Próba zamachu stanu przeciwko Donaldowi Trumpowi kończy się niepowodzeniem, rewolucja październikowa trwa

Próba zamachu stanu przeciwko prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi nie powiodła się, a kilku wyższych rangą polityków amerykańskich, w tym marszałek Izby Reprezentantów Nancy Pelosi i szef wywiadu Izby Adam Schiff, prawdopodobnie zostaną aresztowani lub straceni w wyniku tego, jak podają źródła MI6 i Pentagon.

Właśnie dlatego też źródła podają, że Pelosi, Schiff, a także przewodniczący spraw zagranicznych Eliot Engel, przewodniczący Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego Bennie Thompson i Rep. Mac Thornberry, członek wysokiego szczebla Komisji Służb Zbrojnych Domu, i inni, udali się nagle do Jordanii, a następnie do Afganistanu, źródła mówią.                                   

Biała magia

Politycy szukali ochrony w Jordanii, ponieważ Antoinette Gardiner, matka obecnego króla Jordanii, pochodzi z satanistycznej linii krwi, która „nawróciła się” na islam i zmieniła nazwisko na Muna, według Pentagonu i innych źródeł.
https://www.veteranstoday.com/2019/10/20/henry-makow-satanic-black-magic-rules-the-world/

Jednak rząd Jordanii nie chciał lub nie był w stanie zapewnić ochrony, więc polecieli do Afganistanu, w nieudanej próbie zdobycia tam wsparcia amerykańskich wojsk dla ich zamachu stanu.

Warto zauważyć, że w ubiegłym tygodniu były sekretarz obrony James Mathis i były admirał sił specjalnych USA William McRaven publicznie skrytykowali Trumpa i byli szeroko cytowani przez korporacyjne media propagandowe.

Mathis, po skrytykowaniu Trumpa, ostrzegł, że „hyper-partisanship” doprowadzi albo do „anarchii”, albo do „powstania ambitnego przywódcy, nieskrępowanego sumieniem, lub precedensu czy przyzwoitości, który uczyni siebie najwyższym”.
Https: // www .cbsnews.com / news / jim-mattis-slams-donald-trump-during-speech-al-smith-dinner-10.10.2019 /

Cytowany był McRaven, który poprowadził fałszywy nalot na Bin Ladena w 2011 roku: „Gdy stałem na polu parad w Fort Bragg, jeden emerytowany czterogwiazdkowy generał chwycił mnie za rękę, uścisnął i krzyknął: nie lubię Demokratów, ale Trump niszczy Republikę! Te słowa odbijały się echem przez cały tydzień. ”

Próba zamachu stanu została wywołana przez „egzekucję potężnego kongresmena przeciwko Trumpowi Elijahowi Cummingsowi”, który został „uznany za winnego umożliwienia handlu dziećmi w celach seksualnych”, mówią źródła Pentagonu. Jak podają źródła, Pelosi została również zachęcona do ucieczki z kraju przez śmierć jej brata, byłego burmistrza Baltimore Thomasa D’Alesandro III.

Ścieżka intrygi implikuje teraz papieża Franciszka, podają źródła MI6. „Ochroniarz papieża, watykański szef policji Domenico Giani, po prostu zrezygnował z powodu skandalu związanego z korupcją finansową i związanych z nią wycieków i stratami” – mówią. „Naprawdę papież powinien po prostu odejść. W końcu odnajdziemy…

„ Rzeczywiście papież powinien po prostu odejść. W końcu znajdziemy ślad kryminalistyczny, który prowadzi do niego, w związku z próbami morderstwa przeciwko ludziom zaangażowanym w tworzenie nowego systemu finansowego ”– dodali.

Podkreślają także rolę papieża w „ brudnej wojnie ” Argentyny, w której ponad 20 000 ludzi było torturowanych i mordowanych.

Papież i masoni P2, którzy doprowadzili go do władzy, są odpowiedzialni za tę brudną wojnę, a także za wydarzenia z 11 września, Fukushimę i wiele innych masowych morderstw.

Chwalą się także, że Barack Obama, teraz stracony, był ich człowiekiem.

Francesco odwiedzi Japonię (kraj, w którym tylko 0,5% populacji jest katolikiem) w dniach 23–26 listopada, aby spróbować wesprzeć reżim niewolników premiera Shinzo Abe.

Tymczasem Francis będzie próbował ukryć fakt, że jego poprzednik, przywódca jezuitów Peter-Hanz Kolvenbach, w rozmowie zarejestrowanej przez NSA, twierdził, że jest szatanem i umysłem Fukushimy.

Franciszek został ostrzeżony, że będzie ostatnim papieżem, który opowie o tych i innych potwornych zbrodniach przeciwko ludzkości popełnionych przez Watykan.

                          Francis

Inną rzeczą, którą zrobi Franciszek, jest przygotowanie się do ogłoszenia fałszywego Mesjasza kultywowanego przez masonów P2.

To osoba ze stygmatami, która jest wyszkolona do tej roli, mówią źródła masońskie P2.

Jak podają źródła, Watykan wysyła także swojego najlepszego zabójcę do Azji Wschodniej, aby ukryć swoją działalność przestępczą w regionie.

W tym kontekście warto zauważyć, że w ubiegłym tygodniu najwyższy przywódca Korei Północnej Kim Jong Un jeździł na białym koniu na świętej górze Paektu.

Centralna agencja informacyjna w Korei Północnej przewiduje: „ Będzie wielka operacja, aby ponownie uderzyć świat z zachwytem i zrobić krok naprzód w rewolucji koreańskiej ”.

Nagły ruch (za zgodą armii amerykańskiej) w celu zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego może być dokładnie tym, co planuje Kim.

Warto również zauważyć, że cesarz Hirohito był zawsze przedstawiany jako potomek Boga Słońca, kiedy jeździł na białym koniu podczas II wojny światowej, więc ten wizerunek Kim wydaje się wskazywać, że stoi on jako prawdziwy cesarz.

Oczywiście japoński cesarz Naruhito, który 22 października przyjmuje setki międzynarodowych osobistości za wstąpienie na tron, nie zgadza się z tym.

W każdym razie, oprócz azjatyckich intryg, dragnet* zbliża się do satanistów z całego świata, podczas gdy „ grupa zadaniowa Navy Seals and Marines Pentagon uwolniła tysiące dzieci z podziemnych baz Kalifornii, aby wyeliminować adrenochrom do Deep State Mówi Pentagon.

                   Hiroito

Według różnych informatorów dzieci są torturowane i zabijane za krew i nadnercza, które są usuwane w celu wydobycia stymulującego adrenochromu.

Również w zeszłym tygodniu Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych „aresztował 337 osób w 38 krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Francji, Włoszech, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i Brazylii po zamknięciu ciemnej strony internetowej z 250 000 filmów z pornografią dziecięcą z bitcoinami ”, mówią źródła Pentagonu.

Oczywiście to tylko kwestia czasu, zanim aresztowani pedofile uderzą w swoich satanistycznych przywódców.

Sieć zamyka się także wokół Cabal po aresztowaniu w Indiach założyciela firmy farmaceutycznej Ranbaxy, Malvindera i Shivindera Singha, i zaczęli „ szpiegować Fundację Clintona ”, dodają źródła.

Trwające negocjacje izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu w sprawie zeznania przeciwko jego satanistycznym przywódcom w zamian za ułaskawienie są kolejnym ciągłym zagrożeniem dla Cabal.

Wycofanie się USA z Syrii zmusiło izraelskich polityków, takich jak on, do uświadomienia sobie, że muszą zawrzeć układ, ponieważ Izrael nie ma już do dyspozycji wojska USA.

Rzeczywistość w terenie jest taka, że ​​izraelski projekt mesjanistyczny dobiega końca.

Wojna perska (irańska), arabska i turecka lub intensywne negocjacje określą teraz los Bliskiego Wschodu.

Izraelczycy muszą zgodzić się z jedną z tych frakcji, aby zapewnić przetrwanie swojego kraju.

Najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są ich semiccy koledzy – Arabowie.

Rzeczywiście Egipt działał w imieniu Arabów przeciwko Turcji, co oznacza, że ​​jest to najlepsza nadzieja Izraela.

W każdym razie rosyjska dyplomacja, wspierana przez milczący sojusz wojskowy między Stanami Zjednoczonymi a Rosją, prawdopodobnie podejmie intensywne negocjacje, jest to najbardziej prawdopodobny wynik w regionie.

Istnieje również wiele intryg w innych częściach świata.

Jednak, jak informowaliśmy gdzie indziej, zauważymy tylko, że we Francji, Anglii, Hiszpanii, Ekwadorze, Peru, Chile, Libanie, Hongkongu i innych krajach dochodzi do zamieszek i niepokojów społecznych.

Ostatnim tłem wszystkich tych zgiełków jest niepewność na najwyższych poziomach; to znaczy na szczycie systemu finansowego.

European Royal mówi, że ten wywiad  Bloomberga z prezydentem Banku Rezerw Federalnych w St. Louis, Jamesem Bullardem, w sprawie zmiany reżimu w Fed ” jest w rzeczywistości znakiem, że kontrola decyzji w sprawie stóp procentowych przeszła ręczne dostosowanie stawek „komitetu” reagującego na gospodarkę światową na teorię złożoności rekurencyjnej z wykorzystaniem AI ”.

Innymi słowy, AI rozpoznaje powtarzające się wzorce podejmowania decyzji, co jest zasadniczo tym, co robią współczesne prognozy pogody, kiedy robią rzeczy, gdy przewidują huragany.

Jednak globalne resetowanie waluty w celu ustabilizowania całego systemu musi poczekać na dalszą destabilizację starego systemu, podało źródło. Przewiduje się, że przywrócenie nastąpi w 2020 r.

Dołącz do nas 30 października o 20:30, aby zobaczyć coś na niebie nad Akademią, której nigdy wcześniej nie widziałeś. 👽 pic.twitter.com/1Vrn0bnewW– US Air Force Academy (@AF_Academy) 18 października 2019 r

Tymczasem niepewności mierzone częstotliwością słów kluczowych w mediach są większe niż kiedykolwiek, przekraczając 11 września, szok Lehmana, upadek Związku Radzieckiego itp.

Innymi słowy, wydaje się, że stary system musi się zawalić, zanim nowy będzie mógł zostać ogłoszony.

Nie oznacza to jednak, że wszystkie wiadomości są uszkodzone. Na przykład istnieją obecnie niepodważalne sygnały, że wojsko USA rozpoczęło proces ujawniania informacji.

Wydali patenty na technologie takie jak bezpłatna energia, które zrewolucjonizują nasze życie.

Według tweetu z amerykańskich sił powietrznych demonstracja tej technologii science fiction odbędzie się 30 października.

Słyszeliśmy również, że ceny diamentów spadają globalnie, ponieważ niedługo zostanie uruchomiona dotychczas ukrywana technologia węglowa.                             

Pamiętaj, że diamenty są wykonane z węgla, jednego z najtańszych i najbogatszych dostępnych materiałów.

Naukowcy zajmujący się węglem twierdzą, że wkrótce zostaną upublicznione szklanki diamentowe, zastawa stołowa itp.

Jeszcze bardziej ekscytująca jest technologia medyczna, która uczyniłaby nas nieśmiertelnymi. Na przykład ogłoszono połączenie trzech leków, które mogą wydłużyć żywotność o 50%.

Chociaż artykuł stwierdza, że ​​działa to na muszki owocowe, wpływa na podstawowy mechanizm w naszym ciele, który jest identyczny z mechanizmem muszek owocowych.

Niech się załamie  – technologia, darmowa energia, przestrzeń i nieśmiertelność zostaną upublicznione.

Są to bardzo realne oznaki rozpoczęcia nowej ery.

Autor: Benjamin Fulford raport cotygodniowy z dnia 21.10.2019 r

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/10/benjamin-fulford-full-raport-tygodniowy.html

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tutaj nie będę się zbytnio rozpisywał. Powiem tak, Pan Fulford ma już ponad 60 lat z tego co wiem. Wygląda jakby cierpiał na demencję ponieważ CO ROKU PISZE TO SAMO O TEJ SAMEJ PORZE! W zeszłym roku nawiązywał do filmu „Polowanie na Czerwony Październik” pisząc poza tym kropka w kropkę to samo.

  Jak przeczytacie jego tekst to stwierdzicie że NIC NIE WIECIE.

  Będę tutaj podtrzymywał nadal swoją tezę. Te wszystkie |egzekucje” opisywane przez Pana Fluforda to po prostu planowana EWAKUACJA osób które już na nic się nie przydadzą a mają na tyle dużo pieniędzy że stać ich na zmianę tożsamości.

  Nam sprzedawana jest bajeczka że nie żyją podług zasady MARTY CZŁOWIEK to WOLNY CZŁOWIEK.

  Ja przypomnę jedynie że nawet w stanie wojny są sądy polowe a egzekucje wykonywane są przy świadkach tak aby nie było wątpliwości że człowiek faktycznie nie żyje.

  PO CO ONI TAK TO ZAŁATWIAJĄ.?

  Są dwa powody. Pierwszy już opisałem.
  Drugi to taki że Ci co zostaną ZROBIĄ WSZYSTKO….. aby nie rozpoczął się ani jeden proces sądowy! (oprócz tych planowanych:-))

 2. marcin says:

  //Chwalą się także, że Barack Obama, teraz stracony, był ich człowiekiem.//

  Wygląda na to że Fulford to kłamca.

  Obama w Chicago parę tygodni temu:
  https://www.youtube.com/watch?v=np_cOvf5XNY
  https://www.nbcnews.com/politics/2020-election/looking-obama-s-hidden-hand-candidate-coalescing-around-biden-n1147471

Wypowiedz się