Roberta Steele recenzja filmu Corey’a Gooda i Jordana Sathera pt. “Ponad Majestatyczną dwunastką”

Podobny obrazRośnie szybko liczba ludzi, którzy nabrali przeświadczenia, że nie jesteśmy sami we wszechświecie, jak różne religie próbowały nam to wmówić. Wszechświat tętni życiem. Kontakty z Ziemią różnych cywilizacji pozaziemskich trwają nie od tysięcy, lecz od milionów lat, czego dowodzi m.in. publikowany u nas cykl pt. „Bogowie to Nie Fikcja”.  

Recenzowany film dokumentalny w którym wypowiada się ponad 20 osób, w tym trzech prezydentów USA, burzy powszechny światopogląd stworzony przez religie jak i „naukę”, która jest świecką religią, tak samo oparta na dogmatach i programowaniu ludzi.

Zamieszczamy recenzje filmu przez wybitnego i nieszablonowego człowieka – Roberta Steela. Film ten został opublikowany w kwietniu ubiegłego roku na naszej stronie internetowej.

Ten niezwykły film  jest do ponownego obejrzenia z polskimi napisami pod adresami:

  • Napisy z małymi literami:

https://www.cda.pl/video/324886605

  • Napisy z dużymi literami:

https://www.cda.pl/video/324671270

Redakcja KIP

Roberta Steele recenzja filmu Corey’a Gooda i Jordana Sathera pt. “Ponad Majestatyczną dwunastką”

Above Majestic to szokujące i prowokujące spojrzenie na to, czego potrzeba, aby ukryć tajny program kosmiczny o wartości wielu bilionów dolarów (tajna grupa elitarnych wojskowych i korporacyjnych postaci naładowanych technologią pozaziemską o odwrotnej inżynierii , znaną również jako „Majestic 12”) przed społeczeństwo i konsekwencje, jakie miałoby to dla ludzkości. Widzowie zostaną poprowadzeni przez pochodzenie, technologie, historię, zatuszowania, spiski, świadectwa i badania, które wykraczają poza i ponad Majestic .

W tym poruszającym nowym filmie pojawiają się najwybitniejsi i najbardziej płodni autorzy, badacze, demaskatorzy i dystrybutorzy ruchu Prawdy i pełnego ujawnienia. Roger R. Richards reżyseruje film.

ROBERT STEELE: „Jako ktoś, kto został aktywnie zniesławiony i zaatakowany przez syjonistów za mówienie prawdy o syjonistycznych okrucieństwach i zbrodniach, w tym o całkowitym wywróceniu amerykańskiej gospodarki, rządu USA i społeczeństwa amerykańskiego, mam zerową tolerancję dla wszystkich oszustów którzy starają się zniesławić i zaatakować ludzi takich jak Corey Goode, David Wilcock i Jordan Sather. Prawda jest zarówno absolutna, jak i względna, przełam ją. To, z czym mamy dzisiaj do czynienia, to ogromna sieć cenzury i oszustwa – kłamstwa są walutą bankowości, korporacji, rządów i religii. Trutery są mieszaną torbą – niektóre z nich są promującymi się kretynami, niektóre są płatnymi lub ochotniczymi kłamstwami oszustwa, ale większość z nich używa kombinacji inteligencji i intuicji, aby wydobyć słabe sygnały zakopane lub zignorowane, w celu „pełnego ujawnienia. ”

Wymagane są trzy formy ujawnienia:

01 Prawda o gwiezdnych cywilizacjach we wszystkich ich formach, w tym czystej energii i wszystkich dobrych

02 Prawda o tajnym budżecie kosmicznym, w tym głębokie podziemne bazy wojskowe (DUMB), bazy na Marsie i Saturnie oraz wszelkie formy konfliktów i eksperymentów, które w istocie wyssały szpik kostny z Ziemi – każdy grosz wydany na przestrzeń wojskowo-przemysłową kompleks to grosz nie wydany na stworzenie zamożnego świata w pokoju.

03 Etyka rzemiosła duszy i metody ewolucji człowieka – z założenia zostaliśmy ogłuszeni i odurzeni narkotykami. Ludzki eksperyment w wolnej woli, w zintegrowanym zastosowaniu inteligencji, uczciwości i wyobraźni, został celowo sabotowany złośliwością. Zamiast tego 1% dążyło przez setki lat do podziału, podboju i zmniejszenia ludzkości.

Nigdy nie spodziewałem się, że stanę się pomostem między większą grupą bardzo inteligentnych osób, które WIEDZĄ w swoich sercach, że istnieją gwiezdne cywilizacje i tajne technologie zarówno dobre, jak i złe, ale obawiają się utraty wiarygodności, jeśli o tym mówią, i znacznie mniejszej grupy bardzo inteligentnych osób – z kilkoma wariatami – które nie boją się i starają się edukować całą ludzkość.

Moja praca jako specjalisty wywiadu, który jest również najlepszym recenzentem non-fiction, byłym kandydatem na prezydenta i rekomendowanym do Pokojowej Nagrody Nobla, polega na tym, aby pełne ujawnienie było głównym tematem rozmów krajowych i globalnych.

Nie mam bezpośredniej wiedzy – zakresu wiedzy – na temat tych spraw, które robią inni – na przykład David Wilcock i Kerry Cassidy. To, co mam, to absolutna integralność, bardzo otwarty umysł i niezachwiana wiara w zdolność ludzkości do przywrócenia siebie jako gwiezdnej cywilizacji zdolnej do nieskończonej miłości – pozytywnego pola energetycznego – tworząc niebo na ziemi, a potem gdzie indziej.

28:00: Każda książka na naszej planecie zawiera błędne informacje.
30:00 Wszystko, czego nas nauczono, ma na celu zaprogramowanie naszych umysłów z dala od prawdy.

Istnieje bardzo silny temat koncentrujący się na nazistowskich traktatach Draco mających na celu wprowadzenie ogromnej liczby ludzi do programów niewolnictwa.

Zabójstwo Johna F. Kennedy’ego jest związane z jego intencją wyeliminowania tajemnicy i pełnego ujawnienia tajnego programu kosmicznego.

Krótko omówiono toksyczność tajnych stowarzyszeń USA (szczególnie Skull and Bones w Yale, ale Harvard, Princeton i Stanford).

David Wilcock omawia spalanie Biblioteki Aleksandryjskiej jako fałszywą flagę, większość kolekcji została faktycznie skradziona przez Watykan i przeniesiona do biblioteki watykańskiej [uwaga: Watykan ma oficjalnego oficera do spraw pozaziemskich).

Omawiane są wydłużone czaszki – obecnie dwa razy więcej niż nasze czaszki – a Watykan został uznany za „bezpieczną przystań” dla elity wcześniejszego pokolenia arcykapłanów z wydłużonymi czaszkami, przy czym znane były liczne rodziny królewskie w Europie wydłużone czaszki.

Król Jan I (który wyczarterował Magna Carta) dyskutował jako znany przodek wszystkich prezydentów USA oprócz jednego.

W połowie dwugodzinnego programu Mike Ruppert pojawia się wzywając Johna Deutcha do spraw narkotyków w CIA. Trwa dyskusja na temat tego, w jaki sposób 1% wykorzystuje tajne agencje do prowadzenia narkotyków i prania pieniędzy oraz innych przestępczych działań, które są opłacalne – stąd odbywa się dyskusja w dwóch gałęziach:

– przestępstwa elitarne we wszystkich aspektach społecznych, od żywności po mieszkania i leki
– elitarna długowieczność poprzez regres wieku lub klonowanie

57:30 Elita to bardzo mała, bardzo patologiczna grupa, która w ciągu ostatniego stulecia uzyskała prawie całkowitą władzę nad Ziemią

58:00 Na najwyższych poziomach oferta uczestnictwa w pedofilii i poświęceniu ludzi jest ofertą, której nie można odmówić – jest to ostateczny portal do najwyższych poziomów władzy. Wystąpił Ronald Bernard, świadek Międzynarodowego Trybunału Naturalnej Sprawiedliwości.

1:01:00 Ofiara dzieci zapewnia elicie specjalne źródło energii. Ofiara niewinnych (czystych) dzieci, w tym tortury (które wywołują adrenochrom), jest najwyższym „hajem” dla elitarnych psychopatów. To nie jest nowa praktyka – sięga tysięcy lat wstecz.

1:08:00 Dyskutując o typowym dniu w Mind-Op (programowanie podatnych dzieci), Cory Goode omawia swoje osobiste doświadczenia związane z wykorzystywaniem w podziemnym obiekcie Sił Powietrznych USA oraz transportem podziemnymi pociągami jadącymi z prędkością 500 mil na godzinę, następnie wstrzykuje się im i przekazuje wspomnienia ekranowe, aby ukryć to, czego faktycznie doświadczyli.

1:10:30 Arizona Wilder o kontroli umysłu, większość rytuałów odprawianych w amerykańskich bazach wojskowych. Stwierdza, że ​​amerykański wywiad morski bierze udział w nadzorowaniu wielu nadużyć związanych z kontrolą umysłu w całych Stanach Zjednoczonych. Długa dyskusja innej osoby na temat wstrzyknięcia jej do Głębokiej Podziemnej Bazy Wojskowej (DUMB), być może część badania chemicznych ulepszeń umysłów lub ciał lub obu.

1:17:55 Max Spires o tym, że został wybrany na podstawie DNA, opisuje Mars Jump Rooms, dorastając w kosmosie, a następnie po powrocie jest regresowany do miejsca, w którym zaczął. Cory Goode rozwija się w tej sprawie.

1:20:30 Krótka wzmianka o toczącej się bitwie czasoprzestrzennej między grupą skandynawską (dobra) i gadzimi (zła). Jordan Sather omawia różne formy gatunków gwiazd.

1:22:30 Dyskusja obejmująca grafikę długiej bazy Księżyca rozpoczęta przez nazistów. Operacja Spinacz do transferu naukowców III Rzeszy. Lot elektromagnetyczny, karkołomna prędkość.

1:25:00 Dyskusja o prędkości kosmicznej statku kosmicznego i wielu konwencjonalnych miastach z ludźmi w całej galaktyce. Dyskusja na temat pozaziemskiego porwania ludzi z różnych powodów, w tym wykorzystywania ich jako wykwalifikowanej siły roboczej.

1:32:00 Program niewolników długów – dyskusja na temat brakujących 2,1 bilionów dolarów, które stały się 6,5 bilionów dolarów z budżetu Pentagonu. Phil Schneider 500 miliardów dolarów rocznie, ponad 131 aktywnych DUMB w USA, 1407 na całym świecie, każdy kosztuje około 15 miliardów dolarów. Teraz buduje się dwa razy w roku. Wydawanie 28% produktu narodowego brutto na budowę DUMB.

1:35:00 Dyskusja na temat chińskich miast-duchów i utraty przez USA połowy bogactwa w ciągu ostatnich dziesięcioleci – wielkich podziemnych miast na Ziemi i oderwanych miast cywilizacji poza Ziemią.

1:39:30 Pierwszy prawdziwy audyt Pentagonu pod administracją Trumpa. Co może to ujawnić?

1:40:00 Dyskusja o skandalu LIBOR i zmowie wszystkich banków ze sobą. David Wilcock: jest to przestępczość zorganizowana finansowo na masową skalę. Segmentuje się w Rezerwie Federalnej, która drukując pieniądze, obniżyła wartość dolara amerykańskiego o 99%. Wszystkie dane są fałszywe – jest to system sfałszowany. Potrzebujesz wspólnego zbiorowego zrozumienia, jeśli mamy przezwyciężyć wszystkie te wyzwania.

1:43:30 DeSouza o embargu na prawdę na arenie pozaziemskiej.

1:45:07 Prezydent Trump

1:46:00 Tłumienie technologii, które prezydent Trump chce ujawnić. Trumpowi przypisywano uznanie za to, że za pośrednictwem swojego wuja Johna G. Trumpa dowiedział się o Tesli i innych zaawansowanych technologiach. Corey Goode omawia pojawienie się Białych Kapeluszy – Sojuszu Ziemi – w tym elementów amerykańskiego wojska i wywiadu – które rzekomo zwróciły się do Trumpa jako rozwiązanie.

1:47:59 David Wilcock on the Alliance – international, zgadza się co do jednej rzeczy: zniszczenie satanistycznej kabały elitarnej. Obejmuje „zaskakującą większość” personelu wywiadu USA i wojska USA. Zapieczętowane akty oskarżenia z sierpnia 2018 r. (40 000 w tym czasie, obecnie ponad 100 000) są ogromnym wskaźnikiem masowych porządków, które stają się duże w latach 2019-2020.

1:51:30 Jordan Sather omawia zjawisko Q jako sposób na przekazanie koncepcji zlikwidowania Deep State. David Wilcock mówi, że akty oskarżenia obejmują wiele osobowości medialnych, a Weinstein ujawnia wszystko, co wie. Sprzątanie zostanie wykonane zgodnie z prawem, czego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, „prawdziwej drugiej rewolucji amerykańskiej”.

1:55:00 DeSouza o anomalii paliw kopalnych i samochodach wciąż jest głównym motorem ekonomicznym. Bezpłatna energia została odkryta przez Teslę (a także dostarczona przez cywilizację gwiezdną w bezpośredniej umowie), jest już dostępna, ale jest represjonowana. Thomas Edison powiedział, że jest częścią kabały, zwrócił się przeciwko Telsa. Wkrótce pojawi się bezpłatna energia, która zmieni sposób gry.

1:59:15 Bob Wood – gigantyczne odkrycia przyszłej nauki. Przeczytaj pozycję poniżej!

PDF (20 stron): 1982 Bob Wood on Future Science

Wniosek: ruch zaczął przestać ze sobą walczyć, zbliża się, aby domagać się pełnego ujawnienia prawdy o wszystkich rzeczach, abyśmy mogli stworzyć niebo na ziemi. Emocja (czakra serca) ma kluczowe znaczenie.

Osobista strona internetowa ze wszystkimi publikacjami dla Roberta Davida Steele

Za: https://phibetaiota.net/2019/06/above-majestic-the-movie-produced-by-corey-goode-jordan-sather-reviewed-by-robert-steele/

Wypowiedz się