Deep State Ośmiornica : Największe Oszustwo w Historii Ludzkości

The Deep State Octopus: The Greatest Fraud in Human History

Ośmiornica z głębokiego stanu to Powód, dla którego Szwajcaria jest kwaterą główną głębokiego stanu 13 rodzin archontów linii krwi, które prowadzą planetę Ea …Jak przygotować się na globalną czystkę korupcyjną
Anna Von Reitz – Międzynarodowe zawiadomienie publiczne dotyczące oszustwa z udziałem zmarłego dziecka
Anna Von Reitz – Czy jesteś na to gotowy?

Ośmiornica z głębokiego stanu
 • Powodem, dla którego Szwajcaria jest kwaterą główną Deep State.
 • 13 rodzin archontów linii krwi, które prowadzą planetę Ziemię.
 • Największe oszustwo w historii ludzkości.

Źródło:

Ostateczne wezwanie do wznowienia globalnej struktury władzy Kabała Deep State wraz ze swoimi kumplami to 1% wszystkich ludzi, którzy posiadają ponad połowę światowego bogactwa. To niezwykle potężna sieć ludzi, którzy  kontrolują prawie wszystko wokół nas .

Ludzie nie czytają o tym w mediach głównego nurtu, ponieważ  są również kontrolowani  przez tych samych ludzi. Politycy nie będą o tym rozmawiać publicznie, ponieważ oni też są współudziałem. 

To byłoby jak gangster dyskutujący o morderstwie i rozboju w wiadomościach telewizyjnych. Wiele osób utrzymuje, że Głęboki Stan jest ukryty, jednak jest on ukryty na pierwszy rzut oka. Dla tych, którzy chcą się obudzić i zwrócić uwagę, jest to nieskryte i widoczne dla wszystkich.

Głęboki stan jest źródłem wszystkiego, co jest negatywne na planecie Ziemia. Aby przetrwać nadchodzące trudne czasy, należy zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi. The Deep State jest zorganizowany przez najlepszych pracowników kilkunastu potężnych agencji, takich jak CIA, FBI, NSA, MFW, CFR, BIS, najwyżsi generałowie, admirałowie i inni wojskowi agenci, wieloletni kongresmeni i senatorowie, dyrektorzy ważne agencje nadzorcze i dyrektorzy generalni większości dużych międzynarodowych korporacji, których większość akcjonariuszy należy do kumpli Deep State. Natomiast wszystkie agencje to tak zwane biegające psy. Satanistyczna kontrola Głębokiego Państwa jest wynikiem bardzo dobrze zorganizowanego długoterminowego spisku mającego na celu ustanowienie Nowego Porządku Świata, opartego na rewolucji lucyferiańskiej przeciwko Bogu i Naturze.

Prawdziwy szczyt piramidy składa się z lucyferiańskich władców faraonów Octogon z  siedzibą w Szwajcarii,  które wydają się być rdzeniem globalnej ośmiornicy elit rządzących, których macki sięgają każdej niszy „naszego” społeczeństwa. Są to  faraońscy bankierzy templariuszy ze Szwajcarii z ich stworami masońskimi z 5. kolumny . Tworzą one rządzącą oligarchię na całym świecie. Rządzący faraoni wywodzą się z tajemnych religii Lucyfera, pochodzących z Babilonu i Egiptu. Są teraz identyfikowani jako Global Elite lub Deep State-cabal, którzy postrzegają nas jako swoich niewolników i własność, z którymi możemy sobie poradzić. Na  szczycie hierarchii piramid  znajdują się  szwajcarscy templariusze OCTOGON

, a następnie 2. warstwa złożona z George’a Sorosa i nazistów. W rzeczywistości naziści są zintegrowaną częścią Octogon i w pewnym sensie należą również do czołówki. Według wysoce zalecanego dokumentu „ The Pharaoh Show ”. Ostatnia twierdza krzyżowców templariuszy upadła 18 maja 1291 r., A zaledwie 2 i pół miesiąca później Szwajcaria została założona 1 sierpnia 1291 r. Według dokumentu skarb templariuszy został ukryty w Szwajcarii, z którego powstały szwajcarskie banki. Masoni wyszli z templariuszy. „Faraonowie wciąż tu są i rządzą światem przez tajne stowarzyszenia, a nie jak powiedziano: „Faraon i jego armia zniknęli w morzu ”. 

W starożytnym Egipcie  faraon był najpotężniejszą osobą. Faraon był przywódcą politycznym i religijnym narodu egipskiego, nosząc tytuły: „Władca dwóch ziem” i „arcykapłan każdej świątyni”.

Ich główna kwatera (HQ) znajduje się w Szwajcarii, 6000 metrów pod powierzchnią Jeziora Genewskiego, ma jeden ze swoich wpisów w kompleksie CERN. Ich nazwa Octogon jest wysoce tajną organizacją nazistowską, założoną pod koniec II wojny światowej w celu zdobycia całego majątku zrabowanego nazistowskiego złota i aktywów zdeponowanych w Szwajcarii, aby wykorzystać je na przyszłe wojny i nielegalne działania. CERN jest największym i najbardziej zaawansowanym laboratorium cząstek jądrowych i fizycznych na świecie. Bezpieczeństwo jest najsurowsze w tym ściśle tajnym obiekcie na Ziemi. Jest to więc idealne miejsce do ukrycia wejścia do jedynej prawdziwej  Centralnej Agencji Wywiadowczej

(CIA). Do niedawna ta lokalizacja ich kwatery głównej pozostawała tajemnicą. Powód, dla którego Szwajcaria jest kwaterą główną Deep State

Oto dziesięć powodów, dla których Szwajcaria stała się siedzibą Deep State;
1. Szwajcaria znajduje się w Europie Środkowej.
2. To jedyny  neutralny naród  na Ziemi
3. To jedyny  suwerenny naród  na Ziemi.
4. Jest domem dla  Onyx Interception System s.
5. Szwajcaria jest siedzibą  Stolicy Apostolskiej , tzn. Stolica Apostolska oznacza CIA.
6. W Szwajcarii działa  Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS).
7. Nazwami Szwajcarii są np.  CH  i Suisse, co odpowiada CIA i SS.

8.  Szwajcarskie Święto Narodowe

jest taka sama data jak w  lecie  w  Świątyni Spies .

 9. Szwajcaria jest ściśle związana z dyktatorami; np. Hitler, Mussolini, Jong-Un itp.
10. Szwajcaria została pierwotnie założona przez  Templariuszy  i  Zakon Świętego Jana .
W skrócie; CERN służy jako tajne wejście do siedziby głównej CIA, która znajduje się w podwodnych alpejskich kanionach  Jeziora Genewskiego i jest dostępna tylko pociągami podziemnymi z CERN oraz łodzi podwodnych podróżujących tunelem podziemnym o długości 275 km (170 mil), który najwidoczniej zaczyna się w Genua we Włoszech  i kończy się w Jeziorze Genewskim .

Dalej jest interesujące; logo CERN zawiera liczbę „666”, która wskazuje na „Bestię”, biblijny eufemizm diabła lub antychrysta. Jest to również skrót od „Rzymu”, ponieważ można interpretować, że liczba „666” odpowiada Imperium Rzymskiemu. 

Imperium Rzymskie nadal istnieje, a obecnie znajduje się na Grenlandii, prowadzi podziemny świat przez Szwajcarię, która nie jest przypadkiem prawdziwą siedzibą CIA. Ponadto wiadomo, że Szwajcaria jest odpowiedzialna za zarządzanie i utrzymanie  Systemu Babilońskiego w podziemiach .

Mówiąc metaforycznie, Szwajcaria jest to sito podziemnego świata, ponieważ usuwa niechcianych ludzi i idee, szczególnie w odniesieniu do tajnego domu CIA i faktu, że Imperium Rzymskie żyje i ma się dobrze na Grenlandii.

Szwajcarski Instytut Federalny (SFI) w Zurychu opublikował badanie zatytułowane „Sieć globalnej kontroli korporacyjnej”, które dowodzi, że małe konsorcjum korporacji – głównie banków – rządzi światem.

A  zaledwie 147 korporacji, które tworzą „super podmiot”  ma kontrolę nad 40% światowego bogactwa; która jest prawdziwą gospodarką. Te wielkie korporacje są w centrum światowej gospodarki. 

13 rodzin rodów Archontów, które prowadzą Planetę Ziemią Rothschildowie, Rockefellery, Warburgowie i Schiffowie, są częścią głównych aktorów rodzin rodów 13-Archontów.

Są właścicielami prywatnej Rezerwy Federalnej USA i prawie wszystkich innych banków centralnych na świecie, w których Bank Anglii i niemiecki Deutsche Bank służą do prania pieniędzy w Octogon Bank of International Settlement – BIS w Bazylei w Szwajcarii. 

Grupa  Bilderberg , doradca do spraw stosunków zagranicznych,  trójstronna komisja , stanowią  integralną część  kartelu bankowego, który jest całkowicie oszustwem.

Grupa Bilderberg i CFR są odpowiedzialne za wdrażanie Nowego Porządku Świata – ich program obejmuje kontrolę populacji, szczepienia, opryskiwanie Chemtrails, zatrucie pokarmowe, wodne i powietrzne oraz prowadzenie karteli narkotykowych.

Wszystkie te grupy obejmują globalne bagno, które teraz jest szybko osuszane przez zespół TRUMP. Z pomocą Sojuszu Ziemi, Patriotów i każdego przebudzonego obywatela. – Należy pamiętać, że wszystkie kraje są włączone do spółek przez cabal, a następnie są bankrutowane przez kartel bankowy, który obejmuje również trzynaście rodzin archontów. Ostatnio ich bogactwo i bogactwo wszystkich rodzin bankowych zostało przejęte przez milicję ludzi na Ziemi, pod kierunkiem 188 członków rady prezesów Banku Światowego i pełnomocnika Globalnego Nadzoru, powiernika Globalnego Długu. Obiekt przydzielony przez wszystkich przywódców do kierowania nowym globalnym ruchem wolnościowym, kierowany przez  zasadę transformacji władzy .

Największe oszustwo w historii ludzkości

Aby uchwycić ogrom przestępstw i oszustw, na które narażeni są wszyscy ludzie, ważne jest, aby pamiętać, że większość z nich została dokonana za pośrednictwem banków korporacyjnych i korporacji usług rządowych, oszukańczo przedstawianych ludziom jako zalegalizowane instytucje bankowe i tak zwane „wybrane rządy”, które zamiast służyć ludziom, są po prostu zatrudnionymi kontrahentami Korony Brytyjskiej w City of London.

Wszystkie te korporacje są własnością zagranicznych rodzin „Bloodline”. Są to prywatne korporacje, w większości franczyzobiorcy prywatnego banku Bank of London, zlokalizowanego w City of London, prywatnym chazarskim państwie narodowej mafii z własnymi ambasadorami i policją.

City of London nie jest częścią Wielkiej Brytanii i nie płaci podatków.
Rodzina Rothschild Banking popełniła ukryte nadużycia w celu wydobycia nielegalnie ogromnych kwot pieniędzy, za które kupiła Wielką Brytanię. Od tego czasu rozszerzyli swoje prywatne królestwo bankowości centralnej i zostali funkcjonalnym szefem  mafii chazarskiej, wiodącego na świecie syndykatu przestępczości zorganizowanej.
Wiadomo, że prywatny system bankowości centralnej Rothschilda jest międzynarodowy i działa jak ośmiornica z wieloma mackami. Jedynym powodem, dla którego ludzie płacą podatki, jest to, że przestępcy Rothschild Banksterowie przekształcili każdy kraj we własne państwo policyjne, dzięki „kupionym” systemom sądowym, co daje im możliwość korzystania z nieokiełznanej mocy buta na twarzy, z zagrożeniem uwięzienia w celu egzekwowania zgodności.

Wykluczenie tych przestępców i oszustów odpowiedzialnych za wszystkie dzisiejsze wydarzenia na świecie ma najwyższy priorytet. Te banki i rządy to zagraniczne kontrolowane przez Chazarię korporacje, kontrahenci i agencje, które są odpowiedzialne za złe zarządzanie większą częścią świata.

Niewyobrażalny wysoki poziom oszustw ogarnął świat w ciągu ostatnich kilkuset lat, w szczególności ze strony banków przestępczych i korporacji świadczących usługi rządowe, z ich rozłożonymi mackami do najdalszych zakątków świata. Tak ogromnej przestępczości nie można wykorzenić wysiłkami jednego, a nawet trzydziestu narodów, ponieważ te zbrodnie zostały powtórzone w prawie wszystkich krajach na całym świecie, z takimi samymi skutkami. Ta kolosalna sprawa musi zostać potraktowana jako problem globalny i rozwiązana na korzyść ludzi, ponieważ ludzie nie zezwolili ani nie skorzystali z działalności przestępczej spowodowanej przez tych Central Bankster i ich spółki stowarzyszone. Wszyscy ludzie byli represjonowani na całym świecie z powodu tych wykroczeń i oszustw powierniczych na niewyobrażalną skalę.

Iluminaci używają pedofilii do szantażowania i kontrolowania swoich marionetkowych członków, których ujawnienia spowodowałoby zaprzeczenie mas. Ponieważ kłamstwa są bardziej wiarygodne niż prawda. 

Tymczasem obfituje korupcja i wykorzystywanie seksualne i nikt nie wspomina o zaangażowaniu jezuitów i masonerii. System prawny i policja są w pełni zaangażowane w obalanie cywilizacji.

Masy cierpią z powodu  syndromu sztokholmskiego i mają nadzieję, że psychopaci ich nie skrzywdzą, jeśli nie będą trzymać głowy i grać dalej.

W pełni oddani swojemu zniewoleniu ludzie są zbyt skorumpowani, tchórzliwi lub głupi, aby stawić czoła rzeczywistości, ponieważ niewolnicy uczą się codziennie kochać swoje niewolnictwo!

Pomyśl o: Akty popełniane przez kumpli Deep State przeciwko światu Zachodu, są aktami zdrady w czasie wypowiedzianej wojny – wprowadzonej po 11 września przez Busha juniora. administrację. Dlatego nie byłoby przypadkiem, że Prezydent Trump, jako Naczelny Wódz, celowo sfinansował Pentagon z jego najbardziej gigantycznymi budżetami w historii. Ponieważ Pentagon zgodził się prowadzić militarne aresztowania zdrajców głębokiego stanu, pod kierunkiem Trumpa, które teraz są potajemnie wykonywane.

Korekta globalnego rynku finansowego może być kontynuowana w nadchodzących tygodniach, ponieważ na całym świecie wprowadzanych jest więcej zmian związanych z GESARA. – Wszyscy ludzie powinni się teraz budzić, uświadamiając sobie, że establishment kontroluje ich umysł.

Wielowiekowy reżim tyraniczny konsekwentnie zbliża się do końca i musi zostać raz na zawsze zniszczony. Nigdy więcej kłamstw i manipulacji. Wszystkie rynki zostaną uwolnione, wszystkie aspekty życia zostaną uwolnione od ucisku i tłumienia. Ludzie wezmą odpowiedzialność za swoje życie i sami decydują.

Nie ma przeludnienia, globalnego ocieplenia, jest wystarczająco dużo jedzenia dla wszystkich.

 Prezydent John F. Kennedy na początku lat 60. ostrzegał nas przed naszymi ukrytymi władcami. Był najbardziej honorowym i odważnym mężem stanu. 
Czas się obudzić i wstać, jak bracia i siostry razem. Wszystkie przyszłe pokolenia i ich dzieci muszą zostać poinformowane, aby podobne kryminalne zło nie spotkało ich ponownie. Tylko ciągła czujność obywatelska może zapobiec powrotowi tych złodziei pieniędzy kryminalnych.
Najłatwiejszym sposobem na osiągnięcie tego jest zakup, przeczytanie i przestudiowanie książki  The Great Awakening , napisanej specjalnie w tym celu.
Będąc gwarancją dla nas i przyszłych pokoleń ciągłego dobrobytu, szczęścia, zdrowia i radości, tej książki nie powinno zabraknąć na żadnym regale.
https://operationdisclosure1.blogspot.com/2020/04/the-deep-state-octopus-greatest-fraud.html
zobacz też:

https://vol370.blogspot.com/2020/04/1504-babylon-tombe-le-cern-identifie.html

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/05/deep-state-osmiornica-najwieksze.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Zostało już niewiele czasu z tego co widzę.
  Proponuję WSZYSTKIM aby przygotowali sobie zapasy nie psującej się żywności i wody na około 1 miesiąc!!!!!

  Zabawa zacznie się prawdopodobnie już za jakieś 2 tygodnie, apogeum będzie podczas przesilenia słonecznego w czerwcu.

  Wszyscy zostali już ROZMESZCZENI, oznacza to że lepiej NIE ZMIENIAĆ TERAZ MIEJSCA POBYTU chyba że ktoś CZUJE SIĘ PROWADZONY.

  Należy się liczyć z:

  1. Obiekty latające na niebie (to już pewne od kiedy USA i Japonia ogłosiły powstanie sił szybkiego reagowania w kwestii tzw. UFO.

  2. Nietypowe i anomalne zmiany pogody.

  3. Zmiany ciśnienia i grawitacji

  4. Długotrwałe błyskawice w postaci łuku elektrycznego sunącego po Ziemi.

  5. Ostateczne wyładowanie solarne trwające od kilku do kilkunastu minut. (znalazłem informację że główne wyładowanie solarne będzie w momencie gdy w Polsce będzie noc)

  6. Brak komunikacji i prądu

 2. krnabrny1 says:

  Koleżanko SHAMALL, zależy co rozumiesz pod pojęciem RESET. Jeśli chodzi Ci o kwestie ekonomiczne to spieszę wyjaśnić, że to się właśnie dzieje. Natomiast jest to nieadekwatne, moim zdaniem, słowo, ponieważ sugeruje RESTART. Tego nie będzie. Ekonomia jaką znamy kończy się właśnie.

  Co do roku 2024 o którym wspomniałaś, to wydarzy się coś o wiele większego niż proste zmiany administracyjno-finansowe świata lub zadawanie sobie pytań typu kto mi dał prawo posiadania tego lub owego?. Mniej więcej w tym okresie zmienią się PARAMETRY RZECZYWISTOŚCI, ale o tym za wcześnie mówić.

  Co do dalszych kwestii KIP.
  Jest to jedno wydarzenie będące jednak postrzegane przez nas ludzi jako PROCES lub SZTAFETA.
  Krótko mówiąc SĄ poruszane kolejne fundamenty rzeczywistości w jakiej żyjemy.

  Teraz czekamy na to co powie nam natura i Sp z o.o.:-)
  Jest to ważna poprzeczka w tej SZTAFECIE i proponuję biorąc skok nie myśleć teraz o następnej aby w skupieniu, gładko i płynnie przesadzić poprzeczkę będącą przed nami.

  Wiem że całość zajmie nam jeszcze kilka lat, tutaj niemożliwością jest podanie konkretnych parametrów czasowych na tym etapie.

  Generalnie jednak mam informację że to co nie pasuje do nowych parametrów świata zostanie “zniszczone” do końca tego roku.

  Później, jak napisała redakcja “czas pokaże”.
  Trzeba abyście wiedzieli jedno : SIEDZIMY W TYM WSZYSCY RAZEM!!:-)))

 3. krnabrny1 says:

  Rady na teraz:
  1. Wybaczcie WSZYSTKO co się działo i stanie
  2. Bądźcie sobą i w sobie
  3. WSZYSTKO co się wydarzy jest dla NAJWYŻSZEGO DOBRA KAŻDEGO Z NAS
  4. Pijcie DUŻO CZYSTEJ WODY Z KRANU
  5. Pod żadnym pozorem nie dajcie się porwać emocjom, lękowi itp.
  6. Starajcie się poznać znaczenie słowa PRAWDA, bo wielu się na nią powołuje ale niewielu wie co znaczy lub myli z pojęciami typu FAKT.

  Co do ostatniego punktu przypomnę że Poncjusz Piłat ponoć podczas rozmowy z Jezusem spytał się “Co to znaczy prawda??”
  Nie ważne kto to powiedział i czy to się stało, ważne jest pytanie!:-)

 4. krnabrny1 says:

  Co do samego RESETU to narazie USA i Izrael grają tą samą grę. Właśnie czytałem konferencję pewnej Pani z rządu NITSANA DARSHAN-LEITNER, Dyrektora Shurat HaDin, na tle izraelskiej flagi mówiącej czy wytoczyć Chinom proces o zwrot kosztów i strat poniesionych przez zbyt późne zamknięcie granic i oskarżyć ich o…. już sam nie wiem jakie kwoty.

  Wiadomo o co chodzi, USA chce aby Chiny darowały dług amerykański w zamian za brak konieczności zapłaty odszkodowań. Sytuacja analogiczna jak z Polską i holokaustem. Podwójny nelson.

  W tym samym czasie Mr. Trump zastanawia się nad oskarżeniem Twittera, bo mu banuje wypowiedzi o możliwości fałszerstwa wyborów przy pomocy poczty.

  W tym samym czasie dziwnym trafem Meryl Streep została zamknięta w domu bo ponoć ma wirusa i śpiewa piosenki upijając się przy tym i wrzucając filmiki na youtube. Pan Tom Hanks, nadal jest w Australii gdzie również okazało się że ma wirusa. Królowa Angielska i reszta dworu zniknęła. Czytałem artykuł w którym mówiono że amerykańscy bogacze przenieśli się na wyspy do bunkrów aby przeczekać COVID.

  TO JEST RESET!:-)

 5. krnabrny1 says:

  Swoją drogą podzielę się własna obserwacją, obecnie samoloty, co wynika z mojej wzrokowej obserwacji latają maksymalnie na 2000-5000m, przed zamknięciem latały na 7000-9000 metrów. Oczywiście nadal puszczają smugi chemiczne. Ciekawe jednak czy latają tak bo chcą czy też dlatego że muszą?:-)

 6. krnabrny1 says:

  Gra tutaj też się toczy tak samo.
  Proszę właśnie dostałem maila od firmy mBank

  Dzień dobry,

  w najbliższym czasie wprowadzimy kilka nowości, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo w sieci i ułatwić płatności kartą:

  będziesz mógł płacić swoją kartą, zanim ją otrzymasz i aktywujesz,
  zaszyfrujemy niektóre dokumenty, które będziemy wysyłać e-mailem.

  Wypowiemy Ci umowę kredytu, jeśli sprawdzimy, że nie prowadzisz już działalności (nie ma Twojej firmy w bazie CEIDG lub REGON). Umowę rozwiążemy po 30 dniach, od dnia, w którym otrzymałeś od nas informację o wypowiedzeniu umowy. Zapis nie dotyczy firm z zawieszoną działalnością gospodarczą.

  O tych i o pozostałych zmianach w naszych regulacjach przeczytasz w wykazie i na naszej stronie.

  Ta wiadomość czeka na Ciebie także w serwisie transakcyjnym i w aplikacji. Nie możesz się zalogować? Tutaj dowiesz się jak odblokować lub aktywować dostęp do serwisu i aplikacji.

  Zachęcamy do korzystania z serwisu transakcyjnego i aplikacji.

  Z pozdrowieniami
  zespół mBanku

Wypowiedz się