LUDZIE OGŁUPIENI PRZECZYTAJCIE TO ZANIM WPEDZICIE SIEBIE , SWOJE DZIECI I NAJBLIZSZYCH W DUŻE PROBLEMY ZDROWOTNE A NAWET ŚMIERĆ

SŁOWA lekarza “akademickiego ” – praktykującąego
👇

Waldemar Tomasiuk napisał:

“Po wczorajszej wycieczce rowerowej gdzie mijałem mnóstwo ludzi i dzieci bawiących się w maseczkach muszę o tym napisać.

Przez studiowanie nauk medycznych od kilkunastu lat czuję się w obowiązku do uświadomienia wszystkich, którzy chodzą zakrywając swoją twarz na spacerach.

Od kilku dni jest obowiązek chodzenia w maskach.
Zacznę od tego – do czego one służą.

Chirurgiczna – zabezpiecza operowaną część ciała przed dostaniem się drobnoustrojów do ciała pacjenta ( inaczej żeby chirurg nie napluł na operowane miejsce) Czas noszenia – tylko podczas operacji. Czy chroni przed wirusem ? NIE

Budowlane typu FFP3 – zabezpieczają osoby pracujące w zakurzonych pomieszczeniach przed dostaniem się drobinek pyłu, drewna, włókna szklanego, betonu, gipsu itd do dróg oddechowych. Czas noszenia – tylko podczas pracy w zakurzonych pomieszczeniach.
Czy chroni przed wirusem ? NIE

Szalik, bandamka – zabezpieczają odkryte części ciała przed przewianiem podczas wysiłku jak również złej pogody. Nosi się na szyi lub głowie. Czy chroni przed wirusem? NIE

Maska treningowa ze zdjęcia.
Ogranicza dopływ tlenu przez co przy dłuższym stosowaniu podnosi poziom erytrocytów. Sprawdziłem trenując w niej dwa latam. Robiąc regularnie badania krwi. Maska ogranicza wdech ale nie wydech !!!

Co to znaczy i dlaczego o tym piszę?
Wszystkie powyższe maseczki nie nadają się w żaden sposób do chodzenia w nich !

Ograniczenie wdychania nie jest problemem przy zdrowym układzie krążenia i wydolnych mięśniach wdechowych. Jednak dla starszych już są problemem i to dużym. Zbyt niska saturacja tlenem powoduje niedotlenienie całego ciała i może doprowadzić do nagłej śmierci ! Osoby starsze w obecnym czasie nie dostaną szybko pomocy.

Kilometr szybkiego marszu w maseczce może doprowadzić do poziomu krytycznego a nawet śmiertelnego natlenienia krwi.

Zakładanie maseczki przez osoby mające problem z oddychaniem grozi hipoksemią (niedotlenienie) , co oznacza, że z powodu niskiego wysycenia krwi tlenem dochodzi do jej niedoboru w tkankach co z kolei zaburza pracę narządów i całego organizmu.

Objawiać się to może sennością, zawrotami i bólami głowy, brakiem energii, gorszym samopoczuciem psychicznym co powoduje kaskadę kolejnych zaburzeń.

Co powoduje długotrwałe chodzenie w maskach?

Problem zaczyna się już na początku gdzie nasza maseczka zbiera wszystkie drobnoustroje z otoczenie. Przez brak wentylacji tworzymy idealne warunki do rozwoju wszelkiego rodzaju bakterii na jej powierzchni. Następnie wszystko wdychamy – sami powodując choroby układu oddechowego !!!

Ograniczenie wydechu – jedna z podstawowych funkcji naszego ciała. Swobodny wydech służy do usunięcia ,,zużytego powietrza w którego skład chodzi dwutlenek węgla oraz inne zbędne gazy. Jeśli podczas wydechu mamy maseczkę, która utrudnia wymianę gazową zaczynamy wdychać to czego organizm chce się pozbyć. Innymi słowy zaczynamy sami siebie truć własnym oddechem.

Moi drodzy.

Nie zakładajcie masek swoim dzieciom, nie ubierajcie sobie podczas treningów, spacerów. Bądźmy świadomi i dbajmy o swoje zdrowie !

Co z Policją i mandatami?

Nie chodzę w maseczce i nie będę jej ubierał. Miałem kilka spotkań z ,,Panami od mandatów,,

Na początku tłumaczyłem im funkcjonowanie naszego ciała i jak bardzo nietrafionym nakazem jest noszenie maseczek.

Jednak po dwóch takich ulicznych wykładach ( mimo, że Panowie podziękowali za cenne informacje) szkoda mi mojego czasu. Przy kolejnych kontrolach zwyczajnie mówiłem, że nie mogę w masce oddychać i tyle.

Nikt nie ma prawa dać Wam mandatu za brak maseczki.

Bądźmy świadomi naszych praw i róbmy wszystko z głową !

Na czym polega nakaz?

Chodzimy w maskach – jeśli nie utrudniają oddychania !!!

Chodzimy w maskach żeby nie kaszleć na innych jak jesteśmy chorzy.

Proszę udostępniać – im więcej ludzi świadomych tym lepiej

Pozdrawiam i miłego weekendu 😉
Zdrówka dla wszystkich ! “

Waldemar Tomasiuk

Comments

 1. krnabrny1 says:

  INFORMACJA.

  Sprawa nie dotyczy powyższego artykułu, natomiast proponuję Państwu spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość, która wydaje się nie mieć już wogóle jakiegokolwiek racjonalnego sensu…z innej PERSPEKTYWY.

  Cóż, wszyscy wiemy że sprzedaje nam się od jakiegoś czasu narrację wielkiej wojny, a ta wojna rozlała się już nie tylko na działania militarne, ale również na wszelkie inne dziedziny życia, prawo, medycynę, handel, społeczeństwa itd.

  Wszystko wydaje się zgadzać, mamy do czynienia z tym sławetnym biblijnym Armageddonem, okazało się jednak że Armageddon to nie jakieś pole, ale CAŁA ZIEMIA.
  Inni biblijnie mogli by to nazwać APOKALIPSĄ, przypomnę jednak że to słowo pierwotnie oznacza OŚWIECENIE, UJAWNIENIE.

  Wszystko to prawda.
  Ja jednak poszukam porządku w chaosie.

  Co jest pewne?
  1. Ludzie mają siedzieć w domach
  2. Samoloty mają NIE LATAĆ (oczywiście słyszałem że na przykład dziwnym trafem od ogłoszenia ZARAZY odbyło się około 700 lotów na destynacji RZYM-NOWY JORK, ciekawe, ale nie dla psa kiełbasa:-))
  3. Jesteśmy zmuszani do słuchania jednej słusznej narracji COVID (kto, z kim i za ile, zaszczepić się czy nie, nosić maseczki czy nie, robić to czy tamto)
  4. Wszelki handel oraz rynki SĄ WYGASZANE (ropa, dolar, chiny, arabia, U.S.A.)

  Podsumowując świat zamarł W OCZEKIWANIU, nam oczywiście mówi się że na koniec ZARAZY, ale my już wiemy że to blef. Zatem NA Co CZEKAMY???????

  Dostałem właśnie ciekawą informację, otóż dowiedziałem się że podczas tego przesilenia wiosennego, w czerwcu, pójdzie ROZBŁYSK SŁONECZNY.
  Oczywiście nie posiadam aparatury która by to potwierdziła, obawiam się że nikt jej nie posiada.

  Podsumowując wszystko wygląda tak jakbyśmy świadomie się chcieli zarżnąć

  Natomiast jeśli spojrzymy na powyższe punkty jakie wymieniłem i dodamy do tego NARRACJĘ ROZBŁYSKU SŁONECZNEGO… WSZYSTKO NABIERA SENSU!!

  Wygląda na to że Ci co wiedzą spodziewają się tego zdarzenia, ale nie znają lub nie znali dokładniejszego terminu. Wiadomo mniej więcej co się stanie po tym co działo się w 19 wieku.
  Pewne jest że większość elektroniki się popali, pewnie przetrwa ta tradycyjna, nie oparta na półprzewodnikach.
  Pewne jest również że załatwi to dużą część satelitów wystrzelonych z Ziemi, kto wie czy ostatnia akcja Elona Muska z wystrzeleniem tak dużych ilości nowych satelitów nie jest związana wałśnie z rozbłyskiem, być może chodzi o to że liczą na to że przetrwają jeśli nie będą uruchomione i podłączone pod zasilanie, może chcą je uruchomić dopiero PO WSZYSTKIM?, Tłumaczyło by to też czemu one nadal fruwają w stadzie

  Pewne jest to że spowoduje to zachwianie pogody, jak duże, nie wiadomo. Moje przypuszczenie jest takie, że główne uderzenie pójdzie na Ocean Atlantycki, okolice Azorów….starej Atlantydy. To spowoduje większą lub mniejszą falę. Cóż, być może o. Klimuszko zobaczył prawdę, on pisał co prawda że będą to krzyżujące się rakiety które spadną właśnie do Atlantyku i obudzą potwora, ale właśnie w tym miejscu. Opisywał jak fala przechlupnie się przez cieśninę Giblartarską i zaleje dużą część Europy. Mówił jednak że nie ruszał by się z Polski, widział co prawda że fala dojdzie do Polski, natomiast zatrzyma się prawdopodobnie w okolicach wyżyn łódzkich.
  Ucierpi również Ameryka, jak bardzo nie wiem.

  Jak pięknie się tłumaczy wstrzymanie ruchu lotniczego, chociaż właśnie tu potrzebny jest natychmiastowy start ze względów ekonomicznych, mam na myśli sprzedaż ropy, oraz oczywiście same samoloty, słyszymy już od dawna że po nieudanej akcji z serią samolotów MAXX Boening stanął na krawędzi bankructwa, to oczywiście samo w sobie niewiele zmieni, jest Airbus, ale generalnie Boening to większość rynku, BRAK CZĘŚCI ZAMIENNYCH I TECHNICZNEJ OBSŁUGI, wyłączy całą flotę.

  Jak wspaniale tłumaczą się fakty i daty.
  Zobaczcie przewidywania zakończenia ZARAZY, w zależności od kraju MAJ-SIERPIEŃ
  Pan Trump wysłał oficjalny otwarty list do WHO, w zasadzie ULTIMATUM, dając im czas 30 DNI NA WYJAŚNIENIE SYTUACJI …KONIEC CZERWCA!!!

  Takich zbieżności jest znacznie więcej, nie będe się jednak rozpisywał na ten temat.
  Przypomnę również dziwne zdarzenie z zeszłego lata kiedy nagle wyłączono WSZYSTKIE OBSERWATORIA SŁONECZNE na świecie, pod pretekstem ZAMACHU!:-)

  Jak PODSUMOWANIE, napiszę tylko że NIE JESTEM PROROKIEM, jestem człowiekiem który KOJARZY FAKTY i NIE WIERZĘ W PRZYPADKI.

 2. krnabrny1 says:

  TŁUMACZENIE WŁASNE: Zwracam uwagę na autora.

  https://www.fort-russ.com/2020/05/catastrophe-20-of-human-test-subjects-severely-injured-from-gates-fauci-coronavirus-vaccine-by-moderna/

  KATASTROFA: 20% Osób poddanych testom na Ludziach ciężko chorzy od Szczepionki Koronawirusa Gates-Fauci wyprodukowanej przez Moderna

  Robert F. Kennedy Jr. – 20 maja 2020 r

  Pomimo radosnego komunikatu prasowego Moderny dziś rano wyniki badań klinicznych jego przełomowej szczepionki COVID nie mogą być bardziej złe.

  Szczepionka, opracowana i promowana przez Anthony’ego Fauciego i finansowana przez Billa Gatesa, wykorzystywała eksperymentalną technologię MRNA, która, jak mieli nadzieję dwaj mężczyźni, pozwoli na szybkie wdrożenie w celu spełnienia ambicji prezydenta Trumpa „prędkości wypaczenia”.

  Dr Fauci był tak pewny bezpieczeństwa swojej szczepionki, że pomachał fretką i badaniami naczelnych (Moderna podejrzliwie nie podała żadnych danych zdrowotnych z badań myszy). To wydaje się być błędem.

  Trzy z 15 ludzkich świnek morskich w kohorcie wysokiej dawki (250 mcg) doznało „poważnego zdarzenia niepożądanego” w ciągu 43 dni od otrzymania szczepionki Moderny.

  Moderna nie opublikowała badania klinicznego ani surowych danych, ale w komunikacie prasowym, który był pełen niespójności, potwierdzono, że trzej ochotnicy opracowali zdarzenia systemowe stopnia 3 określone przez FDA jako „Ustanei codziennej aktywności i wymagającej interwencji medycznej. „

  Moderna pozwoliła na udział tylko wyjątkowo zdrowych ochotników. Szczepionka o takim tempie reakcji może spowodować poważne obrażenia u 1,5 miliarda ludzi, jeśli zostanie podana „każdej osobie na ziemi”.

  Jest to próg ustalony przez Gatesa dla zakończenia globalnej blokady.

  Moderna nie wyjaśniła, dlaczego zgłosiła pozytywne wyniki testów na obecność przeciwciał tylko u ośmiu uczestników. Wyniki te są szczególnie rozczarowujące, ponieważ najbardziej niebezpieczna przeszkoda w zaszczepieniu jest wciąż przed nami; wyzwanie uczestników z dziką infekcją COVID.

  Wcześniejsze próby opracowania szczepionek przeciw COVID zawsze zawodziły na tym etapie, ponieważ zarówno ludzie, jak i zwierzęta osiągały silną odpowiedź przeciwciał, a następnie zachorowały i zmarły po wystawieniu na działanie dzikiego wirusa.

  Komunikat prasowy Moderny zwiastował „Pozytywne ustalenia z fazy przejściowej 1”. Przekazałem to roszczenie moim kolegom w zakresie prawa papierów wartościowych; Przepisy FTC ograniczają ilość szminki, którą publiczne firmy mogą oblać złymi osłami.

 3. krnabrny1 says:

  WOJNY SZCZEPIONKOWE W USA.

  https://www.fort-russ.com/2020/05/vaccine-wars-in-the-usa/

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  Lepiej usiądź, czytając to …

  W tym artykule zostaną udokumentowane następujące fakty –

  Nadchodzi szczepionka Covid-19. Nie będzie bezpieczny, skuteczny ani konieczny, ale będzie obowiązkowy i będzie dystrybuowany przez wojsko USA. Rząd Stanów Zjednoczonych jest już w trakcie przygotowywania co najmniej 500 milionów dawek, co jest wystarczające, aby wstrzyknąć każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w USA, na wszelki wypadek, ponad milion dodatkowych dawek. Ale to dopiero początek.

  Koalicja RAPID, połączenie władzy państwowej i korporacyjnej, jest w trakcie produkcji około 660 milionów do 1,3 miliarda wtryskiwaczy Apiject, wystarczających na dwa do czterech zastrzyków dla każdego mężczyzny, kobiety i dziecka w USA. Strzykawka Apiject ma opcjonalny chip RFID, a chipy RFID można wstrzykiwać, mniejsze niż ziarno piasku i można je odczytać z odległości 600 stóp. Co ciekawe, prace nad tym wszystkim rozpoczęto na długo przed wybuchem covid-19. Na realizację tego planu wydano już setki milionów dolarów, które są wspierane przez miliardera satanistę „Zyklona Billa” Gatesa, rząd Stanów Zjednoczonych oraz duże korporacje farmaceutyczne i banki na całym świecie.

  Szczególnie interesujące jest konsorcjum RAPID, w skład którego wchodzą Apiject i dr Robert Kadlec, asystent sekretarza ds. Gotowości i reagowania (ASPR) w amerykańskim Departamencie Zdrowia i Opieki Społecznej. Kadler jest ekspertem od broni biologicznej, który napisał takie klejnoty, jak „Wojna z Niemcami XXI wieku” i „Broń biologiczna do prowadzenia wojny gospodarczej”. RAPID jest finansowany z miliarda dolarów od Jefferies Financial Group, jednego z dziesięciu największych banków inwestycyjnych na świecie. Kiedy czytasz te słowa, są one w trakcie realizacji tego projektu. TWOJA rzeczywistość.

  Trump oświadczył, że wojsko amerykańskie zostanie wykorzystane do dystrybucji nadchodzącej szczepionki przeciwko Covidowi-19, „Gdy będzie ona gotowa, pod koniec 2020 r. Lub na początku 2021 r.” Jeśli nie wiesz o tym fakcie lub nie rozumiesz, co to znaczy, zobacz tutaj , tutaj , tutaj i tutaj . DLACZEGO rząd USA musiałby wykorzystać wojsko do dystrybucji szczepionki, która prawdopodobnie nie jest konieczna i prawdopodobnie nie działa ? Ponieważ czy tego potrzebujesz, czy nie, czy to działa, czy nie, czy jest to bezpieczne, czy nie, sprawią, że weźmiesz to. Wojsko USA nie polega na „pomocy”, ale na sile. Czy pamiętasz, jak wojsko USA „pomogło” Jugosławii, Afganistanowi, Irakowi, Somalii, Syrii, Donbasowi, Jemenowi, Wenezueli? Teraz oni idą do „pomocy” ciebie , dokładnie taki sam sposób, że „pomógł” im …

  Coroczne szczepionki przeciw grypie produkowane od dziesięcioleci mają skuteczność od zaledwie 10 procent do nawet 60 lub 70 procent, przy czym 40 do 60 procent to średni wskaźnik skuteczności. „40 do 60 procent” oznacza 50% skuteczności. Te stawki dotyczą szczepionek przeciw grypie, które zostały wyprodukowane z dziesięcioleciami badań i doświadczenia. „Szczepionka Covid-19” zostanie wyprodukowana za niecały rok dla nowego wirusa, który rzekomo był nieznany zaledwie kilka miesięcy temu. Jeśli skuteczność wynosząca 50% jest najlepsza, jaką mogą zrobić po dziesięcioleciach pracy, jak myślisz, jak skuteczna będzie szczepionka wyprodukowana za 10 lub 12 miesięcy , a nie za lata lub dekady ? I nie pytaj tylko, jak będzie to skuteczne, zapytaj, jak BEZPIECZNIE .

  Zrozum, kiedy raz zostaniesz zastrzykiem, jest to skończona umowa, nie ma powrotu. NIE MOŻESZ GO WYJŚĆ

  Nawet jeśli szczepionka była tak „bezpieczna i skuteczna” jak szczepionka przeciw grypie, dlaczego wojsko USA jest zobowiązane do zapewnienia masowych szczepień? Oczywiście jedynym sposobem zapewnienia masowych szczepień jest wprowadzenie obowiązku.

  Aż w Stanach Zjednoczonych mówią o obowiązkowym Covid-19 testów i szczepień: „To nie może się zdarzyć tutaj” Dania już uchwalił ustawę, kanadyjski premier omawia go, a niedawne pokazy Ankieta 72% Kanadyjczyków zatwierdzają podejmowania obowiązkowa szczepionka przeciwko kowidowi-19. Anglia rozważała obowiązkowe szczepionki już w październiku 2019 r. A USA już obowiązkowe wymagania dotyczące szczepionek w przypadku innych chorób dla dzieci w wieku szkolnym.

  Używa Tej Sztuczki Do Mycia Okien, A Rezultat Jest Niesamowity!
  Porady i Wskazówki
  Reklama według Revcontent
  Dowiedz się więcej>
  14,947
  – Reklama –

  Tak, tak, plan w USA polega na użyciu amerykańskiego wojska, aby wymusić szczepienie „Wszyscy… Każdy mężczyzna, kobieta i dziecko w Ameryce” i zacząć to robić naprawdę, do tego czasu w przyszłym roku. Oto zrzut ekranu z filmu promocyjnego RAPID Coalition –

  Pamiętaj, że w tym niepublicznym filmie 330 milionów Amerykanów , bez wyjątku , cała populacja zaplanowano na 2 do 4 zastrzyków. I zwróć uwagę na ostatnie słowo na czerwono – „Wymagane” . RAPID twierdzi, że jest w stanie wyprodukować 330 milionów wtryskiwaczy „do wstrzykiwania każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w Ameryce, przy odpowiedniej dawce, trzydzieści dni po udostępnieniu szczepionki”.

  Ale czekaj, jest więcej! Każdy wtryskiwacz jest wyposażony w układ RFID . „Umożliwi to pracownikom służby zdrowia korzystanie z telefonów komórkowych w celu automatycznego rejestrowania, gdzie i kiedy ma miejsce każdy zastrzyk”. Nie zostało powiedziane: „I komu jest dane”. Choć zrobić powiedzieć: „I więcej!”

  „ I WIĘCEJ ”

  Oczywiście chip RFID „na” wtryskiwaczu nie jest tym samym, co chip RFID, który znajduje się we wtryskiwaczu i jest wtryskiwany. Ale to, że nie wspominają wyraźnie o tej części, nie oznacza, że ​​tego nie zrobią. Albo nie mogę. Czipy RFID do wstrzykiwań nie są nową technologią, są dostępne i są używane od co najmniej 1998 roku. Wiele osób uważa, że ​​byliby świadomi, gdyby byli ukradkiem „rozdrobnieni”, mając błędne wrażenie, że czipy RFID są wielkości ziarno ryżu i że urządzenie o takiej wielkości zostanie zauważone w momencie wstrzyknięcia. Ale mikroczipy RFID XXI wieku nie mają wielkości ziarna ryżu. Są mniejsze niż ziarno soli lub piasku, niewykrywalne w szczepionce. Są pasywne (nie wymagają zasilania z baterii) trwałe (praktycznie niemożliwe do usunięcia) i przy użyciu obecnej technologii, takiej jak RFID Loc8tor, można je wykryć i odczytać z odległości co najmniej 600 stóp. Czy możesz powiedzieć „5G”? Zaczynasz widzieć i rozumieć połączenie?

  MIKROKIPY RFID W PORóWNANIU DO ZIARNA PIASKU I WŁOSÓW LUDZKICH

  Powyższe zdjęcia pochodzą z artykułu o opracowaniu przez Hitachi najmniejszego na świecie układu RFID. Został napisany w 2007 roku. Artykuł wspomina między innymi, że „Profesor Christopher Pister z UC Berkeley zaproponował w 2001 roku, aby stworzyć nowy typ mikro czujnika, który teoretycznie mógłby być tak mały jak ziarnko piasku. Badania nad tym pomysłem trwają i są finansowane przez DARPA (Agencja Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony). To, co było tylko teoretyczną koncepcją w 2001 roku, stało się teraz rzeczywistością dzięki najnowszemu rozwojowi Hitachi i może znaleźć drogę do agencji wywiadowczych na całym świecie. Chipy RFID są również źródłem rosnących kontrowersji wokół kwestii prywatności. Chip RFID może być używany do śledzenia lokalizacji niczego niepodejrzewających osób, które mają tagi RFID… Posiadanie miniaturowych tanich chipów RFID, takich jak opracowane przez Hitachi, wszczepionych w cokolwiek… może sprawić, że wiele osób poczuje się niekomfortowo. Jednak duże firmy uważają, że obawy konsumentów są mniejsze niż zalety układów RFID. ”

  Tak, stary dobry „wielki biznes” uważa, że ​​nasze obawy są mniejsze niż zalety układów RFID. A teraz współpracują ze starym, dobrym rządem USA, aby wstrzyknąć coś „każdemu mężczyźnie, kobiecie i dziecku w Ameryce”. Czy to nie cudowne? Wielki biznes i rząd USA, pracując razem, nie dla konsumentów, ale dla „korzyści z chipów RFID”. To przypomina mi coś, co kiedyś gdzieś słyszałem… Hmmm, co to może być? Czy to nie było coś w stylu –

  Mówiąc o władzy państwowej i korporacyjnej, wróćmy na chwilę do „Zyklon Bill” Gates. Dlaczego nazywam go „Zyklon Bill”? Cóż, w 2010 r. Fundacja Billa i Melindy Gatesów kupiła 500 000 akcji Monsanto (znanej również jako „Najbardziej zła korporacja na świecie” ), korporacji znanej z tworzenia toksycznych trucizn, takich jak rośliny Orange, DDT, RoundUp i GMO. W 2018 roku niemiecka korporacja chemiczna Bayer kupiła Monsanto za 66 miliardów dolarów, co stworzyło „ największy na świecie monopol na pestycydy i nasiona”. Większość Amerykanów myśli o aspirynie, gdy słyszy nazwę „Bayer”, ale Bayer był IG Farben, gigantycznym niemieckim konsorcjum korporacyjnym, które nie tylko pomogło sfinansować Hitlera i dojście do władzy partii nazistowskiej, ale w rzeczywistości prowadził własny obóz niewolników w Auschwitz z 300 000 więźniów i był głęboko zaangażowany w eksperymenty medyczne na ludziach przeprowadzone przez dr Josefa Mengele. Trujący gaz używany do mordowania dosłownie milionów ludzi był produktem Farben / Bayer o nazwie „Cyklon B”. Bramy = Monsanto, Monsanto = Bayer, Bayer = IG Farben, Farben = Zyklon B. Ergo, „Zyklon Bill”. A Zyklon Bill był zapracowanym, zapracowanym chłopcem…

  Zyklon Bill marzy o tym, by na stałe oznaczyć każdego człowieka numerem, który można śledzić wszędzie. Zrobiono to wcześniej, ale nie na taką skalę. Ale tak, zrobiono to przed…

  Człowiek wcześniej oznaczył Człowieka numerem.
  Zyklon Bill chce to zrobić ponownie. Wszystkim.

  Jest drugim najbogatszym człowiekiem na Ziemi, z majątkiem (co najmniej) 98 miliardów dolarów. Jego Fundacja Billa i Melindy Gatesów, największa prywatna fundacja na świecie, kontroluje aktywa warte szacunkowo 47 miliardów dolarów i jest głęboko zaangażowana w rolnictwo, zdrowie (szczególnie szczepionki) i edukację (Common Core) w skali globalnej. Oprócz swojej Fundacji Gates zainwestował około 9 miliardów dolarów w inne instytucje, takie jak WHO, CDC, Imperial College, Johns Hopkins, GAVI i BBC. I oczywiście Gates jest ściśle związany z sytuacją Covid-19, zarówno wirusem, jak i „lekarstwem”.

  KTO PŁACI PIPEREM, WZYWA TUNE…

  Gate firmy Microsoft był niedawno zaangażowany w produkcję wideo z satanistką Mariną Abramovic na temat sztucznej inteligencji, „rzeczywistości mieszanej” i wirtualnej nieśmiertelności, która przypadkowo (być może) została wydana w Wielki Piątek 2020 r., W Święto zarówno w kościołach chrześcijańskich, jak i satanistycznych. A żona Gatesa, Melinda, była ostatnio na dwóch ogólnopolskich wywiadach telewizyjnych MSM, w odwróconym krzyżu. Ale czy to naprawdę ma znaczenie dla „filantropa”, który akurat chce zaszczepić i trwale oznaczyć każdego człowieka na Ziemi? Czy to nie dokładnie to, co próbuje teraz Zyklon Bill?

  Objawienie 13: 15-17 przychodzi mi na myśl: „15 I dano mu tchnąć obraz bestii, aby obraz bestii nawet mówił i powodował, że tylu, którzy nie czczą wizerunku bestii, zostanie zabitych. 16 I sprawia, że ​​wszyscy, mali i wielcy, i bogaci i biedni, i ludzie wolni i niewolnicy otrzymują znak po prawej lub na czole, 17 i zapewnia, że ​​nikogo nie będzie w stanie kupować lub sprzedawać, z wyjątkiem tego, który ma znak, albo nazwę bestii, albo numer jego imienia. ” W rzeczywistości brzmi to dość dokładnie tak, jak dokładnie ta „szczepionka”, a raczej seria obowiązkowych szczepionek zrobi, ale być może ten diabelski mumbo-jumbo jest dla niektórych czytelników nieco zbyt ezoteryczny, więc wróćmy do twardych faktów i trudniejszej rzeczywistości.

  Wracając do filmu RAPID Coalition, po stronie rządu dotyczącej „połączenia władzy państwowej i korporacyjnej”. W filmie pojawia się wzmianka o „ASPR”, zastępcy sekretarza ds. Gotowości i reakcji, ale z jakiegoś dziwnego powodu nie wspomina nazwiska osoby, która faktycznie posiada ten tytuł i wykonuje tę pracę. Podobnie jak fakt, że film reklamowy przedsięwzięcia o wartości miliarda dolarów jest niepubliczny na Youtube, (ale na dzień dzisiejszy można to zobaczyć tutaj ), fakt, że jeden z głównych współpracowników i najwyższy urzędnik koalicji jest nienazwany, jest rzeczywiście dziwny . Ale nie martw się, znam jego imię i pochodzenie, co wiele wyjaśnia. Nazywa się Robert P. Kadlec, emerytowany pułkownik USAF, gdzie specjalizował się w wojnie biologicznej. Wojna z Niemcami.

  Wydaje się wystarczająco niewinne, prawda? Ledwie. Ten koleś jest biologicznym wojownikiem, uosobieniem Pestilence. W 1998 r. Wojsko USA opublikowało książkę zatytułowaną „Pole bitwy przyszłości” , a podpułkownik Kaldec był autorem dwóch rozdziałów – Rozdział 9, „Wojna z Niemcami w XXI wieku” i Rozdział 10, „Bronie biologiczne dla Prowadzenie wojny gospodarczej ”. Oto kilka ciekawszych cytatów z rozdziałów Kaldeca –

  „ Tę samą technologię i wiedzę, które przyniosły rewolucyjne terapie medyczne i większą wydajność rolnictwa, można łatwo przenieść na rozwój broni biologicznej. Zniknęło wiele barier technicznych, które kiedyś ograniczały efektywne wykorzystanie broni biologicznej (BW). Gdy Stany Zjednoczone przygotowują się na wyzwania bezpieczeństwa narodowego XXI wieku, muszą zrozumieć konsekwencje tej cichej rewolucji ”.

  „ Sceptycy błędnie odrzucają militarną lub strategiczną wartość broni biologicznej. Wojna biologiczna oferuje wyjątkowe i znaczące zalety ze względu na łatwość produkcji, potencjalny wpływ użytkowania i zdolność do wykorzystania… słabych punktów. Jest to jedyna broń masowego rażenia, która ma zastosowanie w całym spektrum konfliktów. Używanie broni biologicznej pod przykrywką endemicznej lub naturalnej choroby zapewnia… możliwość prawdopodobnego zaprzeczenia. W tym kontekście broń biologiczna oferuje większe możliwości użycia niż broń nuklearna. ”

  I choć urocze są te cytaty, niektórzy czytelnicy mogą błędnie sądzić, że wojsko amerykańskie nigdy nie zaangażuje się w tę najbardziej ohydną i zbrodniczo szaloną metodę walki, z możliwością „ wybuchu ” lub stania się biologicznym pożarem wymykającym się spod kontroli, który może pochłonąć cała planeta. Ci czytelnicy się mylą. Z własnego rozdziału Kaldeca –

  „Do 1969 roku”? Tak, jasne. Słyszałeś kiedyś o Puszce Pandory?

  Oto mądrość i ostrzeżenie. Użyją siły, aby cię zaszczepić, ale nadal masz wybór. Ostatnio jakiś gówno napisał mi, że „pójdzie do więzienia przed zaszczepieniem się”. Byłem w więzieniu i wiesz, co oni ci tam robią? WSZYSTKO CHCĄ. A jeśli pójdziesz do więzienia za to, że nie zażyłeś szczepionki, pierwszą rzeczą, którą zrobią ci, kiedy dotrzesz do więzienia, będzie podanie ci szczepionki. Większość weźmie to bez konieczności wychodzenia z więzienia. Większość pójdzie za programem i ze wszystkimi innymi, dokładnie tak jak „dobrzy Niemcy” w latach trzydziestych. I dostaną i zasłużyli dokładnie na to, co dostali „dobrzy Niemcy” w 1945 r.

  Ci, którzy dziś mówią, że odmówią, muszą zrozumieć, że wkrótce będą musieli poprzeć swoje słowa czynami lub okażą się chełpliwymi kłamcami. Wybór nie będzie między zażywaniem szczepionki a pójściem do więzienia, będzie między przyjęciem szczepionki lub przygotowaniem się i chęcią zabicia lub śmierci, aby zapobiec narzuceniu ci szczepionki, wstrzyknięciu ci, ostatecznego i nieodwołalnego gwałtu tylko twoje ciało, ale twoja dusza. Wybór należy do ciebie, podobnie jak do każdego z nas. Jesteśmy dokładnie tym, co robimy i żadna ilość słów ani życzeń, pozorów lub pozów, nigdy nas nie wyróżni.

  Jak pisał Antonio Gramsci z więzienia w latach 30. XX wieku: „ Stary świat umiera, a nowy świat walczy o narodziny; teraz jest czas potworów. ” Teraz jest czas potworów i możesz albo z nimi walczyć, albo się kłaniać i poddać się im. Jeśli walczysz, nie ma gwarancji, że wygrasz lub przeżyjesz, ale umrzesz jako Istota Ludzka, a może nawet jako Bohater. Jeśli się poddasz, umrzesz jako chętny niewolnik, tchórzliwy tchórz, zostaniesz pochłonięty przez potwory i zasłużysz na to. Historia faszyzmu oraz lat trzydziestych i czterdziestych jest wciąż dostępna dla każdego, kto nie wie, jak się uczyć. Tam są lekcje. „Przeszłość jest prologiem”, Gates i Kadlec są współczesnymi Mengelesami, albo będziecie ich przeciwnikami i przeciwstawicie się im na śmierć, albo będziecie ich świnkami morskimi i ofiarami. Wybór nalezy do ciebie. Pomyśl o tym teraz, dzisiaj i zdecyduj, naprawdę. Szybciej niż myślisz, nadejdzie czas, kiedy twój wybór będzie musiał zostać udowodniony działaniem, a nie słowami.

  Więc teraz usiadłeś i przeczytałeś ten esej. Teraz nadszedł czas, aby oderwać się od tyłka i zdecydować, jak poradzisz sobie z przyszłością. Masz dwie możliwości – NA STOJĄCO LUB NA KOLANACH.
  DAVAI!

Wypowiedz się