Niemcy budzą się jako naród. Pół miliona na marszu przeciwko blokadzie Covid-19, maskom, dystansowi.

BERLIN – 1 sierpnia w Berlinie odbył się zakrojony na szeroką skalę wiec przeciwko środkom restrykcyjnym w związku z pandemią koronawirusa COVID-19. Procesja rozpoczęła się na bulwarze Unter den Linden i ruszyła głównymi ulicami miasta w samo południe czasu lokalnego.

Maszerujący wykrzykiwali energiczne hasła: „Pokaż mi swój uśmiech!”, „Jesteśmy głośni, ponieważ kradną nam wolność!” „Nie dla dyktatury – widzieliśmy to już wcześniej!”, „Aresztuj Billa Gatesa!”

„Ponieważ spotkanie w Unter den Linden było dość zatłoczone, nasi koledzy zdecydowanie zwracają uwagę na potrzebę zachowania niezbędnego dystansu” – napisała na Twitterze służba prasowa Metropolitan Police.

Według ich danych, które potwierdzają materiał filmowy z miejsca zdarzenia, praktycznie żaden z obecnych nie miał na sobie masek. Część uczestników przyniosła ze sobą flagi z symbolami różnych krajów związkowych.

Wydarzenie odbywa się pod hasłem: „Dzień Wolności – koniec pandemii”. Protestujący dotarli do ulicy 17 Czerwca, gdzie rozpoczęła się masowa demonstracja.

Jak podaje lokalna gazeta Berliner Morgenpost, jednym z organizatorów akcji była inicjatywa Querdenken 711 ze Stuttgartu, która rości sobie prawo do obrony podstawowych wolności. Według oszczerczej publikacji, w jej skład wchodzą głównie zwolennicy teorii spiskowych, prawicowi ekstremiści oraz zaprzeczający istnieniu nowego koronawirusa. Wszystkie rosyjskie, niemieckie i amerykańskie media głównego nurtu powtarzały twierdzenie, że ten marsz ma charakter „skrajnej prawicy”.

Jednak fotograficzne dowody tego wydarzenia pokazują obecność nie tylko nacjonalistów, ale także lewicowo-socjalistycznych, partii zielonych, liberałów, konserwatystów, socjaldemokratów i LGBT. Wydawałoby się to wskazywać, że sprzeciw wobec blokad narzuconych przez WHO i MFW oraz sprzeciw wobec pracy eugenika Billa Gatesa wyszedł poza kręgi konspiracyjne, czy też margines radykalnej lewicy lub radykalnej prawicy.

Według berlińskiego senatora do spraw wewnętrznych Andreasa Geisela, wielu uczestników miało zostać przewiezionych do Berlina autobusami z Badenii-Wirtembergii.

Policja pilnuje przestrzegania porządku z helikopterów. Sytuacja jest nadal dość spokojna. Berliner Morgenpost donosi tylko o jednej potyczce. Według naocznych świadków, podczas akcji ubrany na czarno zamaskowany nieznany zaatakował jednego z obecnych. Ponadto jedna ze zgromadzonych grup próbowała wejść na podziemny parking hotelu.

Według Instytutu Roberta Kocha (RKI) od początku pandemii w Berlinie zidentyfikowano 9274 zarażonych, 223 zmarło.

W Niemczech od końca lipca nastąpił rzekomy wzrost zachorowalności na COVID-19. Wskaźnik infekcji, który jest oznaczony jako R, przekroczył tutaj 29 lipca: oznacza to, że jeden nosiciel wirusa zarażał średnio więcej niż jedną zdrową osobę.

Eksperci wspierani przez państwo i korporacje sugerują, że wczasowicze, którzy wrócili z zagranicy, są możliwą przyczyną wzrostu liczby R. ponadto testy te są często niewiarygodnym testem RT-PCR, znanym z fałszywych wyników.

Freedom Day: Massive Protests in Berlin due to Quarantine (PHOTO, VIDEO) | Russian spring

Freedom Day: Massive Protests in Berlin due to Quarantine (PHOTO, VIDEO) | Russian spring

Freedom Day: Massive Protests in Berlin due to Quarantine (PHOTO, VIDEO) | Russian spring

Freedom Day: Massive Protests in Berlin due to Quarantine (PHOTO, VIDEO) | Russian spring

Opublikowano za: https://fort-russ.com/2020/08/major-germany-awakens-as-half-a-million-march-against-covid-19-lockdown-masks-distancing/
Podziękowania dla komentatora Krnabrny1 za nadesłanie i przetłumaczenie tego tekstu.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tutaj niezwykle ważny przekaz, pozwala zajrzeć za zasłonę aby zorientować się w sprawach dziś dziejących się na planecie. Nie zawsze jest to zbyt miła lektura.

  Dlaczego musieliśmy wyeliminować gady (Draco) z Ziemi 10 czerwca 2020 r
  by GEORGI STANKOV, 3 SIERPNIA 2020 R

  Georgi Alexandrov Stankov, 3 sierpnia 2020

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Zanim jeszcze raz zajmę się tym mrocznym tematem, zapewniam was, że Portal Bramy Lwa rozwija swoją pełną moc i przyniósł już spektakularne wydarzenia, o których opowiem po jego zakończeniu 12 sierpnia.

  Jedną z największych wiadomości, prawdopodobnie największą pojedynczą informacją w całym procesie wniebowstąpienia, była eliminacja najgorszych, dużych, brzydkich gadów z konstelacji Draco 10 czerwca 2020 r .:

  How We pokonał Big Ugly gadów i zapisane Ziemi i ludzkości z ich Perennial Uciskaczy 10 czerwca, 2020 w The Full Moon Eclipse Portalu 4 lipca był wielki krok w Wniebowstąpieniu – Część 2

  Gady te przez eony były samozwańczymi panami ziemi i rasy ludzkiej i uważali ludzi za swoich niewolników, których posiadali jak bydło i mogli zabijać i gnębić według własnego uznania w niezliczonych ludobójstwach w całej historii. Najnowszym przykładem jest brutalne nałożenie obecnej blokady na podstawie fałszywej pandemii koronawirusa, o czym pisałem na początku lipca w oparciu o przesłanie i wizje, które otrzymaliśmy od Arkturian 17 maja:

  Jak wielkie brzydkie gady zmusiły wszystkich polityków do ogłoszenia obecnego zamknięcia w daremnym wysiłku, aby zapobiec wniebowstąpieniu – telepatyczna wiadomość od Arkturian w portalu zaćmienia pełni księżyca 4 lipca była gigantycznym skokiem w naszym wniebowstąpieniu – część 1

  Jak powiedziałem wtedy, nowicjusze prawdopodobnie przegapiliby tę największą wiadomość ze wszystkich, ponieważ są tak zdezorientowani i antyintelektualni, a ponieważ większość z nich nie bierze udziału w tych bitwach z siłami ciemności, tak jak my, wojownicy światła pierwsza i ostatnia godzina walczą już od wielu lat.

  Dziś przeczytałem wiadomość, która bardzo precyzyjnie i zwięźle podsumowuje rolę Gadów z Konstelacji Draco jako panów i ciemiężców ludzkości od wieków i postanowiłem ją opublikować ponownie ze względu na przejrzystość i kompletność.

  Jesteśmy teraz u progu masowych rewelacji i muszą zacząć od uznania, że ​​ludzie byli w większości niewolnikami tych najmroczniejszych i najgorszych gadów i że ta głęboka mentalność niewolnicza stała się ich genetycznym składem. Podporządkowanie mas obecnym drakońskim środkom w okresie zamknięcia wyraźnie pokazuje tę niewolniczą mentalność.

  To będzie główna prawda, która zaszokuje masy na najgłębszym poziomie ich dusz, zanim zaczną zdawać sobie sprawę, że są suwerennymi twórcami ze Źródła, którzy pozwolili pozbawić się ich dziewiczej natury jako wolnych, nieograniczonych wielowymiarowych istot, takich jak Arkturianie upomniany wczoraj:

  Zostałeś pozbawiony mocy… Odzyskaj swoją moc

  „Przez bardzo długi czas byliśmy zafascynowani twoją chęcią oddania swojej mocy w tym wszechświecie wolnej woli. Nie musisz oddawać swojej mocy nikomu ani czegokolwiek, a na pewno nie musisz oddawać swojej mocy żadnej grupie, ale widzimy, że wiele osób to robi, a następnie złości się na to, co oddali swoją władzę tak, jakby nie mieli wyboru. Zawsze masz wybór, a my jesteśmy tutaj, aby zachęcić cię do odwrócenia uwagi od tego, co według ciebie jest odpowiedzialne za twój brak mocy, za brak wolności, za brak radości. Zachęcamy was do zwrócenia uwagi z powrotem na to, co czyni was potężnymi jako Istoty Energetyczne Źródła. ”

  Z tej perspektywy eliminacja złych gadów Draco i byłych władców rasy ludzkiej przez nas 10 czerwca była największym aktem wyzwolenia człowieka , który już odbił się echem w całym multiwersie i wywołał poważne zdarzenia, które doprowadziły do ​​zmiany. i manifestacja miast światła w ciągu tego roku.

  Najważniejszą z nich była Boska Dyspensacja dla Boskiej Interwencji udzielona nam przez Uniwersalne Białe Bractwo 17 lipca, aby zakończyć obecną blokadę i stan niemal całkowitego zniewolenia ludzkości przez ludzkie sługi tych wypartych reptilian w polityce i głębinach. stan.

  Wszystko, co wydarzyło się od tego czasu i wydarzy się w sierpniu iw ciągu tego roku, zostanie określone przez Boską dyspensę na Boską Interwencję, która została nam osobiście przekazana przez dwóch bułgarskich mistrzów z Powszechnego Białego Braterstwa i moje bratnie dusze, Peter Danov (Deunov) i Omraam Mikhaël Aïvanhov .

  Dlatego czytając poniższe przesłanie pamiętaj, że channeler nie wie, że gady zostały wygnane z ziemi, a jej źródło oczywiście nie chce dyskutować na ten temat, który nie jest częścią wiedzy medium, a jedynie spowoduje dalsze zamieszanie. W przeciwnym razie ta wiadomość jest niezwykle precyzyjnym opisem złej natury tych gadów Draco i w pełni łączy się z naszym doświadczeniem z nimi i tym, co wiemy o nich do tej pory.

  Przesłanie od jednego: korekta przodków

  Sophia Love , 1 sierpnia 2020 r

  To ja. To jest jedno.

  Dzień dobry. Dziękuję za przybycie.

  Są rzeczy do powiedzenia.

  Te rzeczy to historie o twoich przodkach. Te rzeczy to podsumowania tego, co stało się z twoją rasą w przeszłości. Te rzeczy mogą cię zszokować, gdy odkryjesz. To prawda. Wiele z nich nie zostało nagranych. Wiele z nich spadło do folkloru, bajek lub mitów.

  Nie masz ich uwierzytelnionych wersji, ale pozostają one w krwiobiegu twojej rasy, jako swego rodzaju odcisk. Stały się i są rzeczywistą częścią tego, kim jesteście, i dlatego raz usłyszane uderzą w was jakiś akord.

  Niektóre z tych rzeczy inspirują Twoje filmy i historie, ale nie większość. Większość pozostaje niewypowiedziana. Większość pozostaje znana tylko w ciele i głęboko osadzona.

  Były chwile, kiedy wasza rasa była otwarcie atakowana. To właśnie porównalibyście teraz do ludobójstw – dosłownych wojen na dużych grupach lub obszarach, na których istniały społeczności. Te masowe przemieszczenia ludzi zostały dokonane przez rasę gadów, Draco , który wtedy i nadal jest właścicielem tego miejsca. Te ludobójstwa zdarzyły się więcej niż raz. Przydarzały się bardziej odizolowanym grupom, zanim istniała taka masowa i bezpośrednia komunikacja, jak teraz przez internet, a nawet telefon.

  Te rzezie były dokonywane z wielu powodów. Jeden był odstraszający. Sama sugestia, że ​​taka akcja była możliwa, gdy rozprzestrzeniła się na inne klany, pomogłaby zaszczepić posłuszeństwo.

  Innym było zdobycie minerałów. Były obszary, w których gromadzili się wasze gatunki, które znajdowały się wokół różnych kopalni złota i / lub srebra. Draco chciał mieć do nich dostęp bez przeszkód. Gdy odkryto kopalnię, najszybszym sposobem uzyskania takiego dostępu była rzeź.

  Obrazy wyryte na jakimś bardzo starożytnym kamieniu na ziemi były próbą zarejestrowania rzeczy widzianych, które najwyraźniej nie pochodziły z ziemi. Obejmowały istoty niebędące ludźmi. Pokazali przemoc popełnioną w wyścigu.

  Z tego powodu zawsze obawiano się Draco.

  Nigdy nie było pokojowego współistnienia z rasą. Zaczęło się i pozostało dominacją i podporządkowaniem, panem i niewolnikiem.

  Na początku chodzili między wami.

  W wielu miejscach uważano ich za bogów. Strach był zawsze składnikiem. Uwielbienie nie było. Był to bardziej układ własności niż układ boga / podmiotu. Klasa rządząca byłaby dokładniejszym terminem na określenie tego.

  W każdym przypadku powinieneś wiedzieć, że starożytne rzeźby i rysunki są prawdziwymi, a nie wyobrażonymi istotami. Wasi przodkowie mieli ten sam pogląd, co teraz, z jego skłonnością do przekazywania następnym pokoleniom takich rzeczy, jak wiedza i wyjaśnienia. Człowiek zawsze pragnął przekazać swoją wiedzę kolejnym pokoleniom. W wielu przypadkach twoich rdzennych plemion robiono to ustnie.

  Fakt, że te pomysły, rysunki i historie nie zostały następnie zapisane i zachowane w twoich masowo produkowanych i nauczanych podręcznikach historycznych, nie jest przypadkiem. Zamiast tego jest to zaplanowane wstawienie intencjonalnej historii, która kieruje wiedzę określoną ścieżką. Ścieżka usuwa wszelkie pojęcia własności i kontroli nad rasą ludzką, zwłaszcza biały kolor rasy .

  Ludzie byli i są niewolnikami .

  Twoje początki pokazują to jasno i absolutnie. Od samego początku byłeś uważany za własność.

  Idea niewolnictwa praktykowana na kolejnych podgrupach populacji, takich jak Afrykanie przez Amerykanów z okresu kolonialnego, jest ideą, której nie wymyślili. To wyścig, rodzaj planu „jak zarządzać produkcją?” „Biorę te istoty, które wyglądają inaczej niż ja, ale są czujące, i zmuszam je, by zrobiły to za mnie”.

  Stało się to ostatecznie i w bardziej subtelny sposób Twoją „etyką pracy”. Nie pracuj dla samoopieki, ale zamiast tego pracuj, tak samo jak seks i inne działania, dla dobra kogoś innego. Ten „inny” był początkowo Draco i najwyraźniej właścicielem .

  Ten właściciel przekształcił się w coś, co obecnie nazywa się kilkoma rzeczami, z powodu nieporozumień co do tego, kto jest kim – „Głębokie Państwo”, „Kabała”, „Iluminaci” i „Biali Supremaci” .

  Istnieje porządek własności i rządy. Ludzie są na dole listy . Nawet tam zdarzają się dalsze podziały, o czym świadczy dziś kolor czy kraj pochodzenia. Wiedz, że te pojęcia „oddzielenia” i „rządzenia” nie pochodzą od Ciebie, ale są teraz częścią Twojej pamięci genetycznej.

  To, co zrobiono waszym przodkom, było równoznaczne z rzezią i całkowitym unicestwieniem ; całe kolonie zostały zniszczone.

  Kiedy gatunek uważa się za dominującego nad wszystkimi innymi, usprawiedliwienie nie jest wymagane . Własność jest faktem od początku, nauczono, a teraz masowe bunty to wyścig, który budzi się do tej prawdy. Zwróć uwagę, że wielu z uczestników zamieszek, którzy dopuszczają się przemocy, nie jest czarnych. Robią to z powodów, do których sami nie mają dostępu. Mówią o rasie niewolnictwa, a także w wielu miejscach (są) wykorzystywani oportunistycznie z powodów politycznych.

  Wszystko to na wezwanie właścicieli – których celem jest teraz absolutna kontrola, redukcja populacji i dominacja.

  Każdy człowiek jest teraz odtwarzany przez wydarzenia, które są bardziej zaaranżowane przez Draco niż bezpośrednio przez niego wykonywane; właściciele. ( W tym stwierdzeniu źródło odnosi się do faktu, że druga blokada, która już się rozpoczęła w wielu krajach, jest obecnie narzucana przez ludzkich sługusów Draco w polityce i mediach, którzy mogą nie wiedzieć, że Reptilianie zostali wygnani z ziemi. Jednak pierwsza blokada została wyraźnie narzucona ludzkości bezpośrednio przez gady Draco, a następnie wykonana przez ich politycznych niewolników w ich całkowitym strachu, jak omówiono powyżej i jak wyjaśnia następny akapit. NB George )

  Różnice, które widzisz, są takie, że niektórzy członkowie twojej rasy chętnie uczestniczą, aby zachować bogactwo, władzę i kontrolę, tak aby ją mieć. Wiedz, że nawet na tym poziomie jest to dana kontrola. Zrobiono to za pozwoleniem, po dokonaniu wielu deprawacji i nieludzkich czynów. Część nieludzkich działań została następnie przyjęta w dalszych podrozdziałach. Jest to zagmatwany szlak złożony z wielu części i podgrup.

  Na każdym poziomie partycypacji zakłada się własność i podległość oraz pewien poziom dominacji. Nie bierze się pod uwagę równości ( porządek gadów zawsze opierał się na sztywnej hierarchii wojskowej. NB, George ).

  To, co najbardziej chciałem tutaj przekazać, to fakt, że człowiek nigdy nie był wolny . Twoja własność i zanegowanie wartości jest w dużej mierze częścią twojego genetycznego odcisku.

  To częściowo jest przyczyną tak zaciekłej walki z Wniebowstąpieniem . Człowiek na wszystkich poziomach ma coś do „stracenia”; niektórzy postrzegali własność, która nie będzie mu już służyć, gdy rasa się w pełni obudzi.

  ( To był mój niezmienny argument, dlaczego obecna blokada została narzucona przez Draco Reptilian i ich ludzkich popleczników na całą ludzką populację – aby zapobiec naszemu wniebowstąpieniu. Nie trzeba dodawać, że całkowicie zawiedli pod tym względem i spowodowali jedynie ich śmierć z tej planety. NB George )

  Uświadomienie sobie równości i suwerenności nie jest koncepcją, która zostanie doceniona przez te frakcje życia na waszej planecie. Za dużo postrzeganej „straty”.

  Jak powiedziano wcześniej, to, co dzieje się teraz i nie dajcie się zwieść, dzieje się teraz, jest podobne do buntu owiec i próby przejęcia stodoły, jeśli nie całej farmy.

  Brzmi to absurdalnie w tym kontekście, ale tak Draco widzi, co się teraz dzieje. ( Dlatego zdecydowali się zaatakować nas 1 czerwca, jak obszernie informowałem. NB George )

  Realizacja i przebudzenie wyścigu nastąpi na poziomach. Jednak będzie się to stopniowo pojawiać na każdym poziomie i w każdej podsekcji. Chyba że równość i czysta wolność są składnikami życia – przeżywa się je w niewoli i tylko częściowo urzeczywistnia.

  Tym razem wejście to pełne urzeczywistnienie i całkowita aktualizacja. Nawet twoja rodzina królewska przejdzie przez przebudzenie. Nie widzisz szczytu łańcucha pokarmowego, drogi człowieku.

  Wniebowstąpienie odbywa się na każdym poziomie, raz wybranym przez osobę.

  Każde działanie i impuls mają głębsze przyczyny, niż są oczywiste. Wprowadzane są tutaj korekty przodków. Wszystko to pojawia się w tej obecnej populacji, w dzisiejszym świecie, w procesie Wniebowstąpienia.

  Siła tego przesunięcia jest więc o wiele większa, niż to od razu widać. Siła jest nie do powstrzymania. Dzieje się to teraz i pod twoim zegarkiem. Wybrałeś potężny moment, aby żyć.

  Wkrótce zobaczysz, drogi człowieku, zobaczysz.

  To wszystko na dziś.

  Dziękuję Ci.

 2. krnabrny1 says:

  A tutaj wcześniejszy wpis Pana Stankova, na temat niedalekiej przyszłości:

  NFER – Międzywymiarowa Sieć Wynagrodzeń Finansowych Energii
  Co to jest i jak będzie działać?

  Georgi Alexandrov Stankov, 31 lipca 2020

  http://www.stankovuniversallaw.com

  INFER oznacza Międzywymiarową Sieć Wynagrodzeń Energii Finansowej i będzie nowym systemem płatności i transakcji opartym na Astralnej Walucie we wszystkich światach 4D po zbliżającej się zmianie i skoku w ludzkim sumieniu i świadomości w ciągu tego roku.

  Natychmiast zastąpi obecny SWIFT i inne podobne systemy transakcji finansowych, które są oparte na koncepcji banków jako instytucji pośredniczących w przekazach pieniężnych.

  INFER będzie działał w nowym środowisku energetycznym stworzonym po zmianie opartej na istnieniu miast światła 5D i wyższych wymiarów, które będą przenikać się ze światami 4D, w których ogromna większość ludzkości będzie nadal żyć, przygotowując się do ich wniebowstąpienia. Nowy system płatności i transakcji zostanie ustanowiony i regulowany przez wniebowstąpionych mistrzów z miast światła z pomocą innych zaawansowanych ludzi, którzy mają właśnie przekroczyć tęczowy most, a także przekształcić swoje oparte na węglu ciała w krystaliczne krzemowe ciała lekkie i stać się wniebowstąpionymi istotami 5D.

  INFER, jak sama nazwa wskazuje, zniesie obecny oszukańczy bankowy system monetarny Oriona , który był głównym narzędziem zniewolenia ludzkości przez eony. Będzie działać bezpośrednio od jednej osoby do drugiej i od jednej firmy (organizacji) do drugiej, bez żadnych stacji pośredniczących, które sprawiają, że obecny system bankowy jest bardzo uciążliwy i nieprzejrzysty – otwarty na wszelkiego rodzaju oszustwa i oszustwa.

  Z tego powodu każdy człowiek i istota otrzyma unikalny indywidualny energetyczny odcisk (EI) , który powstanie w wyższych wymiarach i nie będzie można go sfałszować, to znaczy kody te nie będą miały charakteru cyfrowego i nie można ich ukraść jako tak jest teraz w przypadku haseł i kont bankowych. EI zastąpi obecny kod BIC lub SWIFT. W rzeczywistości takie kody energetyczne już istnieją, ponieważ w ten sposób dusze koordynują eksperyment inkarnacji człowieka na Ziemi.

  Ten indywidualny odcisk nie ma nic wspólnego z niesławnym „Znakiem Bestii” (chipami), które kabała zamierzała wprowadzić w Czasie Ostatecznym, aby naśladować nieskazitelną koordynację naszych dusz i tym samym zniewolić wcieloną populację ludzką na poziomie 3D przez kontrolowanie ludzi za pomocą niższych środków energetycznych, takich jak centralnie sterowane, chipowane konta bankowe, z których dysydenci mogliby być automatycznie wykluczani, a tym samym gnębieni lub nawet głodowani. W ten sposób dawni PTB i ich ludzcy sługusi chcieli zapobiec wniebowstąpieniu Gai i ludzkości i istnieje (kiedyś była) ogromna literatura objawienia w Internecie, na wypadek gdyby cenzorzy kabali nie usunęli go w w międzyczasie.

  Ta daremna próba doprowadziła do obecnego zamknięcia, które zostanie przedłużone jako druga blokada najprawdopodobniej w nadchodzących dniach i tygodniach i doprowadzi do Boskiej Interwencji opartej na Boskiej Dyspensacji, która została nam udzielona dla ludzkości 17 lipca. Opisałem te kamienie milowe w procesie wznoszenia się w moich poprzednich raportach energetycznych.

  EI będzie podstawowym prawem człowieka (duszy) każdej wcielonej osoby, która podjęła decyzję o wzniesieniu się i wybrała duchową ścieżkę ewolucji. Zostanie mu dane przez jego duszę, a nie z kaprysów ciemnej kliki czy jakiejkolwiek innej istoty ludzkiej. EI będzie miało nieograniczoną ważność energetyczną we wszystkich światach 4D w przejściowym okresie transformacji i transmutacji, gdzie systemy płatności walutowych będą nadal używane, zanim poziom ludzkiej świadomości wzrośnie wystarczająco, aby wyeliminować te prymitywne systemy wymiany energii (wynagrodzenie). W przeszłości dużo pisałem na ten temat i powstrzymam się od dalszych opracowań w tym miejscu.

  W ten sposób wszyscy ludzie, którzy zdecydowali się wznieść się, automatycznie uzyskają swoją EI i będą mogli bez ograniczeń uczestniczyć w INFER Waluty Astralnej. W praktyce zostanie to osiągnięte przez prostą technologię wyższego wymiaru, która zostanie udostępniona ludzkości przez nas jako wniebowstąpieni mistrzowie z miast światła.

  Nie będę omawiać jej praktycznego funkcjonowania, ale wskażę tylko, że każda istota ludzka, która podejmie decyzję o wzniesieniu się w tym życiu i przyniesie wszystkie niezbędne karmiczne i energetyczne przesłanki, automatycznie uzyska dostęp do tej technologii przez swoją duszę, a następnie będzie bez ograniczeń korzystać z waluty Astral, a także będzie uczestniczyć w jej emisji (patrz poniżej).

  Proszę zwrócić uwagę na radykalną różnicę w stosunku do „Znaku Bestii”, który kabała planowała wprowadzić w Czasie Końca, gdzie domagaliby się wyłącznego prawa do decydowania, kto będzie uczestniczyć w ich totalitarnym bezgotówkowym systemie monetarnym NWO, a kto będzie wykluczeni z niej i będą musieli umrzeć w społeczeństwie opartym na całkowitej dyktaturze finansowej. Nawiasem mówiąc, jednym z celów obecnej blokady jest insynuacja, że ​​fizyczny pieniądz jako gotówka jest nośnikiem wirusów i sprzyja epidemii, a zatem musi zostać wyeliminowany, co było deklarowanym celem kabały przez bardzo długi czas.

  Mamy tutaj dwa bieguny ludzkiej egzystencji: Całkowita wolność wznoszących się jednostek, gwarantowana przez nowy INFER Astralnej Waluty, w przeciwieństwie do całkowitego zniewolenia przez światową walutę cyfrową, która jest w pełni kontrolowana przez mroczną zła Cabal. Ludzkość zawsze oscylowała między tymi dwoma skrajnymi wyborami, a teraz zbliżamy się do ostatecznej rozgrywki.

  Wszystkie nowo utworzone społeczności wyewoluowanych istot ludzkich chętnie przyjmą nowy INFER i Astralną Walutę, ponieważ będą one działać nienagannie i natychmiastowo na skalę światową, a nawet poza nią.

  Niektórzy mogą twierdzić, że będzie to nowa forma kryptowaluty, ale są całkowicie w błędzie. Wszystkie kryptowaluty zależą od obecnego systemu bankowego, bez względu na to, jak niezależne się udają. Zostały stworzone przez mroczne tajne służby kabały, aby przygotować ludzkość na nową światową walutę cyfrową, która została oficjalnie ogłoszona w prowadzonym przez Rotszylda magazynie The Economist już w 1988 roku i została podstępnie nazwana „Feniksem”:

  Przeczytaj tutaj : Pilna wiadomość dla Trumpa i starej ludzkości – znieść Fed albo zginąć

  Dlatego ważne jest, aby zwrócić uwagę na tę zasadniczą różnicę między nowym INFER w Astral Currency a obecnym SWIFT systemu bankowego Orion, który jest faktycznym „Znakiem Bestii” i oficjalnie nosi numer kodu 666 dla swojego centrala komputerowa w Brukseli. „6” to liczba węgla w układzie okresowym pierwiastków Mendelejewa, a zatem odnosi się do ludzi jako czujących istot opartych na węglu, które jako takie powinny być trwale zniewolone i nie mogą wznosić się do światła. Jest to od wielu lat szeroko dyskutowana kwestia w alternatywnych i ezoterycznych mediach i zastanawiam się, dlaczego ten temat zniknął obecnie z krytycznej świadomości ekspertów.

  Oczywiście możemy sobie wyobrazić, że wraz ze wzrostem zdolności twórczych wszystkich wznoszących się ludzi będzie coraz mniejsza potrzeba używania jakiejkolwiek formy pieniędzy w życiu ludzkim, ponieważ nowe wspólnoty duchowe i jednostki będą w stanie tworzyć wszystko, czego potrzebują, by tak rzec, „z powietrza”, jak to obserwuje się z aktualnego agnostycznego punktu widzenia. W rzeczywistości całe stworzenie jest w tym sensie z powietrza, gdy odrzuca się istnienie duszy jako twórcy wszystkich rzeczywistości.

  Uniwersalna kreatywność na polu Jedności wniebowstąpionej ludzkiej egzystencji bardzo szybko sprawi, że wszelkie pieniądze lub inny system płatności i transakcji stanie się przestarzały. Dlatego moja dyskusja ogranicza się do kilku lat okresu przejściowego, powiedzmy, od 2020 do 2025 roku, kiedy ludzkość z przyzwyczajenia może nadal potrzebować pieniędzy na organizowanie nowych form życia na powstających światach 4D po zbliżająca się zmiana nastąpi w tym roku i zanim planetarne wniebowstąpienie będzie miało miejsce później.

  Jest przekonujące, że INFER będzie oparty na duchowych zasadach Astralnej Waluty, przedstawionych w tej kluczowej publikacji:

  Nowa waluta „astralna” nadchodzi – wydanie międzynarodowe

  Będzie oparta na właściwym zrozumieniu, że pieniądze same w sobie nie mają wartości, lecz są jedynie lustrzanym odbiciem, gorszym substytutem właściwości energii, która jest postrzegana jako czasoprzestrzeń przez ograniczone ludzkie zmysły .

  Gdy tylko ta podstawowa prawda zostanie w pełni zinternalizowana przez przebudzoną, wznoszącą się część ludzkości, wszystkie mentalne przeszkody dla wprowadzenia Astralnej Waluty i jej systemu płatności i transakcji INFER zostaną natychmiast zniesione, a te śmiałe innowacje finansowe zostaną szybko zaakceptowane i przyjęty na całym świecie, eliminując w ten sposób obecny system SWIFT (gra słów zamierzona). Ich absolutna skuteczność, przejrzystość i demokratyczny charakter oparty na absolutnej równości wszystkich ludzi w decydujący sposób przyczynią się do osiągnięcia tego celu.

  Proszę zauważyć, że INFER, podobnie jak SWIFT, nie będzie pełnił funkcji generowania funduszy i inwestycji, czyli uczestniczenia w emisji pieniądza. Pozostanie to prerogatywą EIC ( spółdzielni emisyjnych i inwestycyjnych), jak wyjaśniłem w moim artykule na temat waluty astralnej powyżej.

  INFER będzie bardzo wyrafinowaną finansową siecią telekomunikacyjną 5D , która znacznie przewyższy wydajność i dokładność obecnego SWIFT, który jest również określany jako system telekomunikacji finansowej. Opierał się on jednak na starym systemie bankowym Oriona sprzed potopu, który został po raz pierwszy opracowany przez ciemną chazarską (syjonistyczną) kabałę i gadzich zmiennokształtnych w Europie w renesansie (najpierw we Włoszech i Niemczech) i miał swój prototyp już w czasy babilońskie, kiedy Annunaki panowali na ziemi i brutalnie zniewalali ludzkość.

  INFER bardzo szybko stanie się tak popularny i odnoszący sukcesy, że nawet ta część ludzkości, która nie wzniesie się i będzie nadal żyć w starej rozpadającej się matrycy 3D, związanej z całym strasznym doświadczeniem karmicznym, którego te osoby będą musiały doświadczyć w obecnym Czasie Końca chcąc iść naprzód i piąć się w górę, zdecydują się dołączyć do tego systemu i odwrócą się od starego systemu bankowego z jego niezbyt szybkim SWIFT.

  Nie zapominajmy, że SWIFT jest całkowicie neo-imperialnym narzędziem USA do sankcjonowania swoich ekonomicznych i politycznych rywali, takich jak Rosja i Chiny, poprzez wykluczenie ich z tego systemu, chociaż oficjalnie jest to firma belgijska, co jest kolejnym rażącym oszustwem. mas.

  To samo dotyczy drugiego równie ważnego hegemonicznego narzędzia ekonomicznego zniewolenia – Banku Rozrachunków Międzynarodowych ( BIS ) w Bazylei w Szwajcarii, będącego własnością banków centralnych. Wszystkie te banki i instytucje zostaną zlikwidowane na zawsze wraz z wprowadzeniem INFER i Astral Currency.

  Właśnie z tego powodu zarówno Rosja, jak i Chiny opracowały już własne krajowe systemy SWIFT – SPFS ( Система передачи финансовых сообщений , ‘System for Transfer of Financial Messages) w Rosji i ( CIPS ) Cross-Border Interbank Payment System ( CIPS ) w Chinach. .

  Przeczytaj także : Co mogą zrobić Chiny, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe w przypadku odłączenia ich od SWIFT?

  Jak widać, obecna praktyka SWIFT została już podważona z powodu jej niewłaściwego wykorzystania przez Stany Zjednoczone do hegemonicznych celów politycznych, ku rozczarowaniu swoich europejskich wasali, którzy również, z bardzo skromnym sukcesem, jak do tej pory, zaczęli rozwijać własny system SWIFT. aby uratować traktat nuklearny z Iranem.

  Biorąc pod uwagę obecny stały spadek wartości dolara jako waluty światowej oraz nieuniknione załamanie gospodarcze i finansowe gospodarki USA w tym roku w wyniku stale rozszerzającej się wojny domowej między lewicą a prawicą, która przekształciła amerykańskie miasta w strefy wojny, a także zubożenie światowej populacji ze względu na obecną blokadę pod pretekstem fałszywej pandemii, mamy optymalne warunki polityczne, gospodarcze i społeczne do wprowadzenia Astralnej Waluty i jej wielowymiarowego systemu płatności i transakcji INFER, który przygotuje grunt na nadejście nowej transgalaktycznej cywilizacji ludzkiej, której prawowitymi przywódcami duchowymi jesteśmy już ponad wszelką wątpliwość, jak to futurystyczne stworzenie w imieniu wyzwolonej ludzkości.

 3. krnabrny1 says:

  Nie jestem wyrocznią, ale co mogę Wam przekazać to informacja, że faktycznie coś takiego jak opuszczenie Reptylian Ziemi miało miejsce.

  Są to moje osobiste obserwacje, nikogo nie cytuję i nikim się nie podpieram.

  Nie odlecieli wszyscy, pozostało ich około 10% z całości wcześniejszej populacji.
  Natomiast pewne struktury pozostały po nich i nadal funkcjonują.
  Są to przede wszystkim programy w ludzkich umysłach. Tego nie da się usunąć wraz z ich odejściem, mogą działać w poszczególnych ludziach jeszcze długo.

  Pozostały również pewne powiązania z istotami ludzkimi. Część z pozostałych Reptylian zajmuje się obecnie tylko kluczowymi osobami ze świata finansów i polityki, w ten sposób starają się utrzymać kontrolę nad całością pomimo znacznie mniejszej załogi.

  Mam wrażenie że była to szybka akcja, nie wiedzieli do ostatniej chwili czy się wynosić czy nie.

  Wygląda na to że obecny galimatias związany ze sprawami naziemnymi w jakim uczestniczymy obecnie jest konsekwencją właśnie tego zdarzenia. Niestety nie da się utrzymać odpowiedniej stabilności władzy bez odpowiednich narzędzi i z tak skurczoną załogą.

  Ludzie zaczynają protestować nie tyle ze względu na maski czy dystans, oni zaczynają protestować ponieważ czują że teraz już MOGĄ.

  Ostatnio przedstawiłem tutaj piktogram z Anglii wskazujący na termin procesu przebiegunowania. Może to mieć ze sobą wiele wspólnego.

  W tej chwili ludzie się boją, widzę to na ulicach, ale już nie wirusa, ale problemów finansowych. Widzę że na półkach sklepowych jest coraz mniej towaru.

  Chcę Wam przekazać że teraz już nie ma się czego bać. Starajcie się żyć z radością bez względu na zewnętrzne czynniki.

  Rzeczy które się miały zacząć dziać już się zaczęły dziać.

Wypowiedz się