Trójkorona i trójpodział władzy, czyli prawo morskie admiralicji

Motta:

„Tylko małe sekrety muszą być strzeżone.

Wielkie trzymane są w sekrecie

dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.”
Marshall McLuhan

“Ci którzy decydują, nie są wybierani,
a ci co się ich wybiera, nie mają nic do decydowania”

przewodniczący CSU i premier Bawarii, Horst Seehofer

Rzeczywistość w której żyjemy, po zerwaniu gęstej wielowarstwowej osnowy iluzji i kłamstw, przedstawia poniższe nagranie filmowe.

Redakcja KIP

 

Opublikowano za: Zawodowa Polka

Trókorona władzy i trójpodział władzy, czyli jak nas robią w konia

Szkodliwa działalność Hanny Suchockiej – https://boskaenergia.blogspot.com/201…

Preambuła do Traktatu Lizbońskiego – http://oide.sejm.gov.pl/oide/index.ph… http://www.tcichocki.pl/

Deklaracja Samostanowienia i Odpowiedzialności – http://www.zawodowy-polak.pl/index.ph…

Ordynacja Wyborcza – http://www.zawodowy-polak.pl/index.ph…

Człowiek czy Obywatel http://www.zawodowy-polak.pl/index.ph…

A tego warto posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=VyIhy…

Wybrane komentarze

Zawodowa Polka

Chcesz wziąć ślub to przysięgasz przed urzędnikiem, który daje ci papier, że z osobą, którą kochasz zawarłeś związek. Żeby zagrać na gitarze na ulicy potrzebujesz papieru od innego urzędnika. Jak chcesz wybudować dom – musisz zawiadomić urzędnika, a jak już go postawisz to na jego przebudowę musisz mieć papiery od tego urzędnika. Cały czas musisz się spowiadać urzędnikom z tego ile i gdzie zarabiasz, ba nawet jak kupujesz samochód to musisz wyspowiadać się urzędnikowi z wartości i zapłacić podatek, mało tego jak dostajesz spadek to część należy się urzędnikom z tytułu Twojego wzbogacenia. Kiedy drzewo na Twoim terenie urośnie za bardzo – to pamiętaj – najpierw urząd potem piła spalinowa. Nie dotyczy to ministra – on może wyciąć kawałek Puszczy Białowieskiej i zarobić na tym jak chce i kiedy chce. Jakbyś był bogatym biznesmenem i chciał kupić sobie broń – bo w końcu ktoś może Cię napaść – to nie, bo wiadomo, że jesteś oszołom i od razu pójdziesz do szkoły i z glocka wystrzelasz całą klasę i nauczycielkę matematyki. Musisz mieć prywaciarzu papier, ale daruj sobie, bo i tak nie dostaniesz. Jakby Ci przyszło do głowy dorabiać i na przykład wozić ludzi w Uberze bez papierów to jeszcze możesz ale już niedługo, bo urzędnik musi dostać dolę i musi czuć się twoim panem, więc papier niebawem wprowadzi. Kasę fiskalną też. W 2016 urzędnik pozwolił ci sprzedawać marchewki z własnej uprawy ale już nie pozwala ci sprzedawać kiełbasy, no jak to tak – bez papieru? Poza tym robiłbyś konkurencję – bo jedyna kiełbasa jaką można karmić ludzi bez zezwoleń i bez kontroli to kiełbasa wyborcza. http://www.zawodowy-polak.pl/index.php?title=Urz%C4%99dnik_pan_w%C5%82adca

Zawodowa Polka

Polecam artykuł – uważajcie i pilnujcie swoich dzieci – walczmy przeciwko zniewoleniu http://stopnop.com.pl/dzieci-panstwowe/

Zawodowa Polka

Rzecznik Praw Dziecka to jeszcze jedno dziecko diabła – technokrata występujący przeciwko dzieciom https://zapodaj.net/21a1b681d9aed.jpg.html

dzik.

Haha – spoko – jestem Twoim psychofanem! Czy to nie zaskakujące, że nikt się nie dziwi się, że suwerenny (niby) kraj ustala takie prawo, które oddaje monopol na obrót ziemią rolną wyłącznie KK? I nikt się nie buntuje…A pamiętacie jak stręczyli nam konkordat? Jak promowali? Jak się debile jarali największą korzyścią konkordatu, która pozwoli zawierać ślub kościelny jednocześnie z cywilnym? Już nie będzie trzeba zawierać osobno w urzędzie i kościele..Szara masa wyłącznie tą ‚korzyść’ widziała i piała z zachwytu! Jakie to wygodne i dobre! Ludzie… Jak się indywidualnie wydostać z tego szamba..?

Zawodowa Polka

Rzecznik praw dziecka przeciwko dzieciom https://zapodaj.net/21a1b681d9aed.jpg.html

Michael Madsen

Bardzo dobre materiały. Pozdrawiam👍👍👍👍👍🤝

Jan Kowalski

Od 2020 roku planują szczepienia wszystkich Polaków…….

Michał Biłak

Widzę, że Deklaracja Samostanowienia i Odpowiedzialności jest podpisana w obecności notariusza, czyli najemnika elit rządzacych. Jak to wytumaczysz?

ALFA&MAX

Wszystko pięknie…tylko co z przeciętnym zjadaczem chleba, który żyjąc od pensji do pensji, jeśli ma pracę, robi wszystko żeby jego życie jakoś trzymało się kupy, żeby starczyło na podstawowe zaspokojenie, oprócz opłat które i tak są wygórowane, wspomnę że mało kto czytał uważnie konstytucję, jeśli w ogóle, jak taki przeciętny człowiek ma się odnaleźć w tych wszystkich ustawach, uchwałach, które dr facto cały czas godzą w nasz byt, jak w tym gąszczu przepisów ma się odnaleźć człowiek, prosty człowiek, rolnik, robotnik…to zabrnęło już za daleko, mimo że, robią z nami to co robi się przy wyrabianiu ciasta, jak staje się coraz twardsze to dolewa się doń oliwy, żeby stało się bardziej miękkie, uległe, tak właśnie robi się z masą, społeczeństwem, oliwą są obiecanki i jakieś profity które nam dają, masa się uspakaja a oni dalej robią swoje, jak zatem walczyć z taką potęga, jak ich pokonać…?, obawiam się, że nie ma dobrych rad…

Zawodowa Polka

A ja i miliony Polaków to kim są jak nie zwykłymi zjadaczami chleba?

Małgorzata Margaret

Po kolei – najlepiej zacząć od poszukania info na temat „jak nie płacić podatku?” ponieważ podatki są nielegalne… Potem, jak sprawić, żeby Urząd Skarbowy płacił za wszystkie wydatki, ponieważ zgodnie ich sfałszowanym prawem taka opcja jest całkowicie normalna – w tej sytuacji praktycznie wszystko co zarobione zaoszczędzasz. Potem zastrzegasz używanie Twoich danych pod groźbą kary finansowej – za każde nieautoryzowane użycie Twojego imienia i nazwiska przez Urząd chcący Cię z czegoś ograbić mają Ci wypłacić np. 100 000zł. Tego szamba jest dużo więc trzeba krok po kroku.

Zawodowa Polka

Hierarchia https://zapodaj.net/ae8824657e8be.jpg.html

:Bearnas-andrzej. :Kowal. :Copy-right / :copy-claim 2 lata temu

http://mag.m.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2018/22/urzad-skarbowy-bedzie-wkrotce-zbierac-adresy-ip-klientow-bankow.aspx#utm_source=www.komputerswiat.pl&utm_medium=Link&utm_campaign=urzad-skarbowy

Arkena Verum

No to jak uwolnić się spod prawa morskiego i na kogo głosować jak wszyscy są tacy sami?

Renia Anonim

Zastanawia mnie dlaczego, skoro Watykan jest na samej górze papież całuje po rękach tych wszystkich Rokefellerów, czy jak im tam, Czy to zmyła?

Zawodowa Polka

Szopki sobie robią. Oni się z nas śmieją dosłownie. Oni doskonale wiedzą, że są po jednych pieniądzach i specjalnie odwracają uwagę, aby ludzie skupiali się nie na tym co trzeba. Kiedyś gdzieś czytałam, któryś z tych nowobogackich wżenionych powiedział, że czasami przebierają się dla hecy za papieża, bo ich bawi wręcz ta sytuacja

ZENON KOBYLEC

Ja pie dole jeszcze nigdy i nikt mi tak oczu nie otworzy jak dzisiaj (Szok i Przerażenie). Wielkie dzięki dobra kobieto ze pokazałaś mi prawdziwą rzeczywistość. Jeszcze raz Wielkie Dzięki.

Marek B.

PAPIEŻ CZARNY CZY BIAŁY? CO ZA RÓŻNICA? KAŻDY Z NICH SŁUŻY SZATANOWI . JEZUS ŻADNEGO SWOIM ZASTĘPCĄ NIE MIANOWAŁ. A!E LUDZIE TAK CHCĄ! NA MSZĘ TRZEBA DAĆ MÓWIĄ, CZYLI ZBAWIENIE ZA KASĘ! BATMAN BIERZE DO KIESZENI BEZ ZAHAMOWAŃ I MÓWI IRONICZNIE BÓG ZAPŁAĆ , TO JEST KINO, A DOTYCZY MILIARDÓW NIE MILIONÓW WYPRANYCH MÓZGÓW !

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=-tEduuN8Nx4&feature=youtu.be&t=16

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Redakcja KiP trochę sobie strzeliła w kolano publikując ten materiał. Już lata temu sugerowałem zmiane hasła BÓG HONOR OJCZYZNA.
  Wówczas to jeszcze jakoś się broniło, ale po zamieszczeniu takiego materiału w zasadzie nie możecie tego nie zmienić, ta kobieta w zasadzie zacytowała to hasło jasno Was, w ten sposób klasyfikując:-)

  Taka moja osobista sugestia.

 2. krnabrny1 says:

  A co do samej treści, to prawda jest. Co więcej oni o tym mówią otwarcie. Kto ma chęć, proponuję zobaczyć zrobiony kilka lat temu film pt: „Marsjanin”.

  Amerykanie wysyłają ekspedycję na Marsa , robią bazę, nadchodzi burza i trzeba się awaryjnie ewakuować, wszyscy wskakują do rakiety, ale jeden gość zostaje (Matt Damon)

  Cały film jest o tym jak go ściągnąć oraz jak on ma przeżyć. Ekipa przyleci za kilka lat najwcześniej, a on ma żarcia na rok. Co wymyślił?

  Postanowił sadzić ziemniaki w bazie , na glebie ściągniętej z zewnątrz.
  On tam gada przez pół filmu sam do siebie i zaczyna się powoływać właśnie na prawo morskie, które jak twierdzi mówi że ktoś kto zasadzi i zbierze plony na danej ziemi staje się jej właścicielem. Ciągle gadał, że jest korsarzem albo piratem.

  Wówczas tego nie rozumiałem, traktowałem jako żart, natomiast wygląda na to że Ci ludzie naprawdę korzystają z tego prawa pirackiego.

  Tak czy siak jednak, jest to prawo ustalone przez kogoś kogo nie znamy.
  Słuszne zatem są uwagi tej Pani która twierdzi że samo w sobie prawo JEST BEZPRAWIEM!:-)

  Jedyne co, to możemy iść na kompromisy czyli , ustalamy wspólnie prawo i wspólnie decydujemy o jego zmianach. Ale to pod pewnymi warunkami, ja również pisałem również swego czasu, u Was, że prawo JEST UMOWNE, kto nie uczestniczył w umowie prawnej nie ma obowiązku przestrzegania tego prawa.

  Dlatego zatem są głosowania powszechne, polega to na tym że oddając głos niejako z automatu osoba deklaruje że UCZESTNICZY I AKCEPTUJE TEN STAN.

  Dlatego ja osobiście od wielu lat NIE GŁOSUJĘ. Moja postawa nie wynika oczywiści z chęci buntu. Jest to po prostu oficjalna informacja że NIE AKCEPTUJĘ obecnego stanu rzeczy co oznacza że nikt nie będzie mi mógł zarzucić w sądzie że wyraziłem na to zgodę.

  W dzisiejszych czasach wydaje się to jedyna słuszna alternatywa.

  Jeśli chodzi o sprawy związane z nadaniem imienia i nazwiska, chrztem itd, to można się łatwo wybronić, bo wszystkie te procedury są stosowane bez wiedzy i świadomości człowieka którego dotyczą.

  Na zakończenie wspomnę również o tym o czym pisałem już, to wszystko pięknie gra gdy lewemu ramieniu administracji towarzyszy prawe ramię militarne.

  Nie ma możliwości fizycznej aby taki sytem przetrwał bez któregoś z czynników które wymieniłem. Czynnik siły jest niezbędny BEZ WZGLĘDU NA STOSOWANE PRAWA.

  Wynika to z faktu że KAŻDE PRAWO JEST SYMETRYCZNE. Oznacza to że działa tak samo w odniesieniu do każdego człowieka i w obie strony.

  Wykorzystajmy przykład Marsjanina i prawa morskiego. Jeśli jest zapis o plonach w tym prawie to stosując je każdy może sobie obsiać ziemię i uznać ją za swoją własność…prawda?

  I tu jest pies pogrzebany. Prawie ramię militarne jest po to aby zakłócić symetrię KAŻDEGO prawa ponieważ KAŻDE prawo będzie niewygodne dla ludzi którzy je tworzą BO Z NATURY JEST SYMETRYCZNE.

  Jedyną ucieczką od tego, powtarzam UCIECZKĄ…na chwilę są systemy operte na kastach, plutokracja itp.

 3. bojez says:

  Aby zrozumieć w jaki sposób zostaliśmy zniewoleni proszę zapoznać się informacjami pod linkiem: UNDERSTANDING CESTUI QUE VIE ACT 1666 – EXISTENCE OF LIFE, https://www.newhumannewearthcommunities.com/cestui-que-vie-act-1666-existence-of-life.html.
  Więcej informacji znajduję się na stronie http://matrixfiles.com/One-Heaven/

  „Rzym BYŁ budowany w jeden dzień” https://f6862.wordpress.com/2016/05/20/rzym-byl-budowany-w-jeden-dzien/

  Aby się wyzwolić spod prawa morskiego musimy odebrać Watykanowi powiernictwo przyznane sobie bez naszej zgody i w tajemnicy przed nami i naszymi przodkami do zarządzania naszym majątkiem i życiem. Jesteśmy ludźmi rozumnymi, suwerennymi i zdolnymi do tego abyśmy sami decydowali o swoim życiu. Musimy to zrobić masowo i jak najszybciej bo inaczej to nas zaszczepią i zaczipują jak swoją własność, jak pieska.

Wypowiedz się