Zabójstwo wybitnego generała irańskiego Qassema Soleimaniego na polecenie Prezydenta USA Donalda Trumpa na podstawie sfałszowanych dowodów

Publikujemy serie artykułów, głównie Roberta Steele, wybitnego amerykańskiego znawcy zagadnień politycznych i ukrytych działań różnych wywiadów, ujawniające fałszerstwo dowodów na podstawie których, okłamany Prezydent USA Donald Trump wydał polecenia zabójstwa wybitnego stratega irańskiego, generała  Qassema Soleimaniego i szefa Kata’ib Hezbollah Abu Mehdi Muhandis.

Skrócony życiorys tego generała irańskiego dowodzi jego niezwykłych dokonań i umiejętności przy zwalczaniu m.in. IZIS stworzonych przez Izrael, USA, Wielką Brytanie i Arabię Saudyjską. Najprawdopodobniej głównymi przyczynami jego zabójstwa było:   udział w przyciągnięciu Rosji do pomocy Syrii i w dowodzeniu wygraną przez Hezbollah w Libanie zwycięskiej wojnie z Izraelem w 2006 r., gdzie przysłowiowy David pokonał uzbrojonego po zęby żydowskiego Goliata.

W kolejnym artykule przedstawione jest podobieństwo do zabójstwa arcyksięcia Ferdynanda w Sarajewie, oraz że te same środowiska za tym stały co obecnie. Wtedy zapoczątkowało to I wojnę światową, a obecnie może to doprowadzić zgodnie z zamiarami tych samych środowisk do wywołania III wojny światowej. Kolejny artykuł mówi o mobilizacji Iraku do wojny czyli po uchwaleniu przez Parlament Iracki wyrzucenia z Iraku sił amerykańskich i ich sojuszników, w tym polskiego kontyngentu. Następny omawia skutki dla Amerykanów tego publicznego, oficjalnego zabójstwa na polecenie Prezydenta USA i ostatni omawia jak zastawiono pułapkę na generała irańskiego.

Teksty pochodzą z renomowanych stron prowadzonych przez emerytowanych, byłych oficerów wywiadu wojskowego USA, które są uznawane za tuby propagandowe patriotów amerykańskich w armii i Pentagonie. Teksty zawierają unikalny zestaw informacji związanych z zabójstwem Irańczyka, których nie znajdziemy w zakłamanych mediach głównego ścieku nakręcających propagandę wojenną.

Redakcja KIP

 Robert Steele: WORLD WAR III?  Czy prezydent Donald Trump stracił rozum? Niech Bóg da nam chwilę do refleksji nad pokojem.

SHORT URL: https://tinyurl.com/WWIII-NO KRÓTKI URL: https://tinyurl.com/WWIII-NO

 Moim obowiązkiem – i moim zaszczytem – jest praca z tak gwiezdnymi intelektami strategicznymi, jak płk Doug Macgregor, sam kandydat na stanowisko Sekretarza Obrony i Doradcy ds. Bezpieczeństwa Narodowego podczas pierwszej Administracji Trumpa, a także bycie lojalnym zwolennikiem i wielbicielem Generała Michaela Flynna, pierwszego doradcy bezpieczeństwa narodowego Trumpa, którego FBI i syjoniści oskarżyli w celu usunięcia go z Białego Domu.  Moje obserwacje poniżej są oparte na mojej przeszłości jako szpiega CIA i twórcy Marine Corps Intelligence Activity (MCIA), a także na czytaniu książek non-fiction, w tym setek książek o skorumpowanych, dysfunkcyjnych, a nawet zdradzieckich osobowościach i instytucjach bezpieczeństwa narodowego USA .

 Oto moje wnioski:
 01 Izrael desperacko próbuje wymusić wojnę z Iranem, częściowo w celu ocalenia zbrodniarza wojennego Benjamina Netanjahu, a częściowo kontynuacji swojej długofalowej strategii destabilizacji w celu podziału i podboju Bliskiego Wschodu.
 02 Główny konflikt wojenny w Iraku jest dokonywany przez Izrael i Kurdów, przy czym siły amerykańskie przypominają raczej występ klauna wspierającego.
 03 „Obozowicze” w ambasadzie USA, na szczęście teraz rozproszeni, mieli na celu zwieść prezydenta Trumpa myślą, że zbliża się przejęcie ambasady, podobnie jak miało to miejsce w Iranie za prezydenta Cartera. . Kilku z nas pomogło zakończyć ten spektakl teatralny.
 04 Jeśli Trump zatwierdził to zabójstwo, został oszukany, sądząc, że jest to odpowiednik zabójstwa Bin Ladena (nieważne, że zarówno Bin Laden – jak i ISIS – zostali stworzeni przez syjonistów i CIA z funduszy i sprzętu Pentagonu) i był nie powiedziano, że zabójstwo generała dywizji Qassema Soleimaniego na terytorium Iraku jest tam, gdzie jest zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, który został użyty jako casus belli podczas I wojny światowej.
 05 Trump jest otoczony czterema patologicznymi sieciami kłamców: armią amerykańską West Point Class 1986 (Esper, Pompeo, Urban), chrześcijańskimi syjonistami (Pompeo, inni), syjonistycznymi agentami (Kushners, obaj) i syjonistami CIA (Brennan) , Haspel, inni).  Podczas gdy jego nowy doradca ds. Bezpieczeństwa narodowego, Robert O’Brien, wykonuje spektakularnie dobrą robotę w eliminowaniu przywódców wojennych Obamy i agentów obcych mocarstw z Rady Bezpieczeństwa Narodowego, może nie mieć dogłębnego zrozumienia historii i aktualnych danych biograficznych potrzebnych do ochrony Prezydent z tych czterech sieci kłamców, którzy za wszelką cenę popierają wojnę z Iranem.
 06 Zarówno US Mainstream Media (MSM), jak i media społecznościowe (#GoogleGestapo) są zaangażowane w syjonistyczne pragnienia wojny z Iranem i starają się ukryć prawdziwe koszty naszego pobytu na Bliskim Wschodzie, w tym tak zwane Fallujah Babies – wynik zubożonego uranu stosowanego w poszyciu pancerza i pociskach przeciwpancernych.
 07 Proporcjonalna reakcja Iranu nie byłaby atakiem na siły amerykańskie w regionie, ale raczej zabójstwem Marka Espera w USA.  Mówię to nie po to, aby zachęcić do takiej reakcji, ale aby wyjaśnić wszystkim, którzy czytają ten artykuł, że właśnie to zrobili USA wobec Iranu, jednocześnie naruszając suwerenność Iraku w sposób godny Międzynarodowego Trybunału Karnego.

 Poniżej znajduje się mój list do prezydenta Trumpa przesłany dziś rano w komentarzu Białego Domu o godzinie 0542 czasu wschodniego.

WRAŻLIWA WOJNA ZAPOBIEGAWCZA
 Pan Prezydent,

Zostaliście prześladowani przez DoD i CIA oraz klasę armii amerykańskiej z 1986 roku. Zabójstwo generała dywizji Qassema Soleimaniego na terytorium Iraku ma podobne znaczenie jak zabójstwo arcyksięcia Franciszka Ferdynanda, który został użyty jako casus belli do I wojny światowej.

 Jeśli faktycznie wydałeś ten rozkaz, musisz rozważyć możliwość, że każdy, kto ci to zalecił, jest agentem wpływów dla syjonistycznego Izraela i zwolni go.

 NIE masz kontroli nad rządem USA (jak powiedział JFK Schlesinger, gdy był zły na pociski, które nie zostały wyciągnięte z Turcji, tak jak nakazał).  Zasada 1 w Waszyngtonie według Morta Halperina w Biurokratycznej polityce i polityce zagranicznej brzmi: „Okłam prezydenta, jeśli uda ci się uciec”.

Mike Flynn ma lepsze rozeznanie tych rzeczy niż twój obecny zespół.  Gorąco nalegam, abyście ustalili, czy był to dron CIA, czy dron DoD, a następnie bardzo publicznie zwolnili zarówno Sekretarza Obrony, jak i Dyrektora CIA, przenieśli drony CIA do DoD i zaprzestali ich używania jako urządzeń zabójczych (większość ich [domniemane] sukcesy to kłamstwa, które akceptujesz ).

 Modlę się, aby ta wiadomość do was dotarła, ale nie wierzę, że tak się stanie.  Wykonuję swój obowiązek.  Aby zatrzymać wojnę z Iranem, musisz zwolnić Espera i Haspela i umieścić Pompeo na ścieżce za drzwiami. Persona Non Grata dla ambasadora Izraela wcale nie zaszkodzi.

 Jednocześnie uważam, że Gina Haspel ukrywa Johna Brennana i nie współpracuje w pełni w zapewnianiu dostępnych danych na temat połączeń „zielonych telefonów” Brennana do i z Wielkiej Brytanii za pomocą MI-6 i GCHQ.  Połącz to z wydrukiem NSA każdego demaskowania, jak Bill Binney i ja zarekomendowaliśmy AG, a masz wszystko.

 Każdy, kto popiera ten szalony atak i zamach, jest wrogiem USA.

Semper Fidelis, Semper Fidelis,
Robert David Steele Robert David Steele
https://robertdavidsteele.com https://robertdavidsteele.com

W tym najdelikatniejszym momencie w historii Bliskiego Wschodu powtarzam swój pogląd, że przywrócenie Palestyny ​​Palestyńczykom jest nieuniknione;  wycofanie sił USA i zamknięcie amerykańskich baz na Bliskim Wschodzie (i miejmy nadzieję na całym świecie) jest nieuniknione;  a stopień, w jakim nasz prezydent jest więźniem w Białym Domu, okłamany przez cztery patologiczne sieci, może i powinien być rozważony przez przywódców Iranu, Iraku, Chin i Rosji.

 Moim zdaniem najlepszą odpowiedzią w tym momencie jest naleganie, aby Irak nalegał, aby wszystkie siły USA – i wszyscy amerykańscy „dyplomaci”, a także kontrahenci (w tym zwłaszcza pracownicy Exxon) opuścili Irak. Irak powinien również współpracować z Iranem i Rosją w celu wydalenia sił izraelskich ze strefy kurdyjskiej w Iraku.

 Eskalacja tej sprawy służy syjonistom – nikomu innemu.  Biorąc pod uwagę „schwytanie” naszego prezydenta i podatność naszego prezydenta na kłamców – na wrogów Ameryki w Białym Domu – na zdrajców – z pokorą i szacunkiem zalecam ostrożność ze strony Iranu oraz zdecydowane działania ze strony Iraku.  Współpracuj z Rosją, aby wytropić i zabić siły Izraela, które pozostaną w tyle.  Połóż izraelskie głowy na palach na publicznym placu w Bagdadzie. To zabójstwo mogło zostać przeprowadzone przez USA, ale tylko jako „użyteczni idioci” w służbie syjonistom.

 Niech to będzie mój wkład w pokój tego dnia.

 Niech Bóg błogosławi każdego z nas i niech Bóg zlituje się nad duszami tych, którzy czynią wielkie zło, nie rozumiejąc, jak bardzo się stali się źli.

Robert Steele

2020/01/03 2020/01/03

Robert David Steele jest konceptualizatorem zintegrowanej reformy wyborczej (#UNRIG) oraz integracji holistycznej analizy, ekonomii kosztów i inżynierii Open Source Everything (OSEE), dzięki czemu możemy osiągnąć zamożny świat w pokoju przy 10-20% kosztu upadłego zachodniego modelu gospodarczego obciążonego przez banki i prawników.

Jest pro bono Chief Enabling Officer (CeO) w Earth Intelligence Network , 501c3 poświęconym nauczaniu analizy holistycznej (HA), ekonomii kosztów rzeczywistych (TCE) i inżynierii open source wszystko (OSEE), a teraz także CeO Open Source Everything (OSE Inc.), organizacja nastawiona na zysk, której celem jest pomoc wszystkim krajom w stworzeniu dobrze prosperującego świata w pokoju, który działa dla 100% ludzkości, przy 10% kosztu upadłej gospodarki zachodniej.

Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2020/01/robert-steele-world-war-iii-has-president-donald-trump-lost-his-mind-may-god-give-us-a-moment-to-reflect-for-peace/

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://phibetaiota.net/2020/01/robert-steele-world-war-iii-has-president-donald-trump-lost-his-mind-may-god-give-us-a-moment-to-reflect-for-peace/&prev=search

Największy człowiek naszych czasów: Kim był Qassem Soleimani?

3 stycznia 2020 r

Generał dywizji Qassem Soleimani, którego zabójstwo ze strony USA zostało potwierdzone wcześniej w piątek, odegrał ważną rolę w obronie Iranu przed wrogami i pomagał krajom regionalnym w walce z zagraniczną okupacją i terroryzmem.

 Soleimani, urodzony w 1957 roku, rozpoczął karierę wojskową, dołączając do Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) po zwycięstwie rewolucji islamskiej w 1979 roku.

 Podczas narzuconej wojny irackiej przeciwko Iranowi, która rozpoczęła się w 1980 roku i trwała przez osiem lat, Soleimani stopniowo stał się znany jako biegły dowódca, prowadząc wojska irańskie w licznych bitwach przeciwko inwazji sił reżimu Ba’ath.

Zdjęcie przedstawia młodego Soleimaniego przemawiającego do żołnierzy podczas narzuconej wojny irackiej w latach 80.

 Później mianowany szefem ekspedycyjnej Siły Quds IRGC, Soleimani stopniowo stał się czołową postacią w dążeniu Iranu do wspierania państw regionalnych i sojuszników w przeciwdziałaniu wspieranym przez obcych interwencjom w regionie.

 Niezliczone fakty: gen. Soleimani o 33-dniowej wojnie z Izraelem. Po 20 latach, po raz pierwszy od czasu mianowania naczelnym dowódcą brygady Quds, generał major Soleimani udzielił wywiadu Khamenei.ir.

 W ostatnich latach wspierane przez zagraniczne stroje Takfiri podniosły głowy, dowódca IRGC stał się kluczowym strategiem i genialnym dowódcą wiodącym irańskim doradcą wojskowym pomagającym żołnierzom syryjskim i irackim w bitwach z terrorystami.

 Generał był często przedstawiany na liniach frontu podczas operacji antyterrorystycznych od Iraku Mosul po syryjskie Aleppo.

 W Iraku, u szczytu kampanii terroru Daisz, pomagał rządowi Bagdadu w operacjach mających na celu odzyskanie strategicznego bogatego w ropę miasta Tikrit z Daisz w 2015 roku.

 Generał Qassem Soleimani, który dowodził Siłami Quds irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC), jest przedstawiony w północnym Iraku w maju 2017 r.

 W styczniu 2015 r. Szef irackiej organizacji Badr udzielił Teheranowi i Soleimani uratowania Bagdadu, gdy Daesh po raz pierwszy rozpoczął kampanię terroru w sąsiednim kraju rok wcześniej.

 Generał również osobiście dowodził bitwą przeciwko bojownikom Takfiri w syryjskim mieście Bukamal, położonym w prowincji Dayr al-Zawr, w listopadzie 2017 r.

 W listopadzie 2017 r. Soleimani ogłosił koniec rządów terytorialnych Daisz w liście skierowanym do przywódcy rewolucji islamskiej Ajatollaha Seyyeda Ali Chamenei.

 Soleimani gratuluje Ayatollahowi Chamenei zwycięstwa nad Daiszem. W gratulacyjnym przesłaniu do Iranu

 Na początku tego roku przywódca przyznał Soleimani najwyższy irański rozkaz wojskowy, Order Zulfaqara .

 Generał Soleimani, uznany zarówno przez wrogów, jak i wrogów za głównego taktyka wojskowego, znalazł się na szczycie listy globalnych myślicieli w dziedzinie obrony i bezpieczeństwa w polityce zagranicznej (FP) w 2019 r .

 Pojawiło się kilka doniesień o spiskach zamachowych na dowódcę ze strony USA, Izraela i Arabii Saudyjskiej – które są uważane za głównych zwolenników terrorystów Takfiri siejących spustoszenie na Bliskim Wschodzie.

 Jednostka wywiadowcza IRGC udaremnia arabsko-izraelski spisek mający na celu zabójstwo gen. Soleimani

IRGC

 Jednak w czwartek administracja Trumpa otwarcie przyznała się do zabójstwa Soleimani.

W oświadczeniu z piątku przywódca Iranu ślubował „surową zemstę” za sprawców ataku. Przywódca Iranu przysięga „surową zemstę” po zabójstwie gen. Soleimani. Przywódca rewolucji islamskiej Ayatollah Seyyed Ali Chamenei mówi, że zostanie podjęta ostra zemsta na przestępcach, którzy zamordowali dowódcę sił IRGC Qudsa, generała Qassem Soleimani.

Opublikowano za: Weterani dzisiaj Wojskowy dziennik polityki zagranicznej dla tajnych służb

Czy zabójstwo Soleimani w Bagdadzie zostanie zapamiętane podobnie jak Franza Ferdynanda w Sarajewie?

 W 1914 roku młody człowiek o imieniu Gavrillo Princip wybiegł z sklepu z kanapkami w Sarajewie, wyjął z kieszeni automat Browninga i zmienił świat na zawsze.  Strzały, które strzelił tego dnia, pogrążyły świat w najgorszej wojnie, jaką kiedykolwiek widział, zabijając dziesiątki milionów, niszcząc imperia i naprawdę powodując sejsmiczną zmianę w porządku światowym.

 Jego cel, Franz Ferdinand, nie był miłym człowiekiem, w rzeczywistości był przerażającą bestią człowieka, ale reprezentował najlepszą nadzieję na utrzymanie razem trzeszczącego imperium austro-węgierskiego i powstrzymanie wojny między imperiami Europy, które piwowarstwem od wielu lat.

 Historia prawosławna mówi nam, że Princip należał do mrocznej grupy zwanej Czarną Ręką, która była finansowana i wspierana przez serbskie wojsko.  Dlatego Austro-Węgry szukały zemsty, atakując Serbię, a to wywołało wojnę, która natychmiast rozprzestrzeniła się poza Bałkany, aby pochłonąć pierwszą Europę, a wkrótce potem niemal cały glob;  wojna tak straszna w skali swojej rzezi, że zmieniła bieg historii świata i stała się znana jako zwykła Wielka Wojna.

 Jednak ortodoksyjna historia nie posuwa się wystarczająco daleko w określeniu, kto tak naprawdę kierował Czarną Ręką , który wykorzystał tę małą grupę malkontentów jako prowokatora agentów, aby stworzyć największy świat, jaki kiedykolwiek widziała wojna.  Odpowiedź nie jest trudna do znalezienia, dowody wciąż dostępne w Internecie, jeszcze nie wysłane do dziury pamięci przez stracharzy w Google.

Zaledwie kilka tygodni po śmierci Franciszka Ferdynanda dowody ujawniające prawdziwych winowajców zostały opublikowane w magazynie John Bull . Horatio Bottomley, kontrowersyjny wydawca, otrzymał dokument od serbskiego poselstwa w Londynie z 14 kwietnia 1914 r. I napisany w tak zwanym „surowym hiszpańskim ”.  Tym językiem był w rzeczywistości Ladino , skorumpowana forma hiszpańskiego używana przez Żydów na Bałkanach, podobna do prymitywnego niemieckiego zwanego jidysz, który był językiem wschodnioeuropejskich Żydów aszkenazyjskich.

 Bałkańscy Żydzi byli Sefardyjczykami, potomkami Żydów wyrzuconych z Imperium Hiszpańskiego przed wiekami. Wyrzuceni Żydzi osiedlili się w całym basenie Morza Śródziemnego, od Tangerów w Morrocco po Salonikę w Grecji, ale zachowali język, którym mówili przez stulecia, mieszkając w hiszpańskich królestwach.

 Bottomley uzyskał dokument od Żyda z Salonikanu, jako jedynego wydawcy na tyle odważnego, by go wydrukować, po przejściu każdego biura gazety w mieście.

Saloniki, grecki port bałkański był siedliskiem Żydów i ich nikczemnych intryg, z których wiele skupiało się wokół różnych lóż oddziału masonerii Wielkiego Wschodu.  Było jasne, że dokument, który uzyskał Bottomley, został wysłany z Londynu do Grand Lodge w Salonikach, a jego treść była potępiającym oskarżeniem tych żydowskich przestępców, którzy używali tego rozkazu masonerii jako osłony swoich przestępczych przedsięwzięć.

 List zawierał szczegóły zapłaty dwóch tysięcy funtów szterlingów za „wyeliminowanie” Franciszka Ferdynanda.  Wina była jasna – żydowscy finansiści w Londynie zapłacili żydowskim przestępcom na Bałkanach za zamordowanie spadkobiercy tronu Austro-Węgier w celu rozpoczęcia wojny w Europie, którą następnie wykorzystaliby dla własnych celów.

 Żydowskie pragnienie zemsty wisiało nad morderstwem, ponieważ Ferdynand był spadkobiercą tronu Domu Habsburgów, a to Ferdynand i Izabela z tego samego Domu Habsburgów wypędzili Żydów z królestwa Habsburgów w 1492 r.

 Powstała wojna spowodowała upadek Imperium Osmańskiego, czego skutkiem był brytyjski mandat nad Palestyną i Deklaracja Balfoura, obiecująca Rotszyldom (w imieniu Międzynarodowej organizacji syjonistycznej) ojczyznę w Palestynie, rozpoczynając w ten sposób działalność przestępczą, która stała się znana jako państwo Izrael.

 Więc masz to w skrócie – żydowscy finansiści zatrudniali żydowskich przestępców, aby zamordowali kluczową osobę w celu zemsty i rozpalenia wojny, która przyniosłaby im ogromne korzyści, jednocześnie niszcząc znaczną część świata i zabijając dziesiątki milionów kłopotliwe goje.

Czy widzisz rażące podobieństwo do morderstwa generała Soleimani?

Generał został zabrany przez przestępców na rzecz tej samej garstki żydowskich rodzin przestępczych, które sto lat wcześniej zatrudniły serbskich żydowskich przestępców do zabicia Franza Ferdynanda.  Po raz kolejny w interesie przestępczego przedsiębiorstwa znanego jako Izrael jest, aby morderstwo zostało dokonane.  Gavrilo Princip zapłacił życiem za zbrodnię – został wrzucony do lochu, by gnić w odosobnieniu, ostatecznie ulegając chorobom i niedożywieniu. Niestety Trump nie podzieli tego losu, chociaż na to zasłużył.

Możemy mieć tylko nadzieję, że morderstwo Soleimani nie odzwierciedla Ferdynanda, rzucając ponure widmo wojny na cały świat.

 Przez Ian Greenhalgh  20203 stycznia 2020 r.

Biografia

Ian Greenhalgh Ian Greenhalgh

 Asystent redaktora zarządzającego

 Ian Greenhalgh jest fotografem i historykiem, szczególnie interesującym się historią wojskową i prawdziwymi przyczynami konfliktów.

Studia historyczne i doświadczenie w branży medialnej dały mu wgląd w wykorzystanie środków masowego przekazu jako kreatora konfliktów we współczesnym świecie.
Jego ulubione dziedziny badań obejmują terroryzm sponsorowany przez państwo, rzeczywistość produkowaną przez media oraz rolę służb wywiadowczych w manipulowaniu populacjami i postrzeganiu wydarzeń.

iangreenhalgh1@sky.com iangreenhalgh1@sky.com

Iracki premier każe wojsku przygotować się do wojny

 Irakijski premier ostrzega przed niszczycielską wojną, Sadr rozkazuje siłom być gotowym.

[ Nota redaktora : W końcu przywódcy iraccy padają na kolana, ale ani grosza za późno i dolara brakuje.  Narzekał bez końca na łamanie suwerenności przez USA, ale potem nic nie zrobił, zakładnik zarówno zniesienia sankcji amerykańskich, jak i otrzymanego 1 miliarda dolarów.

Jeśli chodzi o ruch USA, w tym momencie wygląda na to, że ktoś stracił swoje kulki. Dowództwo wojskowe powstrzymywało Trumpa przed niektórymi szalonymi rzeczami w przeszłości, ale wydaje się, że ustąpił.

Uzasadnienie zabójstwa, taniego oszustwa jako „czynu obronnego”, pomijało długą historię Stanów Zjednoczonych używających zastępczych terrorystów w Iraku, wiedząc doskonale, że przyciągnęło to irańskie wsparcie wojskowe, ponieważ Teheran słusznie uważał, że amerykańskie przejęcie Irak stanowił jawne zagrożenie dla Iranu.

 Jeśli ktoś miał uzasadnienie do ataku na „siły zagrażające”, to jest to Irak i Iran.  Musimy więc zapytać, kto był odpowiedzialny za stworzenie tej sytuacji i dlaczego.Czy zrobiono to, ponieważ niepowodzenie USA w bałkanizacji Syrii zrodziło plan uczynienia tego w Iraku jako nagrodę-minę?

 Czy mamy wierzyć, że Trump marzył o tym, skoro w zapisie nie rozumie nawet podstawowych odpraw, a instruktorom poleca się używać krótkich zdań i żadnych wielkich słów?

 Jest to dość ironią po tym, jak zobaczyliśmy wojsko USA i Trumpa chłodną rękę, że nie zareagowali na zestrzelenie Globalnego Jastrzębia, gdy przeleciał w irańską przestrzeń powietrzną, aby przetestować i zebrać dane na temat swojej obrony powietrznej. T W USA jest teraz tylko jeden globalny jastrząb.

 Nadal czekamy, aby usłyszeć, jaka jest narodowość „amerykańskiego wykonawcy obrony”.  Brak nazwiska w tym miejscu wskazuje, że nie był Amerykaninem, a śmierć została wykorzystana jako częściowe uzasadnienie ataku grupy Soleimani.

 Jak pisaliśmy zeszłej nocy, operacja na taką skalę byłaby przedsięwzięciem trwającym kilka miesięcy, a czas prawdopodobnie wybrany, aby pomóc Trumpowi politycznie rozpocząć nowy rok jako wielkiego dowódcę wojskowego, podczas gdy zbliża się jego senacki proces; wskazał, że może zignorować proces jako „nielegalny”. W powietrzu unosi się silny powiew gangstera Jim W. Dean ]

 Jak doszedł do tego Pentagon?

 Po raz pierwszy opublikowano… 3 stycznia 2020 r.

 Iracki premier Adil Abdul-Mahdi potępił zabójstwo Stanów Zjednoczonych przez dowódcę IRGC Quds Force generała Qassema Soleimaniego, ostrzegając przed katastrofalnymi konsekwencjami dla Iraku, gdy starszy duchowny szyicki Muqtada al-Sadr postawił na alarm wszystkie swoje siły.

 Stany Zjednoczone potwierdziły wcześnie w piątek, że jego siły zamordowały gen. Soleimaniego i Abu Mahdiego al-Muhandisa, drugiego dowódcę prorządowych jednostek mobilizacyjnych Iraku (PMU), podczas ataku na międzynarodowe lotnisko w Bagdadzie.

Abdul-Mahdi zniszczył strajk USA jako rażący akt „agresji”, który „rozpętałby niszczycielską wojnę”. Opisał generała Soleimaniego i al-Muhandisa jako ikony zwycięstwa Iraku nad wspieranymi przez Zachód terrorystami Daisz.

 „Zabójstwo irackiego dowódcy wojskowego na oficjalnym stanowisku jest agresją przeciwko krajowi Iraku, jego państwu, rządowi i ludowi” – powiedział premier, odnosząc się do al-Muhandisa.

Opisał strajk jako „rażące pogwałcenie warunków zezwalających na obecność wojsk amerykańskich” na ziemi irackiej i powiedział, że należy je spełnić z przepisami chroniącymi bezpieczeństwo i suwerenność Iraku.

 Abdul-Mahdi wezwał iracki parlament do zwołania nadzwyczajnej sesji.  Parlament zapowiedział, że w sobotę zwoła się ponownie, by zadecydować o przyszłości amerykańskiej obecności wojskowej.

Próba stłumienia nastrojów antyamerykańskich w Iraku

 Sadr przekazał kondolencje narodowi irańskiemu i przywódcy rewolucji islamskiej Ajatollahowi Seyyedowi Ali Khamanei.

Potępił celowe zabójstwo generała Soleimani i al-Muhandisa za próbę zduszenia przez Waszyngton nastrojów antyamerykańskich w Iraku oraz determinację narodu, by wykorzenić terroryzm wspierany przez obcych.

Kleryk nakazał również wszystkim swoim siłom zachować gotowość do obrony kraju arabskiego przed dalszymi naruszeniami sił amerykańskich.

 „Jako patron patriotycznego oporu irackiego daję rozkaz wszystkim mudżahedinom, a zwłaszcza Armii Mehdi, Brygadzie Obiecanych Dni oraz wszystkim patriotycznym i zdyscyplinowanym grupom, aby były gotowe chronić Irak” – powiedział w oświadczeniu.

Wezwał także wszystkie strony do postępowania z „mądrością i sprytem”.

 Koniec obecności wojskowej USA w Iraku „nieuchronne”

Qais al-Khazali, przywódca irackiego ruchu Asa’ib Ahl al-Haq, rozkazał swoim bojownikom być w pogotowiu i powiedział, że strajk oznaczałby koniec obecności wojskowej USA w Iraku.

 „Wszyscy zawodnicy powinni być w pogotowiu na nadchodzące bitwy i wielkie zwycięstwo.  Cena krwi męczeńskiego dowódcy Abu Mahdiego al-Muhandisa jest całkowitym zakończeniem amerykańskiej obecności wojskowej w Iraku ”- powiedział lokalny kanał telewizyjny al-Ahd, cytat Khazali.

 Naruszenie suwerenności Iraku

Ammar al-Hakim, przywódca Narodowego Ruchu Mądrości Iraku, również potępił zabójstwo gen. Soleimani i al-Muhandisa, wzywając rząd do podjęcia niezbędnych działań w odpowiedzi.

 Powiedział, że dwóch dowódców poświęciło swoje życie walce z terroryzmem, a ich zabójstwo przyniesie poważne konsekwencje.

 Jim W. Dean, redaktor zarządzający

 3 stycznia 2020 r

NEO – Czy Trump ustanowił precedens zabijania personelu amerykańskiego?

Czy zabójstwo Soleimani może spalić Trumpa i Pompeo?

Jim W. Dean , redaktor VT,… z New Eastern Outlook , Moskwa, … oraz Institute of Oriental Studies Rosyjskiej Akademii Nauk , instytucji badawczej zajmującej się badaniem krajów i kultur Azji i Afryki Północnej.

[ Nota redaktora : Ten NEO szybko poszedł w górę, ponieważ miał charakter czasowy. Historia ewoluuje z nowymi objawieniami z godziny na godzinę, nie tylko z reakcją na Bliski Wschód, ale z całego świata. Soliemani okazuje się być na skalę tragedii JFK, zupełnie inne wydarzenia, ale podobne w efektach falowania.

Podczas relacjonowania wydarzeń pogrzebowych w telewizji prasowej wspomniałem, jak to zabójstwo może okazać się jedną z największych katastrof amerykańskiej polityki zagranicznej wszechczasów. Gdyby dowódcy mieli mocniej przykręcone głowy, mogliby przewidzieć oczywisty efekt bumerangu, który nie wzmocniłby pozycji USA na Bliskim Wschodzie, ale pogorszyłby sytuację.

Iran został zjednoczony tym nieodpowiedzialnym działaniem, jak nic innego. Już czuję zapach żalu w powietrzu z Waszyngtonu, ponieważ przecieki płyną z prawdziwości „dowodów przechwycenia”, dla których Pompeo nosiła wodę.

Nikt w Kongresie nie użył terminu „dochodzenie kongresowe”, ale presja może szybko wzrosnąć. Dzisiejsze dowody ujawniły, że Soleimani przyleciał do Bagdadu z powodu ważnej pracy dyplomatycznej obejmującej negocjacje pokojowe z Saudyjczykami i Zjednoczonych Emiratami Arabskimi, która stanowi część jego portfolio jako przedstawiciela wojskowego Iranu w Iraku.

Postawiłoby to demokratów w pułapce, by przyspieszyć nowe śledztwo w sprawie politycznie zainscenizowanego zabójstwa irańskiego dyplomaty w sprzymierzonym z USA kraju, Iraku. Pelosi jest już zajęta wstrzymywaniem procesu o impeachment w Senacie, ponieważ stara się zapewnić, że Trump nie dostanie sfałszowanego procesu, który przebiegałby jak wysmarowana błyskawica.

Trump lekceważy cały proces, odmawiając zeznania świadków Białego Domu, taktykę, którą zdaje się popierać jego baza. Nie może nawet przedstawić żadnych świadków, grając w męczennika takiego jak Bibi w Izraelu, twierdząc, że policja, śledczy i sądy biorą udział w zamachu stanu przeciwko niemu.

Nawet po podpisaniu umowy z Chinami w połowie stycznia to zabójstwo Soleimani może być coraz silniejsze, może nawet na adres jego stanu Unii Jim W. Dean ]

Czy zabójstwo konwoju Soleimani może spalić Trumpa?

– Pierwsza publikacja… 06 stycznia 2020 r. –

Pogrzeb Soleimani trwa podczas pisania. Ustawiłem się w kolejce do niektórych relacji z Iranu, ale pogrzeb rozpoczął się wcześniej niż planowano, co zaskoczyło mnie do relacji jutro. Przeglądałem zaktualizowany zasięg, czekając, aż trochę dymu zniknie. Gordon Duff w programie Veterans Today we wczesnych godzinach porannych.

Aktualizacje wiadomości napływają przez cały dzień, ponieważ wirtualna armia dziennikarzy szuka każdego złomu, aby przeanalizować, dlaczego amerykańskie wojsko, które obchodziło się z Trumpem tak ostrożnie, aby powstrzymać go przed zrobieniem czegoś szalonego, wydało swój dość dobry rekord, umieszczając Zabójstwo Soleimani na liście opcji represji dla Trumpa do wyboru.

Po tym, jak wybrał Soleimani, nikt nie miał cojones wstać i przyznać, że umieszczenie go na liście było wielkim błędem. Dlaczego?

Cóż, po pierwsze, zanim przejdziemy do kwestii prawnych, mamy nadzieję, że zabicie go w taki sposób, jak to zrobili, nie spowoduje fali zabójstw w Ameryce, jakich nie widzieliśmy podczas żadnego z tych sporów.

Gdy napływały wieści o reakcji Iranu, która powinna być mierzona jak zawsze, od jednego z jej głównych generałów pojawiła się wiadomość, że Iran rozważa jedynie atak na cele wojskowe USA, a nie cywili.

Potem przyszedł raport, że USA przeszły przez Szwajcarię z prośbą, by odwet Iranu był na podobnym poziomie, co USA. Wiemy, że to prawda, jak powiedział Zarif w ciągu dnia, że ​​otrzymał „głupią” wiadomość od Amerykanów.

Czy Soleimani został zwabiony na miejsce zabójstwa?

Największa niespodzianka przyszła dziś wieczorem. Źródło VT w Bagdadzie poinformowało, że zabójstwo mogło być zasadzką. Soleimani został zwabiony do Bagdadu wiadomością, że premier Mahdi, działający jak wysłannik między Waszyngtonem a Teheranem, otrzymał dla niego ważną wiadomość.

Iracki premier Adil Abdul-Mahdi dokonał szokujących objawień, które zmieniły zabójstwo Soleimani w zupełnie innym świetle. Powiedział irackiemu parlamentowi w niedzielę, że „miał spotkać się z Soleimani rano w dniu, w którym został zabity, przyszedł, aby dostarczyć mi wiadomość z Iranu w odpowiedzi na wiadomość, którą dostarczyliśmy z Arabii Saudyjskiej do Iranu”.

Oto niektóre notatki sporządzone przez reportera Washington Post na temat przemówienia Mahdiego do parlamentu irackiego w pełnym kontekście:

Abu Mahdi Al-Mohandus odegrał ważną rolę w kontrolowaniu sił PMU i poddał je kontroli państwa” Irakijski premier powiedział…

Zabójstwo Soleimani i Muhandusa było zabójstwem politycznym, którego nie można zaakceptować”…

Stany Zjednoczone powiedziały nam, że niektóre ataki na kwaterę główną PMU w ostatnich miesiącach były prowadzone przez Izrael”…

Rząd nie wyraził zgody na protesty wokół ambasady USA w Bagdadzie, a ja zagroziłem, że opuści moje stanowisko, jeśli nie wycofają się, co zrobili”…

Otrzymałem telefon od Donalda Trumpa, kiedy protesty ambasady zakończyły się, dziękując wysiłkom rządu i poprosiłem Irak o odgrywanie roli mediatora między USA a Iranem”…

Ale jednocześnie amerykańskie helikoptery i drony latały bez zgody Iraku, a my odrzuciliśmy prośbę o sprowadzenie większej liczby żołnierzy do ambasady i baz USA”…

Miałem spotkać się z Solemami rano w dniu, w którym został zabity, przyszedł, aby dostarczyć mi wiadomość z Iranu, odpowiadając na wiadomość, którą dostarczyliśmy z Arabii Saudyjskiej do Iranu.”

Zgodnie z prawem rada ministerialna ds. Bezpieczeństwa narodowego może podjąć decyzję w sprawie korzyści płynących z Iraku bez zgody parlamentu. Podczas spotkania bezpieczeństwa narodowego uzgodniliśmy, że korzyścią dla Iraku jest koniec istnienia sił w Iraku”, powiedział PO POŁUDNIU

Ale chcę, aby decyzja była uzgodniona przez wszystkich, dlatego przedłożyłem parlamentowi dwie opcje. 1. w oczekiwaniu na natychmiastowe istnienie tych sił i rozpoczęcie natychmiastowych ustaleń w tej sprawie ”2. Ustal harmonogram odejścia tych sił”, powiedział premier Iraku

Polecam pierwszą opcję i utrzymuję przyjaźń między USA a Irakiem. W interesie Iraku i USA leży reorganizacja relacji między obiema stronami w taki sposób, aby zachować suwerenność Iraku ”- powiedział premier Iraku.

Parlament iracki głosował za „decyzją”, która nie jest wiążąca dla rządu, aby anulować iracki wniosek USA w walce z ISIS i zakończyć istnienie całych wojsk zagranicznych w terminie.

Jeśli ta relacja jest prawdziwa, Trump, być może celowo, podjął wysiłek, aby zmniejszyć wysiłki w celu zmniejszenia napięć między Iranem a Arabią Saudyjską. Pokazuje także, że Stany Zjednoczone sygnalizowały, że nie pójdzie na wojnę z Iranem, tak jak Trump tego lata tego lata, zmusiło Arabię ​​Saudyjską i ZEA do rozpoczęcia cichych negocjacji z Iranem w celu rozwiązania ich napięcia.

Tak długo, jak Saudyjczycy i Emiraty czuli, że mogą zmusić USA do wojny z Iranem, nie byli zainteresowani dyplomacją z Iranem. Ochrona wojskowa USA w tych krajach usunęła ich motywację do dążenia do pokoju.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, pod wrażeniem, że Trump opowiedział się przeciwko wojnie, rozpoczęli staranną dyplomację z Teheranem. USA powinny z zadowoleniem przyjąć tę zmianę. Ale zabicie Soleimani mogło zabić ten wysiłek i ponownie dać saudyjskiemu księciu Mohammedowi bin Salmanowi i Emiratowi pozwolenie na dalszą lekkomyślną destabilizację.

Soleimani miał dyplomatyczną pozycję jako przedstawiciel wojskowy Iranu w Iraku. Jego trasa z sekcji VIP lotniska w Bagdadzie była dobrze znana, podobnie jak czas jego przybycia, a grupa miałaby nadzór na ziemi.

Gordon Duff był już wielokrotnie na lotnisku i zna lokalizację. Soleimani mógł nie docenić faktu, że USA będą próbowały zabić swoją świtę w tak wrażliwym miejscu, jak Bagdad, a stosunki USA już tam są napięte.

Na całym świecie panuje zgoda, że ​​wysiłki Trumpa i Pompeo, by oznaczyć Soleimani jako wielkiego amerykańskiego zabójcę, kupuje się tylko w twardym Iranie nienawidzącym takich krajów jak Wielka Brytania, z Borisem Johnsonem klaszczącym w dłonie.

Wszystko to zdarzyło się, gdy rzekomy kontrahent USA zabity w Iraku prawie dwa tygodnie temu pozostaje bezimienny, podobnie jak jego narodowość. Jeśli ktoś został zabity, VT podejrzewa, że ​​wykonawca z USA może być obcokrajowcem, dlatego nazwa ta jest odmawiana, aby umożliwić wywnioskowanie, że był on obywatelem USA.

To, co zwróciło naszą uwagę na ten fakt, to brak zainteresowania ze strony mediów korporacyjnych popychaniem Pentagonu do uzyskania nazwy, która jest zwykle wydawana po powiadomieniu najbliższych krewnych.

Co się teraz stanie?

Irańczycy byli jak zwykle spokojni i spokojni, bez żadnej wskazówki ani planów na szybką reakcję. Ale Iran nie kontroluje tego, co muzułmanie na całym świecie mogą chcieć robić, w tym grup ekstremistów, którzy uważają za swój biznes zabijanie cywilów. Czy zaczną zabijać Amerykanów jako osobistą zemstę?

Pamiętajcie o kluczowym przyjęciu powyżej w notatce premiera Mahdiego, w której Stany Zjednoczone powiedziały, że Izraelczycy dokonali niektórych ataków w centrali PMU.

Czy to sprawi, że Mahdi sprawdzi, czy te ataki, zakładając, że są to ataki dronami, są oparte na irackich obszarach kurdyjskich i czy będzie wolał uchylać się od tego wszystkiego, co ma na swoim talerzu?

Czy ma sens, aby przejść przez wszystkie cykle panowania w Ameryce, ale zostawić Izraelczyków i ich kurdyjskich przyjaciół, aby kontynuowali ataki dronów, destabilizując nie tylko Irak, ale także granicę syryjską i plądrowanie ropy w regionie Deir Ezzor?

Czy kurczaki wrócą do domu, by polować na Amerykanów?

Jak pokazały Stany Zjednoczone w Syrii ze swoimi partnerami z NATO, import ekstremistycznych zabójców w celu wykonania dla ciebie brudnej roboty to konkurencyjny biznes. Europa widziała swój udział w nieszczęsnych samotnych zabójcach, ale nie zorganizowanym rzezi, w którą zaangażowali się niektórzy z zachodniego Intelu i izraelscy treserzy terrorystyczni, jak Brytyjscy Biali Hełmy.

Amerykańscy żołnierze siedzą na całym świecie w całkiem bezpiecznych miejscach, gdzie ich straż jest niska, i można ich odwiedzać jak pana Soleimani. Można to nawet nazwać „Traktowaniem Trumpa”, które głupio złożył swoją pieczęć aprobaty jako uczciwy sposób radzenia sobie z zabójcami bez odpowiedniego procesu. To, co jest dobre dla gęsi, jest dobre dla wędrowca.

Martwi cywile pozostawieni w wyniku amerykańskich najazdów wojskowych są wyrzeźbieni w kamieniu, a ich celowe zaniżanie nawet wlewania soli do rany. W Raqqa odkryto pojedyncze masowe groby, które zawierały więcej kobiet, dzieci i starszych zmarłych niż to, co wojsko amerykańskie twierdzi, że oficjalnie zabiło przypadkowo podczas całej wojny w Syrii.

Kiedy byłem w Syrii podczas mojej pierwszej podróży, dowiedziałem się, że ponad 400 000 Syryjczyków zostało już zabitych, 50 000 wojskowych (co odpowiada oficjalnej amerykańskiej KIA w Wietnamie), pozostawiając 350 000 cywilów martwych.

Wiele z nich było bezpośrednio spowodowanych przez masowych morderców USA, NATO i Rogue Royal Gulf State, którzy nie przyjęli żadnej odpowiedzialności za ich rzeź, rzucając światło na Assada i armię syryjską, gdy ci pierwsi nie byli w stanie zabłysnąć butami.

Żaden Syryjczyk nie dokonał odwetowych ataków na amerykańskie rodziny wojskowe lub obywateli w miastach takich jak Fort Bragg i niezliczone inne bazy wojskowe z niekończącymi się miękkimi celami, ponieważ są one lepsze.

Należy zauważyć, co zrobili, aby uratować swój kraj, a czego nie, pewne działania, które USA zrobiły z szyderczym szyderstwem: „Co z tym zrobisz?”. I tak dalej.

Jim W. Dean, redaktor naczelny Veterans Today, producent / gospodarz Heritage TV Atlanta, specjalnie dla magazynu internetowego „ New Eastern Outlook ”.

NEO – Has Trump set a precedent for killing US personnel?

Wystawiony przez MSM: Soleimani w Iraku na prośbę Trumpa (nie saudyjski) w celu zakończenia przemocy w ambasadzie (Judasz)

Poniższa historia pochodzi z Daily Beast, internetowej gazety Newsweek, często związanej z Izraelem, ale w tym przypadku z opowiadaniem, które mieli rację i często tak robią. Nawet prasa izraelska świeci znacznie powyżej większości amerykańskich odpowiedników. Po prostu przeczytaj i postaraj się nie zachorować:

W ubiegłym tygodniu, gdy Abdul-Mahdi pracował nad uspokojeniem coraz bardziej wybuchowej konfrontacji, zwrócił się o pomoc do Soleimani. Amerykański kontrahent został zabity przez milicję Kataeb Hezbollah, która jest częścią sił rządu irackiego, ale która odpowiedziała Soleimani. Potem nastąpiły odwetowe amerykańskie naloty na Kataeb Hezbollah, zabijając co najmniej 24 osoby. Zwolennicy milicji odpowiedzieli próbą przedostania się do przypominającego fortecę kompleksu ambasady USA w Zielonej Strefie Bagdadu.

Irakijczycy wiedzieli, że Soleimani może zaostrzyć przemoc – lub może powstrzymać liczne irackie bojówki, nad którymi faktycznie dowodził, a tym samym złagodzić napięcia.

Kiedy oblężenie ambasady zakończyło się, Abdul-Mahdi otrzymał telefon od Trumpa, dziękując swojemu rządowi, a Trump poprosił go, by „odegrał rolę mediatora” między USA a Iranem. Ale Trump rozkazał już, aby drony i helikoptery ruszyły, aby zakończyć irański generał ognistym wybuchem wczoraj w piątek rano w pobliżu lotniska w Bagdadzie.

Trump twierdzi, że nakazał uderzenie zatrzymać poważny atak na Amerykanów. Ale Abdul-Mahdi powiedział w niedzielę do parlamentu Iraku: „Miałem spotkać Soleimani w dniu, w którym został zabity”. Przyszedł, aby dostarczyć „wiadomość z Iranu w odpowiedzi na wiadomość, którą przesłaliśmy z Arabii Saudyjskiej [Arabia] do Iranu”.

https://www.thedailybeast.com/iraq-tells-trump-gtfo-after-strike-that-killed-qassem-soleimani?ref=home

Historia jest kontynuowana, ale sugerujemy przeczytanie jej pod powyższym linkiem, nie chcemy być oskarżani o wkładanie słów w czyjeś usta.

Stany Zjednoczone zbliżyły się teraz do Kurdów, których porzuciły w Syrii, aby przenieść tam swoje bazy i zerwać tę część Iraku, która zagrozi Turcji. Turcja twierdzi, że ciągłe ataki PKK są przeprowadzane z KRG w Iraku i był zaangażowany w ciągłe transgraniczne ruchy wojskowe do KRG, zwykle z pełnym błogosławieństwem rządu Erbil, ale nie prawdziwego rządu w Bagdadzie.

Gordon Duff, starszy redaktor

Exposed by MSM: Soleimani in Iraq at Trump’s Request (not Saudi) to End Embassy Violence (Judas)

[ Automatyczne tłumaczenie tekstów] { pokolorowania, wytłuszczenia i powiększenia pochodzą od red. kip}

Wypowiedz się