Członek grupy zadaniowej Joe Bidena Covid-19 zaleca wstrzymanie bonów żywnościowych i pomoc w wynajmie od osób, które odmawiają szczepionek przeciwko koronawirusowi

POPiS-owi zwolennicy Bidena i Demonokratów z USA, będą próbowali wciskać Polakom szczepionki przeciw Covid -19, także nawoływać do przymusu szczepień,  zgodnie z uchwaloną przez te partie ustawą o przymusowym podawaniu leków.

Wszystkim tym osobom, które propagują szczepienia, także pod przymusem, czy to z rządu, czy z parlamentu, czy ze świata medycznego, czy naukowego, czy to w mediach,  należy  zaproponować ( także pod przymusem) szczepienie tym osobom i ich rodzinom, szczepionkami eugenicznymi przeznaczonymi dla Polaków, a nie szczepionkami z czystą wodą, przeznaczonymi dla demonstracyjnego  szczepienia Poliniaków !!!!

Redakcja KIP

————————————

HAF 13 listopada 2020 r.

Jeśli głosujesz na tyranów , dostajesz tyranię.

To właśnie wkrótce dowiedzą się miliony zwolenników Joe Bidena, jeśli ich kandydatowi uda się ukraść wybory i przejąć kontrolę nad Białym Domem.

Wybitny członek grupy zadaniowej Biden Covid-19, powiązany z CIA agent Luciana Borio, mówi, że ludzie, którzy odmawiają szczepienia, powinni zostać pozbawieni bonów żywnościowych i pomocy w czynszu.

Joe Biden’s Covid 19 Taskforce Member Recommends Withholding Food Stamps And Rent Assistance From Those Who Refuse Coronavirus VaccinesAby przekonać Czarnych Amerykanów do przyjęcia szczepionek, influencerów należy zatrudnić do prania mózgu Czarnych, za pomocą specjalnych komunikatów dotyczących zgodności, które są naukowo testowane w grupach fokusowych zajmujących się inżynierią społeczną.

Innymi słowy, bądź posłuszny lub głoduj .

Nawiasem mówiąc, wszystko to jest zawarte w raporcie powiązanym z tą historią.

Jest to dodatek do innego członka grupy zadaniowej Bidena, który teraz woła o 4-6-tygodniową blokadę narodową dla wszystkich Amerykanów – rodzaj narodowego samobójstwa ekonomicznego, aby wykończyć wszelkie małe firmy, które mogły przetrwać dotychczasowy koszmar.

Ta ukryta tyrania jest dokładnie tym, o czym ostrzegaliśmy: tyrania blokowania i tyrania szczepionkowa, egzekwowana przez przerażający nowy system „punktacji kredytu medycznego”, który śledzi twoją zgodność z rządowymi mandatami dotyczącymi szczepionek, blokad i masek.

Członkiem grupy zadaniowej, o której mowa, jest Luciana Borio, MD, wiceprezes In-Q-Tel, powiązanego z CIA frontu propagandowego, który wykorzystuje taktyki inżynierii społecznej do zniewolenia ludzkości.

Jest wymieniona jako czołowy członek „Grupy roboczej ds. Przygotowania populacji do szczepionek COVID-19”, zgodnie z opisem w dokumencie Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia , opublikowanym w lipcu tego roku przez Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

Kopię tej PDF został zapisany na serwerach Natural Nowości w przypadku starają się wziąć go ze swojej pierwotnej lokalizacji.

Dokument mówi, że agencje federalne powinny współpracować w celu opracowania „krajowej strategii promocji” – którą równie dobrze można by nazwać „krajową strategią propagandową” – w celu przekonania ludzi do przyjęcia potencjalnie niebezpiecznych i śmiercionośnych szczepionek przeciwko COVID-19, które pominęły jakiekolwiek naprawdę rygorystyczne testy .

„Łączenie” szczepień z kartami żywnościowymi, opieką zdrowotną i pomocą w czynszu

Dokument zaleca, aby mandaty szczepień były „powiązane” z innymi usługami socjalnymi, takimi jak bony żywnościowe (program WIC), pomoc w wynajmie i usługi opieki zdrowotnej. Raport wyjaśnia:

Lokalne i stanowe agencje zdrowia publicznego powinny zbadać współpracę z partnerami międzyagencyjnymi i pozarządowymi w celu połączenia szczepień z innymi usługami sieci bezpieczeństwa.

Mówi się również, że „łączenie” szczepionek z kuponami żywnościowymi byłoby „sposobem na zbudowanie zaufania i usprawnienie dostarczania szczepionek” wśród osób o niskich dochodach, takich jak „Czarni i mniejszości”.

Tak, tak jak wszyscy wiemy od dłuższego czasu, szczepionki przeciwko wyludnieniu będą skierowane przeciwko czarnoskórym w Ameryce, co jest dokładnie tym, czego celem jest również przemysł aborcyjny.

Ale każdy, kto krytykuje zmuszanie Czarnych Amerykanów do szczepień, będzie oczywiście nazywany rasistą.

Raport mówi również o wdrożeniu infrastruktury monitorującej stan policji medycznej w celu nadzorowania Czarnych i mniejszości w czasie rzeczywistym, upewniając się, że poddają się przymusowym szczepieniom:

Niezbędne będzie również monitorowanie w czasie rzeczywistym, kto otrzymał szczepionkę i jakie główne czynniki ułatwiające szczepienie oraz jakie bariery występowały w społecznościach, aby lokalne wydziały zdrowia publicznego mogły odpowiednio dostosować swoje podejście.

Dokument mówi nawet o zaszczepieniu języka propagandy szczepionkowej, aby zaapelować do Czarnych i tak zwanych antyszczepionkowców:

Biorąc pod uwagę zróżnicowany charakter tożsamości społecznej w Stanach Zjednoczonych, informacje o szczepieniach będą musiały być dostosowane do konkretnych grup odbiorców, które mają kluczowe znaczenie dla sprawiedliwej i skutecznej reakcji na COVID-19 (np. Pracownicy niezbędni, rodzice, grupy o wysokim wskaźniku chorób współistniejących, społeczności kolor, osoby wahające się przed szczepieniem).

Aby zmusić Czarnych i mniejszości do zaakceptowania niebezpiecznych, eksperymentalnych szczepionek COVID-19, autorzy dokumentów twierdzą, że należy rekrutować wpływowe gwiazdy (takie jak gwiazdy Hollywood i gwiazdy muzyki), aby przekazywać wiadomości, aby wpływać na osoby niedoinformowane:

Zaangażuj szeroką sieć zaufanych rzeczników, którzy mogą dostarczyć i wzmocnić jednolity przekaz na temat szczepień przeciwko COVID-19… Aby zmotywować ludzi do podjęcia działań ochronnych, takich jak szczepienia, konieczne jest, aby wielokrotnie słyszeli istotną i konkretną wiadomość, dostarczaną przez wielu zaufanych komunikatorów i za pośrednictwem różnych mediów kanały.

W raporcie przyznano nawet, że czarnoskórzy i mniejszości były już wcześniej okłamywane i wykorzystywane przez rząd, szczególnie w odniesieniu do kwestii zdrowia publicznego: „… mniejszości często doświadczały historii nadużyć rządu, które mogą utrudniać budowanie zaufania”.

Wreszcie, dokument proponuje, aby badania naukowe dotyczące „wiadomości o szczepieniach” były otwarcie publikowane przez NIH, CDC i NLM (National Library of Medicine), tak aby wszystkie władze miały dostęp do wszystkich eksperymentów inżynierii społecznej, które mają na celu pranie mózgu Czarnych za pomocą pro -propaganda szczepionkowa.

Miejsca ze szczepieniami obowiązkowymi: sklepy spożywcze, apteki, szkoły, miejsca pracy, ośrodki dla seniorów i kościoły będą używane do wymuszania szczepień na wszystkich.

Dokument nie tylko zaleca wstrzymanie pomocy żywieniowej i pomocy w wynajmie osobom, które odmawiają przyjęcia obowiązkowych szczepionek na koronawirusa, ale także mówi, że „wizyty domowe” powinny być wykorzystywane do wykonywania wstrzyknięć ludziom od drzwi do drzwi.

Ponadto miejsca pracy, apteki, kościoły i szkoły są wymieniane jako kandydaci do przymusowych szczepień, a dokument zaleca, aby farmaceuci mogli „podawać szczepionkę bezpośrednio bez stałego rozkazu”.

Dokument wyraźnie stwierdza, że ​​wysiłki szczepień powinny obejmować „nietradycyjne miejsca”, takie jak „miejsca kultu” lub ośrodki dla seniorów, oraz że szczepionki COVID-19 powinny być „powiązane” z innymi podstawowymi usługami socjalnymi, takimi jak bony żywnościowe (patrz poniżej).

Z dokumentu: (podkreślenie dodane)

Szczepienie COVID-19 może wymagać zwiększenia korzystania z witryn, które są już dostępne i dostępne dla osób starszych, ale są używane rzadziej; na przykład szeroko rozpowszechnione apteki społeczne są rzadko wykorzystywanym miejscem rutynowej promocji i podawania szczepionek111, ale były one z powodzeniem wykorzystywane do zwiększania dostępu do szczepionki pandemicznej w latach 2009 i 2010.

Większość dorosłych w Stanach Zjednoczonych mieszka bliżej apteki niż przychodni, a apteczne programy szczepień mogą być szczególnie skuteczne w przypadku populacji, do których trudno jest dotrzeć.

Wysiłki w zakresie szczepień farmaceutycznych działają najlepiej, gdy farmaceuci przechodzą odpowiednie szkolenie w zakresie podawania nowej szczepionki i gdy polityka stanowa pozwala farmaceutom na bezpośrednie podawanie szczepionki bez stałego zlecenia.

Inne nietradycyjne miejsca szczepień obejmują sklepy spożywcze, centra dla seniorów, wydziały zdrowia, kliniki masowych szczepień i lokalne korporacje ; zostały one ocenione jako bezpieczne i akceptowalne miejsca dla szczepionek przeciwko pneumokokom i grypie.

Kolejnymi, po gabinetach lekarskimi, najczęstszymi miejscami szczepień przeciwko grypie są apteki, sklepy (np. Supermarkety) i miejsca pracy.

Umożliwienie szczepienia dorosłych bezpośrednio w ich miejscu pracy wydaje się rozsądne, zwłaszcza w przypadku pracowników podstawowych, którzy prawdopodobnie będą na pierwszym etapie szczepień.

Dodatkową lokalizacją dla kandydatów są szkoły, które są zaufanymi instytucjami obecnymi w każdej społeczności i dostępnymi w weekendy i w nocy; były używane podczas masowych kampanii szczepień przeciwko polio.

W niektórych przypadkach dopuszczalne i wykonalne może być również dostarczanie szczepień podczas wizyt domowych pielęgniarek środowiskowych, jeśli szczepienie jest połączone ze świadczeniem innych profilaktycznych usług zdrowotnych; podejście to otrzymało w przeszłości zdecydowaną rekomendację od Community Preventive Services Task Force.

Zapewnienie, że wszystkie miejsca szczepień COVID-19 zachowują bezpieczne praktyki dystansowania fizycznego, może wymagać dodatkowego planowania.

Raport zachęca również sprzedawców szczepionek do zaplanowania „logistyki” wykorzystania sklepów spożywczych jako witryn „pierwszej linii” w „wdrażaniu szczepionek”. Oto tekst z raportu:

Federalni, stanowi i lokalni pracownicy służby zdrowia oraz ich partnerzy strategiczni powinni jak najwcześniej aktywnie zaangażować ekspertów ds. Gotowości i planowania w przygotowaniach do wprowadzenia szczepionek, biorąc pod uwagę, że nowe lub nietradycyjne miejsca szczepień mogą stać się frontami udanego programu szczepień.

Eksperci ci mogą pomóc koordynować wysiłki w heterogenicznych lokalizacjach i odpowiednio dostosowywać strategie, które pasują do każdego miejsca.

Na przykład logistyka szczepień i wdrażanie ich w sklepie spożywczym będzie wymagać innego planowania i przygotowania niż wprowadzenie szczepionek w tradycyjnych gabinetach lekarskich.

Przygotuj się na wycofanie się z orwellowskiego stanu policji medycznej zarządzanego przez faszystowskich propagatorów szczepionek i cenzorów Big Tech.

Najważniejsze w tym wszystkim?

Jeśli Biden zostanie wybrany na prezydenta, a jego grupa zadaniowa COVID-19 stanie się rzeczywistością, Ameryka zostanie przekształcona w państwo policji medycznej propagujące szczepionki, w którym nie można nawet iść do sklepu spożywczego lub kościoła bez nękania przez szalonych fanatyków szczepionek.

Wszelkie niezależne dziennikarstwo, które kwestionuje bezpieczeństwo lub skuteczność szczepionek, zostanie całkowicie zakazane, a CDC – używając pieniędzy podatników – uruchomi niekończący się strumień propagandy proposzczepiennej, zatrudniając znanych aktorów i nagrywając artystów, aby poddali masom pranie mózgu, aby zostali zaszczepieni.

Oto, co się dzieje, kiedy głosujesz na tyranów: masz tyranię.

Więc zakasajcie rękawy, zwolennicy Bidena i przygotujcie się na przymusowe wstrzyknięcie eksperymentalnego, potencjalnie śmiertelnego koktajlu szczepionkowego, który sprawi, że eksperymenty Tuskegee będą wyglądać jak bułka z masłem.

Czarni i mniejszości staną się celem ostatecznej broni do wyludniania:

Zaprojektowany zastrzyk do eutanazji zwany „szczepionką”, który jest tak zabójczy i niebezpieczny, że każda sztuczka propagandowa, jaką można sobie wyobrazić, musi zostać wykorzystana, aby przekonać ludzi do jej przyjęcia… nawet jeśli jest za darmo.

A jeśli odmówisz, nie będziesz mógł kupować artykułów spożywczych, chodzić do kościoła, uczestniczyć w koncercie, podróżować samolotem, a nawet otworzyć konta bankowego.

Jeśli nadal będziesz się opierać, nie martw się:

Wyślą „zespoły izolujące” do twojego domu, aby cię porwać i wrzucą do obozu koncentracyjnego CDC, gdzie zostaniesz „poddany recyklingowi” w osad biologiczny osadzony na uprawach żywności.

Brzmi trochę jak Green New Deal , prawda? Tyle że to właściwie Green New KILL.

Odniesienie: DistributedNews.com

Tłumacz automatyczny: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=2&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=en&sp=nmt4&u=https://humansarefree.com/2020/11/joe-bidens-covid-19-taskforce-member-recommends-withholding-food-stamps-and-rent-assistance-from-those-who-refuse-coronavirus-vaccines.html&usg=ALkJrhg5dYgEpto_W_fnoJdlTQtZ3_FTfg

Comments

 1. krnabrny1 says:

  KOWID nieustannie na GÓRZE!
  Sprytnie podtrzymywana narracja trzyma się dobrze, a jej dyrygenci starają się mocno aby muzyka wciąż trzymała swój rytm i napięcie emocjonalne, tak aby przez myśl nikomu nie przeszło że to wszystko tylko gra.

  Ja zatem postaram zmienić się nieco narrację tego artykułu.
  Szanowni Państwo, ze szczególnym wyróżnieniem dla wspaniałej Pani Wiktorii, EWY11 no i Pana Arlu.

  Pragnę oświadczyć że ta epidemia została w Polsce jawnie i powszechnie ogłoszona już w 1983 roku, przewidziano jej skutki i pokazano sposoby działania.

  Tutaj mały przykład z całości DZIEŃ KWARANTANNY PIĄTY!:-)

  https://www.youtube.com/watch?v=gFovga8nCeA

  • alru says:

   Choć pewnie zdenerwujesz się moim pytaniem i powiesz że piszesz na marne skoro nic do czytelnika nie dociera… ja mieszkanka bloku z wielkiej plyty ze sredniego miasta, mama i żona uwiklana w beznadziejną prace zapytam… czy zmusza nas i nasze dzieci do zaszczepienia się na CoV? Czy ten eksperyment już się nie powiedzie? Czy może będzie tak ze szczepienia będą dla chętnych ale bez nich nie bedzie mozna pracować, wejść do szkoły,kupić jedzenia itp?

   • krnabrny1 says:

    Według mojej wiedzy sprawa na dzisiaj wygląda tak, mogą straszyć, mogą grozić, mogą rzucać oszczerstwa ale NIE MOGĄ ZMUSIĆ!

    Skąd to wiem?
    Ponieważ śledzę ich taktykę działania, a na teraz wygląda ona tak że starają się jak mogą PRZESTRASZYĆ nas wszelakimi konsekwencjami związanymi z brakiem szczepienia. Samo to w sobie jest dla nas informacją że OCZEKUJĄ NASZEJ ZGODY.

    Gdyby nie to to przecież można ludziom by podać takie substancje w najrozmaitszy sposób, wogóle nikogo nie pytając się o zdanie i nie robiąc przy tym ogólnoświatowej afery. Wystarczyło by powiedzieć, to szczepionka na grypę, a to na tężca, a to na różyczkę…i sprawa załatwiona.

    Na marginesie dodam że SZCZEPIENIA nie mają znaczenia, im nie chodzi o szczepienia, o coś co jest tak nagłośnione, im chodzi o rzeczy o których WOGÓLE SIĘ NIE MÓWI:-)

    • krnabrny1 says:

     Moja osobista rada, niech Pani będzie o to spokojna. Niech Pani dba O SIEBIE i RODZINĘ i nie przejmuje się takimi pierdołami…ŻYCIE STYGNIE!:-)

     • krnabrny1 says:

      Aha i odpowiedź, POD KAŻDYM WZGLĘDEM, JEDYNE CO MOŻE PANIĄ DISIAJ ZMUSIĆ DO SZCZEPIENIA SIEBIE CZY KOGOKOLWIEK Z RODZINY TO PANI STRACH!

 2. alru says:

  Dziękuję Krnabrny za odpowiedź. Z tym strachem i lekami to mam problem…

 3. krnabrny1 says:

  Na koniec, droga Arlu, jesteś sprytna, ale spryt nie pomoże kiedy sama z siebie robisz ofiarę. Mam dla Ciebie radę i przedstawię ją przy kolejnej okazji:-)

 4. rozum says:

  Głód jest ulubioną żydowską metodą eksterminacji. Nic nie kosztuje, a powoduje bolesną śmierć. I to jest też w planach dla depopulacji ludzkości, kiedy żydzi uznają, że nadszedł odpowiedni czas wdrożenia NWO. Czytelnik musi się przygotować na głód zaplanowany dla nas przez żydów. Spójrzmy na ukraiński hołodomor jest to model tego, co żydzi planują dla nas. Jak napisał James Bacque w Crimes and Mercies [Zbrodnie i miłosierdzie], powojenne rozkazy głodu żyda Dwighta Eisenhowera poskutkowały zgonami 9-12 milionów Niemców od końca wojny do 1948 roku, więcej niż zostało zabitych przez generałów Eisenhowera w czasie wojny. Żydowski burmistrz Nowego Jorku miał twarz gada, i teraz wiem skąd wziął ten pomysł. Jest to żyd, który zabronił rozdawania żywności biednym, bo ona mogła nie mieć wartości odżywczych zgodnych z jego żydowską opinią. Gdyby zrobił to nie-żyd, nowojorskie dzienniki zrobiłyby z niego potwora. Pretekstem do zagłodzenia ludzkości będzie rzekoma pandemia nie ważne, jakiej choroby.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Ten pesymistyczny scenariusz, rzeczywiście chcieli i nawet obecnie chcą pospiesznie zrealizować, ale nie uda się im. Sami to już powszechnie czują i ogarnia ich coraz większy strach przed ujawnieniem tego.

Wypowiedz się