Kod 590 TO oszustwo konsumentów przy udziale Ministra Ardanowskiego I Dudy. KŁAMIĄ BEZ ZAJĄKNIĘCIA!!

Kod 590 i oszustwo konsumentów przy udziale Ministra Ardanowskiego I Dudy.

PISOWCY DZIAŁACIE NA RZECZ KORPORACJI ZAGRANICZNYCH ogłupiają Naród i pozwalacie na masowe trucie Polaków.

Wasza Polityka rolna niszczy rolnictwo Polskie. Pozwala przejmować Polską ziemię rolną gdzie tracimy suwerenność terytorialną i bezpieczeństwo żywnościowe.

 ………….. Zapraszamy Polaków do tworzenia nowej Partii Polaków. Dość PIS PO PSL Lewicy i kłamstw POLITYKIERÓW. Władza musi być w rękach Suwerena. Trzeba zmian Konstytucji w art 4 Weto Obywatelskie i Referendum w celu odwołania Ministrów, Polityków, Prezydenta czy Rządu PODPISUJCIE PETYCJĘ I PRZEKAZUJCIE DALEJ,

Link do petycji: https://tiny.pl/tngdn Ekotester Soeks Ecovisor F4 do kupienia na stronie (hasło: „SOLIDARNI” daje 5% zniżki) https://tiny.pl/t5ssp

Link do raportu NIK mówiącego o braku nadzoru nad dodatkami do jedzenia: https://tiny.pl/t8162

Rozmawiałem z Zarządem Laboratorium ALAB które ma swoje filie na terenie całej Polski i za pośrednictwem strony https://www.alablaboratoria.pl/badani…, kupicie badanie na zawartość Glifosatu (Roundap) w swoim organizmie z 15% rabatem! Wystarczy podać przy płatności hasło rabatowe – SOLIDARNI. Dodatkowo z tym samym rabatem kupicie badanie na poziom witaminy D3.

Zakładajcie profile na VK, zapraszam na mój. https://vk.com/id568467025

ZA: Marcin Bustowski

Wybrane komentarze

Starsi ludzie, mówili, że będzie tak, że towar Polski będzie wyjeżdżał z kraju, syf będzie do Nas przyjeżdżał, wszystko teraz wychodzi, rządzący trują Nas Polaków, czas to wszystko odwrócić!!!!!!

a ja myślałem ze to nasze produkty pod kodem 590 też zwracałem na to uwagę ,a to kurwa oszuści dzięki marcinku za prawdę

Szok! Szok! Szok! Szok! I jeszcze raz szok!!! Podstępnie, oszustwami i kłamstwami przejęli wszystko!!! To co mówią ci z polskojęzycznego, zamaskowanego rządu jest zupełną odwrotnością tego co potem robią… Ale zawsze tak aby odebrać Polakom, aby zgnoić, upodlić maksymalnie a potem naslać uzbrojoną, zamaskowaną milicję, która na dodatek nie rozumie polskiego języka.! Bo Polakom ma pozostać tylko miska ryżu do wpier….. na dzień, jak to sobie wymarzył kiedyś aktualny, bardzo podejrzany osobnik pełniący funkcję premiera i robi wszystko aby tak się stało.
Plan” ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”!!!!
Wnuki stalinowcow nadal rzadza!
Z tym suszowym to naprawdę robią rolników w konia 8 miesięcy rolnicy czekają na swoje pieniądze
Te wszystkie artykuły „Polskie” z kodem kreskowym 590 są tak samo „Polskie” jak władza okupacyjna PISiorów i ich poprzedników z Knesetu Warszawskiego. Ta władza okupacyjna polskojęzycznych volks Deutsche z Wiejskiej w Warszawie ma kod kreskowy 729 i to jest kod kreskowy Izraela a oni reprezentują interesy Izraela a nie Polski. W stylu szalom Israel.
Sama prawda ale sprawa ciężka . Mentalność społeczeństwa niestety przeraża. Ludzie mają tak zryte berety że już nie ma z kim rozmawiać.
Dlatego warto kupować u Polskiego zaufanego rolnika .
To nie amerykanie to żydowscy amerykanie wykopują Polskę sam Walesa ich zapraszał ze na głupocie polaków można zarabiać więcej niż w USA. Ukrainę doprowadzili do upadku i teraz wykupują ziemie za grosze to samo robią w Polsce dzielić na prawy sektor lewy sektor sami się pozabijają i będzie można przejąc kraj
Trzeba zacząć od wywalenia na Krakowskim Przedmieściu prezydenta,następnie premiera.Obalić rząd,który jest w POLSCE.
Te wszystkie artykuły „Polskie” z kodem kreskowym 590 są tak samo „Polskie” jak władza okupacyjna PISiorów i ich poprzedników z Knesetu Warszawskiego. Ta władza okupacyjna polskojęzycznych volks Deutsche z Wiejskiej w Warszawie ma kod kreskowy 729 i to jest kod kreskowy Izraela a oni reprezentują interesy Izraela a nie Polski. W stylu szalom Israel.
To nie amerykanie to żydowscy amerykanie wykopują Polskę sam Walesa ich zapraszał ze na głupocie polaków można zarabiać więcej niż w USA. Ukrainę doprowadzili do upadku i teraz wykupują ziemie za grosze to samo robią w Polsce dzielić na prawy sektor lewy sektor sami się pozabijają i będzie można przejąc kraj
Od roku 1945 Polska nie miała polskiego prezydenta. Rządy Wałęsy, Kwaśniewskiego, Komorowskiego i Dudy to rządy antypolskie! Te rządy miały i mają cel zniszczyć Polaków truciznami w jedzeniu i nie tylko! Sprowadzają chore naszprycowane antybiotykami z Danii, do tego rolnicy mają ścisłe wytyczne jak karmić truciznami te świnie! Tych oszustów trzeba postawić pod polski sąd!
Rady naszych przodków: http://fotowrzut.pl/TKMJLTD8VP
August St. Rolnictwo w naszym kraju było w różny sposób było zawsze niszczone.poczowszy od stronki do kredytów i piesków ochrony roślin.widze to też w Niemczech, Francji,Angli,i nawet Szwajcari.i Włoch.nieco inaczej jest w Austri,Węgrzech czy Rumuni.
Szumowskiego rodzinka wybudowała sobie pałacyk blisko granicy rosyjskiej. Zobaczcie jak banda złodzieji partiokratów nas okrada z wszystkiego. Żydzi byli mordercami Polski a teraz Palestyny i to jest ciąg dalszy.
Za kogo powstały anteny 5 G Zniszczenie narodu
Faceci jak kobiety ,kobiety jak faceci nie widzicie tego przyjżyjcie się dziecią na ulicy jak wyglądają chłopcy a jak dziewczyny zachowanie wygląd i jak Państwo myślicie co to jest ? Odp.hormony Gmo glifosat w psełdojedzeniu , napojach kosmetykach +fluor i chlor wszystko jest w sieci szukajcie nie wierzycie mi ,szukajcie informacji publikacji prawdziwych ekspertów a JAK ich znaleźć ?Pierwsze co to należy wyeliminować tych najbardziej popularnych to opłacone mordy !szukajcie tych co zostali zgnebieni i oskarzeni przez rząd, korpo, i firmy farmaceutyczne bo się sprzedać nie dali . Chciała bym pogratulować większości rodziną i powiedzie brawo za rozsądek ale nie mogę bo ich zwyczajnie nie ma !
Chodziłam po bardzo popularnych marketach chciałam znaleźć choć jedne zapakowany produkt ,ktory można potraktować jako pożywienie czytając etykiety i znając się trochę na tym 99 procent produktów! nie można by określić jako pożywienie ! Te produkt należy nazywać nie pożywieniem lecz Zapchaj Kichą i trucizną.
Nareszcie! W Ameryce nie będzie przymusu szczepień! Bill Gates przegrał ! Teraz kolej na nas! https://youtu.be/dH6ntcB5vsg
August St. Nasz kraj nie jest urządzony przez Polaków.Tym wszystkim w sejmie i senacie do szczebli powiatowych zakazuje posługiwania się językiem POLSKIM.
Jestem kierowcą na Europie od 37lat.ale nigdy wcześniej przed 2000r.nie widziałem takiego osłupienie narodów.to apogeum rozpoczął najbardziej bandycki świat 11 wrzesień.to była próba.płonąca katedra to był już egzamin.jak można zniszczyć ludzkość.
Ooglądałam wywiad ardanowskiwgo dla RMF coś przerazajacego Buta arogancja Chamstwo i to jest minister i tacy ludzie doprowadza ten kraj do nędzy
🐒🐒 Marcin jak można sprawdzić kod kreskowy czy to polski czy chiński a może duński.Jak się czyta kod co oznacza jaki jest polski.?????🤯🤯?????
Polecam aplikację Pola
Już się nauczyli obchodzić te aplikacje i niektóre towary niepolskie pokazuje jako polskie. Na wszystko to dziadostwo znajdzie sposób.
Ostatnie wybory pokazały że tylko 1mil 250 tys Polaków jest w tym kraju.Reszta to tubylcze odmozdzone g….o.
Brawo Marcin. Wspierajcie naprawdę polskie sklepy i produkty. Wszystkie informacje o nich znajdziecie tutaj: 185.24.219.57/polskieprodukty/. Rozpowszechniajcie.
Panie Marcinie, proszę nie pij wody z plastikowych butelek bo tam jest bisfenol (mikro-plastik), który bardzo szkodzi naszemu zdrowiu, tak samo jak glifosat. Polecam Szungit – minerał, który oczyszcza wodę na bieżąco. Opis na opakowaniu . Polecam
@Marcin Bustowski: Szanowny Panie Marcinie, drobna uwaga. Dolny Śląsk, zanim był niemiecki to przedtem był polski i momentami nawet czeski, z tym, że zanim był czeski, to setki czy nawet tysiące lat był polski, gdy nikt jeszcze nie słyszał o Niemcach, bo jeszcze nie istniało takie pojęcie jak Niemcy.
Bo tym Krajem Zdrajcy rządzą!!!
Niestety większość luda wierzy w kłamstwa rządu, w ich „szlachetne” intencje i „szlachetne” działania wobec nas
Gdzie są dokumenty i teczki Andrzeja Leppera tam jest prawda !!!
Mam Polę i o trwogo jakie firmy sa w Polsc pod kodem 590
Marek Sawicki o handlu dziećmi w Polsatcie https://www.youtube.com/watch?v=DiDZbs9OQYI
BLONDYNA U LEKARZA (DNI ŚFIRUSA 6) https://www.youtube.com/watch?v=-9yP8sqckxA
Dopóki naród się nie OBUDZI i nie usunie NIEPOLSKI NIERZĄD – to w kraju NIGDY NIC SIĘ NIE ZMIENI, ale będzie się TYLKO POGARSZAĆ w coraz WIĘKSZEJ BIEDZIE, CHOROBIE i w końcu powstanie POLIN – jak sobie życzy JUDADUDA!
Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=zSQd3xjFNpI&feature=youtu.be

Wypowiedz się