Trzęsienie ziemi czy tylko  burza w szklance wody w Dojczlandii – czyli ciąg dalszy oszustwa z pandemią koronaświrusa…

https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZGFjNWZjMjQtMmNiZC00NWQyLWExZTItMzc2ZTczMDdkZjQyXkEyXkFqcGdeQXVyMjM4NjM5OA@@._V1_.jpgGdy 9 maja w wielu niemieckich miastach trwały protesty przeciwko totalitarnemu bezprawiu i odbieraniu mieszkańcom konstytucyjnych praw ludzkich i obywatelskich, początkowo niezauważona przez nikogo wybuchła bomba. Może wywołać trzęsienie ziemi, ale może okaże się tylko burzą w szklance wody. Czas pokaże. Sprawę opiszę możliwie zwięźle.

Na internetowej stronie „Tichys Einblik” (Tichy to nazwisko niezależnego dziennikarza, a Einblik oznacza wgląd) ukazał się artykuł mówiący o obszernym raporcie opracowanym przez niewymienionego z nazwiska pracownika ministerstwa spraw wewnętrznych Dojczlandii. Sam raport liczył ponad 80 stron, a z załącznikami ekspertów ponad 200. Zgodnie z raportem zagrożenie koronawirusem jest minimalne, natomiast środki zapobiegawcze podjęte przez rządców Dojczlandii już są  katastrofą zdrowotną, gospodarczą i społeczną, a każdy dzień przedłużania zakazów i nakazów katastrofę pogłębia.

https://www.tichyseinblick.de/daili-es-sentials/exklusiv-auf-te-ein-vorwurf-koennte-lauten-der-staat-hat-sich-in-der-coronakrise-als-einer-der-groessten-fake-news-produzenten-erwiesen/

Reakcja marionetek politycznych oraz łżemediów była natychmiastowa – wszystkie odsądziły i nadal odsądzają od wiary i czci autora raportu:

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&biw=1400&bih=757&sxsrf=ALeKk01q07T3DUq0mgKBojQ3QjbrQrm1fg%3A1589371272816&ei=iOG7Xue6MYKJ1fAP5r-kOA&q=bmi+corona+fehlalarm&oq=bmi+corona+fehlalarm&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQDFAAWABg4ANoAHAAeACAAQCIAQCSAQCYAQCqAQdnd3Mtd2l6&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwjnnoex5bDpAhWCRBUIHeYfCQcQ4dUDCAs

Publicznie insynuuje się, że np. jest on „niezrównoważony psychicznie”, ma powiązania ze skrajną prawicą i/lub jest wyznawcą teorii spiskowych. Podważa się totalnie wszystkie przedstawione przez niego analizy o katastrofalnych dla państwa i obywateli skutkach, jakie wywołują podjęte przez władze „środki zapobiegawcze”. W sumie jedynym prawdziwym zarzutem pod jego adresem jest ten, że napisał raport z własnej inicjatywy, a nie na polecenia ministerstwa. Ale już kłamstwem jest, że raport przedstawia tylko jego osobiste poglądy. Pisząc raport, autor zwrócił się do dziesięciu znanych lekarzy i naukowców z prośbą o ich ocenę sytuacji – a więc ocenę rzeczywistego zagrożenia koronawirusem i skutków „środków zaradczych”. Nie jest to więc tylko jego osobisty pogląd.

Na konferencji prasowej dojczlandskiego MSW (BMI) w dniu 10 maja raport poddany został totalnej krytyce. Skrytykowano także skorzystanie przez autora raportu z analiz „osób trzecich”, spoza ministerstwa (choć ministerstwo samo to praktykuje przy wielu okazjach, wystąpując o opinie do „osób trzecich”), oraz jakość owych analiz.
To z kolei wywołało na plan autorów owych analiz. Grzecznie ale zdecydowanie odrzucili zarzuty ministerstwa. Wyrazili ubolewanie, że ministerstwo igonuje ważny raport sporządzony przez odważnego pracownika ministerstwa, bazujący na rzetelnie opracowanych przez nich analizach. Domagają się też od ministerstwa przedstawienia dokumentów, danych i źródeł, na podstawie których władze podejmowały decyzje, zdaniem niezależnych ekspertów błędne i szkodliwe.
Kto chce, może sobie ich publiczną odpowiedź ministrowi Seehoferowi przetłumaczyć w googlach:
https://www.achgut.com/artikel/das_corona_papier_wissenschaftler_korrigieren_seehofer

Ja tylko przytoczę ich nazwiska, tytuły i funkcje:

Prof. Dr. Sucharit Bhakdi, Universitätsprofessor für Medizinische Mikrobiologie (im Ruhestand) Universität Mainz

Dr. med. Gunter Frank, Arzt für Allgemeinmedizin, Mitglied der ständigen Leitlinienkommission der Deutschen Gesellschaft für Familienmedizin und Allgemeinmedizin (DEGAM), Heidelberg

Prof. Dr. phil. Dr. rer. pol. Dipl.-Soz. Dr. Gunnar Heinsohn, Emeritus der Sozialwissenschaften der Universität Bremen

Prof. Dr. Stefan W. Hockertz, tpi consult GmbH, ehem. Direktor des Instituts für Experimentelle Pharmakologie und Toxikologie am Universitätskrankenhaus Eppendorf

Prof. Dr. Dr. rer. nat. (USA) Andreas S. Lübbe, Ärztlicher Direktor des MZG-Westfalen, Chefarzt Cecilien-Klinik

Prof. Dr. Karina Reiß, Department of Dermatology and Allergology University Hospital Schleswig-Holstein

Prof. Dr. Peter Schirmacher, Professor der Pathologie, Heidelberg, Mitglied der Nationalen Akademie der Wissenschaften Leopoldina

Prof. Dr. Andreas Sönnichsen, Stellv. Curriculumsdirektor der Medizinischen Universität Wien, Abteilung für Allgemeinmedizin und Familienmedizin

Dr. med. Til Uebel, Niedergelassener Hausarzt, Facharzt für Allgemeinmedizin, Diabetologie, Notfallmedizin, Lehrarzt des Institutes für Allgemeinmedizin der Universität Würzburg, akademische Lehrpraxis der Universität Heidelberg

Prof. Dr. Dr. phil. Harald Walach, Prof. Med. Universität Poznan, Abt. Pädiatrische Gastroenterologie, Gastprof. Universität Witten-Herdecke, Abt. Psychologie 4

I jeszcze kilka uwag o autorze raportu, nadal nieznanym z nazwiska, choć już zawieszonym w pełnieniu obowiązków. Pochodzą z poniższego linku (można go sobie przetłumaczyć przez google):
https://www.achgut.com/artikel/das_corona_papier_so_war_es_wirklich_herr_seehofer

Już od 23 marca sporządzał krytyczne raporty o sytuacji w związku z koronawirusem, za które otrzymał nawet pochwałę – co ma na piśmie.
(„Der Mitarbeiter der Abteilung „Kritische Infrastruktur“ (KRITIS) kommunizierte spätestens seit 23. März 2020 dienstlich und schriftlich mit seinem Vorgesetzten über einen ersten Zwischenbericht seiner Risiko-Analyse und bekam für die Denkanstöße sogar Lob, weil sie „zutreffend und gelungen“ seien. Diese Aussage ist schriftlich dokumentiert und liegt auch den an der Analyse beteiligten Wissenschaftlern vor.”)

25 kwietnia wysłał na adres ministra Seehofera list z raportem w załączniku. Przypomniał w liście słowa ministra w dniu obejmowania przez niego kierownictwa resortem spraw wewnętrznych: Seehofer prosił pracowników ministerstwa o otwarte przedstawianie własnych poglądów, także odstających od oficjalnej linii ministerstwa. A nawet zachęcał pracowników do wyrażania sprzeciwu, jeśli będą ku temu rzeczywiste ważne powody.
(„Unter anderem baten Sie die Beschäftigten ausdrücklich um ihre eigene Meinung, auch wenn sie abweichend sei. Das sei gewollt und nur das führe Ihrer Erfahrung nach zu guten Entscheidungen. Sie baten nicht nur um eigene Meinung, sondern sogar um Widerspruch, falls eine eigene fundierte Meinung dies gebiete.”)

List ten do ministra nie dotarł. Kierownik jego biura, Christoph Hübner odpisał autorowi raportu, że jego listu ministrowi nie przedstawi, a załączników czytać nie zamierza. Mogą sobie o tym porozmawiać – ale to już wszystko. A po zmianie na kierowniczym stanowisku w referacie ministerstwa, w którym pracował autor raportu i po bezceremonialnym odrzuceniu 5 maja jego starań o jego upublicznienie, postanowił działać na własną rękę. Rozesłał równocześnie pełne raporty do wszystkich sztabów kryzysowych wszystkich ministerstw na szczeblu federalnym oraz na szczeblu Landów (krajów związkowych-województw). No i do niezależnego dziennikarza i publicysty Rolanda Tichy’ego, który opublikował skrót raportu 9 maja 2020. Akurat wtedy, gdy w wielu miastach trwały demonstracje i protesty wielu Niemców przeciwko narzuconemu przez Dojczów Dojczlandii totalitaryzmowi.

I tak wygląda obecnie sytuacja w Dojczlandii – rządcy tego jewrounijnego baraku mają przeciwko sobie nie tylko narastający, nieomal masowy już sprzeciw świadomych Niemców, ale i raport ze stojącymi za nim lekarzami i naukowcami o niezaprzeczalnym autorytecie. Raport i odpowiedź pracującym przy jego sporządzaniu ekspertów na bełkot ministerstwa spraw wewnętrznych podczas konferencji prasowej z 10 maja wywoła zapewne wzmożoną publiczną dyskusję na temat rzeczywistego (czyli nikłego) zagrożenia koronawirusem i przeogromnie przesadnych „środków zaradczych” narzuconych przez rządców Dojczlandii. Oni będą naturali starali się tę publiczną dyskusję stłamsić i będą próbować ją ignorować. Ale wpłynie ona zapewne na nastroje i na jeszcze większe nasilenie się protestów i demonstracji przeciwko totalitarnym zakazom i nakazom. Można powiedzieć, że rządcy zostali przyparci do muru – oporem społecznym i raportem popartym przez naukowców. Nie zazdroszczę im tej sytuacji, ale sami są sobie winni.

Jakie mają rządcy Dojczlandii drogi wyjścia z tego impasu? No cóż – mogą nadal iść w zaparte, ale nie uciszy to ani krytyki, ani nie powstrzyma narastających protestów. Ale tak naprawdę nie mają innego wyjścia. Nie mogą bowiem przyznać, że raport, choćby tylko częściowo, jest słuszny. Oznaczałoby to bowiem że:

– albo są durniami, którzy wpadli niepotrzebnie w panikę i narzucili kompletnie przesadzone, na dodatek szkodliwe „środki zaradcze”, co świadczy o tym, że nie nadają się na zajmowane stanowiska i powinni wszyscy podać się do dymisji.

– Albo też świadomie, wiedząc, że zagrożenie koronawirusem jest niewielkie (jeśli już, to dotyczy tylko ludzi w podeszłym wieku i obciążonych innymi chorobami) narzucili zakazy i nakazy w wymierny sposób szkodliwe, wręcz katastrofalne – przez co są sabotażystami i powinno się postawić ich przed sądami.

Ale mają rządcy Dojczlandii jeszcze jedno wyjście – mogą powiedzieć prawdę. Tyle że musieliby przyznać przy okazji, że przynajmniej niektóre „teorie spiskowe” są rzeczywistością. I tak, zgodnie z prawdą mogliby oświadczyć: musieliśmy wykonywać polecenia naszych mocodawców!

UFFF. Mocno powiedziane… Ale zgodnie z prawdą… Bo prawda jest taka, że w Dojczlandii tak naprawdę to nie rządzą politycy a – nazwijmy ich tak – „finansjera”?

Skąd to wiem i czy mam na to dowody? Mam! I to od samego… Herr Ministra Spraw Wewnętrznych Bundesrepublii Dojczlandii, Horsta Seehofera…

Nieomal równo 10 lat temu, 20 maja 2010 roku dojczlandzka tv wyemitowała talk show z jego udziałem. Tutaj jest krótka migawka z tego show:
.

Cała rozmowa z nim był dłuższa. Gospodarz programu w pewnym momencie zahaczył Seehofera o to, kto naprawdę rządzi w Dojczlandii – politycy czy finansjera (banki, banksterzy). Bo słyszał nawet z renomowanych ust, że rządzą bankierzy. Użył też sformułowania Finanzmacht (macht – siła, potęga). I zapytał wreszcie, czym kieruje się on – Seehofer – w ocenie tego, komu można wierzyć – tym co mówią, że rządzą politycy, czy tym co twierdzą, że rządzi finansjera.

Odpowiedź Seehofera (od sekundy 59) brzmiała: Próbuję kierować się logicznym zdrowym rozsądkiem, ponieważ jest tak, jak pan mówi –  ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania.

Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania!

UFFF! Mocne! Nieprawdaż? Horst Seehofer, obecnie szef resortu spraw wewnętrznych, wtedy premier Bawarii i szef CSU publicznie przyznał, że decydują ci, których nikt nie wybiera – a więc finansiści (banksterzy). A ci, których się wybiera (marionetki polityczne) nie mają nic do decydowania.

Horst Seehofer jest obecnie przełożonym bandytów w czarnych mundurach z napisami Polizei, którzy brutalnie rozpędzają pokojowe protesty, w których Niemcy upominają się o odebrane im podstawowe prawa obywatelskie. Przykłady bandytyzmu policji podałem w ostatnich wpisach.

I tu pozwolę sobie na pewną refleksję – o powyższej wypowiedzi Seehofera wspomniałem już przed prawie dziesięciu laty na moim ówczesnym blogu na Frondzie. Krótko później blog zlikwidowałem po tym, gdy administracja Frondy dwukrotnie ocenzurowała, czyli wykasowała z mojego blogu wierszyk pt „Pomnikowanie Polski”. Zachował się jeszcze tu:
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=13363&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

Ale mój tekst, w którym wspomniałem słowa Seehofera, opublikowała 24 maja 2010 „Bibuła”. Pisałem wtedy tak:

„A całkiem niedawno (20 maja br.) przewodniczący CSU i premier Bawarii, Horst Seehofer występując jako gość w audycji satyrycznej całkiem na serio i poważnie powiedział:

“Ci którzy decydują nie są wybierani, a ci co się ich wybiera nie mają nic do decydowania” (od 4 min 40 sek. filmu – “Diejenigen die entscheiden sind nicht gewählt und diejenigen die gewählt werden haben nichts zu entscheiden!”). [link – youtube]

W dalszej części rozmowy, nadal na serio i poważnie opowiadał niemiecki polityk o bezsilności rządów wobec szkodliwej działalności finansowej potężnych banków.”
http://www.bibula.com/?p=21979

Tak więc Herr Ministrze Seehofer – przypominam Panu Pańską własną wypowiedź sprzed prawie równo dziecięciu lat.

Przyznał Pan wtedy otwarcie i publicznie, że decydują (w Dojczlandii) ci, co nie są wybierani. Natomiast ci wybieranie w farsach wyborczych nie mają nic do decydowania.

Czy nie byłoby więc prościej przyznać obecnie publicznie, że Pan i cały rząd Dojczlandii, i wszystkie łże media, wykonujecie po prostu polecenia waszych mocodawców – tych, których się nie wybiera?

opolczyk

Opublikowano za: https://opolczykpl.wordpress.com/2020/05/13/trzesienie-ziemi-czy-tylko-burza-w-szklance-wody-w-dojczlandii-czyli-ciag-dalszy-oszustwa-z-pandemia-koronaswirusa/

Wybrane komentarze do filmu

BaldTV

Jeśli brakuje Wam ostatnio tego czy owego filmu na moim kanale – CDA automatycznie wszystko zbiera – tam znajdziecie! https://www.cda.pl/BaldTV Pozdro ziomki i kocham Was!

Pitagoras Zielonooki

@BaldTV Nie myślałem, że dożyję czasów w których nie liczy się prawda, czy fałsz – a liczy się opinia większości! (ONI mają media wszelkie) Przepraszam, ale na początku uległem wizji, że IM teraz się udało stworzyć śmiertelnego wirusa a stał się medialnym świrusem. Pozdrawiam

Ana Polanna

Cala analiza obejmuje 250 Stron. W obiegu jest streszczenie bez Załączników. Całość obejmuje statystyki i dokumenty opracowane przez 9 różnych Profesorów i Ekspertów i Doktorów, którzy nad tym pracowali i teraz się za tym Panem wstawili, bo nie chcą dać się dyskredytować.

Malbik Endar

Bald, czytałeś książkę “Limes Inferior” (Janusz A Zajdel)? ‘Fantastyka’ z przed 40..50 lat jest już często naszą codziennością, pamiętacie książki które opisują internet? Skype’a? Zoom’a? Model społeczeństwa ‘Argolandu’ opisany przez Zajdla powoli staje się rzeczywistością… ‘punkty czerwone’ to nic innego jak proponowany już w USA Universal Basic Income, należny każdemu za sam fakt istnienia…

nazizm to ideologia lewicowa

“rzetelne informacje na temat obecnej sytuacji (…) uzyskasz jedynie od instytucji panstwowych” hahahahaha :)))

Jerry Ape

buahahaha, już za sam wstęp łapka w górę !!! a na koniec: “i pamiętaj, prawdziwe zdrowie jest tylko w strzykawce od Billa Gatesa” Uwielbiam Twoje poczucie humoru Bald !!

Dius Loco

Wg. mnie to było po to aby mu filmu nie zablokowali a nawet kanału

mateusz dex

Czyli jak w 5 sekund zaorać cenzurę YouTube’a

Hosemann Polska

@Małgorzata Kitka troli UB tu pod dostatkiem ale za tempi bo szkoleni w szkole starej daty… Kto wie czy mają legalne matury… Nie zwracaj uwagi …

Tomasz wyrewolwerowany

W PL też już widać jak ludzie mają wywalone na tego ale virusa

Po Prostu Łukasz

Fajnie jeszcze jak by tak maski przestali w końcu nosić… Niestety wciąż 90% zamaskowanych

Phant asmat

Nie właśnie, niech rzucą te maski i rękawiczki w pizdu, problem nam się rozpocznie wtedy jak zaczną nas zmuszać do przyjęcia szczepionki. Pozdrawiam

Po Prostu Łukasz

@b q A potem ta “fala zachorowań” co ma być na jesień będzie przez maseczki i problemy z plucami które te maseczki powodują. CoVid też niby atakuje płuca. Dobrze przemyślany po żydowsku plan zagłady jak nic.

Alebazi

@Po Prostu Łukasz Powiedziałabym nawet że 99,9% Taki mam obraz wokół siebie. Już nie patrzą na mnie zbyt krzywo, ale jednak dziwne/przerażone spojrzenia dostrzegam.

STOP2NWO

@Alebazi Wies i mniejsze miejscowości. Miasto to raczej tragedia – ale to tylko moje doświadczenia, mieszkam na codzien na wsi i z niechęcią odwiedzam miasto.

Tomasz wyrewolwerowany

@Arcykozieł normalnie, na maseczce osadza się wilgoć z oddechu i wtedy różne bakterie dużo szybciej się rozmnażają. Było o tym i to sporo . Dwa to w chinach dwoje dzieciaków w ten sam sposób biegajac w masce zmarło

Greg Newchurch

@Berserker chłopie ja pracuje dzień w dzień w UK, na zakładzie jeszcze 300 innych osób, co tydzień nowi ludzi przychodzą bo nigdzie indziej nie mogą znaleźć pracy, social distance w tym miejscu to fikcja i żyję i nie znam nikogo kto by zachorował, a przemiał ludzi jest z 3 miast takich jak Leicester, Coventry i Rugby, pewnie i z Northampton ktoś się znajdzie. Niby można wziąć maseczkę za darmo, ale używa ich tylko kilka osób, już nie wspomnę o rękawiczkach bo na te to wszyscy mają wyjebane. Niby coś tam złapałem po powrocie z Portugalii, ale respiratora nie było trzeba, przeleżałem 3 dni w łóżku. Założę się, że Ci twoi znajomi to na coś chorują bo nawet tv tutaj mówią, że osoby umarły “po zdiagnozowaniu COVID-19” a nie ze umarli z powodu Covid-19. W Polsce to bez pierdolenia podaje się, że umarli na Covid-19. Brytyjczycy się zabezpieczają, a Polacy walą z grubej rury.

Boguslaw Kulak

@Berserker Z palaczami to coś nie tak , ponieważ przed kilkoma dniami słyszałem w radio informacje ,że eksperci francuscy z zakresu medycyny powiedzieli ,że osoby palące papierosy są w mniejszym stopniu narażeni na koronę swirusa , ze palenie tytoniu hamuje rozwuj komórek korony .

Aleksander Jabłoński

Ja wiem od początku że to ściema, znaczy od prawie samego bo od momentu kiedy usłyszałem ze slawny pedofil z Hollywood zaczął się przechwalać że ma covid 19 a zaraz za nim inne gwiazdeczki z pedo-hollywood!!😑 i to wszystko jeszcze zamim były dostepne na to testy. A jak się szybko okazało pojawiło się sporo lekarzy którzy wyśmiewają ten teatrzyk.

R P

A mnie nie dziwi stanowisko Ministerstwa, bo to, jak ma ono postępować, zostało ustalone już w październiku zeszłego roku, zanim jeszcze ktokolwiek słyszał o tej „strasznej” pandemi 😏 Świetny materiał

Robomir Piec

A w Polsce juz w 2017. 😀 Impactcee 17.

Małgorzata Kitka

A mnie to przeraża! 1. To, że coś takiego ustalono p-w ludzkości 2. Że tylko jeden informator przekazał ten dokument do publicznej informacji (sic!) 3. Że my nadal siedzimy w domach i czekamy na to, co nastąpi. 4. W tych wszystkich instytucjach siedzą społeczni tchórze, malwersanci, kłamcy, oszuści oprócz tego jednego, który przekazał ten dokument (!!!😡)

MaxBenson

Obejrzyjcie sobie stonoga szumowski o tym jak ta łachudra minister zdrowia dostał 40mln zł żeby Polaków tępić.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=-Xqts7mA3Ls&feature=youtu.be