BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | SZTUCZNA INTELIGENCJA | Część Czwarta | Polski Lektor

BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | SZTUCZNA INTELIGENCJA | Część Czwarta ...Czwarta część wywiadu David Icke dla London Real, która była transmitowana na żywo 2 sierpnia 2020 roku.

David Icke w tej części porusza tematy związane z kwestiami sztucznej Inteligencji, a także kontroli umysłu, powraca również do sprawy noszenia masek przez dzieci w szkołach i jakie niebezpieczeństwa są z tym związane. Mówi też o kontroli umysłu za pomocą technologi 5G i zabijaniu starszego pokolenia perfidnymi metodami wykorzystywanymi podczas tej fałszywej pandemii.

Źródło w języku angielskim: https://freedomplatform.tv/rose-icke-v-the-answer/

Jeśli poniższy link nie otwiera strony, proszę skopiować i wkleić bezpośrednio do wyszukiwarki.

https://www.bitchute.com/video/g0QCUmxJ3G4t/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak, ten wywiad jest dla wielu szokujący a dla wielu deprymujący i depresyjny.
  Przyszłość namalowana została w ciemnych kolorach.

  Podczas wywiadu zostało zadane pytanie. Co się stanie do 2022 roku jeśli wszystko pójdzie po ich myśli?

  Odpowiedź też była niewesoła.

  Ja zadam inne.
  Co by się stało gdyby oni teraz odpuścili?
  Przypuśćmy że nagle rządy i instytucje faktycznie mówią nam, “Sooory, ale kto mógł to wiedzieć?”

  Wiekszość pomyśli sobie że to dobre by było, ale czy na pewno?

  Nagle okazało by się że każdy może robić zakupy bez maski, wychodzić z domu kiedy chce i pracować gdzie mu się podoba. Okazało by się że dzieci niepotrzebnie straciły semestr w szkołach a wszyscy którzy nosili maseczki robili to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ! …dlatego rządy czy instytucje nie mogą ponosić odpowiedzialności ze ewentualne szkody zdrowotne wynikające z tego zabiegu.

  Okazało by się że blokady nie były w większości legalne zatem kilku urzędników straciło by pracę.

  Wyobrażacie sobie taki scenariusz? …. bo ja nie.

  Było by to wielokrotnie bardziej niebezpieczne od tego co jest teraz…ale właśnie cała rzecz w tym aby ludzie dojrzeli do tego aby MOŻNA BYŁO WPROWADZIĆ TAKI SCENARIUSZ!

  Kolejna rzecz o której wspominał Pan David to kwestia dwóch równoległych “światów” jak to nazwał, które istnieją obok siebie i należy się skupić aby można było przeniknąć do tego drugiego świata i rozpoznać co jest tam dla nas szykowane.

  To wymaga uściślenia.
  Ci ludzie z tego drugiego świata o których mówi Pan Dawid tak naprawdę kroczą bo bardzo cienkiej linii. Ta linia jest tak szeroka jak szeroka jest nieświadomość ludzka.

  Ponieważ tylko w tym i nigdzie indziej, mogą operować oni.
  Dlatego właśnie mamy wszystkie te zabiegi o których wspomniano. Chodzi w nich przede wszystkim o ograniczenie ŚWIADOMOŚCI ludzi. Wygląda to na jakąś wszechświatową zasadę która mówi że z istotą NIEŚWIADOMĄ możesz zrobić WSZYSTKO, ale gdy istota UZYSKUJE ŚWIADOMOŚĆ…. twoje możliwości się kurczą, a ścieżka zawęża.

  Zatem, nie o wolność tutaj chodzi, tutaj chodzi o ŚWIADOMOŚĆ.

Wypowiedz się