Największe oszustwo naukowe i przestępstwa polityczne wszech czasów: nikt nie zmarł na koronawirusa! – 8 LIPCA 2020 R

te obrazki to fantazja – fałszywa plastyczna informacja…na zamówienie oszustów…Światowej Organizacji Zdrowia..

Największe oszustwo naukowe i przestępstwa polityczne wszech czasów: nikt nie zmarł na koronawirusa!

Dr. Georgi Alexandrov Stankov, MD, July 8, 2020
Agencja Pracy ONZ: Koszt zamknięcia Globalna gospodarka 400 milionów pełnoetatowych miejsc pracy 
Dr Georgi Alexandrov Stankov, MD, 8 lipca 2020 r
Jak ogłosiłem w moim najnowszym raporcie energetycznym na portalu zaćmienia Księżyca w pełni 4 lipca, złotożółty płomień oświecenia przynosi teraz długo oczekiwaną jasność ludzkiego umysłu oraz wszystkie kłamstwa i oszustwa, z którymi ludzkość żyła eony czasu są wreszcie w pełni oświetlone i objawione. Tak jak przewidziałem, zacznie się od ujawnienia epidemii fałszywego koronawirusa lub, jak to nazywam, „oszustwa”.
Oto najwyższa przejrzystość przedstawiona w najbardziej zwięzłej formie na temat obecnej globalnej blokady:
Fałszywa epidemia z nieistniejącym „śmiertelnym” wirusem prowadzi do globalnego zablokowania i powoduje największy kryzys gospodarczy w historii współczesnego kapitalizmu, prowadząc do nagłego zubożenia jednej trzeciej światowej populacji utrata 400 mln żywicieli rodziny) miejsca pracy dotyczą około 2 miliardów osób), podczas gdy nie ma ani jednego pacjenta, który zmarłby bezpośrednio z powodu koronawirusa.
Niech ta szalona różnica zapadnie w waszych umysłach, a następnie postępuj zgodnie z poniższymi faktami.
Mój rodak, bułgarski lekarz Stoyan Aleksov jest przewodniczącym bułgarskiego stowarzyszenia patologii (BPA) i jako taki uczestniczył w niezwykłym seminarium internetowym Europejskiego Towarzystwa Patologii (ESP) na temat COVID-19  8 maja.
wywiadzie wideo z dr. Aleksowem przeprowadzonym przez  dr. Stoycho Katsarova , przewodniczącego Centrum Ochrony Praw Obywatelskich w Sofii i byłego bułgarskiego wiceministra zdrowia, opublikowanego na stronie internetowej BPA 13 maja, obaj eksperci medyczni podkreślają główne punkty omówione przez europejskich ekspertów na temat patologii podczas seminarium internetowego ESP.
Dr Aleksov śmiało podsumowuje główny wniosek patologów ze Szwajcarii, Francji, Niemiec, Włoch i Hiszpanii:

Koronawirus nie jest śmiertelny.

Nikt nie umarł na koronawirusa!

Aby powiedzieć, że dana osoba zmarła z powodu koronawirusa, należy ustalić reakcję zapalną, która doprowadziła do śmierci, bez żadnych innych chorób niezgodnych z życiem. Nie ma takich przypadków .
Wszystkie te wnioski zostały omówione szeroko i dogłębnie we wszystkich moich artykułach na temat obecnego oszustwa, nawet zanim pierwsze wyniki patologiczne i medyczne były dostępne i opublikowane. Ponieważ znam polityczne i transcendentalne podłoże tego oszustwa wirusowego, a także mam tę zaletę, że jestem autorem jedynej istniejącej ogólnej teorii regulacji biologicznej, która ujawnia epidemię koronawirusa jako całkowite oszustwo z nieskazitelnego naukowego punktu widzenia.
Szkoda, że ​​ten wywiad jest w języku bułgarskim i nie jest dostępny dla szerokiej publiczności. Dlatego dołożyłem ogromnego wysiłku, aby przygotować angielski skrypt tego kluczowego wywiadu.
Ten wywiad jest na najwyższym profesjonalnym poziomie naukowym, ponieważ również ankieter dr Stoycho Katsarov jest lekarzem, byłym wiceministrem zdrowia w Sofii w Bułgarii i orędownikiem praw człowieka; dlatego zadaje właściwe pytania medyczne i etyczne. 
Jest to idealne połączenie tego, jak być prawdziwym i kompetentnym ekspertem, ponieważ obecny scamdemic można rozwiązać jedynie ze względu na wspólną wiedzę medyczną i etyczną.
Tym, czego brakuje obu rozmówcom, jest transcendentalny, gnostyczny wymiar, ale mam nadzieję, że wkrótce to przyjmą. Wszystkie warunki wstępne są dostępne.
Ten wywiad w obecnym tłumaczeniu na angielski oznacza początek oficjalnych objawień w Czasie Końca, które muszą rozpocząć się od ujawnienia globalnego oszustwa, którym wszystkie rujnujące blokady całej populacji zostały narzucone przez wszystkie rządy świata.
Wywiad wideo, skrypt
Dr Katsarov : Rozmawiam z dr Stojanem Aleksowem , który jest prezesem Bułgarskiego Stowarzyszenia Patologii. Brał udział w międzynarodowym seminarium internetowym na temat infekcji koronawirusem i przedstawi nam punkt widzenia patologów z różnych krajów Europy.
Jakie są główne wnioski na podstawie tego seminarium internetowego?
Dr Aleksov : Tematem webinarium było podzielenie się między patologami w krajach europejskich tym, co dzieje się w ich krajach, a z perspektywy patologów to, co powinniśmy zrobić, aby powstrzymać tak zwaną „pandemię”. 
Czy naprawdę mamy dokładne informacje, kiedy mówimy o: pandemii lub infekcji? 
Czy wirus naprawdę zabija ludzi? 
Jeśli tak, to w jaki sposób zabija ludzi i jaki proces mechaniczny się dzieje? 
W jaki sposób koronawirus wpływa na różne narządy i układy w ludzkim ciele?
Dobrą rzeczą jest to, że seminarium internetowe zostało zorganizowane przez Europejskie Towarzystwo Patologii , a w seminarium wzięło udział wielu uczestników z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Francji, Szwajcarii. Zadano wiele pytań. 
I główne pytanie brzmiało: co dzieje się z infekcją koronawirusem, a nie pandemią.
Chcę podkreślić, że: jest to infekcja, a nie pandemia. 
Ponieważ to, co słyszymy, wiele podanych faktów, najważniejszą rzeczą, której ludzie tak naprawdę się boją, jest śmierć , ale my, patolodzy, cały czas spotykamy się z martwymi ludźmi i nie boimy się śmierci. 
Główny wniosek był taki, że sekcje zwłok przeprowadzone w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Francji i Szwajcarii

nie stwierdzają, że wirus jest śmiertelny .

Dr Katsarov : Jakie są cechy obrazu klinicznego z histologii koronawirusa, który odróżnia go od sezonowej grypy i innych chorób układu oddechowego?
Dr Aleksov : Zadałem dokładnie to samo pytanie profesorowi Mochowi (dr Holger Moch, profesor patologii na Uniwersytecie w Zurychu), ponieważ pokazał nam zdjęcia histologiczne lub mapy osób, na których wykonywali sekcje, a także mikroskopii elektronowej płuca osób, które zmarły, analizy przeprowadzone na tych pacjentach, czego nie można zrobić w Bułgarii. Znalazł ciała heliny (niesłyszalne?) W komórkach śródbłonka. 
Na tej podstawie rozważali, że wirus powoduje zapalenie śródbłonka , co prowadzi do patologii płuc. Zapalenie śródbłonka jest chorobą, która jest infekcją śródbłonka płuc. A także, co dzieje się z pierwszym i drugim poziomem pęcherzyków płucnych?
Przeczytaj jeszcze raz mój opis zapalenia oskrzeli i płuc, wywołanego przez LBP, odpowiednio ostre zapalenie pęcherzyków płucnych w moim artykule „ Wyższe podejście wymiarowe do oszustwa koronawirusem. NB George” )
Zapytałem, czy istnieje różnica w sekcji zwłok osoby zmarłej z powodu koronawirusa i innej osoby, która zmarła z powodu grypy sezonowej? 
Dr Moch odpowiedział, że do tego momentu z tego, co widział w sekcji zwłok, nie ma różnicy w patologii osoby, która zmarła na koronawirusa i osoby, która zmarła na sezonową grypę . Ale jest duża różnica, którą naprawdę warto wiedzieć (patrz poniżej).
Dwaj lekarze z Włoch zapytali, czy istnieje określone przeciwciało monoklonalne, którego możemy użyć w naszej pracy patologicznej, aby udowodnić obecność koronawirusa. 
Czy istnieje takie przeciwciało, które zostało wyizolowane? 
Dr Moch odpowiedział, że takie przeciwciało monoklonalne nie zostało wyizolowane – w tej chwili nie wiedzą o istnieniu takiego przeciwciała.
Jest to poprawne, ponieważ wirusy nie istnieją jako niezależne organizmy, co naukowo udowodniłem ponad wszelką wątpliwość w moim artykule Dlaczego nie ma wirusów . Wszystkie ich sekwencje DNA i / lub RNA oraz inne białka należą do komórek eukariotycznych gospodarza takimi, jakie są proste egzocyty i endocyty tych komórek. Z tego powodu nie ma specyficznych przeciwciał monoklonalnych ani dla koronawirusa, ani dla żadnego innego wirusa. Naukowcy nie rozumieją funkcjonowania układu odpornościowego, a wszystkie szczepionki, które do tej pory stworzyli, przyczyniają się do ludobójstwo ludzi w obecnym systemie opieki zdrowotnej, o którym dużo pisałem. NB George)
Drugie pytanie brzmiało: czy istnieje inne przeciwciało monoklonalne, którego możemy użyć do zdiagnozowania infekcji koronawirusem podczas wykonywania biopsji? 
I na oba pytania odpowiedzieli „nie”, nie ma takiego przeciwciała, którego można by użyć do udowodnienia, że ​​koronawirus jest obecny w biopsji lub w tkance autopsyjnej.
W Bułgarii wykonaliśmy trzy sekcje zwłok osób, których śmierć przypisano COVID-19. Wszystkie sekcje przeprowadziła dr Nia Serbianova – kieruje patologią kliniczną w Szpitalu Pirogov (główny szpital akademicki w Sofii, Bułgaria). 
Namówiła mnie, abym zadał to samo pytanie dotyczące tego przeciwciała ekspertom z Włoch i Hiszpanii. Odpowiedzieli, że nie ma takich przeciwciał monoklonalnych. To, co powiedzieli wszyscy patolodzy, to to

nie ma nikogo, kto zmarłby na koronawirusa.

Powtórzę: nikt nie zmarł na koronawirusa . Większość ludzi zmarła z powodu koronawirusa. Zapytałbyś dlaczego? 
Bo jeśli mnie słuchasz, powiedziałbyś, że jestem szalona. Wyjaśnię, dlaczego nie jestem szalona. 
Ale tłumaczę to z perspektywy patologii. Jako profesjonalista zajmujący się patologią dysponujemy pewnymi procedurami, protokołami, które stosujemy zarówno do autopsji,  jak i biopsji . 
Nasz protokół powinien wymieniać pierwszą chorobę, drugą chorobę, trzecią chorobę i przyczynę śmierci. 
Kiedy mówimy, że pacjent zmarł z powodu koronawirusa, mamy na myśli, że koronawirus doprowadził do śródmiąższowego zapalenia płuc , a następnie doprowadził do śmierci osoby, bez innych chorób w innych narządach i układach.
Ale takich faktów nie znaleziono; nikt tego nie zgłosił. 
Z tego powodu jestem naprawdę zaniepokojony nieodpowiednim zachowaniem Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). 
Po raz pierwszy w mojej praktyce, odkąd ćwiczyłem od 30 lat jako lekarz, WHO ogłasza pandemię, zanim znajdą na to fakty . Nie ogłosili epidemii, ale pandemię! Pandemia oznacza, że ​​wiele osób umrze na skutek koronawirusa. 
Nie wiem, dlaczego wiele rządów i przywódców krajów mówi, że ludzie umrą z tego powodu.
Ponieważ mój bułgarski kolega nie jest niestety gnostykiem i nie wie o naszym wniebowstąpieniu i dlaczego cabal chce temu zapobiec, NB George ).
Podczas gdy my, patolodzy, nie boimy się tego, ponieważ codziennie spotykamy się ze śmiercią – pracujemy z martwymi ciałami.
Dr Katsarov : Czy mówisz, że informacje zostały przedstawione w sposób manipulacyjny?
Dr Aleksov : Tak, w absolutnie zmanipulowany sposób . Wprowadzane w błąd. W wielu krajach ludzie, którzy są patologami i wirusologami, pracują razem w laboratoriach, więc rozmawiają ze sobą. I dlatego mówię wam, co mówią inni ludzie. 
Nie jestem jedyną osobą, której słucham; powinniśmy także słuchać ludzi z innych krajów. Musimy słuchać ludzi i współpracowników, którzy współpracują z wirusologami, biologami i słuchać, co o tym myślą. A ludzie, którzy zmarli, umarli z powodu koronawirusa lub Z koronawirusem?
Rzeczywistym terminem, którego używamy, jest to, że ludzie we Włoszech i we Francji oraz w Hiszpanii umierają Z powodu koronawirusa – NIE z powodu koronawirusa – oprócz ich bardzo słabego obrazu klinicznego z powodu swoich chorób, to znaczy, że mieli poważne choroby współistniejące.
Dr Katsarov : Czy możemy to porównać: W Bułgarii mamy 200 000–300 000 osób, które chorują na grypę sezonową każdego roku – a jeśli wiemy, że niektórzy z nich umrą z różnych przyczyn, czy możemy po prostu powiedzieć, że zmarli od sezonowej grypy?
Dr Aleksov : Nie, nie możemy tego zrobić, ponieważ istnieje duża różnica między grypą sezonową, a koronawirusem. Nie, w wielu przypadkach osoby, które umierają na grypę sezonową, obejmują także młodych ludzi. To duża różnica. Różnica w stosunku do pandemii koronawirusa polega na tym , że nie umierali jeszcze młodzi ludzie .
Co jest dużą różnicą. Ponieważ przy grypie sezonowej możemy znaleźć wirusa, który może spowodować śmierć młodego człowieka bez żadnej innej choroby. 
I różni się to od stwierdzenia, że ​​ktoś zmarł na koronawirusa, który ma zawał serca i dwie inne choroby. 
Jedną z osób, które zmarły na COVID, na której przeprowadziliśmy sekcję zwłok, był 78-latek z wysokim ciśnieniem krwi i zawałem po zawale serca i nie miał ani jednego układu ciała, który działałby prawidłowo. 
A potem ludzie mówią, że infekcje koronawirusem są tak trudne do wyleczenia. 
Innymi słowy, zakażenie koronawirusem jest zakażeniem, które nie prowadzi do śmierci . 
Ale grypa może prowadzić do śmierci .
Proszę przeczytać jeszcze raz moje artykuły na temat oszustwa koronawirusowego powyżej, w którym już w lutym wyraźnie stwierdziłem, że ta grupa wirusów (wiemy w międzyczasie, że nie ma wirusów tak, jak są opisane w medycynie i biotechnologii, ale tylko egzocyty i endocyty) są znane od 1960 r. i nigdy nie spowodowały żadnych problemów klinicznych. Dlaczego teraz ta śmiertelna zjadliwość nagle jest tak ważna, dlatego wywiad ten ma tak ogromne znaczenie, ponieważ potwierdza retrospektywnie wszystkie moje oświadczenia naukowe a priori oparte na w międzyczasie na temat wykładniczo rosnących dowodów eksperymentalnych uzyskanych przez uznanych patologów w całej Europie i na pewno we wszystkich innych krajach. NB George)
Dr Katsarov : Mam na myśli to, że ktoś ma atak serca i grypę, możemy albo powiedzieć, że zmarł na atak serca, albo możemy powiedzieć, że zmarł na grypę; tak dzieje się teraz z koronawirusem.
Dr Aleksov: Tak, dokładnie. W tej chwili istnieje całkowity opór patologów w Europie, w Chinach, a także w Australii, USA i Kanadzie, ponieważ patologów popychano i wywierano presję: jeśli pacjent ma koronawirusa, przyczyną śmierci jest napisać, że to nic innego jak koronawirus. Jest to dla nas bardzo stresujące, szczególnie dla mnie, ponieważ mamy protokoły i procedury, których musimy przestrzegać. 
Ponieważ podczas sekcji zwłok pobieramy materiał z sekcji zwłok ze wszystkich układów ciała, umieszczamy go w blokach parafinowych, a za 100 lat możemy ponownie na nie spojrzeć. 
A inny patolog za 100 lat powie: Hej, ci patolodzy nie wiedzieli, co robią! Musimy więc być bardzo rygorystyczni wobec naszych diagnoz, ponieważ można je udowodnić lub obalić, a później można je sprawdzić ponownie.
W tym przypadku jest WHO, która nie chce, abyśmy przeprowadzali sekcje zwłok. Nie jest dla mnie jasne, dlaczego WHO nie chce, abyśmy przeprowadzali sekcje, kiedy musimy udowodnić, jaka jest zjadliwość tego konkretnego wirusa. Ale nie wiem, dlaczego WHO tak naprawdę nie chce, żebyśmy przeprowadzali sekcje; Zakładam, że mają informacje, że wirus nie jest śmiertelny .
Ta dyskusja wyjaśnia dwa główne aspekty, które wkrótce staną się centralne w obecnym scenariuszu wstąpienia i umożliwią ujawnienie informacji dotyczących oszustwa koronawirusowego:
1) Bez względu na to, jak WHO i cabal próbują teraz sfałszować statystyki i straszą masy fałszywie zawyżonymi liczbami w celu przedłużenia blokady, prawdy nie można ukryć. Patologowie i wszyscy inni eksperci medyczni, którzy pracują zgodnie z ustalonymi zasadami GCP (Dobra Praktyka Kliniczna) i SOP (Standardowe Procedury Operacyjne), wykonują swoją pracę sumiennie i zbierają fakty ze wszystkich rzekomych zgonów z powodu COVID, których nie można ukryć przez bardzo długi czas .
Mój profesor patologii w Heidelbergu mawiał, że „ patologia jest świątynią prawdy , w której wszystkie fałszywe diagnozy są jawnie ujawniane”. Lekarze kliniczni, którzy przedstawili swoje przypadki podczas jego otwartych wykładów, bardzo ciężko pracowali z tym profesorem, ponieważ ich diagnozy kliniczne bardzo rzadko były poprawne.
Zebranie tych faktów zajęło trochę czasu w stary, nieporęczny sposób, w którym nauka medyczna działa niestety bez prawdziwej ogólnej teorii regulacji biologicznej . Ale patolodzy mają je teraz i nie będą milczeć, nie pod obecną stałą falą złotożółtego płomienia iluminacji ze Źródła.
2) Cabal i skorumpowani politycy wiedzą o tym i dlatego są tak zdesperowani w tych dniach i starają się przy pomocy wszystkich ohydnych i coraz bardziej rażących środków, aby przedłużyć blokadę i zainstalować NWO w nadziei, że będą w stanie stłumić nieuniknione objawienia i zyskać przewagę. Tak się nie stanie – ujawniają tylko w dialektyczny sposób swoją prawdziwą brzydką i kryminalną naturę, którą każdy może zobaczyć (Zło, które zawsze tworzy coś dobrego; Faust, Goethe.). Mogą manipulować nauką tylko przez określony czas, dopóki panuje zbiorowy strach:
Możesz oszukać wszystkich ludzi przez pewien czas, ale nie możesz oszukać wszystkich ludzi przez cały czas.
Ci mroczni zostaną wkrótce ujawnieni za to oszustwo, teraz, gdy ich panowie, najgroźniejsze gady zostali usunięci z ziemi , a ten miesiąc jest na początek idealnym czasem. (…)
Elita polityczna odpowiedzialna za to przestępcze zablokowanie, która naruszyła wszystkie podstawowe prawa człowieka i zrujnowała setki milionów ludzi – Contes, Macrons, Merkels, Johnsons – albo trafi do więzienia, na wypadek, gdyby system sądowniczy nadal istnieją po naszym wniebowstąpieniu lub będą po prostu przerażone i moralnie potępione przez ludzi jako pariasi nowej ludzkości . NB George)
Dr Katsarov : Czy to jest powód, dla którego w Bułgarii nie przeprowadzamy sekcji zwłok (w tej epidemii)?
Dr Aleksov : Dokładnie! Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania WHO. I naprawdę mi przykro, że musimy postępować zgodnie z tymi instrukcjami, nawet o nich nie myśląc. Ale w Niemczech, Francji, Włoszech i Anglii zaczynają myśleć, że nie powinniśmy tak ściśle przestrzegać WHO, a kiedy piszemy przyczynę śmierci, powinniśmy mieć patologiczne wyniki na poparcie tego, i powinniśmy postępuj zgodnie z protokołem. Jest tak, ponieważ kiedy coś mówimy, musimy być w stanie to udowodnić.
Mamy informacje z Hiszpanii, Włoch, Niemiec i Szwajcarii: 
Nie znaleźliśmy nikogo, kto zmarł na koronawirusa . 
Znalazłeś to w swoim kraju? Następnie zaczynamy pytać się na arenie międzynarodowej, pytając: gdzie jest problem? Kto sprawia ten problem?
Dr Katsarov : W mediach znajduje się informacja, że ​​WHO udziela instrukcji wszystkim organizacjom zdrowia, a w tych informacjach instrukcje są takie, że każdą osobę, która ma pozytywny wynik testu PCR, należy liczyć jako posiadającego koronawirusa. A jeśli ta osoba umrze na czymś, należy napisać, że zmarł na koronawirusa. Jest to dyrektywa WHO, która potwierdza to, co mówisz.
Nie wiem, czy to miało jakiś konkretny cel. Ale nawet jeśli cel miał dobre uzasadnienie, sposób, w jaki został osiągnięty, jest źródłem paniki, jest źródłem stresu dla całego świata. Ponieważ wszyscy ludzie, którzy zostali uznani za zmarłych z powodu koronawirusa, który zmienia charakter infekcji, co jest naprawdę przerażające; ludzie się boją. W rzeczywistości nie ma z tego powodu tak wysokiej śmiertelności.
Dr Aleksov : Porównuję to z zakażeniem grypą, które mieliśmy w styczniu i lutym 2020 r., Kiedy młodzi ludzie zmarli na grypę. W tym roku było dość agresywnie i mieliśmy dzieci, które zmarły z tego powodu, a także osoby w wieku produkcyjnym. W porównaniu z teraz z koronawirusem, nie ma tak wielu przypadków i na pewno nie tylu zgonów. Moje zdanie na ten temat i podpiszę to, co mówię, jest takie, że 
zachowanie Światowej Organizacji Zdrowia jest zachowaniem przestępczym i podpisuję się pod tym oświadczeniem obiema rękami. WHO  jest odpowiedzialne za wywoływanie ogólnoświatowego chaosu, bez prawdziwych faktów za tym, co mówią .
W Bułgarii nie ma wielu wirusologów i patologów, a rząd nie ma dużych funduszy. Ale jako patolog, który jest moją osobistą specjalizacją, pracuję z dowodami – dowodami materialnymi – i pytam Światową Organizację Zdrowia:

Gdzie są twoje dowody?

WHO opracowało protokół, w którym jeśli ktoś zmarł na AIDS, zrobiliśmy sekcję zwłok i pobraliśmy różne próbki z różnych narządów, abyśmy mogli dokładnie zobaczyć, co dzieje się w różnych systemach i narządach, i zebrać te dane. Mieliśmy podobny protokół dla gruźlicy, która, jak wiadomo, jest dość niebezpieczną infekcją. Opracowaliśmy więc również te protokoły dotyczące gruźlicy.
Moi koledzy z patologii z Włoch i Niemiec atakują jedną z instrukcji, opisują ją jako prawo Światowej Organizacji Zdrowia przyjęte przez parlament UE, że w przypadku koronawirusa musimy postępować zgodnie ze specjalnymi instrukcjami dotyczącymi naprawdę niebezpiecznych infekcji. Ale mamy już podobne dyrektywy . I jak powiedziałem, korzystaliśmy z tego protokołu od 1990 roku, kiedy zbieraliśmy dane dotyczące gruźlicy i zbieraliśmy dane dotyczące HIV. Protokoły te zaczęto opracowywać w 1919 r., Po hiszpańskiej grypie, kiedy zmarło na nią 10-12% populacji, a była to populacja w wieku produkcyjnym od 10 do 50 lat. Opracowanie tych protokołów zajęło dekady. Wygląda na to, że WHO spodziewała się tego samego wskaźnika śmiertelności w przypadku koronawirusa.
W tej chwili (12 maja) rozmawiamy o 70 000 ludzi na całym świecie, którzy zmarli z powodu koronawirusa, którzy ukończyli 70 lat. I tutaj pytam, dlaczego nie próbowaliśmy zrobić sekcji tych ludzi, aby zobaczyć dokładnie dlaczego umarli. I dlaczego mówimy, że to koronawirus? Czy umarli na skutek koronawirusa?
Istnieje również kilka różnych źródeł, które mówią, że we Włoszech koronawirus doprowadził do śmierci tak wielu ludzi, ponieważ zostali zaszczepieni szczepionką przeciw grypie H1N1, która w zasadzie tłumi układ odpornościowy dorosłych. A potem łatwo otrzymywali koronawirusa, ponieważ w wyniku szczepionki ich układ odpornościowy nie był bardzo silny. Można to wyjaśnić za pomocą sekcji zwłok, ale w tej chwili nie jest jasne.
Dr Katsarov : Więc Twoim zdaniem jest to, że muszą przeprowadzić badania i wziąć pod uwagę patologię?
Dr Aleksov : Tak, oczywiście! Brakuje nam głównych punktów. Dzięki sekcji zwłok możemy pobrać dużo materiału z płuc. Możemy wziąć część tego materiału i przeprowadzić badania, a także zachować około 80% na przyszłe badania, jeśli będą potrzebne przyszłe badania. Parafina, w którą wkładamy materiał z sekcji zwłok, może pozostać nietknięta do 300 lat . Więc może po 20, 30 latach, kiedy mamy inną, ale może podobną pandemię – lub epidemię, ponieważ nie wierzę, że to pandemia – możemy porównać zdjęcia histologiczne płuc między teraz a później.
Ponieważ infekcje koronawirusem, dla ludzi, którzy go nie znają, występują u wielu osób, ale to, co wiemy od naszych chińskich kolegów, chińskich patologów, którzy badali je od 2002, 2007, 2008, 2013, 2017 i 2018. I na podstawie tego materiału patologicznego możemy zobaczyć, jaka jest różnica w tej pandemii. I znowu nie będę mówił konkretnie o pandemii, ponieważ uważam, że nie mamy faktów niezbędnych do nazwania go pandemią. Myślę, że nie jest rozsądne, aby Światowa Organizacja Zdrowia nadal pandemię wywołała epidemię. Nigdy wcześniej nie widziałem takiej reklamy wirusa.
Dr Katsarov : Nie wiem, czy to jest brak profesjonalizmu, czy istnieją inne cele, ale oczywiście istnieją pewne kontrowersje dotyczące zachowania i faktów.
Chciałbym zakończyć obserwacją, że koncentracja uwagi jest ogromna, a panika ta narasta, co naprawdę wpłynie na ludzi, którzy nie mają koronawirusa, ale mają różne choroby przewlekłe, różnych ludzi, którzy potrzebują opieki medycznej, która jest innymi ofiarami niewydolnych zasobów opieki zdrowotnej, które koncentrują się zamiast na koronawirusie. Ci ludzie boją się wizyty u lekarza. A organy ds. Zdrowia nie zezwalają na wizyty u lekarzy rodzinnych. Myślę, że może to być równie poważny problem jak prawdziwy koronawirus: liczba osób, które potrzebują uwagi lekarza i nie dostają jej, może rosnąć i stać się jeszcze większym problemem. Innymi słowy,
Dr Aleksov : To nie w 100% racja, masz 200% racji. I mogę to powiedzieć na pewno, ponieważ wszyscy z nas, którzy pracują w onkologii, wiemy, że stres znacznie tłumi układ odpornościowy , więc naprawdę mogę twierdzić 200%, że wszystkie choroby przewlekłe będą cięższe i bardziej ostre. 
W szczególności rak, ponad 50% z nich stanie się inwazyjny. Powiem więc, że ta epidemia nie jest epidemią wirusa, ale jest epidemią w tym sensie, że powoduje wiele strachu i stresu . Ponieważ ludzie nie są tacy jak ja i inni patologowie, którzy rozumieją, że koronawirus nie jest niczym poważnym. Ludzie się tego boją.
Dr Katsarov : Jak zmieniła się twoja praca z powodu koronawirusa?
Dr Aleksov : Nasza praca spadła o 90%. W niektórych szpitalach praca spadła o 100%, w innych 50%, w niektórych szpitalach praca personelu medycznego spadła o 10-15%.
Dr Katsarov : Powiem ci teraz, że twoja praca jako patolog jest jak sąd najwyższy: podajesz przyczynę śmierci po ich śmierci. Szczególnie w przypadku raka – jeśli jest to rak lub nie jest rak. Podobnie w przypadku biopsji, jesteś najwyższym sądem. Na wszystkie różne testy ludzie czekają, aż patolodzy powiedzą, czy mają raka, czy nie. Szczególnie w przypadku raka, to samo w przypadku biopsji masy in situ i testów Pap : jaka jest patologia. A jeśli twoja praca spadnie o 90%, oznacza to, że nie dostajesz tych testów od ludzi. Oznacza to, że ludzie nie mają właściwej diagnozy. A to oznacza, że ​​choroba rozwija się bez diagnozy i leczenia.
Dr Aleksov : Dokładnie. Patologia obejmuje cytologię, histologię, immunochemię i patologię molekularną. Na przykład, kiedy mówimy kobiecie, że musi ona poddawać się badaniu cytologicznemu co trzy miesiące, a nie robiła tego przez sześć miesięcy, gdyby pacjent ten miał ryzyko zachorowania na raka, te sześć miesięcy może być kluczowe dla rozwoju. Oznacza to, że zamiast wydawać 5 lewów (3 USD) na przetestowanie problemu i rozpoczęcie jego wczesnego leczenia, problem nasila się, a my będziemy musieli leczyć go później znacznie drożej. Podobnie jest, gdy nie wykonujemy sekcji zwłok dla koronawirusa: to tak, jakby ktoś poszedł do sądu najwyższego i ta osoba została zastrzelona dziesięć razy, ale sąd najwyższy mówi: Cóż, może z tych 10 razy, kiedy strzelił samemu, dlatego uważamy to za samobójstwo.
Wiem o podobnych sytuacjach. Naprawdę bardzo interesującą sytuacją była osoba w USA, która uległa wypadkowi autobusowemu na ulicy, miał uszkodzenie mózgu i przez cztery dni był hospitalizowany w szpitalu. Był pozytywny w teście PCR dla koronawirusa, więc na jego akcie zgonu podano, że zmarł na koronawirusa. Nie sądzę, że to medycyna. To nie jest poważna nauka.
Po ustąpieniu epidemii koronawirusa i zakończeniu tej głupoty i prymitywności wielu ludzi straci zaufanie do zawodu lekarza. Możemy to zmierzyć, ale będzie to duży problem. Chcę również dodać o pandemii, że potrzebujemy zaufania ludzi. Ponieważ moim zdaniem infekcja koronawirusem nie jest aż tak niebezpieczna, i w jaki sposób ludzie będą ufać, że robię patologię raka, z których większość jest również związana z wirusami? Ale nikt o tym nie mówi i nikt nie myśli…
Mamy niektórych pacjentów z rakiem płuc wywołanym zakażeniem wirusem brodawczaka. I nikt nigdy nie zrobił na to wielkiego problemu. I mamy wielu takich pacjentów. Ponadto każdego roku około półtora miliona ludzi umiera na całym świecie z powodu raka płuc z powodu palenia. Jeśli porównamy to z koronawirusem, byłoby to jak pandemia i wszystkim powiedziano by, żeby przestali palić – powiedzmy pandemię palenia.
Dr Katsarov : Mówisz, że reakcja na tę infekcję jest nieproporcjonalna i że taka panika nie jest konieczna. A może innym ryzykiem jest to, że po roku lub dwóch nastąpi naprawdę niebezpieczna infekcja, ale ludzie nam nie zaufają i nie uwierzą nam, jeśli powiemy, że to naprawdę niebezpieczne.
Dr Aleksov : Rozmawiałem z przyjaciółmi, którzy są specjalistami w dziedzinie wirusologii, i powiedzieli, że jeśli mamy globalne ocieplenie, być może spowodowałoby to rozprzestrzenianie się wirusów z zamrożonych obszarów, których ludzkość nigdy wcześniej nie widziała. A gdyby wirusy te stały się aktywne / żywe, musielibyśmy z nimi walczyć i nie wiedzielibyśmy, jak to zrobić. A jeśli ludzie nam nie wierzą, ponieważ okłamaliśmy ich, jeśli podobny typ infekcji powtórzy się, co wtedy zrobimy? Na przykład ebola, której nauczyliśmy się w ciągu ostatnich kilku lat, nie jest tak naprawdę infekcją, do której ludzie są przyzwyczajeni, ponieważ nie zaraża wielu ludzi.
Musimy dokładnie zobaczyć, jak prawo w USA zajmie się szczepieniami i szczepionką, o której wszyscy mówimy, ponieważ jestem pewien, że

nie można stworzyć szczepionki przeciwko COVID.

Nie jestem pewien, co dokładnie robi Bill Gates ze swoimi laboratoriami, czy to naprawdę szczepionka, którą produkuje, czy coś innego? [żartuje / śmieje się] Musimy jednak pozostawić to pytanie agencjom wewnętrznym, FBI, KGB i…
Dr Katsarov: Dobra, trzymajmy się rozmowy o medycynie, a teorie spiskowe to teorie spiskowe. Nie wiemy, czego się nauczymy.
W końcu dyskusja staje się nieco trywialna, gdy obaj lekarze podchodzą do problemu z konwencjonalnego punktu widzenia i wyznają wiele medycznych pomysłów, które są przestarzałe w świetle ogólnej teorii regulacji biologicznej i tego, w jaki sposób materia organiczna i życie są tworzone i uregulowane w All-That-Is. Ale większość tej dyskusji na temat obecnego oszustwa koronawirusem jest bombą nuklearną dla kabały z praktycznego medycznego punktu widzenia, ponieważ blokada ta została zadeklarowana na podstawie fałszywych względów medycznych. NB George )
Dr Katsarov : Chcę podziękować za tę rozmowę.
Dr Aleksov : Chciałbym powtórzyć ostatnie zdanie, to jest to

nikt nie umarł na koronawirusa.

Ludzie umierają w związku z koronawirusem, NIE z tego powodu. 
Nie ma potrzeby używania terminu pandemia lub epidemia . 
Włochy, Hiszpania, Francja, Niemcy i Szwajcaria – tak powiedzieli moi koledzy ze wszystkich tych krajów.

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No skoro już cytujecie teksty z bloga tego Pana, to proponuję ten artykuł, długi, ale w zasadzie wszystko wyjaśnia:-)

  http://www.stankovuniversallaw.com/2020/07/the-full-moon-eclipse-portal-on-july-4th-was-a-giant-leap-in-our-ascension-full-report/

  Georgi Alexandrov Stankov, 7 lipca 2020 r

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Część 1

  Lipiec rozpoczął się dokładnie w czerwcu – fajerwerkiem pobrań energii i kodów źródłowych oraz falą fatalnych wydarzeń. Wszystko, czego doświadczymy w tym miesiącu, jest wynikiem niesamowitej lekkości, którą osiągnęliśmy w poprzednich miesiącach.

  Dlatego zacznę swój raport energetyczny od retrospektywnego przeglądu wydarzeń w maju i czerwcu. Zachowałem te informacje jako poufne, ponieważ czas jeszcze nie nadszedł, a wszelkie przedwczesne ujawnienia zagrałyby w ręce naszych wrogów i zagroziłyby Boskiemu Planowi.

  Po maju cudów uzdrawiających obiecałem wam, że czerwiec przyniesie niespodzianki i dalsze cuda, szczególnie w okolicach przesilenia Sommer i nie zawiedliśmy się na tym. Po pierwsze, 3 czerwca wyeliminowaliśmy w najbardziej dramatyczny sposób oczyszczenie z ciemności ludzkich istot, które atakowały energie ludzkiej duszy i zapobiegały ewolucji jako wcielone osobowości ( tutaj ). To była poważna operacja.

  Zaraz potem ziemia i ludzkość zaczęły zalewać żółty płomień oświecenia , aby zainstalować boski umysł na tej planecie i wyostrzyć skupienie ludzkiego umysłu, aby zobaczyć prawdę i nie dać się zwieść zwykłym kłamstwom, na których ten model holograficzny jest oparty ( tutaj ). Jestem zarówno na żółtym płomieniu oświecenia, jak i niebieskim płomieniu boskiej woli Boga.

  Żółty płomień oświecenia osiąga teraz drugi szczyt z początkiem lipca i wkrótce zobaczymy wyniki nowej jasności ludzkiego myślenia na poziomie społecznym.

  Równolegle kontynuowaliśmy w czerwcu naszą bitwę przeciwko byłym gadzim władcom tej planety, a przynajmniej tak im się wydawało. 8 czerwca mój HS wezwał mnie do opublikowania listu otwartego arcybiskupa Viganò do prezydenta Trumpa , nie wiedząc, co wywołałoby ten artykuł.

  Następnie 10 czerwca opublikowałem mój kluczowy artykuł „ Dlaczego nie ma wirusów ”, zainspirowany Białym Bractwem / Zakonem Melchizidek i osobiście przez St. Germaina, który jest ciągle wokół nas, Amory i mnie. Ten artykuł jest programem przyszłych objawień, ponieważ zawiera wszystkie główne elementy oszustw popełnianych na tej planecie, które muszą zostać ujawnione w nadchodzących dniach w sposób rygorystyczny i logiczny bez większego sensacji. Nie trzeba dodawać, że te objawienia zaczną się od mojego wniebowstąpienia i pojawienia się jako nowego duchowego przywódcy ludzkości ( tutaj ).

  Jak wspomniałem również otwarty list arcybiskupa Viganò do prezydenta Trumpa w tym kluczowym artykule po raz kolejny, posłużył on jako przynęta dla brzydkich dużych gadów , najgorszych istot we wszechświecie, aby zaatakować nas osobiście . To wydarzenie zostało bosko zaaranżowane. Ich kwatera główna znajdowała się pod Watykanem (wszystkie podziemne bazy są teraz zamknięte). Byli inicjatorami obecnego blokowania i osobiście grozili i szantażowali większość polityków, wykonując ich rozkazy i instalując blokadę pod fałszywym pretekstem obecnego oszustwa.

  Kilka tygodni temu otrzymaliśmy od Arcturian szczegółowy raport na ten temat, ale utrzymywaliśmy to w tajemnicy, ponieważ nadal byliśmy zaangażowani w zaciekłe bitwy z tymi ciemnymi i musieliśmy zachować element zaskoczenia. Teraz, gdy wygrana została wojna z byłymi złymi panami ziemi, mogę rzucić okiem na dramatyczne wydarzenia, które miały miejsce w czerwcu, aby zrozumieć i zmierzyć, czego można się spodziewać w lipcu, ponieważ każdy miesiąc opiera się na lekka praca wykonana w poprzednim. Oto fragment tego, co napisałem na ten temat 17 maja 2020 r. W moim pamiętniku:

  Jak wielcy brzydcy gady zmusili wszystkich polityków do ogłoszenia obecnego zamknięcia w daremnym wysiłku, aby zapobiec wstąpieniu – telepatyczna wiadomość od Arkturian

  „Spałem dobrze, ale rano czułem się bardzo zmęczony z bólem głowy po przebudzeniu, a całe moje ciało boli sztywne mięśnie. Coś się dzieje. Pogoda miała się poprawić po złej pogodzie przy wietrze przez ponad tydzień, odkąd otworzyliśmy kosmiczną bramę 9 maja , ale jest zimno, wietrznie i padało w nocy. W powietrzu unosi się rodzaj zagrożenia. Po śniadaniu postanowiliśmy wybrać się na spacer wzdłuż plaży i tam nawiązaliśmy kontakt z Arkturskim statkiem kosmicznym i prawdopodobnie z inną grupą istot pozaziemskich, które są stale nad nami w ostatnich dniach. Kazali nam wrócić do domu, ponieważ nie byliśmy bezpieczni.

  Kiedy byliśmy w mieszkaniu, Amora zaczęła odbierać telepatycznie ważną wiadomość od Arkturian z wizualizacjami. Oto kwintesencja, ponieważ Amora otrzymywała informacje i opowiadała mi, co widziała, i rozmawialiśmy o tym w tym samym czasie. Tło tego przesłania ma ogromne znaczenie dla zrozumienia tego, co dzieje się obecnie na ziemi i powinno być konieczną wiedzą dla każdej oświeconej osoby.

  Od pewnego czasu zastanawiam się, dlaczego Rosjanie, a właściwie także Chińczycy, zgodzili się na tę grę z oszustwem wirusowym. Zwłaszcza Rosjanie przeszli przez tak wiele wyzwań i trudności w ciągu ostatnich 20-30 lat, że nie było dla mnie możliwe, dlaczego byli tak pod wrażeniem tej nieistniejącej epidemii, o której powinni wiedzieć, że to oszustwo zachodnie i nie mieli powodu podążać. Zamiast tego zadeklarowali również blokadę i udawali, że to wielkie niebezpieczeństwo.

  W marcu Amora rozpoczęła internetowy kurs języka włoskiego, gdy Paul Wenecjanin namówił ją do nauki języka włoskiego. Była młoda Rosjanka, która również poszła tym samym kursem. Studiowała w Mediolanie, a kiedy ogłoszono blokadę we Włoszech, wróciła do Moskwy i stamtąd stwierdziła, że ​​miasto jest tak samo zablokowane jak Włochy. Putin ukrył się mniej więcej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, a całe zachowanie rosyjskiej elity było co najmniej bardzo niezwykłe.

  Z naszego HS dostrzegliśmy, że politycznej elicie na całym świecie grożono, że zaakceptuje oszustwo wirusowe i zablokuje swoje kraje, i zastanawiali się, kim może być ta potężna grupa podmiotów. Zakładaliśmy, że politycy musieli zostać masowo szantażowani przez tę grupę złych bytów z czymś innym, bardziej niebezpiecznym, śmiertelnym agentem lub czymś takim, jeśli nie zastosują się do rozkazów i ogłaszają blokadę.

  A dzisiaj mamy pełny obraz. Arkturianie powiedzieli Amorze, że na tej planecie istnieje najgroźniejsza grupa gadów, która kontroluje elitę. Wiedziałem o tym od dawna, ponieważ zostałem przez nich zaatakowany z ich podziemnych baz, kiedy kilkakrotnie masowo otworzyłem stronę i miałem bezpośrednie doświadczenie ich zła. Mieliśmy również kilka innych spotkań z gadami, których jest kilka ras, a niektóre są bardziej „ludzkie”, jeśli to możliwe, i oczywiście mamy zmiennokształtnych, takich jak królowa i 13 rodzin bankierów, które kontrolują system finansowy i gospodarka, a za ich pośrednictwem wszyscy politycy.

  Śniło mi się 3 maja, że ​​królowa została deportowana ze swojego zamku do nieznanego miasta i zniknęła. Ten sen przyszedł krótko po tym, jak wygłosiła dziwne przemówienie na temat epidemii wirusów, a następnie zniknęła z Pałacu Buckingham. Niedawno gazety napisały, że ukrywa się w Windsor i prawdopodobnie nie będą dostępne dla reprezentacji przez wiele lat z powodu zagrożenia wirusowego, którym jest całkowita BS. Domyślam się od razu, że nie jest już w stanie poradzić sobie z energiami o wysokiej częstotliwości pochodzącymi z centralnego słońca i nie jest już w stanie zmieniać kształtu. Właśnie dlatego wygłosiła swoje ostatnie przemówienie na temat epidemii wirusów w zamkniętym pokoju, za którym stoi tylko kamerzysta, aby nikt nie mógł założyć, że był to sobowtór.

  W każdym razie, mając to na uwadze i kilkakrotnie omawiając to z Amorą, właśnie to otrzymaliśmy dziś rano od Arkturian. Ta grupa gadów reprezentuje najczystsze zło, całkowicie zerwali swoje połączenie ze źródłem, a jedyną emocją, jakiej mogą doświadczyć, jest naga nienawiść do każdego człowieka i całego życia. Nie wahają się zabić nikogo, kto ich nie posłucha. Kontrolują ludzką elitę, aw szczególności syjonistów. Nawet gady, takie jak królowa czy Zuckerberg, muszą zmieniać swoje rozkazy. Widzieliśmy ich zdjęcia i są to naprawdę gady z typowymi uszami i rysami twarzy.

  Ponieważ częstotliwości na Ziemi stale rosną w ciągu ostatnich kilku miesięcy, gady te nie są już w stanie poradzić sobie z energiami o wyższych częstotliwościach i uderzają w ścianę wyginięcia. Ponieważ są telepatyczni i mieszkają w płaszczyźnie astralnej, ale także pod ziemią na ziemi, wiedzą znacznie więcej niż ich ludzcy głupcy reprezentujący obecną elitę. W szczególności wiedzą, że w 2020 r. Nastąpi wstąpienie i że jest to dla nich koniec, ponieważ nie mogą już ewoluować. Jednocześnie są tak ciemni i całkowicie odcięci od swoich dusz, że nie rozumieją i nie wierzą w LBP, jak to robi większość ludzi. Właśnie dlatego nie liczą się z tym, że ludność jest zamknięta, ludzie zaczną uwalniać swoje obawy i otwierać czakry, podnosząc ich częstotliwości, i staną się jeszcze mniej podatni na ich kłamstwa i manipulacje. To był ich upadek z łaski.

  Kilka razy wspominałem w moich najnowszych artykułach, że ci gady i ich ludzcy głupcy czytają moją stronę internetową i wiedzą, co się dzieje i dlaczego zostali zaatakowani przez te mroczne. Ci gady są zdecydowanie powiązani z nieuczciwą grupą wielowymiarowych ciemnych istot ze starych linii czasu Atlantydy, które przecięliśmy w marcu, ale mają teraz swój własny plan na Ziemi, którym jest przetrwanie ich umierających gatunków. Wszystko, co chcą osiągnąć, to zachować starą sytuację, w której ludzkość jest przez nich całkowicie kontrolowana i żyje w strachu, wojnach, niedoborze i nagim przetrwaniu.

  Właśnie dlatego ci gady porywają dzieci i próbują sklonować genetyczne hybrydy z rasą ludzką, które zagwarantują im przetrwanie, ale zawiodą w ostatnich latach, ponieważ wibracje są bardzo wysokie i ich eksperymenty zawodzą. Właśnie dlatego ci gady popadli w desperację. Obecna blokada jest przygotowywana przez nich i ich ludzi przez wiele lat i dopiero wczoraj pojawił się artykuł potwierdzający, że plan ten istniał już w 2012 roku.

  https://www.zerohedge.com/political/bizarre-eu-funded-comic-book-predicted-pandemic-globalists-saviours

  Ta cała informacja dotarła do mnie i Amory, kiedy przeczytaliśmy następujący artykuł o śmierci chińskiego dyplomaty w Izraelu, który ma związek z całą tą sytuacją:

  https://www.zerohedge.com/geopolitical/chinese-ambassador-israel-found-dead-home-sparking-avalanche-rumors-amid-tension-us

  I oto, co Amora ma w bardzo żywych wizjach. Na krótko przed ogłoszeniem blokady, najpierw w Chinach, a następnie we Włoszech, ci najgroźniejsi gady osobiście odwiedzili polityków wszystkich lub większości krajów. Zrobili to po raz pierwszy, oczywiście, ponieważ zwykle pracują za pośrednictwem pośredników. Wezwali ich w tajnych miejscach i zagrozili im, że jeśli nie zastosują się do tego i ogłaszają blokadę, aby uwięzić ludzką populację, a tym samym zapobiec zbliżającemu się wstąpieniu, rozpętają śmiertelną wojnę biologiczną na ziemi i zabiją również wszystkich polityków. Potem zabrali kogoś z otoczenia polityków, powiedzmy, ochroniarza i zabili go śmiertelnym agentem przed oczami w ciągu kilku minut.

  Wszyscy politycy, którzy uczestniczyli w tych spotkaniach, byli zszokowani tym nagim złem. Nie dlatego, że sami nie są źli i nie szanują życia ludzkiego, ale nadal są ludźmi i mają związek ze źródłem poprzez swoje serce, podczas gdy ci gady są wcieleniem zła i czystą nienawiścią do życia, ponieważ są skazani na śmierć jako gatunek i całkowicie odcięli się od źródła. Właśnie dlatego chcą zapobiec wstąpieniu ludzkości, aby ocalić swój gatunek, który jest daremną rasą z czasem. Ale to tłumaczy także ich desperację i bezprecedensową bezpośrednią brutalność.

  Wszyscy politycy, którzy brali udział w tych spotkaniach z tymi gadami, wystraszyli się na śmierć i postanowili ogłosić blokadę z przyczyn humanitarnych, aby uniknąć masowego uboju ich populacji przez tych gadów-amoków, a także uratować własne życie. Niedawno przesłano w transie Ron Head, który wyjaśnił tę motywację, która ma teraz duży sens w świetle tego, czego się dzisiaj nauczyliśmy:

  Telepatyczne przesłanie Arkturian trwało, gdy próbowaliśmy zebrać te fragmenty i przedyskutować je. Zasugerowałem, że Putin i Xi Jinping dokładnie wiedzą, co się dzieje, ponieważ w Rosji wiedza o istnieniu tych złych gadów jest popularna i podzielana przez wielu ludzi. Widziałem kilka wywiadów w bułgarskiej telewizji z rosyjskimi kosmonautami, którzy mówili o tych brutalnych złych gadziach i że kontrolują świat za pośrednictwem syjonistów i kabały, co jest naprawdę niesamowite, ponieważ takich programów na Zachodzie nie można znaleźć. Program ten został przerwany kilka lat temu, a kilka lat temu nawiązałem kontakt z tym dziennikarzem, ale nie nastąpiła wymiana informacji, ponieważ nie był gotowy.

  To wyjaśnia, dlaczego oba kraje wzięły udział w tej farsie wirusowej, ponieważ nie miały wyboru. Nie zagroziło im, że zachodnia kabała zrobi to, jak początkowo przypuszczaliśmy, ale ci gady, którzy tym razem postanowili szantażować bezpośrednio elitę polityczną. Oczywiście współpracują również z takimi głupcami jak Bill Gates, który jest bardzo głupi i uważa, że ​​nic mu się nie stanie, ponieważ jest chroniony przez tych gadów, ale mogą go zabić w dowolnym momencie, jeśli już im nie służy i ponieważ wie więcej niż jest dla niego zdrowy. Jest to zresztą prawdziwe dla całej elity i wszystkich celebrytów z ich otoczenia, którzy są teraz w ukryciu.

  Następnie spekulowaliśmy, czy Trump był również bezpośrednio zaangażowany w te spotkania ze złymi gadziami i otrzymaliśmy informację, że nie był, ponieważ jest zbyt sprytny i niebezpieczny dla gadów i nie chcieli go widzieć. Jednak Pompeo był tam, ponieważ jest tak samo zły, jak oni, i wtedy musiał powiedzieć Trumpowi: „Don, to są najgroźniejsze i najniebezpieczniejsze istoty, jakie możesz sobie wyobrazić, nie masz szans, jak tylko wykonać ich rozkazy i zrobić to, co obiecaliśmy robić.” 20 marca odbyła się konferencja prasowa z Trumpem i Pompeo, podczas której ten ostatni wyjaśnił blokadę, a Trump był zaskoczony środkami, których Pompeo podjął, o których nie wiedział i była to bardzo wymowna sytuacja (pod koniec konferencji Pompeo mówi o ćwiczenia na żywo, a Trump mówi: „Nie wiedziałem o tym, dlaczego mi nie powiedziałeś?”, ale to stwierdzenie jest prawie edytowane z tego filmu, podczas gdy istnieje klip, w którym można usłyszeć Trumpa wyraźnie mówiącego z innej pozycji kamery). Widziałem to na innym krótkim klipie, którego nie mogę teraz znaleźć:

  Właśnie dlatego Trump nie jest zbytnio zadowolony z blokady i próbuje ją skrócić, podczas gdy większość innych skorumpowanych polityków kabalistycznych, takich jak gubernatorzy i tym podobni, chce przedłużenia. Tę samą sytuację można zaobserwować również we Włoszech i Europie, gdzie frakcje są teraz budowane w zależności od tego, ile wiedzą o gadzie szantażu.

  Miałem telepatyczną wiedzę od Arkturian, że Boris Johnson był osobiście obecny na tych spotkaniach z gadami i tak się przestraszyłem, że natychmiast udał, że jest chory i poszedł do szpitala, aby zapobiec jego ostatecznemu zabiciu. W końcu ci gady w pełni kontrolują Wielką Brytanię w przeciwieństwie do niektórych innych krajów europejskich. Merkel nie uczestniczyła w spotkaniu z gadami, ponieważ jest tak służebna, że ​​robi wszystko, co każą jej inne mroczne umysły. Conte Włoch był szczególnie przerażony, ponieważ ci Gady mieszkają również we Włoszech i kontrolują Watykan.

  To było grosso modo informacja, którą Amora i ja otrzymaliśmy od Arcturian, jak to się stało.

  W części II po raz pierwszy poinformuję cię, w jaki sposób wyeliminowaliśmy całą globalną klikę wielkich, brzydkich gadów z ziemi, którzy są odpowiedzialni za obecne zablokowanie. Teraz można to bezpiecznie zrobić. To była druga wielka niespodzianka w czerwcu, ale nie ostatnia.

  Jest to najważniejsza, kluczowa informacja o tym, co dzieje się obecnie na tej planecie, której nie znajdziesz nigdzie indziej, ponieważ jesteśmy jedynymi, którzy osobiście uczestniczą we wszystkich tych dramatycznych bitwach i wydarzeniach, które nawet przekroczyły w swojej zaciekłości eliminację międzywymiarowa nieuczciwa klika atlantycka w marcu 2020 r.

  Bitwę rozpocząłem pod koniec 2019 roku, kiedy przybyłem do Austrii, a szczyt osiągnął w marcu 2020 roku, kiedy przybyłem do Włoch. Niestety, niektórzy samozwańczi członkowie PAT byli przedstawicielami tej ciemnej kliki Atlantydy, którą osobiście musiałem zwalczać i eliminować, aby wszystkie linie czasu Atlantydy mogły zostać zerwane i zagwarantowane wniebowstąpienie Gai. Przeczytaj uważnie jeszcze raz ten artykuł, aby lepiej zrozumieć logikę wszystkich energetycznych wydarzeń, które miały miejsce w czerwcu i określi wynik w lipcu:

  Melchizedek uznaje nowe ośrodki studiów i duchowości we Włoszech oraz naszą lekkość

  To największy kosmiczny dramat i saga, jakie kiedykolwiek widzieliśmy w tym wszechświecie, a my jesteśmy głównymi bohaterami.

  Część 2

  W części 1 tego raportu energetycznego wyjaśniłem, w jaki sposób ta blokada została zainstalowana przez wielkich brzydkich gadów, którzy kontrolowali Unholy Six z Imperium Orion / Gadzi i spełniali funkcję dawnych złych Mocy, Które Były, których rolą było zniewolenie ludzkości i ogłuszyć wszystkich ludzi przez eony czasu do najniższego poziomu świadomości w całym multiwersie.

  Ponieważ Gaja i ludzkość znajdują się obecnie na stałym etapie wniebowstąpienia – właściwie na krawędzi tego wydarzenia dzięki heroicznej lekkiej pracy PAT – ta najokropniejsza klika ciemnych istot w tej galaktyce musiała zostać ostatecznie wyeliminowana z ziemi. Dopiero po tym możliwe będzie zakończenie obecnej nienaturalnej blokady, która spełniła swoją funkcję pedagogiczną, pomogła obudzić wystarczającą liczbę ludzi i utorowała drogę dla szerokich objawień, które mają się rozpocząć w lipcu.

  Jak wspomniałem w części 1, odegrałem kluczową rolę w zwabieniu dużych, brzydkich, najgroźniejszych gadów w ich ostateczną śmiertelną bitwę, którą trzeba było postawić przed wyeliminowaniem 10 czerwca 2020 r. Przynęta była moim kluczowym artykułem „ Dlaczego nie ma wirusów ” , Który przejdzie do historii ludzkości jako prawdopodobnie najważniejsza i konsekwentna publikacja wszechczasów. Osądźcie sami. Oto, co wpisałem do swojego pamiętnika na ten dzień:

  Jak pokonaliśmy wielkich brzydkich gadów i uratowaliśmy Ziemię i ludzkość przed ich wiecznymi ciemiężcami 10 czerwca 2020 r.

  „Przez całą noc i rano miałem przeszywający ból w prawej gałce ocznej. Teraz zamieniło się w rozdzierający ból głowy. Wibracje były poza skalą i miażdżą mnie. To bolesne doświadczenie mówi mi, że brałem udział w zaciekłej walce z niektórymi bardzo mrocznymi. Nie był to dobry początek dnia, ponieważ wkrótce się ujawniono.

  Chociaż byłem w fatalnej formie, mój HS zachęcił mnie do poprawienia mojego artykułu „ Dlaczego nie ma wirusów ”, który napisałem poprzedniego dnia i przygotowania go do publikacji. Następnie Amora dokonała korekty i opublikowałem ją rano wkrótce po 10:00.

  Około 11:00 pogoda stała się nagle bardzo zła, zaczęło padać koty i psy, a około 12:30 burza z piorunami i błyskawicami rozpoczęła się z pełną siłą. To było bardzo niezwykłe i mogliśmy wyczuć w powietrzu ogromne niebezpieczeństwo i zagrożenie. Zaczęliśmy rozmawiać o gadach, które spowodowały to zablokowanie, i omówiliśmy przesłanie Arcturian na ten temat, które otrzymaliśmy ponad 3 tygodnie temu 17 maja (patrz Część 1 ).

  Wcześniej wcześnie rano Amora miała wizję, że gady są na jej twarzy, tuż obok, w salonie, i są bardzo źli, zdesperowani i coś knują. Kiedy grzmoty i błyskawice nadeszły około południa, były tak blisko naszego domu, tuż przed naszym oknem i nie było opóźnień między błyskawicą a grzmotem, które były niezwykle głośne i prawie przerażające. Amora poczuła, jak czakra jej serca została rozbita. Byłem tak osłabiony bólem głowy i oczyszczaniem, że nie mogłem myśleć ani robić wiele.

  Zmęczyliśmy się i po godzinie błyskawicy i grzmotów położyliśmy się spać. Grzmot wydawał się bardzo podobny do tego, że zostaliśmy zaatakowani bronią psychotroniczną, jakby ktoś strzelał do nas wielkimi armatami z niewielkiej odległości, i wiedzieliśmy, że toczy się prawdziwa bitwa z GF iz nami w wyższych wymiarach . Nasze mieszkanie na 4 piętrze było jak oblężona cytadela, a wróg przy bramie nieustannie nas bombardował.

  Amora została wezwana do inwokacji, aby chronić nas złotym światłem Chrystusa i pozostałymi siedmioma świętymi płomieniami, leżąc w łóżku. Zrobiłem też moje wezwanie, by ją wesprzeć.

  Ponieważ wydaje się, że ataki nie ustały, mój HS wezwał mnie do wywołania ogromnego wiru i wyrzucenia wszystkich gadów z ziemi w pustkę.

  Ja, a także Amora, zobaczyłem moim trzecim okiem, jak potężny jestem, jak wszyscy gady zostali wciągnięci w ten wir i zniknęli na zawsze. To była najbardziej niesamowita wizja, jaką kiedykolwiek miałem w życiu, i ulga po niej była nie do opisania. Czułem również głęboką satysfakcję z mojej wielkiej mocy jako wzniesionego mistrza.

  Nagle błyskawice i grzmoty ustały, a pogoda poprawiła się w ciągu kilku minut. Deszcz również przestał padać i niebo się oczyściło. Poczuliśmy ogromną ulgę, jakbyśmy zostali uratowani przed śmiertelnym niebezpieczeństwem.

  Oczywiście mogłem działać wcześniej i wyeliminować tych najbrzydszych, dużych, brzydkich gadów, ale byłem bardzo osłabiony bólem głowy i bólem brzucha spowodowanym ciągłymi i szybkimi bilokacjami. Najprawdopodobniej był to właściwy moment na działanie i wyeliminowanie tych złych, a ten dokładny moment został dokładnie skoordynowany z GF, który miał ogromną obecność ponad naszymi głowami.

  Oczywiście, ta bitwa szalała na wielu liniach czasowych przez całą noc, biorąc pod uwagę rozdzierający ból głowy i pobieranie energii, które miałem przez całą noc. To pokazuje, że była to epicka bitwa, w której wszyscy lekcy wojownicy w pełni brali udział i nie będę zaskoczony, jeśli niektórzy z PAT wspominają tę bitwę i zapisują swoje nocne doświadczenia.

  Resztę dnia spędziliśmy na zdrowiu po tym szoku. ”

  Dwa dni później spotkaliśmy się z Sophią w kawiarni, aby omówić to, co się z nami stało w ciągu ostatnich kilku dni i wymienić informacje. Powiedziała nam, że uczestniczyła w tej bitwie dokładnie tak samo, jak my z jej mieszkania i musiała wzywać wszystkich swoich przewodników i siły światła, aby walczyli i odpychali wielkie brzydkie gady. Jej doświadczenie w pełni zbiegło się z naszym i było to ważnym dowodem na to, co wydarzyło się 10 czerwca.

  Amora otrzymała wiadomość, że wykonaliśmy świetną robotę. Tego dnia (12 czerwca) rano miała 4-godzinną wizytę u fryzjera, a pani, która przeczesała włosy, zrobiła to tak boleśnie, że prawie umierała. Ta fryzjerka musiała być oprawcą w poprzednich wcieleniach i na pewno jest tajnym sadystą w tym życiu, o tym my trójka jednogłośnie mówiliśmy o niej intuicyjnie. Ten ból był jednak niezbędnym przygotowaniem do reakcji alchemicznej, którą uwolniliśmy tego samego dnia.

  Sophia nawiązała kontakt z GF, kiedy siedzieliśmy zrelaksowani w kawiarni, a oni potwierdzili naszą bitwę dwa dni temu i to, jak pomogli nam wyeliminować złych wielkich gadów z ziemi i zapobiegli ich skrzywdzeniu. ET byli bardzo szczęśliwi, prawie żywiołowi i raczej rozmowni. Powiedzieli Sophii, że jesteśmy pod opieką Matki Maryi, która natychmiast połączyła się ze źródłem i otrzymaliśmy boską dyspensę. Potem GF „przybył do nas przez tunel czasoprzestrzenny w mgnieniu oka”, to właśnie nam powiedzieli, i pokonał flotę gadów, niszcząc swoje statki kosmiczne i broń, gdy tylko spróbowali użyć ich przeciwko nam.

  Tego doświadczyliśmy jako potężny grzmot i błyskawice jednocześnie przed naszymi oknami, rzecz, która nigdy wcześniej nam się nie zdarzyła. Nie było to zwykłe oświetlenie i grzmot podczas burzy, chociaż pogoda wydawała się bardzo burzowa. To była prawdziwa bitwa na płaszczyźnie astralnej i byliśmy w pełni zaangażowani, ponieważ już żyjemy na platformie 5D.

  Wieczorem dowiedziałem się od mojego HS, że ci źli gady mieszkają między innymi pod Watykanem. Zostało to również potwierdzone przez Sophię. Kiedy 8 czerwca opublikowałem mój artykuł z otwartym listem arcybiskupa Vigano do Trumpa , przeczytali go i uwierzyli, że pracujemy przeciwko tej frakcji światła w Kościele przeciwko nim, aby przejąć Watykan i zlikwidować ich twierdzę jako W artykule napisałem nonszalancko, prowadzony jak zwykle przez mojego HS, który może być bardzo psotny i wywołać bardzo dramatyczne wydarzenia, bardzo mi się podoba, ponieważ w przeciwnym razie ludzkie życie może być tak nudne i nudne.

  Właśnie dlatego duzi brzydcy gady postanowili zaatakować nas 10 czerwca, dwa dni później w najbardziej zaciętej bitwie. Byli zdesperowani, ponieważ blokada nie przyniosła im pożądanego efektu i zobaczyli, że my, lekcy wojownicy, wygrywamy z nimi wojnę i ludzkość zaczyna się budzić.

  Amora przeprowadziła się 10 czerwca rano, krótko przed tym, jak nas zaatakowali, na spotkanie. Zobaczyła, jak ci gady byli bardzo zaniepokojeni i pełni nienawiści wobec nas, opowiadając o swoich planach, jak nas zniszczyć, a potem poczuła, że ​​w następnej chwili będą obecni na środku naszej jadalni, co było wyraźnym ostrzeżeniem przyjdzie następny.

  Tego dnia bardzo poważnie podjąłem tę wizję Amory, ale ponieważ ból głowy był rozdzierający przez całą noc i rano, nie mogłem myśleć i działać tak zdecydowanie jak zwykle. Ten ból głowy był wynikiem masowych pobrań i wskazał, że my, lekcy wojownicy pierwszej i ostatniej godziny, toczymy już wielką bitwę w wyższych sferach przez całą noc i na wielu liniach czasu, jednocześnie oczyszczając i odcinając ciemne linie czasu niskiej częstotliwości. od wstępującej Gai.

  Jednak HR czekał, aż zostaliśmy osobiście zaatakowani, aby na zawsze wyeliminować tych złych gadów z ziemi. Służyliśmy, że tak powiem, przynętą, a mój artykuł był początkowym wyzwalaczem. Jak sprytnie zostałem skierowany do opublikowania tego artykułu, nie wiedząc, co by to wywołało.

  To wyjaśnia przesłanie Arkturian z 17 maja, kiedy ostrzegali nas, abyśmy milczeli o tych bitwach z gadami, ponieważ jesteśmy zaangażowani bezpośrednio w zakończenie blokady i musimy zachować moment zaskoczenia. Zakończenie blokady może nastąpić dopiero po usunięciu tych gadów, którzy ją zainicjowali. Stało się to 1 czerwca.

  Muszę dodać, że w drugiej połowie czerwca mieliśmy jeszcze kilka potyczek z ciemnymi istotami, które zamieszkiwały ludzkie pola, a nawet opanowały całe kraje i zostały osłabione przez nadchodzące bardzo potężne energie o wysokiej częstotliwości ze Źródła, ale także dlatego, że stracili poparcie kliki gadziej. Ta ostatnia działała jako de facto źli mistrzowie tej planety i jej populacji, a tym samym ułatwiali atak praktycznie wszystkich wcielonych ludzkich osobowości ciemnymi istotami, a nawet demonami z planu astralnego.

  Obecnie ludzcy głupcy tych wyrzuconych najgroźniejszych gadów, polityków i elit, próbują wkroczyć w rolę swoich byłych panów jako nowych kontrolerów ludzkości, ale im się to nie uda. W czerwcu Conte zaprosił całą europejską kabałę do Rzymu, aby przedyskutowali przyszłość Włoch za zamkniętymi drzwiami, czyli jak zniewolić Włochy, a stamtąd całą Europę, wykluczając wybrany parlament, ale moglibyśmy zapobiec temu złemu planowi za pomocą codziennych wezwań .

  Po naszym spotkaniu z Sophią 12 czerwca dostałem wiadomość, że otworzyliśmy ludzkość tego dnia w ogromnej reakcji alchemicznej na energie nowej ziemi i rzeczywistości po tym, jak oczyściliśmy wszystkie wznoszące się w czasie terminy od wszystkich złych gadów, którzy byli również odpowiedzialni dla bieżącej blokady. Zaczęło się od tego, że Amora przejęła ból całej ludzkości, jak to rzekomo Jezus kiedyś zrobił na krzyżu, siedząc na krześle tortur fryzjera. Potem przyszła nasza rozmowa z właścicielem mieszkania tego samego dnia, kiedy we trójkę obsypaliśmy go światłem i wysokimi częstotliwościami, a on był bardzo naładowany i podekscytowany. Następnie nadal rozpowszechnialiśmy te kody wśród ludzi na ulicach, którzy wydawali się bardzo szczęśliwi tego dnia po tym, jak blokada została nieco złagodzona we Włoszech.

  *

  Druga połowa czerwca była pełna cudów natury osobistej i zbiorowej. Była to kontynuacja i ekspansja cudów leczniczych, która rozpoczęła się w maju. Nie mogę w tej chwili powiedzieć, co się stało, ale wystarczy powiedzieć, że były dla nas dużymi niespodziankami. Zdecydowanie przyćmiewają zwykłe cuda Kościoła chrześcijańskiego, z których ta nieuczciwa instytucja jest tak dumna i na której opiera swoją wiarę, jak na przykład Niepokalane Poczęcie lub Fatima . To daje ci wyobrażenie, czego możesz się spodziewać w lipcu, kiedy mamy doświadczyć kolejnego znaczącego szczytu w manifestowanych cudach, a jednocześnie stara matryca całkowicie się rozpadnie.

  Oto mały przedsmak tego, czego można się spodziewać w lipcu i przez resztę roku.

  Przez kilka dni Amora otrzymywała od swoich przewodników wiadomość, że channeler Ron Head otrzyma wiadomość, która będzie przełomowa, jeśli chodzi o to, czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach. Jest to wspólna procedura z nami, ponieważ wiem z góry, jakie wiadomości Daniel Scranton otrzyma od Arcturian, ponieważ jesteśmy w stałym kontakcie z nimi po tym, jak fragment mojej duszy wzniósł się do 9 wymiaru Arcturus w styczniu 2019 r.

  Niestety Ron Head bardzo rzadko otrzymuje wiadomość i musieliśmy długo czekać. W przeciwnym razie jest jednym z niewielu czytelników, którzy nie przekazują zwykłych bzdur na temat nowej ery. W końcu 4 lipca otrzymał wiadomość, na którą tak długo czekaliśmy. Choć nie mówi nic nowego, zapowiada początek rozpadu starej matrycy i społeczeństwa ludzkiego dokładnie tak, jak ją sobie wyobrażamy.

  Uwaga, że ​​większość ludzi nie będzie przygotowana na szokujące objawienia, które wkrótce nadejdą, odnosi się przede wszystkim do faktu, że jedynym kategorycznym systemem wiedzy, jaki ludzkość rozwinęła do tej pory po tym, jak wszystkie religie upadły jako nauki gnostyczne, jest: w rzeczywistości oszukańcza, fałszywa nauka . To źródło upomina również, że wszystkie szokujące prawdy są już dostępne w Internecie, a przede wszystkim porażką nowej ery, a wszystkim alternatywnym myślicielom i inteligencji po drugie, zlekceważenie ich – ignorując istnienie Prawa Uniwersalnego i nowa prawdziwa teoria nauki i gnozy, odkąd została odkryta i opublikowana ćwierć wieku temu. Stąd szok będą musieli bardzo szybko przeżyć, kiedy uświadomią sobie swoją samozadowoloną ślepotę.

  http://ronahead.com/2020/07/04/the-most-difficult-times-of-your-lives-the-council/

  Nie będzie spektakularnych zapowiedzi, ponieważ prawda ujawni jedynie intelektualne, emocjonalne, moralne i etyczne braki wszystkich ludzi na tej planecie, a to jest najgorsza prawda wszystkich i najtrudniejsza do przełknięcia, jak podaje Ron Head. I właśnie ten wgląd był motywem przewodnim wszystkich naszych dyskusji na przestrzeni lat. Łącznie z indywidualnym wniebowstąpieniem niektórych zaawansowanych ludzi, zanim nastąpi prawdziwa globalna zmiana, którzy przejmą rolę nowych duchowych przywódców ludzkości.

  To przesłanie odnosi się również do nadchodzącej wolności ludzkości , o której niedawno rozmawialiśmy , Elohim, Arkturianie i St. Germain , co będzie możliwe tylko wtedy, gdy miasta światła się pojawią, a niektórzy zaawansowani ludzie będą w stanie reaktywować swoje duchowe wyczyny , przezwyciężyć grawitacja i będzie w stanie z łatwością przemieszczać się w przestrzeni i czasie za pomocą swoich nowych krystalicznych ciał. Największą transformacją będzie jednak ogromna ekspansja naszej wielowymiarowej świadomości, którą ten kanał również ogłasza. Będzie to źródło natychmiastowego stworzenia, obfitości, wolności jednostki i szczęścia dla wszystkich.

  W części trzeciej opiszę energie z najnowszego portalu Eclipse Full Moon oraz o tym, czego możemy się spodziewać w najbliższych dniach, aż do rozpoczęcia Lwia Brama 26/27 lipca .

  Część 3

  W części 2 opisałem, w jaki sposób wygraliśmy najbardziej chwalebną i decydującą bitwę w całym procesie wznoszenia się i uwolniliśmy ludzkość i Gaję od najgroźniejszych dużych, brzydkich gadów, którzy byli samozwańczymi panami ludzkości i przyczyną wszelkiego zła na ziemi . Mam nadzieję, że pewnego dnia nowi ludzie uhonorują nas za to.

  Teraz, gdy Ziemia została wyzwolona z tych złych istot pozaziemskich, następnym aktem tego wspaniałego kosmicznego dramatu jest wyparcie się i usunięcie z władzy ich ludzkich głupków zwanych kabałami lub „elitami”. Ponieważ ludzkość wciąż żyje w orwellowskim świecie, „gazeta” jest dokładnie przeciwieństwem tego, co mają znaczyć te słowa. Wkrótce ludzie zdadzą sobie sprawę, że obecna elita jest i zawsze była pariasem ludzkiej cywilizacji, a proces ten rozpoczął się od aresztowania alfonsa madameńskiego Epsteina Ghislaine Maxwella. Z pewnością nastąpi wiele innych aresztowań. Samozwańczy bogowie muszą spaść z piedestału, a to już zaczęło się w USA od rozbiórki pomników ojców założycieli Imperium Zła .

  Miesiąc lipiec zapowiada eksplozję objawień i jeszcze więcej aresztowań ciemnych bytów kryminalnych, które nie mają znaczenia w szerszym obrazie wstąpienia na planetę, który zawsze przyjmowałem podczas moich odkryć. Będzie to jednak miało znaczący wpływ kathartyczny na masy, czego nie należy lekceważyć w naszej ocenie obecnej bardzo dynamicznej sytuacji na Ziemi.

  Jak już wspomniałem, pod koniec czerwca doświadczyliśmy największego cudu w naszym życiu, który był także największą i najpiękniejszą niespodzianką, której nawet nie mogliśmy sobie wyobrazić. I doświadczyliśmy tak wielu cudów i niespodzianek, pozytywnych i negatywnych, że powinniśmy być na to odporni. Daje to miarę tego, czego możesz się spodziewać w tym miesiącu i do końca roku.

  Głównym czynnikiem transformacji jest masowe pojawienie się żółtego płomienia oświecenia, który zalewa teraz całą ludzkość i otwiera umysły i serca ludzi. Płomień oświetleniowy jest przenoszony na skrzydłach energii lekkiego wojownika.

  Pozwól, że wyjaśnię: kiedy ludzie zaczną otwierać oczy od wiecznego drzemki i uświadomią sobie, jak kłamali i oszukiwani przez tak długi czas, najpierw będą oburzeni. Zacznie się to od objawienia o prawdziwym celu obecnego blokowania, ponieważ wyjaśniłem go obszernie w ponad 10 artykułach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a zwłaszcza w moim kluczowym artykule:

  Dlaczego nie ma wirusów?

  Nie ma na świecie żadnego innego autora, który zająłby się obecnym blokowaniem z tej jasnej perspektywy, a to już daje wyobrażenie o poziomie oszustwa, w którym obecnie przebywa ludzkość.

  Kiedy gniew i gniew ustąpią, ludzie odczują głęboki wstyd, że byli tak głupi, że wierzyli we wszystkie kłamstwa i oszustwa skorumpowanej i podstępnej rządzącej kabały. W tym samym czasie ludzkość otrzyma alternatywną perspektywę – wniebowstąpienie przez nas i udział w nowych miastach światła – przebudzona część ludzkości szybko zorientuje się, że stratą czasu jest ujawnianie i prześladowanie elit jako nie mogą zmienić swojej mentalności, ponieważ w ogóle nie ewoluują i ponieważ to, co elita myśli i nie ma wpływu na ich przyszłe życie.

  Przebudzeni uświadomią sobie po raz pierwszy w życiu podstawową prawdę gnostycką: są suwerennymi i nieograniczonymi twórcami własnej rzeczywistości i przeznaczenia. Dlatego nie będą angażować się w bezsensowne, nieustępliwe prześladowania złoczyńców. Ci ciemni rozerwą się na strzępy w swoich trójwymiarowych rezerwacjach na nowej ziemi o wiele skuteczniej, niż zrobiłaby to jakakolwiek ludzka sprawiedliwość nieefektywnych sądów i haniebnych sędziów, ponieważ ci źli nie wiedzą nic innego, jak tylko skrzywdzić innych ludzi. Teraz skrzywdzą swoich krewnych.

  Zamiast tego nowo przebudzeni odkryją swojego drzemiącego, niezłomnego ducha lekkich wojowników. Będą napędzani potężnym wewnętrznym impulsem, aby jak najszybciej przekształcić tę starą obrzydliwą rzeczywistość i stworzyć nowy świat dla siebie. Energie wojowników to energie transmutacji poprzez zwalczanie starych i potężne instalowanie nowych.

  Nowo przebudzone masy lekkich wojowników wkrótce zdadzą sobie sprawę, że najskuteczniejszym sposobem na to jest wyeliminowanie przede wszystkim wszystkich starych systemów wierzeń i uprzedzeń, które utrzymywały ich ślepych i pogrążonych przez eony czasu. Wewnętrznemu uznaniu towarzyszyć będzie duży wstyd, ponieważ lekki wojownik jest przede wszystkim poświęcony uczciwości i szczerości. To czyni go niezłomnym wojownikiem. W swoich bitwach używa uczciwości jako miecza świetlnego i tarczy.

  Wstyd jest bardzo nieprzyjemną, korodującą emocją, która zmusi obudzonych ludzi do radykalnego porzucenia wszystkich koncepcji i wzorców behawioralnych, które utrzymały iluzję starej holograficznej matrycy przy życiu, aby szybko się rozpadła. Porządek społeczny rozpadnie się w ciągu kilku dni, gdy niezliczone palce zostaną wskazane na jego niepowodzenia, niesprawiedliwość i nieskuteczność, które utrzymują większość ludzi w beznadziejnej i haniebnej nędzy. To będzie prawdziwa eksplozja objawień, która będzie przede wszystkim szerokim uznaniem wewnętrznych prawd duszy.

  Muszę jeszcze raz uświadomić czytelnikom społeczną dynamikę i historyczny harmonogram, który opisałem bardzo dokładnie na Upadek żelaznej kurtyny w 1989 r. W moim artykule opartym na osobistych doświadczeniach:

  Upadek muru berlińskiego i żelaznej kurtyny w listopadzie 1989 r. – szablon upadku starej rzeczywistości 3D

  W tym artykule nakreślono najbardziej prawdopodobny scenariusz, który nastąpi w tym roku 2020 w skali globalnej, począwszy od tego miesiąca, przyspieszając w sierpniu, kończąc we wrześniu i prowadząc do rozwiązania do końca roku.

  A rezolucją może być jedynie widoczne oddzielenie światowej populacji od przebudzonych i wiecznych wczoraj. Ten pierwszy obejmie ideę Wniebowstąpienia i Prawa Uniwersalnego ze wszystkimi jego konsekwencjami i konsekwencjami. Chętnie zaakceptują i z zadowoleniem przyjmą ogromne zmiany i transformacje całej rasy ludzkiej, porzucając swoje instynkty przetrwania w przeszłości i wykształcony strach przed zmianą.

  Ci, którzy z uporem będą trzymać się starych sposobów życia, zostaną złapani w wir rozpadającej się matrycy 3D. Będą musieli walczyć o swoje nagie przetrwanie, co jest zewnętrznym wyrazem ich wypaczonych wewnętrznych przekonań o wszechobecnym antagonizmie między jednostkami i organizmami, ponieważ obecny blokada wyraźnie ucieleśnia i szybko straci wszelkie znaczenie społeczne. Zostaną sami, aby rozwiązać swoje problemy poza obecnie dominującym nurtem wniebowstąpienia i triumfalnym marszem nowej naukowej teorii Prawa Uniwersalnego, również w postaci nowych zaawansowanych technologii wyższych wymiarów. W końcu jest to nauka o wniebowstąpieniu .

  Mentor wojowników nowo obudzonych z mocą wprowadzi i ustanowi nową naukę UL przeciwko wszystkim istniejącym instytucjom naukowym, systemom edukacyjnym i fałszywym autorytetom, ponieważ zdadzą sobie sprawę z nieskończonych korzyści dla życia i dobrobytu ludzi; także dla własnej korzyści ewolucji duchowej i zakwalifikowania się do wstąpienia w bliskiej lub odległej przyszłości.

  Pierwszą instytucją naukową, która zostanie zniesiona, będzie Szwedzki Komitet Nagrody Nobla, który przyczynił się do propagowania oszukańczej nauki, honorując fałszywe idee i fałszywe osiągnięcia naukowe bardziej niż jakakolwiek inna instytucja w starym świecie. Zostanie on automatycznie zniesiony wraz z wprowadzeniem UL i zniknie jako odleżyna z powierzchni tej planety. W przeciwnym razie cała szwedzka akademia popadnie w hańbę, i będzie to dotyczyć również tego dumnego kraju skandynawskiego.

  Płomień Iluminacyjny, który spowoduje te ogromne zmiany, jest ściśle związany z fioletowym płomieniem transmutacji. Nic więc dziwnego, że świątynia fioletowego płomienia St. Germaina w USA znajduje się w Jackson Peak, Wyoming, bardzo blisko świątyni iluminacji Lorda Lanto w Royal Teton, Wyoming, według Agarthans prowadzonych przez nią Aurelia Jones książka Siedem świętych płomieni .

  Niedawno St. Germain powiedział nam, że te dwie świątynie odegrają kluczową rolę w przebudzeniu i przekształceniu obecnego dzikiego, brutalnego i bardzo poniżonego społeczeństwa amerykańskiego w oświeconą populację, gotową uczestniczyć w życiu Nowej Ziemi jako ucieleśniony przez drugie miasto jasnej Nowej Lemurii w Vancouver i wzdłuż wybrzeża północnego Pacyfiku. Z tego powodu pobliskie miasto Salt Lake City ma stać się jednym z duchowych centrów Nowej Ameryki. To ostatnia wiadomość dla wszystkich lightworkers, szczególnie dla tych w USA, ponieważ nie oczekują tego i mam nadzieję, że będą w stanie zrozumieć z góry skalę tego objawienia.

  Nawiasem mówiąc, co z Agarthanami, a także Lemurianami w ramach sieci Agarthan? Są teraz bardzo blisko nas i oczekujemy, że wkrótce skontaktują się z nami w formie fizycznej i na pewno po wstąpieniu, ponieważ będziemy ściśle z nimi współpracować w miastach światła. Nie mogę tutaj podać żadnych szczegółów, ponieważ informacje, które posiadamy, są nadal poufne, aby zachować element zaskoczenia, tak jak miało to miejsce w przypadku eliminacji najgroźniejszych gadów PTW z ziemi w zeszłym miesiącu. Kiedy nadejdzie czas, dam ci więcej informacji, ale na razie masz wszystkie najważniejsze wskazówki, szczególnie dla wszystkich członków PAT w USA, aby sprawdzić, czy czują pociąg do wspomnianego obszaru.

  *

  Portal Full Moon Eclipse rozpoczął się dla nas 3 lipca wieczorem. Amora i ja postanowiliśmy przeprowadzić trzecią aktywację Źródła, którą Amora opracowała w ostatnich dniach i tygodniach pod przewodnictwem swoich duchowych przewodników. Jest to najpotężniejsza procedura uzdrawiania, jakiej kiedykolwiek doświadczyłem, szczególnie gdy robimy to razem, ponieważ jestem otwartym ogniwem do Źródła, a energie mogą swobodnie przepływać przez moje wyższe czakry i pola i docierać do całej ludzkości poprzez nasze rozszerzone pole wypukłości .

  Ta aktywacja Źródła jest również niezwykle skuteczna w leczeniu wszystkich ludzi po przeszłych odciskach i ciemnych wzorach przodków, które objawiają się jako choroby w tym życiu, ponieważ obejmuje leczenie wszystkich przeszłych, równoległych i alternatywnych żyć we wszystkich wymiarach. Amora odniosła już spektakularne sukcesy w uzdrawianiu dzięki tej nowej niezwykle potężnej aktywacji Źródła, a ja osobiście mogę potwierdzić jej skuteczność, ponieważ zastosowała ją również do mnie. Ponieważ nie jestem w to zaangażowany osobiście, nie jestem w stanie powiedzieć więcej, ale zapewniam, że ta metoda leczenia wkrótce zyska szerokie zastosowanie nie tylko w naszym centrum uzdrawiania w Diano Marina we Włoszech, ale także we wszystkich centrach uzdrawiania w okolicy Globus. W ten sposób ludzkość zostanie uzdrowiona bardzo szybko, jak obiecaliśmy na naszej stronie crowdfundingowej.

  W każdym razie, 3 lipca zrobiliśmy trzecią Aktywację Źródła kodów regeneracji, odmłodzenia i Drzewa Życia Mojżesza . Chcieliśmy to zrobić wcześniej, ale jakoś nam się nie udało. Kiedy rozpoczęliśmy aktywację, Amora została poinformowana, że ​​jest to właściwy moment i została z góry ustalona. Energie i kody Źródła zaczęły napływać do naszych ciał i pól i zostaliśmy sparaliżowani. Siedzieliśmy na balkonie z widokiem na Cervo, gdzie spodziewamy się, że najpierw przejdzie uzdrowienie centrum światła z tą rzeczywistością. Zauważyliśmy niezwykłe półprzezroczyste promienie nadchodzące ze wzgórz wskazujące na obecność tam uzdrawiającego centrum.

  Proszę zauważyć, że po drugiej stronie wzgórza nie ma miasta, nad którym pojawiają się półprzezroczyste promienie, i że promienie są wysoko na niebie i oddzielone od wzgórz. Dla nas wyglądało to tak, jakby miasto światła migotało na ciemnym nocnym niebie, które było czyste, aby promienie te nie były odbiciami chmur.

  To zdjęcie zostało zrobione natychmiast po poprzednim i nie wiemy, dlaczego zmieniły się kolory. Zakładaliśmy, że HR manipulował kamerą, aby pokazać nam fioletowe i niebieskie kolory miasta światła. Miasto światła w Lofer, które widzieliśmy w grudniu 2019 r., Było jasnofioletowe, co potwierdzili również Arkturianie i Agarthanie w swoich przesłaniach do Amory

  W pewnym momencie pobieranie źródeł energii i kodów stało się tak nie do zniesienia, że ​​postanowiliśmy je zatrzymać i otrzymaliśmy potwierdzenie słuszności naszej decyzji. Potem byliśmy wyczerpani i poszliśmy spać.

  To wtedy portal Full Moon Eclipse rozpoczął się z pełną siłą. Miałem 48-godzinną nieprzerwaną falę cc z rozdzierającym bólem głowy, naprzemiennie lewym i prawym, ale głównie prawym i silnym bólem brzucha z powodu stałej bilokacji do różnych osi czasu.

  Następnego dnia zaprosiliśmy Sophię na obiad na tarasie na dachu, aby obejrzeć wschodzący księżyc nad Morzem Śródziemnym i dolinę Diano Marina, gdzie uzdrawiające centrum światła wznosi się w 5. wymiarze. Sophia zrobiła piękne zdjęcia księżyca w pełni, które chciałbym dołączyć do tego raportu energetycznego, abyście mogli dostroić:

  Później poszliśmy na spacer nadmorską promenadą. Byłem uderzony przez najpotężniejszą falę wniebowstąpienia w całym moim LBP przez ponad 2 dekady. Wibracje były najwyższe, jakie kiedykolwiek miałem, a ich intensywność była tak duża, że ​​utworzyli ogromny wir nad moją głową, a moje włosy były pod napięciem, a raczej z magnesami. Byłem chwiejny i moja koordynacja była osłabiona. Spodziewałem się, że wstąpię w każdej chwili. Ledwo wróciłem do domu. Całą noc i następnego dnia fala cc z bólem głowy trwała z okresowymi szczytami co 2 godziny.

  Zdecydowanie powiedziałbym, że był to najbardziej intensywny i najpotężniejszy portal pod względem czystych energii wznoszenia się, ponieważ tym razem energia oczyszczająca była bardzo mała. Jestem jednak pewien, że wszyscy ludzie odczuli tę falę, która głęboko oczyściła swoje pola i czakry. Ten portal pełni księżyca wkrótce przyniesie ogromne zmiany w ich życiu.

  Osobiście nie mogłem poradzić sobie z większą intensywnością, to był mój najwyższy limit i to sprawia, że ​​mogę śmiało powiedzieć, że portal z 4 lipca przekroczył moje oczekiwania i obiecuje duże zmiany w tym miesiącu i przez cały rok. Jeśli będziemy kontynuować to tempo, rok 2020 będzie rokiem, w którym nastąpią wszystkie najważniejsze wydarzenia, a następnie ludzkość będzie musiała je przyswoić i dostosować się do nowej ziemi w nadchodzących latach.

  Obecnie trwa ogromna rozbudowa w kierunku Bramy Lwa, która rozpoczyna się 27 lipca, więc ta data powinna być uważana za kolejny ważny szczyt procesu wznoszenia się, miejmy nadzieję, decydujący.

  Nie ma wątpliwości, że ujawnienie naukowych i politycznych oszustw związanych z obecną blokadą rozpocznie się w tym miesiącu, ponieważ wszystkie przyszłe rewelacje rozpoczną się z tym oszustwem, którego mroczna kabała wykorzystała jako pretekst do uwięzienia ludzkości i zainstalowania NWO w ich daremnym wysiłku zapobiec naszemu wniebowstąpieniu. Teraz, gdy ich umysły zostały przez nas usunięte z ziemi, są bezgłowe i bardzo zdezorientowane. Nie mają też pojęcia, dlaczego rozpoczęli blokadę, ponieważ nawet najgroźniejsza kabała jest istotą ludzką i ma iskrę Boga, a zatem ma potencjalną szansę na odkupienie i wstąpienie w odległej przyszłości, podczas gdy ich dawni władcy zła, Reptilianie nigdy nie mieli szansy.

  Ciemna kabała jest obecnie największym dylematem, a to czyni ją tak słabą.

  Z jednej strony kusi ich perspektywa zostania nowymi panami ludzkości i tej planety po tym, jak przez długi czas byli posłusznymi głupcami wielkich brzydkich gadów. Z drugiej strony drżą ze strachu w dzień iw nocy, chyba że są tak głupi, ogłupiali i kompletnie skorumpowani jak Bill Gates i Fauci, ponieważ wiedzą, ile przestępstw popełnili i że zostaną poproszeni o wzięcie odpowiedzialności wkrótce.

  Nawet Trump zdaje się wskazywać ten nowy rozwój w swoich najnowszych przemówieniach w zawoalowany sposób ( tutaj ).

  Ludzkość osiągnęła teraz idealny próg dla fatalnego zwrotu w swoim przeznaczeniu. To są naprawdę historyczne czasy i nie umknęłbym ani jeden moment, mając przywilej bycia głównym bohaterem na poziomie energetycznym, a jednocześnie beznamiętnym oświeconym obserwatorem jako wcielony człowiek. Z wielką przyjemnością obserwuję tę najwspanialszą kosmiczną sagę wszechczasów z wzniosłego miejsca naszej platformy 5D, czekając na podniesienie kurtyny, abym mógł rozpocząć swoją prawdziwą misję.

  Uzupełnienie:

  Cześć George!

  Spektakularny pokaz energii o wyższych wymiarach zalewających twoją część planety dzięki fantastycznej pracy z energią, którą wykonałeś… olśniewający!

  Z miłością i światłem

  Fiona, Kalifornia

  Budapeszt, Węgry

  Złoty promień iluminacji nad Paryżem

  Zobacz więcej zdjęć tutaj , jednak nie są to chmury nocne, jak twierdzą fałszywi meteorolodzy. Są one tworzone przez strumienie światła plazmowego z Centralnego Słońca, które teraz pochłaniają Ziemię.

  __________________________

  Cześć Georgi,

  Nic z Montrealu, mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz pomimo tych szalonych czasów super duperów. Informacje o najnowszych aktualizacjach i nadchodzącej części 3 dotyczącej zaćmienia Księżyca:

  Chcę się z wami podzielić, że 4 lipca moja codzienna medytacja była zupełnie inna, a odczuwane przeze mnie energie były dla mnie niezwykłe. Podczas medytacji, ale także później, żywo postrzegałem siebie jako siebie, ale jako nowego mnie , w rodzaju nowego środowiska energetycznego. To było bardzo dziwne i niezwykłe uczucie, którego nigdy wcześniej nie miałem, więc coś zdecydowanie zmieniło się tego dnia.

  Dzisiaj (6 lipca) ponownie poczułem tę samą energię podczas medytacji. Biorąc to pod uwagę, nie mogę się doczekać trzeciej części twojego ostatniego raportu.

  ____________________________

  Drogi Nic,

  Z przyjemnością usłyszę od ciebie ponownie i że byłeś w stanie przetrwać atak ostatnich lat. Portal w pełni księżyca był ogromną zmianą i nadal trwa. Doprowadziło nas to do nowych, znacznie wyższych poziomów częstotliwości. Czujemy też, że jesteśmy na nowej ziemi…

  Jerzy

  _________________________

  Roxie z USA o swoich doświadczeniach z portalem zaćmienia księżyca 4 lipca:

  „…. W dniu 3 lipca moja kreatywność zaczęła się rozwijać i zacząłem wymyślać produkty, które można wykorzystywać bez prądu do pracy poza siecią. Nie ma żadnego konkretnego powodu, ale lubię prowokujące do myślenia wyzwanie i chciałem stworzyć alternatywne sposoby robienia rzeczy. Tego dnia mogłem skoncentrować się z dużą energią na moich pomysłach i poczułem twórczy przepływ ponad wszystko, co kiedykolwiek wcześniej czułem.

  Tej nocy nie spałem do rana. Około 5 rano poczułem potrzebę od HS, aby znaleźć historie, które napisałem, gdy byłem młody.

  Kiedy je znalazłem i przeczytałem, poczułem MOCNĄ energię przemiany, która przechodzi przez moją koronę i bezpośrednio do moich korzeni, wibrując całą moją istotę. Miałem czystą błogość przez cały dzień i nawet nie byłem zmęczony przez resztę następnego dnia. Wydawało mi się, że część mojej tożsamości, której brakowało, zintegrowała się z powrotem we mnie. Nie mogę oddać sprawiedliwości, jak cudowne to było.

  Mniej więcej godzinę później to się stało, kilka osób skontaktowało się ze mną, dokonując jakiegoś przełomu, 2 z nich były energiczne i duchowe, że tak powiem, inne były bardziej po stronie mentalnej. Jednak nadal było bardzo oczywiste, że wszyscy zostali dotknięci tą energią. ”

 2. krnabrny1 says:

  Choć artykuł jest osobisty i przydługi, ja pragnę zwrócić uwagę na jedną kwestię.
  Opisuje on metodą przy pomocy której udało się wogóle coś takiego zorganizować. Mam na myśli zastraszanie rządów.

  Dla ludzi myślących brzmi to jak szaleństwo, jednakże pragnę zauważyć że w zasadzie jest to jedyne logiczne wytłumaczenie tego co się obecnie dzieje. Samo to powinno wzbudzić zainteresowanie ludzi,, chyba że ktoś ma inne pomysły?:-)

  Jedno co wiadomo na pewno to to, że te działania już dawno wykroczyły poza zakres pojmowania rzeczywistości w kategoriach, sława, władza, bogactwo.

 3. krnabrny1 says:

  W Izraelu zdają się również orientować w tym co jest grane:)
  https://www.jpost.com/israel-news/protests-against-public-corruption-outside-pms-residence-roads-blocked-634630

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Protesty przeciwko publicznej korupcji poza rezydencją premiera, drogi zablokowane
  Protestujący skandowali: „To nie jest kryzysowy rząd do walki z koronawirusem, ale skorumpowany rząd do walki z obywatelami”.
  Przez TOBIASZ SIEGAL 10 LIPCA 2020

  Tysiące protestujących zebrało się przed oficjalną rezydencją premiera Benjamina Netanjahu na Balfour Street w Jerozolimie w piątek po południu, aby protestować przeciwko publicznej korupcji , zgodnie z N12 News.
  Protestujący podobno zablokowali główną drogę prowadzącą do oficjalnej rezydencji, skandując: „To nie jest nadzwyczajny rząd do walki z koronawirusem, ale skorumpowany rząd do walki z obywatelami”.

  Protesty są prowadzone przez generała brygady. (Ret.) Amir Haskel, aresztowany około dwa tygodnie temu podczas podobnych protestów przed rezydencją premiera przeciwko korupcji publicznej. Jego aresztowanie doprowadziło do jeszcze większej krytyki, a ludzie twierdzili, że jego aresztowanie miało charakter polityczny.
  Po zwolnieniu z więzienia, na podstawie nakazu sądowego, Haskel powiedział dziennikarzom: „Mam wiadomość dla Benjamina Netanyahu – byliśmy uwięzieni w więzieniu w Hadarim na 15 godzin. Nie jest to przyjemne doświadczenie, ale też nie jest straszne … Jeśli Netanyahu zostaje uznany za winnego w sądzie. Myślę, że jego upadek będzie ciężki i bolesny, więc sugeruję, że osiągnie jakieś porozumienie i opuści nasze życie.

Wypowiedz się