Kwarantanna to więzienie: Noszenie maski, Blokada, Zapaść ekonomiczna, Śmiertelność,

Kwarantanna jest więzieniem
  • Noszenie maski jest przejawem wojennej histerii
  • Blokada stanowi naruszenie naszej wolności
  • Szkody ekonomiczne są znacznie większe niż wpływ COVID-19
  • Śmiertelność jest bardzo zawyżona
  • Zespół Q i Trump zaprezentowany na Soundcloud
Koronna mistyfikacja 

Większość ludzi jest wystarczająco kompetentna i rozsądnie inteligentna, ale w obliczu porządku publicznego natychmiast traci rozum.

Każdy powinien wiedzieć, że tworzenie kopii: drukowanych walut i cyfr na kontach bankowych jest bezwartościowe. Uważają jednak, że banki centralne mogą kopiować ich biliony, a te w magiczny sposób będą reprezentować prawdziwe bogactwo.

Twarzą w twarz, unikając konfliktu, ale wypuszczają rząd i media wymyślając nędzną wojnę przeciwko małym krajom, narkotykom, ubóstwu, terroryzmowi, a teraz cząsteczkę wirusa, dla której są gotowi w pełni poprzeć wojnę.

Od marca BIEŻĄCEGO  roku rasa ludzka jest w stanie wojny z Nową Plagą, która może zarazić ludność, zabijając miliony. 

Nikt nie pytał, czy tak się stało, ponieważ całkowita śmiertelność, oficjalnie związana była z wirusem koronowym, chociaż na całym świecie znacznie się zwiększyła, nie więcej niż 400 000 zgonów po trzech miesiącach. Do 17 marca „nagły wypadek” był oczywiście błędem. Włosi przedstawili dowody. To było ponad 70, z istniejącymi wcześniej problemami zdrowotnymi, dla których śmierć przyszła, ale nie cała ludzkość.

Podobnie jak w przypadku sezonowych przeziębień i grypy, zabija tylko starszych i chorych. Mediana wieku śmierci we Włoszech wynosiła ponad 80 lat. W końcu wszyscy umrzemy, jedyne pytanie brzmi, kiedy?

Włoski raport ujawnił, że do połowy marca nikt nie zmarł przed ukończeniem 30 lat z powodu wirusa we Włoszech, podczas gdy wśród osób poniżej 50 roku życia zmarło tylko 17 osób. A wszyscy poniżej 50 lat zmarli z powodu wirusa, ale nie z powodu wirusa. Ponieważ mieli wcześniej istniejące „choroby współistniejące”.

Innymi słowy; 99% ofiar śmiertelnych miało wcześniej występującą dolegliwość. Między młodymi a starymi istnieje około pół wieku i tysiąckrotnie większa różnica w śmiertelności. A jednak obie grupy są zamknięte razem.

Ogólnie rzecz biorąc, około połowa zabitych przez wirusa to ludzie mieszkający w domach opieki, którzy zatrzymują się gdzieś pomiędzy szybką i powolną śmiercią. Co więcej, wszystkie dowody, które pojawiły się od tego czasu, potwierdziły, że ten wirus nie jest masowym zabójcą. 

Zamiast tego pomaga jedynie tym, którzy już udali się do grobu, aby dostać się tam nieco wcześniej. Dla wszystkich innych jest to kolejne ryzyko życiowe.
A w przypadku osób poniżej 60 roku życia ryzyko to jest takie samo jak w przypadku jazdy do pracy.
Mając te fakty na wyciągnięcie ręki, władze powinny były natychmiast spojrzeć narodowi w oczy, powiedzieć prawdę i odwrócić ich politykę aresztowania w Universal House.
Osoby bezbronne powinny zostać ostrzeżone, domy starości mogłyby być bronione, a reszta populacji miałaby swobodę korzystania z własnego osądu.
Noszenie maski jest przejawem wojennej histerii. Zamiast tego „błąd” przerodził się w oszustwo. Media, rządy i eksperci zdrowotni wywołali histerię wojenną. 
Noszenie maski stało się przejawem nie tylko obywatelskiej cnoty, ale także posłuszeństwa. 
Sprzeciw został ukarany grzywną i został odrzucony jako antyspołeczny lub zdradliwy. 
Dorośli rzucili sobie wyzwanie: „Dlaczego nie nosisz maski?” 

Kultura stała się; nie noszenie maski nie jest w porządku, narażając zdrowie innych ludzi!

Media próbowały udawać, że toczy się bitwa między „nauką” noszącą maski i demaskowaną polityką innych. Ale gdzie jest nauka?

Czy istnieją dowody na to, że społeczeństwo bez maski będzie w gorszej sytuacji niż społeczeństwo, w którym maski są obowiązkowe? 
Nie istnieje. 
Niektóre miejsca wymagają masek na twarz: niektóre nie. Niektórzy je noszą; niektórzy nie. 
Nawet kontrolowana przez DS-Cabal Światowa Organizacja Zdrowia kwestionuje teraz potrzebę masek.
Oto nowa wytyczna: jeśli jesteś zdrowy, musisz nosić maskę tylko wtedy, gdy opiekujesz się osobą z COVID-19. 
Niemniej jednak, jako że pozorna nauka została wykluczona, a zdrowy rozsądek zapomniany, szalone przepisy pojawiły się na całym świecie, aby wymusić blokadę.

Najwyraźniej przygotowuje ludność do uwięzienia w więzieniu Nowego Porządku Świata.

Powiedziano, że świeże powietrze i słońce pomogą powstrzymać wirusa, ale sporty na świeżym powietrzu zostały anulowane; dzieciom, którym wykazano, że są odporne na tę chorobę i nie niosły ich innym, zabroniono chodzenia do szkoły i zniechęcano do zabawy na świeżym powietrzu, nawet letnie obozy i letnie wakacje musiały zostać odwołane, ponieważ przestępcy zdrowotni załamali się. 
Pozwolono ci prowadzić samochód bez rodziny, ale nie wolno wsiadać do łodzi.
Pozwolono ci kupić losy, alkohol i marihuanę – były „niezbędne” – ale chodzenie do kościoła było zabronione. 

Restauracje, bary, wydarzenia sportowe były niedostępne, nawet dla osób z niemal zerową szansą na śmierć z powodu wirusa. Możesz jechać na pole golfowe, ale nie możesz grać w golfa.

Mieliśmy płakać łzami za 400 000 ofiar COVID-19, ale co do 647 000 osób umierających co roku z powodu chorób serca, 606 000 ofiar raka i 167 000 osób, które giną w wypadkach drogowych, nie było ani słowa. 

Blokada stanowi naruszenie naszej wolności. Ludzie mogą zostać aresztowani i osadzeni w więzieniu za naruszenie blokady uzupełnione powiadomieniem z rejestru karnego, ale skazani przestępcy zostali wypuszczeni, ponieważ przebywanie w więzieniu może być niebezpieczne dla ich zdrowia! 

Do tej pory oszustwo COVID-19 kosztowało podatnika około 10 bilionów dolarów na całym świecie. To tylko pieniądze; koszty utraconych szans, oburzenia i niedogodności nie są jeszcze znane.

Setki włoskich demonstrantów, zwanych Pomarańczowymi Kamizelkami, zebrało się w Rzymie i porzuciło maski w proteście przeciwko ograniczeniom rządu.

Mówcy podczas protestu twierdzili, że blokada stanowiła naruszenie wolności, a niektórzy mówili, że pandemia „ nigdy nie istniała ” i że politycy podjęli ją w celu wzmocnienia swoich własnych uprawnień. 
Szef partii ligowej Matteo Salvini, były minister spraw wewnętrznych, poprowadził marsz w innym rejonie Rzymu i zażądał ustąpienia rządu. Szkoda ekonomiczna jest znacznie większa niż wpływ COVID-19
W ciągu ostatnich pięciu miesięcy świat został zalany pandemią wirusów, która wywołała krach gospodarczy, a w Stanach Zjednoczonych 40 milionów bezrobotnych, podobnie jak w UE.
A teraz obserwujemy nasilenie się niepokojów społecznych zainicjowanych przez Antifę w dużych miastach, aby zablokować cykl wiadomości, ponieważ nic więcej nie można powiedzieć o pandemii. 
Gospodarcze i społeczne szkody uboczne są znacznie, ale znacznie większe niż wpływ COVID-19- pod względem liczby ofiar śmiertelnych z powodu odroczonego leczenia raka, serca i innych chorób zagrażających życiu, załamania infrastruktury społecznej, rozpaczy, samobójstwa, bezrobocia – brak przyszłości; dla wielu świat zawalił się jak domek z kart – bez żadnej perspektywy, nic.

Już teraz – z niewielkim wierzchołkiem góry lodowej – świat stoi w obliczu 2 miliardów ludzi bez pracy w ciągu kilku miesięcy, zgodnie z aktualnymi informacjami MOP – zmierzającymi w kierunku rozpaczy głodu – i śmierci – z głodu, samobójstwa, zaniedbania pustki – beznadziejność. 

Bo Bill Gates – jak dotąd kryzys działa na jego korzyść. Ale sprawiedliwość zwycięży. Czy to z Gatesem, czy bez niego. Ludzie się budzą.

Ogólnoświatowa blokada wszystkiego rozgrywa się na naszych oczach, a następnie prawie każdy rząd tego globu z podobną surowością, kwarantanną, zamknięciem w domu dla prawie wszystkich pod „pretekstem” ochrony ciebie – ludzi – przed niewidzialnym wrogiem – wirusem korony. 

I każdy rząd wie, że to katastrofa dla gospodarki narodowej i światowej – to samobójstwo społeczne. A jednak idą w parze – z tymi rozkazami?

Wskaźniki śmiertelności są znacznie zawyżone. 
Jak większość z nas, którzy szukają własnych źródeł informacji, poza dominującym nurtem głównym, dyktowane lub wspierane przez rząd kłamstwa, gromadzenie danych i statystyki dotyczące infekcji COVID.
Z tego wniosek: wskaźniki śmiertelności są znacznie zawyżone i dobrowolnie sfałszowane, aby zwiększyć czynnik strachu i przedłużyć wszystkie destrukcyjne blokady.
Kiedy kłamstwo staje się prawdą, nie można się cofać. Ten okropny cheat jest aktywnie praktykowany w prawie każdym kraju.

Chodzi tu o Włochy, jak wyjaśniono powyżej. Innym przykładem jest Szwajcaria: oficjalny Szwajcarski Federalny Urząd Statystyczny (BAS, dla niemieckiego „Bundesamt für Statistik”), prowadzi rejestr wszystkich zgonów w tym tygodniu tygodniowo. W pierwszych 18 tygodniach 2020 r. (Kończących się 3 maja 2020 r.) Odnotowano faktycznie mniej zgonów niż w pierwszych 18 tygodniach 2015 r. – 25 400 (2020) vs. 26 596 (2015).

Jak to możliwe, jeśli oficjalna liczba zgonów z powodu korony śmierci wynosi w Szwajcarii 1 642 na dzień 24 maja 2020 r. Innymi słowy, prawie tyle samo osób umiera co roku z koroną lub bez. 

Ponieważ Szwajcaria ma 8. najwyższy wskaźnik zgonów w Covid w Europie, podobne całkowite wskaźniki zgonów można najprawdopodobniej znaleźć w innych krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych, tj. praktycznie bez zmian w pierwszych 18 tygodniach 2019 i 2020.

W statystyce pandemicznej można zaobserwować wiele wadliwych badań naukowych. 

Są to próby manipulowania krzywą w celu promowania szczepionek jako ostatecznego rozwiązania. 
Wiele z nich jest oszukańczych i zwodniczych. Ale jest w tym coś więcej niż tylko popełnianie szczerych błędów.
Jaki jest zatem motyw? 
Odpowiedź to: jest to idealna okazja, by ukraść więcej wolności konstytucyjnych ludzi i genialny system zapewniający całkowitą kontrolę faszystowską oraz więcej pieniędzy i władzy w dodatkowych zarobkach dla przemysłu farmaceutycznego i władzy dla polityków. Moce te współpracują, aby szerzyć strach i uciszać społeczeństwo, aby zaprzeczyć, a nawet zakwestionować oficjalną narrację.

O ile nie zostaną przedstawione solidne dowody, na przykład włoski poseł do Parlamentu oraz wielu lekarzy, wirusologów i mikrobiologów z Włoch i innych krajów europejskich, a także ze Stanów Zjednoczonych, każdy, kto odnosi się do podróbki i niewiarygodności statystyki, to: nazywany teoretykiem spiskowym – kłamcą. 

W niektórych krajach ludzie, którzy mówią prawdę, podlegają nawet grzywnom i ściganiu sądowemu.
Czas ujawnić prawdę i na całym świecie wiadomo, że wirus korony jest mistyfikacją 
Nawet zanim Obama objął urząd, polityka Deep State polegała na kontynuowaniu tego przez 8 lat Hillary Clinton. W ciągu tych 16 lat DS-Swamp zniszczyłby całą cywilizację Zachodu od wewnątrz. Dzięki Bogu, Q i zespół Trump przejęli kontrolę nad odwróceniem tego trendu na lepsze dla nas.

Być kompetentnym: bagno składa się z Hollywood, Wall Street, banków centralnych, Big Oil, Big Pharma, wszystkich rządów, zamówień medycznych, opieki zdrowotnej, drużyn sportowych, NATO, wojskowego kompleksu przemysłowego i wszystkich służb wywiadowczych, są to główne podmioty na bagnach. 

Wszystkie te strony ściśle ze sobą współpracują. I to jest gigantyczne bagno, przed którym stoi Trump Team i Patriots. Aby osuszyć bagno, wszyscy gracze, którzy popełnili pedofilię, zdradę stanu i korupcję, są publicznie ujawnieni, co ma teraz miejsce. To niesamowite, że nic nie może zatrzymać tego procesu.

Teraz ludzie mogą zobaczyć większy obraz, aby lepiej zrozumieć cele DS i MSM. Widzą, jak manipulowano zdarzeniem „Wirus Corona” i zamieszkami. 

Doprowadziło to do przebudzenia coraz większej liczby osób. A kiedy się obudzą, nie mogą już zasnąć. 
Zespół Trumpa i patrioci wiedzieli o tym wszystkim; są DS Cabal wiele kroków do przodu w walce o naszą wolność. Wkrótce będzie koniec gry dla DS!
Jeśli masy, ogromna większość populacji teraz bezrobotnych i porzuconych, wyrażają swój gniew, w jakiś sposób manifestując się, bez konspiracji ich moc jest tak wielka, że ​​są w stanie pokonać jutro rząd i kabałą Deep State.

Wcześniej czy później musi im to przynieść do głowy!

Z drugiej strony każdy, kto nie śpi, może zrozumieć, że ucisk ten nigdy się nie skończy, dopóki większość marionetek Cabałowych pozostaje nieznana opinii publicznej. 

I właśnie to robią teraz Q i Trump Team . Postrzegaj jako swój osobisty obowiązek pomagania i udostępniania tego i innych artykułów FWC wszystkim, których znasz, i poproś ich o zrobienie tego samego. W ten sposób większość obudzi się szybciej niż się obecnie spodziewano, a ludność szybciej uwolni się z niewoli finansowej.
Źródło:  Soundcloud https://soundcloud.com/ericalynnjoseph/q-and-trump-team-are-the-liberators
Tłumaczenie automatyczne

Wypowiedz się