Kapitalizm sępów to kapitalizm żydowski

„Jeśli człowiek uderzy, przebij maskę!”

 Ahab, Moby Dick

 Bardzo cieszy mnie widok ostatniego ataku Tuckera Carlsona na działalność funduszu sępów Paula Singera, Elliot Associates, grupy, którą po raz pierwszy profilowałem cztery lata temu.  Pod wieloma względami naprawdę niezwykłe jest to, że fundusze na sępy, takie jak Singera, uniknęły wcześniej uwagi mediów, zwłaszcza gdy zastanowiono się, jak wyjątkowo są szkodliwe i wyzyskujące. 

Wiele krajów jest obecnie bardzo zadłużonych wobec grup takich jak Elliot Associates i, jak wyraźnie ilustruje to segment Tuckera, ich zasięg rozszerzył się teraz na samo serce małomiasteczkowej Ameryki.  Zdecydowanie mile widziane jest rozpowszechnianie się tego wirusa.  Jestem jednak głęboko przekonany, że problem przedstawiony przez te kabały finansistów wyzysku zostanie rozwiązany tylko wtedy, gdy ich prawdziwa natura zostanie w pełni rozpoznana. 

Jak dotąd terminologia opisowa stosowana przy omawianiu ich działalności obracała się wyłącznie wokół wymiatania i pasożytniczego charakteru ich działalności.  Elliot Associates został zatem opisany jako kwintesencja przykładu „funduszu sępów” praktykującego „kapitalizm sępów”. ​​

Jednak fundusze te nie są zarządzane przez ptaki padliny.  Są obsługiwane prawie wyłącznie przez Żydów. 

W poniższym eseju chcę, abyśmy zbadali największe i najbardziej wpływowe „fundusze sępów”, aby ocenić ich przywództwo, etos, praktyki finansowe i sposób, w jaki rozpowszechniają swoje wątpliwie zdobyte bogactwo.  Chcę, żebyśmy odłożyli na bok kolorowe metafory.  Chcę, żebyśmy przebili maskę.

Kim są sępy?

Powszechnie uznaje się, że najważniejszymi światowymi funduszami sępów są Elliot Management, Cerberus, FG Hemisphere, Autonomy Capital, Baupost Group, Canyon Capital Advisors, Monarch Alternative Capital, GoldenTree Asset Management, Aurelius Capital Management, OakTree Capital, Fundamental Advisors i Tilden Park Investment Master Fund LP.

Nazwy tych grup są bardzo interesujące, ponieważ są albo zupełnie nieokreślone, albo przywołują niejasne przypuszczenia pochodzenia anglosaskiego lub wiejskiego / duszpasterskiego (zwróć uwagę na występowanie dębu, drzew, parków, kanionów, monarchów lub użycie nazw takich jak Aureliusz i Elliot )Jest to ta sama taktyka zastosowana przez Żyda Jordana Belforta, „Wilka z Wall Street”, który przeprowadził wiele poważnych oszustw pod firmą Stratton Oakmont.

 Te nazwy to maski.  Mają one na celu budowanie zaufania i zaciemnianie prawdziwego tła różnych grup finansistów.  Żadna z tych grup nie ma pochodzenia anglosaskiego ani szacownego.  Żadne z nich nie jest oparte na wiejskich sielankach.

Wszystkie wyżej wymienione fundusze na sępy zostały założone i są obsługiwane przez etnocentrycznych, globalistycznych Żydów mieszkających w miastach.  Krótki przegląd każdej ze stron internetowych ujawnia, że ​​ich założycielami i głównymi postaciami są:

 • Elliot Management – Paul Singer, Zion Shohet, Jesse Cohn, Stephen Taub, Elliot Greenberg i Richard Zabel
 • Cerberus – Stephen Feinberg, Lee Millstein, Jeffrey Lomasky, Seth Plattus, Joshua Weintraub, Daniel Wolf, David Teitelbaum
 • Półkula FG – Peter Grossman
 • Stolica Autonomii – Derek Goodman
 • Grupa Baupost – Seth Klarman, Jordan Baruch, Isaac Auerbach
 • Canyon Capital Advisors – Joshua Friedman, Mitchell Julis
 • Monarch Alternative Capital – Andrew Herenstein, Michael Weinstock
 • GoldenTree Asset Management – Steven Tananbaum, Steven Shapiro
 • Aurelius Capital Management – Mark Brodsky, Samuel Rubin, Eleazer Klein, Jason Kaplan
 • OakTree Capital – Howard Marks, Bruce Karsh, Jay Wintrob, John Frank, Sheldon Stone
 • Fundamental Advisors – Laurence Gottlieb, Jonathan Stern
 • Tilden Park Investment Master Fund LP – Josh Birnbaum, Sam Alcoff

 Fakt, że wszystkie te fundusze sępów, powszechnie uznawane za najbardziej wpływowe i drapieżne, są własnością Żydów i są przez nich zarządzane, jest niezwykły sam w sobie, szczególnie w kontekście współczesnym, w którym jesteśmy stale bombardowani sugestią, że Żydzi nie mają szczególnego związek z pieniędzmi lub lichwą, i że każda taka idea jest przykładem ignorancji. 

Równie niezwykły jest jednak fakt, że reprezentacja żydowska nasyca również zarząd tych spółek, co sugeruje, że ich początki i metody wewnętrznej promocji i działania w dużej mierze zależą od pochodzenia etniczno-komunalnego, a bardziej ogólnie od spójności religijnej i społecznej.

Jako takie, te żydowskie fundusze stanowią doskonałą okazję do zbadania ich działalności finansowej i politycznej jako przejawów żydowskości, a zatem mogą zostać umieszczone w szerszych ramach strategii ewolucyjnej grupy żydowskiej i długiej historycznej trajektorii stosunków żydowsko-europejskich.

 Jak się karmią

 W maju 2018 r. Puerto Rico ogłosiło bankructwo gminne po zadłużeniu o wartości ponad 74,8 mld USD , z czego ponad 34 mld USD stanowią odsetki i opłaty.  Dług należny był wszystkim żydowskim kapitalistom wymienionym powyżej, z wyjątkiem grupy Cerberusa Stephena Feinberga. 

Aby rozpocząć płatności, rząd wprowadził politykę oszczędności fiskalnych, zamykając szkoły i podnosząc rachunki za media, ale kiedy huragan Maria uderzył na wyspę we wrześniu 2017 r., Portoryko zostało zmuszone do zaprzestania transferów do wierzycieli żydowskich.  Spowodowało to agresywną próbę żydowskich funduszy na przejęcie aktywów z wyspy, która cierpiała z powodu awarii zasilania o 80%, z dodatkowymi odsetkami i opłatami.

W kilku amerykańskich miastach wybuchły protesty wzywające do umorzenia długów.  Po szybkim zatrzymaniu się w Puerto Rico pod koniec 2018 roku Donald Trump rozpaczał w tym nastroju, gdy powiedział Fox News: „Są winni wiele pieniędzy twoim znajomym z Wall Street i będziemy musieli to zmieść”.

Ale oświadczenie Trumpa, podobnie jak wszystkie oświadczenia Trumpa, nie miało żadnej treści.  Następnego dnia dyrektor biura budżetowego Białego Domu Mick Mulvaney powiedział dziennikarzom: „Myślę, że prezydent powiedział, że Puerto Rico będzie musiało znaleźć sposób na rozwiązanie swojego problemu zadłużenia”. Innymi słowami, Portoryko będzie musiało wymyślić sposób zapłaty Żydom.

 Odwrócenie Trumpa nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że prezydent uważany jest za wyjątkowo przyjaznego żydowskiej potędze finansowej.  Kiedy mówił o „twoich przyjaciołach na Wall Street”, naprawdę miał na myśli swoich przyjaciół na Wall Street.

Jednym z jego najbliższych sprzymierzeńców jest Stephen Feinberg, założyciel i dyrektor generalny Cerberus, funduszu wojennego sprzyjającego wojnie, który zgromadził obecnie ponad 1,5 miliarda dolarów długu irlandzkiego, pozostawiając kraj podatny na „ falę przejęć domów ” na niespotykaną skalę odkąd żydowscy przedsiębiorcy hipoteczni za Quicken Loans (Daniel Gilbert) i Ameriquest (Roland Arnall) uczynili tysiące Amerykanów bezdomnymi .

Feinberg był również powiązany z masowymi eksmisjami w Hiszpanii, co spowodowało, że grupa barcelońskich anarchistów uznała go za „żydowskiego mega pasożyta” odpowiedzialnego za „najokropniejszy fundusz sępów na świecie”.

W maju 2018 r. Trump objął Feinberga przewodniczącym swojej rady doradczej wywiadu, a jednym z powodów powolnego wycofywania się Trumpa z Afganistanu był fakt, że DynCorp z Feinberga cieszył się wieloletnimi lukratywnymi umowami o obronie rządu, szkolącymi afgańską policję i świadczącymi usługi pomocnicze dla wojska.

 Ale związek Trumpa z żydowskimi sępami wykracza daleko poza Feinberg.  Niedawny artykuł w „ New York Post ” oznajmił: „Ortodoksyjni Żydzi otwierają portfele dla Trumpa w 2020 roku”. Jest to przewidywalny wynik okresu 2016-2020, epoki, którą można scharakteryzować jako Jak Żydzi nauczyli się przestać się martwić i kocham dona.

Żydowscy finansiści otwierają portfele dla Trumpa, ponieważ teraz jest jasne, że całkowicie nie spełnił obietnic masowej imigracji do Białej Ameryki, przysięgając swoje zaangażowanie w syjonizm i społecznie niszczące żydowskie projekty poboczne, takie jak promocja homoseksualizmu.

Działania te, w połączeniu z 27-letnim wyrokiem Sholoma Rubashkina na szefa ds. Pakowania mięsa chasydzkiego za oszustwa bankowe i pranie pieniędzy w 2017 r., wysłały wiadomość do żydowskich finansów, że Trump jest kimś, z kim mogą robić interesy.  Ponieważ ci globalistyczni wyzyskiwacze są zasadniczo amorficzni politycznie, nie znając żadnej lojalności, ale że wobec własnego plemienia i jego interesów, istnieje znaczny dryf żydowskich megafonów między partiami demokratycznymi i republikańskimi.

New York Post donosi na przykład, że kiedy Trump wziął udział w lunchu w wysokości 25 000 dolarów za parę w hotelu w centrum miasta, gdzie 400 zamożnych Żydów zebrało co najmniej 4 miliony dolarów na AmericaPierwszy [!] SuperPAC, organizator lunchu Kelly Sadler , powiedział dziennikarzom: „Przeanalizowaliśmy obecność wszystkich obecnych i byliśmy zaskoczeni, widząc, ile z nich dało wcześniej Demokratom, ale nigdy republikaninowi.  Ludzie stali na krzesłach, skandując … jeszcze osiem lat. ”Rzeczywistość jest oczywiście taka, że ​​ci ludzie nie są Demokratami ani republikanami, ale Żydami, gotowymi popchnąć pieniądze w dowolnym kierunku, w który wieje wiatr interesów żydowskich.

 Upadek Puerto Rico z powodu żydowskiego długu i elitarne postępowanie żydowskich drapieżników finansowych to z pewnością nic nowego.  Kongo , Zambia , Liberia , Argentyna , Peru , Panama , Ekwador , Wietnam , Polska i Irlandia to tylko niektóre z krajów, które trafiły w ręce wymienionych wyżej Żydów, a ci sami ludzie uważnie obserwują Grecję i Indie . 

Metodologia zastosowana do uzyskania takiej dźwigni jest tak prosta, jak bezwzględna.  Na najbardziej podstawowym poziomie „kapitalizm sępów” jest tak naprawdę tylko połączeniem ciągłych intensywnych relacji między Żydami, a lichwą i żydowskim zaangażowaniem w średniowieczne rolnictwo podatkowe.

W oparciu o starszą praktykę Salo Baron pisze w Historii gospodarczej Żydów, że spekulanci żydowscy wpłaciliby ryczałt do skarbu, zanim bezlitośnie zwrócił się do chłopstwa, by uzyskać „znaczne nadwyżki… w razie potrzeby bezwzględnymi metodami” [1].

Działalność funduszy sępa żydowskiego jest zasadniczo tą samą spekulacją zadłużeniem, z tym wyjątkiem, że handel lichwą prowadzony jest na skalę globalną, a feudalni chłopi z dawnych czasów zastąpieni całymi narodami.  Zamożni Żydzi gromadzą zasoby, kupują długi, dodają astronomiczne opłaty i odsetki, a gdy nieuchronnie dochodzi do niewypłacalności, angażują się w agresywną działalność prawną w celu przejęcia aktywów, powodując falę utraty miejsc pracy i przejęcia domów.

 Ten rodzaj drapieżnictwa jest tak szkodliwy i moralnie przewrotny, że zarówno rządy belgijski, jak i brytyjski podjęły kroki w celu zakazania tym żydowskim firmom korzystania z ich systemów sądowych w celu pozwania o trudny dług należny biednym narodom.  Tucker Carlson, komentując drapieżnictwo Paula Singera i ruiny miasta Sidney w stanie Nebraska, powiedział:

 Nie mogło być brzydsze ani bardziej niszczycielskie.  Dlaczego więc jest to nadal dozwolone w Stanach Zjednoczonych?  Krótka odpowiedź: ponieważ ludzie tacy jak Paul Singer mają ogromny wpływ na nasz proces polityczny.  Sam Singer był drugim co do wielkości darczyńcą Partii Republikańskiej w 2016 roku. Dał miliony super-PAC, który wspiera republikańskich senatorów.  Być może nigdy nie słyszałeś o Paulu Singerze – który sam w sobie wiele mówi – ale w Waszyngtonie jest gwiazdą rocka.  I dlatego prawie na pewno płaci niższą efektywną stawkę podatkową niż przeciętny strażak, na wypadek, gdybyś wciąż zastanawiał się, czy nasz system jest sfałszowany.  O tak, to prawda.

 Poza bezpośrednimi darowiznami politycznymi ci żydowscy finansiści wymykają się spod kontroli, ukrywając się za maską uproszczonej antysocjalistycznej retoryki, która jest powszechna w amerykańskiej prawicy, zwłaszcza w starszej, chrześcijańskiej i pro-syjonistycznej demografii.  Rod Dreher, w komentarzu do utworu Carlsona w American Conservative , zwraca uwagę, że Singer wygłosił przemówienie w maju 2019 r., atakując „rosnące zagrożenie socjalizmu w Partii Demokratycznej”. Singer kontynuował: „Nazywają to socjalizmem, ale jest bardziej dokładnie opisany jako lewicowy etatyzm smarowany przez prysznic darmowych rzeczy obiecanych przez polityków, którzy wierzą, że pieniądze pochodzą z prasy drukarskiej, a nie z produktywnych wysiłków biznesmenów i pracowników. ”Dreher komentuje: „Produktywne wysiłki biznesmenów i pracowników ”?  Żółć tego człowieka po tym, co zrobił ludowi Sidney.

 To, co Singer i inne żydowskie sępy angażują, nie jest produktywne i nie jest nawet żadną rozpoznawalną formą pracy lub biznesu.  Jest to pasożytnictwo motywowane chciwością, prowadzone w przewrotnie ekstrawaganckiej i wysoce nepotystycznej skali.

Prawdę mówiąc, to Singer i jego etniczni wierzą, że pieniądze można wydrukować na plecach produktywnych pracowników i którzy ostatecznie wierzą, że mają prawo „zostać obsypani darmowymi rzeczami obiecanymi przez polityków”. Singer umieszcza się w paradygmat infantylny miał na celu zabawę Gojów Wolnych Przedsiębiorstw kontra Socjalizm, ale, jak zauważa Carlson, „nie jest to wolne przedsięwzięcie, o którym wszyscy się dowiedzieliśmy”. To dlatego, że jest to żydowskie przedsięwzięcie – wyzyskujące, nieorganiczne i przywiązane do socjo -polityczne cele, które nie mają nic wspólnego z wolnością jednostki i własnością prywatną. 

Być może nie jest to wolne przedsięwzięcie, o którym dowiedział się Carlson, ale jest to wyraźnie wolne przedsięwzięcie, o którym dowiadują się Żydzi – co ilustruje ich niezwykła nadmierna reprezentacja we wszystkich formach wyzysku finansowego i przestępczości białych kołnierzyków.

Talmud, niezależnie od tego, czy jest aktywnie studiowany, czy pochłonięty kulturowo, jest ich kodeksem etycznym i programem nauczania dotyczącym oszustw, oszukańczych bankructw, malwersacji, lichwy i wyzysku finansowego.  Kapitalizm sępów to kapitalizm żydowski.
 Kogo karmią

 Dwubiegunowość Singera jest doskonałym przykładem sposobu, w jaki żydowskie finanse są konserwatywne, a jednocześnie niczego nie chronią.  Rzeczywiście żydowski kapitalizm można uznać za podstawową przyczynę powstania Conservative Inc., formy lub cienia prawicowej polityki ograniczonej wyłącznie do obaw fiskalnych, które same w sobie są szkodliwe dla interesów większości tych, którzy głupio wspierać ich.

Ostatecznie ducha żydowskiego kapitalizmu można dostrzec nie w nieszczerym beczeniu na temat socjalizmu i biznesu, mającym jedynie na celu rozrywkę na wpół wykształconych Zio-patriotów, ale w sposób, w jaki fundusze sępów żydowskich rozpowszechniają dochody z ich pasożytnictwa.  Prawdziwe sępy są słabe, więc będą pochłaniać zwłoki i zwracać żywność, aby nakarmić swoje młode.  Kto więc siedzi w gniazdach funduszy sępów, czekając na zurbanizowane szczątki niespokojnych narodów?

 Seth Klarman z Bostonu (o wartości 1,5 mld USD), który podobnie jak Paul Singer stwierdził, że „wolna przedsiębiorczość była dla mnie dobra”, jest drapieżnym wyzyskiwaczem długów, który był integralną częścią załamania finansowego w Portoryko, gdzie ukrywał wiele działań za szeregiem spółek typu shell.

Dziennikarze śledczy w końcu odkryli, że grupa Baupost Klarmana stała za wieloma agresywnymi działaniami prawnymi mającymi na celu ściśnięcie zdziesiątkowanej wyspy w celu wypłaty obligacji.

Oczywiste jest, że Żydzi zaangażowani w te firmy są bardzo świadomi, że to, co robią, jest złe i starają się unikać zbyt dużej utraty reputacji, czy to dla siebie, czy dla ich grupy etnicznej. 

Portorykańscy dziennikarze, badając ścieżkę zadłużenia do Klarman, wspominają próby podążenia za jedną z firm-muszli (Decagon) do Baupost za pośrednictwem prawnika firmy-muszli (i jeszcze jednego Żyda) o nazwisku Jeffrey Katz:

 Wracając do wątku Ropes & Gray, zidentyfikowaliśmy kilku prawników, którzy pracowali z Baupost Group, i jednego, Jeffrey Katz, który – oprócz bezpośredniej współpracy z Baupost – zdawał się opisywać szczególnie bliskie i długotrwałe relacje z silnym dopasowaniem. Profil Baupost na stronie jego doświadczenia .  … Zadzwoniłem do Katza, a on podniósł, ku mojemu zaskoczeniu.  Zidentyfikowałem się, a także moje powiązanie z inicjatywą Public Accountability Initiative i zapytałem, czy jest właściwą osobą do rozmowy o Decagon Holdings i Baupost.  Przerwał, zaczął odpowiadać, a potem najwyraźniej pomyślał o tym lepiej i powiedział, że tak naprawdę jest na spotkaniu i że będę musiał oddzwonić (najwyraźniej ten potężny prawnik odbiera połączenia z dziwnych numerów, kiedy jest na ważne spotkania).  Kiedy kazał mi oddzwonić, zapytałem go jeszcze raz, czy jest właściwą osobą, aby porozmawiać o Decagonie, i że nie oddzwoniłbym, gdyby nie był, i wydawało się, że jeszcze bardziej się denerwuje.  W tym momencie zaczął zbyt dużo mówić o tym, jak był prawnikiem i ma klientów, jak myślę, że jestem na jakiejś dużej scoop i jak przed nim stała osoba – dosłownie – stała właściwie przed nim – podczas gdy niegrzecznie nalegałem, aby utrzymać go na linii.

 Jednym z powodów takiej tajemnicy jest intensywna żydowska filantropia zaangażowana przez Klarmana w ramach jego Fundacji Rodzinnej Klarman .  Podczas gdy portorykańskie szkoły są zamykane, a emerytury i świadczenia zdrowotne cięte, Klarman kieruje dochody z ogromnych spekulacji zadłużeniem na swoje „ obszary zainteresowania ”, które wyraźnie obejmują „Wspieranie globalnej społeczności żydowskiej i Izraela. Grabiąc skarby okaleczonych narody Gojów, Klarman i jego wspólnicy etniczni zobowiązali się do „poprawy jakości życia i dostępu do możliwości dla wszystkich obywateli Izraela, aby mogli czerpać korzyści z dobrobytu kraju”.

Wśród tych w gnieździe Klarmana ich dzioby agape na odsetki długu w Portorykanie, to Amerykański Komitet Żydowski, Połączone Żydowskie Filantropie Bostonu, Muzeum Pamięci o Holokauście, Honeymoon Israel Foundation, Israel-America Academic Exchange i Israel Project.

Klarman, podobnie jak Singer, był również entuzjastycznym zwolennikiem liberalizacji postaw wobec homoseksualizmu, przekazując 1 milion USD na republikański super PAC mający na celu wspieranie kandydatów na GOP małżeństw homoseksualnych w 2014 roku (Singer przekazał 1,75 miliona dolarów). 

Klarman, który przyczynia się również do kandydatów wspierających reformę imigracyjną, w tym ścieżkę do obywatelstwa dla nieudokumentowanych imigrantów, powiedział: „Prawo do małżeństwa homoseksualnego jest największym pozostałym problemem praw obywatelskich naszych czasów.  Współpracuję indywidualnie z poszczególnymi republikanami, aby przekonać ich, że w tej sprawie są neandertalczykami. ”

 GoldenTree Asset Management Stevena Tananbauma również dobrze odżywiał Portoryko, posiadając 2,5 miliarda dolarów długu wyspy.  Centrum Badań Ekonomicznych i Politycznych skomentowało :

 Steven Tananbaum, dyrektor inwestycyjny GoldenTree, powiedział we wrześniu na konferencji biznesowej (po huraganie Irma, ale przed huraganem Marią), że nadal postrzega obligacje z Portoryko jako atrakcyjną inwestycję.  GoldenTree przewodzi grupie posiadaczy obligacji COFINA, która łącznie posiada około 3,3 miliarda dolarów obligacji.

Ale gdy Puerto Rico stoi w obliczu bezprecedensowego kryzysu humanitarnego i nie ma wystarczających środków, aby nawet zacząć spłacać ogromne zadłużenie, te fundusze sępów polegają na swojej zdolności do przekonania polityków i sądów, aby uczynić je całymi.

Grupa obligatariuszy COFINA wydała 610 000 USD na lobbowanie Kongresu w ciągu ostatnich dwóch lat, a sama GoldenTree wniosła 64 000 USD na cele polityczne na rzecz kandydatów federalnych w cyklu 2016.  Dla funduszy sępów, takich jak GoldenTree, zniszczenie Portoryko jest kolejną szansą na wygórowane zyski.

 Komu Tananbaum żywi się tymi zyskami?  Krótkie spojrzenie na wydatki fundacji charytatywnej Lisa i Stevena Tananbauma ujawnia stosunkowo krótką listę beneficjentów, w tym Fundację United Jewish Appeal Foundation, Muzeum Amerykańskich Przyjaciół Izraela, Centrum Społeczności Żydowskiej, które należy do najbardziej hojnie finansowanych, a także znaczne darowizny do muzeów specjalizujących się w pokazie sztuki zdegenerowanej i demoralizującej.

 Po załamaniu wartości aktywów irlandzkich w 2008 r. Fundusze sępów żydowskich, w tym OakTree Capital, zaciągnęły długi hipoteczne, aby przejąć dziesiątki tysięcy irlandzkich domów, centrów handlowych i obiektów użyteczności publicznej (Cerberus Steve Feinberga przejął kontrolę nad odpadami publicznymi).  W 2011 r. Irlandia stała się punktem zapalnym dla zagrożonych aktywów nieruchomościowych, po tym, jak jej złe banki zaczęły sprzedawać pożyczki, które niegdyś posiadały walczące instytucje finansowe.  Pożyczki te zostały szybko zakupione po obniżonych cenach przez zarządzających funduszami żydowskimi, którzy następnie agresywnie szukali eksmisji mieszkańców w celu ich szybkiej sprzedaży.

Michael Byrne, badacz w School of Social Policy w University College Dublin, największym uniwersytecie w Irlandii, komentuje : „Agresywne strategie stosowane przez fundusze sępów prowadzą do ludzkich tragedii”. Jedna z właścicieli domów, Anna Flynn, wspomina, jak jej kredyt hipoteczny wpadł w ręce Mars Capital, spółka stowarzyszona z Oaktree Capital, będąca własnością i zarządzana przez mieszkających w Los Angeles Żydów Howarda Marksa i Bruce’a Karsha.  „Bardzo trudno było sobie z nimi poradzić”, powiedziała Flynn, czteroosobowa matka.  „Chciałem tylko [Mars] opuścić dom;  nie chcieli rozwiązania [by zapewnić sobie utrzymanie domu] ”.

 Kiedy Bruce Karsh nie czyni Irlandczyków bezdomnymi, kogo karmi się swoimi zyskami?  Krótkie spojrzenie na wydatki Fundacji Karsh Family Foundation ujawnia miliony dolarów darowizn na rzecz Federacji Żydowskiej, Jewish Community Center i United Jewish Fund.

 Paul Singer, jego syn Gordin i ich koledzy Elliot Associates, Zion Shohet, Jesse Cohn, Stephen Taub, Elliot Greenberg i Richard Zabel, mają przyczółek w prawie każdym kraju i mają udziały w każdej firmie, z którą prawdopodobnie znasz , od księgarń po sklepy z dolarami.  Dzięki zyskom z wyzysku finansują kampanie na rzecz homoseksualizmu i masowej migracji, pobudzają politykę syjonistyczną, inwestują miliony w bezpieczeństwo Żydów i promują wojny dla Izraela.

Piosenkarz jest republikaninem i należy do rady republikańskiej koalicji żydowskiej.  Jest byłym członkiem zarządu Żydowskiego Instytutu Spraw Bezpieczeństwa Narodowego, sfinansował neokonserwatywne grupy badawcze, takie jak Instytut Badań Mediów na Bliskim Wschodzie i Centrum Polityki Bezpieczeństwa, i jest jednym z największych sponsorów neokonserwatywnej Fundacji Obrony Demokracji.  Był także związany z pro-iracką grupą popierającą działania wojenne Freedom’s Watch.  Innym kluczowym projektem Singer była Inicjatywa Polityki Zagranicznej (FPI), grupa rzeczników z siedzibą w Waszyngtonie, założona w 2009 r. Przez kilka znanych żydowskich neokonserwatystów w celu promowania militarystycznej polityki USA na Bliskim Wschodzie w imieniu Izraela i która otrzymała swoją Ziarna pieniędzy od Singera.

 Chociaż Singer był początkowo przeciwny Trumpowi i chociaż Trump kiedyś zaatakował Singera za jego proimigracyjną politykę („Paul Singer reprezentuje amnestię i reprezentuje nielegalną imigrację napływającą do kraju”), Trump jest obecnie zasadniczo finansowany przez trzech Żydów – Singera, Bernarda Marcus i Sheldon Adelson, razem generując ponad 250 milionów dolarów w pro-Trumpie na pieniądze polityczne .  W zamian chcą wojny z Iranem. 

Pracownicy Elliott Management byli jednym z głównych źródeł finansowania kandydatury najbardziej jawnego jastrzębia z Senatu w 2014 roku, senatora Toma Cottona (R-AR), który wezwał Trumpa do przeprowadzenia „odwetu” przeciwko Iranowi za rzekome zaatakowanie dwóch komercyjnych tankowców.  Ci wyzyskujący żydowscy finansiści jasno stwierdzili, że spodziewają się wojny z Iranem i mocno lobbują i przygotowują się do wezwania swojego funta mięsa.  Jak stwierdził jeden z komentatorów politycznych: „Ci darczyńcy jasno przedstawili swoje preferencje polityczne wobec Iranu.  Z pewnością oczekują zwrotu z inwestycji w GOP Trumpa. ”

 Ten sam wzorzec jest wielokrotnie powtarzany, ilustrując surową rzeczywistość, że dobrobyt i wpływ globalizmu syjonistycznego opiera się w przeważającym stopniu na drapieżnikach najbardziej udanych i bezwzględnych żydowskich pasożytów finansowych.  To nie jest przypuszczenie, przesada lub hiperbola.  Jest to po prostu kwestia przebicia się przez maskę, spojrzenia na szefów najbardziej drapieżnych funduszy finansowych na świecie i podążania w kierunku zwrotów zysków.

 Nie popełnijcie błędu, te kabały są wszędzie i rosną.  Można je zignorować, gdy żerują na odległych, małych narodach, ale ich intencją było zawsze po sięganie po ciebie.  Są teraz na wyciągnięcie ręki.  Pracujący z Sidney w stanie Nebraska prawdopodobnie nie mieli pojęcia, czym jest fundusz dla sępów, dopóki ich fabryki nie zostały zamknięte, a ich domy zabrane.

Fundusze te zostaną przeniesione do następnego miasta.  I następny.  A potem kolejny.  Nie zostaną powstrzymani przez tępe wsparcie „wolnej przedsiębiorczości” i nie zostaną powstrzymani przez zwykłe nazywanie ich „kapitalistami sępów”.

 Uderz w maskę!

dr Andrew Joyce 18 grudnia 2019 r

 [1] S. Baron (red.) Historia gospodarcza Żydów (Nowy Jork, 1976), 46–7.

Za:  https://phibetaiota.net/2019/12/anna-von-reitz-comments-to-robert-steele-about-banking-including-specifics-on-world-bank-and-karen-hudes/

Wypowiedz się