Żydowskie media i reżimy terroryzują zachodnie społeczeństwa

Covid-19 – narzędzie syjonistycznego terroryzmu

Pluralizm mediów – prawo do funkcjonowania w państwie nieograniczonej liczby niezależnych środków masowego przekazu. Stanowi przeciwieństwo koncentracji mediów w państwach niedemokratycznych. Różnorodność mediów może być rozważana w kontekście społecznym, politycznym, a także ekonomicznym. – Taka jest treść definicji pluralizmu medialnego w Wikipedii.
Warto jednak zastanowić się, jak to możliwe, żeby wszystkie powszechne media serwowały społeczeństwu te same opinie, podpowiadały te same “słuszne” poglądy, które światły członek zachodniej, „międzynarodowej społeczności”, winien uznać za własne.
Trudno oprzeć się oczywistemu wrażeniu, że te tzw. niezależne media posiadają w istocie jeden ośrodek dyspozycyjny. Co gorsza wniosek ten nie dotyczy tylko jednego kraju, ale obejmuje cały tzw. zachodni świat, ponieważ „niezależne media” w każdym państwie głoszą te same treści.
Kto może być dysponentem tych mediów? Oczywiście posiadacz kapitału.
A kto, której nacji przedstawiciele zdominowali światowe finanse?
Pytanie pomocnicze: komu podporządkowane są banki centralne każdego państwa zachodniego świata?
Pozbawiono zachodnie społeczeństwa niemal wszelkich środków komunikacji społecznej i poddano propagandowej opresji jednego ośrodka dyspozycyjnego. Czy w takiej sytuacji będziemy potrafili zorganizować się i skutecznie przeciwstawić globalnemu żydowskiemu terroryzmowi USA-Izrael-Wlk.Brytania i lokalnym syjonistycznym żydowskim reżimom w państwach zachodniego świata?
Czy polskich żydowierców stać będzie kiedyś na refleksję – pytanie: z jakich powodów ich żydo-katolicki Kościół tak dzielnie wspierał V żydowską kolumnę w obalaniu PRL i potem w integrowaniu Polski z Zachodem, a nie ma najmniejszego zamiaru wesprzeć Polaków w walce z żydowskim reżimem IIIRP i z żydowsko-anglosaską okupacją Polski?
Funkcjonujących we współczesnej Polsce mediów nie można nazwać mediami polskimi, są to media polskojęzyczne, tzw. gadzinowe media służące wyłącznie obcym interesom.
Ponad sto lat temu, przed 1919r., w samym tylko Kijowie, Polacy wydawali 90 tytułów prasowych, a ile wydajemy dzisiaj … (?).

Jednak źle z mediami polskimi zaczęło dziać się wcześniej, bo już w XIX w. Np. „Przegląd Lwowski” z 1873r. zamieścił niepochlebną krytykę komedii „Obce Żywioły” A.Fredry – dotykała kwestii żydowskiej, żydowskiego szowinizmu, z polskiego narodowego punktu widzenia.
http://www.ultramontes.pl/Fredro.htm

Tej sztuki A.Fredry współcześni Polacy nie znają i w teatrze nie widzieli, i pewnie już nie zobaczą, a z pewnością nie prędko.

 O dziwo kilkanaście lat temu żydowska gadzinówka Michnika sprzedawała DVD z “antysemicką” sztuką W.Shakespeare’a „Kupiec Wenecki” z polskim dubbingiem, ale ponieważ akcja sztuki nie rozgrywała się w Polsce uznano, że można ją udostępnić polskiemu odbiorcy, być może właśnie jako przykład nagannego antysemityzmu, z którym walczy gadzinówka Michnika.
https://www.emag.pl/spektakl-teatru-tv-kupiec-wenecki-bbc-booklet-dvd-tymczasowy20180504009/pd/DL4S9LBBM/

Dariusz Kosiur

KOMENTARZE

“Trudno oprzeć się oczywistemu wrażeniu, że te tzw. niezależne media posiadają w istocie jeden ośrodek dyspozycyjny”. –

— Niestety, doszło do tego, że cały mainstream podaje jednolite informacje. Jak to jest dla nas niebezpieczne, widzimy teraz przy hucpie z covid19. Jeszcze jest trochę swobody w sieci, a tylko dlatego, że to wszechwładne centrum kocha pieniądze, a więc i te płynące z użytkowania przez nas internetu.

zygmuntbialas 05.05.2020 22:26:59

Taka prawda. 5*
Proszę zauważyć czego uczą na lekcjach historii !
Tam od szkoły podstawowej jest drenaż mózgów.
Przez ostatnie 30 lat żydowskiej w polskojęzycznych mediach tak ogłupiono miliony że mamy to co mamy. Nawet Polacy którzy prywatnie może nie darzą Żydów sympatią i tak głosują na żydo-ukro-pis. Bo im to wisi, ważne jest by mieli co jeść i pić.
Społeczeństwo w dosyć dużej ilości stało się bezmyślną masą. Mają sto tv kanałów co by nie wybrali to ta sama propaganda, pro izraelska, pro amerykańska pro natowska itd… oraz amerykańskie filmy o ” bohaterach” ratujących świat przed ruskimi, kosmitami , i smokami.

Prymitywizm ze zgnitego amerykańskiego Holywood, który ludzie łykają jak świeże bułeczki. Bez refleksji.

Monaco 05.05.2020 22:58:19

“Czy polskich żydowierców stać będzie kiedyś na refleksję”

refleksja autora jest troszkę naiwna.
Można zapytać inaczej i kogo innego; dlaczego, wiedząc że, jest tak, jak pisze autor, dlaczego te media się bierze pod uwagę, czyta, słucha i o nich dyskutuje?
Jeśli coś śmierdzi lub wygląda jak kupa, czy należy temu poświęcać swoją uwagę bardziej, niżby tylko pokazać innym, by patrzyli uważniej pod nogi?

dolby 06.05.2020 07:49:25

Fantastyczny artykuł o roli mafii żydowskiej w historii

oraz rozważania o tym jak może wyglądać upadek USA zdominowanego przez mafię żydowską (liberalną) z perspektywy zwykłego człowieka.

https://truthtopowernews.com/save-america-throw-landlords-under-bus-n3221

Lektura obowiązkowa dla każdego samodzielnie myślącego człowieka na świecie.
Materiał wart popularyzowania…i odkłamywania historii..
PISowcy, solidaruchy obowiązkowo przeczytać, przemyśleć, porobić notatki… będę pytał na oceny, będzie pisemny sprawdzian..
a jak nie to zgłosić się z rodzicami…
do dyrektora .. tego burdelu..

Oscar 06.05.2020 11:58:39

https://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/155073,zydowskie-media-i-rezimy-terroryzuja-zachodnie-spoleczenstwa

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tak, terroryzują, ale te wiadomości dla przeciętnego człowieka są jednak odległe, oto jak rozpościera się TERRORYZM nad USA. To coś co do tej pory Ci ludzie w Ameryce oglądali tylko na filmach lub wiadomościach TV z innych krajów.
  Do tej pory słyszałem jedynie o tym, ale ten artykuł zawiera treść konkretnej USTAWY!!

  https://www.fort-russ.com/2020/05/h-r-6666-force-entry-into-homes-and-take-children-unspeakably-evil-covid-19-legislation/

  TŁUMCZENIE WŁASNE:

  Od redakcji – pomiędzy e-mailami Abramovic, Weinergate, Podesta i Clinton, kiedy widzimy coś takiego, HR 6666 , musimy się zatrzymać i przemyśleć. Gdyby nie wszystkie połączenia, założylibyśmy, że tym razem trollują chrześcijańską bazę Trumpa. Niektórzy mogą powiedzieć coś świadomie ślepego, na przykład „ no cóż, to był kolejny numer rezolucji ” – jasne, ale Pelosi ma na całym świecie wpływ na to, jaki rachunek wprowadzą Dems.

  Ale to nie trolling, to kolejny poziom szaleństwa, który stał się światem. Mówi się, że tego rodzaju zło musi się jawnie ujawnić, aby jego moc mogła w pełni działać.

  Wiadomo już, że wśród najwyższych kategorii ryzyka handlu dziećmi i niegodziwego traktowania w celach seksualnych znajdują się dzieci w CPS – Child Protective Custody. Jeśli dorosły uzyska pozytywny wynik, CPS zabierze dzieci z amerykańskich rodzin.

  Każdego dnia rzeczy stają się coraz bardziej szalone.

  Mówimy to, wiedząc, że dla obywateli Ukrainy, Syrii, Iraku, Jemenu, Libii i innych krajów świat jest szalony od lat. Gdy imperium amerykańskie rozpada się i kabała Deep State rozpada się, widzimy, jak rzucają każde zaklęcie, które znają. Naprawdę niewiarygodne. Walczcie dalej, żołnierze polityczni FRN.

  Upewnijmy się, że Trump go zawetuje, i wyraźnie oznajmia, że ​​zamierza to zrobić.

  – Joaquin Flores, redaktor

  —————————————–

  Podczas gdy Amerykanie są rozproszeni przez media głównego nurtu o pandemii COVID-19, Kongres wciąż postępuje naprzód, tworząc ustawodawstwo, które ich zdaniem jest krytyczne podczas tego kryzysu zdrowotnego. Jednym z proponowanych przepisów jest H.R. 6666 COVID-19 Ustawa o testowaniu, docieraniu do wszystkich i kontaktowaniu się ze sprytnym akronimem TRACE Act (i nie zapominajmy o dość fascynującej numeracji 6666). Należy pamiętać, że cały tekst rachunku nie został jeszcze wydany.
  .
  HR 6666 został wprowadzony do domu przez Rep. Bobby L. Rusha (D-IL-1) 1 maja 2020 r. Ma on następujący cel:
  .
  „ Upoważnić Sekretarza Zdrowia i Opieki Społecznej do przyznawania dotacji uprawnionym podmiotom do przeprowadzania testów diagnostycznych w kierunku COVID-19 oraz powiązanych działań, takich jak śledzenie kontaktów, za pośrednictwem mobilnych jednostek medycznych oraz, w razie potrzeby, w rezydencjach osób fizycznych i innych cele. „

  .
  HR 6666 pozwoli federalnym osobom upoważnionym i zatwierdzonym na przeprowadzanie testów diagnostycznych w kierunku COVID-19 i innych powiązanych działań, takich jak śledzenie kontaktów, za pośrednictwem mobilnych jednostek medycznych i w rezydencjach osób, a także do innych celów.
  .
  Najbardziej interesująca część projektu ustawy znajduje się w sekcji 2:
  .
  „ Sekretarz Zdrowia i Opieki Społecznej, działając za pośrednictwem Dyrektora Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, może przyznać dotacje uprawnionym podmiotom na przeprowadzenie testów diagnostycznych w kierunku COVID-19, w celu śledzenia i monitorowania kontaktów zarażonych osób oraz wspierania kwarantanna takich kontaktów. „
  .
  Ustawa TRACE upoważnia Sekretarza Zdrowia i Opieki Społecznej do testowania osób w ich domach i pozostawia pozory ograniczeń z zastrzeżeniem „i do innych celów”.
  .
  Projekt ustawy zatwierdza wydatki w wysokości 100 miliardów dolarów na 2020 r. HR 6666 został wysłany do Izby Gospodarczej ds. Energii i Handlu z trzeźwością, na przykład w Waszyngtonie.
  .
  Change.org już działa na rachunku, jak pokazano tutaj :
  .
  Biorąc pod uwagę ten komentarz dr. Michaela Ryana, dyrektora wykonawczego Światowego Organizacji Zdrowia na temat programu pomocy w nagłych wypadkach podczas codziennego briefingu prasowego Światowej Organizacji Zdrowia w dniu 30 marca 2020 r. , Rozwój sytuacji w Izbie Reprezentantów nie powinien być zbyt zaskakujący:
  .
  „ W pewnym sensie transmisja została zdjęta z ulic i przeniesiona z powrotem do jednostek rodzinnych. Teraz musimy udać się do rodzin i znaleźć tych, którzy mogą być chorzy, usunąć ich i odizolować, w bezpieczny i godny sposób ”.
  .
  Rządy na wszystkich poziomach w Stanach Zjednoczonych wykorzystują pandemię, aby pozbawić Amerykanów ich praw obywatelskich, zasadniczo kwarantannie pierwszej i czwartej poprawki Konstytucji, prawa do swobodnego przemieszczania się i prawa do bezpieczeństwa w domu. Ustawa TRACE może być interpretowana jako kolejna próba kwarantanny praw Amerykanów pod pozorem koniecznej

Wypowiedz się