Napierają na trzecią wojnę światową? – Jarosław Dobrucki

Interesująca rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Dobrudzkim o sytuacji w świecie z bardzo dużą ilością informacji, których nie znajdziemy w ścierwomediach.

Redakcja KIP

Opublikowano za:  niezaleznatelewizja

Wybrane komentarze

Adam PRO

Największe oszustwo w dziejach świata BANDYTÓW covidianów.

Beata Czarnota

Wojna już jest ale innego rodzaju, między narodem a rządami moim zdaniem

robert majoch

Odnoszę nieodparte wrażenie że nadzorców świata nie interesują już tak bardzo zasoby naturalne złoża surowcowe a o zgrozo zapanowanie nad ostatnimi najcenniejszymi pokładami ludzkich mózgów, umysłów i oddanie ich pod jedną głowę sztucznej inteligencji

LATAJĄCY HOLENDER

👁️👁️cv19- JEST W STU PROCENTACH KŁAMSTWEM „oni” by nie mogli sobie pozwolić na JAKĄKOLWIEK MOŻLIWOŚĆ PODWAŻENIA ICH OBRZYDLIWEGO KŁAMSTWA. GDYBY TO BYŁA PRAWDA KTOŚ W KOŃCU BY TO UDOWODNIŁ, a TAK DOKŁADAJĄ KOLEJNE KŁAMSTWA KTÓRE SKUTECZNIE OSŁABIAJĄ OPINIE FACHOWCÓW, PONIEWAŻ NIE SĄ ROBIONE ŻADNE NIEZALEŻNE BADANIA…👁️👁️

Magda Rybica

Niestety trzecią wojnę światową już mamy w białych lekarskich rękawiczkach, dezinformacja to raz, dwa to zamiast kałaszy testy pcr, a za brak maseczki najchętniej ludzi nastawiają na siebie na wzajem, cóż za analogia, w czasie drugiej wojny światowej za pomoc żydom była kula w głowę, a teraz za nie stosowanie się do obostrzeń kara. Od nas zależy, czy to zatrzymamy, pamiętajmy wszystko jest możliwe, mamy moc i siłę, aby to zmienić. pozdrawiam

Korek Korek

Przy tym całym kowidzie telewizyjne prostytutki jakoś zapominają podawać statystyki grypowe – oraz ilu ludzi dziennie zabiła grypa.

Marzenna Palasz

W tym roku grypy nie ma jest tylko cowid. Bojkotować telewizję publiczną przestańcie oglądać tych kłamców

jarek0210

Tak , Włochy 8 tydzień, grypa ( w ciągu 7 dni ) zeszłego roku zachorowało 670.000 osób . W całym 2018 roku na grypę zachorowało 7.800.000 Włochów ….. i nie było pandemii .

Korek Korek

@jarek0210 Ale „grypa” czy „przeziębienie” nie brzmi już tak katastroficznie jak kowit dziewiętnaście osiemdziesiąt i cztery..

Paweł Starczewski

Nawet starannie zrobiony test wskazuje na istnienie przeciwciał obronnych antywirusowych, lub wyklucza. Obecność wirusa wskazuje, że się z nim zetknąłeś, co w sezonie grypy dotyka znaczną większość ludzi, która nawet tego nie zauważa. Dużo testów to dużo wiadomości o istnieniu zakażeń wirusem. Doskonała przyczyna do siania Cowidopaniki. Im więcej zakażonych tym większa odporność w następnym sezonie, to jak naturalna szczepionka. Proponowana przez cybernetyków Gatesa to czip z lokalizatorem, który wskaże na Twoje kontakty (jest dostępny zalecany program do tel.com.) ale szczegółowość danych wymaga nowej sieci 5G, bo obecna zatka się przy nawale informacji. Resztę się domyślmy… możliwe będzie sterowanie Twoim?… mózgiem..

Alicja Domainiak

Najgorsze jest to że ludzie zostali podzieleni na zastraszonych i uległych

Magda R

Ale to nielogiczne, chyba podział na zastraszonych- uległych oraz obudzonych-nieuległych.

TeiubescDM

Barany kompletne, zwłaszcza bezwolni młodzi ludzie. Strach żyć w takim stadzie baranów, bo  może takich bezmyślnych ludzi zdeptać ich własna głupota. Nie porównujmy ludzi do psów czy innych zwierząt, bo pies może być dobrze wychowany, ale jak trzeba wie kiedy uciekać, czy walczyć. Ludzie już całkiem zatracili instynkt samozachowawczy.

Thor Odin Son

Tak mi się przypomniała analiza filmu z otwarcia tunelu Gotarda, no i tam była tak interpretacja, że będzie III wojna bez wojny. Tak, że chłopaki konsekwentnie realizują ściśle określony plan i jeszcze o tym nas informują.

Maksi Kaaz

W zeszłym roku,koniec września początek października 2019, też przeżyłem chyba covida. Około tygodnia mnie trzymało a smak i węch(znacząco przytępiony), odzyskałem dopiero po kilku tygodniach.Od tego czasu nawet kataru nie miałem.

tomasz pastuszek

W 6miesiecy Polacy stracili 80% swoich praw, a pozostałe 20% straca do końca roku.

Boguslaw Klocek

Myślę że dla : Onych: to nie jest ważne kto z kim będzie walczył, dla nich narodowości nie mają znaczenia, ważna jest WŁADZA.

Kasia Marciniak

A skąd wiadomo, że wybranego narodu nie ma w Chinach. Niedawno krążył filmik w którym się ” ż…” wypowiedział się o USA, że z kamienia nic nie wyciśniesz. Oni inwestują w Chinach.

maciek zajac

Macie szanowni Kamraci pełną racje, ale bez stworzenia przez nas samych Polskiej Samoobrony, a w niej malutkich, ale sprawnych grup zbrojnych, które będą odwiedzać miejsca zamieszkania naszych zdrajców i okupantów i likwidować bez rozgłosu, a ci co zostaną sami zwieją skąd tu przybyli ! Iran Panowie ma doskonałą broń rakietową i pokazali to jankesom, jak zniszczyli im całkowicie bazę w Iraku i zginęło tam mnóstwo amerykańskich żołnierzy i jankesi sie natychmiast zatrzymali i nie było odwetu . To samo pokazali Arabom jak rozwalili im rafinerie i żadna jankeska obrona nie była w stanie ich odstrzelić !

Marek Strzecki

Panie Dobrucki wymieniając „osiągi” Zachodu pominął pan kolonializm imperialny, którego szkolnym przykładem do dzisiaj są USA i Izrael, które kosztowały ludzkość miliony istot ludzkich, rasizm, niewolnictwo, czy handel żywym towarem, jak i narkotykami, czy pogarszanie walut innych krajów. Że już o wyczynach Świętej Inkwizycji, i wyprawach krzyżowych nawet nie wspomnę. Ponadto na konto tegoż Zachodu, jak i kapitalizmu, idzie śmierć około 50 milionów ludzi rocznie, umierających z powodu głodu, braku dostępu do zdrowej wody pitnej, braku leków, czy nie kończących się kapitalistycznych wojen o surowce, zasoby ludzkie, czy tanią siłę roboczą. Tak to kapitalistyczna zasada konkurencji i niszczenia przeciwnika ciągnie za sobą swój długi krwawy ślad zbrodni, maskowanej nieudolnie rzucaniem pustych w swej istocie i abstrakcyjnych frazesów o demokracji, wolności, prawach ludzkich i godności człowieka

Iwona

„Joe Biden i Demokraci Socjaliści zabiją wasze miejsca pracy, zlikwidują wasze departamenty policji, zlikwidują wasze granice, uwolnią przestępców kosmitów, podniosą podatki, skonfiskują waszą broń, zakończą szczelinowanie, zniszczą wasze przedmieścia i wypędzą Boga z placu publicznego.” Słowa D.Trump z dzisiaj

Dorota Bettac

Niech lekarze przeczytają książkę „korona wirus fałszywy alarm Dr Karina Reiss,Dr Sucharskiego Bhakdi

Paweł Starczewski

Maseczka, „maseczka broni i chroni” ma wskazywać że jesteś niewolnikiem i wierzysz, boisz się swego właściciela. Po „zaczipowaniu” już nie spełnia tej przejściowej roli i można ją zdjąć. Będzie fajnie, jak się postarasz to elektronicznie zastymulują Ci orgazm:):)

Agata Neblo

Rozszerzony: „Przepis na udaną PL-ANdemię co-vidozy:

 1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
 2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze, myśleli, że to coś nowego.
 3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
 4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
 5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. zamordniki czyli tzw. „maseczki”.
 6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
 7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
 8. Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
 1. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
 2. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
 3. Opracuj „testy” które wykrywają „chorobę” niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
 4. Nieustannie podkreślaj, że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny (alojzy)”
 5. doprowadź covidian do urojenia, że tylko wyszczepionki ich zbawią!
 6. doprowadź covidian do urojenia, że niewyszczepieni zagrażają ich zdrowiu i życiu!
 7. doprowadź covidian do urojenia, że mają obowiązek na….dalać niewyszczepionych aż do skutku, czyli poddania się wyszczepieniu!
 8. doprowadź covidian i nie tylko do urojenia, że ogólny spadek umieralności nie jest spowodowany NIEdostępem chorych do konowałów! A najlepiej do urojenia, że żadnych spadków nie ma!

Mona M

@Agata Nebloi jeszcze 17. zarób na covidzie miliardy. Niech inny bankrutują, popełniają samobójstwa, co ciebie to obchodzi.

Ewa Szyda

Już wojewodowie dostali uprawnienia do nakazu pracy lekarzy w wyznaczonych szpitalach

jam jest 1

Nie robić testów, moja siostra nie świadoma, która mnie nie słuchała właśnie 3 tygodnie temu miała test do nosa, za tydzień drugi raz, a teraz leży w szpitalu zawroty głowy, brak węchu, brak smaku, ból głowy utrata pamięci i co najgorsze bezwład rąk!!!

Pasię się Konik

Jest jeszcze broń DEW. Nie da rady tworzyć własnego przemysłu, rolnictwa etc. Zobaczcie co robią rolnikom w tej chwili. Chodzi o podpięcie wszystkiego pod jeden kurek, który będzie można zamykać i otwierać w dowolnej chwili.

Pan Staszek

Dokładnie ” PCR test ” ma służyć co zamknąć , kogo wykluczyć ❕❗ a na razie dla niepoznaki chaos w testach

Carmen Kosiorek

Indian było około 60 mln – wybito ich zostawiając 800tyś. Ja uważam że takie porównywanie jest dobre i rozświetla sytuację kto jest kim

Kasja Sto

Może teraz chcą wykończyć „inną rasę”?…/uwagi dr Wodarga o niedoborach pewnego enzymu i większej śmiertelności u pewnych „ras”/🕵️

TeiubescDM

Najlepsze że żeby to skończyć wystarczy żeby każdy zrobił prosta rzecz- przestał nosić sraseczki, oglądać telewizję i dać się testować. Tak proste a tak trudne. Telewizja epicentrum głupoty.

Natalia Żurawska

Trzeba by zrobić ogólno światowy protest w postaci np . każdy maluje na maseczce jakiś napis np. stop, albo każdy kto jest przeciw wychodzi na zewnątrz z balonem na sznurku. Możliwości jest wiele. Wówczas widzielibyśmy ile ludzi naprawdę w to wierzy.

Krystel O

Te Potęgi pozaziemskie to demony

Soman

Dopóki będą ludzie, którzy za nieco lepszy byt będą wykonywać rozkazy – funkcjonariusze, urzędnicy, żołnierze… Dopóty normalni ludzie będą trzymani za twarz.

Mirosław

Świrus umysłowy dopadł zamaskowanego bankstera Mordoru MORDOwieckiego!!

MEGA fon

Przypomina się 39-ty, myślicie, że znowu wezmą nogi za pas i wszystko i wszystkich porzucą? Warszawa niby serce Polski, a uchodźców przegonili. Wtedy. Jak myślicie, gdzie się schowają?

McIntosh Classe

Zajeb…..sta Merytoryczna rozmowa na Najwyższym poziomie ! Tak 3mac Panowie .Dziękuję jestem teraz mądrzejszy o dużo, dużo nowych informacji…..

Ewa Wierzbicka

Covi to początek nowego początku świata dokładnego zniewolenia ludzi nano-chipy zmianę DNA i znamię bestii 666.

Thor Odin Son

Chciecie ich załatwić?? To przestańcie używać telefony, oddajcie telewizory, komputery, radia. Zabierzcie pieniądze z banków, zlikwidujcie konta bankowe, nie bierzcie kredytów. Wyjdźmy z domów, spotykajmy się jak kiedyś, rozmawiajmy, czytajmy gazety, piszmy listy.

Valsary

bardzo ważna uwaga, ludzie, którzy noszą maseczki częściej chorują na covida

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=q5kT2m14mnE

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawe że akurat w tym czasie taki temat.
  Nie będę polemizował, ale za to podam coś ciekawszego.
  Niedawno poświęciłem czas aby właśnie zajrzeć w te plany. Niestety zwykle to się nie udaje ale tym razem otrzymałem rezultaty.
  PODKREŚLAM, patrzyłem na PLANY…NIE NA PRZYSZŁOŚĆ!

  Jak to widziałem.

  W tej chwili zależy im na wprowadzeniu jednej wspólnej, elektronicznej waluty.
  Uważają to w tej chwili za priorytet.
  Wszystkie więszke a nawet mniejsze banki już to wiedzą i pracują od jakiegoś czasu nad tematem. Starają się utrzymać to w tajemnicy przed niższymi pracownikami jak długo się da.

  Później zależy im na zniesieniu dotychczasowej mapy administracyjnej świata. Chcą wogóle zrezygnować z podziałów etnicznych. To zabawnie wygląda , wszystko jest ułożone z kwadratów lub form podobnych. Co ciekawiej jak widzę zaaranżowane jest to bardzo sprytnie, kwadraty nie odpowiadają najczęściej obecnym podziałom.
  Jest to tak zbudowane aby dążyć do podziałów ale w poprzek krajów, tak aby rozdzielić ewentualne ruchy nacjonalistyczne.

  Wygląda to trochę jak podział na gubernie lub dystrykty, każdy będzie miał swojego zarządcę.

  W tej chwili toczą się wielkie walki wśród polityków o to by zapewnić sobie taki dystrykt, jedni już dostali co chcieli innym leci ślinka. Wiedzą że to układ na stulecia. Kupują ich tym że będzie to przywilej o charakterze rodowym, przekazywany z ojca na syna jak za królestw.

  Widziałem że instytucją o charakterze nadrzędnym zostanie ONZ, flaga się nieco zmieni ale liście laurowe nadal są.

  Wśród korporacji też już bardzo wiele osób o tym wie, trwają przygotowania do zmiany, korporacje teraz się nie buntują przeciwko rozwałkom gospodarek bo tort jaki im przedstawiono jest niezwykle imponujący.

  Korporację przejmą handel, usługi i produkcję. Teraz czekają.

  Zajrzałem głębiej, kto za tym stoi?
  Są to istoty których nie rozpoznaję, są w cieniu i chcą pozostać w cieniu nawet kiedy wszystko miało by się dokonać, chcą cały czas pozostać anonimowe.
  Co ciekawe, wyglądają na ludzi ale wyczuwam wśród nich niezwykle stare istoty, może tysiącletnie, albo i więcej.

  W tej chwili nie mają do dyspozycji sztucznej inteligencji, dysponują dostępem do WSZELKICH baz danych, mają świetny sprzęt komputerowy i szpiegowski oraz o podłożu analitycznym, ale sztucznej inteligencji nie widzę, ani istot pozaziemskich, chyba że Ci starzy.

  Generalnie jednak są sami.

  W tej chwili mają duże problemy, mniejsze kraje łatwo przekupić, ale trudności sprawia im USA (ma zostać zniszczona wewnętrznie), Rosja (nie wiedzą co zrobić na teraz), Chiny (nie wiedzą co zrobić teraz) oraz zestaw krajów arabskich (próbują uzyskać sojusz Arabów aby wyłonić przywódcę który podejmie decyzję za wszystkich)

  Generalnie jednak plan im się sypie w tych miejscach.
  Mają też olbrzymie problemy z dziedzinami takimi jak historia, chcą ją ujednolicić, tylko to stanowi gigantyczne wyzwanie.

  Co jeszcze widziałem, promowany Jubileusz to marchewka. Chcą aby ludzie zbiednieli i nie mieli już forsy lub mocno się zadłużyli. Wówczas będzie Jubileusz darowania kredytów, bądź też dodatkowo w formie pieniędzy.

  Jednak nic za nic, właśnie wtedy powiedzą że da się to zrobić ale warunkiem będzie chip, potwierdzający obywatelstwo „ziemskie”

  Liczą że 30-40% ludzi zgodzi się bez nacisków, pozostali zostaną przekupieni Jubileuszem, liczą ze to wystarczy i pójdzie to dość gładko.

  Nie ma precyzyjnych planów co do kwestii własności, czy wogóle coś takiego zainstalować, jest to dla nich bardzo problematyczne aby ktoś miał prawo własności do czegoś.

  To co dzieje się obecnie covid, 3 wojna światowa czy inne wojenki, wszystkie zamknięcia, lockdowny, maseczki, to tylko gra na czas. Nie ma to dla nich absolutnie znaczenia. Podobnie bez znaczenia jest obecnie upadek gospodarczy bo wiedzą że i tak struktura wszystkiego ma się zmienić.

  Jeśli macie jakieś pytania, a ja będę potrafił odpowiedzieć to odpowiem.

Wypowiedz się