Już oficjalnie! KORONAWIRUS operacją “fałszywej flagi”! Robert D. Steele- list do Premiera!

Bardzo ważne uzupełnienie w nagraniu filmowym obszernego artykułu Roberta Davida Steele na naszej stronie na linku:

Wywiad: Perspektywa kontrwywiadu w sprawie wirusa Wuhan – syjonistyczny atak wojenny pod fałszywą flagą?

I przesłanie Dydymusa do WOLNYCH LUDZI

Redakcja KIP

Opublikowano za: SAMOŚWIADOMI Książki i Edukacja

Robert David Steele ze specjalnym listem do Premiera pewnego kraju, na jego osobistą prośbę o konsultację w sprawie rzekomej pandemii koronawirusa!

Za: https://www.youtube.com/watch?v=ztO5ePtxcW0

Od Redakcji KIP: W uzupełnieniu do tego ważnego tematu:

Do wolnych ludzi

Nie szerzmy paniki i nie wykupujmy w szaleństwie towarów, tworząc sztuczny kryzys, nie zamieniajmy pieniędzy na karty i kryptowaluty (6)…

Przechodźmy obojętnie obok teatru (8) manipulacji i zamiast martwić się o koronawirusa, zacznijmy dostrzegać ciążące nad nami piętno manipulacji (1/2/3/4), polegającej na wytworzeniu celowego kryzysu i oczyszczeniu terenów z protestujących przeciw sieci 5G (9), świadomych ludzi, którzy nie mając wymyślonego problemu na głowie, mogliby stanąć na drodze planetarnemu resetowi (Akcji – 676 (5)).

Stukrotne zwiększenie siły radiacyjnej – testowych btsów (Polskie 5G (9)), powoduje efekty grypopodobne, a spacyfikowani w trzech strefach ludzie, nie będą stanowić dla morderców i ludobójców, zwanych władzą – najmniejszego problemu.

Dla 60 chorych – na chorobę radiacyjną, pacyfikuje się cały kraj, podczas gdy setki wariatów (uzbrojonych w imunitety) z sejmu i senatu przebywa na wolności, zagrażając życiu 38 milionów wolnych jednostek …

Fetysz tytułu, roli, stanowiska, przewagi zwierzęcia na zwierzęciu – tworzy rzeźnie i ubojnie rytualną, w której pacyfikuje się ludzi dla realizacji własnych – niezgodnych z prawem naturalnym (10) – planów.

Być może (gdy zabronią nam już wychodzić na ulicę) warto już wejść do opuszczonych przez wojsko jednostek i zrobić porządek w jaskini platońskiej (7), aby społeczeństwo zobaczyło prawdziwe słońce życia.

Pod pozorami koronawirusa – morduje się radykalnych opozycjonistów, aby uciszyć temat globalnego resetu (5).

Apel

Kiedy jakakolwiek firma, instytucja świecka lub kościelna, urząd, rząd, jednostka, formacja … wspiera ideologie i propagandę koronawirusa, polecam wysłać im rezygnacje z ich usług i odebrać im plenipotencję do zarządzania utraconą przez niektórych odpowiedzialnością, lub oznaczyć ich firmę nalepką z następującym tekstem :

Z powodu celowego kreowania niepokojów społecznych, zakłócenia porządku społecznego, miru domowego, szerzenia paniki, strachu, deprawacji i terroru rządowego, a zatem propagowania zamachu fałszywej flagi i fake newsów – rezygnuje z państwa usług, wedle zasad prawa naturalnego.

Proszę używać mózgów – ponieważ strach i poprawność polityczna, przekłada się tylko na fetysz mamona, tytułu i roli, pozycji … oraz licencji, której boicie się stracić w wyniku odejścia od rządowych nakazów i kłamstw, na temat koronawirusa, mającego inne podłoże (1/2/3) ideologiczne, którego zarys, pokrywa się z czterema etapami rewolucji, przeciw człowiekowi, w której ofiara, nie tylko utrzymuje żerującego na niej kata, ale aktywnie uczestniczy w procesie podziału (teza/antyteza) oraz własnego wyniszczenia fizycznego, psychicznego i duchowego (4).

W realnym świecie – człowieka samostanowi i samoogranicza własny byt, dążąc do czasu, ładu, prawa, moralności, niepodległości i błogostanu (bezpieczeństwa i spokoju) personalnego.

W iluzji dnia dzisiejszego – wystraszone stada, wierzą w iluzje, nie zauważając niewygodnych faktów : co dnia – miliardy zwierząt, zostaje zaszlachtowanych przez człowieka, co chwile – umiera ktoś z głodu, na raka, w wypadku, na wojnie, z powodu rozpylanej w powietrzu chemii, z powodu chemii w wodzie, jedzeniu, lekach, środkach czystości, czy poprzez eksperymentalne szczepienia … Na grypę umiera 4 miliony osób rocznie z powodu zaniedbań – i nikt nie robi z tego dramatu, chyba, że chodzi o fetysz – zarobku, pozycji i psychomanipulacji.

Sztuczny kryzys jaki nam szykujecie, jako licencjonowani najemnicy władzy, ma na celu wprowadzenie kryptowaluty (zabór gotówki), ograniczenie ludzkich swobód i wprowadzenia nowego rozdziału absolutyzmu politycznego oraz uzależnienia człowieka od śmiercionośnej technologi, technomedycyny i farmacji.

Zastanówcie się, jaki jest wpływ na wasze zachowanie mają techniki psycho-manipulacyjne tj : okno overtona, szok przyszłości, czy przyszłe wstrząsy (1) i jak połączono budowę sieci piątej generacji z objawami grypopodobnymi, występującymi, przy zwiększeniu radiacji – mocy nadajników stukrotnie !

Państwa działania – zagrażają zdrowemu rozsądkowi, zdrowiu, prawu naturalnemu, wolności i równości całego społeczeństwa, co przekłada się na naturalny czynnik samoobrony, który ma na celu ochronę w/w wartości, przed wirusem skrajnej głupoty, manipulacji i ukrytego ludobójstwa występującego pod płaszczykiem działań humanitarnych i rządowych.

Terror, musi być zwalczany …
Dla prawdy i wolności sztuczne granice patologii państwowości – nie istnieją … Żyje tam gdzie chce i robię, to, co chce, ograniczając moje samostanowienie, przez samoograniczenie, czego elity i ich najemnicy nie potrafią, żyjąc na koszt zniewolonego i zdekonstruowanego społeczeństwa.

Każda próba ograniczenia praw naturalnych i kręgu wolności, będzie zwalczana, ponieważ jak przeciwnik wolnej jaźni (ja-cube), tak jaźń odpowie przeciwnikowi, a każde zło wróci do was, za pomocą klątwy, którą sami wyprodukowaliście i wprowadziliście w swoje bezsensowne, oparte na fetyszach życie, dążące do podporządkowania sobie innych istot … jesteście cywilizacyjnym wirusem ideologicznym, żerującym na zdrowej tkance społeczeństwa, które musi ową ideologie zutylizować dla własnego dobra i dobra przyszłych pokoleń.

Wolni ludzie brzydzą się zarazą, jaką reprezentuje poziom waszej ignorancji, nierozerwalnie połączonej z wegetacją waszego bytowania, ponieważ życie, to logika i altruizm, który jest wam obcy, w świecie walki o bezwartościowe fetysze.

Odbieranie aktorom fetyszu roli, będzie końcem teatru cywilizacji …

Ustanawiając krąg – po trzykroć, niech się stanie …

Z poważaniem

Liga Świata (XX lat – trudu i działania)
Dydymus
Akademia Filozoficzna Dydymusa
https://pomagam.pl/wdd
https://trueshopl.wordpress.com
Samostanowienie i Samoograniczenie
https://zrzutka.pl/anzajh (wsparcie zakupu sprzętu komputerowego)

P.s

Jeśli dojrzeliście już do wspólnego marszu w celu odzyskania odpowiedzialności za swoje życie, dajcie mi po prostu – znać …

1. https://wojciechdydymus.wordpress.com/…/grypa-czy-choroba-…/

2. https://wojciechdydymus.wordpress.com/…/oswiadczenie-na-te…/

3. https://wojciechdydymus.wordpress.com/…/otwarta-wojna-z-pa…/

4. https://wojciechdydymus.wordpress.com/…/4-rewolucje-fragme…/

5. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/2014-czas-…/

6. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/carbon-cre…/

7. http://swiatowaliga.blogspot.com/…/nieodrobione-lekcje-slep…

8. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/teatr-…/amp/

https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/teatr-grot…/

9. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/5g-czyli-s…/

10. https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/…/prawo-natu…/

Opublikowano za: https://www.facebook.com/ligaswiataeurope/posts/2364565533644315?hc_location=ufi

Wypowiedz się