Zmiany historyczne dzieją się na całym świecie w miarę upadku projektu syjonistycznego

Naprawdę historyczne wydarzenia rozwijają się na całym świecie, w miarę jak wielowiekowy projekt syjonistyczny się rozpada. Wskazuje na to między innymi brak pieniędzy ONZ, masowa inwazja Turcji na Syrię i eskalacja wojny domowej w Stanach Zjednoczonych. Ponadto wiele wskazuje na to, że Rosja, Chiny i USA osiągnęły porozumienie na wysokim szczeblu w sprawie nowego systemu globalnego zarządzania.

Zacznijmy od sytuacji w USA. Tutaj, pod przewodnictwem prezydenta Donalda Trumpa, rząd wojskowy zabezpieczył fundusze z Chin, aby uniknąć bankructwa, podają źródła w Pentagonie. W rzeczywistości Chiny będą płacić gotówką, aby kupić mnóstwo żywności w Stanach Zjednoczonych, dopóki nie nastąpi reset globalnej waluty.

Wojsko USA przesłało nam to zdjęcie z podpisem: „Aby przywitać nowy rok podatkowy, Trump wezwał wojsko na spotkanie i kolację w Białym Domu w dniu 7 października wraz z [Top General Mark] Milley i innymi generałami armii. Nosili mundury z II wojny światowej i wypowiedzieli wojnę syjonistom i głębokiemu państwu ”.

Ponadto źródła Pentagonu mówią: „Polowanie na Czerwony Październik trwa, gdy Łowca (Biden i inni zdrajcy) jest ścigany, a generał Joseph Dunford nadzoruje sądy wojskowe”.

Rosyjskie źródła podają, że były prezydent Barack Hussein Obama został już stracony przez pluton egzekucyjny. Źródła Pentagonu nie potwierdziły tego, ale powiedziały: „Wojna domowa szaleje z powodu egzekucji w Gitmo [Zatoka Guantanamo], odtajnienia, mobilizacji wojsk i władz oraz możliwego przejęcia Kalifornii”.

Oczywiście syjoniści nie znikają cicho w nocy. Wysoko postawione źródło MI6 mówi z bardzo wiarygodnego źródła” „dziwne stwierdzenie o „ chwalebnej rewolucji ”„ Fallen Angels (Satanic Bloodlines)” między 21 a 24 grudnia do pełnej wojny termojądrowej doprowadzić do zniszczenia ogromnej większości życia na tej planecie ”.

Jest to oczywiście powtórzenie izraelskiej „opcji Samsona” polegającej na zniszczeniu świata, gdy zagrożone jest jego istnienie. Izrael zdecydowanie stoi w obliczu kryzysu egzystencjalnego z ogromną armią turecką. Chrześcijańscy syjoniści i syjonistyczne media mają problemy z opuszczeniem Kurdów przez USA, podczas gdy Turcja przenosi się do Syrii. Chociaż media korporacyjne określają to jako ograniczoną interwencję w celu zabezpieczenia granicy, Turcy twierdzą inaczej. „Nie możemy się doczekać. Turcja nigdy nie zatrzyma tej walki, bez względu na to, co ktoś powie” powiedział w piątek prezydent Recip Erdoğan.

https://www.rt.com/news/470734-erdogan-continue-operation-syria-kurds/

„Turcja zainicjowała największą interwencję geopolityczną w swojej historii politycznej poprzez operację „Wiosny Pokoju ”. … Cały korytarz obejmujący granicę Iranu i Morze Śródziemne został oczyszczony. Tam zostanie zbudowany obszar turecki, strefa pokoju”, mówi turecki publicysta Ibrahim Karagül.

https://1.bp.blogspot.com/-2y57uDFbPi8/XaRu4KuUIUI/AAAAAAAATK8/oyrU9qb3gBE14msyPaAj6NEF2xC_VD_fgCLcBGAsYHQ/s1600/Schermata%2B2019-10-14%2Balle%2B14.49.11.pnghttps://www.yenisafak.com/en/columns/ibrahimkaragul/operation-peace-spring-turkish-political-historys-most-crucial-geopolitical-intervention-those-asking-what-will-us-europe-say- są wykończone-the-wewnętrznego Invader-Front-ma-zawalił-desperacja-zagranicą-solidarności wewnątrz-may-god-grant-Erdogan wytrzymałości-nasz-army-wygrana-2047197

Jeśli spojrzysz na mapę Bliskiego Wschodu, „korytarz”, który zamierzają „oczyścić”, obejmuje Syrię, Irak, Kuwejt, Liban, Jordanię i Izrael.

Wygląda również na to, że Turcy milczące poparcie  rosyjskie i amerykańskie dla tego posunięcia. W czwartek USA i Rosja zawetowały rezolucję UE wzywającą Turcję do „zakończenia jednostronnej akcji wojskowej”.

Po raz pierwszy od pierwszego spotkania ONZ w 1946 r. USA i Rosja odrzuciły tę samą rezolucję Rady Bezpieczeństwa.

https://www.blacklistednews.com/article/75046/us-and-russia-fail-to-condemn-turkish-aggression-in-syria-moscow-and-washington-exercise-their-unsc.html

Europejczycy mogli zrobić tylko załamać ręce. „Operacja turecka w północno-wschodniej Syrii może otworzyć nowy dramatyczny rozdział w i tak już bardzo mrocznej historii wojny syryjskiej. Możliwe konsekwencje takiej operacji wojskowej są jasne dla wszystkich – przynajmniej dla nas. Wpływ może być bardzo poważny pod względem humanitarnym, wojskowym, politycznym i strategicznym ”, powiedziała wysoka przedstawiciel / wiceprzewodnicząca Federica Mogherini do Parlamentu Europejskiego.

https://1.bp.blogspot.com/-yHDAcKpw-QY/XaRw4xhyO3I/AAAAAAAATLM/Bc36wVplZY8Ed0GkO16ywjH4AOrD_5owQCLcBGAsYHQ/s1600/Schermata%2B2019-10-14%2Balle%2B14.57.45.pnghttps://eeas.europa.eu/headquarters/headquarters-homepage/68651/speech-high-representativevice-president-federica-mogherini-european-parliament-plenary_en

Tłumaczenie: Wyniki pierwszej wojny światowej są anulowane ze szkodą dla Francji i Wielkiej Brytanii.

„Kurdowie i Turcja walczą od wielu lat. Turcja uważa PKK za najgorszego terrorystę w historii. Inni mogą chcieć wejść i walczyć po jednej lub drugiej stronie. Pozwól jej! Uważnie obserwujemy sytuację. Niekończące się wojny! Bardzo sprytny, wyjątkowo nie biorący udziału w intensywnych walkach na granicy z Turcją ”, napisał na Twitterze Trump.

Turcja ma 1,09 miliona czynnych żołnierzy i rezerw, przeciwko 150 000 żołnierzy syryjskich i 30 000 sił kurdyjskich. Przynajmniej wygląda na to, że Turcy przejmą Syrię.

Oczywiście najważniejsze pytanie dotyczy tego, co dzieje się z byłym tureckim terytorium Arabii Saudyjskiej, sercem systemu petrodollar. „Arabia Saudyjska skręca na wschód”, powiedział prezydent Rosji Władimir Putin, „a może nawet skierować pociski S400 do obrony przed Izraelem”.

Saudyjska gospodarka także wplątuje się, a jej firma naftowa Aramco ma poważne kłopoty. „Fitch obniżył rating inwestycyjny Aramco  z A+ do A i może ulec dalszemu obniżeniu do poziomu BB lub niższego, ponieważ państwowe fundusze majątkowe, przedsiębiorstwa państwowe, fundusze emerytalne i miliarderzy nie chcą być podstawą debiutu ich oferty publicznej” – podają źródła Pentagonu.

W tych okolicznościach kraj, który jest prywatną własnością satanistycznej rodziny Saudów, może znów znaleźć się pod kontrolą Turcji.

Wydaje się, że w Izraelu szczury opuszczają statek syjonistyczny, zaczynając od premiera Benjamina Netanjahu. Źródła Mossadu mówią nam: „Bibi nie został jeszcze zaproszony do żadnej koalicji. Trzyma się z dala od radaru i przygotowuje strategię wyjścia. Wie, że jego czas się skończył. Spróbuje zniknąć. Ma kilka alternatyw. Jego ruchy są ściśle monitorowane. „

Netanjahu próbuje teraz wynegocjować umowę, w której zeznawałby o rzeczach takich jak Fukushima i jego syjonistyczni szefowie, w zamian za ochronę amerykańskiego wojska, podały źródła w Pentagonie.

W międzyczasie syjoniści nie tylko stworzyli puste zagrożenia nuklearne (ponieważ ich opcja Samsona została zneutralizowana), ale także prowadzili wojnę pogodową z Japonią i Stanami Zjednoczonymi.

Japonia została uderzona 12 października reklamowanym tajfunem kategorii 5 w  japońskiej kampanii na rzecz zwalczania terroryzmu. Jeśli spojrzysz na zrzut ekranu japońskiego satelity pogodowego, zobaczysz nienaturalny wzór siatki po lewej stronie tajfunu, co wyraźnie wskazuje na wojnę pogodową.

W końcu jednak „tajfun” okazał się niczym więcej, niż ciężką burzą. Większość szkód powodziowych zgłoszonych w prasie, wydaje się być spowodowana umyślnym sabotażem, ponieważ kilka tam otworzyło śluzy. (Stuxnet?) Były też doniesienia medialne o trzęsieniu ziemi o sile 5,7 w Tokio, ale ani ja, ani nikt inny, kogo znam w Tokio, nie wyczuł tego. „Japonia nie powinna ulegać głębokiemu stanowi, ale stać po właściwej stronie historii”, mówią źródła z Pentagonu. Mogą pomóc, wysyłając żandarmerię wojskową w celu aresztowania zdrajcy powiązanego z przestępczością zorganizowana – Shinzo Abe.

W USA pas kukurydzy na Środkowym Zachodzie został uderzony przez „niespotykane” zamiecie. Chociaż zwykle zebrano już 75% zbiorów, „bezprecedensowa” wiosenna powódź opóźniła sadzenie, co oznacza, że ​​tylko 22% zbiorów zostało zebranych przed opadami śniegu.

Tymczasem Kalifornia jest nękana podpaleniami, celowymi odcięciami zasilania i innym chaosem. Dlatego amerykańskie wojsko planuje tymczasowo przejąć kontrolę nad tym nieuczciwym państwem. Inwazja w Kalifornii pozwoliłaby im również na znacjonalizowanie wywrotowych firm technologii kabałowej, takich jak Google, PayPal i Facebook.

Oczywiście prywatna Rada Rezerw Federalnych jest największą Cabal Kahuną, którą należy znacjonalizować. Wydaje się, że tak się dzieje, na razie nawet holenderski bank centralny mówi: „Jeśli system się załamie, złoto może służyć jako podstawa do jego odbudowy. Złoto wzmacnia zaufanie do stabilności bilansu banku centralnego i stwarza poczucie bezpieczeństwa ”.

https://1.bp.blogspot.com/-T4Uks3f0ptA/XaR3Xwcmm_I/AAAAAAAATLU/-B0RaSVOQ-IQ-g4zAGWe0lKAVJ2Vh18WACLcBGAsYHQ/s1600/Schermata%2B2019-10-14%2Balle%2B15.25.02.png

https://www.dnb.nl/en/payments/goud/index.jsp

Oto co źródło CIA poinformowało o zresetowaniu systemu finansowego, kiedy ten raport został opublikowany:

„Jesteśmy teraz w finale. Powiedziano mi ktoś na szczycie piramidy, który wie, że globalny reset banku jest za kilka tygodni, a nie miesięcy. Jest to najprawdopodobniej związane z Brexitem i kryzysem w Hongkongu. Jeśli jest to poprawne, tego samego dnia odbędzie się WIELKIE wydarzenie w Hongkongu. Pamiętaj, że 1 listopada to piątek. To idealny czas na zamknięcie systemu bankowości internetowej w weekend (jak zawsze w przypadku wcześniej zaplanowanych wydarzeń rządowych). Znamy możliwy wynik. Kiedy bankomaty są tymczasowo „offline” z powodu awarii systemu, jak to zwykle wskazuje na ekranie bankomatu, gdy wyłącznik jest wyłączony, wśród mas panika. ”

Jak w przypadku każdej prognozy na przyszłość, możemy tylko poczekać, aby zobaczyć, czy to prawda. Ponieważ USA są najbardziej zadłużonym narodem świata, nacjonalizacja FED i zresetowanie systemu wymagałyby porozumienia z wierzycielami, zwłaszcza Chinami.

Na tym froncie Trump zwiększył presję na Chiny, wyrzucając je z portu w Long Beach powołując się na taryfy celne, cła i wielu innych zagrożeń. W tym kontekście można założyć, że pomór świń i robaki niszczące chińską produkcję żywności, nie są zjawiskami naturalnymi.

Najwyraźniej USA oferują również marchewki. W szczególności wojsko amerykańskie zaczęło udostępniać publicznie dotychczas ukryte zaawansowane technologicznie produkty. Na przykład, wydało „technologię podobną do UFO”, która całkowicie zrewolucjonizowałaby podróże w kosmos. Publikuje także patenty na kompaktowe reaktory termojądrowe, które całkowicie zmieniłyby światową gospodarkę. Jeśli ta technologia syntezy jądrowej zadziała, dosłownie pozwoliłaby każdemu na Ziemi żyć jak milioner.


https://www.thedrive.com/the-war-zone/30256/scientist-behind-the-navys-ufo-patents-has-now-filed-one-for-a-compact-fusion-reactor

Istnieją również oznaki, że ONZ może w końcu porzucić  Nowy Jork. Sekretarz generalny António Guterres powiedział w poniedziałek (7 października), że do końca października może mu zabraknąć pieniędzy. Dzieje się tak głównie dlatego, że USA i 64 inne kraje nie płacą już składek ONZ. Oznacza to, że Chiny mogą chcieć przeprowadzić ONZ do Laosu lub gdzie indziej w Azji, jeśli będą gotowe zapłacić rachunki za utrzymanie.

https://www.channelnewsasia.com/news/world/united-nations-may-run-out-of-money-by-end-of-the-month-guterres-11980058

Rozpoczyna się nowa era.

Benjamin Fulford raport z dnia 14 października 2019

Za: http://liebe-das-ganze.blogspot.com/2019/10/benjamin-fulford-historische.html

https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=de&u=http://liebe-das-ganze.blogspot.com/2019/10/benjamin-fulford-historische.html&prev=search

Comments

 1. krnabrny1 says:

  A Pan Benjamin ciągle snuje swoją historię, i dobrze, ale trochę rozsądku wleję w te wypowiedzi.

  Pan Benjamin Fulford wciąż jest przekonany o tym, że Ameryka się odrodzi, już po usunięciu „kabały”, uważa że dzięki temu ten kraj odzyska swoją świetność i będzie potęgą. Liczy że „białe kapelusze” oczyszczą kraj. Niestety tak się nie stanie.

  Pan Benjamin sam często pisze o U.S.A. jako KORPORACJI. Wiem że ma on doświadczenie w tych sprawach i doskonale zdaje sobie sprawę z tego co się dzieje kiedy upada wielka korporacja. A dzieje się to, że jest krojona na części i sprzedawana po kawałku aby uzyskać jak najwyższy zysk. Trochę jak z umierającym ciałem człowieka, „temu sprzedam nerkę za tyle, a tutaj mamy chętnych na serce więc zrobimy licytację”.

  Wspominałem w ostatnim poście przy innym temacie że U.S.A. to KOPIA Imperium Rzymskiego, nadal stoję na tym stanowisku i twierdzę, że tak właśnie się to zakończy, żeby jednak nie być gołosłownym dosłownie kilka faktów.

  Wiecie zapewne że Cesarstwo biło swoje własne srebrne monety, ale czy wiecie że te z czasów świetności miały w sobie 100% srebra, a te z czasów upadku maksymalnie 2%?
  Nie kojarzy Wam się to z dewaluacją dolara, derywatami giełdowymi i zniesieniem „parytetu złota”?

  Wiecie że miasto Rzym nigdy nie miało murów obronnych? Istniały jedynie stare wewnętrzne mury, ale miasto już dawno rozrosło się poza nie. To dziwne że takie miasto nie miało murów w tych czasach, ale wiecie kiedy zaczęto myśleć o murach? Kiedy utrzymanie porządku dzięki armii nie przynosiło już skutku, ale wówczas było już za późno.
  Nie kojarzy Wam się to z „murem Trumpa”?

  Inny fakt. Czy wiecie że w pewnym momencie władzę w Rzymie przejęło wojsko, a tron cesarski był WYSTAWIANY NA AUKCJĘ!? Kto miał chęć i odpowiednią ilość pieniądza mógł być POTUS….oczywiście tylko jako marionetka, wojsko nadal rządziło.
  Nie widzicie analogii z obecną sytuacją U.S. Army?

  Kiedy było już naprawdę źle Cesarstwo zostało podzielone na dwie części na skutek WOJNY DOMOWEJ. To w zasadzie zakończyło tą historię, później te dwa twory trwały jeszcze jakiś czas nim zostały wchłonięte przez lokalne plemiona i powrócono do z grubsza obecnych granic.

  Dlatego właśnie twierdzę, że Pan Fulford się myli, nie wiem tylko czy świadomie, czyżby nie znał historii?????

  Wobec powyższego przewiduje teraz taki scenariusz że U.S.A. zostaną podzielone. Prawdopodobnie podług zadłużenia i opłacalności. Tradycyjnie u nich to na US Północ i US Południe. Te dwa twory przetrwają jeszcze trochę, a pózniej jednych pochłoną Meksykanie, a drugich Kanadyjczycy.

  WINNYCH NIE ZNAJDZIECIE. Winni właśnie teraz opuszczają tonący okręt. Jak Pan Epstein. Tyle było gadania, facet „odfrunął” i….NIE MA SPRAWY!! Nikt już nie mówi o tysiącach wykorzystywanych dzieci, o setkach współpracowników. Nie słychać ani słowa o procesach, odszkodowaniach. Tak to właśnie się dzieje na naszych oczach.

  Wydaje się że Pan Benjamin robi za kogoś kto ma w sposób łagodny przedstawić to opinii publicznej tak aby sprawy nie wyrwały się spod kontroli. Doprowadza nas powoli do tej kwestii sądując czy opinia już jest gotowa na takie „NEWSY”.

  Te wszystkie gadki o aktach oskarżenia to ściema, podobnie jak te opowieści o umowie między Rosją, Chinami i U.S.A. na sprzedaż plonów. Pomijając to że Pan Benjamin sam już się zaplątał bo trochę wcześniej wspomina o tegorocznym kryzysie w uprawach w U.S.A. co samo w sobie wyklucza ich eksport, można jednak przypuszczać że jakaś umowa faktycznie została podpisana.

  Ale na pewno nie jest to umowa dotycząca wymiany handlowej, jest to umowa dotycząca długów i ich ugodowego rozdysponowania. Śmiem przypuszczać że w tej umowie została „sprzedana” Kalifornia wraz z jej sektorem IT, który jest najbardziej zyskowny. Stąd właśnie te dziwne powołania rezerwistów.

  Jedyne czego nie wiem tutaj to kwestia ludzi. Amerykanów jest obecnie ponad 460 milionów, na dodatek bardzo ululanych patryjotyczną bajką wuja SAMA. Oni nie będą zadowoleni. Gdybym to ja siedział przed szachownicą tego świata pewnie zastanawiał bym się trochę jak Król Anglii zwany Długonogim, który powiedział „Wiecie jaki jest największy problem ze Szkocją? …taki że mnóstwo tam Szkotów!”

  Nie chcę być złą nowiną, ale generalnie wszystko ku temu zmierza, jak pomyślę sobie że tam jest gotujący się Yellowstone…to wolę nie myśleć co ktoś może sobie nie tylko pomyśleć ale i zrealizować!

 2. krnabrny1 says:

  Do REDAKCJI KIP.
  Swoją drogą mogli byście to wkleić jako artykuł, myślę że to ważne, skończyć z bajkami o USA w naszym kraju. Tytuł można by dać JAK UMIERAJĄ KORPORACJE.
  🙂

  • pinky says:

   Panie Krnąbrny brawo, też myślę, że ów Fulford ma częste odjazdy od rzeczywistości albo bardzo skomplikowany stosunek do prawdy. Nie ma się co dziwić, pisze co mu każą i za co mu płacą, ludzie łykają te relacje jak pelikany z nadzieją, że to prawda, mało kto się nad tymi słowami głębiej zastanawia a już naprawdę mało kto zna historię . Ludzie nie lubią historii od najmłodszych lat jakoś zawsze się składa, że jest taka męcząca, te daty, nazwiska, rewolucje, wojny i inne pierdoły których już nie ma ponieważ minęły a to co nie jest nie pisze się w rejestr itp. A moim zdaniem historia powinna być królową wszelkich nauk tak samo jak matma. W szkole nas historii nie uczą, w szkole kłamią jak z nut, chociażby pierwszy z brzegu starożytny Egipt, gdzie dzieci w dalszym ciągu uczy się jakoby ludzie budowali piramidy ciągnąc na górę wielotonowe kloce za pomocą konopnych lin czy coś w tym rodzaju aby zbudować Cheopsowi grobowiec. Cała historia w podręcznikach jest jednym wielkim blefem od starożytności do czasów nowożytnych. Dzieje się dlatego, ponieważ jakby uczyli prawdy, nie mógł by istnieć ówczesny system, ponieważ istnieje on i bazuje tylko na kłamstwie i wyzysku, zresztą tak jak kiedyś. Pojedynczy ludzie którym historia poruszyła jakieś struny , przeczytawszy jakąś fajnie napisaną książkę lub obejrzawszy film który zainspirował ich do dalszego poszukiwania JAK TO BYŁO NAPRAWĘ to wyjątki, reszty to męczy. I dlatego system ma mandat do istnienia ,ponieważ nie znamy historii, popełniamy te same błędy co nasi antenaci , dajemy sobie wszystko wmówić, kto inny nam interpretuje wydarzenia i uznajemy je jako fakty. Szkoda wielka szkoda, ale tak się dzieje, ludzie o niczym nie mają pojęcia, nie poszukują odpowiedzi na najbardziej podstawowe pytania, a w dobie netu i pełnych księgarń nie trudno znaleźć fascynujący artykuł lub książkę aby uzupełnić wiedzę o świecie. Moja przygoda z historią zaczęła się w wieku jakoś tak trzynastu lat gdy wygrałam na kolonii książkę Maurice Druona III tom Królów Przeklętych i poszło jak z górki, po wielu wielu latach podróży przez historię zaprowadziła mnie ona przed „oblicze bogów” tych dzięki którym jesteśmy jako i oni i to co się tutaj na planecie dzieje z ich inspiracji i woli. Osiągnęłam przez to spokój i rezerwę do wszystkich wydarzeń na świecie obserwując jak spełniają się powoli ponadczasowe i zawsze obowiązujące prawa naturalne. Szkoda tylko, że żyjemy tak krótko.

Wypowiedz się