Czy w USA będzie PONAD MILION zakażeń COVID-19? Na Białorusi Łukaszenka przeciwstawia się psychozie koronawirusa !!!

No i robi się to, co PRZEWIDYWAŁEM, znając zapadalność, szczególnie mieszkańców USA, na kolejne, co kilkanaście lat, epidemie grypy tamże. Np. grypa „hiszpanka” też została zawleczona do Europy z USA przez wojsko amerykańskie pod koniec 1 WŚ

Czy w ramach programu „America first” prezydenta Trumpa, w USA dojdzie do PONAD MILIONA zakażeń COVID-19?

No i robi się to, co PRZEWIDYWAŁEM, znając zapadalność, szczególnie mieszkańców USA, na kolejne, co kilkanaście lat, epidemie grypy tamże.

(Np. epidemia grypy „hiszpanki” przed ponad stu laty, też została zawleczona do Europy z USA przez wojsko amerykańskie, które brało udział w zakończeniu 1 WŚ. Na „hiszpankę” zmarło wtedy 3 procent korpusu wojskowego USA. A ponieważ ten typ grypy zaraził część Europy – szczególnie silnie był nią dotknięty Londyn – to poprzez prostą ekstrapolację owych 3 procent na 1,5 mld ludzi żyjących wtedy na Ziemi, otrzymano OKRĄGŁĄ LICZBĘ 50 mln śmiertelnych ofiar „hiszpanki”)

A oto najświeższe dane nt. pandemii COVID-19:

Wczoraj w USA było 81,943 zachorowań, w tym +13,732 nowych; zaś DZISIAJ (27.03 rano) statystyki podają jest tam już 85,612 zachorowań,wyraźnie więcej niż było ich w Chinach, w cigu 2 miesięcy 81,340.

A zatem w USA ZACZYNA SIĘ ROBIĆ SIĘ STRASZNIE i powtarzam, za https://www.fort-russ.com/2020/03 :

W przybliżeniu jedna trzecia całej populacji globu jest obecnie pod pewnego rodzaju rozkazem „lockdown” (zablokowania w czynnościach), a to oznacza, że setki milionów ludzi pracy siedzą bezczynnie w domach, nic nie robiąc.

Tutaj, w Stanach Zjednoczonych, bardzo wielu ludzi jest absolutnie chorych i zmęczonych siedząc bezczynnie w domu, ale jest prawdą, że wygląda na to, że ta pandemia dopiero się zaczyna. Izolacja i strach przed pandemią koronowirusa biorą swój rachunek, co widać po ilości telefonów do gorącej linii  prewencji samobójstw,  od czasu gdy wirus COVID-19 wykrzywił codzienne życie milionów obywateli.

I jaka jest rada, by to kompletne załamanie się, świata prowadzonego przez Deep State USA, zahamować?

Rada jest prosta.
OGŁOSZENIE ROKU JUBILEUSZOWEGO przez wszystkie powiązane ze sobą banki świata.

Cytuję za mym stałym korespondentem Peterem Myersem z Australii<myers@cyberone.com.au>. Jest on w wieku, podobnie jak i ja, ok. lat 70++:

Coronavirus emergency prompts even conservatives to switch to Socialist Financing

– by Peter Myers, March 27, 2020

(ZAGROŻENIE KORONAWIRUSEM POPYCHA KONSERWATYSTOW DO SOCJALISTYCZNEGO FINANSOWANIA)

To jest ironią, że rozważamy ten problem podczas zagrożenia Koronawirusen, w czasie, gdy nawet Financial Times publikuje artykuły, jak na przykład Martina Wolfa Rząd musi obecnie działać, by nie dopuścić do depresji”, a Martin Sandbu proponuje, by Bank Centralny bezpośrednio sfinansował deficyty rządowe.

http://mailstar.net/coronavirus-finance.html

A pod powyższym adresem czytamy artykuł Michaela Hudsona:

Rok Jubileuszowy odpuszczenia długów to jest jedyna droga by uniknąć depresji

Określenie „Rok Jubileuszowy” pochodzi od hebrajskiego słowa „trąba” – jobel. W prawie mojżeszowym tak trąbiono co 50 lat, by sygnalizować Rok Pana, w którym osobiste długi zostawały umarzane. (…) Kiedy Jezus wygłosił swe pierwsze kazanie, Ewangelia Łukasza opisała go jako rozwijającego zwój Izajasza i zapowiadającego, że nadszedł po to, by ogłosić ROK PAŃSKI. (…) Od początków spisanej historii, na Bliskim Wschodzie było normalnym, że nowy władca proklamował amnestię długów gdy zasiadał na tronie. (…) Porównanie z czasami obecnymi jest zauważalne, amerykańska zapaść bankowa w roku 2008 stworzyła wielką możliwość „wyzerowania” często przestępczych śmieciowych rat, które spłacały rodziny o niskich dochodach, szczególnie mniejszości narodowe. Ale tego nie zrobiono i miliony Amerykanów zostały pozbawione swych domostw”– itd. warto przeczytać ten artykuł w CAŁOŚCI.

Ale czytajmy propozycje Australijczyka Petera Myersa z 27 marca br. dalej:

>Gary North naciska, by nawet w takich czasach jak obecne, ŚWIĘTOŚĆ WOLNEGO RYNKU była zachowana. TO OZNACZA MILIONY TRUPÓW ORAZ EKONOMICZNĄ RUINĘ. To jest właśnie ten Libertarianizm USA, który doprowadził do tego, że wirus się wyrwał spod kontroli, chociaż były całe 2 miesiące ostrzeżeń o tym, co się stało w Chinach.

USA jest obecnie epicentrum zarazy Covid-19 i jej śmiertelność zaczyna przekraczać tą w Chinach – i to pomimo, że liczba mieszkańców Chin jest cztery razy większa niż w USA. Podczas gdy Chiny zahamowały rozszerzanie się epidemii w ciągu dwóch miesięcy, sytuacja w Stanach Zjednoczonych wygląda jakby rozkręcała się ona bez jakiejkolwiek kontroli. A to z przyczyny okupacji przez Libertarianizm rządów w USA, które są słabe: władza jest w rękach korporacji, które kupują Kongres i subsydiują kampanie prezydenckie.

(…)Koronowirus daje nam nam dwojaki wybór:

 Libertariańska ortodoksja, taka jaką proponuje Gary North, lub

przejście na finansowanie socjalistyczne.

(The Coronavirus gives us two choices: Libertarian orthodoxy such as Gary North advocates, or a switch to Socialist financing.)

To tyle nt. Sytuacji w USA w ocenie Petera Myersa z Antypodów.

***

A po odwrotnej stronie północnej części naszego Globu, na Białorusi (ok. 10 mln mieszkańców) mamy taką oto sytuację:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/inne-ligi/bialorus-liga-nie-przerywa-rozgrywek-a-zarazen-covid-19-przybywa/60cmr6b

Mecze piłki nożnej, przy pełnych trybunach (tj. na świeżym powietrzu) się nadal odbywają, dzieci chodzą do szkoły, restauracje otwarte, itd.) pomimo iż Białoruś nie jest wolna od zakażeń koronawirusem. Na początku ostatniego tygodnia (23.03) stwierdzono w tym kraju 81 przypadków choroby płuc wywołanej COVID-19. (przedwczoraj, 25 marca było ich już 86, czyli przez 3 dni przybyło 7 zakażeń, dzisiaj 27.03. jest ich „aż” 94;  w Polsce w tym okresie zaledwie 4 dni, pojawiło się prawie 400 nowych zakażeń! – MG)

(Jak podaje onet.pl) Prezydent kraju, Aleksander Łukaszenka, nazywany “ostatnim dyktatorem Europy” nie widział jednak powodów do wprowadzenia stanu wyjątkowego, jak chociażby uczyniono to w Polsce. Stwierdził nawet, że panika może być gorsza niż sam wirus. – Nie nazywam tego wirusa niczym innym niż psychozą i nie dam mu się zniechęcić – podkreślił Łukaszenka. – Cywilizowany świat oszalał, a politycy już zaczęli wykorzystywać sytuację do własnych interesów.  Na przykład „absolutną głupotą” jest zamykanie granic – mówił.

(W Białorusi tylko osoby przybywające z „zarażonych” – jak Polska lub Czechy, ale już nie Słowacja – krajów, muszą odbyć obowiązkową tam dwutygodniową kwarantannę.)

Podobne do Łukaszenki poglądy przytacza w swym szerszym, opublikowanym i na neonie24 i na wiernipolsce1, opracowaniu, mój kolega z USA (odwiedzał mnie w Z-nem w 2006 r.) autor znanej w Polsce książki „Gwiazda i krzyż” Michael Jones.

W szczególności powtarza on, nie tylko za włoskimi wirologami, iż:

ZARAŹLIWOŚĆ wirusa wzrasta, gdy ludzie są SZCZELNIE pozamykani w swych domach – automatycznie wszyscy domownicy w takim zamknięciu mają wielkie prawdopodobieństwo się zarażenia.

Cytuję z jego raportu

Według Dr. Paul Auwaerter, the Clinical Director for the Division of Infectious Diseases at Johns Hopkins University

//Jeśli masz pacjenta z COVID-19 w swym domu, ryzyko się zarażenia przez ciebie wynosi 10 % …

Jeśli byłeś tylko okazjonalnie narażony na wirusa w twym miejscu pracy (… tj. nie byłeś zamknięty w pokoju konferencyjnym przez 6 godzin, z kimś kto był zarażony) twe szanse zarażenia są (mniejsze niż np. w szpitalu) tylko 0,5 %”.(…)

I Mike Jones tak umotywowuje tę ogólną tezę: „Według studium Departmentu Ecology at Princeton University,

  • “Aktualny naukowy konsensus głosi, że większość transmisji wirusa poprzez wydzieliny oddechowe następuje w formie dużych plwocin … raczej niż przez wydychanie małych aerosoli. Plwociny na szczęście, są wystarczająco ciężkie by nie lecieć zbyt daleko i opadają w powietrzu po kilku zaledwie stopach (1-2 m).”, innymi słowy Włosi wzmacniają rozszerzanie się COVID-19 poprzez zamknięcie ludności w ich małych apartamentach”

Co i ja, z życiowego doświadczenia twierdzę, że częste poruszanie się na świeżym powietrzu, automatycznie rozbudza siły odpornościowe organizmu.

Tak więc na podstawie li tylko, przytoczonych powyżej krótkich opinii, możemy dostrzec, że „nasz” były dyrektor sowchozu Aleksandr Łukaszenka „stanął okoniem” „BOGU ZACHODU” w materialnej formie Deep State USA.

W medycynie ten „Bóg” jest reprezentowany przez MOLOCHA o nazwie WHO, który pozostaje obecnie pod zarządem Fundacji Gatesa. Fundacji oczywiście dbającej (od już bodajże czterech dziesięsięcioleci, kiedy to Gates swój “biznes plan” ogłosił) aby w każdym domu na biurku stał ŚWIĘTY KOMPUTER…

Czy Łukaszenka zatem to „Ostatni Mohikanin” walczący z Molochem WHO / Fundacją Gatesa? Zobaczymy wkrótce (o ile przeżyjemy).

MG, w samo południe 27 marca 2020  (przypominam, 2020 to liczba kabalistyczna!)

W mej, PRYWATNEJ na razie, metodzie zliczania czasu, jest to

27 marca roku 103

po Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Anty Żydo-Chrześcijańskiej

Wybrane Komentarze

POLACY RODACY ZOSTAWCIE POLITYKE ZAJMIJCIE SIĘ SOBĄ

WSZYSTKICH KTÓRZY W TYM TRUDNYM DLA NARODU CZASIE JESZCZE CHCĄ ZAJMOWAĆ SIĘ POLITYKĄ KANDYDOWANIEM UDZIAŁEM W WYBORACH NALEŻY UZNAĆ ZA ZDRAJCÓW NARODU POLSKIEGO Stefan Michał Dembowski

filemon123456 27.03.2020 22:32:33

W USA koronawirus wciąż rozwija skrzydła. Rekordowa liczba zgonów, łącznie ponad 1600!

Do 1619 wzrosła wczoraj liczba osób zmarłych zakażonych koronawirusem w Stanach Zjednoczonych. Niestety, był to kolejny dzień z rekordową liczbą zgonów, odnotowano ich ponad 400. Amerykanie coraz mocniej odczuwają epidemię koronawirusa w swoim kraju. W sumie od początku pandemii koronawirusa zakażonych jest 101 819 – podaje na swej stronie internetowej dziennik “New York Times”. Od czwartku USA są krajem, w którym wykryto najwięcej zakażeń na świecie, a dnia na dzień liczba zakażonych koronawirusem i zmarłych z powodu Covid-19 w USA rośnie. Po raz pierwszy dzienna liczba zmarłych z koronawirusem SARS-CoV-2 przekroczyła sto w poniedziałek. W ciągu trzech dni liczba zainfekowanych podwoiła się – jeszcze we wtorek wynosiła 50 tysięcy. Eksperci i lokalne władze ostrzegają, że szczyt epidemii jeszcze przed Amerykanami. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) obawia się, że Stany Zjednoczone z prawie 330 milionami mieszkańców mogą stać się kolejnym epicentrum pandemii. Obecnie większość zgonów rejestrowana jest w stanie Nowy Jork. Duże ogniska choroby występują też w stanie Waszyngton, w Kalifornii, Michigan, Luizjanie i w New Jersey. Od początku pandemii koronawirusa, który najpierw pojawił się w Chinach w grudniu ub.r., na świecie stwierdzono ponad 551,8 tys. zakażeń, prawie 24,9 tys. osób zmarło – wynika z najnowszego zestawienia agencji Reutera.

https://niezalezna.pl/319304-w-usa-koronawirus-wciaz-rozwija-skrzydla-rekordowa-liczba-zgonow-lacznie-ponad-1600

kula Lis 69 28.03.2020 08:38:56

@kula Lis 69 08:38:56 A tak ogólnie, w drugim tygodniu kwarantanny, zrobiło się tak smutno, człowiek z zazdrością czyta, że na Białorusi wciąż gra liga piłkarska (i mają tam zaledwie 62 aktywne przypadki COVID-19, bo 32 osoby już wyzdrowiały), a w Szwecji, (kraj o podobnej liczbie ludności co Białoruś), pomimo 3,326 tysięcy chorych i 105 zgonów, wciąż wolno chodzić swobodnie po ulicach i bawić się z dziećmi w parkach miejskich. Jak zauważył to Eric Walberg “I’m struck by the fact that all our pandemics, in fact all pandemics are courtesy of ‘civilization’, by which I mean agriculture, overcrowded cities, full of shit both animal and human, home of rats add fleas, carriers of plague.”

Czyli mówiąc po polsku te Pandemie to produkt MIŁOŚCI “rozwiniętego” człowieka do TPD (Technika-Pieniądz-Dupa komfort miłująca) CYWILIZACJI. (Nb. W USA, gdy wysyłam ten koment, już 120 tysięcy zachorowań, w samym NY State, ludnościowo jak Białoruś i Szwecja razem, już 53,300!)

Berkeley72 29.03.2020 03:58:23

@Berkeley72 03:58:23

“na Białorusi … zaledwie 62 aktywne przypadki COVID-19, bo 32 osoby już wyzdrowiały”
94 przypadki, w Rosji ponad tysiąc. W podobnej proporcji do ludności.
Baćko prowadzi ciekawy eksperyment, chce utrzeć nosa Wowie?

Pedant 29.03.2020 07:21:12

Opublikowano za: https://zakop999pl.neon24.pl/post/154087,czy-w-usa-bedzie-ponad-milion-zakazen-covid-19

Wypowiedz się