To nie geny determinują nasze życie, lecz sposób postrzegania otaczającej rzeczywistości, czyli USZY DUSZY – DR Bruce Lipton

Dr Bruce Lipton jest czołowym przedstawicielem nurtu, który dokonuje przewrotu „kopernikańskiego” w biologii i medycynie.

My nie jesteśmy ofiarami naszej genetyki, jest to kłamstwo takie same jak to w średniowieczu, że „Ziemia jest płaska, a kto będzie szedł do końca Ziemi to wpadnie do piekła”.

W istocie o naszym życiu i zdrowiu decydują następujące czynniki: co jemy i pijemy, jakim powietrzem oddychamy, w jakim środowisku mieszkamy i pracujemy, co myślimy, co czujemy i w co wierzymy.

Redakcja KIP

 

Opublikowano za: Efekt Setnej Małpy

Jeżeli lubisz moje autorskie poczynania, rozważ proszę, czy może: * wesprzeć czasami autora na Patronite: https://patronite.pl/andreas * zasubskrybować mój kanał Efekt Setnej Małpy * wrzucić “Uszy Duszy” gdzieś dalej do sieci, żeby były dostępne także dla Twoich znajomych i żeby Efekt Setnej Małpy rósł w siłę * dać łapkę w górę Photo Credits: Zdjęcie Bruce’a Liptona na miniaturce filmu zaczerpnąłem ze strony: https://globalhealthclinics.co.nz/ Zdjęcie psychodelicznego kota (i jego lustrzane odbicie) otwierające film: znalazłem je na https://magivanga.com/2015/11/17/20-p…, ale nie znalazłem źródła/autora tego zdjęcia, więc jeżeli go znasz, napisz do mnie proszę o tym w komentarzu albo na maila: poczta@efektsetnejmalpy.pl

Link do skróconej wersji wywiadu na kanale YT LondonReal: https://www.youtube.com/watch?v=nkQqx…

Link do pełnej wersji wywiadu na stronie LondonReal: https://londonreal.tv/dr-bruce-lipton… #UszyDuszy

Wybrane komentarze

Tomasz Nowak 1 tydzień temu

Dopiero dziś wpadłem na ten kanał, choć Nawigatorów staram się oglądać regularnie. Czyli miesiąc po dyskusji. To cenne, co pan i Bruce Lipton wnosi do zrozumienia kondycji człowieka, a jednak … Nie ma tu nic o oddziaływaniu Sfer Wyższych, jakkolwiek by ich nie nazywać. Przychylam się do koncepcji dr Wożnego do  odziaływaniu na naszą psychikę, czegoś co On nazywa oddziaływaniem energii wyższych, kierujących w znacznej mierze naszym postrzeganiem i rozumieniem. Wg dr Wożnego Ziemia jest inteligentnym projektem, którego realizacja trwa wiele miliardów lat, i jest w znacznej mierze sterowany. Jeśli więc szykowana jest nam mała lub większa zagłada, to jesteśmy w zasadzie bezradni (z korzyścią dla planety). Gdy popatrzeć spokojnie na masowe ogłupienie ludzi, nie tylko korona świrusem, to mnie przynajmniej wydaje się niemożliwe, by ludzie byli tak głupi, potrzebne są jeszcze inne środki kodowania umysłów poza standardowymi “mediami koszernego ścieku”. Trwająca w martwocie nauka, w zasadzie nie podejmuje nowych wyzwań, gdyż mogłoby to narazić na szwank jej sponsorów, którym wiedzie się znakomicie w każdym aspekcie rzeczywistości. I tu zasadnicze pytanie, czy wiedzie się tak dobrze, bo realizują program Sił Wyższych odnośnie naszej Planety ? 

John Common

Oszukują nas od dawna, a nawet teraz ze wszystkim, a też i z medycyną. Nie mam czasu tłumaczyć ale streszczam dr Thomas Cowan i wielu innych. Też jestem doktorem ale raczej powoluje sie tu na innych. https://www.youtube.com/watch?v=m3LgrcDAlJs

Cowan odkrył i nie narzuca tylko dzieli się swoimi odkryciami, a są według mnie ogromne i rewolucyjne.

Na podstawie jego wypowiedzi i innych w tym niemieckiego doktora który współpracował z WHO, stwierdzają, że żadne protokoły naukowe nie były stosowane wobec obecnego stanu wyjątkowego, znaczy wiemy o co chodzi.

Wobec tego, a szczególnie jasno mówi Cowan, że absolutnie nie można stwierdzić, ilu ludzi ten wirus uśmiercił i czy w ogóle. Cowan wyjaśnia, że tak naprawdę, to wirusologia nie wie prawie nic o infekcji wirusów, ani w ogóle wiele o wirusach.

Jego rewolucyjna teoria jest (on to wyjaśnia na swych wykładach), że wirusy nie są tym, co nam mówią że są. On twierdzi ze wirusy to odpowiednik smarków, pryszczy, czyli sposób na wyrzucanie trucizn z organizmu.

Thomas mówi ze toksyny niszczą nasze DNA i one zapakowane są wydalane, czy się tak czy inaczej manifestują, a pseudo nauka twierdzi ze to wielkie wirusy nie wiadomo skąd nas atakują. My je wytwarzamy przez zniszczenie naszego DNA. Twierdzi w swoich teoriach opartych na studiach i obserwacji, że nikt nie wykazał naukowo, ze wirusy infekują, a zwłaszcza w sposób jak nam głoszą. To wszystko jest wiara naukowa. a nie fakty.

Cowan twierdzi ze serce nie jest pompą napędzającą krew. Owszem bierze udział w krążeniu krwi, ale nie jest pompa napędzająca. I świetnie wyjaśnia w szczegółach.

Powiem w ogromnym skrócie, że w zdrowych naczyniach krwionośnych krew (woda) sama krąży. (nikt nie twierdzi ze serce nie jest potrzebne, ale ma inną funkcję niż nam mówiono). I tu odsyłam do experta Pollok na temat wody biologicznej. Pollok prosto pokazał, jak woda sama przepływa przez rurkę biologiczną bez pompy i bez ustanku w nieskończoność. Jest energia potrzebna, ale ze słońca ale nie tylko.

Medycyna w zakresie chorób przewlekłych lub bardzo poważnych poszła i idzie w zupełnie złą stronę. Podam jego częste przykłady. Wbije ci się drzazga i jej nie wyciągasz. Zaczyna ropieć. Czy ropa to kuracja (wybaczcie za mój słaby polski) czy choroba? Na pewno ropa to kuracja (leczenie). To jest sposób organizmu i jedyny sposób na uzdrowienie w tej sytuacji.

A co lekarz robi? Och, ropa, tam jest pełno staphyllococus, to znaczy infekcja, to konieczne jest podać antybiotyki. Czyli przeszkadza naturalnemu procesowi uzdrawiania. (czasem jest to konieczne). I dalej mówi. Gdy palisz to wdychasz mnóstwo drzazg, które usadawiają się w płucach. I co lekarz robi, gdy masz problem z płucami? Daje antybiotyk czy znowu przeszkadza w naturalnym procesie organizmu w usunięciu tych drzazg, tych trucizn. I po latach dostajesz raka płuc, idziesz do lekarza i pytasz skąd? Nie wiem mówi lekarz. Bo nie wie ze lekarz wywołał raka antybiotykami.

Wracam do tematu i szczepionek. Cowan podał wiele przykładów konkretnych chorób tzw. zakaźnych i ich szczepionek. Nigdy nikt nie wykazał naukowo ze szczepionki w ogóle zabezpieczają przed choroba. Zawsze jest to manipulacja danymi i wiara w medycynę, a nigdy nie są to fakty. Aluminium musieli dodać do szczepionek, bo nie dawały żadnych w ogóle wyników. I co Al robi? Wyzwala produkcje antyciał na prawie wszystko. Np ludzie są uczuleni na orzeszki ziemne i nie wiadomo skąd. Wiadomo, olej arachidowy się stosuje do szczepionek. I wszelkie choroby autoimmunologiczne, się biorą z aktywności Al. I tak choroby tarczycy, artretyzmu i nadaktywności dzieci są właśnie stad. I to zwykle na cale życie. Wymieniał wszystkie niedawne pandemie i powiedział, że nikt nigdy nie wykazał naukowo ze oskarżane wirusy to spowodowały. Wszystko było na wiarę lub politycznie.

Obecnie wyjaśnia kolejną swoją teorię opartą na badaniach lub ich braku i własnym doświadczeniu, że w Wuhan i Italy, kilka faktów przyczyniło się do zwiększonego lokalnie problemu, a być może śmierci. To jest duże zanieczyszczenie powietrza w tym biodiesel w Italy produkowany z GMO corn, a też i glyphosite. Także w obu miejscach stosowano masowe szczepienia, tygodnie bądź miesiące wcześniej. I te czynniki według jego teorii stanowiły główne trucizny dla organizmów i zamanifestowały być może zwiększoną zachorowalnością bądź śmiercią. Powtarzam, nikt naukowo nie stwierdził, że w ogóle wirus infekuje, a tym bardziej nic prawie nie wiadomo o tym najnowszym.

Przy innej okazji mówił, że ludzkość dzięki szczepionkom i wymienionym truciznom, a w tym wiele uwagi poświęca na elektromagnetyczne trucizny, czyli mobilne telefony, a szczególnie te 4G i 5G. Ludzkość mówił idzie ku samo zagładzie.

Zapytany o odtrutki nie poleca, ani nie zabrania ziół, czy witamin, ale twierdzi żeby zastosować, to co Hipokrates mówił; pierwsze nie szkódź, nie truj. Wiec nie mobilne telefony, nie komputery i nie szczepionki, ani nie antybiotyki, na wszystko, a nawet w hodowli zwierząt. A też chodzić boso, przebywać na słońcu i pomagać ludziom, którzy sami nie potrafią sobie pomoc. Nawet teraz w kryzysie. To jest odtrutka dla nas. Powrócić do natury. I trudno wystarczająco powiedzieć o czystej i naturalnej wodzie. Ale to ogromny temat. Dodam od siebie. Komórki to samo zło z każdej strony. To jest i dwoneczek u szyi owcy, to tworzenie raka, lub podobnych problemów, to sprawa antyspołeczna. Uważam że wszystko elektryczne musi mieć kabel. Wiele jest na ten temat badań i jest to pewne. Gdy idę na plaże, to aby zażyć słońca i spokoju, a nie gadać do małego g..ka. Owszem dbać o zdrowe żarcie, ale przede wszystkim o wodę i jak żyjemy, chodźmy boso i miłość szeroko pojęta. Dał przykład gdy starszy człowiek upadł w sklepie i leci krew z jego głowy. Stoją barany (mój komentarz), w kolejce w odległości i nikt nie zapyta go czy jest ok, nie zadzwoni po ambulans, tylko każdy głowę odwraca lub się gapi w małe g…ko. W ten sposób mówi Cowan, to szybko dążymy ku samozagładzie. Sumując, Cowan mówi ze medycyna zwykle myli problem ze zdrowieniem i przeszkadza, czyniąc nas naprawdę chorymi. Nikt nigdy naukowo nie wykazał czym wirus jest i czy infekuje, jak mawiają. Nikt nie ma prawa mówić z jakiego powodu obecnie rzekomo więcej ludzi umiera. Strach robi więcej szkody niż wiele trucizn. Są inni wybitni doktorzy, co twierdza że większość chorób ze strachu się bierze, niż z materialnych powodów. Zanieczyszczenia elektromagnetyczne w tym kuchenki, są groźniejsze niż się wydaje. Pewna pani badacz na wykładzie w Au, powiedziała, jakie to poważne, a mówiła głównie o noszeniu w kieszeni i poważnej szkodliwości, nawet gdy go nie używamy, ale badania jakoś są zabronione. Szczepionki na pewno tworzą wiele problemów i nikt naukowo nie wykazał, ze są w ogóle pożyteczne. Dodam. Nikt nie bierze wcale odpowiedzialności za skutki niepożądane. Pomyślcie o tym. Wierzyc czy zobaczyć ewidencje faktów?

Andrzej Duchnik

Jesteśmy płynącym strumieniem energii stworzonej z atomów a atomy nigdy nie umierają, atomy tylko zmieniają stan, aby stworzyć inna formę. Czyli czym dłużej chcemy pozostać w obecnej formie (stanie) musimy zwrócić więcej uwagi na to co właśnie usłyszałem, musimy zdobywać więcej wiedzy na temat właściwej dystrybucji naszej energii.

Michał Katafiasz

Umysł jest pierwotny wobec genów, a nie odwrotnie. Jest to „przewrót liptonowski” w nauce, który uruchamia ruch Ducha, a zatrzymuje ruch materii! A jeśli chodzi o to dlaczego aktywizuje się hormon stresu właśnie w warunkach kwarantanny  czyli inaczej przymusowego nieprofesjonalnego detoksu to proszę posłuchaj i poczytaj https://www.facebook.com/168276260040536/posts/1388968811304602?d=n&sfns=mo

Ewa Kozdrowska

Dziękuje bardzo za piękny wykład i przybliżenie tematu świadomości, który jest bardzo ważny w obecnym czasie, aby ludzie obudzili swoja moc i uwolnili lek i strach, który prowadzi do destrukcji z największą wdzięcznością.

Hekena Balant

I KOLEJNY UMYSŁ CO ZAPISAŁ SOBIE PROGRAMY MYŚLI ŻE JEST DUSZĄ I RODZAJEM ŻEŃSKIM DO TEGO. TAKIE BABY  W MESKICH CIAŁACH KTÓRYMI ŻĄDZI SEKS

Kasia Balee

Walka z wirusem? Przecież to proste… Odetnij dopływ zainfekowanych strachem informacji, zrób sobie reset systemu, zainstaluj antywirusa w postaci tarczy mentalnej i wgraj pozytywne programy. Jesteście zdrowi, tylko musicie sobie to uświadomić. Pozdrawiam

Klaudia Moj

Nie przypuściłabym, że YouTube podsunie mi tak wartościową treść. Wspaniały materiał, wysłuchałam z wielką uwagą i przyjemnością ! Życzę rozwoju kanału i zostawiam subskrypcję

zbyszek Pol

Medialna pandemia paniki i strachu , którą oni tworzą pod pozorem virusa przechodzi w dalszą fazę, zachowajmy spokój i rozwagę. Ziemia była bardzo rozchwiana, a po kwarantannie się ustabilizowala, lecz zagrożenie nie minęło. GLOBALNA APOKALIPSA JEST W TOKU. – Ważne jest, kim jesteś, dokąd zmierzamy, i co tak naprawdę teraz się dzieje. Wieczne Światło jest we wszystkim co nas otacza, bo jest Wiecznym Życiem w nas i wokół nas. Bądźmy gotowi na zmiany globalne.

Anna Slipiec

Genialne, tylko tyle. Rzetelnie, konkretnie i na temat. Slucha sie Pana z prawdziwa przyjemnoscia, zadnego lania wody, kazde slowo niezbedne w wypowiedzi, kazde na wage zlota….bardzo dziekuje i slucham dalej….

Eko Wiedza

TYLKO Miłość jest realna…..wspaniała piosenka polskiego artysty https://www.youtube.com/watch?v=iPphq6wOeI0&list=PLm8i29PQFgC2vB19wdR8ZXf1FLxxtzg4z&index=3…i jeszcze jedna “PULSUJĄCA Moc”….płynie z naszych serc….https://www.youtube.com/watch?v=ZrZhW02Fmyw

Metka Meciucha

Rewelacja, słuchałam z wiekiem zainteresowaniem. Warto do tych informacji wracać, tak szybko nam to umyka i zapominamy. Ten wykład jest trochę jak zimny prysznic! Dziękuję

Peter Poraski

Prawdziwe fakty o wirusie, document po polsku. Prosze podac dalej do wszystkich kogo znacie. Niech narod sie wreszcie obudzi i przestanie tolerowac ten idiotyzm o epidemi.

Jurek z Bielska

Ciekawą informację znalazłem w wywiadzie. Potwierdzającą to, co głoszę od wielu lat. Mianowicie taką,że wirus jest polem informacyjnym / rezonansem, potrafiącym zmodyfikować kod replikacji białek. Białka z “błędem” są rozpoznawane przez system jako wrogie a stan zapalny jest metodą na zniszczenie tych białek.

MAYA

Ciekawe, że NIE-lekarz Bill Gates i NIE-lekarz szef WHO zmotywowali LEKARZA Szumowskiego argumentami na tyle przekonującymi i konkurencyjnymi do całej jego wiedzy medycznej że oto ten minister od zdrowia zaczął bezkrytycznie i z coraz wiekszym zaangażowaniem urządzać obóz zagłady w naszym kraju i jeszcze się odgraża potencjalnym eksperymentowaniem z użyciem szczepionek…choc jesli jednak brat mu je podrzuci to jest nadzieja, że moga byc mniej toksyczne…nieprawdaż?…

Norbert Sałek

@Modrak Ale najgorszy ze wszystkiego jest wirus wyparcia rzeczywistości. To jest dopiero bestia trudna do okiełznania. Wielu ludzi “świadomych” sobie z nią nie poradziło. Niestety podświadome programy lęku robią swoje…

Modrak

@Norbert Sałek Przyjrzyjmy się zatem przedmiotowej sprawie z szerszej perspektywy, bowiem gdy słowa poważnych badaczy nie stanowią odpowiedniego potencjału do własnej analizy, to być może wzmocnienie ich, poprzez dodanie obrazu, pozwoli dogłębnie zrozumieć powagę sytuacji, gdyż wywołanie lawinowego lęku w społecznościach, za pośrednictwem mediów głównego nurtu, to zaledwie preludium do dalszych części tego dramatu: od 9′ 30″ – https://youtu.be/CKjja58WcmQ

MegaRenegate1

Pandemia to fikcja jeżeli gdzieś się rozwija to jedynie w ma,,ss”medialnym ścieku i głowach ludzi zachipnotyzowanych tym ściekiem. Nie udało się wolnych ludzi zniewolić za pomocą walki z terroryzmem to sterroryzowali naiwnych plandemią grypy . Jeżeli chodzi o kovidowe statystyki są śmiechu warte . Nawet Twórca testu jaki teraz używają twierdzi, że nie jest to test miarodajny . Zresztą wystarczy otworzyć oczy i pójść do szpitala zakaźnego i zobaczyć na własne oczy czy faktycznie ludzie stoją w kolejkach padają i padają jak przysłowiowe muchy na stłoczonych korytarzach. 🙂 Pozdrawiam

Krzysztof Jarkowski

Publikacja taka jak ta powinna być rozsyłana na miliony adresów email z zaleceniem obowiązkowego czytania pod rygorem utraty zdrowia (taki kolejny przymus w czasach przymusów) . W kategorii filmików Youtube jest to TOP KLASA.

John Common

Te naturalne prawa beda niebawem panowaly w Polsce a moze i poza, gdys jest to prawda a jest w najlepszym interesie Natury aby prawda i zycie wygraly. Podstawy Naturalnych Zasady Prawa Polakow Na stronie internetowej rzadu widnieje taki napis. „Wszelka wladza spolecznosci ludziej poczatek swoj bierze z woli narodu.” Pokazuje nam esencje naszego prawa ale jest ono dla ciebie i mnie niedostepne. Jest kilka prawdziwych i wspanialych artykolow w Konstytucji 97 ale tez one sa lamane i niedostepne dla Polakow. Jest to skrocony zbior bez opisow i wyjasnien. Caly zbior tez jest dostepny. Zadady naszego naturalnego prawa beda rozpowszechnione wszedzie. Sa one bardzo podobne do naturalnych praw ludzi w krajach Commonwealth. Te prawa beda obowiazywaly w naszym kraju, w Polsce na zawsze. Ile cierpien i trudu musimy zniesc aby sie ich doczekac. Niektorzy z nas moga niedoczekac ich, niemniej one sa naturalne i one na pewno beda naszym prawem. W prostocie tez jest ich madrosc. Nawet pierwszy filar czyli podstawa praw, moglby byc wystarczajacy aby uwolnic wszystkich Polakow z niewoli i pozwolic na optymalny rozwoj. Jest kilka filarow i kilka praw. Pierwsze prawo jest tez mozna powiedziec wystarczajace wraz z pierwszym filarem. Ostatnie prawo jest rownierz naturalne i biorac na nasza burzliwa historie konieczne. Prawa te beda rozpowszechniane wszedzie czy sie to komus podoba czy nie. To sa nasze prawa i nasza wola. Z pewnoscia sasiednie narody wezma z Polakow przyklad i wprowadza podobne prawa u siebie. Prawo Narodu Polskiego jest zbiorem zasad prawnych które są w najlepszym interesie narodu jak i jednostek. Te zasady wypracowane przez ludnosc Polska a tez i swiatowa, przez wieki dziejow od poczatkow istnienia czlowieka. Sa one dobre. Ich cecha jest ze są dobrowolne, ze są one umowa czyli kontraktem a nie narzucone sila lub pod grozba kary. Prawo narodu jest zbiorem zasad prawnych regulujacych harmonijne wspolzycie wspolrodakow, dzielenie się zasobami, bez zaklocania spokoju i uznanych zasad spolecznych. Rzad jest zatrudniany przez spoleczenstwo aby zapewnic właśnie to – prezerwacje praw i interwencje w razie ich lamania. Art 30 Konstytucji 97. Filary czyli podstawa zasad prawa Nadrzedny cel zycia i zarzadzania krajem jest zapewnienie najlepszego interesu Polaków i Polski. Filar ten jest podstawowy i niezmienny. Prawa innych narodow czy grup czy miedzynarodowe dotycza tych co je ustanowili, nas dotycza tylko nasze prawa i sa one w naszym interesie. II. Polakami są wszyscy zrodzeni z rodzicow polaków a kazdy inny musi przestrzegac lojalnosci wobec Polaków i Polski. Jesli wola Polakow jest zaakceptowac na danym stanowisku pol Polaka, niech tak bedzie. Nadrzednym celem jest lojalnosc i najlepszy interes Polakow i Polski. III. Podstawowe prawa Polaków są niezmienne. Prawo Polakow jest wola Polakow i prawo musi się opierac na umowie Polakow. Mozliwe zmiany w przyszlosci mogą być dokonane tylko i wylacznie przez Narod i to w absolutnej lub przewazajacej większości. Nie mogą tego uczynic inne narody lub grupy niepolaków. Musi to być bezsprzecznie wola narodu Polskiego. Podstawowe Zasady Prawa Naturalnego Polakow 1. Zasada wzajemnosci. Znana jako: nie czyn drugiemu czego nie chcesz z powrotem. 2. Swietoscia jest moje cialo. Nie tykaj go. 3. Swietoscia jest moja wlasnosc. Ziemia do centrum Ziemi w glab i to co jestem w stanie administrowac do gory ponad powierzchnia. To jest moje na wieki. 4. Swietoscia jest umowa lub kontrakt jaka zawarles dobrowolnie i musisz się wywiazac gdyż jestes dorosly i odpowiedzialny. 5. Twoim prawem i obowiazkiem jest bronic się i twej rodziny i rodakow przed kazdym kto was atakuje nawet jeśli to będzie twój stroz czyli rzad. Zbior ten nie zawiera wtornych zasad ani innych drugorzednych takich jak zniesienie na zawsze immunitetow. Po wprowadzeniu tych praw, nie bedzie potrzeby aby nawet wspominac o takim bezprawiu jak immunitety. lmmunitety to wprowadzenie nieodpowiedzialnych ludzi aby sadzili lub rzadzili. Bezprawie calkowite. Milosc, pomoc, szacunek to zachowania budujace zycie, wypelniajace je. Nienawisc, zlosc, podlosc, obluda czy zniewalanie to zachowania niszczace zycie i radosc z niego. W interesie natury jest aby zycie wygralo czyli milosc i inne dobre zachowania a w tym i prawda. Dlatego tez nasze prawa wygraja z terrorem tyranii jaki od dluzszego czasu panuje w Polsce i na swiecie. My Polacy mozemy dumnie dac przyklad wielu narodom.

K M

W odniesieniu do naszego opamiętania i przebudzenia się, to rozumiem, że chodzi o zbiorowe podjęcie decyzji przez ród ludzki o samouwolnieniu się z opresji władców tego świata, eliminację tych władców w kreatywny sposób z tego świata oraz własnoręczne przeprowadzenie demontażu korporacji które niszczą przedsiębiorczość ludu i zapedzaja ich do niewolniczej pracy za miskę ryżu… Wierzę w ludzi ale takie podejście nawet dla mnie jest zbyt optymistyczne

Rem Ven

Według Polskiego epidemiologa w Polsce nie zmarła ani jedna osoba na kor-wir https://www.youtube.com/watch?v=fOEGGzeSO90 .Według niemieckiego patologa w Niemczech też nie zmarł na wira-świra – https://www.dorzeczy.pl/swiat/135485/zaskakujace-slowa-prof-medycyny-wirus-przesadnie-wplywa-na-nasze-zycie-jeszcze-nikt-nie-umarl-na-covid-19.html Wałek tysiąclecia…

Renata

Andrzeju, dzięki, ojej, lepiej nie mogło być i to w tak przejrzystej i zrozumiałej formie…Podziwiam.Oczywiscie temat to znów woda na mój młyn, bo Brucea Liptona poznałam kilka lat temu na konferencji w Mediolanie. Włosi zapraszali wszystkie wspaniałe postaci o alternatywnym podejsciu do egzystencji więc gdzie się dało to uczestniczyłam. B Lipton to genialny naukowiec i w dodatku gejzer energii, ojej….co za pasja… Dziękuję, że dokonałeś takiego wyboru i taaakiego streszczenia…. Każda informacja jest na wagę złota, może być źródłem inspiracji kiedy na naszych oczach rozpada się stary paradygmat i pragniemy wiedzy, która pomoże nam zakotwiczyć sie na Nowej Ziemi. Znalazłam ciekawą wypowiedź Bruce o kapitalnym znaczeniu odnośnie ponurej wizji vax. Oto link https://youtu.be/F8N8uJj2lRs. Są napisy po polsku. Musimy zdobywać wiedzę o nas samych i poznać nasze ograniczenia aby móc z nimi coś zrobić. Twoja wypowiedź porusza tyle wątków, o inteligencji naszego systemu obrony, który wlasnie teraz jest celem ataku, o umyśle swiadomym i podświadomym. To takie ważne. Podświadomy to ten, w którym zapisane są wszystkie emocje, przyzwyczajenia. Te, które są nam najbardziej znane to są właśnie te, które tworzą się do 7 roku życia i nasze życie kreujemy właśnie wg wzorców z przeszłości. Każda nasza emocja, przyzwyczajenie ma swój zapis w neuronach, swoją kombinację neuronową. Emocje nigdy nie są nowe, emocje są z przeszłości i odpowiadają za nasze wybory, decyzje, preferencje. Dlatego te pierwsze 7 lat w zyciu ma tak kapitalne znaczenie. Ta wiedza była dla mnie jak objawienie. Tak ważne jest o czym myślimy bo myśli to materia. Bardzo polecam wyjatkowy film pod tyt. What the bleep do we know? (Co my tak naprawdę wiemy) -Mark Vicente. Jest to film o Bogu i o fizyce kwantowej, o świadomości i o miłości. W połowie naukowy dokument, w połowie traktat o rozwoju duchowym. Wszystko zanurzone w fajnej narracji z zabawnymi akcentami i kapitalnymi efektami graficznymi. Bardzo na. Na youtubie jest w całości z napisami jak i w odcinkach. Warto wybrać dobrą jakość. Oto link do wersji pełnej https://youtu.be/cbB1PXbGg90 A dla tych co znają angielski wersja rozszerzona w dobrej jakosci – https://youtu.be/R6G3-Zc9mtM.

Rem Ven

Oprócz pana Liptona polecam posłuchać pana Grega Bradena – https://www.youtube.com/channel/UC1s4h_N2io3pEoF84id1a-Q

Tomasz

To chyba wyjaśnia wszystkie “strachy” cywilizacji Homo sapiens sapiens. Od “starego testamentu” po współczesną religię wiary w “TVautorytety” mamy “serwowany” permanentny system socjotechnicznej pandemii strachu. Bruce o tym pisze… ale “administratorzy” o tym wiedzą… od tysięcy lat. Dziękuję za kolejną wrzutę na Ucho Dusz.

Ewa J 2 miesiące temu

Bardzo dziękuję za dzisiejszy przekaż. Chcę się tylko odnieść do afirmacji, które rzeczywiście są wspaniała techniką. Bliższe jest mi jednak podejście Zelanda.Przypomnę pierwszą zasadę :świat jest zwierciadłem i odbija w sobie co o nim myślisz. Jeśli w moim życiu odczuwam brak to czy powtarzanie:żyję w dostatku, ma sens?Calym sobą czuję, że to nie jest prawdą i powstaje jeszcze większy dysonans. Druga zasada transerfingu wskazuję nam kierunek: odbicie w lustrze kształtuje się w jedności duszy i umysłu. To w ich jednosci powstaje moc zdolna materializować, ale tylko to, co jest zgodne ze sposobem myślenia o sobie samym, swoim życiu i świecie. Trudność w tworzeniu polega na tym, że albo serce, albo umysł ma wątpliwości. Tak na marginesie, my nie musimy nic robić. Pokochaj siebie, swoje życie i świat, a Wszechświat wszystko zrobi za ciebie, w twoim imieniu. Serdecznie pozdrawiam.

raderello

Obserwuje ten kanal juz dluzszy czas ale dzisiejszy odcinek pozytywnie przebil moim skromnym zdaniem wiekszosc – prawda, madrosc i bardzo budujace wskazowki bo mozna przeciez nawet w tym zwariowanym czasie nadal pieknie zyc – spokoj wewnetrzny daje zdrowie zewnetrzne – to powinno byc w szkolach i bedzie – to juz tuz tuz ! dziekuje z calego serca 😉

Atma

W wielu kwestiach zgadzam się z Panem Liptonem, jednak co do roli wirusów w naszym organizmie wzięłabym pod uwagę podejście prezentowane przez medycynę germańską czy ajurwedę…. Pozwolę sobie zacytować fragment z książki Szczepienia Pełne kłamstw Andreasa Moritza dot. wirusów ” (…)wirusy są obecne w naszym organizmie nie bez przyczyny. Jest ich tam wiele – niektóre są nawet śmiertelne – o których obecności nawet nie wiemy. Są tam, aby pełnić konkretne funkcje. Te obojętne fragmenty białek, pomagają organizmowi w procesie uzdrowienia, tak jak bakterie i grzyby wspomagają rozbijanie uszkodzonych lubi obumarłych komórek.Kiedy organizm jest zniszczony i słaby to drobnoustroje zostają aktywowane i pomagają uzdrawiać ciało na wiele różnych sposobów. Zaczynają odżywiać obumarłe komórki i ich szczątki. Wspomagają też rozkład chemikaliów, aby zrównoważyć procesy niedoborowe i jak w przypadku nowotworów produkują dodatkowe komórki, aby “zadośćuczynić” uszkodzonym tkankom. Wirusy często pełnią funkcję rozpuszczalników, które rozbijają szkodliwe chemikalia a nawet toksyczne metale ciężkie i inne zanieczyszczenia. Im więcej toksyn w naszym organizmie, tym bardziej prawdopodobne, że ułatwi on wytwarzanie takich białek. Stąd też choroba to oznaka, że rozkład toksyn przekroczył poziom w obszarze, którego nasz organizm był w stanie sobie z nim poradzić.” Zmierzam do tego, że być może to jednak nie wirusy są winne chorobom a przecież na tym założeniu opiera się cała medycyna konwencjonalna. Nasza kreacja a więc tzw. czarne myśli z pewnością mogą znacznie osłabić nasz system immunologiczny. Mocno przetworzone pożywienie oraz brak słońca – które to powoduje wytwarzanie przez nasz organizm niezbędnej do optymalnego działania naszej odporności wit D także (latem ludzie masowo stosują kremy z filtrem, co uniemoźliwia produkcję wit.D o czym mówi także dr Jaśkowski). Trochę się rozpisałam, jednak uznałam iż ta kwestia wymaga zasygnalizowania. Kreujmy zatem zdrowie i dostatek! Wszystkiego dobrego!

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=rg_IU3j3JkM&feature=youtu.be

Wypowiedz się