Międzynarodowe stosunki gospodarcze

Bankierzy za kratki w Islandii

Przypominamy unikalne audycje na temat „Międzynarodowych stosunków gospodarczych”, które odbyły się w dniu 19 grudnia 2016 r.: cześć I w  Telewizji Trwam o godzinie 18.15 i cześć II W Rozmowach Niedokończonych Radia Maryja o godz 21.30.

Prezentowana w obu audycjach problematyka gospodarcza, w tym finansowa, w skali globalnej jak i krajowej, nie straciły na aktualności mimo upływu blisko 3 lat.

Prelegentami byli: dr Krzysztof Lachowski Wiceprezes Stowarzyszenia Klub Inteligencji Polskiej i prof. Paweł Soroka z Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej, Koordynator Lobby Przemysłowego im. E. Kwiatkowskiego.

Prelegenci przedstawiają w przystępny sposób, zachodzące w świecie procesy finansowe, gospodarcze, własnościowe oraz odnoszą się do kwestii krajowych m.in. jak w sposób prosty, bez przepłacania, dokonać repolonizacji banków.

Międzynarodowe stosunki gospodarcze, cześć I w Telewizji Trwam

Międzynarodowe stosunki gospodarcze, cześć II w Radiu Maryja

 

Comments

  1. khumieja says:

    Nie wyemitowano w formie fonicznej na stronie internetowej ciekawych informacji należy traktować jako zamilczenie. A zamilczenie to jedna z najbardziej wyrafinowanych form kłamstwa. Aż się nie chce wierzyć, że coś takiego może mieć miejsce w mediach o. Rydzyka.

  2. sekun says:

    Słuchałam audycji osobiście. Brakowało mi więcej szczegółów w odpowiedzi Krzysztofa Lachowskiego na zadane pytanie x.Rydzyka.

Wypowiedz się