Protest Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych…

Ultraliberalizm „Konfederacji” przedstawiony reprezentatywnym dla tej partii głosem posła Sośnierza, jest nie tylko PORAŻAJĄCY, ale wręcz PRZERAŻAJĄCY, po 30 latach neoliberalnej kolonialnej transformacji, gdzie przejęto nie tylko zdecydowaną większość majątku wspólnego: państwowego, komunalnego, spółdzielczego, ale także prywatnego Polaków, w obce ręce prywatne globalnych koncernów !!!
Ikona „Konfederacji” superultraliberał JKM wraz z jemu podobnymi, jak m.in S. Michalkiewicz najbardziej zatruli umysły Polaków w ciągu 40-lat, ludobójczą ideologią neoliberalizmu i wolnego rynku !!! Popieranie tej ideologii i takich zachowań jest popieraniem złodziejstwa i okradania Polaków we własnym kraju !!!
Protest w obronie polskich złóż popieramy i zachęcamy do udziału, natomiast zniechęcamy do popierania ludzi z wielokrotnie fałszywą tożsamością, co udowodnili także ostatnio w Sejmie !!!
Redakcja KIP
Protest Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych…
Zamieszczam otrzymane mailem wezwanie Obywatelskiego Komitetu Obrony Polskich Zasobów Naturalnych do protestu w obronie polskich złóż.
Ostatnio tzw. „Konfederacja” głosowała w knessejmie razem z PiSraelem za sprzedażą obcym koncernom polskich złóż, co wywołało zamęt w sieci:

Wprawdzie nie mam absolutnie zaufania do Jarosiewicza, zamieszczam jednak powyższy film z jego kanału. Zaskakuje mnie natomiast zdziwienie wielu antysystemowców, popierających wcześniej w farsie wyborczej „Konfederację”, jej postawą w sprawie polskich złóż naturalnych.

Wszak naczelnym ideologiem „Konfederacji” i „specjalistą od ekonomii” jest żydowski wyznawca „wolnego rynku”, prorok „prywatyzacji” Ozjasz Goldberg, ksywa Korwin Mikke.
.
Jest nawet zwolennikiem prywatyzacji lasów państwowych:
To czemu się dziwić, że jego „Konfederacja” chce oddać złoża obcym koncernom – obcym dla Polaków, swoim dla niego…
Konfederacja to barany prowadzone przez żydowskie wtyki na rzeź. Jej celem, pod płaszczykiem haseł o wyższości nad gospodarką państwową tzw. „wolnego rynku” (kontrolowanego przez władców pieniądza – banksterów – i im służącego)  jest całkowite wywłaszczenie Polaków z wszystkiego – i w tym Goldberg i jego „Konfederacja” wspiera PiSraelitów, takoż służących żydowskim interesom (PiSrael buduje aktywnie Polin – Judeopolonię – kraj zamieszkały przez ludność polską, rządzony przez żydowską elitę i służący interesom Izraela).
Osobiście obawiam się, że klamka już zapadła i że złoża zostaną sprzedane. I że protesty niczego nie zmienią. PiSrael wszak sam ma wystarczającą większość w knessejmie. I ma do tego wsparcie kierowanej przez żydowskie wtyki „Konfederacji”. Ciekawi mnie, co sprzedadzą obcym-swoim następnego?
Polityka wywłaszczania Polaków z majątku narodowego trwa nadal – i to przy aktywnej pomocy rzekomo „antysystemowego” Goldberga/Mikkego i jego „Konfederacji”.
Tak więc, choć obawiam się że klamka zapadła, publikuję wezwanie Obywatelskiego Komitetu do udziału w protestach. Nie powinniśmy dać się rozszabrować i wywłaszczyć całkiem biernie, bez stawiania oporu. Protestować więc należy, nawet gdyby protesty nic nie dały.
opolczyk

Opublikowano za: https://opolczykpl.wordpress.com/2020/02/18/protest-obywatelskiego-komitetu-obrony-polskich-zasobow-naturalnych/

Od Redakcji KIP:

W temacie ludobójczej ideologii neoliberalizmu i wolnego rynku polecamy artykuł na naszej stronie na linku:

WOLNY RYNEK – OPIUM DLA MAS, a WIĘŹ – ISTOTA ISTNIENIA

Comments

 1. marcin says:

  Po pierwsze, z judeochrześcijańskiego punktu widzenia przekazanie praw do wydobycia skarbów polskiej ziemi spółce kanadyjskiej (a wiemy że epitet „kanadyjski” to tylko eufemizm) to dobra wiadomość. Taki krok tylko przybliża nas do ery mesjańskiej, o czym pisze rabbi Michael Higger w książce „Jewish Utopia” z 1932 roku (https://archive.org/details/TheJewishUtiopia/page/n13/mode/2up), str 12 ostatni akapit:

  ============
  Wszystkie skarby i zasoby naturalne świata w końcu wejdą w posiadanie sprawiedliwych. Będzie to zgodne z proroctwem Izajasza: „Ale jego zarobek i jego zysk będą poświęcone Panu i nie będą gromadzone ani przechowywane. Albowiem jego zarobek będzie użyty dla tych, którzy przebywają przed obliczem Pana, żeby mogli jeść do syta i przyodziewać się wystawnie.” (Iz 23:18, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=495).
  Podobnie skarby złota, srebra, kamieni szlachetnych, pereł i cennych naczyń, które zaginęły w morzach i oceanach na przestrzeni wieków, zostaną podniesione i przekazane prawym. ”Józef ukrył trzy skarby w Egipcie: Jeden odkrył Korach, drugi Antoninus, a kolejny jest zarezerwowany dla sprawiedliwych w idealnym świecie. W obecnej epoce niegodziwcy są zwykle bogaci, mają wiele wygód życia, podczas gdy prawi są biedni, brakuje im radości życia. Ale w epoce idealnej Pan otworzy wszystkie skarby dla sprawiedliwych, a niesprawiedliwi będą cierpieć ”.
  Bóg, Stwórca świata, nie jest usatysfakcjonowany obecną erą, w której niegodziwcy prosperują. Będzie szczęśliwy, że tak powiem, tylko w nadchodzącej epoce, kiedy światem będą rządziły czyny i działania sprawiedliwych, a zatem wszystkie radości i szczęście będą dzielić prawi i sprawiedliwi.
  (…) str 14:
  Koncepcja idealnego państwa uniwersalnego, w którym tylko prawi i sprawiedliwi będą prosperować, jest dobrze opisana w Utopii przedstawionej przez proroka Eliasza. Według rabinicznej wersji: „Eliasz powiedział: oto widzę, jak niegodziwcy zniknęli z ziemi, i wszyscy sprawiedliwi posiedli ziemię. Ziemia, obdarzona wszelkimi dobrami, leży przed sprawiedliwymi. Drzewo, które Bóg zasadził, stoi pośrodku Ogrodu – jak jest powiedziane: „A nad brzegami potoku mają rosnąć po obu stronach różnego rodzaju drzewa owocowe, których liście nie więdną, których owoce się nie wyczerpują; każdego miesiąca będą rodzić nowe, ponieważ woda dla nich przychodzi z przybytku. Ich owoce będą służyć za pokarm, a ich liście za lekarstwo»” (Ez 47:12, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=751). Będą nad nimi stać rybacy począwszy od Engaddi aż do En-Eglaim, będzie to miejsce na zakładanie sieci i będą tam ryby równe rybom z wielkiego morza, w niezliczonej ilości (Iz 47:10, http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=751). Widzę piękne, duże miasto, schodzące z nieba. To miasto Jeruzalem, odbudowane i zamieszkane przez jego lud. Miasto położone jest wśród trzech tysięcy wież. Odstęp między każdą wieżą wynosi dwadzieścia „ris”. Na końcu każdego „ris” znajduje się dwadzieścia pięć tysięcy łokci szmaragdów oraz kamieni szlachetnych i pereł. Widzę domy i bramy sprawiedliwych z ich odpowiednimi ościeżnicami. Słupki drzwiowe są z kamieni szlachetnych, a skarby świątyni są otwarte nawet do ich drzwi. I panuje wśród nich nauka i pokój”.
  Że to sprawiedliwi mają być jedynymi uprawnionymi do całej błogości i szczęścia w idealnym świecie, łatwo można wywnioskować z chwalebnej przyszłości, którą wyobrażają sobie rabini dla sprawiedliwych i prawych w przyszłym świecie „Święty, niech będzie błogosławiony”, mówi R. Eleazor w imieniu R. Haniny, „umieści koronę na głowie każdego z sprawiedliwych”.
  ============

  Po drugie, oglądnąłem zapodany kawałek z posła Sośnierza. Jestem pewny na 100%, czy nawet na 150%, że poseł Sośnierz wie, iż przekazanie praw do wydobycia miedzi i srebra „kanadyjskiej” spółce to realizacja programu mesjańskiego, I WŁAŚNIE DLATEGO GO POPIERA.
  Nawet przyjmując za prawdziwe brednie o „nieefektywności” własności państwowej, o tym że potrzeba się jej pozbyć bo to są zawsze problemy, to najlepiej to zrobić w ten sposób, aby te wymarzone efektywne prywatne kopalnie konkurowały o prawo do wydobycia polskich surowców i otrzymywały za to OPŁATĘ ZA WYDOBYCIE każdej tony komisyjnie liczonej miedzi czy srebra. Surowce byłyby nadal własnością Polski i byłyby sprzedawane na rachunek Polski a kopalnie otrzymywałyby opłatę za usługę wydobycia, która byłaby wynikiem „wolnej gry rynkowej”, wynikiem przeprowadzonej licytacji holenderskiej (https://pl.wikipedia.org/wiki/Aukcja_holenderska). Prywatne kopalnie i „wolny rynek” – przynajmniej formalnie – da się połączyć z zachowaniem własności surowców naturalnych przez Polskę i libertariańskimi bredniami promowanymi przez Sośnierza.
  Oczywiście Sośnierz i nikt inny tego nie powie, bo realizowany jest program przedstawiony wyżej przez rabina Higgera.

 2. pinky says:

  Tak Marcin masz rację, Sośnierz, Winnicki i Mikke to tak naprawdę plemienni mili panu niech imię jego będzie błogosławione. Udało im się oszukać miliony polaków mając swoje mordy pełne frazesów o prawdziwie propolskich i pro narodowych ideach, tak jak kiedyś przed pięciu laty udało się to Pisowi do takiego stopnia , że otrzymało większość. A teraz wyszło szydło z wora już praktycznie na samym początku ich balowania w sejmowych salonach. Nie odczekali nawet roku aby pokazać swoją prawdziwą twarz, no nie mogli wszak złoża polskie są ważniejsze niż cyrtolenie się i udawanie przed wyborcami tym kim się nie jest. Media narodowe lub inspirujące do narodowych zaprosiły do siebie Sośnierza aby przeprowadzić z nim wywiad, wszystkie te bzdety oczywiście tam wygadywał i jeszcze więcej o których napisałeś. Pod filmem był hejt na Sośnierza duży, część go broniła lub w ogóle konfederatów ale była to mniejszość. Napisałam i ja parę przykrych słów na temat jego osoby i przedstawiania jego liberalizmu gospodarczego i z mety mój jak i innych co dogłębniejszy komentarz został usunięty. Czyli zaś jakaś żydowska jaczejka na yu-tobe która się mieni mediami narodowymi. Może i narodowymi ale jakiego narodu? Po hejcie na Sośnierza pod tym filmem postanowił na drugi dzień zabrać głos pan Winnicki który wypluwał ze siebie te same co Sośnierz kocopały, tak jakby się na komendę umówili. Było o topografii naszych złóż i o bezsensowności trzymania ich pod ziemią o niemocy ich wydobywania przez państwo polskie z powodu braku technicznego zaplecza, a na koniec o ekspresowym tempie sprzedaży tych złóż „kanadyjczykom” ponieważ za 10 lat miedź będzie nic nie warta, tak tak nic nie warta, chociaż od starożytności jest warta coraz więcej i popyt na nią nie maleje . Ale teraz zdaniem Winnickiego ma maleć , pewnie dlatego, że oddaliśmy te złoża obcym. Krótko mówiąc jest to bardzo przykre, ponieważ mają polaków za skończonych kretynów, to , że teraz w szkołach odbywa się pranie mózgów i nic w nich nie uczą przydatnego a najmniej logiki to nie znaczy, że są jeszcze tacy Polacy i wyborcy którzy szkoły pokończyli bardzo bardzo dawno temu, gdzie matura była tożsama z dzisiejszym magistrem albo i więcej. A i są i tacy co oprócz tego cały czas się dokształcają. Ale chyba do nie takich ludzi kierują swoje idiotyzmy panowie konfederaci .

 3. marcin says:

  Koncepcja idealnego państwa uniwersalnego, w którym tylko prawi i sprawiedliwi będą prosperować, jest dobrze opisana nie tylko przez proroka Eliasza, jak wskazuje rabbi Higger, ale również przez proroka Izajasza (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=537):

  13 Dlatego tak mówi Pan Bóg:
  Oto moi słudzy jeść będą,
  a wy będziecie łaknąć.
  Oto moi słudzy pić będą,
  a wy będziecie cierpieć pragnienie.
  Oto moi słudzy weselić się będą,
  a wy będziecie wstyd odczuwać.
  14 Oto moi słudzy śpiewać będą
  z radości serdecznej,
  a wy jęczeć będziecie z bólu serdecznego
  i zawodzić będziecie zgnębieni na duchu.

  Plan mesjański realizuje się na naszych oczach.

Wypowiedz się