Fałszywe modele Gatesa, fałszywe testy, fałszywe statystyki, a teraz konsekwencje… fałszywej pandemii…

Publikujemy komentarz krnabrnego1 do jednego z poprzednich opracowań, jako artykuł na stronie oraz dwa inne związane z rozpętaniem sztucznej pandemii koronawirusowej oraz fałszowaniem prognoz i  statystyk zachorowalności i zgonów, także w Polsce. Powtórzone po raz kolejny oszustwa prognoz zachorowań i zgonów, opracowane przez te same ośrodki oraz sterników z „tylnego fotela”, wywołały blokadę gospodarczą i społeczną w skali globalnej, która jest  niespotykana w dziejach świata.

Prawda na temat fałszowania statystyk zachorowalności i zgonów z powodu  Covid-19 oraz używania fałszywych testów do identyfikowania nieistniejącego wirusa, zaczyna wychodzić na „powierzchnię”. Trzeci artykuł prezentuje fałszowanie zachorowalności w Polsce na Covid-19, stwierdzony w Zabrzu.

W związku z monstrualną skalą, tego oszustwa, nieuchronne jest ukaranie zarówno naukowych oszustów, ich sponsorów, ścierwomedia głównego ścieku, establishment medyczny i rządzących,  którzy bezkrytycznie podejmowali i podejmują  fałszywe decyzje o wielkiej szkodliwości społecznej i gospodarczej. Jest to jedynie kwestią czasu, co dokumentuje drugi artykuł odnośnie aktualnego ministra zdrowia ( sekretarza CDC) USA dr Fauciego!!!

Redakcja KIP

***

Fałszywe modele Gatesa, fałszywe testy, a teraz konsekwencje

Od końca stycznia świat przeszedł oszałamiające zmiany, które w wielu przypadkach mogą być nie do naprawienia.

Decyzje dotyczące każdego aspektu naszego życia wydaliśmy na podstawie oceny testów i projekcji modeli komputerowych koronawirusa, który jak twierdzono po raz pierwszy wybuchł w Chinach w Wuhan, obecnie nazywanym SARS-CoV-2.

Ze zdumiewającym brakiem przejrzystości lub kontroli, jeden rząd po drugim narzucił blokadę modelu chińskiego na całą populację. Zaczyna wyglądać, jakbyśmy byli prowadzeni jak owce na rzeź dla skorumpowanej nauki.
Wątpliwe modele COVID

Dwa główne modele są stosowane na Zachodzie od rzekomego rozprzestrzeniania się koronawirusa w Europie i USA w celu „przewidywania” i reagowania na rozprzestrzenianie się choroby COVID-19. Jeden został opracowany w Imperial College of London. Drugi został opracowany, z naciskiem na efekty w USA, przez Instytut Metryk i Oceny Zdrowia Uniwersytetu Waszyngtońskiego (IHME) w Seattle, w pobliżu domu założyciela Microsoftu Billa Gatesa.

Niewielu wie, że obie grupy zawdzięczają swoje istnienie hojnemu finansowaniu przez fundację zwolnioną z podatku, która ma dosłownie miliardy na rzekomo szczepionkach i innych lekach do leczenia koronawirusa – Fundacja Billa i Melindy Gatesów.

Na początku marca prof. Neil Ferguson, szef MRC Centre for Global Infectious Disease Analysis w Imperial College London, wydał szeroko dyskutowany model, który prognozuje liczbę zgonów z powodu COVID-19 w Wielkiej Brytanii nawet do 500 000. Ferguson ściśle współpracuje z WHO. Raport ten został pociągnięty do odpowiedzialności za dramatyczny zwrot brytyjskiego rządu od tradycyjnej polityki zdrowia publicznego polegającej na izolowaniu pacjentów z grup ryzyka, umożliwiając normalne funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki. Kilka dni po tym, jak Wielka Brytania została zablokowana, instytut Fergusona nieśmiało skorygował w dół swoje szacunki dotyczące śmierci, kilka razy i dramatycznie. Jego straszne ostrzeżenia jeszcze się nie spełniły, a brytyjska gospodarka, podobnie jak większość innych na całym świecie, popadła w głęboki kryzys oparty na zawyżonych szacunkach.

Ferguson i jego modelerzy z Imperial College mają znane osiągnięcia w przewidywaniu tragicznych konsekwencji chorób. W 2002 roku Ferguson przewidział, że do 50 000 osób w Wielkiej Brytanii umrze na wariant choroby Creutzfeldta-Jakoba, „choroby szalonych krów”, prawdopodobnie do 150 000, jeśli epidemia rozprzestrzeni się na owce. W sumie 178 osób zostało oficjalnie zarejestrowanych martwych z powodu vCJD. W 2005 roku Ferguson twierdził, że nawet 200 milionów (!) Ludzi na całym świecie zostanie zabitych przez ptasią grypę lub H5N1. Na początku 2006 r. WHO powiązała jedynie 78 zgonów z wirusem. Następnie w 2009 r. Grupa Fergusona w Imperial College poinformowała rząd, że świńska grypa lub H1N1 prawdopodobnie zabije 65 000 osób w Wielkiej Brytanii. W końcu świńska grypa pochłonęła życie 457 osób. Ferguson i jego grupa Imperial College mają wyjątkowo słabe wyniki w przewidywaniu konsekwencji chorób.

Jednak ta sama grupa Fergusona w Imperial College, przy poparciu WHO, była odpowiedzialna za panikę, która wywołała blokadę rządu Wielkiej Brytanii. Ferguson był również źródłem dzikiej „prognozy”, że 2,2 miliona Amerykanów prawdopodobnie umrze, jeśli nie nastąpi natychmiastowe zablokowanie gospodarki USA. Opierając się na modelu Fergusona, dr Anthony Fauci z NIAID podobno skonfrontował się z prezydentem Trumpem i wywierał na niego presję, aby ogłosił ogólnokrajową sytuację zdrowotną. Podobnie jak w Wielkiej Brytanii, po rozpoczęciu szkód w gospodarce, model Fergusona później drastycznie obniżył szacunki śmiertelności w USA do 100 000 do 200 000 zgonów. Zarówno w sprawach amerykańskich, jak i brytyjskich Neil Ferguson oparł się na danych rządu chińskiego, które okazały się niewiarygodne.

Neil Ferguson i jego grupa modelarska w Imperial College, oprócz wsparcia WHO, otrzymują miliony od Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Ferguson kieruje konsorcjum modelowania wpływu szczepionek w Imperial College, które wymienia jako swoich sponsorów Fundację Billa i Melindy Gatesów oraz wspierany przez Gatesa sojusz na rzecz szczepień GAVI . W latach 2006-2018 Fundacja Gates zainwestowała imponujące 184 872 226,99 USD w operacje modelowania Imperial College w Ferguson.

Warto zauważyć, że fundacja Gatesa zaczęła wlewać miliony w operację modelowania Fergusona długo po tym, jak znany był jego katastrofalny brak dokładności, co sugeruje, że Ferguson to kolejna operacja „nauki do wynajęcia”.

University of Washington – Gates też

Niedawno modele prognostyczne stosowane w celu uzasadnienia bezprecedensowych środków blokowania w Stanach Zjednoczonych zostały opracowane w University of Washington Institute for Health Metrics and Evaluation (IHME) w Seattle. Jego model COVID-19 przewiduje zgony i wykorzystanie zasobów szpitalnych, takich jak łóżka szpitalne, łóżka OIOM i wentylatory. Pod koniec marca model IHME „przewidział” nawet 2,2 miliona zgonów amerykańskich koronawirusów, chyba że zastosowane zostaną drastyczne środki blokujące. Do 7 kwietnia modele IHME skorygowały to do 200 000 zgonów. Ich ostatnia rewizja powoduje, że liczba zgonów wynosi nieco ponad 60 000. Twierdzi się, że korekty w dół są oparte na faktycznych danych. Jednak niezwykle niedokładne prognozy były używane do nakładania katastrofalnych ograniczeń społecznych i ekonomicznych w USA.

Alex Berenson, były reporter New York Timesa, zakwestionował model IMHE: „Poza Nowym Jorkiem w całym kraju nie było kryzysu w systemie opieki zdrowotnej. W rzeczywistości, aby być naprawdę poprawnym, nastąpił kryzys w systemie opieki zdrowotnej, ale kryzys polega na tym, że szpitale są puste ”- powiedział. „To prawda na Florydzie, gdzie blokada była opóźniona, to prawda w południowej Kalifornii, gdzie blokada była wczesna, to prawda w Oklahomie, gdzie nie ma blokady na terenie całego kraju. Wydaje się, że nie ma żadnej korelacji między blokadą a tym, czy epidemia rozprzestrzeniła się szeroko i szybko. ” IHME twierdzi, że jego korekty są skutkiem blokady, mimo że pojawienie się zajęłoby tygodnie .

Podobnie jak Neil Ferguson z Imperial College London, IHME z University of Washington to kolejny projekt Fundacji Gatesa. Został utworzony w 2007 r. Dzięki dużej dotacji Fundacji Billa i Melindy Gatesów. W maju 2015 r. IHME i Światowa Organizacja Zdrowia podpisały znaczącą umowę o współpracy w zakresie danych wykorzystywanych do szacowania światowych trendów zdrowotnych. Następnie w 2017 roku IHME otrzymało dodatkowe 279 milionów dolarów od Gates Foundation, aby rozszerzyć swoją działalność na kolejną dekadę. To, oprócz kolejnego prezentu w wysokości 210 mln USD w 2016 r. Od Fundacji Billa i Melindy Gatesów, przeznaczonego na sfinansowanie budowy nowego budynku, w którym mieści się kilka jednostek UW zajmujących się zdrowiem ludności, w tym IHME. Innymi słowy, IHME jest kluczowym elementem globalnej strategii zdrowotnej firmy Gates od ponad 13 lat.

Okazały się bardzo zawyżonymi modelami dla potrzeb pogotowia stanowego. Te zawyżone prognozy, od Nowego Jorku po Kalifornię i nie tylko, spowodowały spustoszenie w całym systemie opieki zdrowotnej. Kiedy w marcu jeden model IHME przewidywał zapotrzebowanie na 430 000 łóżek do intensywnej terapii w Stanach Zjednoczonych, stany przeszły w tryb paniki od Nowego Jorku do Kalifornii do Pensylwanii i nie tylko. W trzecim tygodniu kwietnia rzeczywistość była taka, że ​​łóżka szpitalne były puste i anulowano niezliczoną liczbę innych operacji, aby zrobić miejsce dla covid19 pacjentów, którzy nigdy się nie zmaterializowali.

Wadliwe testy

Szeroka gama różnych testów, które mają stwierdzić, czy dana osoba jest zarażona wirusem SARS-CoV-2, dodała kluczowy element do doskonałej burzy dystopijnej, która szaleje na całym świecie. Mówiąc wprost, testy nie są tak niezawodne.

Wiodące niemieckie laboratorium poinformowało na początku kwietnia, że ​​zgodnie z zaleceniami WHO testy wirusa Covid19 są obecnie uważane za pozytywne, nawet jeśli konkretna sekwencja docelowa wirusa Covid19 jest ujemna i pozytywna jest tylko bardziej ogólna sekwencja docelowa wirusa koronawirusa. Może to prowadzić do powstania innych wirusów koronowych, takich jak wirusy zimne, które również powodują fałszywie dodatni wynik testu. Oznacza to, że możesz przeziębić się i jesteś uważany za pozytywny koronawirus. Nic dziwnego, że liczba „zainfekowanych” koronawirusów eksploduje w ciągu ostatnich tygodni. Ale co tak naprawdę oznacza ta liczba? Po prostu nie wiemy. Jednak nasi politycy zręcznie zamykają całe gospodarki i powodują niewyobrażalne szkody społeczne w oparciu o fałszywe prognozy modelowe i niejasne wytyczne WHO dotyczące testowania.

W Niemczech Instytut Roberta Kocha (RKI), agencja rządowa kierująca odpowiedzią COVID19, celowo odmówił podania faktycznej dziennej liczby osób testowanych pomimo wniosków. Profesor Christopher Kuhbander, autor szczegółowego badania, stwierdza: „Podane liczby dotyczące nowych infekcji bardzo dramatycznie przeceniają prawdziwe rozprzestrzenianie się wirusa koronawiru. Obserwowany szybki wzrost nowych infekcji wynika prawie wyłącznie z faktu, że liczba testów gwałtownie wzrosła w czasie. Tak więc, przynajmniej według podanych liczb, w rzeczywistości nigdy nie nastąpił wykładniczy rozprzestrzenianie się koronawirusa. Podane liczby dotyczące nowych infekcji ukrywają fakt, że liczba nowych infekcji spada od około początku lub połowy marca. ” Jednak bezkrytyczna prezentacja medialna niekończących się statystyk szefa RKI wzbudziła niespotykany niepokój i strach w populacji Niemiec.

Kalifornijski lekarz dr Dan Erickson opisał swoje spostrzeżenia na temat Covid19 na konferencji prasowej. Stwierdził, że szpitale i oddziały intensywnej terapii w Kalifornii i innych stanach były do ​​tej pory w dużej mierze puste. Dr Erickson donosi, że lekarze z kilku stanów USA zostali „wywierani” presję, by wystawili akty zgonu wspominając o Covid19, nawet jeśli sami się nie zgodzili. W Pensylwanii stan został zmuszony do usunięcia około 200 zgonów z powodu koronawirusa po tym, jak sekcja zwłok lekarza ujawniła śmierć z wcześniej istniejących przyczyn, takich jak choroby serca lub płuc.

Im bardziej faktyczne fakty pojawiają się w związku z tą pandemią i jej konsekwencjami, staje się jasne, że powiedziano im, aby popełniły gospodarcze i społeczne samobójstwa na podstawie niewłaściwych metod i niewłaściwych informacji.

Autor: F. William Engdahl – 28 kwietnia 2020 r.

F. William Engdahl jest konsultantem i wykładowcą ds. Ryzyka strategicznego, ukończył politologię na Uniwersytecie Princeton i jest najlepiej sprzedającym się autorem na temat ropy i geopolityki, wyłącznie dla magazynu internetowego „New Eastern Outlook”.

Dziękujemy komentatorowi KRNABRNY1 za nadesłanie i przetłumaczenie tego ważnego artykułu.

Opublikowano za: https://www.fort-russ.com/2020/04/gates-failed-models-failed-tests-and-now-the-consequences/

Zapieczętowane oskarżenie wydane na Dr. Fauci – Wyłącznie

Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, w imieniu prezydenta Donalda J. Trumpa, sfinalizował zapieczętowany akt oskarżenia o nazwisku Dr. Anthony Fauci, dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych i członek grupy zadaniowej koronawirusa, zdrajca Ameryki, według danych źródła w Waszyngtonie, które znają ten problem.
Akt oskarżenia, który obecnie znajduje się na Resolute Desk w Owalnym Biurze, oskarża Fauciego o wiele wysokich przestępstw i wykroczeń, z których wiele mogło skutkować pozbawieniem Fauciego prawa jazdy i deportacją do GITMO na resztę życia. Podobno zarzuty te obejmują zdradę, spiskowanie z wrogiem i oszustwo.
Artykuł 2 pkt 4 Konstytucji Stanów Zjednoczonych stwierdza: „Prezydent, wiceprezes i wszyscy funkcjonariusze służby cywilnej Stanów Zjednoczonych, zostaje usunięty z urzędu w sprawie impeachmentu dla i przekonaniem, zdradę, przekupstwo lub inne  wysokie Zbrodnie i wykroczenia . ”
Chociaż Fauci nie jest ani politykiem, ani urzędnikiem państwowym, jest urzędnikiem służby cywilnej i dlatego może zostać oskarżony o przestępstwo kryminalne, jak określono w art. 2 ust. 4.
Źródła zbliżone do sondy Fauciego mówiły, że Trump stał się podejrzliwy wobec zamiarów Fauciego po przeczytaniu Tweetów łączących lekarza z zamachem stanu „Głęboki stan”, mającym na celu osłabienie jego kampanii reelekcyjnej.
W tych tweetach twierdzono, że Fauci i nikt inny jak Barack Hussein Obama zorganizowali „mistyfikację” mającą na celu podburzenie gospodarki, co oznacza zgubę dla prezydenta, którego głównym osiągnięciem prezydenckim było odrodzenie gospodarcze. 
W tweetach przypuszcza się, że koronawirus jest pretekstem do pozbawienia Amerykanów praw i wolności, które są im bliskie, i że Fauci chce wprowadzić nowy porządek świata, który zniesie Konstytucję i zastąpi przywódców USA personelem ONZ.
Rybie zachowanie Fauciego podczas briefingów prasowych dotyczących koronawirusa podsycało podejrzenia Trumpa. 20 marca Trump nazwał Departament Stanu „Departamentem Stanu Głębokiego”. Stojąc za nim, Fauci wykonał lekceważący gest ręki, opuścił głowę i potarł czoło.
„Trump potraktował to jako osobistą lekkość. Trump nie wybacza ani nie zapomina. Miał oko na Fauciego, a działania Fauciego pomogły potwierdzić podejrzenia prezydenta ”– powiedziało nasze źródło.
Co więcej, Fauci był częstym gościem CNN i MSNBC, sieci, które często krytykują pandemiczne reakcje Trumpa. Wykorzystał swój status jednego z najwybitniejszych lekarzy w Ameryce, aby bezpośrednio zaprzeczyć wiadomościom Trumpa.
Tweety, w połączeniu z radykalnym postępowaniem Fauciego, skłoniły Trumpa do skierowania Departamentu Sprawiedliwości do zbadania związku Fauci-Obama. Śledczy dowiedzieli się – i najwyraźniej wyciekły – dane udowadniające, że w 2015 r. Obama poinstruował Fauci, aby zezwolił na „darowiznę” w wysokości 3,5 mln USD na laboratorium wirusologiczne w Wuhan. Fox News i Washington Post opublikowały artykuły kwestionujące, czy Covid-19 pochodzi z zakładu w Wuhan.
Dodatkowo, podsłuch telefoniczny i urządzeń elektronicznych Fauciego ujawnił, że dobry lekarz i zhańbiony były prezydent utrzymywali bliską przyjaźń; przechwycone rozmowy telefoniczne i e-maile pokazały, że Obama i Fauci spiskowali, by podważyć autorytet Trumpa, każąc Fauci udzielać prezydentowi niesłusznej porady medycznej w sprawach związanych z pandemią.
Po pierwsze, Fauci powiedział Trumpowi, że wirus „nie ma się czym martwić. Potem odwrócił kurs i ostrzegł, że Trump Covid-19 całkowicie spustoszy kraj, chyba że od razu zostaną podjęte kroki podobne do stanu wojennego, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się. Fauci przedstawił nieprawdziwe fakty i liczby, ponieważ sztucznie zawyżał wskaźnik śmiertelności przypadków (CFR), instruując CDC, aby oznaczył wszystkie zgony związane z zaburzeniami oddychania jako zgony Covida-19, nawet jeśli dana osoba nigdy nie otrzymała testu Covida-19.
Niektóre przykłady przekraczają absurdalność. Na przykład: w Queend w stanie Nowy Jork 23-letni czarny mężczyzna wracał do domu ze sklepu wielobranżowego, gdy podjechał do niego samochód, a jego kierowca opróżnił magazynek pistoletowy z piersi. Dwie rundy uderzyły go w klatkę piersiową, zapadając się w oba płuca.
Ponieważ miał trudności z oddychaniem i został umieszczony na wentylatorze przed śmiercią dwie godziny później, personel szpitalny powiedział, że zabił go koronawirus. Nie wykonali testu Covid-19.
Na Brooklynie 96-letnia kobieta z cukrzycą padła martwa, gdy jej serce przestało bić. Biuro śledczego w Nowym Jorku wymieniło przyczynę śmierci – koronawirusa.
Następnego dnia Nowy Jork dodał ponad 3000 „domniemanych pozytywów” do rosnącej sumy ofiar śmiertelnych w Covid-19. Zespół śledczy Trumpa odkrył zbiór dowodów, które dowodzą, że dr Fauci zmusił stan do obwiniania wszystkich niedokładnych zgonów od stycznia koronawirusem.
„W ten sposób zwiększyli liczbę zgonów. Im więcej zgonów koronawirusa, tym gorzej wygląda Trump. Zaostrzają się ograniczenia, gdy coraz więcej stanów przyjmuje stan wojenny. Trump miał już dość i zdecydował, że przyklei śruby do Fauciego ”- mówi nasze źródło.
Jeśli wszystkie informacje są prawdziwe, specjalny prokurator Trumpa potępił Fauciego, oskarżając lekarza „Deep State” o przestępstwa zgodnie z ustawą Patriot Act i ustawą o szpiegostwie z 1917 roku.
Niemniej jednak Trump nie zwolnił jeszcze popularnego lekarza, którego twarz jest synonimem takich słów jak „Wiarygodność”, „Szczerość” i „Uczciwość”. Wraz z rozprzestrzenianiem się pandemii popularność Fauciego również się zwiększyła, a jego znaczenie podczas codziennych briefingów prasowych przyćmiło popularność frontmanów Trumpa i Pence’a. Źródła podają, że Trump  przedwcześnie nie zwolni Fauciego, ponieważ może to odbić się na jego wizerunku i kosztować go wybory w 2020 roku.
I Fauci nie zrezygnuje, ponieważ prawdopodobnie ma nadzieję, że uda mu się wytargować wyrok dożywocia w Zatoce Guantanamo.
„Chociaż formalne oskarżenie jest zapieczętowane, Fauci wie, że koncert się skończył. Odwołali jego paszport. Po tym, jak Trump zwycięży w wyborach i gdy pandemia dobiegnie końca, akt oskarżenia zostanie otwarty, a dr Fauci stanie przed trybunałem wojskowym, aby odpowiedzieć za swoje zbrodnie przeciwko Ameryce ”– powiedziało nasze źródło.

UJAWNIAMY! Wyniki testów pokazały, że mają koronawirusa. Prawda okazała się inna!

2020-04-30 12:01

Bartosz Wojsa

Autor: UM BydgoszczKoronawirus. Maseczka ochronna
Weryfikacja testów na koronawirusa przeprowadzanych przez laboratorium w Zabrzu ujawniła szokujące błędy. Okazało się, że ponad 50 osób z województwa śląskiego wcale nie było zakażonych, choć tak im początkowo przekazano. Służby mają nadzieję, że tego typu pomyłek uda się w przyszłości uniknąć.
Informacja o tym, że testy na koronawirusa przeprowadzane przez laboratorium w Zabrzu, mogły być obarczone dużym marginesem błędu, wstrząsnęły mieszkańcami. Teraz okazuje się, że podejrzenia były słuszne, a wiele wyników testów prowadzonych w Kardio-Med Silesia Park Śląski Park Technologii Medycznych w Zabrzu zostało przekłamanych! Badania prób od osób wykazanych jako dodatnie dokonała Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach.
Wyniki nie potwierdziły się w 63 przypadkach:
 • 40 przypadkach na 56 prób z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju,
 • 14 przypadkach na 54 próby z Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu,
 • 5 przypadkach na 31 prób w Polsko-Amerykańskich Klinikach Serca III Oddział KIAiE,
 • 1 przypadku na 1 próbę z Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach,
 • 2 przypadkach na 3 próby ze Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu,
 • 1 przypadku na 12 prób ze Szpitala Powiatowego w Zawierciu.
no jakie to proste ..dać fałszywe testy…  
może to próba przed pocztowym ustalaniem wyników?
to nie żarty..:

stanislawzoltek@StanislawZoltek
Tutaj mogą Państwo pobrać sobie kopię tzw. “Pakietu Wyborczego”:https://knp.org.pl/kopia-pakietu-wyborczego-do-pobrania/ 
Oryginał, który posiadam pokazałem dzisiaj dziennikarzom na konferencji prasowej.

karta do głosowania. 
fałszywe testy na wirusa
może to tylko żart….
smutni jesteśmy ostatnio..
może ktoś chciał nas rozweselić  ..
i pokazać  ,że to wszystko jest iluzją…ale ta iluzja się rozlazła… jest wszędzie…
rozumiem, TO JEST ILUZJA…

Comments

 1. krnabrny1 says:

  No! Droga redkacjo KIP, to połączenie artykułu o oszustwie Gatesa i WHO. doktora Fauci i dodanie do tego listy wyborczej to MAJSTERSZTYK!:-)

  Ja dodam od siebie coś. Ten z pozoru mały skrawek papieru listy wyborczej BARDZO WIELE NAM MÓWI.

  Przede wszystkim mamy az 10 kandytatów, to bardzo dużo.
  Kolejna sprawa, że nazwiska wyglądają “jak z łapanki”

  Wiemy również że te wybory są niekonstytucyjnie przeprowadzane i byle kancelaria może podważyć ich wynik….ale ONI TEŻ TO WIEDZĄ, stąd właśnie ta kartka.

  Ten druczek oznacza że chcą sprytnie uniknąć konsekwencji swojej decyzji o takiej formie wybrów i GRAJĄ NA BRAK ROZTRZYGNIĘCIA!

  Chcą doprowadzić do drugiej tury, w której już pojawią się właściwe nazwiska, a procedura będzie prawidłowa. Dzięki temu uda im się uniknąć oskarżeń, które w przypadku braku wyboru STRACĄ SENS!

  Sprytnie, ale nie dość, niestety sytuacja rządu jest bardziej krytyczna niż się wydaje, ale to już temat na inną okazję

 2. krnabrny1 says:

  Generalnie jeszcze dopiszę od siebie że ta kartka ma pozornie 10 punktów, ale tak naprawdę doszukałem się w nie jedynie 2 wyborów:

  1. Chcesz szybszego odejścia od władzy wszystkich ludzi z rządu którzy próbują uniknąć odpowiedzialności WYBIERZ DUDA

  2. Chcesz powolnej “śmierci” obecnego rządu – NIE GŁOSUJ WCALE

Wypowiedz się