Nie możesz złapać wirusa, nie jest żywą częścią naszego świata – 14.04.2020.

„Liczy się nie to, co jest prawdą, ale to, co uważa się za prawdę”

Henry Kissinger

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób, o którym Ci dzisiaj opowiem!

Dlaczego zdecydowałem się na to aby przekazać Ci dzisiaj i teraz te ważne informacje? W ciągu ostatnich dni dotarły do mnie informacje, których nie mogłem już dłużej ignorować!

Czy wiedziałeś o kodach i zasadach finansowania poszczególnych świadczeń medycznych w jednostkach służby zdrowia?
Otóż za każdym wpisanym kodem idą odpowiednie środki pieniężne, ich kwota jest zależna od zachowania i decyzji personelu … i tak dużo więcej lekarz otrzymuje za obcięcie cukrzycowej stopy dla pacjenta, niż za leczenie objawów cukrzycy!
Dużo więcej ośrodek otrzyma za wpisanie powód zgonu: Koronawirus, niż za inne objawy grypopodobne!
To jest chore, jawne ludobójstwo, na które godzą się ludzie, którzy przysięgali, że będą ratować nasze życie?!

Dodatkowymi, bardzo ważnym przesłankami do ujawnienia tej prawdy są:

Problem uśmiercania pacjentów z rzekomym Covid-19 wentylatorami

Zapisywanie w kartach zgonów Covid-19 odrzucając choroby współistniejące,

Odcięcie od leczenia osób, które potrzebują pomocy w ramach opieki innych chorób, takich jak nowotwory, choroby układu krążenia czy cukrzyca … które są faktyczną przyczyną śmierci pacjentów, którzy nieświadomie trafiają dzisiaj do szpitali … a jeśli przy okazji kilku śmiertelnych objawów mają problemy z oddychaniem … wentylatory dokańczają dzieła!

Nie możesz złapać wirusa, chyba, że dostaniesz go w inny sposób, o którym Ci dzisiaj opowiem!

Wirus nie jest żywym organizmem, jest to zapis genetyczny możliwy do uaktywnienia przez nasz organizm „wewnętrznie” …

Wirus można porównać do rozpuszczalnika, rozczynnika stworzonego w naszej komórce i nie można tego „złapać z zewnątrz” poza jedynym sposobem, o którym później

Ciało aktywuje setki tysięcy „wirusów” dziennie w różnych komórkach. Dlaczego?

To jest reakcja na zgromadzone w ciele toksyny.

Jak to się dzieje, dlaczego? Większość nieświadomych ludzi nie ma pojęcia jak funkcjonuje nasz umysł, nasz organizm … Ciągle „zażywają toksyczne myśli”, toksyczne jedzenie przetworzone w mikrofalówce, piekarnikach .. itd. Jedzenie, które nigdy nie powinno znaleźć się nawet w niedalekiej bliskości od ich organizmu

To co to jest grypa? Wirusowa, bardziej rozległa akcja naszego ciała rozpoczynająca „porządniejszy detoks”. Z czego ten detoks?

Wszelkie toksyny, takie jak metale ciężkie, plastik, zanieczyszczenia środowiskowe, leki, suplementy, chemia, którą nakładamy na swoje ciało i chemia, której używamy do czyszczenia domów, samochodów i wszystkiego co nas otacza…

„Przeziębienie” – to nazwa na lżejszy detoks, który może mieć też podłoże bakteryjne … przerost niekorzystnych bakterii, grzybów czy drożdży

Wirus „nie atakuje tkanki” a jest raczej detergentem do rozpuszczenia toksyn i zamiany ich na „zupę”, która łatwiej jest wydalić na zewnątrz z komórki … ponieważ może być dość silny w niektórych przypadkach może zniszczyć część komórek a nawet doprowadzić do śmierci organizmu. Stąd od 500.000 do 1.000.000 zmarłych rocznie zalicza się do statystyk „umarł na grypę”

Ludzie zaprogramowani na „wirusy nas atakują” i tylko szczepionki czy inne chemiczne leczenie mogą nas uratować myślą, ze można złapać wirusa nietoperza w sklepie, w autobusie czy jak ktoś na nich kaszlnie jeśli nie mają maseczki. Nie wiedzą oni o tym, że:

Wirus ma specyficzną naturę = specyficzny dla specyficznych komórek w organizmie

Wiesz o „wirusowym zapaleniu wątroby”, tak? Czy jeśli ktoś ma WZW ma też zapalenie serca, mózgu czy płuc w tym samym czasie? No, nie prawda!

Wirus wytworzony w płucach nie zaatakuje nerek, jest specyficzny dla danego organu (zespołu komórek) Czyli jeśli nie przenosi się nawet w Twoim własnym ciele, to czy nie byłoby logicznym pytanie: jak to jest możliwe, że może przenosić się miedzy ludźmi czy pomiędzy różnymi gatunkami zwierząt – ludzi?

Dlatego też nie możesz złapać: świńskiej grypy, ptasiej grypy, grypy nietoperza, węża czy małpy, chyba że … zaraz Ci o tym powiem jak!

To dlaczego wiele osób w jednym okresie może mieć objawy wirusowego oczyszczania? To zadajmy inne pytania:

Czy jeśli ktoś ma wirusowe oczyszczanie w domu, to każdy z domowników przechodzi to oczyszczanie? No nie, prawda?

Czy jeśli ktoś w pracy, w klubie sportowym czy na seansie w kinie ma wirusowe oczyszczanie, to każdy w ty miejscu ma też takie oczyszczanie? No nie, prawda?

Bakteryjne infekcje mają inny wygląd i te mają możliwość przechodzenia przez każdego członka danej grupy… dlatego, że są to żywe organizmy ale są ekstremalnie rzadkie!

Jak to możliwe zatem, że na wiosnę o wiele więcej osób przechodzi wirusowe oczyszczanie organizmu i tak wiele osób ma objawy grypopodobne? Natura wie!

Natura wie i żyje własnym niekontrolowanym przez człowieka życiem! Nasiona wiedzą kiedy mają się zahibernować na zimę, tak samo niedźwiedź wie kiedy iść spać … Natura wie kiedy zacząć rozwijać pąki i wytwarzać liście … tak samo wie kiedy jest najlepszy moment na oczyszczenie naszego organizmu z toksyn.

Nasze ciała też komunikują się ze sobą nawzajem … jesteśmy jednym organizmem, który możemy nazwać „ludzkość” Nasze układy odpornościowe komunikują się cały czas … bardzo widoczne i odczuwalne jest to wtedy, kiedy dobieramy się w pary. Kobiety wiedzą o czym mówię, czują to brzuchu…

Ale dlaczego nie wszyscy oczyszczają się w tym samym czasie? 

Część może być już po oczyszczaniu a coraz większa część dba o siebie, o to co je, dba o swoje myśli i zachowanie i nie musi się już oczyszczać wirusowo – tak jak my!

Nie możemy zatem „złapać wirusa”. Zacznijmy więc zadawać może dużo lesze pytania”

Czym zatem jest ta pandemia, czym jest kwarantanna i czemu ma służyć? Coraz więcej osób zadaje coraz to lepsze pytania:

Co to jest patent: US 2006257852 ? Jak znajdziesz to, zobaczysz kiedy zarejestrowano już Koronawirusa w urzędzie patentowym!

Czym jest EP 3172319B1 ? Szczepionka na Koronawirusa? Ale jak? Od kiedy? Ten patent został przyznany w listopadzie 2019! Od kiedy mówi się nam o Koronwirusie?

To chyba teraz jest czas, aby powiedzieć Ci jedyny sposób w jaki „nieproszony wirus” może dostać się do Twojego ciała – to jest zastrzyk do Twojego krwiobiegu! Tak, szczepionka a w zasadzie każdy zastrzyk pokonuje wszelkie bariery wytworzone przez naturę w naszym ciele!

Wirusy zatem kreują nasze komórki, aby móc oczyścić nas z toksyn i z tymi większość z nas jest w stanie sobie poradzić … ale nie z tymi wszczepionymi nam z innych zwierząt!

Szczepionki to nic innego jak chora tkanka innych zwierząt z dodatkiem jakiś 70 toksycznych związków, którą ktoś pragnie nas zainfekować

Zacznij zatem zadawać pytania i zacznij działać!

Po co nam są maseczki?

Po co nam jest izolacja?

Po co rękawiczki, mycie środkami dezynfekującymi … policja i wojsko na ulicach?

Kto liczy chorych i umarłych na rzekomą pandemię?

Dlaczego odebrano mi prawo do pracy, do życia, do bycia na zewnątrz i oddychania świeżym powietrzem?

Kto na tym wszystkim zyska najbardziej?

Moja rada – nigdy, ale to przenigdy nie pozwól na to aby ktoś zaaplikować Ci jakąkolwiek szczepionkę a nawet jakiś zastrzyk. Unikaj szpitali, gdyż tam czyha na Ciebie przedwczesna śmierć a w zamian:

Wyjdź na zewnątrz, zażyj słońca aby to mogło wytworzyć w Twoim organizmie witaminę D, jak również dostarczyć Ci życia… Jedz zdrowo: świeże warzywa i owoce, nasiona czy kiełki… Unikaj stresujących informacji i ludzi

Nie możesz złapać wirusa, nie jest żywą częścią naszego świata … wytwarza je sam organizm, dla specyficznej grupy komórek i poza tym może być tylko wstrzyknięty do Twego ciała przez niedoinformowanych lub chorych na pieniądze i władze ludzi.

Przebudź się, świat może być zupełnie inny niż Ci się wydaje! Podziel się ze wszystkimi!

Mariusz Budrowski 14.04.2020

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/04/nie-mozesz-zapac-wirusa-nie-jest-zywa.html

Wypowiedz się