Oszust i oszukani ~ 17 września 2020 r. – Lisa Renee

Oszust i oszukani

Oszust i oszukani
Oszustwa i kłamstwa to forma komunikacji, która obejmuje wspólne strony.
.
Są tacy, którzy działają jako zwodziciele przekazując fałszywe informacje, zazwyczaj z ukrytym planem, i tacy, którzy otrzymują te informacje jako faktyczne, co w rzeczywistości jest kłamstwem przetwarzanym na zniekształcone przekonanie przez tych, którzy są oszukiwani.
.
Ogólnie rzecz biorąc, w tych złożonych oszustwach istnieje nierównowaga sił, gdzie rzekoma władza, która ma więcej władzy lub pieniędzy, dokonuje oszustwa, aby mieć strategiczną przewagę nad tymi, których oszukuje.
.
Oszust zamierza przekazać fałszywe wrażenia lub dezinformację osobom postrzeganym jako łatwowierne, naiwne lub bezbronne, aby oprzeć na tym swoje przyszłe działania lub decyzje.
.
Ważne jest, aby zrozumieć, że rozprzestrzenianie się oszustw i kłamstw obejmuje obie strony zwodziciela i oszukanych, obie muszą uczestniczyć w kłamstwie, aby mogło się ono ujawnić.
Złożone oszustwa
Oszust i oszukani
.
Administratorzy żądają, aby oszukani wyrazili zgodę na kłamstwa, aby dalej dokonywać oszustw wobec opinii publicznej, dopuszczając się masowych oszustw i kierując programami kontroli umysłu.
.
Dla tych z nas, którzy zostali oszukani i zmanipulowani przez wielu kłamców, krytyczne staje się obudzenie i zrozumienie naszej osobistej roli w dalszym promowaniu kłamstw oraz podjęcie wspólnych wysiłków w celu podniesienia naszego zachowania.
.
Czy to z powodu naszej nieznajomości tego faktu, kiedy okazało się, że jest to kłamstwo, czy też poprzez emocjonalną reakcję na tę informację mechanizmami obronnymi ego, takimi jak błąd potwierdzenia lub wyuczona bezradność.
Fake News
Oszust i oszukani
.
Aby osiągnąć masę krytyczną, musimy także rozpoznać i zaakceptować nasz udział w wielkim oszustwie i kłamstwach, znanych lub nieznanych nam.
.
Uznając, że uwierzyliśmy dezinformacji, którą powiedzieli nam ludzie wokół nas, i że żyliśmy na planecie w wojnie o świadomość, która została celowo przed nami ukryta, co obejmowało wykalkulowaną eksploatację i tajną technologiczną kontrolę umysłu.
.
Nie możemy już dłużej ignorować stosu kłamstw wokół nas.
.
W sumie następuje radykalne pchnięcie, które przebija zasłonę przez astralne ściany czarnej magii, które zostały wypełnione zaklęciami oszustwa.
.
Świadomie decydujemy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć kłamstwa i rozpowszechniania dezinformacji w przyszłości.
.
Wszyscy zostaliśmy okłamani i oszukani w tym odwróconym świecie, po to, by zostać wykorzystanymi do zniewolenia świadomości przez ludzi i nie-ludzkich kontrolerów.
.
Kiedy jesteśmy w stanie rozpoznać i przyznać, że przydarzyło się to nam wszystkim na ziemi i że dzieje się to teraz, jest to główny etap duchowego przebudzenia i ostatecznie to, co jest potrzebne do osiągnięcia masy krytycznej w ujawnieniu.
Kłamca
Oszust i oszukani
.
Kiedy wypędzamy kłamstwa z naszego życia, rozbijamy ładnie zapakowane iluzje, a treść wznosi się do powierzchniowej świadomości, gdzie w końcu możemy zobaczyć większe fragmenty prawdy.
.
Przestajemy uczestniczyć w nagradzaniu kłamców i karaniu tych ludzi, którzy rzeczywiście są uczciwi.
.
Prawda ujawnienia żyje teraz w każdym z nas i to, co w końcu możecie postrzegać jako naturę rzeczywistości, jest w rzeczywistości uczciwą prawdą.
.
Bądź przykładem mówienia i życia w prawdzie, bez względu na to, jak trudno jest znaleźć się na pierwszej linii globalnego przebudzenia człowieka, ponieważ to na nas czekaliśmy.
.
 Zaktualizowano 17 września 2020 r. | Lisa Renee

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/09/oszust-i-oszukani-17-wrzesnia-2020-r.html

Pozostawanie w Wysokiej Wibracji Miłości |

Aita Channeling Her Higher Self – wrzesień 2020 Dzień dobry dla was piękne istoty światła i miłości. Wy, którzy dziś słuchacie, wy, którzy słuchacie tego przesłania, jesteście wybranymi. Jesteś przytomny i świadomy. Otworzyłeś portal do swojego głosu Duszy. Większość ludzkości nadal śpi. Kieruje nimi umysł ego. Ich Dusza nie może jeszcze przebić ochronnej zbroi, którą stworzyły ich negatywne myśli. Więc tym razem jest dla Ciebie wyzwaniem. Czułeś się tak bardzo samotny i samotny. Przez większość czasu mówisz językiem miłości, którego nie rozumieją ci, którzy wciąż mówią językiem strachu.
.
A jednak wciąż wracasz do negatywnego nastawienia, które ogarniało cię przez całe życie. Co możesz zrobić, aby cały czas pozostawać na wysokiej częstotliwości, cudownej wibracji miłości. Ta wiadomość jest dla was Drodzy Lightworkers Starseeds. Masz wyższą częstotliwość niż ludzie wokół ciebie. Rozumiesz, co inni jeszcze nie rozumieją. Masz nienaganny system naprowadzania. Nie jest to dostrzegane w kontrolowanym społeczeństwie trzeciego wymiaru, którego myślami i zachowaniami manipulują skorumpowane media i politycy, sługusy głębokiego państwa, które istnieją.
.
W swoim trójwymiarowym paradygmacie strachu powiedziano ci, że masz tylko jeden okres życia i jeśli zgrzeszysz, będziesz wiecznie palić się w piekle. Czułeś, że zostałeś całkowicie opuszczony przez Boga lub że nie ma Boga. I zostało to potwierdzone przez to, co widziały wokół ciebie twoje oczy. Widzieliście brak miłości i przewagę strachu i okrucieństwa, egoizmu i fałszywej dumy. Wy, nasze drogie serca, drogie dusze wznieśliście się ponad to pole bitwy. Zacząłeś koncentrować się na dobru, na trosce, na miłości. A jednak czasami nadal koncentrujesz się na braku miłości, która cię otacza. Wracasz do starego, znajomego rowka negatywności i bolesnych, przerażających myśli, do których tak się przyzwyczaiłeś.
.
W tym Wszechświecie istnieje Boska, życzliwa siła, to jest miłość. Jest zawsze twórcza, zawsze szuka wolności, zawsze kocha. To właśnie tworzy iluzję, doświadczenie życia na planecie Ziemi. Nie można uzyskać dostępu do tej siły, gdy umysł ego znajduje się w negatywnym trójwymiarowym trybie martwienia się. Kiedy odczuwasz strach, wstyd, poczucie winy, niepokój, a twój umysł kręci się w kółko, w kółko, powtarzając sobie twoje zmartwienia i obawy, twój system naprowadzania pokazuje ci, że twoje myślenie jest nie na właściwej drodze. Dobroczynna siła, Energia Źródła, Świadomość, która napędza Wszechświat, nigdy cię nie obwinia, nigdy nie postrzega cię jako winnego. Popełnianie błędów jest integralną częścią podróży po planecie Ziemia. Uczysz się bowiem z negatywnych emocji, które powstają, kiedy popełniasz błędy, które postrzegasz jako takie.
.
Właściwie to właśnie jesteś tutaj, aby robić błędy, ponieważ uczysz się na nich. Kiedy nie kochasz, to znaczy, kiedy popełnisz błąd, czujesz się okropnie, a potem, w bólu i niepokoju, robisz okropniejsze rzeczy, aby złagodzić ten ból. To czas wielkiej ewolucji, rewolucji i przemienienia – alchemii w przejściu od ciemności do światła, od paradygmatu trzeciego wymiaru do paradygmatu miłości w piątym wymiarze. Aby być w radości, aby wznieść się ponad częstotliwość strachu, musisz opanować swój umysł. Celem ludzkiego życia jest pozwolenie innym na manipulowanie twoim umysłem, a następnie dostrzeżenie tej manipulacji, wzniesienie się ponad to i odzyskanie twojej mocy.
.
Celem ludzkiego życia jest uświadomienie sobie, że jesteś Boską istotą. Jesteś Boską esencją. Masz wolną wolę. Możesz zdecydować się kontynuować swoje porywanie. Lub możesz zostawić to porywanie za sobą. Możesz umieścić wszystkie fałszywe myśli, idee i zachowania, których się nauczyłeś. na bok. I, wybaczając wszystko – bo nic złego się nigdy nie wydarzyło – możesz zdać sobie sprawę, że całe doświadczenie Planety Ziemia było dla ciebie, aby wzrastać w miłości i świetle. Wzrastasz w miłości i świetle poprzez dokonywanie nie preferowanych wyborów lub to, co możesz nazwać błędami, abyś wiedział w głębszy i głębszy sposób, że jesteś miłością i chcesz tylko tej miłości. Tak, teraz chcesz tylko miłości, tej Boskiej chwalebnej esencji, która przepływa przez ciebie, ponieważ doświadczyłeś czegoś przeciwnego.
.
Na tym właśnie polega proces wniebowstąpienia. Przeżyłeś biedę, brak dostatku we wszystkim, choroby, depresję, złość, zazdrość i wiele, wiele negatywnych emocji, a teraz z całego serca wiesz, że ich nie preferujesz. Zostaw przeszłość za sobą. Wznieś się ponad pole bitwy Planeta Ziemia. Wybierz spokojne myśli. Zrozum, że każda myśl, którą myślisz, jest modlitwą. Każda myśl, o której myślisz, tworzy twoją rzeczywistość. Jest świadoma modlitwa, w której czegoś pragniesz i prosisz Boskość, aby spełniła Twoje pragnienie. A potem jest modlitwa, którą modlisz się w każdej chwili z każdą myślą. Wszechświat nie obsługuje trzeciego wymiaru myślenia lękowego. Wszechświat daje ci doświadczenie, o którym myślisz w swoim umyśle. Każde słowo, które wypowiadasz, tworzy Twoje myśli.
.
Dlatego uważaj na każdą wypowiedź, uważaj na każde swoje słowo. Byłeś zbyt tolerancyjny dla błądzenia umysłu, myślenia bez zastanawiania się nad tym, co myślisz. Kiedy twój umysł jest spokojny i zadowolony, kanały Boskiej komunikacji są otwarte. Kiedy twój umysł jest pogrążony w strachu i biedzie, napędzany fałszywymi opowieściami o horrorze, które rozpowszechniają twoi skorumpowani dostawcy wiadomości, wtedy jesteś odłączony od wyższych światów. Nie możesz bowiem dostroić się do wyższej częstotliwości z niżej trójwymiarowej wibracji strachu. Z chaosem wokół ciebie, kiedy wchodzisz do walki lub ucieczki i defensywnego, reaktywnego ataku, przerażającego, gwałtownego zachowania, będziesz podejmować złe decyzje poprzez swoje ego. Będziesz popełniać błędy.
.
Kiedy jesteś w zrelaksowanym, otwartym, spokojnym stanie bez myślenia, po prostu bycia, dostroisz się do wyższych wibracji, wyższej częstotliwości piękna, radości, kreatywności, prawdy i mądrości. Wtedy twoje decyzje będą pełne miłości, spokojne, rozsądne, dobre i boskie, Święte. Dlatego bądźcie czujni na miłość. Niech miłość będzie teraz twoim życiem i przewodnikiem. Bądź miły, bądź troskliwy. Szukajcie dobra we wszystkich. Dla wszystkich na poziomie duszy jest dobrze. Niech błogość i szczęście będą teraz twoim przewodnikiem i liderem. Podążaj ścieżką najmniejszego oporu, najmniejszego bólu i podążaj za swoją radością, podążaj za swoją pasją. Rób to, co lubisz.
.
Zobacz, co jest dobre i Święte, a będziesz żył w dobrym i świętym świecie. Ponownie, to, na czym się skupiasz, tworzy twoją rzeczywistość. Żyjesz w świecie snów, hologramie, programie komputerowym. Żyjesz we śnie, iluzją, którą mogą manipulować twoje myśli, ku radości twojego serca lub wielkiej nędzy i depresji. Dyscyplina psychiczna jest wymagana, aby wyjść z bagna negatywności, które cię ogarnęło. Trening umysłu, trening myślenia jest wymagany. Twój umysł został wytrenowany w trójwymiarowych trybach myślenia. Twój umysł został wyszkolony w braku i biedzie, separacji i religii, fałszywych obyczajach społecznych i dezaprobacie wszystkiego, co różni się od tego, czego nauczyłeś się być prawdą.
.
Zostaliście wyszkoleni z Jedności i do zależności i izolacji. Oddałeś swoją moc. Dbaj o mnie – było twoim wołaniem do Wszechświata. Teraz nadszedł czas, abyś zadbał o siebie, monitorując swoje dające życie myśli. Musisz przekreślić się z wiary w piekło. Musisz wybrać radość, śmiech, komunię i koleżeństwo. Spraw, aby Twój kielich był tak pełen miłości, że nie będziesz mógł dostrzec ciemności ani rozpaczy w swojej rzeczywistości. W tym czasie wniebowstąpienia dokonuje się rewolucja ewolucyjna. Wykorzystaj doświadczenie, które miałeś, preferowałeś i nie preferowałeś, lubiłeś i nie lubiłeś, jako możliwości rozwoju. Jako możliwości, które wzniosą cię ponad negatywny system myślowy, do częstotliwości miłości, z której twoje myśli stworzą dla ciebie wspaniałe, pozytywne życie.
.
Wejdź do królestwa kreatywności i miłości z pozytywnymi myślami jako przewodnikiem i głosem swojej intuicji, swoją Duszą jako przywódcą. Rozluźnij łańcuchy mentalnej kontroli i manipulacji, pod którymi żyłeś, uwalniając negatywne myśli. Nauczyłeś się, będąc w tym trudnym, zdekonstruowanym, podzielonym i spornym miejscu trzeciego wymiaru, że bieda, choroba, brak dostatku, bezsilność, wojna, przemoc i bycie ofiarami nie są tym, co wolisz. Przybyłeś tutaj, aby spełnić pragnienia swojego ego. Zrobiłeś to. Twoja Dusza doświadczyła tego, czego nie jest. Nie mogą ci pomóc twoi aniołowie, twoi przewodnicy, twoje wyższe ja, kiedy znajdujesz się w królestwie trójwymiarowego strachu.
.
Twoi Aniołowie i Przewodnicy nie mieszkają w tych królestwach, strach, niepewność, niepokój i choroby mieszkają w tych królestwach. Monitoruj każde słowo, każdą myśl. Drodzy Wybrani, Drogie Wysoko wibrujące istoty wielowymiarowe, wytrenujcie swój mózg, utrzymujcie swoje myśli w wysokiej wibracji miłości i światła, prawdy i mądrości – a królestwo niebieskie, raj, nirwana są waszym dziedzictwem. 
.
Aita Channeling Swoje Wyższe Ja.
.
Jesteśmy rzeczywiście Błogosławionymi Istotami .

Wypowiedz się