Gates się wygadał! Szczepionka na koronę wymorduje wiele ludzi i wszystkich uszkodzi genetycznie!

Fałszywy wirus, fałszywa pandemia, fałszywy lockdown, fałszywe testy i trujące genetyczne szczepionki na Covid-19.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Elektromagnetyczy Świat Nowotworó

Powyższe nagranie zostało usunięte z kanału ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE więc zamieszczamy jedynie komentarze.

Wielu wysokiej klasy ekspertów ostrzega przed wielkim niebezpieczeństwem, jakie stwarzają nowe szczepionki (na koronawirusa), ponieważ bezpośrednio modyfikują ludzkie DNA (na stałe) i są opracowywane w bardzo szybkim tempie. Bill Gates spodziewa się 700000 przypadków szkód spowodowanych szczepieniem(!), a jednak środki masowego przekazu w dużej mierze ukrywają te zagrożenia, dlatego właśnie, ten naglący sygnał alarmowy, który nie jest tylko sygnałem alarmowym, ale wezwaniem do rozpowszechnienia tych niezwykle ważnych informacji!

Wybrane komentarze

Skrzat

Jestesmy juz w tym miejscu, ze oni się nie moga kryc z tym co robia, koncowy etap. Uswiadamiajcie znajomych, nawet 1 osoba starczy. Polecam Kanał Andy Choinsky…

barbara mazurek

ZBRODNIARZ, PSYCHOPATA ZAMKNĄĆ GO, BO JEST NIEBEZPIECZNY DLA ŚWIATA.

mega squrwiel

Ale jak to oni sobie wyobrażają , że ludzie dostaną szczepionke i problem nagle zniknie …. przecież na logike to nie ma żadnego sensu …… znowu kurwy medialne będą pierdolić jacy dobrzy ludzie uratowali ludzkość i lada chwila będą reklamy o szczepieniach , zresztą co jakis czas są nowe reklamy kilka razy w roku tylko ludzie tego nie dostrzegają i to jest od wielu lat ….. ja sie nie szczepie chodzbym miał zostać bezdomnym , chodzby nakładali na mnie haracz w postaci kar finansowych …….. to ja tego haraczu nie zapłace i nie dam sie dobrowolnie zaszczepić …. żeby kurwa płacic za fikcje ….. zresztą pieniadze to fikcja itd itd itd

ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE

chodzi o kasę, trucie – czyli też kasę, bo będą brać leki, depopulację.

mega squrwiel

@ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE moim zdaniem nie chodzi o pieniądze bo pieniądze dla tych psycholi to nie problem …. wystarczy , że ludzie zapierdalają jak osły na wszystkie ( dobra ), fakt faktem zależy im na dużej śmiertelnosci

ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE

dla nich hajsu nigdy nie mało. pozdrawiam serdecznie.

mega squrwiel

@ELEKTROMAGNETYCZNE PODZIEMIE dzięki i wzajemnie . Jak pożycze w banku kredyt na mieszkanie 500000 to co bank mi pozycza to sa fikcyjne liczby …. nie wazne czy zapierdalam czy kradne byle co miesiac rata do banku i w ten sposob dopiero powstaja pieniadze …. pieniadze to najwieksze oszustwo jakie oni wymyslili …. to oni wszystko przemysleli po ile godzin ludzie maja zapierdalac po ile zarabiac wszystko jest skrupulatnie przemyslane krok po kroku instytucja za instytucja jak ludzi oszukiwac i wmawiac im ze to jest normalne

Nelinkova Biblioteczka

Przestaną testowac i wirusa nie będzie

STREFA DEPOPULACJI

O Billu GATESIE, PSYCHOPATYCZNYM MORDERCY!: https://www.youtube.com/watch?v=23ubRMPsgRI&

Monika S 23 godziny temu

Siedem miliardow ludzi nie wie co zrobic z mala garstka psychpatow

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=UZuaSoCti2c&feature=share&fbclid=IwAR1XsVp-_Y17gxssdB3il6QfIRsV4BgZTxFBf_cFLTWVHJ0pjZCBmdI0VxU

Comments

 1. krnabrny1 says:

  O tym wrzeszczę właśnie od dawna.
  Wiem że to nieeleganckie ale zacytuję sam siebie:

  „Przypomnę, takie działania jakie proponują teraz Ci ludzie są bez precedensu, oznacza to że gra idzie o NAJWYŻSZĄ STAWKĘ.

  Czym jest NAJWYŻSZA STAWKA?

  Jest to modyfikacja na poziomie PLAZMY DZIEDZICZNEJ!

  Oznacza to, że po prostu nie będą potrzebne dodatkowe szczepionki, modyfikacja genetyczna zostanie przeniesiona z rodziców na dzieci…NIGDY WIĘCEJ SZCZEPIEŃ!

  Tak jak wówczas pisałem tylko to tłumaczy stawianie teraz wszystkiego na jedną kartę i grę vabank. To nie idioci, wiedzą że popularność szczepionek jest NIE DO UTRZYMANIA, chcą to zatem zrobić raz a dobrze.

  Jak pisałem wcześniej, dodam również że to szaleństwo, nieprzewidywalna ruletka.
  Można przewidywać skutki w obrębie pokolenia lub dwóch ale nie dziesiątek!

  To tak jakby meteorolog starał się przewidzieć pogodę na jutro na podstawie najświeższych danych sprzed 30 lat.

  Pewne się również staje że zabawa w pytania szczepić czy nie szczepić tracą sens.
  Teraz mają już tylko jedną drogę zaszczepić potajemnie.”

  ..dodam pewne wyjaśnie.
  Jest pewne pytanie, jaki cel miała by mieć ta zmiana?
  Jest wiele plotek, stworzenie roju, podłączenie sztucznej inteligencji, sterowanie metabolizmem poprzez fale milimetrowe.

  Śpieszę z odpowiedzią bo ją znam.
  Wszystko powyższe!
  Wynika to z faktu że zmiana genetyczna tego typu, aby była skuteczna i elastyczna nie może zmieniać niczego, ma zmienić wszystko.
  Co to oznacza?

  Otóż ludzki organizm ma tak zwany system immunologiczny. W skrócie system broni tego co jest w środku przed tym co jest na zewnątrz.
  Zniesienie tego systemu to śmierć, z powodu byle kataru, tego zrobić nie mogą.

  …ale MOGĄ ZROBIĆ FURTKI!

  ..i o to w tym wszystkim chodzi będą to po prostu miejsca dostępowe i nic więcej.
  Zabawa zaczęła by się później bo takie „wejścia” można wykorzystać DO WSZYSTKIEGO CO NAM SIĘ ZAMARZY!!!

  Kto wie, może nazwisko GATES (WROTA) nie jest tutaj przypadkiem?

  To co piszę jest pewne, proszę o potraktowanie tego jako fakt.

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj z kolei najnowszy przekaz z 7 września, sugerował bym się zastosować do rad w nim zawartych , bo są dobre:-)

  https://jennifercrokaert.blogspot.com/2020/09/cmdr-ashian-hang-on-to-your-hats.html

  Cmdr Ashian: Trzymaj się czapek!
  Witaj, mój drogi Ashianie – cóż, to niespodzianka! Zwykle nie dajesz mi tytułu! Wydaje się, że na planecie nie ma intuicyjnego człowieka, który nie myśli, że następne cztery miesiące będą wyjątkową przejażdżką kolejką górską, a jednak wydaje się, że bierzesz to lekko!
  O: Droga Jennifer, nie mylisz się!

  Rozważ to: czy kiedykolwiek miałeś ból lub ból, który nie ustępował? Im bardziej się na nim skupiałeś, tym stawał się większy i potężniejszy. Gdybyś podążał tą ścieżką, zobaczyłbyś, że ból narastałby, twoje ciało zniekształciłoby się, aby go przyjąć, a następnie zwapniłoby się w twoich kościach: stałoby się tobą.

  J: Chociaż nie w tak ekstremalny sposób, wiem, o czym mówisz.

  Odp .: Cóż, następne cztery miesiące będą intensywne. Już miliony świetlnych serc na całym świecie nieświadomie sztywnieją, przygotowując się do ataku. Ten akt usztywniania, napinania, zawiera w sobie napięcie: w-korpus-orację: wprowadzanie do ciała.

  To nie jest twoje. Nie możesz tego trzymać.

  Wy, wszyscy pracownicy światła, jesteście tutaj, aby przez to przejść , a nie trzymać się tego; iść lekko, nie brnąć.

  Otóż, nie oznacza to, że uważamy, że musisz być nonszalancki lub głupi. Mówimy, że jest wielka ulga, wielka troska, którą można znaleźć w lekkości, raczej w przechodzeniu przez nią niż we włączaniu… w dostrzeganiu humoru w życiu, a nie w życiu w bólu, smutku i żalu. Przejdź przez te etapy, ale nie wybieraj życia w nich, by stać się tymi emocjami.

  Możesz doświadczyć wielu, wielu emocji, ale ich nie pożeraj, nie jedz.
  Są uwalnianą trucizną.
  Odtrutką na ciemną truciznę jest światło. Stań się świadomy emocji, nazwij je, jeśli chcesz, narysuj je, zatańcz je lub zaśpiewaj… pozwól im wyrazić się, aby mogły opuścić twoje ciało.

  Następnie włącz lekkość, gdziekolwiek ją znajdziesz. Jesteście pracownikami światła, światło jest waszą esencją, światło rezonuje w was, promieniuje z was. Niech światło stanie się Twoim domem. Pozwól swojemu sercu wracać do lekkości tak często, jak tylko możesz… bądź niefrasobliwy.

  Być niefrasobliwym, to nie zmniejszać bólu i cierpienia tysiącleci, to szanować je i wskazywać drogę naprzód ku światłu, aby ci, którzy wcześniej byli nieświadomi, nie utonęli we własnym żalu, zdradzie, złości, zaszokować…

  Niefrasobliwość, lekkość serca daje ci przestrzeń współczucia, głębokiego słuchania, przebaczenia, nie oceniania.

  Dlatego tu przybyliście, nasi ukochani bracia i siostry z galaktyk. Czytasz to, ponieważ taki jest twój cel. Czytasz to, ponieważ to twoja prawda. Poćwicz teraz znajdowanie lekkości.

  J: Wiem, że niektórzy ludzie mogą uważać, że to wszystko jest okropnie lekceważące i że lekkomyślność jest całkowicie niewłaściwym celem w tej chwili, ale czy mogę dodać tutaj swoją własną myśl?

  O: Ależ oczywiście, jesteśmy partnerami.

  J: Czytałem o tym, może to byłeś ty lub ktoś inny – przepraszam, nie pamiętam: moja pamięć jest rozbiegana! – i zauważyłem, że kiedy byłem przytłoczony szokiem, oglądałem programy z napięciem, aby prawie znieczulić się na własne uczucia, i kładłem się spać ciężko, zwinięty … nie w dobrym miejscu.

  Wtedy zdecydowałem się obejrzeć jakąś komedię, choćby tylko na dziesięć minut przed snem, żeby móc się śmiać. Uznałem, że jest to niezwykle pomocne, ponieważ śmiech wydawał się rozpuszczać większość napięcia w moim ciele, odprężał mnie i zapewniał lepszy sen. To naprawdę działa!

  Odp .: Dokładnie to mamy na myśli! Idealnie, idealnie, idealnie! Muzyka, komedia … wszelkiego rodzaju działania podnoszące na duchu rozpuszczą chemikalia uwalniane przez stres i przeprogramują twój szablon hormonalny tak, aby projekt obejmował więcej światła niż ciemności.

  Sugerowalibyśmy, że jest tu wielu ludzi, którzy brną przez nadchodzące objawienia; Twoim zadaniem jest oświecenie światłem, jak latarnie, aby przypomnieć im o prawdzie i chwale ich boskości, aby nigdy nie stracili tego z oczu, nawet gdy są w bagnie.

  Bądź więc w światłości, bądź w świetle; używaj miłości, hojności, współczucia, humoru, wszystkich narzędzi swojej kasetonu świetlnego, aby powrócić do swojego punktu odniesienia, do swojej „domowej” wibracji światła. Następnie poprzez swój przykład uczysz innych, jak na nowo odkryć ich boskość, ich Światło.

  J: Świetnie! Dziękuję Ci. Naprawdę to lubię. Nie jestem pewien, czy doszło do tego, gdy pisałem, ale wyraźnie zrozumiałem, że nie mówisz, że nie zostaniemy potrąceni w bok, mówisz, że nie musimy tam mieszkać. Poczuj to, a następnie uwolnij, błogosławiąc wszystkich zaangażowanych miłością, współczuciem, uzdrowieniem…

  O: Dokładnie! Dokładnie to mamy na myśli. Zostaniesz powalony, ale surfuj na fali, zamiast dać się wciągnąć pod nią.

  J: Dużo surfujesz ?!

  O: Widzieliśmy to! Wygląda fajnie!

  J: Właśnie sobie uświadomiłem, że udało ci się skończyć z humorem!

  O: Jakie dziwne!

  J: Dziękuję. Miłość i błogosławieństwa od nas wszystkich, którzy czytamy Twoje słowa.

  O: To nasza przyjemność. Jesteśmy zawsze z wami wszystkimi.

 3. krnabrny1 says:

  To co na temat Amerykanów ma do powiedzenia Pan Stankov którego nieraz tutaj cytowaliście. Częściowe tłumaczenie.

  http://www.stankovuniversallaw.com/2020/09/why-the-paradigm-shift-has-to-come-asap/

  „ Ciemna klika nie może pozwolić ludziom żyć normalnie po rozpoczęciu pierwszej blokady i mogą tylko podwoić lub zostać usunięci z władzy, ponieważ wiedzą, że przegrywają. Dlatego są teraz zmuszeni wymyślać jeszcze większe niebezpieczeństwa, aby naprawić swoje uciskanie ludzkości i będzie to ich śmiertelny krok. Może się to potoczyć i będzie przebiegać bardzo szybko, ponieważ system amerykański jest bankrutem, przede wszystkim finansowo i ekonomicznie, ale także społeczeństwo jest w strasznym stanie, wyjątkowo niedojrzałe emocjonalnie, intelektualnie w stanie szaleństwa i etycznie tak samo złe jak społeczeństwo. najgorsze brzydkie gady, które wyeliminowaliśmy .

  Zawsze widziałem Stany Zjednoczone w tak negatywnym świetle już 30 lat temu, kiedy uważały się za szczyt ludzkiej cywilizacji – do tej pory wyjątkowy kraj – i wielu ludzi na całym świecie uwierzyło w tę bajkę. Teraz coraz mniej ludzi wierzy w tę iluzję, a po osiągnięciu progu społeczna fasada rozpadnie się w ciągu kilku dni, jak to miało miejsce we wschodnich Niemczech i Rosji, a także w mojej rodzinnej Bułgarii w 1989 r. Byłem wtedy aktywny politycznie.

  Prawdą jest, że zmiana, która nadejdzie, ma charakter energetyczny i jest niezależna od tego, co dzieje się politycznie i ekonomicznie na ziemi, ale Wyższe Królestwa, czyli nasze dusze, koordynują losy ludzkości w taki sposób, jakby zmiana była zdeterminowana przez wydarzenia polityczne, aby uspokoić ludzkie rozumienie przyczynowości.

  Tej jesieni będą dwa procesy przebiegające równolegle – pojawienie się nowej ziemi jako miasta światła, które zbudowaliśmy jako świetlana perspektywa dla ludzkości na przyszłość oraz upadek starego porządku, w którym będzie mieszkać większość ludzi. Nastąpi wielka dychotomia, a to przyspieszy proces ewolucyjny.

  Teraz nie ma innej alternatywy, a jedynie zagłada i mrok, gdy odchodzi się od istniejących pogarszających się warunków. To jest „pułapka przeznaczenia”, w którą wpadła większość alternatywnych myślicieli i pisarzy agnostycznych i są tak pesymistyczni. Jest to systemowa ślepota spowodowana ich agnostycyzmem. Dlatego nie mogą być realną alternatywą dla znaczącej zmiany. Może pochodzić tylko od ludzi takich jak my i dlatego należy o nich informować tak dobrze, jak to możliwe w obecnym Czasie Końca. I tutaj właśnie ludzie nowej epoki całkowicie zawiedli z wielu powodów i nie mogą być latarniami światła. Przeczytaj ten przegląd:

  Dziesięć powodów, dla których ruch New Age ogłosił intelektualne i moralne bankructwo

  A co gorsza, na scenie new age nie ma sensownych, kompetentnych dyskusji. Odbyliśmy wiele dyskusji, kiedy otworzyłem moją stronę internetową w 2011 roku, jak możesz przeczytać, ale teraz wszystkie tematy zostały w pełni omówione i wyczerpane, aw PAT panuje cicha jednomyślność ”.

Wypowiedz się