LUDZIE O NIECZYSTYCH INTENCJACH – NAUCZ SIĘ ROZPOZNAWAĆ POSŁAŃCÓW ZŁA

Zło – zazwyczaj myślimy, że wiemy, czym ono jest, umiemy je zdefiniować i zaprezentować jego przykłady. Mimo to prawdziwe oblicze zła jest znacznie bardziej inteligentne, niż nam się wydaje, dlatego też często uważamy, że go wokół nas nie ma.

Żyjemy ze świadomością, że ludzie są stosunkowo dobrzy i cokolwiek się wydarzy, zawsze potrafimy znaleźć w nich coś dobrego. Jednak bez względu na to, jak bardzo chcemy widzieć dobro w każdym, kto nas otacza, na swojej drodze spotykamy ludzi, którzy są naprawdę źli, gotowi zrobić wszystko za wszelką cenę.

To tacy „posłańcy zła”, którzy pojawiają się w naszym życiu i bez skrupułów próbują je zniszczyć.

Zauważyć zło – docenić dobro

Jak bez zimna nie docenilibyśmy gorąca, jak bez smutku nie docenilibyśmy radości, jak bez łez nie docenilibyśmy uśmiechu – tak bez złych ludzi na świecie nie bylibyśmy w stanie docenić tych dobrych.

Brzmi jak smutna, szara, ponura rzeczywistość?

Ale tak właśnie jest.

Najczęściej doceniamy dobro wtedy, gdy doświadczymy zła.

I chociaż nasza natura próbuje zauważyć dobro w każdym człowieku, często czyni nas tym samym ślepymi na zło – a tego niestety w ludziach nie brakuje.

Według eksperymentów psychologicznych przeprowadzonych na tysiącach ludzi, u 95% osób społeczeństwa podwzgórze uwalnia oksytocynę, potężny hormon, który sprzyja pozytywnemu społecznie zachowaniu, czyli hojności, empatii i altruizmowi, a także sprawia, że ludzie są bardziej skłonni do ufania innym.

oksytocyna.jpgOksytocyna fot.123rf.com

Z drugiej strony wąskie spektrum 5% ludzi w ogóle nie uwalnia oksytocyny.

Wśród tej, wydawałoby się małej, ale alarmującej grupy ludzi, badacze zauważyli, że mają oni wiele cech psychopatów lub ludzi o złych zamiarach.

Dlatego też warto bliżej przyjrzeć się otaczającym nas ludziom i zwrócić uwagę na kilkanaście sygnałów ostrzegawczych, które podpowiedzą, czy mamy do czynienia ze złym człowiekiem, osobą, która nam źle życzy, pragnie naszego nieszczęścia, człowiekiem z czarnym sercem – z samym „posłańcem zła”.

Zaprzeczanie prawdzie i rzeczywistościprawda, którą znacie jako taką, nie jest tym, z czym oni się zgodzą.

Ci ludzie żyją w sfabrykowanej rzeczywistości w swojej głowie, znają inną prawdę i nigdy nie zgodzą się z rzeczywistością i faktami, które istnieją naprawdę.

Co więcej, różnice te wcale nie są subtelne.

Wręcz przeciwnie – fakty są pokręcone i nadinterpretowane.

Jest to niezwykle niebezpieczne zjawisko, ponieważ ktoś, kto „kontroluje” ich rzeczywistość, tworzy prawa nieakceptowalne prawa dobra, zła i słuszności oparte tylko na subiektywności.

Przekręcanie faktówsekret ich skuteczności tkwi w perfekcyjnym przekręcaniu wszystkich faktów, które nie zgadzają się z ich celami i manipulacjami.

Są gotowi wyrywać słowa z kontekstu, dopasowywać je do innych sytuacji itp. – dotąd, dopóki nie stworzą „alternatywnych” faktów, które będą pasowały do ich celu.

Zatajanie informacjiludzie o złych zamiarach ukrywają istotnie informacje o sobie, jeśli wiedzą, że ich ujawnienie mogłoby im zaszkodzić.

Są gotowi utrzymywać je wszystkie w sekrecie, przy czym, gdy prawda ujrzy światło dzienne, tłumaczą się, że wcale nie kłamali, bo milczenie i niemówienie przecież nie jest kłamstwem…

Wprowadzanie w błądźli ludzie są bardzo pewni siebie i bez problemu potrafią tak zmienić Twoją rzeczywistość, że zaczynasz im wierzyć.

Za pomocą prostych słów są w stanie zmienić Twój sposób widzenia i oceny siebie, zamienić Twój umysł we wroga, wywołać emocje, których nawet się po sobie nie spodziewałeś.

Nieustanne kłamstwaich forma „szczerości” w rzeczywistości otoczona jest stekiem kłamstw. Kłamstwo jest ich sposobem wyrażania siebie.

Kłamią nie tylko po to, żeby coś zyskać, ale także dla samej przyjemności oszukiwania tych, którzy są wokół nich.

Satysfakcję sprawia im Twoja naiwność.

Czują się wtedy wyjątkowymi ludźmi, którzy przechytrzyli nawet Ciebie.

A kiedy wytkniesz im to kłamstwo, to wiedz, że będą Ci powtarzać je tyle razy, ile będzie potrzeba, żebyś w nie uwierzył lub będą „szczerze” tłumaczyć się z konieczności kłamania dla Twojego „dobra”.

Skupienie uwagi i brak szacunkuw rzeczywistości stworzonej przez osoby o czarnych sercach świat kręci się wokół nich.

Zła osoba będzie wymagać od Ciebie nierealistycznej uwagi, aż do momentu, w którym przestaniesz nawet żyć własnym życiem.

Wiedzą, że czas jest cenny, dlatego też zrobią wszystko by odwlec i zepsuć Ci Twoje plany.

Uwielbiają kontrolować swoje ofiary, nie mówiąc już o braku szacunku do nich.

W jednej chwili są Twoimi przyjaciółmi (na pokaz), a w drugiej tak naprawdę pragną przy najbliższej okazji wytknąć Ci błędy, wady, wyśmiać, zakpić, obrazić i poniżyć.

Bezwzględność„posłańcy zła” nie żałują nikogo, kogo niszczą lub planują zniszczyć.

Dla nich ludzie to tylko pionki w grze o bycie najlepszym.

Cieszą się bólem innych ludzi, nie żałują ich cierpienia, nie liczą się z drugą osobą.

We wszystkich widzą wrogów, którzy zagrażają ich pozycji.

Brak poczucia winy i unikanie odpowiedzialnościkażdy uczciwy, dobry i opiekuńczy człowiek poczułby głęboką winę, gdyby wiedział, że jego działania spowodowały jakąś szkodę emocjonalną, fizyczną lub duchową u innego człowieka.

Jednak ludzie o złych zamiarach tak nie myślą, a nawet mogą być tak skupieni na sobie, że odrzucają fakt, iż inni ludzie w ogóle mają uczucia.

Zasady moralne są im obce. Nigdy nie czują na sobie ciążącej odpowiedzialności za drugiego człowieka, zrzucają winę na innych i nie znają znaczenia przeprosin.

Rozkoszowanie się niepowodzeniami innychludzie o złych zamiarach odczuwają niebywałą satysfakcję z niepowodzeń innych.

Prawdziwą radość sprawia im seria niefortunnych wydarzeń i nieprzyjemności, jakie spotykają Cię w życiu.

Podwójne życieosoby o czarnym sercu nigdy nie ujawnią Ci prawdziwej strony swojego życia.

Zawsze prowadzą grę, podwójne życie z dobrze przemyślanym scenariuszem i zaplanowaną historią.

Próbują robić wszystko, żebyś wierzył im, że chcą Twojego dobra i troszczą się o Ciebie, a w rzeczywistości cel ich życia kręci się tylko wokół nich samych.

Artystyczna manipulacjanajszczęśliwsi, najlepsi, najwspanialsi, bez problemów i w ogóle „naj, naj” – tak przedstawiają się i mówią o sobie źli ludzie.

Pod maską dobroci skrywają jednak czarne serca, czarne charaktery, czarne myśli i plany, które mogą zamienić Twoje życie w czarną plamę, jeśli w porę się nie obudzisz.

Bądź świadomy zagrożenia i poczuj się bezpiecznie.

Im więcej czasu spędzasz ze złymi ludźmi, tym bardziej prawdopodobne jest, że padniesz ofiarą ich manipulacyjnej rzeczywistości i kłamstw.
Jeżeli kiedykolwiek utkniesz w takiej relacji, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić dla własnego dobra, jest jak najszybsze zdystansowanie się i odcięcie od kontaktów z taką osobą.

Opublikowano za: https://www.odkrywamyzakryte.com/zlo/

Od Redakcji KIP:

W uzupełnieniu i rozszerzeniu do myśli zawartych w powyższym tekście zamieszczamy uwagi objaśniające C. H. Weismana do wywiadu przeprowadzonego w 1976 r. przez  Waltera Whita z H. W. Rosenthalem, asystentem administracyjnym senatora Jakuba K. Javisa z Nowego Jorku. [Całość wywiadu na linku: https://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2019/11/ukryta-tyrania-czyli-tajemnice-babilonu/]

 • [TWW. Łukasz nie przedstawił nam rzeczywistych słów Chrystusa. To jeden problem. Drugi problem to oczywiste kłamstwo w tej kwestii. Ludzka natura jest taka, że mamy tendencję do wierzenia każdej osobie, jeżeli nie zostaliśmy ostrzeżeni przed kłamcą. Na tym zaufaniu bazują oszustwa wszystkich kłamców oraz ich sukcesy, ponieważ ludzka natura zwykle wierzy i rzadko sprawdza. Podświadomie nie spodziewamy się od nikogo aż takich otwartych kłamstw. My, NORMALNI ludzie posiadamy sumienia i nie posługujemy się masowo kłamstwem. Jest dla nas wielkim ciosem moralnym, kiedy ktokolwiek oskarży nas o kłamstwo. Ludzie bez sumień takich obaw nie mają i dlatego masowo kłamią, jak prawnicy, dilerzy i politycy. Kłamstwo to domena szatana i plemię szatana masowo jego używa. Nie ma w tym absolutnie żadnej inteligencji czy mądrości.]
 • [ TWW. Jak powyżej – ludzie normalni nie traktują każdego człowieka jako kłamcę i manipulatora. Niewielu Chrześcijan odważy się oskarżyć kogokolwiek o kłamstwo bez posiadania konkretnych dowodów. Nasze sumienia nam na to nie pozwalają. Nie jest to nasza słabość ale nasza moralność, na której opiera się nasza cywilizacja czy rzecz niezwykle wartościowa w oczach Boga. To wykorzystuje przeciwko nam syjonistyczna propaganda, w której nie ma miejsca na wyrzuty sumienia czy wstyd. Nam nasze sumienia nie pozwalają im odpłacać im tym samym, czym nas oni krzywdzą. Walka dobra ze złem. ]
 • [ TWW. W tym miejscu Rosenthal ujawnia niemal sedno sprawy. Żydzi ogólnie nie liczą na zbawienie i żyją dniem dzisiejszym. Jeżeli Biblia nazywa ich synagogą szatana oraz plemieniem żmijowym, to wyjaśnia w tym przypadku taką właśnie ich postawę. Za moralność ich nikt nigdy nie wynagrodzi, więc nie zawracają sobie tym głowy, ponieważ moralność bardzo by ich osłabiała. Zwróćmy także uwagę na to, że Żydzi cenią Talmud, a nie Torę czyli księgi Mojżesza. ]
 • [ TWW. Katolicyzm i Żydzi zgodnie współpracują ze sobą w wyniszczaniu Chrześcijaństwa. Watykan jest głównym instrumentem szatana w zadawaniu najboleśniejszych ciosów i wsparcie finansowe hybrydy Hitlera, (zmienił nazwisko – wielce prawdopodobne ze syn Żyda Rothschilda, u którego pracowała jego matka). II Wojna Światowa była wywołana właśnie przez Watykan wspierający Hitlera i w rezultacie zginęło 55 mln ludzi oraz powstał  zaplanowany przez Masonów Izrael. ]
 • [ TWW.  Ponowne potwierdzenie, że Żydzi nie spodziewają się zbawienia czyli życia wiecznego w jakiekolwiek formie. Dlatego nam tak zazdroszczą naszej wielkiej nadziei. ]
 • [ TWW. Tutaj mamy sedno tego wywiadu. Podejrzewam, że za te komentarze: o całkowitym opanowaniu chrześcijańskich religii przez Żydów oraz za przyznanie się do lucyferianizmu Rosenthal został zamordowany. Powiedział stanowczo za dużo.]
 • [I najważniejsze… przyznanie się do wielbienia Lucyfera oznacza przyznanie się do składania jemu ofiar – okrutnie torturowanych dzieci, picia ich krwi oraz kanibalizmu. Na tym właśnie polega wielbienie szatana. Oto rzeczywista przyczyna pogromów żydowskich elit, którzy czasami byli łapani na gorącym uczynku.]
 • [TWW. W tym fragmencie Rosenthal niemal przyznaje, że oni są hybrydami, potomkami kananejskich Nefilimów i ich sposób widzenia świata i postępowania jest odmienny od naszego. Przeprowadzający wywiad najprawdopodobniej nie miał zielonego pojęcia o takim właśnie pochodzeniu Żydów syjonistycznych.]
 • [TWW. Ponownie Rosenthal praktycznie przyznaje, że Żydzi są głównie hybrydami i nasieniem węża, jak to słusznie rozpoznał Isus Chrystus. Dlatego tak straszliwie nienawidzą – Syna oraz Ojca.]
 • [TWW. Chodzi właśnie o składanie dzieci Chrześcijan w ofierze Lucyferowi. Żydowskie elity robiły to masowo i wielokrotnie byli na tym łapani. A to powodowało nie tyle prześladowania, ale rodzice ofiar brutalnych mordów domagali się po prostu sprawiedliwości. Wielu Żydów było skazanych za owe zbrodnie (dzisiaj ukrywane, ale nie wszystko da się ukryć) na śmierć. O tym Rosenthal nie wspomina, ale wiedząc, że wielbienie Lucyfera polega właśnie na składaniu mu ofiar z chrześcijańskich dzieci, natychmiast zdajemy sobie sprawę z tego, że przyznanie się do wielbienia Lucyfera oznacza przyznanie się do składania owych ofiar! Istnieje jedna przyczyna dla której Żydzi często byli ujawniani. Prawo ofiarne Lucyfera ZABRANIA grzebania ofiar. Ta przyczyna powoduje znajdowanie poukrywanych gdzieś ale nie pogrzebanych szczątków pomordowanych dzieci.]
 • [TWW. Rosenthal nie raczył wspomnieć o Watykanie! Czyli Lucyfer rządzi światem za pomocą syjonistycznego pozakulisowego rządu, który otrzymuje moc, w zamian za składane ofiary od samego Lucyfera. Skoro Żydzi także mordują się nawzajem, czy jest jakikolwiek moralny problem z mordowaniem Chrześcijan?]
 • [TWW. Te wyznania wyjaśniają nam masową medialną propagandę Murzynów, rap, Murzyni na najwyższych stanowiskach, nawet jako prezydenci USA i obecny pokazuje, że niczego dobrego nie jest wstanie zrobić. Pro syjonistyczna propaganda oraz władza dyskryminuje białych na korzyść czarnych oraz Muzułmanów pod każdym możliwym aspektem, co podsyca skutecznie ich nienawiść do nas. Teraz wyraźnie widać, kto za tym stoi i jaki jest tego cel! Obecnie dyskryminuje się wszystkie rasy przeciwko rasie ludzi białych.]
 • [TWW. O tym niewielu chce słyszeć, ale niestety jest to wyjątkowo smutna sprawa i Rosenthal mówi szczerą prawdę, która dopiero w kilku ostatnich latach ukazała swoje ohydne oblicze – zgodnie z zapowiedzią Chrystusa, że kąkol będzie rósł razem z pszenicą aż do żniwa. Chrześcijaństwo jest zdecydowanie pro syjonistyczne i pro izraelskie z bardzo nielicznymi wyjątkami. Ale dla wielu kąkol jest w chwili obecnej bardzo jaskrawo widoczny.]
 • [TWW. Rosenthal ujawnia, co prawda nie bezpośrednio, fałszywe przetłumaczenie Starego Testamentu w tzw. Kodeksie Leningradzkim, czyli dziele żydowskich masoretów. Prowadzący wywiad, p. White nie zdaje sobie z tego sprawy.]
 • [ TWW. Ponownie p. White nie zdaje sobie sprawy z tego, że Żydzi – Chazarzy, czy też Edomici – ta kwestia wcale nie jest istotna. Istotne jest to, że większość z nich, ale nie wszyscy to potomkowie kananejskich Nefilimów. Rosenthal doskonale to rozumie, ale nie stara się tego wyjaśnić White’owi. Rosenthal zdaje sobie sprawę z tego, że nie pochodzenie jest istotne, ale kod DNA. Albo czysto ludzki, albo skażony genami upadłych aniołów. Dlatego wcześniej powiedział, że nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś przejdzie na żydowska wiarę, ponieważ zmiana wiary nie jest w stanie zmienić genów. Zmieniający wiarę nazywani są szabesgojami i Żydzi pogardzają nimi. Rosenthal także wie, że wcześniej czy później owe pokrewieństwo z Nefilimami zostanie ujawnione i ma nadzieję że nastąpi to bardzo późno.]
 • [ TWW. Ponowne potwierdzenie, że nie chodzi wcale o religię ale o geny, o DNA, które nie są kompatybilne z genami stworzeń Bożych. Prowadzący wywiad nie zdaje sobie sprawy z wagi otrzymywanych informacji. Ale Żydzi z elit z pewnością zorientowali się, że Rosenthal stanowczo za dużo ujawnia i go szybko uciszyli. To ujawnia nam fakt, że większość Żydów doskonale wie, kim oni w rzeczywistości są.]
 • [TWW. Właśnie taka postawa Rosenthala świadczy o jego głupocie. Za pieniądze ujawnił zbyt wiele i przez głupią chciwość i arogancję stracił życie. Rosenthal był inteligentnym… głupcem. Inteligencja nie oznacza mądrości. Komputer jest także inteligentnym… idiotą.]
 • [Ponowne potwierdzenie znaczenia DNA upadłych aniołów, ale White jest przekonany, że chodzi o więzy chazarskie. W rzeczywistości chodzi o więzy DNA z Nefilimami i upadłymi aniołami.]
 • [ TWW. Podsumowanie. Uważni czytelnicy natychmiast zauważą, że Rosenthal praktycznie nie wspomniał o Watykanie. Jest to zupełnie zrozumiałe, ponieważ jego duma i arogancja nie pozwala Żydom do przyznania, że Watykan ich całkowicie kontroluje czy raczej kontrolował. Watykan i Żydzi to praktycznie ta sama strona monety i najwyraźniej obie grupy to hybrydy. To Watykan kontroluje głównie żydowską masonerię. Być może szale się odwracają i kontrolowani nagle wymykają się z pod kontroli oraz zaczynają kontrolować… kontrolera czyli Watykan.]

Aby lepiej zrozumieć kontekst przedstawionych uwag należy uważnie przeczytać cały  wywiad na linku jak wyżej.

Idąc jeszcze dalej tym tropem, polecamy film nakręcony w 1988 r, który wtedy wydawał się naukową fikcją, a obecnie coraz więcej ludzi postrzega go, jako wręcz proroczy…. 

“Oni żyją” 2018 Cały Film Lektor PL HD

 

Wypowiedz się