Zmiana bieguna vs zespół Hoaxa Grety

Wydaje się, że obserwujemy, że zwiększamy pulę o 30 mil rocznie.
To nie jest takie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że MIC z HAARP i CERN w połączeniu z Chemtrails celowo wpływają na pogodę, aby przeforsować polityczne kłamstwo zmian klimatu, nasze prawo do istnienia i ich zamierzone wywłaszczenie.
 

Ponieważ jądro Ziemi obraca się szybciej (około 70,4 razy) niż skorupa ziemska, mamy pole magnetyczne, które wraz z jonosferą chroni nas przed szkodliwym promieniowaniem. 

Rdzeń Ziemi znajduje się w centrum naszej Ziemi i obraca się z prędkością 20 minut i 27 sekund i ma szacunkową średnicę 1200 km. Podobnie jak biegun magnetyczny na północy (który jest wejściem wektora magnetycznego, czyli Magnetycznego Bieguna Południowego) również przesuwa Biegun Magnetyczny na Antarktydzie z tą prędkością rocznie (moc wektora magnetycznego). 
 
Podobnie jak osady rzymskie znajdują się pod lodem w Alpach, tak też geograficzny biegun południowy (który okazuje się magnetycznym biegunem północnym). Ale nie dajcie się zwieść koncepcjom biegunów geograficznych i magnetycznych.
 

Zdjęcie pokazuje również ruch obrotowy pola magnetycznego, nie byłoby tego,a wektor nie byłby możliwy. Więc nie ma punktu zerowego, jeśli wektor nie chciałby się obracać, gdzie większość sił na zewnątrz wektora wydaje się być pod względem pola magnetycznego. Fakt, że mamy zmienne wahania klimatu, jest po prostu normalny w historii Ziemi, gdzie osobiście uważam, że będziemy mieć kolejną małą epokę lodowcową zamiast rozgrzewki, szczególnie gdy HERP i CERN nie będą już używane. Przez CERN uzyskuje się ugięcie naturalnego pola magnetycznego Ziemi, ponieważ CERN ma około 46 stopni względem wektora Ziemi i wytwarza 96 razy silniejsze pole magnetyczne niż pole magnetyczne Ziemi. 

 Naukowcy, którzy pracują z HAARP i w CERN, wiedzą o tym i popełniają Ekobójstwo, celowo obciążając naszą przyrodę i celowo niszcząc całe życie na Ziemi, aby dać faszystowskiemu NWO licencję, abyśmy myśleli, że jesteśmy problemem, który pozwala im obciążyć nas dźgnięciem w plecy za wydziwianie. 

Więc nie jestem pod wrażeniem zaprogramowanych bzdur Grety, za które zapłacili naziści i globaliści Sorosa, czy też Greta byłaby ofiarą szkód spowodowanych szczepieniami Cabal? Czas, aby Greta wróciła do szkoły i zdobyła wiedzę, aby uznać ją za wykorzystywaną wobec niej. Jej rodzice powinni zostać wydaleni z kontroli rodzicielskiej za ich korupcję i lewicowe chore światopoglądy w celu narzucenia NWO lewicowej faszystowskiej dyktatury światowej.

 Cała Agenda Klimatyczna została wymuszona na rządach przez bezmyślnych i bezdusznych głupich polityków i skorumpowanych bankierów za pośrednictwem CIA za pośrednictwem ich propagandy MSM False Media. Trzeba winić cię za to, że żyjesz, podczas gdy celowo migranci muszą nas zastąpić pod fałszywymi pozorami starzejącej się populacji. 

Jakby muzułmański Afrykanin przyszedł do pracy, nie mówiąc już o świadczeniu usług obecnej populacji europejskiej, ich średnie IQ jest na to zdecydowanie za niskie, a ich moralny Kompas zupełnie nie nadaje się do funkcjonowania tutaj w społeczeństwie. 

Teraz nie możemy nikogo potępić, ponieważ ma niskie IQ lub dlatego, że urodził się na ziemi w kulturze islamu, gdzie od dzieciństwa silnie indoktrynuje się, aby uznać barbarzyńskie zachowanie za normalne.
 
Agenda 21 wraz z Planem Kalergi, za które Merkel i Juncker otrzymali nagrodę w Aachen w Niemczech, za popełnienie ludobójstwa na własnej populacji poprzez import niskich IQ i nasłanie normalnych barbarzyńców kultury świadomości, by podkopać cywilizację Zachodu.
Wygląda na to, że doświadczymy przesunięcia kosmosu, które ujawni wiele o naszej przeszłości. Jak obserwacja niebieskiej planety z Australii.
 

Czy proroctwo Hopi się spełni, Niebieska Gwiazda Kachina? 
 
 
Czy byłaby to 12. planeta, o której pisał Zecharia Sitchin i ponad 60 innych badaczy, badając gliniane tablice. 
To wydarzenie powiedziałoby nam, że czasy końcowe są bardzo bliskie. Wtedy Niebieska Gwiazda Kachina pojawiłaby się fizycznie na naszym niebie, co oznaczałoby, że jesteśmy w czasach ostatecznych. 
Przez czas końcowy rozumiemy cykl, w którym następuje zmiana w naszej świadomości, doświadczamy wzrostu do wyższego wymiaru w naszej świadomości, który radykalnie zmieni naszą przyszłość pozytywnie.
Każdy, kto uważa, że ​​to przypadek, że dzieje się tak wraz z implozją obecnego systemu Fiat Money System, powinien dokładnie przemyśleć, dlaczego nasze liczne techniki i możliwy kontakt z życiem pozaziemskim za pośrednictwem amerykańskiego programu kosmicznego teraz wszystko wyda początek 2020 r.
 
Kiedy słyszymy, że sojusz wraz z patriotami rozbija Cabal, i słyszymy, że tajny program kosmiczny, w którym zniknęło wiele bilionów pieniędzy podatników z powodu nadużycia władzy przez Deep State Cabal, nie jest zaskakujące, że możemy teraz obserwować walkę o życie  Cabal. 
Nie chodzi o to, że NWO w Deep State ma bardzo inteligentnych satanistów, ale bardzo skorumpowanych polityków i bankierów, którzy mają teraz do czynienia z ich rolą niszczenia i uciskania ludzkości jako niewolników.
       

Świat zachodni został zinfiltrowany przez satanistycznych globalistów, którzy nie unikają ludobójstwa i podpaliliby świat, aby wywołać jak najwięcej chaosu. 
Dzięki celowej implozji gospodarki i importowi wielu barbarzyńców o niskim IQ, mają nadzieję rozpocząć wojnę domową w krajach zachodnich. 
 
To wyjaśnia również, dlaczego niewybrani faszyści UE chcą szybko armii europejskiej, aby rozwiązać problem, który stworzyli, dzięki czemu ludobójstwo jest możliwe na ich zbuntowanej ludności. Od 1 stycznia 2020 r. prawodawstwo UE byłoby przyćmione przez ustawodawstwo powiązanych krajów UE. 
 
Konstytucja, którą odrzuciliśmy we Francji, Holandii i Irlandii, jest jak traktat lizboński, który został nam narzucony, ale nie jesteśmy w stanie go powstrzymać w sposób demokratyczny.
Mamy nadzieję, że globalny reset walut zniszczy euro i przywróci suwerenność obywatelom krajów członkowskich dzięki nowemu systemowi pieniężnemu pokrytemu złotem. Oczywiste jest, że w prawdziwym klimacie politycznym stoimy w obliczu zmiany w sugerowaniu Mocy Cabal poprzez wyzwolenie ludzkości za pomocą nowego, sprawiedliwego systemu związanego z ludźmi. 
 
Ujawnienie w przyszłości ukrytych patentów na darmową energię i antygrawitację da nam impuls do kształtowania nowej przyszłości. 
Wszyscy żyjemy na tej planecie, więc naszym moralnym obowiązkiem jest pomaganie sobie nawzajem w przejściu, w którym mamy szansę kontynuować razem w pokojowy sposób, bez tłumienia kultury przez kulturę o niskim ilorazie inteligencji. Czy jako ludzkość będziemy na nowo odkrywać i stosować nasze prawdziwe moce?
W każdym razie mamy nowy początek z uczciwymi szansami dla całej ludzkości, jeśli możliwa jest tolerancja między różnymi narodami.
 
 Niech masowe aresztowania satanistycznych pedofilów globalistów szybko zaczną uwalniać ludzkość od ich korupcji i ludobójstwa. 
 
Drodzy ludzie, mam nadzieję, że dzięki temu wyjaśnieniu udało mi się naszkicować obraz obecnej rzeczywistości w zrozumiałym wyjaśnieniu faktów o stanie i czasie, w którym się znajdujemy.
Tłumaczenie automatyczne

Wypowiedz się