwo – można było wyciągnąć taki wniosek: pies był już zaznajomiony z zabójcą!

Cisza wokół samej witaminy D jest niezwykle wymowna. To pies farmakologiczny, który nie szczekał.

Jeden prawdziwy wniosek sugeruje inne. Tutaj również możemy wywnioskować z niemal całkowitej ciszy wokół witaminy D, że kierownicy zdrowia woleliby o tym nie mówić. Nie chcą, żeby ludzie wiedzieli. To jest boleśnie jasne.

Taki brak promocji (nie mówiąc już o odpowiednich badaniach) bezpiecznych, skutecznych zabiegów to nić, która szarpana może rozwikłać cały dywan. Cisza mówi nam wszystko, co powinniśmy wiedzieć.

Czy chcą, aby ludzie cierpieli i umierali? Nie wiem Moje systemy wierzeń na pewno nie. Być może śmierć i cierpienie są jedynie stratami ubocznymi, gdy dążą do innego celu – pieniędzy, władzy, polityki? Po prostu przygnębiający wynik kontrowersyjnego roku wyborczego? Więcej niż to?

Dotarliśmy teraz do punktu, z którego możemy się dowiedzieć, jak daleko w dół zajmuje królicza nora.

Ogromny chwyt za ściślejszą kontrolę nad globalną populacją jest teraz przyspieszany na najwyższych poziomach. Czy słyszałeś już o Wielkim Resetowaniu?

Jeśli nie, wkrótce to zrobisz.

W części 2: Nadchodzący „wielki reset” przedstawiamy wszystko, co wiemy do tej pory o wielonarodowej propozycji przekształcenia prawie każdego aspektu globalnego przemysłu, handlu, handlu i struktury społecznej.

Jeśli czytasz dalej, bądź gotowy i chętny do porzucenia cennych przekonań i zawieszenia tego, o czym wiesz, że jest prawdą. Ponieważ nikt z nas nie ma tego w ręku. Stąd będzie szalona jazda.

Szykuje się coś bardzo dużego i podejrzewam, że Covid-19 jest tylko pretekstem zapewniającym przykrywkę dla znacznie większego przejęcia władzy nad bogactwem i ludami świata.

Za: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://www.peakprosperity.com/we-are-pawns-in-a-bigger-game-than-we-realize/&usg=ALkJrhhZTVN1j-miye5sWcc6eifaUXaeGQ

Wypowiedz się