Były pracownik Vodafone UJAWNIA- prawdziwe OBLICZE KORONAWIRUSA- Wezwanie POWSTAŃMY!

Koronawirus jest jedynie przykrywką dla zastosowania broni 5G, która przy odpowiedniej częstotliwości wywołuje: w łagodnej formie podobne objawy jak grypa lub koronawirus, a w ostrej formie może wywołać gwałtowne zapalenie płuc i brak tlenu co wywołuje śmierć. Kolejnymi elementami tej układanki są szczepionki w celu zainstalowanie w ciele każdego człowieka mikroczipa (lub nanoczipa) i/lub uśpionego wirusa i/lub biologicznej broni etnicznej na określone rasy, haplogupy albo konkretne osoby w celu osłabienia lub zabicia.

Głównym celem epidemii koronawirusa jest wywołanie globalnej psychozy strachu wśród ludzi, w celu wymuszenia zgody na 5G, szczepionki i wprowadzenie totalnego faszystowskiego prawa,  przy którym Ustawy Norymberskie III Rzeszy są wręcz wzorem sprawiedliwości i praw obywatelskich !!! 

Pracownik Vodafone wiąże wiele elementów we współzależną całość oraz do czego to ma doprowadzić, ale także omawia sposoby jak się bronić.

Redakcja KIP

Film został usunięty ze strony: Za: SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja podajemy więc na kanale:

Były pracownik Vodafone UJAWNIA prawdziwe OBLICZE KORONAWIRUSA

Były pracownik Vodafone, który obecnie wdraża w Afryce nowy system finansowy oparty na blockchain niezależny od Banku Centralnego ujawnia, czym naprawdę jest Koronawirus- pokazuje cały kontekst oraz pozostałe elementy układanki. Wyjaśnia przyczynę zamknięcia zbiorowych mszy i zgromadzeń w kościołach, oraz wzywa do zjednoczenia i wspólnych działań. Teraz liczy się każdy dzień! Wrogowie ludzkości bowiem przyspieszyli swoje działania, jakby czując, że teraz ważą się losy świata!

 

Wypowiedz się