Desperacki syjonistyczny ruch by rozpocząć III wojnę światową odniósł drastycznie odwrotny skutek

Zabójstwo przez Amerykanów wysokiego rangą irańskiego generała Qasema Soleimaniego było albo genialnym posunięciem szachowym“, albo bardzo głupim błędem, ale i tak poważnie zaszkodziło syjonistom.

Męczeństwo Soleimaniego mogło być genialnym posunięciem szachowym prezydenta USA Donalda Trumpa, aby wyzwolić globalny antysemityzm i zlikwidować Izrael, Arabię Saudyjską, syjonizm, Exxon i tajne państwo, wykorzystując Iran, Rosję, Chiny, Turcję, UE i ich sojuszników, podsumowało sytuację jedno ze źródeł w Pentagonie.

Jednak brytyjski wywiad otrzymał zupełnie inną historię od swoich amerykańskich kolegów, którzy powiedzieli im, że Soleimani został zabity, ponieważ zamierzał wystrzelić broń nuklearną, próbując rozpocząć III wojnę światową i ściągnąć Mahdiego lub Mesjasza.” Brytyjczycy nie wierzą w tę wymówkę i zauważają, że to było bardzo niezwykłe, że Pentagon nie ostrzegł Wielkiej Brytanii według źródeł MI6.

Jednak pomimo niesamowitego syjonistycznego bicia w wojskowe bębny, Pentagon, źródła rosyjskie i chińskie zgadzają się, że nie pozwoli się, aby incydent ten eskalował do III wojny światowej.

Jak powiedział Einstein ‘Nie wiem jaką bronią będzie się walczyć podczas III wojny światowej ale czwarta wojna światowa będzie toczona kijami i kamieniami.’ Musimy się upewnić, że sytuacja z Iranem nie zagraża współczesnej cywilizacji, tak opisało źródło azjatyckiego tajnego stowarzyszenia spojrzenie Chin na ten zaaranżowany kryzys.

“...Eliminacja urzędników innego państwa członkowskiego ONZ … rażąco narusza zasady prawa międzynarodowego i musi być potępione, taka była reakcja rosyjskiego ministra spraw zagranicznych Siergieja Ławrowa na ten incydent. Globalna społeczność poprze irańskie oskarżenia o zbrodnie wojenne przeciwko Trumpowi, a on ostatecznie trafi do więzienia za tę zbrodnię, obiecują źródła rosyjskiego FSB.

https://tass.com/politics/1105565

Veteran’s Today donosi, że rząd USA popełnił zbrodnię wojenną formalnie zapraszając Soleimaniego pod obietnicą immunitetu dyplomatycznego i zniesienia sankcji wobec Iranu, tylko po to by wciągnąć zasadzkę i zabić go.

https://www.veteranstoday.com/2020/01/05/breaking-confirmed-solemeini-killed-on-diplomatic-mission-to-iraq-to-receive-trump-pompeo-missive/

Źródła w Pentagonie mówią, że ze względu na fakt, że Trump został oszukany by nakazać uderzenie [na Soleimaniego] przez fałszywy izraelski wywiad“, ma teraz powód i może zwolnić syjonistycznych agentów [Sekretarza Stanu Mike’a] Pompeo, [Sekretarza Obrony Marka] Espera, [szefa CIA Ginę] Haspel, a nawet jawankę [Jareda Kushnera i Ivankę Trump].

https://sadefenza.blogspot.com/2020/01/guerra-totale-liran-innalza-la-bandiera.html

Czerwona flaga dżihadu została ogłoszona nad Izraelem i Arabią Saudyjską, ponieważ Iran uzyskał casus belli [powód wojny] i globalną aprobatę, a Trump ma polityczną osłonę, aby wycofać amerykańskie wojska i obywateli USA z niebezpieczeństwa – mówią źródła.

Ponadto amerykańscy komandosi mogą nawet polować na Izraelczyków w kurdyjskim Iraku, Syrii lub gdziekolwiek indziej przed wyjazdem i mogą egzekwować nakazy Międzynarodowego Trybunału Karnego w sprawie aresztowania izraelskich zbrodniarzy wojennych – przewidują źródła.

W miarę jak zamknięte akty oskarżenia zbliżają się do biblijnej liczby 144 000, wojna kinetyczna może zostać połączona z użyciem prawa za pośrednictwem MTK i trybunałów wojskowych w celu prowadzenia totalnej wojny przeciwko syjonistom – kontynuują oni. MTK może również ścigać Izrael i Arabię Saudyjską za zbrodnie wojenne w Jemenie, zbrodnie przeciwko ludzkości w Syrii, Iraku i Libii a także wszelkich syjonistów lub agentów tajnego państwa udzielających pomocy lub podżegających Daesh, mówią oni.

Syjoniści mogli podjąć tę desperacką próbę rozpoczęcia wojny z Iranem z powodu zbliżającej się do nich obławy. Na przykład w prasie głównego nurtu pojawiają się dowody na to, że ataki z użyciem broni chemicznej w Syrii zostały sfałszowane przez kontrolowaną przez syjonistów Organizację dla Zakazu Broni Chemicznej. Oznacza to, że ich siatka zarządzania informacjami ulega zniszczeniu.

https://www.independent.co.uk/voices/syria-war-chemical-weapons-watchdog-opcw-assad-damascus-russia-a9262336.html

Tak czy inaczej, próba rozpoczęcia III Wojny Światowej z Iranem jest zdecydowanie związana z toczącymi się negocjacjami w sprawie bankructwa amerykańskiej korporacji, zgadzają się różne źródła tajnego stowarzyszenia. Do tej pory amerykańska korporacja nie znalazła funduszy na kontynuację swojej działalności po 31 stycznia i może to być prawdziwy powód, dla którego ponownie zagrali swoją kartą wojenną, zauważyło jedno ze źródeł azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

Oczywiście histeria medialna nad Iranem odciągnęła ludzi od faktu, że gospodarka USA znajduje się w stanie swobodnego spadania gorszego niż kryzys Lehmana w 2008 roku. Oto kilka ostatnich oznak tego.

Baltic Dry Index spadł o 64% w ciągu ostatnich trzech miesięcy, ponieważ świat przestał handlować ze Stanami Zjednoczonymi.

https://www.bloomberg.com/quote/BDIY:IND

Ceny używanych samochodów ciężarowych w USA spadły o 50% rok do roku w grudniu, a transport kolejowy spadł o 11,5%.

https://www.zerohedge.com/economics/used-truck-prices-collapse-much-50-ugly-outlook-continue

https://www.zerohedge.com/commodities/rail-traffic-continues-plunge-amid-industrial-recession

Produkcja w USA spadła do najniższego poziomu od 2009 roku tuż po Lehmanie.

Kolejnym dowodem na to, że amerykańska korporacja desperacko poszukuje funduszy jest fakt, że NASA (Nie Agencja Kosmiczna) domaga się od Japonii pieniędzy na przetrwanie.

https://mainichi.jp/english/articles/20200101/p2a/00m/0na/006000c

Amerykańska korporacja była w stanie oszukać Chiny i zebrać fundusze na utrzymanie swojej działalności po kryzysie Lehmana, obiecując Barackowi Obamie, czarnemu komunistycznemu prezydentowi, że utrzyma swoją działalność po kryzysie Lehmana.

Tym razem może być inaczej, ponieważ do tej pory tylko Rada Rezerwy Federalnej kupowała amerykańskie akcje i amerykańskie obligacje rządowe.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15781223294849339

Jednak żadne fałszywe pieniądze nie zostaną zaakceptowane od Fed za zagraniczne płatności amerykańskiej korporacji należne 31 stycznia.

Faktem jest, że dług USA rośnie a bomby demograficzne i zaprzeczanie rzeczywistości fałszywymi pieniędzmi nie rozwiązują problemu.

https://www.zerohedge.com/s3/files/inline-images/40246456-15780474829427037

Amerykanie muszą zrozumieć, że świat próbuje uwolnić ich od babilońskiego niewolnictwa opartego na długu amerykańskiej korporacji i przywrócić Republikę Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Doprowadzi to do ogromnego wzrostu standardu życia w USA, analogicznego do podwojenia rosyjskiego standardu życia po tym jak Władimir Putin wypędził chazarską mafię ze swojego kraju.

Nawet jeśli amerykańska korporacja zostanie sfinansowana po 31 stycznia, świat czeka na ekstremalne turbulencje i poważne czystki a syjonistyczna bestia zostanie uśmiercona, mówią źródła w Pentagonie.

Sytuacja w Iranie odwróciła uwagę od wielu radykalnych wydarzeń w innych częściach świata.

Na przykład prasa syjonistyczna ignoruje wiadomość, że jej wenezuelski przywódca opozycji i samozwańczy prezydent Juan Guaido został odwołany ze stanowiska szefa Zgromadzenia Narodowego, o czym donosi kilka wenezuelskich mediów.

Oznacza to, że nie mogą używać wenezuelskiej ropy do płacenia rachunków.

Tymczasem masowe pożary zagrażające Australii zostały sklasyfikowane przez australijską policję i źródła wojskowe jako celowe ataki na ten kraj.

Podpaleniu temu towarzyszy poważna kampania medialna, aby zmusić rząd australijski do płacenia podatku od CO2 kabalistom, według źródeł australijskiego wywiadu.

Policja twierdzi, że większość pożarów była spowodowana przez podpalaczy, a nie globalne ocieplenie.

https://summit.news/2020/01/03/australian-police-say-arsonists-lightning-to-blame-for-bushfires-not-climatechange

Ponadto, podobnie jak w Kalifornii, niektóre australijskie pożary wyglądają nienaturalnie.

Dlaczego tylko pojazdy palą się, jak pokazano na poniższym obrazku w poniższym linku?

https://www.theguardian.com/australia-news/2020/jan/01/australia-bushfires-defence-forces-sent-to-help-battle-huge-blazes

Francja stoi w obliczu rewolucji, ponieważ syjoniści próbują utrzymać się przy życiu kradnąc francuskie pieniądze przeznaczone na na emerytury, tak jak już okradli japońskie fundusze emerytalne.

Masowe strajki i coroczne demonstracje tylko nasilają się, ponieważ poziom życia Francuzów nadal spada pod rządami niewolnika Rothschildów prezydenta Emmanuela Macrona.

https://news.yahoo.com/thousands-march-against-pension-reform-paris-143216438.html

https://www.rt.com/news/477466-paris-pension-reform-protest/

Według źródeł P3 Masonerii, Francja będzie musiała stawić czoła zmianie reżimu w 2020 roku. To dobry czas na inwestowanie w gilotynowe kontrakty terminowe, żartowało patologicznie jedno ze źródeł.

P3 również ujawniła nieco więcej o sobie. Mówią, że P1 została zbudowana dwa wieki temu i zastąpiona P2 sześćdziesiąt lat temu.

P2 została zastąpiona przez P3 w 2020 roku. Największą różnicą między P3 i P2 jest to, że P3 nie ma w swoim członkostwie mafiozów, mówią oni.

P3 mówi, że Niemcy pod kierownictwem Angeli Merkel są obecnie główną przeszkodą na drodze do pokoju na świecie i stworzenia agencji przyszłego planowania.

Oznacza to, że Merkel będzie pod dużą presją aby przejść na emeryturę w 2020 roku, według jednego źródła. Przejawia się to w postaci coraz bardziej destabilizującej się UE, mówi ono.

Kolejnym wydarzeniem, które nie zostało ogłoszone jako dramatyczne, jest tajna wojna między Chińczykami a chazarskimi satanistami.

Chińskie zapasy żywności zostały zdewastowane przez świńską gorączkę Ebola i armię robaków a teraz Chińczycy cierpią na chorobę podobną do SARS.

https://www.scmp.com/news/hong-kong/health- environment/article/3044723/six-more-hong-kong-patients-hospitalised-over

https://www.dw.com/de/china-investigates-sars-like-virus-as-dozens-struck-by-pneumonia/a-51843861

Najlepszy wojskowy generał Tajwanu został zabity w katastrofie śmigłowca, co prawie na pewno było zabójstwem.

Według doniesień brytyjskiego wywiadu, Chińczycy reagują na te ataki za pomocą technologii broni skalarnej aby uderzyć w niektórych Amerykanów.

Syjoniści teraz również grzechotają swoją nuklearną szablą gdy satanistyczny premier Benjamin Netanjahu celowo mówi, że Izrael jest potęgą nuklearną.

https://www.reuters.com/article/us-israel-netanyahu-nuclear/netanyahu-in-apparent-stumper-call-Israel-nuclear-power-idUSKBN1Z40CS?utm_source=reddit.com

Ostatnio wielokrotnie zagrażali Japonii, stwierdza japońska prawica i inne źródła.

Ta ostatnia to wznowione zagrożenie użyciem ukierunkowanej broni energetycznej aby spowodować erupcję góry Fuji.

https://www.japantimes.co.jp/news/2020/01/03/national/300-years-majestic-mount-fuji-standby-next-eruption/

Gnostyccy Iluminaci i inni grożą zemstą za każdy nowy atak na Japonię, wysadzając Waszyngton DC, Rzym i Jerozolimę 500-megatonowymi bombami nuklearnymi.

Chazarskiej mafii zostało przypomniane również, że zaraz po ataku na Fukushimę 11 marca 2011 roku na wyspie La Palma odnotowano setki trzęsień ziemi.

Kiedy nietrwała formacja skalna La Palmy spadnie do morza, wschodnie wybrzeże USA i południowej Europy zostanie dotknięte 100-metrowym tsunami.

Pomimo tych wszystkich gróźb i gróźb odwetowych, nie powinniśmy zapominać, że pokój na świecie jest o wiele bardziej prawdopodobny niż wojna światowa.

Narody świata w zdecydowanej większości odrzucają próbę syjonistów i ich kolegów w Iranie aby wywołać III wojnę światową.

Amerykańscy wojskowi i europejscy sojusznicy odrzucają wezwania do wojny przeciwko Iranowi. Chińczycy i Rosjanie mówią także irańskim zwolennikom twardej linii, że nie wezmą udziału w trzeciej wojnie światowej.

Irański rząd przeprowadził rozmowy pokojowe z Arabią Saudyjską i Stanami Zjednoczonymi.

Dlatego też prezydent Iranu Hasan Rouhani niedawno odwiedził Japonię. Po ataku na Soleimaniego kraje Zatoki Perskiej, w tym Arabia Saudyjska, zażądały pokoju.

https://www.bloomberg.com/amp/news/articles/2020-01-05/saudi-deputy-defenseminister-to-visit-washington-london-paper

Oczywiście istnieje jeszcze więcej prowokacji ze strony syjonistów gdy ich szatański projekt rozpada się wokół nich.

Ale stracili zdolność do oszukiwania i manipulowania siłami światowymi aby wciągnąć je w wojnę światową.

Oznacza to, że zagrożeniem dla syjonistów jest: Pokój na ziemi, życzliwość dla ludzi.

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Źródło:https://benjaminfulford.net/2020/01/06/desperate-zionist-move-to-start-wwiii-backfires-drastically/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=11570

Wypowiedz się