Antarktyka jest zamknieta, gdy rozpoczyna się ujawnianie tajnego programu kosmicznego

Niezwykła fala wydarzeń i doniesień prasowych wyraźnie pokazuje, że rząd USA ujawnia swój tajny program kosmiczny, zgadzają się liczne źródła. Słyszymy również o chińskim tajnym programie kosmicznym, nazistowskim tajnym programie kosmicznym i rosyjskim tajnym programie kosmicznym. Wszystkim tym objawieniom towarzyszą niezwykłe ruchy złota i inne anomalie finansowe. Ostatnia umowa handlowa między USA i Chinami jest również powiązana z tajnymi programami kosmicznymi, zgadzają się źródła chińskie i Pentagon. Wszystko wskazuje na to, że może nadchodzić jakieś niesamowite planetarne wydarzenie.

Ogólnie rzecz biorąc ten pisarz nie wchodzi łatwo w świat UFO i uważa, że niezwykłe twierdzenia wymagają niezwykłych dowodów. Jednak takie dowody są teraz niezaprzeczalne.

Największym dowodem jest seria publicznych oświadczeń kilku urzędników państwowych, w tym prezydenta USA Donalda Trumpa. Oficjalne uruchomienie amerykańskich sił kosmicznych przez Trumpa, to dopiero początek stopniowego procesu ujawniania informacji, twierdzą urzędnicy Pentagonu.
https://www.defensenews.com/congress/2019/12/10/defense-policy-deal-creates-space-force-sidesteps-border-wall-controversy/

Media są teraz wypełniane opowieściami o UFO i tajnej amerykańskiej technologii wojskowej w ramach tego procesu. Jak już wcześniej informowaliśmy, marynarka wojenna USA opublikowała patenty na latające spodki antygrawitacyjne i kompaktową syntezę jądrową.

Teraz mamy niedawno emerytowanego generała lotnictwa mówiącego o już istniejącej technologii, która może zabrać nas „z jednej części planety do dowolnej innej w ciągu godziny”.
Https://www.thedrive.com/the-war-zone/ 31445 / niedawno-emerytowany-usaf-generalny-robi-podnoszenie brwi-twierdzi-o-zaawansowanej technologii kosmicznej

https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/navy-covered-up-new-technology-21066844

Republikanin z Alabamy Mike Rogers i Sekretarz Sił Powietrznych Barbara Barrett publicznie wezwali w tym miesiącu do odtajnienia “dużej ilości informacji o amerykańskich programach kosmicznych.”

https://www.defensenews.com/smr/reagan-defense-forum/2019/12/ 08 / Barrett-Rogers-Plan-Declassify-Black-Space-Programs /

21 bilionów dolarów, które zniknęły z budżetu państwa USA od 1998 r., jak udokumentowała Katherine Austin Fitts i inni, zostały wydane na tajny program kosmiczny, potwierdzają urzędnicy Pentagonu. Większość tej technologii jest obecnie udostępniana dla ogółu społeczeństwa, mówią oni.

https://missingmoney.solari.com/dod-and-hud-missing-money-supporting-documentation/

Otrzymujemy również znacznie więcej obserwacji UFO na całym świecie, które są nagrywane w wysokiej jakości wideo. Jeśli nabierzesz nawyku patrzenia na niebo tak jak ja, nie potrwa długo, zanim zobaczysz na własne oczy .
https://nypost.com/2019/12/14/2019-was-banner-year-for-credible-ufo-sightings/

https://sputniknews.com/science/201912141077575518-nasa-astronaut-shockingly-hints-at-aliens-in-tweet-about-life-forms/

Teraz, gdy rozpoczęło się lato na Antarktydzie, ponownie otrzymujemy wiele doniesień o dziwnych wydarzeniach. 10 grudnia w drodze na Antarktydę zaginął chilijski samolot wojskowy przewożący 38 osób przy dobrej pogodzie.
https://www.bbc.com/news/world-latin-america-50723907?fbclid=IwAR2LrWVvPxHJ-P0B5_6RjNeb8tFXixUnYi9xdTegoWs1liAaDLrw1fu8Lh0

Starszy oficer CIA i krewny admirała Richarda Byrda ze sławy eksploracji Antarktyki powiedział nam:

” Chilijskie wojsko otrzymało rozkaz od swoich kontrolerów by nie zbliżali się do Antarktydy. Uważali się za mądrzejszych i wiedzieli więcej niż ich przełożeni. C-130 został zdjęty. Nie chodziło o to kto był w samolocie ale o to co transportowali, co doprowadziło do zniknięcia. Na tym etapie na Antarktydzie nie ma wejść i wyjść. Najbardziej wysunięty na południe kontynent jest zamknięty do odwołania (nie z powodu tego incydentu).”

Członek „Ruchu Oporu Cobry”, który niedawno wrócił z Antarktydy, przedstawił nam poniższe zdjęcie. ……

Członek “Ruchu Oporu Cobry“, który niedawno powrócił z Antarktydy, przekazał nam zdjęcie poniżej.

 Cloud Ship – Antarktyda

Tajny program kosmiczny i Antarktyda

Twierdzą, że jest to zdjęcie statku obłoku lub dużego statku kosmicznego, który używa chmury jako kamuflażu. Ale to co nas interesuje, to słaby obraz dużych budynków na dalekim wybrzeżu.

Cokolwiek się tam dzieje, jest wyraźnie więcej niż tylko kilku naukowców badających pingwiny.

„Wielu rosyjskich i amerykańskich naukowców zostało zabitych na Antarktydzie” – źródło Freemasons P2 cytuje rosyjskie raporty FSB i CIA. „Wiem z całą pewnością, że istnieją starożytne bazy obcych ” – dodaje. Właśnie dlatego Antarktyda jest zamknięta, mówi.

Jest to osoba, która wcześniej poinformowała nas, że P2 zwolni papieża Benedykta XVI.

Został on również znaleziony kiedyś przez CIA obok BIS z pistoletem i skomplikowanym urządzeniem do łamania zamków.

Źródło to mówi również, że trzęsienie ziemi, które nawiedziło Mindanao na Filipinach w zeszłym tygodniu, zostało spowodowane atakiem na wrogą podziemną bazę wojskową.

Przyjrzyjmy się teraz geopolityce, na której ten biuletyn zwykle się koncentruje, i zobaczmy, jak Tajny program kosmiczny jest powiązany z niedawną częściową umową handlową USA-Chiny.

Przywódcy azjatyckiego tajnego stowarzyszenia od dawna mówią nam, że chcą, aby Stany Zjednoczone ujawniły im swój tajny program kosmiczny.

Zostało to uzgodnione w ostatnich rozmowach handlowych między Stanami Zjednoczonymi a Chinami. W związku z tym szczegóły umowy nie zostały jeszcze opublikowane.

To, co zostało opublikowane, pokazuje, że Chiny zaoferowały zakup innych aktywów o wartości 200 miliardów dolarów rocznie ze Stanów Zjednoczonych.

Ekonomiści podrapali się po głowach, ponieważ oficjalna amerykańska gospodarka nie ma możliwości tak dużego eksportu.

Według źródeł CIA Stany Zjednoczone zakończą teraz wojnę mikrobiologiczna przeciwko chińskiemu rolnictwu w ramach umowy.

Poniższa historia, że próby oskarżenia chińskich gangsterów o drony, które wywołują gorączkę świń na farmach trzody chlewnej, są prawie na pewno próbą CIA aby zrzucić winę za te ataki.

Inną rzeczą, która wydarzyła się w tym tygodniu, są dziwne ruchy na rynkach finansowych.

Według źródła CIA w Azji Południowo-Wschodniej Indonezja nagle ogłosiła projekt infrastrukturalny o wartości 40 miliardów dolarów, który uważa się za płatność dla rządu za umożliwienie  Rotszyldom dostępu do części ich złota.

Goldman Sachs częściowo to potwierdza, informując, że niedawno odkryto 1200 ton lub 57 miliardów dolarów „niewyjaśnionych przepływów złota”.

Według Zero Hedge, ekonomistka Fed Ruth Judson napisała w 2017 r., że do końca 2016 r. około 60% wszystkich walut amerykańskich i około 75% banknotów o wartości 100 miliardów USD opuściło kraj – w sumie około 900 miliardów dolarów przechowywana jest za granicą. „Liczba ta wynosi obecnie ponad 1 bilion dolarów” – mówią źródła CIA.

Wszystko to jest związane z rosnącym konsensusem rynkowym, co do niemożności dłuższego utrzymania obecnej bańki giełdowej na amerykańskim rynku akcji.

Kiedy główne publikacje takie jak The Wall Street Journal, mówią, że firmy fałszują swoje księgi, aby zyski wydawały się większe niż są, koniec jest bliski.

Oświadczenie Zarządu Rezerwy Federalnej, że w najbliższych dniach wpompuje 500 mld USD na rynki finansowe, jest kolejnym sygnałem, że nie jest to zwykła działalność rynków finansowych.

Według źródeł P2 Masoneri pieniądze są wpompowywane na rynek repo w odpowiedzi na wojnę zastępczą, która stawia Niemcom JP Morgan i Deutsche Bank przeciwko Rothschildowi Goldmanowi Sachsowi i Trumpowi.

Kiedy mówimy o Zarządzie Rezerwy Federalnej, przykro nam widzieć śmierć byłego szefa Fed Paula Volckera.

Spotkałem się z nim kilka razy i przekonał mnie, że centralni bankierzy są oskarżani tylko o to, że próbują utrzymać pieniądze w zgodzie z realną gospodarką, nad którą górował.

Volcker nie powiedział mi, że jego szefowie Rockefellerowie potajemnie decydowali o sposobie dystrybucji środków utworzonych przez bankierów centralnych.

Odkrywamy również, że temat jubileuszu, czyli redukcji długu dla przeciętnego Joe, jest teraz powtarzającą się częścią dyskusji.

Jest to kolejna oznaka pewnego rodzaju wydarzenia finansowego, które może być związane z rozpowszechnianiem programów kosmicznych.

 

Ben Fulford

Tajny program kosmiczny i Antarktyda

Po tym, jak brytyjski premier Boris Johnson otrzymał przytłaczający mandat do opuszczenia niemieckiej UE, nadszedł czas na nowe porozumienie dla Europy, mówią P2 Masonerii i brytyjskiego wywiadu.

Osiągnięto zasadnicze porozumienie, że Europę poprowadzi triumwirat Niemiec, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Brytyjskie Służby Specjalne stwierdzają również, że ciągły impeachment i rosyjska interwencja przeciwko Trumpowi zostały przeprowadzone przez określoną frakcję brytyjską.”

Ta kampania teraz się kończy, mówią oni. Oznacza to, że ataki na Rosję i Trumpa zostaną zatrzymane.

Nasze źródło Pentagonu w pobliżu Trumpa poinformowało w tym tygodniu: „ Być może Trump będzie musiał zaatakować Meksyk, nie tylko w celu walki z kartelami narkotykowymi CIA, ale także w celu powstrzymania litu i innych zasobów przed chińskimi rękami ” ,

Ostry sprzeciw przeciwko Boeingowi trwa nadal podczas gdy Chiny w końcu kwestionują bezpieczeństwo 737 MAX i torują drogę globalnemu zakazowi latania trumnami podczas gdy Departament Obrony zniechęca Boeinga od kontraktu na zastąpienie ICBM o wartości 85 miliardów dolarów.

Źródło zauważyło również: 90% chrześcijańskiej większości demonstruje swoje konserwatywne mięśnie przeciwko przeklętemu J, podczas gdy sieć telewizyjna Hallmark Channel zakazuje reklamowania lesbijek i oburzenia Brazylii nad portretem Netflixa geja Jezusa w pierwszym kuszeniu Chrystusa.

Wreszcie możemy potwierdzić, że spotkanie między Brytyjską Wspólnotą Narodów, masonami P2, Pentagonem i azjatyckimi tajnymi stowarzyszeniami może być zaplanowane na połowę stycznia w celu omówienia utworzenia światowej agencji planowania z rocznym budżetem w wysokości 1 bln USD dolarów.

Ustanowienie tej agencji, jubileusz, ujawnienie tajnego programu kosmicznego i restart finansowy zostaną omówione na tym spotkaniu, na co zgadzają się źródła P2, Wielkiej Brytanii i Azji.

16 grudnia 2019.

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

BenjaminFulford.net

https://benjaminfulford.net/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=11393

Wypowiedz się