Pełzający zamach stanu w USA za pomocą metodyki „kolorowej rewolucji”.

Publikujemy dwa nagrania filmowe NTV z Wrocławia z relacjami  dwóch różnych osób, o aktualnej sytuacji w USA, czego nie usłyszymy w żadnych „polskojęzycznych” mediach.

Przedstawione przez tych korespondentów fakty, wydarzenia i ich kulisy,  pozwalają stwierdzić, że w USA trwa próba zamachu stanu za pomocą „kolorowej rewolucji”, przetestowanej już w wielu mniejszych krajach, przez te same kręgi globalnej władzy. Ten pucz ma na celu rozbicie USA na wiele krajów oraz wykup po cichu wszelkiej możliwej własności za spekulacyjne fałszywe pieniądze.Plan rozpadu USA na wiele państw był długo przygotowywany, ponieważ Izrael ustanowił swoje funkcjonujące ambasady w każdym ze stanów USA. Należy tu dodać, że założycielami i właścicielami Izraela są: Klan Rothschildów i… Watykan, patrz: Watykan jest właścicielem większości ziemi w Izraelu.

Podobnie próbowały rozbić Rosję na 10 krajów w latach dziewięćdziesiątych, te same siły globalistyczne. Uniemożliwił to Władimir Putin po dojściu do władzy, zapobiegając także kolejnym próbom. Za to przez długi czas miał przypinaną „gębę” najgorszego tyrana, porównywanego ze Stalinem, czy Hitlerem. Do Hitlera porównuje się także Donalda Trumpa.

Redakcja KIP

 

Za: niezaleznatelewizja

 

Za: niezaleznatelewizja

 

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    ja uważam ! i mam na to dowody ? ze :różnica miedzy republikanami i demokratami i ichnimi 🙂 programami 🙂 sprowadza sie do sterzenia, nasycenia ! trucizny w PRZYMUSOWYCH szczepionkach ! TAK BYLO DO TEJ PORY ! I TAK BEDZIE DALEJ ! BO…..TAKA JEST POLITYKA SEKRETARZY BOGOW ABRAHAMOWYCH ! ZPOD ZNAKU KRZYZA , POLKSIEZYCA I GWIAZDY DAVIDA!

Wypowiedz się