Czas na prawdę. Zatapiamy „Drugą Falę” fałszywej plandemii Covid -19 !!!

Publikujemy dwa nagrania filmowe sprzed  blisko 2 miesięcy, których głównym przesłaniem jest upowszechnienie szeroko prawdy o monstrualnych kłamstwach związanych z fałszywą plandemią, aby ci co kierują tą całą operacją, przede wszystkim psychologiczną, bali się wprowadzić zapowiadaną „Drugą Falę”, dotkliwie śmiertelną,  z powodu realnego skazania ich na karę śmierci, przez powieszenie lub krzesło elektryczne.

W pierwszym materiale Teresa Łabaziewicz bardzo wszechstronnie wyjaśnia prawdę o tej hucpie koronawirusowej, opierając się na przygotowanym,  bardzo dobrze udokumentowanym przez niezależnych  naukowców z całego świata materiale, który został szeroko rozpowszechniony w ramach kampanii informacyjnej w Polsce przez Stowarzyszenie „Centrum Informacji o Zdrowiu DOBROSTAN”.

Materiał ten ze strony wymienionego Stowarzyszenia  http://cioz-dobrostan.pl/lekarze-o-covid19/ publikowaliśmy dwukrotnie. Pierwszy raz opublikowany na linku: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/06/koronawirus-bardzo-wazne-aby-wiedziec-i-dzielic-sie/ cieszył się ogromną poczytnością.

Prelegentka ujawnia m.in. oficjalną odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na zapytanie odnośnie zmarłych wyłącznie z powodu koronawirusa. W odpowiedzi Ministerstwo Zdrowia podało oficjalnie liczbę 200 osób zmarłych w maju w Polsce  wyłącznie z powodu Covid-19, od początku pandemii. Odpowiedź Ministerstwa Zdrowia na kolejne takie samo pytanie (kopia poniżej) podaje, że

 na dzień 11 sierpnia 2020 r. – zmarło 1844 osób na Covid-19 razem z chorobami towarzyszącymi, natomiast wyłącznie z powodu Covid-19 – tylko 296 osób. Oznacza to, że w ciągu około 5 miesięcy śmiertelność z powodu Covid-19 wynosi około  2 osób dziennie w sytuacji, gdy w Polsce dziennie umiera około 1100 osób!!!.

W drugim filmie Ewa Pawela rozwija ten temat ujawniając nowe informacje i wątki.

Z perspektywy tylko dwóch miesięcy, można stwierdzić, że tego typu kampanie informacyjne, nie tylko w Polsce, przynoszą wymierne pozytywne skutki. Rośnie opór w strukturach medycznych i rządowych, z obawy o konsekwencje udziału w tym monstrualnym oszustwie.

Rezygnacja wiceministra, a następnie ministra zdrowia ze swoich funkcji, była z jednej strony następstwem odrzucenia ustawy sejmowej o zwolnieniu  od odpowiedzialności za pandemię i dużej liczby wniesionych do prokurator oskarżeń przeciw rządowi, a z drugiej strony, że prawdopodobnie nie zgodzili się na kolejne obostrzenia i/lub  decyzje łamiące Konstytucję i cały porządek prawny ( obowiązkowe szczepionki ???, czy coś innego drastycznego np. użycie 5G ???).

W Izraelu przytaczanym przez Ewę Pawelę, protesty jeszcze  słabe 2 miesiące temu, bardzo przybrały na sile, ponieważ demonstrują już dziesiątki tysięcy osób w wielu miastach Izraela. Protesty te są skierowane: po pierwsze przeciwko obostrzeniom fałszywej pandemii, a po drugie – przeciwko samemu premierowi Netanjahu z żądaniem jego dymisji, z powodu także spraw korupcyjnych, które stanowią jedynie „mały czubek góry lodowej” przestępstw tego satanisty.

Należy to wspomnieć, że zachorowalność i liczba zgonów, prawdziwa lub fałszywa, gwałtownie rośnie w Izraelu od początku protestów, co skutkuje zamknięciem całego państwa od 18 sierpnia 2020 r. Oznacza to, że premier Netanjahu idzie na pełną konfrontację z własnym społeczeństwem, ponieważ dla niego to „być albo nie być”, czyli „żyć albo nie”.

Należy tu zauważyć, że do czasu pandemii sieć telekomunikacyjna 5G w Izraelu funkcjonowała tylko w oparciu o światłowody. Kiedy wprowadzono obostrzenia związane z pandemią, które były ostrzejsze niż w Polsce, zaczęto w ekspresowym tempie i głównie nocami, instalować stacje bazowe i anteny dla bezprzewodowej sieci 5G, zwłaszcza w miastach. Z doniesień osób mających znajomych lub krewnych w Izraelu wynika, że po zainstalowaniu tych stacji bazowych i anten 5G, ludzie mieszkający w pobliżu nie mogą spać, mają wymioty i bóle głowy. Dowodzi to, że może to być testowanie „Drugiej Fali” Covid-19, ale już przy większym wykorzystaniu mocy technologii 5G. Związki koronawirusa z promieniowaniem elektromagnetycznym są cenzurowane w sieci, przemilczane lub ośmieszane.

Należy tu postawić pytanie, dlaczego ogromna większość rządów państw na świecie wzięło udział w tym monstrualnym oszustwie ?

W Europie wyjątkami były tylko Białoruś i Szwecja. Prezydent Aleksander Łukaszenka nie dał się przekupić najpierw 92 milionami USD, a następnie 900 mln. USD i nie wprowadził obostrzeń pandemii według instrukcji WHO.  Za to uruchomiono  mu, przygotowywaną zresztą od dłuższego czasu „kolorową rewolucję”, próbowano go zabić i następnie poprzez zaskoczenie zająć całą Białoruś i przesunąć granicę państw pod wpływami Zachodu na odległość 100 km od Moskwy.

Ale korupcyjne pieniądze wyjaśniają tylko cześć zasad doboru ludzi do władzy i ich podporządkowania ukrytemu globalnemu rządowi. Jak wyjaśniał m.in. John Perkins w książce pt. „HITMEN. Wyznanie ekonomisty od brudnej roboty”, do ważniejszych osób takich jak: prezydent, premier, szef NBP, minister finansów, szef znaczącej partii,  prawie w każdym kraju, przyjeżdżają emisariusze tajnego rządu światowego i dają ofertę nie do odrzucenia, wyboru jednego z dwóch metali: ZŁOTA lub OŁOWIU.

Regułą doboru ludzi nie tylko do władz państw jest selekcja  według podatności na  przekupstwo lub możliwości szantażu za różne ciemne sprawki tych osób. Wiele osób stopniowo wciąga się do różnych tajnych stowarzyszeń, selekcjonując wprowadza się do ścisłych wewnętrznych kręgów, aż do udziału w satanistycznych orgiach i składaniu ofiar, głównie z dzieci w rytuałach satanistycznych.

Tacy ludzi są wtedy nobilitowani do najwyższych funkcji krajowych i międzynarodowych, ponieważ posłusznie wykonają każde polecenie tajnej władzy i nie zdradzą, a jeśli to zrobią, to za  to będą szybko i skutecznie zniszczeni, w najlepszym przypadku skończą w więzieniu. Ludzi „czystych” i nie podatnych na korupcje oraz dobrze zorientowanych i skutecznych politycznie, nie dopuszcza się do wysokich szczebli we władzach, czy to państwowych czy innych. Podsumowując ten wątek należy przytoczyć stwierdzenie przewodniczącego CSU i premiera Bawarii, Horsta Seehofera sprzed 10 lat:

“Ci którzy decydują, nie są wybierani, a ci co się ich wybiera, nie mają nic do decydowania”.

 

Redakcja KIP

Covid19 – Czas na prawdę – Teresa Łabaziewicz

https://youtu.be/bStEu7dGeaQ

 

Zatapiamy „Drugą Falę” – Ewa Pawela

https://youtu.be/JIgEutFZ4aU?list=PLeHAPs-QKbkAV7x5x31N0S7ac3kLNp9X6

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

 

Wypowiedz się