RAPORT RZĄDOWY USA PANDEMIA KORONAWIRUSA POTRWA AŻ DO „MOMENTU UDOSTĘPNIENIA SZCZEPIONEK W CELU IMMUNIZACJI POPULACJI” I NIEBEZPIECZNY PATENT AMERICAN EXPRESS UMOŻLIWIAJĄCY ŚLEDZENIE LUDZI POPRZEZ CHIPY RFID

1. RAPORT RZĄDOWY USA: PANDEMIA KORONAWIRUSA POTRWA AŻ DO „MOMENTU UDOSTĘPNIENIA SZCZEPIONEK W CELU IMMUNIZACJI POPULACJI”

Rząd USA oszacował ile potrwa pandemia koronawirusa. Nie jest dobrze

Analitycy rządu USA nie mają dobrych wieści. Z najnowszego, 100-stronicowego dokumentu wynika, że pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Epidemia ma trwać jeszcze przez 18 miesięcy.

Jak informuje „The New York Times” pandemia koronawirusa szybko się nie skończy. Zgodnie z dokumentami analityków rządu USA, rozprzestrzenianie się koronawirusa w kolejnych miesiącach będzie wpływać na wiele nowych fal choroby COVID-19.

Oznacza to, że w Stanach Zjednoczonych dojdzie do dużo większej liczby zachorowań. Z tego powodu będzie więcej hospitalizacji osób zagrożonych. To natomiast doprowadzi do nadwyrężenia systemu opieki zdrowotnej.

„The New York Times” dotarł do tajnych planów rządu ws. walki z wirusem z Wuhan. Plan zawierał opis m.in. takich kroków, jak zamknięcie szkół i wszystkich uczelni.

W tym 100-stronnicowym planie jest zawarta również informacja o przybliżonym czasie trwania pandemii. Tutaj analitycy Waszyngtonu nie mają dobrych wiadomości. Pandemia może potrwać nawet 18 miesięcy.

[…] Aby uniknąć ponownych transmisji koronawirusa, należy przestrzegać wprowadzonych zasad, aż do momentu udostępnienia szczepionek w celu immunizacji populacji […].

23 Marzec 2020

Źródło: The New York Times / o2.pl

Za: Najwyższy Czas! (23/03/2020) – [Org. tytuł: «Rząd USA oszacował ile potrwa pandemia koronawirusa. Nie jest dobrze»]

————————————

KOMENTARZ BIBUŁY: Jest to czarno na białym, że jednym jedynym celem tej całej “pandemii” jest wytresowanie społeczeństw – a Raport pokazuje co należy zrobić w przypadku społeczeństwa amerykańskiego – aby skruszone, zdezorientowane, zmęczone i zubożone poddało się przymusowym szczepieniom, pozbyło się złudzeń co do resztek prywatności, pozbyło się wszelkich praw.

Najlepiej tego dokonać przy pomocy wszczepienia nanochipów, oczywiście w ramach “śledzenia zarażonych wirusem”. Dla ich dobra i dobra całego społeczeństwa…

Szczepionki, jak nam mówią, “opracowuje się” – choć my sądzimy, że powstały już dawno w procesie przygotowań broni biologicznej, bo zawsze robi się antydotum – lecz teraz trwają dalsze prace nad uruchomieniem masowej produkcji. Nikt nie wróci do pracy bez świadectwa szczepienia. Może nawet nikt nie wyjdzie z domu bez świadectwa, a tym bardziej nic nie kupi ani nie sprzeda… (Ap 13, 17)

A czipy? Te już od dawna są dostępne. Pisaliśmy o tym w 2006 roku, czyli 14 lat temu pokazując szeroką akcję masonerii propagujących wszczepianie nanochipów dzieciom – czytaj poniżej. Kilkanaście lat temu oferowano generację versja 2.0, dzisiaj z pewnością jest to generacja X.

Można również przypuszczać, że trwają intensywne prace nad specjalnymi tatuażami, które będą mogły zastąpić nanoczipy, przynajmniej na razie. Technologia znakowania człowieka odpowiednim tatuażem będącym również elementem identyfikacji, została opracowana już kilkanaście lat temu…

Za: http://www.bibula.com/?p=112832

————————————-

2. NIEBEZPIECZNY PATENT AMERICAN EXPRESS UMOŻLIWIAJĄCY ŚLEDZENIE LUDZI POPRZEZ CHIPY RFID

Dyrekcja American Express, jednej z największych na świecie firm specjalizujących się w usługach finansowych i znanej głównie z wydawania kart kredytowych, spotkała się w zeszłym tygodniu z przedstawicielami konsumenckiej organizacji CASPIAN (Consumers Against Supermarket Privacy Invasion and Numbering) celem przedyskutowania zastosowania kontrowersyjnego patentu pozwalającego na śledzenie ludzi.

Patent będący w posiadaniu firmy American Express, pozwala na monitorowanie niemal każdego ruchu i śledzenie każdej decyzji klientów, poprzez zainstalowany na karcie kredytowej chipu RFID. Poprzez sieć zainstalowanych w sklepach oraz innych miejscach, jak: „szkoły, centra handlowe, przystanki autobusowe i inne miejsca publiczne” odbiorników, system pozwala na identyfikację człowieka, śledzenie jego poruszania się i nieustannego kontrolowania jego zachowania.

Rozmowy przedstawicieli American Express i CASPIAN zakończyły się połowicznym sukcesem. Jakkolwiek firma American Express nie odcięła się od planów wprowadzenia i upowszechnienia systemów śledzenia klientów, to postanowiła stworzyć możliwość wyboru rodzaju karty kredytowej swoim klientom i ci, którzy wyrażą taką prośbę, będą mogli otrzymać kartę bez specjalnego czipu RFID.

Organizacja konsumencka CASPIAN, której nazwę można przetłumaczyć jako Klienci Przeciwko Naruszaniu Prywatności przez Supermarkety oraz Przeciwko Traktowaniu Człowieka jako Numer, skupia swą działalność na propagowaniu niebezpieczeństw płynących z coraz powszechniejszego zastosowania chipów RFID, które pozwalają na niemal nieograniczone śledzenie każdego człowieka.

Technologia RFID zdobywa coraz większe zastosowanie, np. od sierpnia 2006 roku, decyzją Ministra MSWiA Ludwika Dorna (PiS), wprowadzono paszporty polskie posiadające wbudowany czip RFID.

Wraz ze spadkiem cen chipów RFID oraz coraz doskonalszą technologią, ostatnie doniesienia o możliwości zastosowania czipów RFID wydają się coraz bardziej niepokojące: znana firma Swingline produkująca gamę prostych biurowych pomocy, pokazała model zszywacza do kartek biurowych, w których każda zszywka posiada wbudowany czip RFID.

Za: http://www.bibula.com/?p=00948

Wypowiedz się