Cztery listy Roberta Steele do Prezydenta USA Donalda Trumpa: jak zapobiec wojnie, uratować USA i własne życie.

Publikujemy bardzo ważne 4 listy Roberta Davida Steele do Prezydenta USA Donalda Trumpa wystosowane w ciągu zaledwie kilku ostatnich gorących dni po zabójstwie wybitnego irańskiego generała Qassema Soleimaniego i szefa Kata’ib Hezbollah Abu Mehdi Muhandis.

Autor tych listów jest wybitnym amerykańskim znawcą zagadnień politycznych, zarówno globalnych jak i wewnątrz krajowych oraz ukrytych działań różnych wywiadów, co poświadczają zamieszczone na końcu referencje. Publikujemy te cztery listy ( bez pierwszego) w kolejności od najstarszych do ostatniego, z dnia wczorajszego, które charakteryzują syntetycznie dynamicznie zmieniającą się sytuację w ciągu kilku dni.

Redakcja KIP

2020/01/04 by Editor przez Redaktora

I. Robert Steele: Korespondencja w Białym Domu na temat zatrzymania III wojny światowej

Peace Intelligence Inteligencja Pokoju

 CZUWA WRAŻLIWA WOJNA ZAPOBIEGAWCZA

 Pan Prezydent,

 Zostałeś sklongowany przez West Point Class 1986 i syjonistów.  Twoi teściowie nie pomogli wcale.  Oto jedno z moich najważniejszych źródeł Pentagonu, które powiedział mi wczoraj:

– – – ( utajnione)—–

Soleimani przebywał w Bagdadzie, aby upewnić się, że szyici Arabowie demonstrujący przed ambasadą nie noszą broni ani nie szkodzą Amerykanom. W Iranie ponad połowa ludności cieszy się, że go nie ma, ale obawia się, że wojna z nami jest nieunikniona i zniszczy Iran.

– – –  ( utajnione)—–

 Straciłem wszelki szacunek dla uczciwości rządu USA po włączeniu Dicka Cheneya z 11 września, a następnie najechałem Irak i Afganistan na podstawie 935 kłamstw udokumentowanych w książce pod tym tytułem.  Zostałeś okłamany.

 Dobra wiadomość jest taka, że ​​wciąż można to naprawić. Polecam następujące decydujące kroki w weekend:

01 Zadzwoń do Rouhani, podziel się z nim powyższym raportem Pentagonu i zapytaj, czy to prawda. Zatem zapewnij go, że zostałeś okłamany i podejmie natychmiast kroki w celu uspokojenia wód.

 02 Zadzwoń do swojego irackiego odpowiednika, podziel się z nim powyższym raportem Pentagonu i zapytaj, czy to prawda.  Zatem zapewnij go, że zostałeś okłamany i podejmie natychmiast kroki w celu uspokojenia wód.

03 Fire (wyrzuć) Mark Esper i Gina Haspel [w ten weekend].

04 Wycofaj wszystkie siły USA z Iraku, Afganistanu i Syrii.  Zabierz ich – i ich portfele oraz wszystkie prace pomocnicze – do domu.

05 Zamów natychmiastowe zaprzestanie wszystkich programów zabijania dronów i naziemnych (jesteś okłamany, 80% lub więcej celów nie jest wartych).

 06 Wyślij do kogoś zaufanego, który nie działa dla kontrolowanego przez syjonistów Departamentu Stanu, aby rozmawiał zarówno z przywódcami Iranu, jak i Iraku o odszkodowaniach za wojnę opartą na kłamstwach, w tym dzieci Falludży, i pieniądze krwi za to konkretne zabójstwo.

 Ponieważ nie wierzę w ten kanał, do wiadomości dołączam ten list do https://tinyurl.com/WWIII-NO .

 Nadal masz moje oddanie dla Ciebie.

Semper Fidelis, Semper Fidelis,
Robert David Steele Robert David Steele
https://robertdavidsteele.com https://robertdavidsteele.com

 

2020/01/04 2020/01/04

II. Meyssan: czy Donald Trump zostanie zamordowany przez amerykańskich syjonistów obwiniających Iran?  Kopia transmisji Steele do WH

Inteligencja Pokoju

 W Stanach Zjednoczonych siły przeciwne prezydentowi Trumpowi będą miały teraz możliwość zabicia go, wskazując palcem na świat szyicki.  Jeśli chodzi o Iran, chociaż nigdy nie traci okazji zabicia zdrajców za granicą, uważa, że ​​zabieranie zagranicznych przywódców przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Source Źródło

ROBERT STEELE: Traktuję to tak poważnie, że wysłałem je do Białego Domu. Poniżej znajduje się kopia mojego listu do  Białego Domu:

 ZABÓJSTWO PREZYDENTA

 SŁABY SYGNAŁ

 Pan Prezydent / SAC:

 Poniższy artykuł został właśnie opublikowany przez Ichry’ego Meyssana, francuskiego stratega i pisarza z Bliskiego Wschodu, który jest jednym z absolutnie najlepiej poinformowanych i najbardziej wnikliwych obserwatorów regionu i jego stosunków z USA.

– – – – – – – –

W Stanach Zjednoczonych siły przeciwne prezydentowi Trumpowi będą miały teraz możliwość zabicia go, wskazując palcem na świat szyicki.  Jeśli chodzi o Iran, chociaż nigdy nie traci okazji zabicia zdrajców za granicą, uważa, że ​​zabieranie zagranicznych przywódców przynosi efekt przeciwny do zamierzonego. Source Źródło

– – – – – – – –

Source is https://www.voltairenet.org/article208773.html Źródło to https://www.voltairenet.org/article208773.html

 Z pokorą i szacunkiem zalecam, aby Tajne Służby radykalnie zwiększyły wasze bezpieczeństwo, ale z ostrą świadomością, że to nie Irańczycy będą chcieli was zabić, ale raczej syjoniści i neokonserwatyści desperacko chcą was zabić  i postawić Pence. Największymi wrogami, według własnego wyboru, są ci najbliżsi.

 Wszelkie sikorki za tat w sprawie zabójstwa, jeśli nie posłuchasz mojej rady, przyjdą później.  Chińczycy i Rosjanie wzywają do cierpliwości.

 Możesz wykorzystać tę sytuację na swoją korzyść.  Twoim instynktem zawsze było wycofanie się z Iraku, Afganistanu i Syrii, jeśli przypiszesz to Esperowi i Haspelowi, a następnie zrobisz, jak sugeruję, zyskasz na wygranej.

 Modlę się o wasze zdrowie, szczęście, przetrwanie i ponowne wybranie.

Semper Fidelis, Semper Fidelis,
Robert David Steele Robert David Steele
https://robertdavidsteele.com https://robertdavidsteele.com

Opublikowano za: https://phibetaiota.net/2020/01/thierry-mayssan-will-donald-trump-be-assassinated-by-us-zionists-blaming-it-on-iran/

Wysłany dnia 2020/01/05

II. Robert Steele: Czwarty list do Białego Domu – Esper, Pompeo, Haspel – blamaż Prezydenta, po tym, jak go ustawili!

Inteligencja Pokoju

CZUWA WRAŻLIWA WOJNA PREWENCYJNA

Pan Prezydent,

Artykuł w NYT „ Gdy eskalacja napięć z Iranem, Trump wybrał najbardziej ekstremalną miarę ” ze zdaniem „Do późnego czwartku prezydent wybrał skrajną opcję. Czołowi urzędnicy Pentagonu byli oszołomieni. ”Mark Esper, Gina Haspel i Mike Pompeo próbują nałożyć na ciebie wszystko, gdy wiemy, że cały Twój zespół cię okłamał.

Syjoniści okłamali cię i sfabrykowali rzekome zagrożenie. Zarówno NSA, CIA, jak i DIA powinny i powinny to wiedzieć. Pompeo jest porywającym grubym chłopcem z głębi. Esper to pozer – klasa 1986 sprawiła, że ​​znalazł się w środowisku, w którym nikt nie ponosi odpowiedzialności za błędy. Haspel jest tylko symbolem zastępczym dla Brennana i jego mistrzów z Deep State.

Zostałeś skonfigurowany. Zostałeś okłamany. Czas posprzątać dom i uzyskać wsparcie strategiczne i wywiadowcze na poziomie A, bez kłamstw.

Gdyby Mike Flynn, Doug Macgregor, Bill Binney lub ja był z tobą w pokoju, każdy z nas powiedziałby ci, że syjoniści byli pionierami „rozmawiających kamieni”, aby wrobić Kadafiego w komunikację terrorystyczną (tak jak sfałszowaliśmy 3. armię Pattona) i NSA, który jest całkowicie penetrowany przez syjonistów, pozwala im na to.

Z szacunkiem wzywam was do wysłuchania Tuckera Carlsona, Douga Macgregora i mnie. Zaproś nas wszystkich do rozmowy. Nadal możesz to naprawić, ale musisz zwolnić Espera, Pompeo i Haspela i szybko zawrzeć kilka transakcji. Wasza społeczność wywiadowcza jest nie tylko ignorantem, jest zdradliwa. Powinni byli ci powiedzieć, że generał był oficjalnym gościem tamtejszego rządu Iraku na pogrzeb, a także powinni wiedzieć, że Najwyższy Przywódca nigdy nie pozwoli na powtórzenie przejęcia Ambasady w Teheranie. Rozproszenie tłumów było twoim głosem prawdy.

Wielu z nas chciałoby ci pomóc. Proszę przyjąć naszą ofertę.

Publikuję ten list i dodaję go do mojego głównego posta, https://tinyurl.com/WWIII-NO .

Semper Fidelis,
Robert David Steele
https://robertdavidsteele.com

Za:  https://phibetaiota.net/2020/01/robert-steele-3rd-letter-to-white-house-esper-pompeo-haspel-blame-president-in-nyt-article-he-was-set-up/

Wysłany dnia 2020/01/06

IV. Robert Steele: List piąty WH – Zawrzyj umowę, panie prezydencie!

Inteligencja Pokoju

CZUWA WRAŻLIWA WOJNA PREWENCYJNA

Pan Prezydent,

Mam nadzieję, że teraz widzisz, że otaczają cię kłamcy i zdrajcy zaangażowani w twoją porażkę. Irańczycy bawią się z tobą, między wyłożeniem 80 milionów dolarów w głowę (jesteś wart znacznie więcej) a zagrożeniem dla twoich pól golfowych – zastanawiam się nawet, czy mają twoją instrukcję reklamową Wrestlemania.

Oto umowa, jak stwierdził sekretarz generalny Hezbollah Sayed Hassan Nasrallah w dniu 5 stycznia 2020 r .:

Sprawiedliwa zemsta, uczciwa cena jego krwi jest taka, szczerze i wyraźnie: amerykańska obecność wojskowa w regionie. (Zakończenie) amerykańska obecność wojskowa w naszym regionie (to jedyna odpowiednia zemsta za śmierć Soleimani).

Dodałbym do tego natychmiastowe zwolnienie lub rezygnację Espera, Pompeo (który cię po królewsku spieprzył) i Haspela.

Esper to siusiak i pozer. Jeszcze dziś osłabił cię, opuszczając Irak. Pompeo nie zasługuje na wsparcie jako przyszły senator. Haspel jest kobietą Brennana.

Moje źródła w Rosji i Iranie mówią mi, że Iran nie będzie szukał zemsty krwi, jeśli zwolnisz co najmniej jednego członka gabinetu i opuścisz Irak, Syrię i Afganistan, co obiecałeś nam wszystkim.

Mem „Soleimani umarł, by Palestyna mogła żyć” nabiera rozpędu. Jeśli po cichu potwierdzisz Iranowi, że przywrócenie Palestyny ​​do 2022 r. jest na stole, to wszystko NIGDY.

Nie zapominam o twojej świadomości, że Obama dał 40-45 broni nuklearnej 8 królestwom sunnickim w ramach jego i Bidena i Clintonów, przyjmując łapówki w wysokości 60 miliardów dolarów. Istnieje ryzyko.

Masz ciężką pracę. Aby zdobyć matkę wszystkich osuwisk, musisz osiedlić się na Bliskim Wschodzie, przyjąć #UNRIG (reforma wyborcza, która przynosi libertarianom, niezależnym i #Walkaways) i stworzyć agencję Open Source, która da ci studio Trump, kanał prawdy, wielką strategię grupa doradcza i nie tylko.

Semper Fidelis,
Robert David Steele
https://robertdavidsteele.com

KOPIUJ DO: https://tinyurl.com/WWIII-NO

OPUBLIKOWANO ZA: https://phibetaiota.net/2020/01/robert-steele-5th-wh-letter-make-the-deal-mr-president/

Wszystkie artykuły ze strony: https://phibetaiota.net/

Tłumacz automatyczny: https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=en&u=https://phibetaiota.net/2020/01/robert-steele-world-war-iii-has-president-donald-trump-lost-his-mind-may-god-give-us-a-moment-to-reflect-for-peace/&prev=search

Referencje dla Roberta Davida Steele:

„Steele? Wicked smart. Kulki tytanowe. ”

Anonymus

Zalecany jako kandydat do Pokojowej Nagrody Nobla.

… Naszym zdaniem jako redaktorzy, jest on wykwalifikowany zarówno do pomocy w zapobieganiu III wojnie światowej w ubiegłym roku, publicznie konfrontując się z kłamstwami opowiadanymi przez jego własną narodową społeczność wywiadowczą w odniesieniu do Rosjan hakujących wybory w USA [5], a także za jego zakres prac w poprzednim roku i na przestrzeni czasu, jak podsumowano tutaj:

O przywództwo w przekierowywaniu jednostek wywiadowczych (wspomaganie decyzji) z dala od szpiegów i tajemnic umożliwiających wojnę i marnotrawstwo, w kierunku otwartych źródeł i metod sprzyjających pokojowi i dobrobytowi.

Inteligencja i Pokojowa Nagroda Nobla
Jan Helge Kalvik Obrona i wywiad Norwegii

Niewielu tak głęboko lub wyobraźni zastanawiało się nad takimi pytaniami, jak super-inteligentny… były oficer piechoty morskiej i wywiadu Robert D. Steele…

Alvin i Heidi Toffler,
War & Anti-War: Survival at the Dawn of 21st Century

Robert jest głównym wykładnikiem i promotorem informacji o otwartym kodzie źródłowym i inteligencji open source (wspomaganie decyzji). Ma długoterminową wizję o natychmiastowym znaczeniu, a jego analiza obecnych wyzwań i przyszłych szans była szczególnie wpływowa w społecznościach wywiadowczych Ameryki Łacińskiej. Daje dobry przykład.

Andrea Lodiero Encina, Asignatura de Intelegenia en ANAPE (Chile)

Kilkakrotnie miałem okazję współpracować z Robertem i bardzo doceniam jego zintegrowaną wizję „Otwórz wszystko”, a zwłaszcza jej związek z funkcją wywiadu. Robert jest liderem w tej dziedzinie od ponad 20 lat i wciąż szukamy jego wskazówek.

Michel Bauwens, założyciel Fundacji Peer to Peer (P2P)

Robert Steele jest pionierem amerykańskiej inteligencji Open Source (OSINT). Osobiście uważam, że nie byłoby większego wysiłku OSINT w USA ani na arenie międzynarodowej, gdyby nie inicjatywa, energia i wizja Roberta Steele’a. Walczył z przeważającymi szansami, by pod koniec lat 90-tych zmusić Amerykanów do podjęcia wysiłku OSINT. Genialny umysł poparty potężną wolą i niezrównaną etyką pracy.

Carl Schuster, profesor wizytujący na Hawaii Pacific University

Robert pracuje 20 kroków przed wszystkimi innymi. Porusza się z prędkością światła, a jeśli potrafisz dotrzymać mu kroku lub spowolnić go wystarczająco, by wyjaśnić, jego inteligencja i informacje są nieocenione. Perspektywa Roberta na świecie zapewnia jego klientom i przyjaciołom spostrzeżenia i opcje umożliwiające poruszanie się w najtrudniejszych sytuacjach. Robert jest zarówno zachwycający, jak i trudny w pracy.

Debilyn Molineaux,
Partner zarządzający, rozmowy w salonie

Robert Steele jest około 100 razy mądrzejszy i 10 000 razy groźniejszy od najlepszych hakerów, ponieważ skutecznie hakuje najbardziej wymagające biurokracje… z właściwych powodów.

Bruce Sterling
Hacker Crackdown: Law and Order on the Electronic Frontier

Ciągle przywiązany do prawdy i uczciwości [jego dzieło] pokazuje, że potrafi zrozumieć rzeczywiste problemy oraz uwzględnić poglądy i troski ludzi dobrej woli ze wszystkich narodów i kultur.

Admirał Pierre Lacoste, francuska marynarka wojenna (Ret),
Były dyrektor wywiadu zagranicznego (DSGE)

Robert jest niestrudzonym orędownikiem informacji o otwartym kodzie źródłowym, społeczności szarej literatury i dzielenia się zasobami na całym świecie. Zrozumienie, że zarówno informacje, jak i dezinformacja są dostępne publicznie, tylko poprzez otwarcie tych okien WSZYSTKIM społecznościom można zweryfikować zasoby i poznać prawdę. Fale, które wywołał, są ogromne, efekt jego wysiłków wciąż się rozprzestrzenia, a ja wierzę, otwierając nowe źródła, a także nowe możliwości znalezienia tych informacji, obejmujących inne technologie niż historycznie wykorzystywane przez całe korzyści społeczności.

Marjorie MK Hlava, prezes Access Access Innovations

Robert Steele wykracza daleko poza oryginalne wizje najlepszych dyrektorów wywiadu centralnego i stworzył błyskotliwą, rozsądną i honorową przyszłość dla zawodu wywiadu.

Generał dywizji Oleg Kalugin, KGB (Ret),
były wybrany deputowany do rosyjskiego parlamentu

Robert David Steele Vivas jest pionierem w dziedzinie Open Source Intelligence od co najmniej 20 lat i współpracowaliśmy przez kilkanaście z nich. Napisał kilka znaczących książek na ten temat i był twardym reformatorem miłości agencji wywiadowczych, zwłaszcza amerykańskich. Zrobił również tak samo, jak każdy inny, aby promować międzynarodowe uznanie głębokich zmian zachodzących zarówno w zagrożeniach na naszej ziemi, jak i potrzebę otwartej, uczciwej wymiany informacji, aby skutecznie sobie z nimi poradzić.

Michael Andregg, profesor Uniwersytetu St. Thomas
i adiunkt na University of Minnesota

Na szerokim płótnie odzwierciedlającym zmieniający się charakter informacji i technologii informatycznych Robert Steele kładzie podwaliny pod przyszłość e-inteligencji.

Commodore Patrick Tyrrell, OBE, Royal Navy, Wielka Brytania

Steele konsekwentnie wyprzedzał konkurencję, doceniając wszystko – od badań typu open source po implikacje technologii… jego praca zachwyca spostrzeżeniami i pomysłami.

Ralph Peters,
Walka o przyszłość: czy Ameryka zatriumfuje?

Wizja Roberta Steele’a dotycząca przyszłości inteligencji ma wyraźnie „internacjonalistyczny” charakter. Koncentruje się na partnerstwach regionalnych… i wartości gromadzenia danych wywiadowczych typu open source.

Kontradmirał dr Sigurd Hess, DE N (Ret),
Były szef sztabu, podejście alianckie dowództwa bałtyckiego

Koncepcja Steele jest prosta: upoważnić obywateli i sektor prywatny do gromadzenia i analizowania danych wywiadowczych, abyśmy mogli podejmować świadome decyzje [przy użyciu] gromadzenia danych wywiadowczych Open Source [to] jest szybsze, inteligentniejsze, tańsze…

Robert Young Pelton, autor,
Najbardziej niebezpieczne miejsca na świecie , producent, Come Back Alive

Robert Steele zasługuje na nasz podziw i naszą skoncentrowaną uwagę na wysunięciu idei informacji o otwartym kodzie źródłowym na pierwszy plan. Jego pasja służenia narodowi poprzez rozwijanie tego nowego podejścia… jest wzorowa.

Generał porucznik Patrick Hughes, US Army (w stanie spoczynku)
Były dyrektor Agencji Wywiadu Obronnego

Robert Steele bez strachu wpada w sedno problemów wywiadowczych. Zakres jego pracy jest imponujący i bez względu na to, czy się z nim zgadzasz, czy nie, nie możesz zignorować tego, co mówi.

Szanowny Richard Kerr
Były zastępca dyrektora wywiadu centralnego

Wypowiedz się