“KRÓL ŚCIEMOŚWIRUS JEST NAGI” udowadnia Jerzy Zięba

Jerzy Zięba, tak jak małe dziecko w bajce Andersena, udowadnia merytorycznie, że “KRÓL ŚCIEMOŚWIRUS JEST NAGI”. 

Mimo tego, “kapłani” religii farmacetyczno-medycznej i “kapłani” ścierwomedów codziennie celebrują z wielkim nabożeństwem “msze” i powtarzają, że “król” ściemoświrus jest ubrany w bardzo groźne szaty, traktując ludzi jak idiotów. Ale niestety duża cześć ludzi swoim zachowaniem potwierdza że są nimi.

Polecamy obejrzenie, bo nagranie Jerzego Zięby może przebudzić nawet “śpiących”, pod warunkiem, że na półtorej godziny “włączą umysł”.

Redakcja KIP

NOWE SENSACYJNE MATERIAŁY JERZEGO ZIĘBY – rozmowa z Jerzym Ziębą

Opublikowano za: niezaleznatelewizja

TESTOWE OSZUSTWO ŚWIATA – Jerzy Zięba: https://www.bitchute.com/video/q8Bb03… Wspaniali widzowie i goście NTV, E-mail niezależnej telewizji: biurontv@gmail.com FB: https://www.facebook.com/niezaleznate… Strona internetowa: http://niezaleznatelewizja.pl/ Zapraszamy również na naszą stronę internetową: http://www.centrummonitoringuufo.pl/ Znajdziecie tam relacje i aktualności związane z tematem niezidentyfikowanych obiektów latających oraz obcych cywilizacji.

Wybrane komentarze

Krystyna Paczkowska

Z tego wynika, że Dania wróciła do normalności i dobrze zrobiła!!! Dr. Haretski cały czas twierdzi i ma rację, że nie ma żadnej pandemii !!!

Bar Barka

No proszę PLANdemia sie nie udała ,za wcześnie zaczeli swoje plany .Nie wszyscy dają sobie sprać mózgi. Nie wszyscy śpią ,nie wszyscy zrezygnowali z myślenia…

Piotr Galko 2 godziny temu (edytowany)

@Janina Nowak Troche im się udała, skoro gospodarki na świecie stanęły, jak zapewne masoneria chciała. Niedługo będą wpychać na siłę ustawy o obowiązkowym szczepieniu, to dopiero będzie się działo. Ja już raz taką fake- szczepionkę przyjąłem podczas pseudo epidemii świńskiej grypy i dziękuję bardzo za to g*wno, po której miałem objawy halucynogenne i niespokojne sny. Niech ich twórcy wsadzą sobie sami w d* te ich fake szczepionki. Ludzie, nigdy nie przyjmujcie szczepień na coronavirusa, bo będziecie płakać! BillGates zafundował jakość szczepionki porównywalną ze swoim systemem windows, który z założenia miał być awaryjny, aby polegać na płatnym wsparciu przez microsoftu, często też zakup innego softu do napraw systemu oraz zabezpieczeń i leczenia dziurawego systemu przed wirusami, trojanami i spyware w spółce z intelem i amd, które to firmy musiały współpracoać z rządem usa i FBI iwadomo po co – inwiligacji w prywatność, więc wszystko z założenia miało ukryty kod programu który szpiclował użytkowników, szczególnie cenne były dane firm, w których dominującym komputerem jest na platformie intel i microsoft windows jako system operacyjny

krak wiejski

Obowiązek szczepienia zapowiada polskojęzyczny minister śmierci. Podobno ogłosił w jakimś wywiadzie że do normy sprzed epidemii powrócimy po tym jak się zaszczepimy. Czyli niezaszczepione potwory będą poza normą. Podobną wypowiedź usłyszałem od światowej klasy bandziora Billa Gatesa. Według niego aby człowiek mógł podróżować musi zaszczepić się certyfikowaną przez WHO szczepionką i posiadać na to szczepienie specjalny certyfikat.

Adrian Grela

Inchalowanie się poprzez maseczke będzie powodem wielu chorób, niedotlenienie, wdychania zainfekowanych zagrzybialych powierzchni około maseczkowych ponadto chodzenie w rękawiczkach powoduje namnarzanie bakterii i grzybów. Osoby co nakazały utrzymanie tych rozwiązań można pozbawić urzędu oraz odebrać tytuł naukowy.

Maryla Kaminska

Co??? Zaszczepić??? Nigdy!! Nie, tyle ludzi nie zaszczepi się… Dużo ludzi już jest uświadomionych…. Jest duży ruch antyszczepionkowy!! ! Czyli odtruć się w tym wypadku od nowej szczepionki nie można ? Też myślałam już …gdzie tu uciec…. MUSIMY PROTESTOWAĆ..!! ZNISZCZYĆ BILLA GATES’A…!!!

stevan

Szczepienie chorych dobija ich. To faszyzm! Z medycznego punktu widzenia chorych nie wolno szczepić. Szczepi się tylko zdrowych, żeby uzyskali odporność. Chorych- pogorszy ich stan, a nawet zabije. Śmiało można decydentów podać do sądu. Zajmuje się tym firma adwokacka która wygrała wiele procesów o smog w Warszawie.

ANIA BIES

@sciemk CO TY BREDZISZ-W dniu 15 lutego 2017 roku na specjalnej konferencji prasowej p. senator Robert Kennedy, syn zamordowanego prokuratora, oraz p. Robert de Niro podali do publicznej wiadomości, że ustanowili nagrodę w wysokości 100 000 dolarów dla każdego, kto udowodni, że szczepionki obecnie produkowane są bezpieczne. Do dziś nikt nie zgłosił się po nagrodę.

T F

Moim zdaniem oni o tym wiedzą i nie chodzi o wirusa tylko o ZNIEWOLENIE SPOŁECZEŃSTWA! Nie odwrócą się.

Kingsize Gg

A te zgony głównie to przez ciągłe trucie Polaków wiadomo że powietrze, woda, żywność i teraz ciągłe wtłaczanie lęku wśród ludzi i z tego biorą się choroby

quant2011

Racje ma Zieba- rządu nie ma, są już tylko korporacje i ich właściciele. Ci sami którzy ukrywają handel dziećmi na mordy rytualne (proceder znany od dziesiątek lat)- MASS Media, te same media informują nas teraz o plandemii.

Ewa Darla

Pan Harentski od początku twierdził, że żadnego wirusa nie ma i chodzi tylko o spowodowanie zniszczenie gospodarcze państw i gigantycznego lęku.

Janek Kowalski 1 dzień temu

Ja jeszcze nie słyszałem o wyizolowaniu jakiegokolwiek wirusa, Ebola okazał się obrazkiem z pod mikroskopu kawałka kotleta mielonego usmażonego, HiV niewyizolowany , a testy stwierdzają HiV na bazie ilości przeciwciał, gdzie człowiek przeziębiony ma identycznie. Idąc badać się na hiv przeziębionym jest się pozytywnym. Ponad 25 tys ludzi, którzy nie poddali się trojącej chemia terapii w USA po trzech miesiącach było negativ. To terapie zabijają, ale nawet lekarz prowadzący uważa, ze człowiek umiera przez hiv. Ten sam numer chcieli i tu odwalić. Gates w tym samym przemówieniu mówiąc o co2 twierdzi, że depopulacja ludzkości jest konieczna, i 3 minuty później mówiąc o szczepionkach, mówi ze chce służyć ludzkiemu zdrowiu. Hipokryta czy psychopata, przecież jedno zaprzecza drugiemu. Jak chcieli uzasadnić palenie krów zatrutych maczka kostna wołowa to już nie chcieli się ośmieszać ze to wirus, tylko nazwali to priomy, ale i tych priomow nikt nie wyizolował, ani nie widział. Na medyków i polityków podległych Rockefellerowi, Sorosowi i Gatesowi trzeba mocno uważać, bo są to zwolennicy wymordowania 80 procent całej ludzkości. O czym sami bezwstydnie mówia.

Ludmila Oleksiak

Całkowicie p. Jerzy Zieba ma racje. Nawet my tu w Madrycie jesteśmy w szoku, że ludzie przestali umierać na choroby na które wcześniej umierali, a teraz wszyscy odchodzą, bo mieli Civid19?? Dziwna sprawa. Już nawet pielęgniarkom to nie pasuje. To trzeba nagłaśniać wszędzie gdzie się da!

LechoSław 432Hz

“Wolność jest tylko wówczas, gdy Naród tworzy jedność, a lud w nim żyjący czuje się włodarzem, nie zaś niewolnikiem garstki opętanych”…mądra wypowiedź ale ale z tego co czytałem nie jest to wypowiedź JPII. Ktoś mnie uświadomi? Z góry dziękuję.

Magdalena Czarownica

Dobrze Pan mówi . Ja sie nie szczepilam na grype , gdzie byl szał z kilkanascie lat temu i nie zachorowalam do tej pory ani razu a moj przyjaciel sie zaszczepil . O malo sie nie przekrecil po szczepionce i co roku choruje , ale to tak strasznie , ze az mi go szkoda . Precz z tym syfem

pidey69

No to wszystka zaczyna się układać – vipowie paradują grupami bez żadnych maseczek czy w odstępach a to znaczy, że dobrze wiedzieli o tej ściemie i spisku zniszczenia narodu!?

Liliana R

Testy są sfałszowane, tak samo jak wybory i wiadomości w tv publicznej

quant2011

Nie usprawiedliwiaj rzadu ze bal sie epidemii, doskonale musieli wiedziec o co chodzi. DLACZEGO japonia, Szwecja Bialorus nie zamknely sie? Tam jakos nie bali sie. Nie wszyscy sa przekupieni i tyle.

Gola 1 dzień temu (edytowany)

Dziękuję za wywiad. Bądźmy wszyscy dobrej myśli, bo myśl przyciąga, a energia idzie za uwagą. Myślisz dobrze, przyjdzie dobro…. Tutaj są prawdziwe informacje o Światowej Organizacji Zdrowia, czyli WHO, która jest sponsorowana przez bogaczy tego świata, którzy nie są bezinteresowni. A państwa całego świata opierają się na jej opinii. Jest lektor polski, film dokumentalny https://www.arte.tv/pl/videos/061650-000-A/who-w-szponach-lobbystow/?fbclid=IwAR0apzKGtKTNn2seU0sYzFM2QC9MCzy3r3QtpDsxVA7uuC-tub_TpZczze4

Gosia Kowalczyk

Lekarze swoim rodzinom piszą oświadczenie, że jakby był ciężko chory, to zakazują rodzinie pozwolenia na podłączenie respiratora. Dlaczego?, bo lekarze dobrze wiedzą, jak działa respirator

TASLAVIUS

Dziękuję, materiały odnalazłem i jutro wraz z moim adwokatem składam do Sądu sprawę przeciw konkretnym pracownikom z Sanepidu. Będę żądał 10 milionów odszkodowania – oczywiście od osób tam pracujących, które są zobowiązane do wiedzy o takich faktach. Bo to nie Państwo Polskie ma bulić odszkodowania- tylko nieodpowiedzialni urzędnicy . Mam nadzieje , że tak samo uczynią wszyscy poszkodowani przez Sanepid, oraz Policje.

adam900100

430 tysięcy Polaków zmarło w2019 roku !!!!czyli ponad 1300 dziennie !!! a teraz pandemia !!! i umarło 26 osób !!! podajcie śmiertelność od marca 2020 dzienną …całosciowo w tym na tego jarowirusa

LysySzampan

18 pazdziernika 2019 – Kilka tygodni przed rozpoznaniem pierwszego przypadku w wuhan odbyl sie event 201 na ktorym m.in. billll gaates oraz who robili symulacje pandemi koronawirusa, i podali wytyczne dla rządów i panstw jak postepowac..Oficjalna strona zapraszam. Otwierać oczy!! https://www.centerforhealthsecurity.org/newsroom/center-news/2020-01-17-Event201-recommendations.html

Patrycja Dolata

Potwierdzam słowa Pana Jerzego o tym trąbi lekarz w USA dr Cameron Kayl Sdall. To samo powiedział po 9 dniach dyżuru na OIOMie. 30 %umiera pod respiratorem. Dobrze, że ktoś jeszcze nad nami czuwa. Pozdrawiam

quant2011

No przepraszam, czy Rzad razem z mega ekspertami od wirusow, medycyny, profesorami, doradcami NIE WIEDZIAL ze ten PCR jest o kant d… potluc? To takich mamy naukowcow? Moze w takim razie pozwac ich wszystkich o straty setek mld zl z powodu bezpodstawnego zamkniecia calego kraju? Tak czy inaczej, celowo czy z glupoty i tak widac jak na dloni jak RZAD jest niebezpieczny dla NAS. Tym bardziej WHO. A jak niebezpieczny jest Gates i ci ktorzy za nim stoja? Bo tam jest dopiero mafia

leo leo

Już miesiąc temu pisałem, że cała operacja ma zasięg światowy. Poszczególne rządy wprowadzaja w krajach restrykcje pod dyktando ŚWIATOWGO OŚRODKA WŁADZY. Widać, że jest to koordynowane, planowane, widać te same szybkie ruchy wszędzie. Marionetkowe rządy nie wiedzą, kiedy będzie to odwołane, aż dostaną instrukcje. Ogłupiałe tępe głowy(czyli zdecydowana większość populacji) wierzą kłamstwom i to psychopatów na górze jeszcze bardziej rozzuchwala.

Opublikowane za: https://www.youtube.com/watch?v=zdVeyBxWjno&feature=youtu.be

Comments

 1. marcin says:

  YouTuber ujawnia sposób rozpoznania koronawirusa w Australii. Zadzwonił na specjalną infolinię, którą tam mają na okoliczność „pandemii”, i powiedział, że w trakcie wypasionego posiłku wypił parę piw Korona. Po tym zdarzeniu, zupełnie z niczego, pojawił się u niego kaszel. Pani po słuchowej cenie kaszlu przez telefon (2:56) orzekła że to jest koronawirus i zaleciła dwa tygodnie kwarantanny.

  https://youtu.be/6OL-hqx5LLs?t=175

  Tak w Australii pojawił się nowy przypadek nosiciela koronawirusa. Nosicielem jest Ben Dover z Urana.

  =============

  Innego rodzaju przeżycia miał Maksym Szewczenko, rocznik 1966 (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0%B5%D0%B2%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE,_%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B8%D0%BC_%D0%9B%D0%B5%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87). Trafił do moskiewskiego szpitala gdzie rozpoznano u niego obustronne zapalenie płuc. Film nagrywa jeszcze ze szpitala.

  https://www.youtube.com/watch?v=MPryE5KcCN4

  Jego testy wykazały że koronawirusa nie ma. Udało mu się dostać do szpitala a mówi że dzwoniąc na 112 wisiał półtorej godziny na telefonie, wtedy nasłuchał się muzyki za wszystkie czasy. Ale chory był, bo temperatura rzędu 39-40°C to raczej nie są przelewki.

  Szewczenko ma kolegów lekarzy i przypomina o metodzie leczenia sprawdzonej przez Chińczyków. Chorym podaje się krew osób, które wyzdrowiały, co ma przyspieszyć dochodzenie do zdrowia. Szewczenko sam odda krew, ale w publicznym szpitalu. Mówi że moskiewska służba zdrowia jest totalnie zdewastowana.

  W Moskwie pracuje ciemna liczba, szacowana od kilkuset tysięcy to półtora miliona „czarnuchów” zwykle z Azji Centralnej, którym nie przysługuje żadna opieka medyczna, o czym Szewczenko regularnie przypomina.

 2. wybudzony says:

  Brawo Panie Jurku!!!!! Cała prawda całą dobę!!!!

 3. wybudzony says:

  Potrwa to tak długo jak oni “rządzacy” będą chcieli. Nie do końca tak jest. Potrwa to tak długo dopóty, dopóki ludzie się nie przebudzą. Ale ciężko jest wybudzić owce i posłuszne baranki z tego wiecznego snu. Zastraszeni będą si prośić się o zastrzyk, szczepionkę bo myślą, że to ich iratuje przed śmiercią. Jaki głupi ten naród jest i zmanipulowany to aż strach pomyśleć.

Wypowiedz się