NEO – Czy Trump ustanowił precedens zabijania personelu amerykańskiego?

Czy zabójstwo Soleimani może spalić Trumpa i Pompeo?

 [ Nota redaktora : Ten NEO szybko poszedł w górę, ponieważ miał charakter czasowy.  Historia ewoluuje z nowymi objawieniami z godziny na godzinę, nie tylko z reakcją na Bliski Wschód, ale z całego świata.  Soliemani okazuje się być na skalę tragedii JFK, zupełnie inne wydarzenia, ale podobne w efektach falowania.

 Podczas relacjonowania wydarzeń pogrzebowych w telewizji prasowej wspomniałem, jak to zabójstwo może okazać się jedną z największych katastrof amerykańskiej polityki zagranicznej wszechczasów.  Gdyby dowódcy mieli mocniej przykręcone głowy, mogliby przewidzieć oczywisty efekt bumerangu, który nie wzmocniłby pozycji USA na Bliskim Wschodzie, ale pogorszyłby sytuację.

 Iran został zjednoczony tym nieodpowiedzialnym działaniem, jak nic innego. Już czuję zapach żalu w powietrzu z Waszyngtonu, ponieważ przecieki płyną z prawdziwości „dowodów przechwycenia”, dla których Pompeo nosiła wodę.

 Nikt w Kongresie nie użył terminu „dochodzenie kongresowe”, ale presja może szybko wzrosnąć.  Dzisiejsze dowody ujawniły, że Soleimani przyleciał do Bagdadu z powodu ważnej pracy dyplomatycznej obejmującej negocjacje pokojowe z Saudyjczykami i Zjednoczonych Emiratami Arabskimi, która stanowi część jego portfolio jako przedstawiciela wojskowego Iranu w Iraku.

 Postawiłoby to demokratów w pułapce, by przyspieszyć nowe śledztwo w sprawie politycznie zainscenizowanego zabójstwa irańskiego dyplomaty w sprzymierzonym z USA kraju, Iraku.  Pelosi jest już zajęta wstrzymywaniem procesu o impeachment w Senacie, ponieważ stara się zapewnić, że Trump nie dostanie sfałszowanego procesu, który przebiegałby jak wysmarowana błyskawica.

 Trump lekceważy cały proces, odmawiając zeznania świadków Białego Domu, taktykę, którą zdaje się popierać jego baza. Nie może nawet przedstawić żadnych świadków, grając w męczennika takiego jak Bibi w Izraelu, twierdząc, że policja, śledczy i sądy biorą udział w zamachu stanu przeciwko niemu.

Nawet po podpisaniu umowy z Chinami w połowie stycznia to zabójstwo Soleimani może być coraz silniejsze, może nawet na adres jego stanu Unii Jim W. Dean ]

 Czy zabójstwo konwoju Soleimani może spalić Trumpa?

 Po raz pierwszy opublikowany… 06 stycznia 2020 r.

 Pogrzeb Soleimani trwa podczas pisania. Ustawiłem się w kolejce do niektórych relacji z Iranu, ale pogrzeb rozpoczął się wcześniej niż planowano, co zaskoczyło mnie do relacji jutro.  Przeglądałem zaktualizowany zasięg, czekając, aż trochę dymu zniknie. Gordon Duff w programie Veterans Today we wczesnych godzinach porannych.

Aktualizacje wiadomości napływają przez cały dzień, ponieważ wirtualna armia dziennikarzy szuka każdego złomu, aby przeanalizować, dlaczego amerykańskie wojsko, które obchodziło się z Trumpem tak ostrożnie, aby powstrzymać go przed zrobieniem czegoś szalonego, wydało swój dość dobry rekord, umieszczając Zabójstwo Soleimani na liście opcji represji dla Trumpa do wyboru.

Po tym, jak wybrał Soleimani, nikt nie miał cojones wstać i przyznać, że umieszczenie go na liście było wielkim błędem. Dlaczego?

Cóż, po pierwsze, zanim przejdziemy do kwestii prawnych, mamy nadzieję, że zabicie go w taki sposób, jak to zrobili, nie spowoduje fali zabójstw w Ameryce, jakich nie widzieliśmy podczas żadnego z tych sporów.

 Gdy napływały wieści o reakcji Iranu, która powinna być mierzona jak zawsze, od jednego z jej głównych generałów pojawiła się wiadomość, że Iran rozważa jedynie atak na cele wojskowe USA, a nie cywili.

Potem przyszedł raport, że USA przeszły przez Szwajcarię z prośbą, by odwet Iranu był na podobnym poziomie, co USA. Wiemy, że to prawda, jak powiedział Zarif w ciągu dnia, że ​​otrzymał „głupią” wiadomość od Amerykanów.

 Czy Soleimani został zwabiony na miejsce zabójstwa?

 Największa niespodzianka przyszła dziś wieczorem. Źródło VT w Bagdadzie poinformowało, że zabójstwo mogło być zasadzką.  Soleimani został zwabiony do Bagdadu wiadomością, że premier Mahdi, działający jak wysłannik między Waszyngtonem a Teheranem, otrzymał dla niego ważną wiadomość.

 Iracki premier Adil Abdul-Mahdi dokonał szokujących objawień, które zmieniły zabójstwo Soleimani w zupełnie innym świetle.  Powiedział irackiemu parlamentowi w niedzielę, że „miał spotkać się z Soleimani rano w dniu, w którym został zabity, przyszedł, aby dostarczyć mi wiadomość z Iranu, odpowiadając na wiadomość, którą przesłaliśmy z Arabii Saudyjskiej do Iranu”.

Oto niektóre notatki sporządzone przez reportera Washington Post na temat przemówienia Mahdiego do parlamentu irackiego w pełnym kontekście:

 Abu Mahdi Al-Mohandus odegrał ważną rolę w kontrolowaniu sił PMU i poddał je kontroli państwa” Irakijski premier powiedział…

“ The assassination of Soleimani and Muhandus was a political assassination that cannot be accepted”… „ Zabójstwo Soleimani i Muhandusa było zabójstwem politycznym, którego nie można zaakceptować”…

Stany Zjednoczone powiedziały nam, że niektóre ataki na kwaterę główną PMU w ostatnich miesiącach były prowadzone przez Izrael”…

 Rząd nie wyraził zgody na protesty wokół ambasady USA w Bagdadzie, a ja zagroziłem, że opuści moje stanowisko, jeśli nie wycofają się, co zrobili”…

 Otrzymałem telefon od Donalda Trumpa, kiedy protesty ambasady zakończyły się, dziękując wysiłkom rządu i poprosiłem Irak o odgrywanie roli mediatora między USA a Iranem”…

Ale jednocześnie amerykańskie helikoptery i drony latały bez zgody Iraku, a my odrzuciliśmy prośbę o sprowadzenie większej liczby żołnierzy do ambasady i baz USA”…

 Miałem spotkać się z Solemami rano w dniu, w którym został zabity, przyszedł, aby dostarczyć mi wiadomość z Iranu, odpowiadając na wiadomość, którą dostarczyliśmy z Arabii Saudyjskiej do Iranu.”

Zgodnie z prawem rada ministerialna ds. Bezpieczeństwa narodowego może podjąć decyzję w sprawie korzyści płynących z Iraku bez zgody parlamentu. Podczas spotkania bezpieczeństwa narodowego uzgodniliśmy, że korzyścią dla Iraku jest koniec istnienia sił w Iraku”, powiedział PO POŁUDNIU

„ Ale chcę, aby decyzja była uzgodniona przez wszystkich, dlatego przedłożyłem parlamentowi dwie opcje. 1. w oczekiwaniu na natychmiastowe istnienie tych sił i rozpoczęcie natychmiastowych ustaleń w tej sprawie ”2. Ustal harmonogram odejścia tych sił”, powiedział premier Iraku

 „ Polecam pierwszą opcję i utrzymuję przyjaźń między USA a Irakiem. W interesie Iraku i USA leży reorganizacja relacji między obiema stronami w taki sposób, aby zachować suwerenność Iraku ”- powiedział premier Iraku.

 Parlament iracki głosował za „decyzją”, która nie jest wiążąca dla rządu, aby anulować iracki wniosek USA w walce z ISIS i zakończyć istnienie całych wojsk zagranicznych w terminie.

 Jeśli ta relacja jest prawdziwa, Trump, być może celowo, podjął wysiłek, aby zmniejszyć wysiłki w celu zmniejszenia napięć między Iranem a Arabią Saudyjską.  Pokazuje także, że Stany Zjednoczone sygnalizowały, że nie pójdzie na wojnę z Iranem, tak jak Trump tego lata tego lata, zmusiło Arabię ​​Saudyjską i ZEA do rozpoczęcia cichych negocjacji z Iranem w celu rozwiązania ich napięcia.

 Tak długo, jak Saudyjczycy i Emiraty czuli, że mogą zmusić USA do wojny z Iranem, nie byli zainteresowani dyplomacją z Iranem.  Ochrona wojskowa USA w tych krajach usunęła ich motywację do dążenia do pokoju.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy, pod wrażeniem, że Trump opowiedział się przeciwko wojnie, rozpoczęli staranną dyplomację z Teheranem.  USA powinny z zadowoleniem przyjąć tę zmianę.  Ale zabicie Soleimani mogło zabić ten wysiłek i ponownie dać saudyjskiemu księciu Mohammedowi bin Salmanowi i Emiratowi pozwolenie na dalszą lekkomyślną destabilizację.

 Soleimani miał dyplomatyczną pozycję jako przedstawiciel wojskowy Iranu w Iraku.  Jego trasa z sekcji VIP lotniska w Bagdadzie była dobrze znana, podobnie jak czas jego przybycia, a grupa miałaby nadzór na ziemi.

 Gordon Duff był już wielokrotnie na lotnisku i zna lokalizację.  Soleimani mógł nie docenić faktu, że USA będą próbowały zabić swoją świtę w tak wrażliwym miejscu, jak Bagdad, a stosunki USA już tam są napięte.

 Na całym świecie panuje zgoda, że ​​wysiłki Trumpa i Pompeo, by oznaczyć Soleimani jako wielkiego amerykańskiego zabójcę, kupuje się tylko w twardym Iranie nienawidzącym takich krajów jak Wielka Brytania, z Borisem Johnsonem klaszczącym w dłonie.

 Wszystko to zdarzyło się, gdy rzekomy kontrahent USA zabity w Iraku prawie dwa tygodnie temu pozostaje bezimienny, podobnie jak jego narodowość.  Jeśli ktoś został zabity, VT podejrzewa, że ​​wykonawca z USA może być obcokrajowcem, dlatego nazwa ta jest odmawiana, aby umożliwić wywnioskowanie, że był on obywatelem USA.

 To, co zwróciło naszą uwagę na ten fakt, to brak zainteresowania ze strony mediów korporacyjnych popychaniem Pentagonu do uzyskania nazwy, która jest zwykle wydawana po powiadomieniu najbliższych krewnych.

 Co się teraz stanie?

 Irańczycy byli jak zwykle spokojni i spokojni, bez żadnej wskazówki ani planów na szybką reakcję.Ale Iran nie kontroluje tego, co muzułmanie na całym świecie mogą chcieć robić, w tym grup ekstremistów, którzy uważają za swój biznes zabijanie cywilów.  Czy zaczną zabijać Amerykanów jako osobistą zemstę?

 Pamiętajcie o kluczowym przyjęciu powyżej w notatce premiera Mahdiego, w której Stany Zjednoczone powiedziały, że Izraelczycy dokonali niektórych ataków w centrali PMU.

 Czy to sprawi, że Mahdi sprawdzi, czy te ataki, zakładając, że są to ataki dronami, są oparte na irackich obszarach kurdyjskich i czy będzie wolał uchylać się od tego wszystkiego, co ma na swoim talerzu?

 Czy ma sens, aby przejść przez wszystkie cykle panowania w Ameryce, ale zostawić Izraelczyków i ich kurdyjskich przyjaciół, aby kontynuowali ataki dronów, destabilizując nie tylko Irak, ale także granicę syryjską i plądrowanie ropy w regionie Deir Ezzor?

 Czy kurczaki wrócą do domu, by polować na Amerykanów?

 Jak pokazały Stany Zjednoczone w Syrii ze swoimi partnerami z NATO, import ekstremistycznych zabójców w celu wykonania dla ciebie brudnej roboty to konkurencyjny biznes. Europa widziała swój udział w nieszczęsnych samotnych zabójcach, ale nie zorganizowanej rzezi, w którą zaangażowali się niektórzy z zachodniego Intelu i izraelscy treserzy terrorystyczni, jak i Brytyjskie Białe Hełmy.

 Amerykańscy żołnierze siedzą na całym świecie w całkiem bezpiecznych miejscach, gdzie ich straż jest niska, i można ich odwiedzać jak pana Soleimani.  Można to nawet nazwać „Traktowaniem Trumpa”, które głupio złożył swoją pieczęć aprobaty jako uczciwy sposób radzenia sobie z zabójcami bez odpowiedniego procesu.  To, co jest dobre dla gęsi, jest dobre dla wędrowca.

Martwi cywile pozostawieni w wyniku amerykańskich najazdów wojskowych są wyrzeźbieni w kamieniu, a ich celowe zaniżanie nawet wlewania soli do rany. W Raqqa odkryto pojedyncze masowe groby, które zawierały więcej kobiet, dzieci i starszych zmarłych niż to, co wojsko amerykańskie twierdzi, że oficjalnie zabiło przypadkowo podczas całej wojny w Syrii.

Kiedy byłem w Syrii podczas mojej pierwszej podróży, dowiedziałem się, że ponad 400 000 Syryjczyków zostało już zabitych, 50 000 wojskowych (co odpowiada oficjalnej amerykańskiej KIA w Wietnamie), pozostawiając 350 000 cywilów martwych.

 Wiele z nich było bezpośrednio spowodowanych przez masowych morderców USA, NATO i Rogue Royal Gulf State, którzy nie przyjęli żadnej odpowiedzialności za ich rzeź, rzucając światło na Assada i armię syryjską, gdy ci pierwsi nie byli w stanie zabłysnąć butami.

Żaden Syryjczyk nie dokonał odwetowych ataków na amerykańskie rodziny wojskowe lub obywateli w miastach takich jak Fort Bragg i niezliczone inne bazy wojskowe z niekończącymi się miękkimi celami, ponieważ są one lepsze.

 Należy zauważyć, co zrobili, aby uratować swój kraj, a czego nie, pewne działania, które USA zrobiły z szyderczym szyderstwem: „Co z tym zrobisz?”. I tak dalej.

Autor:Jim W. Dean, Managing Editor Jim W. Dean, redaktor zarządzający January 6, 20206 stycznia 2020 r

 Jim W. Dean, redaktor naczelny Veterans Today, producent / gospodarz Heritage TV Atlanta, specjalnie dla magazynu internetowego „ New Eastern Outlook ”.

 Biografia

Jim W. Dean, Managing Editor Jim W. Dean, redaktor zarządzający

Managing Editor Redaktor naczelny

Jim W. Dean jest redaktorem naczelnym Veterans Today, zajmującym się operacjami, rozwojem i pisaniem, a także aktywnym harmonogramem wywiadów telewizyjnych i radiowych.

Opublikowano za: https://www.veteranstoday.com/2020/01/06/neo-has-trump-set-a-precedent-for-killing-us-personnel/

Tłumaczenie automatyczne: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://www.veteranstoday.com/&prev=search

Wypowiedz się