Gra z pełną talią i kto stworzył koronowirusa.

Aby dowiedzieć się, co dzieje się na świecie, nie potrzeba nauki o rakietach, wystarczy cofnąć się wystarczająco daleko, aby zobaczyć, co się dzieje. Nie zgub się w szczegółach. Dowiedz się, kto jest kim. Wtedy wiesz co jest co. 

Dlaczego w Chinach wybuchła niebezpieczna epidemia wirusa grypy typu 1918? To ich zwrot za podpisanie nowej umowy handlowej z Trumpem – list miłosny od Billa Gatesa i drugiego Ubermenscha, który inkubował wirusa w Teksasie A i M i opatentował go dla zysku.   

Dowodem na to jest ich zgłoszenie patentowe, w tym „obrotowy” klucz genetyczny, który powoduje, że wirus mutuje w szybkim tempie. Wirus, musisz zrozumieć, to tylko niewielka ilość samoreplikującego się DNA, który wprowadza się do DNA naszego własnego systemu komórkowego i porywa maszynerię, aby wywołać paskudne skutki uboczne. 

Pomyśleli, że mogą zmutować wirusa wystarczająco szybko, aby zatrzeć ślady – to znaczy, zanim odzyskamy „kulę”, balistyka zmieniłaby się, aby wyglądać, jakby pochodziła z innego źródła. 

Niespodzianka, niespodzianka, niespodzianka, jak powiedziałby Gomer Pyle. 

Kiedy coś takiego – wojna biologiczna – jest prowadzona przez „prywatne” korporacje jako operacja najemników w odwecie za umowy handlowe, nadszedł czas, aby zamknąć te korporacje.  
Czas położyć kres hegemonii Billa Gatesa w firmie Microsoft. I umieść Gatesa w miłym szpitalu psychiatrycznym.  
Przejdźmy do tego, że każdy, kto wierzy w „zmiany klimatu spowodowane przez człowieka” w oparciu o zwiększoną emisję dwutlenku węgla (ten „wpływ” dotyczy 1/300 procenta atmosfery), jest niezrównoważony psychicznie. 

Bill Gates kwalifikuje się jako psychicznie niekompetentny do kupowania tych śmieci, ale co ważniejsze, pociągając tego kapara, kwalifikuje się również jako emocjonalnie i moralnie niekompetentny.  

Korporacje świata mogą istnieć „w jakimkolwiek zgodnym z prawem celem” – a nie „w jakimkolwiek celu prawnym”.  

Oznacza to, że kiedy przekroczą granicę i zaczną zabijać niewinnych ludzi, powodując ogromne szkody materialne tutaj lub w jakimkolwiek innym kraju na Ziemi, tracą swoje prawo do istnienia.  

I, jak wskazałam papieża Franciszka, ukrywanie starego zła za nowymi imionami nie jest już opcją. Te wymyślone RZECZY zwane „korporacjami”, które powodują nędzę na Ziemi, muszą zostać zdemontowane, a ludzie za nimi i odpowiedzialni za nie, muszą zostać ukarani.  
Jest to tak czyste, proste i oczywiste, jak padający deszcz. 

Nie możemy pozwolić przestępcom szaleć wokół – czy to pod postacią korporacji, czy pod postacią uzbrojonych gangów.

Mężczyźni kierujący kryminalnymi działaniami tych korporacji nie mogą też być bezkarni i wolno im się odwracać i wydzielać nowe korporacje, aby kontynuować swoją działalność.  

Muszą trwale utracić zdolność uczestniczenia w jakichkolwiek sprawach korporacyjnych, a ich osobiste fortuny muszą zostać zabrane za szkody, które spowodują.  

Jeśli nie potrafią sami przemyśleć sprawy, reszta z nas będzie musiała za nich myśleć.  

 Autor: Anna Von Reitz – Piątek, 24 stycznia 2020 r

Autorka jest rzecznikiem GESARA

Źródło: http://www.paulstramer.net/2020/01/playing-with-full-deck.html

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2020/01/gra-z-pena-talia-anna-von-reitz-piatek.html

Nowy wirus mógł zabić już tysiące ludzi, ale chińskie władze to ukrywają

Źródło: Internet

Z Chin dochodzą coraz bardziej niepokojące informacje o tym, że koronawirus o nazwie 2019-nCoV mógł już zabić nie 26 osób, a tysiące. Chińscy reporterzy donoszą o setkach ludzi „padających na ulicach jak muchy”.

Media społecznościowe stają się przepełnione doniesieniami o setkach przypadków nagłej śmierci mieszkańców na ulicach miast. Do walki ze skutkami epidemii włączono już nie tylko służby medyczne, ale również wojsko i policję.

Dziennikarze raportują, że oficjalne dane o liczbie osób zainfekowanych oraz tych, których wirus już zabił są drastycznie zaniżane, żeby nie wywoływać paniki. W tej chwili ofiar mogą być już nawet tysiące. Mówi się, że liczba chorych będzie ulegała podwojeniu każdego dnia.

Należy przypomnieć, iż od zarażenia wirusem do pierwszych objawów, może upłynąć nawet tydzień. Wiadomo już, że przedostał się on do co najmniej kilkunastu krajów, mimo objęcia kwarantanną miasta Wuhan i okolic, gdzie w sumie mieszka około 35 milionów ludzi.

Od dłuższego czasu eksperci przewidują pojawienie się wirusa, na którego działanie współczesna medycyna nie jest przygotowana. W momencie, gdy wybuchała epidemia „ptasiej grypy”, prognozowano, iż może ona zabić nawet 360 milionów ludzi. Na całe szczęście ten apokaliptyczny scenariusz się nie spełnił.

Nie oznacza to jednak, że jesteśmy bezpieczni. Wirus z Chin może nieustannie mutować, przez co będzie niezwykle trudno opanować sposoby jego rozprzestrzeniania. Od dawna też wiadomo, że elitom obecna wielkość populacji ludzkiej niespecjalnie odpowiada.

Mówi o tym chociażby jeden z „sakramentów” NWO:

Dla niektórych idealny poziom liczebności populacji to ten, który nie przekracza 500 milionów. Obecnie jest nas 8 miliardów. Jakoś więc trzeba się pozbyć zbędnej reszty…

https://twitter.com/i/status/1220329758728376321

https://twitter.com/i/status/1220378502366728192

https://twitter.com/i/status/1220335825805643778

https://twitter.com/i/status/1220288801521782784

autor: Marcin Kozera ()

Opublikowano za: https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/nowy-wirus-mogl-zabic-juz-tysiace-ludzi-ale-chinskie-wladze-ukrywaja

Od Redakcji KIP:

Inne teksty związane z projektem GESARA:

 

Wypowiedz się