BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | Symbol Maski | Część Pierwsza PL

BRIAN ROSE / DAVID ICKE V | Symbol Maski | Część Pierwsza | Polski ...Pierwsza część wywiadu David Icke dla London Real, która była transmitowana na żywo 2 sierpnia 2020 roku.

David Icke w tej części porusza temat obowiązkowego noszenia masek i związanej z tym symboliki.

Źródło w jęz. angielskim: https://freedomplatform.tv/rose-icke-v-th…

Skopiuj i wklej do wyszukiwarki poniższy link:

https://www.bitchute.com/video/bplpsjftUNBI/

Opublikowano za: andy choinski

Redakcja KIP składa podziękowania dla Pana Andy Choińskiego za przetłumaczenie tego bardzo interesującego wywiadu Davida Icke, który łączy wiele pozornie nie związanych kwestii w logiczną całość i pokazuje plany satanistycznych globalistów na najbliższą przyszłość.

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Symbol maski?…a może to symbol klauna?

  Zamieszczam dość interesujący artykuł, mówi wiele prawdy. Jedyne co nei jest prawdziwe to mniemanie że Pan Trump panuje nad tym wszystkim i zarządza.

  Pan Trump jest klaunem któremu nie spodobała się ta gra w pewnym momencie i jako taki przestał być użyteczny dla dobra ogólnego naszego cyrku.

  Dlatego został zdjęty ze sceny i dlatego już go nie lubią przedstawiciele Spółki z o.o. CYRK

  https://fort-russ.com/2020/08/send-in-the-clowns-for-the-circus-is-in-town/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Wyślij klaunów do cyrku, już jest w mieście!

  Autor- Edward Curtin. Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2020 r

  Edward Curtin – pierwotnie w OffGuardian – Opublikowany 24 sierpnia 2020 FRN

  Nie przejmuj się, oni są tutaj, już grają na środkowym ringu pod wielkim topem, którego właścicielem i operatorem jest The Umbrella People.

  Trump, Biden, Pence, Harris i ich błazeńscy pomocnicy, Pompeo, Michelle Obama i inni, codziennie występują pod osłoną parasola. For The Umbrella Ludzie prowadzą cyrk z trzema pierścieniami i chociaż ich klauni wyskakują z oddzielnych małych samochodów i zachowując się jak wrogowie, tryskają sobie wężami wodnymi ku uciesze publiczności, ochrypłym śmiechu i poważnej uważności, wszyscy są częścią ten sam program, pracując dla tych samych szefów.

  Niestety, wielu ludzi myśli, że ten cyrk to prawdziwy świat i że klauni nie są sojuszniczymi alfonsami służącymi interesom swoich panów, ale są prawdziwymi wrogami.

  The Umbrella People to magnaci, którzy są właścicielami studiów telewizyjnych – niektórzy nazywają ich tajnym rządem, państwem głębokim lub elitą władzy. Prowadzą rakietę ochronną, więc lubię używać określenia, które podkreśla ich metodę upewniania się, że światło prawdy nigdy nie dotrze do ludzi skulonych pod parasolem.

  Produkują i reżyserują codzienny cyrk, jakim jest American Spectacle, film, który ma bawić i odwracać uwagę widzów od programu pobocznego, który toczy się poza szczytem, ​​miejscem, w którym miliony bezbronnych ludzi są wykorzystywane i zabijane. I chociaż pokaz z boku jest prawdziwym głównym wydarzeniem, niewielu zwraca uwagę, ponieważ ich oczy są utkwione w środkowym pierścieniu, gdzie światło reflektorów kieruje ich ostrość.

  Francuski pisarz Guy Debord nazwał to The Society of the Spectacle .

  Od wielu miesięcy wszystkie oczy skierowane są na program propagandowy Covid-19 z Fauci i Gatesem i ich głównymi mediami korporacyjnymi, uderzającymi pioruny w burzy, aby przestraszyć nieświadomą publiczność do poddania się, więc transformacja Wielkiego Globalnego Resetowania , prowadzone przez Światowe Forum Ekonomiczne i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, może przebiegać sprawnie.

  Teraz serca drżą z podniecenia, widząc kochającego wojnę Joe Bidena, który odważnie wychodzi z grobu niczym Łazarz, by ogłosić wybór zamaskowanego kandydata na wiceprezydenta, który powtórzy jego oświadczenie.

  A gwiazda wielkiego szczytu, delikatnie uczesany rektor telewizyjny Trump, wokół którego wiruje spektakl, wywołuje oburzone reakcje, gdy gra rolę komicznego złego faceta.

  Rzeczywiście, Punch i Judy.

  Cały czas korporacyjne media głównego nurtu ostrzegają przed ponurymi, wirusowymi kamieniami milowymi, ostrzeżeniami przed wyborami, burzami przed nami! Świat, jaki znacie, dobiega końca, przypominają nam codziennie.

  Ten ostatni mem zawiera wskazówkę prawdy, ponieważ nie tylko świat, jaki znamy, może dobiegać końca, ale sam świat, w tym życie ludzkie, gdy klauni inicjują nuklearny holokaust, podczas gdy wszyscy są dla rozrywki.

  W międzyczasie, gdy cyrk toczy się daleko, daleko i poza myślami, dzieje się gówno:

  Z ponad 400 bazami wojskowymi wyposażonymi w broń jądrową otaczającymi Chiny, wojsko Stanów Zjednoczonych kontynuuje okrążanie Chin, a Chiny wchodzą w „stan oblężenia”.

  Stany Zjednoczone prowadzą ćwiczenia wojskowe z grupą uderzeniową lotniskowców Ronalda Reagana na spornym Morzu Południowochińskim . Te amerykańskie „operacje morskiej obrony powietrznej” w pobliżu kontynentu chińskiego są częścią znacznie zwiększonych ćwiczeń wojskowych USA w tym regionie.

  Sekretarz obrony USA Esper ogłasza, że ​​USA wycofują wojska z Niemiec, ale przesuwają je bliżej granicy z Rosją, aby służyły jako skuteczniejszy środek odstraszający przeciwko Rosji.

  Rosja twierdzi, że potraktuje każdy pocisk balistyczny wycelowany w jej terytorium jako atak nuklearny i odpowie w naturze bronią jądrową .

  Chociaż Stany Zjednoczone formalnie nie są w stanie wojny z żadnym krajem afrykańskim, nowy raport ujawnia, że ​​Stany Zjednoczone mają siły specjalne działające w 22 krajach afrykańskich z 29 bazami i 6000 żołnierzy, z ogromnym hubem dronów w Nigrze, którego budowa kosztowała ponad 100 milionów. i oczekuje się, że do 2024 r. koszty operacyjne przekroczą 280 miliardów dolarów.

  Stany Zjednoczone kontynuują atak na Syrię, poza bezpośrednimi operacjami wojskowymi, budując kurdyjskie agencje w północno-wschodniej Syrii, aby chronić pola naftowe, które kradną rządowi syryjskiemu, plan wymyślony dawno temu. Stany Zjednoczone twierdzą, że ich strategia polega na odmówieniu ISIS cennego źródła dochodów. Ten sam ISIS, którego użyli do ataku na rząd Syrii w wojnie agresyjnej.

  Nowy dokument ujawnia amerykański plan obalenia socjalistycznego rządu Nikaragui za pośrednictwem Amerykańskiej Agencji ds. Rozwoju Międzynarodowego (USAID), tradycyjnej zmiany reżimu w USA i organizacji frontowej CIA.

  Tymczasem na Białorusi , miejscu, którego większość Amerykanów nie może znaleźć na mapie, trwa kolejna kolorowa „rewolucja” .

  Kontynuując wojnę z Iranem i Wenezuelą innymi środkami, administracja Trumpa przejmuje irańskie tankowce przewożące paliwo do Wenezueli. „Coś się stanie z Wenezuelą. To wszystko, co mogę ci powiedzieć. Coś będzie się działo z Wenezuelą ”- powiedział Trump w lipcowym wywiadzie dla Noticias Telemundo .

  I oczywiście Palestyńczycy muszą cierpieć i umrzeć, ponieważ Izrael jest wspierany w jego despotycznej polityce na Bliskim Wschodzie.

  Lista jest długa, ponieważ Stany Zjednoczone pod przywództwem Trumpa nadal prowadzą wojnę na całym świecie na wiele sposobów. Ale jego zwolennicy postrzegają go jako pokojowego prezydenta, ponieważ te wojny są prowadzone przez sankcje, operacje specjalne, drony, osoby trzecie itp.

  Ale z powrotem na środku ringu dwaj kandydaci na prezydenta-klauna zapewniają rozrywkę publiczności, gdy strzelają do siebie wodą. Trump, który obecnie przewodniczy wszystkim wymienionym wydarzeniom, oraz Biden, który entuzjastycznie wspierał amerykańskie wojny z Irakiem, Afganistanem, Syrią, Libią itd.

  Ale z drugiej strony zwolennicy Obamy / Bidena również postrzegają swoich mistrzów jako pokojowych przywódców. To jest jeszcze bardziej absurdalne.

  Nie lubisz farsy?

  Oprócz bycia wściekłym orędownikiem inwazji na Irak w 2003 r. Jako senator, Biden, jako wiceprezydent Obamy przez osiem lat, popierał i promował wszystkie wojny Obamy, które były owinięte „humanitarną” propagandą mającą na celu unikanie prawa międzynarodowego i utrzymanie liberalni zwolennicy milczą.

  Od Busha II, jawnego kowbojskiego zakładu wojennego, który wykorzystał duże amerykańskie siły wojskowe do inwazji na Afganistan i Irak pod fałszywymi pretensjami – tj. Kłamstwami – Obama i jego pomocnik Biden nauczyli się uzbroić i finansować tysiące islamskich dżihadystów, kierowanych przez specjalne CIA i USA. zmusza do wykonywania pracy w bardziej ostrożny sposób.

  Rozszerzyli i powiększyli Dowództwo Stanów Zjednoczonych w Afryce (US AFRICOM) w całej Afryce. Zgodzili się na modernizację amerykańskiej broni jądrowej o wartości 1 biliona dolarów (która jest kontynuowana pod rządami Trumpa). Rozbroili swoich zwolenników, którzy w każdym razie chcieli odwrócić wzrok.

  Poza zasięgiem wzroku i z pamięci, Obama / Biden kontynuował „wojnę z terroryzmem” za pomocą dronów, prywatnych milicji, kolorowych rewolucji itp. Prowadzili oni wojnę z sześcioma-siedmioma – nie wiadomo ile – krajami.

  Wyjątkiem od bardziej skrytych wojen był otwarcie brutalny atak administracji Obamy na Libię w 2011 r. Pod kłamstwem imperialnej legitymacji moralnej. Aby was uratować, zniszczymy was, co zrobili z Libią, krajem wciąż w ruinie i chaosie.

  Ich równie żądna krwi sekretarz stanu Hillary Clinton wypuściła kota z torby, gdy śmiała się i radośnie oklaskiwała brutalne morderstwo przywódcy Libii Moammara Kadafiego słowami: „Przyjechaliśmy, widzieliśmy, umarł”. Yippee!

  Po zniszczeniu Libii i wielu zabitych w nielegalnej i niemoralnej wojnie sfinansowanej z 2 miliardów dolarów z amerykańskiego skarbu, Joseph Biden przechwalał się, że Stany Zjednoczone nie straciły ani jednego życia, a taka wojna była „receptą na to, jak sobie z tym poradzić. świat w miarę postępu ”.

  Biden był frontmanem Obamy w sprawie Iraku, wojny, na którą głosował w 2003 roku, iw 2006 roku napisał artykuł wzywający do rozbicia kraju na trzy części: szyicką, sunnicką i kurdyjską.

  Kiedy Obama wystrzelił 48 pocisków manewrujących i ponad dziesięć tysięcy ton bomb na Syrię w 2016 roku, zabijając ponad stu cywilów, w tym jedną trzecią dzieci, wiceprezes Biden był dumny i silny, popierając tę ​​akcję.

  Kiedy Stany Zjednoczone rozpoczęły krwawy zamach stanu na Ukrainie w 2014 roku, Biden oczywiście zgadzał się.

  Ale powiedziano nam, że Trump i Biden są arcy-wrogami. Jeden z nich chce wojny, a drugi pokoju.

  Ilu Amerykanów zagłosuje w tym roku na tych klaunów? Są naprawdę frontmanami The Umbrella People, ludźmi zajmującymi się pieniędzmi, którzy używają CIA i innych tajnych sił do prowadzenia przestępczości zorganizowanej.

  Jak powiedział CS Lewis w przedmowie do The Screwtape Letters :

  Największe zło nie jest teraz dokonywane w tych obskurnych „norach zbrodni”, które Dickens uwielbiał malować […] Ale jest pomyślane i uporządkowane (przeniesione, oddelegowane, niesione i opisane) w czystych, wyłożonych dywanami, ogrzanych i dobrze oświetlonych biura, cichych mężczyzn z białymi kołnierzykami, obciętymi paznokciami i gładko ogolonymi policzkami, którzy nie muszą podnosić głosu.

  W wyborach prezydenckich w 2016 roku Hillary Clinton i Donald Trump otrzymali 129 milionów głosów na 157 milionów zarejestrowanych amerykańskich wyborców, którzy wierzą, że ten system nie jest zbudowany na imperialnej wojnie przez obie strony.

  Być może to hojna ocena. Być może wielu z tych wyborców wierzy w „oczywiste przeznaczenie” Stanów Zjednoczonych do rządzenia światem i prowadzenia wojny w imię Boga. Mam nadzieję, że nie. Ale jeśli tak, możesz spodziewać się dużej frekwencji 3 listopada 2020 r.

  W każdym razie to całkiem cyrk, ale ci klauni nie są zabawni. Oni są niebezpieczni.

  „Ale gdzie są klauni?
  Szybko, wyślij klaunów
  Nie przejmuj się, że tu są ”

  Nie lubisz farsy?

  Edward Curtin jest pisarzem, którego twórczość była szeroko publikowana. Wykłada socjologię w Massachusetts College of Liberal Arts. Jego strona internetowa to http://edwardcurtin.com/ . Jest autorem nowej książki Seeking Truth in A Country of Lies

Wypowiedz się