Dwie odmiany globalnego resetu monetarnego || Rinus Verhagen

(⌐■_■)
Ujawnienie operacji | Autor: Rinus Verhagen, pisarz współpracujący 30 października 2020 r. Alert RESET Istnieje zamieszanie w związku z RESETEM Global Money …
Holenderski Hitler Kabinet Rutte III upadł || Rinus Verhagen
GESARA: Reset Ligi Narodów || Rinus Verhagen
Czego życzę nam wszystkim || Rinus Verhagen
(●’◡’●)

Ujawnienie operacji |

Autor: Rinus Verhagen, pisarz współpracujący

30 października 2020 r.

Alert RESETU

Istnieje zamieszanie co do Global Money RESET z powodu faktu, że istnieją dwa prądy.

Dlatego chcę być tak kompletny, jak to tylko możliwe, jak widzę teraz sytuację.

https://time.com/collection/great-reset/

WIELKI RESET cabal

Pandemia C19 dała wyjątkową okazję do myślenia o przyszłości, jakiej pragniemy. TIME współpracował ze Światowym Forum Ekonomicznym, prosząc czołowych myślicieli o wymianę pomysłów na temat tego, jak możemy zmienić nasz sposób życia i pracy.

Mają na myśli celowo stworzoną fałszywą plandemię. To była i jest wewnętrzna robota, jak fałszywa flaga z 11 września.

https://www.vanthuanobservatory.org/eng/archbishop-carlo-maria-vigano-open-letter-to-the-president-of-the-united-states-of-america-donald-j-trump/

A nawet w tych dwóch prądach istnieją różne prądy, które nie są łatwe do zgłębienia, jeśli nie znasz historii.

Wiemy, że obecny system pieniężny został rozciągnięty w taki sposób, że pieniądz nie ma już żadnej wartości, drukując pieniądz bez wartości przeciwnej.

Jedynym rozwiązaniem jest wydrukowanie większej ilości pieniędzy w systemie Fiat Money.

Odkąd lalkarze na całym świecie przekupywali lub szantażowali politycznych wspólników, do tej pory byli w stanie kontrolować grę.

Końcowa gra, której Obama użył do zniszczenia Stanów Zjednoczonych od wewnątrz, powinna zostać zakończona przez Hillary, gdyby nie interwencja armii USA.

Mieli wybór dokonania zamachu stanu i przywrócenia konstytucji żelazną ręką lub znalezienia kandydata, który byłby zdolny i zmotywowany do pokonania zła w sposób demokratyczny.

Zastanawiam się, jak powstaje PLAN, nie robisz tego przez miesiąc lub rok, jeśli zbierzesz wystarczającą ilość informacji o swoim przeciwniku przez infiltrację, jeśli wiesz, co i jak chcą wdrożyć swój zły plan, robisz plan z różne modele zmienne, ale wszystkie mają jeden cel, uwolnienie ludzkości od zła.

To było prowokujące do myślenia, aby zobaczyć, jak Donald J. Trump musiał rozegrać mecz przez przeciwnika, aby ostatecznie wygrać bez użycia przemocy wobec swoich przeciwników, aby nie zdobyć opinii przeciwko nim.

Wyglądało to jak amatorska piłka nożna w walce z nieustannym złem [D] eep [S] tate.

Przeciwnicy [D] eep [S] tate pokazali krwawe ślady morderstw i zabójstw ludzi, którzy stanęli im na drodze i przyczynili się do zdemaskowania [D] eep [S] tate, które jest przeplatane przez wszystkie warstwy społeczeństwa i rządów .

Musisz zmusić przeciwnika do podjęcia działania, aby móc interweniować.

Cały świat zależy od PIENIĘDZY, zindoktrynowanego przesądu, który zdominował nasze życie i zdeterminował nasze zachowanie, aby przetrwać.
Ukryty sposób pracy przymusowej, który został podniesiony do rangi sztuki przez FED, MFW, Bank Światowy, Światowe Forum Ekonomiczne i Banki Centralne.

Dochody z pracy zawsze płynęły na jedną stronę, a mianowicie na Zepsutą Elitę, która razem walczyła przeciwko ludności świata, bez względu na religię lub polityczne zaplecze administracyjne, jako posłuszni niewolnicy systemu byliśmy obciążeni tym przymusem przetrwania.

Tam, gdzie Cabal pracował przez ponad 100 lat, aby przejąć całkowitą władzę nad światową populacją, Donald J. Trump i Sojusz Współbojowników, w tym głowy państw i armii kilku krajów, rozmontowali i pokazali go światu w ciągu prawie 4 lat .

FED jako jedyny na świecie przywłaszczył sobie kreację pieniądza przez zamach stanu w 1913 r. Przez Donalda J. Trumpa, FED jako część skarbu USA, zmusił Donalda J. Trumpa do automatycznego przejęcia steru wszystkich banków centralnych na świecie.

Reformując IRS i przejmując tam władzę, dochody Cabal stały się suche. Watykan stracił władzę w zakresie regulacji i zarządzania pieniędzmi, podobnie jak City of London, dzięki interwencji Donalda J. Trumpa.

Plan Cabal, to rząd światowy podyktowany przez niewybraną organizację pozarządową, działającą w oparciu o komunistyczny sposób myślenia i ucisk ludzkości, ze światową walutą, która powinna rozwiązać wszystkie problemy na korzyść samej Cabal i KPCh.

Donald J. Trump musiał poczekać na ogłoszenie przez MFW, EBC, WEF i Bank Światowy, który wykorzystał C19 jako instrument do zakończenia finałów.

Wielki Reset ogłoszony przez Klausa Swaaba i instytuty Cabal w ramach Zielonego Ładu jest koniem trojańskim, który przepycha NWO kosztem wolności osobistej światowej populacji.

Ogłoszenie pieniądza cyfrowego przez EBC, MFW i WEF, miało na celu zachowanie władzy pod wprowadzającymi w błąd słowami przykładu z Bretton Woods 2, ale z drugiej strony w oparciu o Fiat Money, z minimalnym pokryciem ZŁOTA wynoszącym około 3%, jeśli ktoś miałby już tyle ZŁOTA .

Miej świadomość, że prawdziwym kapitałem na tym świecie jest ludność, pieniądze i złoto, których nie możemy zjeść, nie daje nam to szczęścia, nie daje radości i satysfakcji oraz podważa nasze możliwości tworzenia, gdy jesteśmy zależni od pieniędzy lub złota.

Odsetki to instrument Cabal, ale ufaj, że złoto nie zwiększy automatycznie wagi, masy ani wartości, aby móc zapłacić odsetki za coś, do czego nie przyniesie się sprawiedliwej przeciwwagi.

Cabal i ich poplecznicy MFW, Bank Centralny Banku Światowego i WEF zaryzykowali, że utrzymają kontrolę nad swoim systemem, aby utrzymać ludzkość w swoich uściskach.

Teraz, gdy ogłosili Wielki RESET, ich zadanie wdrożenia RESETU dobiegło końca, ponieważ sterowanie zniknęło z powodu wygaśnięcia i rozłączenia protokołu SWIFT.

Donald J Trump i Alliance of Patriots z całego świata odzyskali teraz kontrolę i odcięli się od Cabal, wyłączając system SWIFT i zezwalając na obsługę systemu AIIB, CIPS przez QFS jako jedyną opcję protokołu.

Ich aktywa wysychają teraz tak szybko, że widać to w załamaniu rynków akcji, co świadczy o tym, że nie można kupować własnych akcji, aby utrzymać fałszywą wartość na wysokim poziomie dla pojawienia się silnej gospodarki.

Wartości giełdowe nie mają nic wspólnego z realną gospodarką, to jest oszustwem i manipulacją, aby być miarą dobrobytu, której nie ma dla populacji, tylko dla akcjonariuszy i pasożytów, które systematycznie wysysają populację.

Ponieważ QFS to nic innego jak wysoce wyrafinowany program księgowy, który śledzi certyfikowane wartości od osoby do osoby, nie ma już potrzeby korzystania z banków ani banków centralnych.

Tam, gdzie złoto, które służy jako odpowiednik płatności, jest ostatecznie przechowywane, nie ma to znaczenia dla QFS ani dla nas jako użytkowników, o ile przywrócone zostanie zaufanie, które umożliwi sprawiedliwą dystrybucję bogactwa i handlu, gospodarka również się poprawi.

Musimy pozbyć się idei, że gospodarka zawsze musi wyrosnąć do nieba lub na drugi koniec wszechświata, szczęście i zadowolenie przeważają nad zyskiem i plądrowaniem zasobów. Ten reset musi wyeliminować wszelką biedę i wyzysk na tej planecie i można go dokonać tylko poprzez obalenie Cabal. Teraz, gdy władcy Cabal ogłosili to, zostaną zamknięci, aby wdrożyć reset NESARA / GESARA.

[D] eep [S] tate Puppets ( lalki) są w pełnej panice, z całego brudu i zepsucia, które teraz wychodzą, ich zdrada jest teraz widoczna dla wszystkich, wszystkie akty wstydu i zbrodniczej przeplatającej się zdrady są teraz widoczne na cały świat.

Boski plan stworzenia porządku z Chaosu i uwolnienia ludzkości z niewoli zła jest teraz wprawiany w ruch po pierwszym ujęciu samego Cabal, który zalał świat ich fałszywymi pieniędzmi.

Kiedy dobrobyt jest sprawiedliwy, przestępczość zmniejszy się. Zindeksowana wartość całego bogactwa na całej planecie będzie znacznie wyższa niż 1 z 40 zerami, to tylko liczba, która wskazuje wskazówkę, ponieważ prawdziwą wartością jesteśmy my jako mieszkańcy świata, jeśli nie pozwolimy sobie przeciwstawić się każdemu z nich innych.

Cabal stał się ofiarą własnej chciwości, korupcji i głodu władzy, zgadzając się na AIIB jako odpowiednik Cabal MFW i Banku Światowego w celu wejścia w posiadanie azjatyckiego ZŁOTA. Oprócz ZŁOTA chińskiej szlachty istnieje również ZŁOTO Marcosa z Filipin i indonezyjskie złoto z Sukarno, które zostało wydane zgodnie z planem JFK przed śmiercią. Częściowo z powodu tego ZŁOTA, które było również rozprowadzane na kontach jako zabezpieczenie dla 884 banków na całym świecie, aby służyć jako fundusze dla GESARA w 2012 roku, zostało skradzione przez Cabal.

https://docplayer.net/14744260-Infinite-bank-statements-top-secret-with-amendments.html

Podpisane przez dwanaście portali, patrz strony od 128 do 130.

Z podpisów dokumentów można wywnioskować, że plan ten istnieje od dawna, a jego uruchomienie było w przeszłości całkowicie zawodne.

Skład imion się zmienił, ale ich gra nadal ma ten sam cel, teraz zostanie on obalony przez nowe zastosowanie QFS.

Sami Łowcy stali się teraz ściganymi i częściowo już usunięci.

Ich wytrwałość wskazuje, że jest to zła sekta bez wartości moralnej i czystego ZŁA.

Wróćmy teraz do Swissindo i mojej wcześniejszej historii na ten temat.

https://intothelight.news/files/2019-01-04-the-big-plan.php

Jak ostatecznie nikczemne plany NWO poniżej chciały ukraść dobre intencje JFK i Soekarno i utrzymać światową populację jako zakładnika Systemem fałszywych pieniędzy .

Częściowo z powodu EO, który podpisał kontrakt z Donaldem J. Trumpem 21 grudnia 2017 r., Cabal / [D] eep [S] tate zostanie pozbawiona całego bogactwa uzyskanego w wyniku korupcji, kradzieży i handlu ludźmi.

Fałszywe domy królewskie upadną i zostaną wywłaszczone wraz z ich firmami, pedofile zostaną ukarani karą śmierci.

[D] eep [S] tate Rządy są wykluczone z udziału w QFS i są wyrzucane z władzy.

W ten sposób skradzione aktywa Swissindo są ponownie udostępniane ludzkości, jeśli kiedykolwiek były zamierzone przez JFK i Soekarno.

Każdy obywatel świata ma prawo do kredytu w wysokości 6 milionów dolarów pokrytego ZŁOTEM z funduszy udostępnionych przez Swissindo. Każdy skorzysta z Resetowania, aby wydobyć ze świata ubóstwo.

https://petitions.whitehouse.gov/petition/i-demand-my-6m-gold-payments-1-11-each-76-billion-people-under-swissindo-nesara-gesara-international-laws

Ważne jest, aby ludzie twierdzili, że oferta obejmuje 6 milionów dolarów na osobę, aby osiągnąć swój cel, jest to całkowicie niezależne od funduszy RV, które mają nadejść.

Każdy może pomóc w kształtowaniu resetu, aktywnie kierując prośbę do Donalda J. Trumpa za pośrednictwem tej petycji.

BLM i Antfa, pokaż im tę wiadomość i szansę na zdobycie roszczenia, wtedy nie mają powodu, aby grać [D] eep [S] tate Democrats lub G. Sorosem najemnikiem z ryzykiem, że mogą zostać zabici przez oddziały rozkazu, które się zatrzymają ich przerażeniem.

Oszukiwanie za pomocą kłamstwa C19 spowodowało zaskakujące efekty uboczne.
Budząca się populacja zaczyna myśleć samodzielnie i odkrywa, że ​​wraz z nadejściem Korony grypa wymiera.

https://apps.who.int/flumart/Default?ReportNo=10&fbclid=IwAR1CN-ylmQv3eNZ8Bb2WTkWPci3mL8DXS-CZf8jxAP0hWrcvCiNfGEIuHr0

Bei Rok od: Klick to Bei Klick an Bei Year from: Klick to Bei

Klick an Week: 2020 an Week an Bei. 42

raport Następnie kliknij na wyświetlacz… ..

Następnie zobaczysz tabelę, która pokazuje, że od 17 tygodnia 2020 r. Na świecie nie będzie już grypy !!!!!!!!

To, czego potrzebujemy, to  sprawiedliwość dla ludności świata, aby elitarna zbrodnia została osądzona jako zbrodnia wojenna przeciwko ludności świata.

Celowe zniszczenie gospodarki i zniszczenie wielu firm, aby międzynarodowe koncerny mogły określać prawa, jest fałszywym resetem banków centralnych, MFW, WEF, które chcą utrzymać ludność w ubóstwie, bez ich rzeczywistego wkładu w fałszywe cyfrowe pieniądze.

Zmuszeni przez przymusowe szczepienia i transhumanizm do kradzieży duszy wszystkich w ich niegodziwości dyktatury NWO.

Bądźcie pewni, miejcie wiarę, fałszywy wirus znika tak szybko, jak cabal, ponieważ to oni wzięli świat jako zakładnika, pod fałszywym pretekstem, każdy polityk, który teraz krzyczy, że wskaźniki infekcji rosną, są zdrajcami, ponieważ cała historia jest już nieprawdziwa.

Prawa uchwalone w celu stłumienia ludności nie mają mocy prawnej, sprawcy zostaną za to pociągnięci do odpowiedzialności.

Dzień Sądu dla Cabal jest już bardzo bliski.

Źródło: https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/10/reset-alert-two-variations-of-global.html

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/10/dwie-odmiany-globalnego-resetu.html

Comments

  1. dzielny says:

    Oto kim jest Jarosław Kaczyński!!!

    Cele jego polityki. Odłsłuchaj koniecznie. Będziesz zdruzgotany!!!

    https://www.youtube.com/watch?v=Ew1NaW2-UlA&feature=youtu.be

Wypowiedz się