Chazarska mafia wykonuje ostateczny nacisk na fałszywy Armagedon z “irańskim atakiem” na Arabię Saudyjską

Chazarska mafia w obliczu nieuchronnego bankructwa swojej waszyngtońskiej korporacji DC, zaaranżowała “atak” na wydobycie ropy naftowej w Arabii Saudyjskiej, w desperackiej próbie rozpoczęcia swojej dawno zaplanowanej III wojny światowej, zgadza się wiele źródeł.

Atak ma dwojaki cel:
 1. Zapobiec upadłości USA poprzez zwiększenie cen ropy i zmuszenia takich krajów jak Chiny do kupowania amerykańskiej ropy; i
  2. Przekonanie irańskich i amerykańskich wojskowych do rozpoczęcia III wojny światowej, wywołując “Armagedon” i torując drogę do tego aby Jared Kouchner stał się “Mesjaszem“.”
Pierwszą rzeczą, którą musicie zrozumieć jest to, że “Najwyższy Przywódca” Iranu Ali Chamenei i prezydent USA Donald Trump są pracownikami rodziny Rothschildów (satanistycznej Czerwonej Tarczy).

Ci z was, którzy nadal piją wodę sodową korporacyjnych mediów, proszę przeprowadźcie niezależną weryfikację faktów. Wielu z was wie, że jest to kwestia publicznych zapisów, że za każdym razem kiedy Donald Trump bankrutował jako biznesmen, był wyciągany z kłopotów przez Rotschildów. Jednak czy wiecie, że Ajatollah Chomeini, przywódca irańskiej rewolucji, w rzeczywistości był brytyjsko-indyjskim spadkobiercą i synem pracownika British Petroleum? Należące do Rotschildów BP było wtedy znane jako Anglo-Irańska Ropa.

https://www.scribd.com/document/74036516/Khomeini-and-his-French-Connection

Oto, co mówi irański dysydent o następcy Chomeiniego: Wszyscy Irańczycy wiedzą i nienawidzą Ali Rothschilda (Chamenei).”

https://iransnews.wordpress.com/2016/07/11/cult-or-mafia-ayatollah-rockefeller-or-rothschild/

Więc teraz mamy niewolnika Rothschildów prezydenta Trumpa tweetującego, Saudyjskie dostawy ropy naftowej zostały zaatakowane. Istnieją podstawy by sądzić, że znamy sprawcę; jesteśmy gotowi do strzału w zależności od potwierdzenia.”

Następnie mamy niewolnika Rothschildów irańskiego przywódcę Chamenei rozkazującego swojemu Dowódcy Gwardii Republikańskiej Ali Hajizadehowi aby powiedział, że Iran jest gotowy na wojnę totalną” i grozi, że “amerykańskie bazy wojskowe i samoloty, które są umieszczone w odległości do 1243 mil wokół Iranu, są w zasięgu irańskich rakiet.

https://news.sky.com/story/iran-says-its-ready-for-war-with-us-after-saudi-oil-attack-accusations-11810252

Ponadto, wygląda na to, że irańscy i amerykańscy czołowi liderzy prowadzą kampanię o reelekcję 17 września masowego mordercy zbrodniarza wojennego Benjamina Netanjahu, zanim naród się obudzi i wsadzi go do więzienia, gdzie jest jego miejsce.

Wielu w amerykańskiej wojskowej/wywiadowczej społeczności wciąż trzyma się nadziei, że Trump po prostu idzie w parze z syjonistami w ramach przemyślanej sztuczki, aby usunąć ich spod kontroli USA.

Źródła w Pentagonie tym samym mówią, że Trump “nastawi Bibiego Netanjahu na porażkę z traktatem o wzajemnej obronie.“

Źródła mówią “kontrowersyjny traktat o wzajemnej obronie z Izraelem jest przeciwstawiany przez Izraelskie Siły Obrony i Departament Obrony USA i może nigdy nie być ratyfikowany przez Senat, ponieważ nawet traktat Narodów Zjednoczonych o prawie morskim nie może być ratyfikowany ponieważ do jego zablokowania wymaganych jest tylko 34 senatorów.”

Ponadto, “nawet jeśli zostanie on ratyfikowany, Izrael nie będzie w stanie zrealizować tego czeku ponieważ amerykańscy wojskowi nie będą przelewać krwi za syjonistów, gdy są oni otoczeni przez S400, podwodne bomby i zaawansowane rakiety i drony z Rosji, Iranu i Hezbollahu“, – mówią źródła.

Izraelski minister zbrodni Netanjahu odwiedził Rosję w imieniu swoich panów Rothschildów w zeszłym tygodniu w nadziei uzyskania jej wsparcia dla izraelskich ataków skierowanych przeciwko Iranowi.
Zamiast tego prezydent Rosji Władimir Putin “odczytał mu ustawę o zwalczaniu zamieszek” i zagroził zestrzelić każdy izraelski samolot, informują źródła w Pentagonie.

Zamiast tego, pisze Gordon Duff z Veterans Today (który ma rozległe kontakty z Siłami Powietrznymi USA), w rzeczywistości Izraelczycy zaatakowali Arabię Saudyjską próbując oskarżyć Iran.

Mimo to, niektóre z naszych źródeł w Pentagonie mają jeszcze nadzieję, że Trump potajemnie działa przeciwko syjonistom, nawet jeśli udaje, że dogaduje się ze wszystkimi, z którymi chcą.

Mówią, że Trump wysłał ostrzegającą groźbę Izraelowi, zwalniając Johna Boltona dzień przed 9/11 i demaskując izraelskie szpiegostwo przed Białym Domem i Kongresem.

Publiczne zaprzeczanie Trumpa izraelskiemu szpiegostwu było tylko przykrywką, mówi źródło.

W każdym razie źródła Pentagonu mówią, że zwolnienie Boltona i zwycięstwo Houthiego nad Arabią Saudyjską mogą doprowadzić do spotkania Trumpa i prezydenta Iranu Hassana Rouhani podczas Zgromadzenia Ogólnego ONZ, które odbędzie się urodzajnego 17 września.

Trump “może zostać zmuszony znieść irańskie sankcje z odciętą saudyjską ropą, aby uzyskać szczyt z Chamenei“, dodaje źródło.

Ponadto, izraelska marionetka lider “Mohammed bin Salman może zostać obalony, ponieważ Saudyjczycy ponieśli klęskę w wyniku ataku na instalacje naftowe w pobliżu Rijadu“, mówi źródło.

To “powinno wyeliminować pierwszą ofertę Aramco, podczas gdy umieszczenie rakiet obrony powietrznej Patriot zostało ujawnione jako bezużyteczne, zadając poważny cios dla Raytheon i wojskowo-przemysłowego kompleksu“, dodaje on.

W każdym razie, najwyraźniej przesadzony atak na saudyjskie instalacje naftowe daje krótkoterminowe korzyści amerykańskim Rządom Korporacyjnym.

Trump napisał na Twitterze “Zezwoliłem wydanie ropy naftowej ze strategicznych rezerw ropy jeśli jest to konieczne, w ilości, która będzie określona na tyle,  aby dobrze zaopatrywać rynki. Również poinformowałem wszystkie odpowiednie instytucje,  aby przyspieszyły proces zatwierdzania rurociągu, który obecnie jest w procesie autoryzacji w Teksasie i innych stanach.“

Na znak, że ten krok był zaplanowany z góry, źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia i CSIS informują nas, że byli premierzy Japonii Junichiro Koizumi i Yasuhiro Nakasone zostali aresztowani, jak zawiadamialiśmy się 2 września, przez agentów pracujących dla Michaela Greenberga, sługi Rothschildów.

Zostali oni zwolnieni po tym, jak obiecali walczyć z energetyką jądrową i zmusić Japonię do kupowania więcej ropy amerykańskiej Korporacji, mówią źródła.

Te wysiłki, aby uniknąć bankructwa, przychodzą, gdy Brytyjska Wspólnota Narodów, Chińczycy, Rosjanie i większość reszty świata próbują przekonać kompleks wojskowo-przemysłowy USA, aby pozwolił amerykańskiemu korporacyjnemu rządowi zbankrutować.

Amerykańska Korporacja, która zajęła miejsce Republiki Stanów Zjednoczonych Ameryki w 1871 roku, stała się katastrofą dla narodu amerykańskiego, zwłaszcza w ostatnich latach.
Prawdziwy poziom życia dla 90% Amerykanów spada od 1972 roku; w Stanach Zjednoczonych jest najwyższy poziom osadzonych w więzieniach w świecie; koszty leczenia są najwyższe na świecie, choć długość życia spada; standardy kształcenia są złe a syjonistyczni fanatycy kontrolują Kongres, którego 90% Amerykanów nie popiera.
Omawiany plan polega na wymianie Korporacji USA na demokratyczne Stany Zjednoczone Ameryki Północnej.

W tym zakresie niezwyciężone elity kanadyjskich Sił Zbrojnych dołączą do amerykańskich wojskowych.

Tymczasem Amerykanie otrzymaliby dobre zarządzanie, lepszą opiekę zdrowotną, wyższy poziom życia, niski poziom przestępczości, itp.

Plan ten nie obejmuje umieszczenia Amerykanów pod kontrolę syna Castro i prawdopodobne morderstwo jego brata Justina Trudeau, obiecują źródła MI-6.

Dla tych, którzy myślą, że Trump nadal jest ich Zbawicielem, dokładnie przemyślcie to co następuje.

Teraz jest ponad 120 000 zamkniętych aktów oskarżenia, ale Trump blokuje postawienie zarzutów; prawda o 9/11 nie została ujawniona, jak to obiecał; QAnon został zamknięty; a zięć Trumpa Jared Kouchner jest 666 5 Aleja.
Źródła w Pentagonie dodają, że Trump robi wszystko co w jego mocy aby zatrzymać wojskowe trybunały i ukryć ujawnienia Jeffreya Epsteina.

Mamy nadzieję, że Trump po prostu udaje, że zgadza się z syjonistami, jak wielu uważa, ale na razie jego działania wskazują inaczej.

Proszę wyjmij wtyczkę i uratuj Amerykę od szalonych mesjanistycznych fanatyków, którzy przejęli władzę.

W każdym razie, nawet jeśli amerykańskiemu korporacyjnemu rządowi uda się przetrwać jeszcze trochę, to matematycznie jest skazany.

Legendarny inwestor Jim Rogers, który przemawiał w Klubie Korespondentów Zagranicznych Japonii, przewiduje, że obecny system finansowy upadnie w ciągu najbliższych 2-3 lat i że Rada Rezerwy Federalnej USA zniknie.

Rogers, jak i większość doświadczonych finansistów, wie, że obecny system oparty na ujemnych stopach procentowych, służący do wstrzykiwania pieniędzy w korporacje zombie – jest skazany na zagładę.

Jak zauważa Bank of America, aktywa finansowe USA ocenia się na ponad pięć razy wyższe niż PKB.

Innymi słowy, aktywa powinny spaść w cenie o 80% aby dostosować się do realnej gospodarki. Teraz Rogers, urodzony w 1942 roku, oczekuje na “najgorszy [upadek] rynku w moim życiu.“

Jeśli kompleks wojskowo-przemysłowy USA nie będzie towarzyszyć zorganizowanej upadłości z rozdziału 11 i resetowi amerykańskiego rządu, nastąpi chaos.

Wiele rządów zawali się i zniknie – przewiduje Rogers.

Zamiast Anarchii, byłoby lepiej aby zrestartować globalny system finansowy, począwszy od jubileuszu i wielomiliardowej kampanii dla zwalczania ubóstwa i zaprzestania niszczenia środowiska naturalnego.
Chińczycy, Brytyjska Wspólnota Narodów, Rosjanie, Watykan i wielu innych wspiera ten plan.
Są tylko mesjanistyczni i szaleni syjonistyczni fanatycy, którzy robią wszystko aby temu zapobiec.
Oni wciąż chcą zabić 90% ludności świata i zniewolić pozostałych.

Amerykańscy wojskowi powinni aresztować Jareda Kushnera i umieścić go pod obserwacją.

Gwarantuję, że nie minie wiele czasu zanim on przejawi oznaki satanistycznej obsesji.

Powinni oni również przeczytać ustawę o walce z zamieszkami Trumpa.

Na koniec, nasze rosyjskie źródła mówią, że sprawdzają oni powód, dla którego przysłali nam zdjęcie amerykańskiej aktorki Janet Leigh jako babci Melanii Trump, ale oni twierdzą, że to była pierwsza Porucznik Armii Radzieckiej Olga Orlif.

Autor: Benjamin Fulford, Towarzystwo Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2019/09/16/khazarian-mafia-make-final-push-for-fake-armageddon-with-iran-attack-on-saudi-arabia/

Opublikowano za: https://meditation539.com/?p=10579

Comments

 1. pinky says:

  1/Mamy nadzieję, że Trump po prostu udaje, że zgadza się z syjonistami, jak wielu uważa, ale na razie jego działania wskazują inaczej.
  2/Wielu w amerykańskiej wojskowej/wywiadowczej społeczności wciąż trzyma się nadziei, że Trump po prostu idzie w parze z syjonistami w ramach przemyślanej sztuczki, aby usunąć ich spod kontroli USA. I po to Pan Benjamin Fulford przemycił w swoim opracowaniu podprogowe informacje dla świata. No bo w rzeczywistości cóż to znaczy być protegowanym Rothschilda i zawdzięczać mu wszystko co się posiada -nawet prezydenturę, cóż to znaczy oddać chazarowi sataniście swoją ukochaną córkę? Pan Tramp nie jest Donald Rothschild Tramp ,jest nim Ali Rothschild(Chamenei) ojciec obecnego szacha Iranu Ajatollaha. Oczywistością jest też dla autora, że ten pierwszy jest znienawidzony przez społeczeństwo persów, podczas gdy Tramp walczy zakulisowo z chazarią i tylko on dzierży w pięści skalpel do przecięcia wrzoda na ogólno ludzkim ciele. Mamy się wszyscy posiłkować linkami z publicznych zapisów do których dotarł całkiem samodzielnie i nam je bezpłatnie oferuje do zaznajomienia się. Proszę zatem o zaznajomienie się z tymi linkami. Nic tam nie ma, żadnych dokumentów, zdjęć kompromitujących nagrań, zeznań świadków, nie ma niczego , ktoś coś napisał gdzieś dobrych parę lat temu, ale mogło być przecież i wczoraj, któż to wie. Pan Fulfort dwa lata temu uspakajał ,że klika cabal robi pod siebie w jakiejś konspiracji ,ukryta w specjalnych schronach. Hillaria nosi opaski gps do spółki z J.McCainem jako prewencja przed ucieczką. Po tygodniu Hillaria miała płomienne wystąpienie na jakimś ogólnoświatowym forum, oklaskiwana na stojąco a McCain umarł w swoim łóżeczku otoczony bliskimi a jego arcy wojskowy pogrzeb z honorami nadawały stacje całego świata prześcigając się w zachwycie nad jego chwalebnymi dokonaniami w walce o wolność i demokrację na świecie. Tak samo Buschowie Jeżeli to jest dogorywanie kliki kabal w wydaniu Pana Fulforta to ja się pytam kim on jest i na czyjej liście płac stoi jego nazwisko? Tak samo ma się sprawa z Panem Lernacińskim i jego portalu kosmiczne ujawnienie. Cóż tam mamy za kwiatki? Czyli “Galaktyczna zmiana nadchodzi wielki krokami i wkrótce obejmie całą planetę. Zapnij pasy, złap popcorn i obserwuj to co się dzieje” Zaczęłam obserwować, czytać a nawet oglądać i nic. Nie ma tam nic prócz obietnic, że za chwila będzie lepiej, już wstępujemy na wyższy wymiar, tylko musimy się bardziej obudzić w czym pomagają nam eteryczni enigmatyczni opiekunowie, przyjaciele, bratnie dusze z innych przestrzeni lub planet. Kiedyś czytałam zapewnienia Pana Lernacinskiego, że zmiany są widoczne gołym okiem tylko my nie potrafimy tego dojrzeć jako ślepcy. Na takie factium odpisałam, że jak znikną z moich ślepych oczu smugi z chemitralsów, woda przestanie być fluorowana, nikt nie zmusi mnie do zaszczepienia dziecka terrorem lub presją, a TV skończy pleść androny a zacznie mówić prawdę to wtedy uwierzę w zmiany. I wiecie co? Pan Lernaciński nie upublicznił mojego komentarza a także następne. Po czym kolejne jego ujawnienia kosmiczne lub całkiem przyziemne wyłączył z możliwości komentowania. Następnie miał jakąś przerwę niby na reorganizację portalu. W skutek czego przestałam tam zaglądać, choć i tak zaglądałam dla zabawy. No takich mamy wolnościowców, pozastystemowców, guru objawień i ujawnień, uspakajaczy, obłaskawiaczy rzeczywistości. Szkoda tylko, że ta rzeczywistość o której piszą lub mówią ma się nijak do naszej prawdziwej -znaczy się prawdy bo jak pisze klasyk tylko ona jest ciekawa. Ps. Pozdrowienia dla mojej ulubionej redakcji KIP.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Niezależnie od braku potwierdzenia zapowiedzi o przełomowych wydarzeniach i Fulforda i Lernacińskiego, który jest przede wszystkim tłumaczem zaawansowanych informacji oraz wiedzy Davida Wilcocka i Corea Good’a, te niewyobrażalne zmiany najprawdopodobniej nastąpią w najbliższych kilku latach. Wszystko, co dzieje się na powierzchni Ziemi, a także procesy zachodzące pod powierzchnia globalnej sceny politycznej, wydają się potwierdzać to, co jedynie opóźnia się w czasie !!!

Wypowiedz się