ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ

Polski już nie ma. Polska została zarejestrowana jako podatnik w Stanach Zjednoczonych, czyli jesteśmy korporacją.

To dlatego zmieniono nam tablice rejestracyjne, dlatego była zmiana województw, dlatego była zmiana dowodów osobistych. Dowody osobiste zostały zmienione, żeby zarejestrować nas jako podatnika w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to prawo powoduje, że my tracimy swoje człowieczeństwo, również prawo do posługiwania się prawem naturalnym. Obraduje się w nocy.  Rząd wprowadza różne ustawy,   dlatego, że jest to czas pracy w Stanach Zjednoczonych.

Nasze imię i nazwisko w dowodzie osobistym są pisane dużymi literami, bo dużymi literami wpisuje się korporacje, czyli my zostaliśmy korporacją, która się sama zatrudnia w kolejnej spółce matce jaką jest Rzeczpospolita. Kiedy wcześniej próbowano nam zabrać narodowość, robiono to oficjalnie (szablą, mieczem, ogniem, wynarodowieniem) w tej chwili to stało się, bo byliśmy uśpieni, nie zauważyliśmy tego. Nie ma czegoś takiego jak państwo Polskie. W związku z tym, że nie ma, a my czujemy się obywatelami, to powinniśmy wypowiedzieć posłuszeństwo, ponieważ to jest wrogie przejęcie. Jak jest wrogie przejecie, to jest powód do tego, żeby przykładem Islandii ogłosić dług haniebny i wygonić okupantów z naszego kraju. To nie są ludzie, którzy działają na naszą korzyść. To są ludzie, którzy zostali zatrudnieni przez korporacje. Wszyscy politycy, którzy działają na naszą niekorzyść, to są pracownicy korporacji.

Np. taki brat Morawieckiego Łukasz bardzo dobrze się ma. Jako prezes spółki, która działa na terenie Polski (matka tej spółki działa w Stanach Zjednoczonych) ze spółki córki jaką jest Rzeczpospolita pobrał sobie ostatnio 22 mln. naszych pieniędzy. Jesteśmy korporacją spółką córką, na usługi większej korporacji córki jaka jest Rzeczypospolita, która jest na usługach korporacji Stanów Zjednoczonych.

Rząd nie ma prawa nami rządzić. Sami się wybrali i dalej się sami wybierają.

Nie ma żadnej tarczy antykryzysowej, jest tarcza korporacyjna.

Link do dokumentu zarejestrowania Polski jako podatnik Stanów Zjednoczonych:

https://sec.report/Document/0001145236-12-000003/0001145236-12-000003.txt

Więcej na ten temat w filmie pod linkiem Wiedza dla Wszystkich:

https://www.youtube.com/watch?v=dI5TkqOTuUs&t=1228s

Opublikowano za: https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/154969,zeby-polska-byla-polska

Przekaz do ludzkości

Przekaz do ludzkości od Fabijenny. Siegfried poprosił Paulinę o przeczytanie przetłumaczonego z j. niemieckiego przesłania do ludzkości.

Fabijenna niemiecka dusza – tak przedstawia się ta Pani, która w nagraniach motywuje ludzi do tego, żeby pozostawać w pozytywnym myśleniu, pozytywnym działaniu.

W pierwszej części filmu Siegfried przedstawia jakby obraz ducha naszych sąsiadów Niemców. Dusza tego państwa się podnosi.

W drugiej części filmu Paulina czyta przekaz, który tyczy się Niemców, jest przekazem do nich, ale jednocześnie do reszty świata. Polska też pomału się budzi. Powinniśmy zrozumieć, że to my jesteśmy suwerenami, to my budujemy przyszłość i nikt nam nie będzie rozkazywał, a na pewno nie jakieś bandyckie rządy, które doprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy. Nie dajmy się dzielić. Bądźmy świadomi i nie gódźmy się na wszystko.

W maju wydarzenia, które będą miały miejsce, będą już zwiastunami nowej rzeczywistości. Obudzenie cały czas postępuje, ale im więcej ludzi będzie obudzonych, im wyższy będzie poziom świadomości, tym łatwiej szybciej i łagodniej te zmiany na dobre przejdą. Zadzieją się rzeczy, o których dzisiaj nam się nawet nie śni. Jesteśmy w środku Apokalipsy.

Zachęcam wszystkich do odsłuchania przekazu.

Dalsze przekazy w filmie Pauligk:

Opublikowano za: https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155067,przekaz-do-ludzkosci

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ha ha, świetnie!
  Nie powiem dobry manifest, nie powiem przecież żebyście rzucali koktajlami w placówki U.S. —skarbowego oczywiście:-)

  Na serio jednak od siebie dodam kochani że teraz dobry czas na działanie bo nasza „U.S. MATKA” właśnie umiera:-))))

  Poza tym nie zapominajcie o jednym, to wszystko to TYLKO ADMINISTRACJA.
  Papierowe umowy, które znaczą coś TYLKO DO MOMENTU KIEDY MA ICH KTO PILNOWAĆ:-))))))

  Ileż to razy , sprzedawano nas i kupowano. Ja siedzę w miejscu które kiedyś nazywało się Generalna Gubernia, albo Land szwedzki i licho wie jak ….TO TYLKo DZIECIĘCA ZABAWA W PAPIERKI.

  Podkreślam JEDNAK, ZBLIŻA SIĘ CZAS NA DZIAŁANIE.

 2. krnabrny1 says:

  Na zakończenie dodam coś od siebie.
  Jeśli szukacie Polski musicie zajrzeć w SIEBIE. Na zewnątrz jej nie dostrzeżecie, chyba że w oczach innego człowieka. Dlatego POLSKA ZAWSZE BYŁA I JEST POLSKĄ, PONIEWAŻ POLSKĘ TWORZĄ LUDZIE!!!

 3. krnabrny1 says:

  Aha i ku pamięci , pisałem o tym, ale przypominam.
  Z zapisków z okresu Imperium Rzymskiego no i Bizancjum, można przeczytać że ,
  kiedy to wszystko padło duża część Italczyków NAWET NIE ZORIENTOWAŁA SIĘ ŻE COŚ SIĘ STAŁO!!

  Tak tak, oczywiście wielu z nich wiedziało bo….nie przyszli poborcy podatkowi:-)

  Generalnie więc doradzam SZYKOWAĆ SIĘ I CZEKAĆ…TO SIĘ SAMO MUSI ROZPAŚĆ, KREW POLAKÓW JEST ZBYT CENNA ABY ZRASZAĆ NIĄ AMERYKAŃSKĄ CZY ŻYDOWSKĄ CZY JAKĄKOLWIEK INNĄ KORPORACYJNĄ MOGIŁĘ.

  KIEDY DZIAŁAĆ będziecie WIEDZIEĆ, jak nie dojdzie do Was 500+, renta, emerytura, pensja, zwrot podatku itp. itp.

  Ten czas nadchodzi już, widzę objawy, jednym z nich jest na przykład to że, już widzę że nie mają możliwości zwolnić przedsiębiorców z ZUS, świadczy o tym treść WNIOSKU O ZWOLNIENIE. Dali sobie czas do 30 czerwca na ROZPATRZENIE WNIOSKÓW. To może być pewnym SPUSTEM.

  Innym ZNAKIEM jest to że ponoć „rząd polski” zdecydował się na REZYGNACJĘ Z POMOCY UNIJNEJ. W tłumaczeniu oznacza to że Unia umywa ręce , nie da kasy pomocowej, bo sama też zdycha.

  Wiadomo że, rząd NIE DOSTAŁ KREDYTÓW w TYM ROKU, dlatego przyjęli tzw, BUDŻET ZRÓWNOWAŻONY, co oznacza że dochody mają pokryć wydatki.

  W podsumowaniu znaczy to TYLKO TYLE, że NIKT JUŻ NIE MA FORSY NIE TYLKo NA DOKARMIANIE SWOICH „PROWINCJI” ale nawet na UDAWANIE że to ROBI.

  Oczywiście należy mieć świadomość że W TYM SAMYM CZASIE, ARABIA SAUDYJSKA PODCIĘŁA SOBIE ŻYŁY NIE ZMNIEJSZENIEM WYDOBYCIA ROPY, Zatem ta „korporacja” TEŻ UMIERA.

  W TYM SAMYM CZASIE również INNA KORPORACJA U.S. rozpędziła swoje MASZYNY DRUKUJĄCE FED, aby UTRZYMAĆ POZORY WŁADZY.
  Oczywiście za MOMENT DOLAR PRZESTANIE MIEĆ JAKĄKOLWIEK WARTOŚĆ.

  W połączeniu z poprzednią informacją oznacza to ,że Korporacja U.S. jest UGOTOWANA. Ponieważ:
  1. dolar straci na wartości
  2. pryśnie niezależność USA od ropy, bo ich , wydobywana z łupków jest kosztowna.
  3, Chińczycy NIC IM NIE SPRZEDADZĄ ZA DOLARY
  4. Złota w Ameryce NIE MA.

  W tak ogólnym już końcowym podsumowaniu wygląda na to że „MATKI” umierają dziś masowo, chociaż żyją, to aparatury podtrzymującej życie już nie da się ukryć.
  Dla nas oznacza to CZAS NA DZIAŁANIE!!

 4. krnabrny1 says:

  Ja przypomnę tylko że pisałem o tym już jakieś 2-3 LATA TEMU.
  Długo trzeba było czekać NA OBJAWY AGONII aby ktoś uwierzył, ale TERAZ TO SIĘ DZIEJE!

  I UWIERZCIE MI LUB NIE.

  TERAZ POZNACIE CO ZNACZY BYĆ POLAKIEM, PRZYPOMNICIE TO SOBIE!!!!!

 5. krnabrny1 says:

  A ruch zaczyna się już na całym świecie. Na co powoła się biedny minister Szumowski? Na Baba Vanga?;-)

  https://www.fort-russ.com/2020/05/arrest-bill-gates-chants-aussie-protesters-mobilized-against-lock-down-tyranny/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  ARESZTOWANIE BRAM GILL: Śpiewają australijscy protestujący
  Zmobilizowani przeciwko blokadzie tyranii.

  MELBOURNE, Australia – 10 maja 2020 r. Przed Parlamentem w Melbourne zgromadziły się setki protestujących przeciwko blokadzie. Dzieje się tak, ponieważ rząd Australii zasadniczo przestrzega zaleceń wydanych przez Billa Gatesa, które wpłynęły na WHO. Ich skargi obejmują sprzeciw wobec obowiązkowych szczepień, zamknięcie gospodarki, niekonstytucyjne blokady i przepisy dotyczące dystansu społecznego, a także – „ARREST BILL GATES”.

  W tym klipie protestujący wdają się w pieśń „Aresztowanie Billa Gatesa” i coraz bardziej popularne żądanie na całym świecie.

  https://twitter.com/rachael_dexter/status/1259306149930651648

 6. krnabrny1 says:

  A tutaj inny zakątek świata

  https://www.fort-russ.com/2020/05/banned-liturgy-nato-puppet-montenegro-arrests-bishop-of-serbian-orthodox-church-for-covid-19-violation/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  PODGORICA, Czarnogóra – Biskup Ioanniky z Budimlyansko-Niksić i siedmiu innych kapłanów serbskiego Kościoła prawosławnego zostali wczoraj zatrzymani przez czarnogórską policję za odprawianie liturgii w uroczystość św. Bazylego Ostrogiego, jak podaje Evening News. Przypomnijmy, że w związku z epidemią koronawirusa w kraju obowiązuje zakaz masowych zgromadzeń.

  Ostatniej nocy, po uroczystej nabożeństwie ku czci św. Bazylego Ostroga, czczonego na Bałkanach, czarnogórska policja włamała się do domu parafialnego, gdzie przedstawiła Wladykę Janianniki i siedmiu innych księży z wezwaniami do złożenia wyjaśnień w głównym stanie Prokuratura.

  W chwili aresztowania metropolita Czarnogóry-Primorsky Amfilohiy był także obecny w domu parafialnym, ale nie było go na liście osób, którym nakazano zabranie do prokuratury na rozmowę.

  Dowiedziawszy się, że policja przygotowuje się do zatrzymania pana i kapłanów, tłum zaczął gromadzić się w Domu Parafialnym w Niksić, ludzie wykrzykiwali hasła „Oddajmy panu!”, „Nie oddamy świątyni!” . Biskup uspokoił obywateli, wzywając ich do zachowania spokoju i wejścia w konflikt z policją.

  „Zachowaj spokój, nie organizuj incydentów i nie obrażaj policji. „Nie uciekamy od prawa i nie szanujemy konstytucji, ale nie ma naszej winy!” Powiedział Wladyka Ioannikiy.

  Włodka i księża zostali zabrani z domu parafialnego do prokuratury. Według naocznych świadków policja zamierzała użyć do tego avtozaki. Jeden z zatrzymanych kapłanów, Slobodan Jokic, zachorował i został zabrany do szpitala.

  W noc aresztowania duchowieństwa tłum ludzi zgromadził się w domu parafialnym, a następnie w budynku policji w Niksić, skandował „Ustashi (faszyści – ok.) ! ” Na policje ! Zdejmij mundur! „Można było uspokoić obywateli tylko dzięki interwencji przedstawicieli kościoła i metropolity Czarnogóry-Primorskiego Amphilochiusa.

  Według służby prasowej Serbskiego Kościoła Ortodoksyjnego, opublikowanej na stronie internetowej SOC, Vladyka Ioannikiy i księża zatrzymani po rozmowie z prokurator.

  Kapłani Serbskiego Kościoła Prawosławnego zostali oskarżeni o zorganizowanie masowego spotkania wbrew obecnemu rozkazowi władz, by zakazać ich z powodu wprowadzonych w kraju środków kwarantanny. Z kolei TWS oświadcza, że ​​nie zorganizowała masowego zgromadzenia, ale kościół nie ma prawa zabraniać wiernym przyjścia na nabożeństwo w czasie wielkiego i czczonego święta.

  Tej samej nocy w innych miastach Czarnogóry, w Tivacie i Bielo-Polaku, zgodnie z „Evening News” zatrzymano trzech kolejnych księży SEC.

 7. krnabrny1 says:

  Pamiętam jak Pan Szumowski powiedział ” Ta sytuacja będzie trwała aż do momentu kiedy się wszyscy nie zaszczepimy.” …albo rząd nie upadnie…dodał bym:-)

Wypowiedz się