Papierowe imperium prezydenta Dudy w “aureoli” chemtralsów

Nawet pobieżny nasłuch języka politycznego używanego ostatnio w III RP na jednym z pierwszych miejsc z pewnością wyłapie odmieniane przez wszystkie przypadki, choć zawsze z tą samą wrogością słowo: ROSJA.

Tymczasem, choć to nie najważniejsze – należy zauważyć, że rusofobia w Polsce nie powstała bynajmniej od razu po 1989 r. Ba, nawet w środowiskach antykomunistycznych w okresie PRL-u nie występowała wrogość do narodu rosyjskiego. Przeciwnie – czy to z pozycji demokratyczno-liberalnych, czy narodowo-patriotycznych deklarowano raczej chęć do współpracy i budowy partnerskiej współpracy z wolną Rosją. Stąd właśnie można być pewnym, że współczesna rusofobia jest zjawiskiem narzuconym Polakom z zewnątrz, produktem nie-polskiej kuchni propagandowej, wdrożonym w III Rzeczypospolitej dla cudzych interesów i korzyści.

A jakich? To akurat jest łatwo policzalne, zwłaszcza przy takich okazjach, jak wizyta prezydenta  Andrzeja Dudy  w Waszyngtonie. To samonapędzający się kombajn finansowy: wykreowano wizję „zagrożenia rosyjskiego dla Polski” tylko po to, by uzasadnić idące w miliardy dolarów wydatki polskiego budżetu na amerykańskie uzbrojenie, utrzymywanie wojsk amerykańskich w Europie, amerykański gaz czy sprowadzaną od arabskich wasali USA ropę. Jest to dla Polski obciążenie tym poważniejsze, że równolegle  nasz kraj nie ma żadnej istotnej samodzielnej siły gospodarczej, będąc od trzech dekad częścią gospodarki… niemieckiej, dla której wykonuje mniej skomplikowane i wymagające niewykwalifikowanej i nisko płatnej siły roboczej. Biorąc pod uwagę także całkowitą niemal utratę kontroli nad sektorem bankowym w Polsce – oznacza to, że  Polacy nie mają już instrumentów kreowania swojej polityki ekonomicznej, a zostaje im tylko płacić rachunki.

Dominacja amerykańska osłabia Wojsko Polskie

Rusofobia jest więc najważniejszym faktorem polskiej ekonomii – decydując o kierunkach i wielkości wydatków budżetowych. Jest także dominantą polityczną, a ściślej propagandową – wszystkie partie głównonurtowe nawzajem wymyślają sobie od „ruskich agentów”, dywagują przez kogo częściej „Putin  otwiera szampana” itd. Skutkuje to także szantażem moralnym, uniemożliwiającym jakąkolwiek dyskusję nad sensownością podejmowanych decyzji i ponoszonych kosztów. Te zaś nie tylko są absurdalnie wysokie, ale i nie mają żadnego związku choćby z polską polityką obronną. Nikt bowiem przecież nie zabrania polskim Siłom Zbrojnym posiadania najnowocześniejszego, a więc i najdroższego uzbrojenia – musi ono jednak być powiązane z realnymi wyzwaniami.

Tymczasem rzeczywiste zagrożenia dla bezpieczeństwa państwa polskiego nie wynikają dziś ani z lęków i fobii republik bałtyckich (stopniowo wyludniających się, co sprzyjającym stanie rzeczy mogłoby doprowadzić do podzielenia się wpływami w nich przez Polskę i Rosję), ani z imperialnych interesów Stanów Zjednoczonych na Bliskim Wschodzie.  Wojsko Polskie musi być gotowe do interwencji zbrojnej w obronie interesów mniejszości polskiej na Litwie  (stale zagrożonych szowinistyczną polityką rządu w Wilnie) oraz, przede wszystkim  do działania w obrębie polskich Kresów, obecnie znajdujących się w obrębie rozpadającego się państwa ukraińskiego.  Dodając do tego powszechne przeszkolenie wojskowe nowych roczników – daje to stosunkowo niskokosztową, ale zracjonalizowaną wizję rozwoju Sił Zbrojnych RP, całkowicie przy tym sprzeczną z zadeklarowanymi przez prezydenta Dudę zakupami. Ich cel militarny również został już jasno wyłożony przez propagandystów PiS-u. F-35 to broń OFENSYWNA, mająca stanowić instrument ewentualnego ataku na Armię Rosyjską zgrupowaną w okręgu kaliningradzkim oraz na Białoruś. Nie trzeba chyba dodawać, że z czysto polskiego punktu widzenia – obie takie operacje oznaczałaby narodowe samobójstwo…

Niestety, wiemy też, że nie jest to koniec rachunków wystawianych Polsce do zapłacenia przez Amerykę. Do uiszczenia będzie jeszcze przede wszystkim osławiony Act 447 – czyli absurdalnie wysokie, sięgające 300 miliardów dolarów roszczenia organizacji syjonistycznych, które domagają się wypłaty przez Polskę rekompensat dla rzekomych „ofiar holokaustu”, choć kwestie te zostały uregulowane jeszcze w latach 60-tych dzięki porozumieniom zawieranym przez komunistyczne władze Polski i Stany Zjednoczone. Tymczasem obecny polski rząd wpadł w podwójną pułapkę.

Po pierwsze –  jednostronności geopolitycznej.  Polska pozbawiona sojuszy i przyjaciół międzynarodowych stoi osamotniona wobec rosnącego nacisku Waszyngtonu.

Po drugie zaś – obsesyjny antykomunizm władz polskich, udawanie, że między 1944 a 1989 rokiem Polski po prostu nie było, wywołują zupełnie naturalny skutek: zewnętrzni gracze uznają, że skoro Polska nie istniała, to i zawierane z jej rządem porozumienia nie mają mocy prawnej, bo przecież Warszawa się do nich nie odwoła. 

Jak się to ma do lansowanej w państwowej telewizji wizji „polskiego dobrobytu”, nie mówiąc już o „polskim imperium”? Czyż w ustach klakierów prezydenckiego zaoceanicznego „sukcesu” hasła te nie brzmią już tylko jak wyjątkowo okrutna drwina? 

Konrad Rękas

Xportal.pl

WYBRANE KOMENTARZE

Oj tam oj tam.

Jeszcze “papierki” rządzą, te pokryte zieloną farbą, swoją drogą ciekawą historię przedstawił nam dzisiaj onet.de, fragment:

“Tymczasem w sierpniu 1781 roku rewolucja amerykańska weszła w decydującą fazę. Oddziały brytyjskie pod dowództwem gen. Charlesa Cornwallisa okopały się w miasteczku Yorktown w Wirginii, gdzie czekały na posiłki. Waszyngton uznał, że Anglicy znaleźli się w pułapce, a taka sytuacja może się więcej nie powtórzyć. Postanowił uderzyć jednocześnie od strony lądu i morza. Generał oszacował, że będzie potrzebował 20 tys. dolarów, aby sfinansować kampanię. Morris odpowiedział mu, że skarb jest całkiem pusty. Na to dowódca wojsk amerykańskich rzucił tylko: “Poślij po Chaima Solomona”. I tym razem makler z Leszna nie zwiódł. W wyniku sprawnej akcji sił amerykańsko-francuskich Cornwallis ogłosił kapitulację 19 października. Dwa lata później w Wersalu podpisano traktat pokojowy, w którym uznano niepodległość USA.

Tajemnica pieczęci

Według unurzanej w ezoteryce anegdoty, kiedy Waszyngton zapytał zasłużonego maklera, co chciałby dostać w podzięce za swój wysiłek w czasie wojny, ten odpowiedział, że nie chce nic dla siebie, ale chciałby, aby Żydzi zostali w jakikolwiek sposób docenieni. Podobno przyszły prezydent USA podjął wówczas decyzję, że trzynaście gwiazdek na Wielkiej Pieczęci Stanów Zjednoczonych, która stała się godłem nowego państwa, ma układać się w gwiazdę Dawida. Można to łatwo dostrzec, przyglądając się rewersowi dolara, na którym widnieje pieczęć.

Wiadomo natomiast na pewno, że Solomon nie otrzymał żadnej rekompensaty pieniężnej. W 1785 roku umarł jako bankrut. W momencie śmierci rząd był mu winien 800 tys. dolarów. Według wyliczeń ekspertów dziś wraz z odsetkami dawałoby to kwotę 2,5 bln dolarów. Rodzina, a potem potomkowie maklera próbowali bezskutecznie wymóc spłatę części długu. Ich przodkowi nigdy jednak nie przyznano choćby medalu. Próżno go szukać w podręcznikach historii USA. Amerykanie zapomnieli o swoim bohaterze z Leszna tak szybko, jak jego wierzyciele o swoich gigantuicznych długach.”

https://facet.onet.pl/warto-wiedziec/polski-zyd-ktory-wyzwolil-ameryke/r9kexyj

Czyli są żydzi, którym się nic nie należy, zwłaszcza ci z Polski, a żydowska hołota ma “moralne prawo” do mienia BEZ SPADKOWEGO.
Doszczętne zażydzenie po 89 roku daje efekt, kirkuty, sruty, muzea, festiwale, Polski nie ma panie kaczor, dzięki tobie szczególnie i twojej “polityce” na poziomie małej dzi/a/dzi, bez skojarzeń !!!

provincjal 09 27.06.2019 06:59:54

@Talbot 07:16:00

W te upały pij więcej wody.(albo zaprzestań picia jakiekolwiek płynów bo to też jest dla nas jakieś wyjście)

//Czy Związek Radziecki nadal istnieje?//

Istnieje w formie prawnych zobowiązań które ktoś musiał na siebie wziąć. Wzięła Rosja.
Z tego tytułu na ten przykład; spłaciła wszystkie finansowe zobowiązania ZSRR. https://www.newsweek.pl/swiat/rosja-splacila-ostatni-dlug-zwiazku-radzieckiego-rosja-splacila-dlug/l5gd1bw
Jeśli faktycznie jakieś kraje (w tym my) produkujemy broń opatentowaną za czasów ZSRR to naruszamy licencję. Prędzej czy później będziemy musieli za to zapłacić bo ruscy w kwestiach finansowych są bardzo upierdliwi a pamiętliwi że aż strach.

ikulalibal 27.06.2019 08:32:34

mamy iść na wojnę?

…Wojsko Polskie musi być gotowe do interwencji zbrojnej w obronie interesów mniejszości polskiej na Litwie…

…do działania w obrębie polskich Kresów, obecnie znajdujących się w obrębie rozpadającego się państwa ukraińskiego….

Co szanowni myślą o tych wezwaniach autora… jak by nie było do agresji na Litwę i na Ukrainę?

Oświat 27.06.2019 09:00:47

@Oświat 09:00:47

//Co szanowni myślą o tych wezwaniach autora… jak by nie było do agresji na Litwę i na Ukrainę //

Nie odbieram tego jak “wezwań”. Jeśli Oświat tak odbiera to tylko dlatego, że sam uległ własnej czyli PIS-iorskiej propagandzie.
Jeśli wewnętrzny konflikt na Ukrainie przedstawia się jako “ruską inwazje” to ja się wcale nie dziwie. Człowiek który w to wierzy jest w stanie uwierzyć we wszystko.
Na Ukrainie trawa wojna domowa, a biorąc pod uwagę katastrofę, która nadciąga na Pribałtów, tam również sytuacja może wyjść spod kontroli.
Pisząc o “katastrofie” mam na myśli całokształt tego co tam się dzieje: w gospodarce, demografii, finansach itp.

PS
jak zareagujesz pan panie Oświat kiedy zdesperowani i ogłupiali Litwini zaczną rezać swoich współobywateli polskiego pochodzenia jako rzekomych sprawców wszystkich nieszczęść?
Pytanie jest retoryczne bo ja doskonale wiem jaka będzie reakcja. Taka jaką PIS zarządzi.

ikulalibal 27.06.2019 09:20:55

@Oświat 09:00:47

Jak najbardziej są na miejscu. Tylko debil wierzy w wieczne sojusze. Dobry przywódca analizuje nawet najbardziej abstrakcyjne scenariusze. My niestety już nic nie możemy analizować. PO i PiS poddało nas tym przygłupom i bandytom zza oceanu, mało tego to jeszcze na klęczkach prosili o przysłanie kapo, oczywiście na nasz koszt. Nie wiem czy na świecie jest jeszcze tak głupi naród.

marek500 27.06.2019 09:35:41

@marek500 09:35:41

Duda został poklepany po plecach przez tego psychola Trampa oraz jego wybotoksowaną żonę i do dziś ma z tego powodu orgazmy.

zbig71 27.06.2019 10:08:54

@Husky 08:26:18

Tzw. rząd londyński był takim operetkowym ciałem, nieuznawanym nawet przez “sojuszników”.

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 10:09:28

@Oświat 09:00:47

Litwa, Białoruś i Ukraina to paserzy. Sowieci ukradli, a ci korzystają. Jakieś rekompensaty by się przydały.

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 10:11:43

God Bless America

Europa do Putina: Ukraina jest do wzięcia. O Polsce możemy gadać

Przywracając Rosji prawo głosu w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy, Europa nie tylko zdradziła Ukrainę, ale też pogłębiła rozłam pomiędzy zachodem i wschodem kontynentu. Litwa, Łotwa, Estonia, ale także Polska dostały wyraźny sygnał, że Europa jest gotowa przehandlować je za odpowiednią cenę. “

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rosja-z-prawem-glosu-w-radzie-europy-ue-zdradzila-ukraine-komentarz/wf9j0c8

“– Świetnie wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę – mówił podczas wiecu w Tbilisi Kaczyński.”

Talbot 27.06.2019 10:11:44

@Husky 10:15:19

Ale ja napisałem. Można spokojnie porównać ten “rząd” do tego “rządu” ZSRR, który podobno nie upadł.

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 10:17:53

Słowianie ! Nie dajmy się ogłupiać żydowskiej anty-rosyjskiej propagandzie !

Mieliśmy różnych prezydentów , ten obecny Duda to dno kompletne, bo najbardziej niebezpieczny dla pokoju !

Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska Krajem NEUTRALNYM !!!

ele 27.06.2019 10:45:38

@Talbot 10:11:44

//”– Świetnie wiemy, że dziś Gruzja, jutro Ukraina, pojutrze państwa bałtyckie, a później może i czas na mój kraj, na Polskę – mówił podczas wiecu w Tbilisi Kaczyński.”//

Stary błazen niemający ani instynktu ani wiedzy politycznej. Lub cyniczny zdrajca ( vide jego “izraelskie deklaracje”)
Analizy wyraźnie przebiegu wydarzeń pokazały że Gruzja wszczęła konflikt i ponosi za niego odpowiedzialność. Taka też jest opinia kompetentnych gremiów.

PS
ciekawe dlaczego Kaczyńskiemu towarzyszyli wyłącznie przedstawiciel państw przeznaczonych przez USA do kasacji ? a nie było Węgier, Czech, Słowacji, Rumunii?

ikulalibal 27.06.2019 10:54:08

@ikulalibal 10:54:08

W ciekawy sposób Gruzja chciała odebrać część ,,swojego,, terytorium. To tak jak by teoretycznie Polska chciała odebrać przed wojną Śląsk przy okazji równając z ziemią 2/3 Katowic i mordując część mieszkańców. Dla mnie wniosek jest prosty, Gruzini i Osetyńcy kochają się jak Żydzi i Palestyńczycy.

marek500 27.06.2019 11:13:36

@Talbot 10:50:29

I co cię tak bulwersuje ? Ile baz wojskowych ma Rosja dookoła USA ? A ile USA dookoła Rosji. Nie jestem rusofilem, ale uważam że tylko równowaga sił światowych mocarstw może gwarantować jakiś spokój. Przewaga któregoś z nich będzie skutkowała nowym kolonializmem, gdzie słabsze państwa będą istniały tylko z nazwy. Masz przykład dzisiejszej Polski.

marek500 27.06.2019 11:20:52

@Talbot 11:21:42

A co ma do tego Putin?
To wybitny polityk i strateg, nie to co ten …

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 11:27:25

@Talbot 11:21:42

Masz rację, żeby nie wiem jaki błazen piastował to stanowisko, to jednak urząd prezydenta powinien być otoczony szacunkiem.
Co do tych deklaracji to pewnie chodzi o to sławetne wystąpienie prezydenta Kaczyńskiego w knesecie.

marek500 27.06.2019 11:38:06

@Husky 11:41:06

Masz rację, jest tutaj parę żydków (albo szabesgoi).

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 11:44:37

@Talbot 11:21:42

//Proszę nie obrażać polskiego Prezydenta – może z Putinem tak spróbujesz?//

A co ja na to poradzę, że Putin w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji,  zachowuje się godnie, a L. Kaczyński był błaznem.
No powiedz co na to poradzę. Był błaznem i to jest najkorzystniejszy wariant jako, że istnieje kilka innych jeszcze mniej sympatycznych.
Bo właściwie jak nazywa się facet pełniący funkcję prezydenta który:
-wygłasza w Tbilisi dęte mowy wiedząc że nie było żadnej rosyjskiej agresji,
-ponad miarę fraternizuje się z prezydentową Litwy, choć państwo to u siebie eskaluje antypolskie ustawodawstwo,
-uczestniczy w skandalicznych wydarzeniach i zachowuje skandaliczne milczenie / Rozmiary antypolskiej demonstracji w miejscu wymordowanej wsi, wcześniejsze prowokacyjne wystąpienia radnych obwodu lwowskiego, z których niektórzy domagają się wręcz demontażu pomnika w Hucie Pieniackiej i niedopuszczenia do stawiania innych upamiętnień polskim ofiarom ludobójstwa na Kresach, świadczą o tym, że na stosunki polsko-ukraińskie oparte na prawdzie, nie ma co liczyć w najbliższym czasie. / http://www.bibula.com/?p=7227

wybieraj: błazen? dureń? agent obcego wpływu? ewidentny zdrajca?

ikulalibal 27.06.2019 11:57:19

@ikulalibal 11:57:19

Dokonałeś świętokradztwa, PiSraelici ci tego nie wybaczą.

Jarek Ruszkiewicz SL 27.06.2019 12:05:21

@provincjal 09 06:59:54

skoro z Leszna to był Polakiem. Dlaczego więc rzydzący naszym krajem nie upomnieli się o zwrot tych 2,5bln$ od usraela?

nieżyt 27.06.2019 12:06:35

@Talbot 12:07:18

//Obrażając Prezydenta – obrażasz cały naród.//

To ten “prezydent” obraził cały naród przedstawiając mu się w sposób nieprawdziwy. Na przykład deklarując przywiązanie do wartości rodzinnych w sytuacji, kiedy akurat w jego rodzinie nie należało w ogóle o tym wspominać, tak jak o sznurze w domu powieszonego.
Na landrynkowym bilbordzie córeczka która pozostając w związku małżeńskim już ma na boku gacha. A z kim aktualnie bierze ślub i z kim ma które dziecko, wiedzą już tylko najwytrwalsi czytelnicy pudelka.pl

A już kiedy padło słynne /panie prezesie melduję wykonanie zadania/ to każdy, nawet inteligentniejsza część jego elektoratu, przekonała się że L. Kaczyński nie jest i nie będzie samodzielny. Zawsze będzie sterowalną marionetką.
Tak więc wniosek z tego taki, że wcale nie reprezentował większości narodu, a jeśli został przez jakąś większość wybrany to tylko dlatego, że ją oszukał.

ikulalibal 27.06.2019 12:26:10

@Oświat 12:20:17

//….Wojsko Polskie musi być gotowe do interwencji zbrojnej .//

No i? Wojsko Polskie musi być gotowe na wiele wariantów-to po pierwsze.
A po drugie gospodarz bloga z tego co wiem, nie piastuje żadnej państwowej funkcji więc może sobie pozwolić nawet na “niestaranność” w doborze słów. Gdybyż mimo “piastowania” mogli to o sobie powiedzieć PIS-owscy ministrowie ? ale nie mogą, bo nawet ministrami będąc pieprzą jak gęsi bez głowy.(I lepiej Oświacie nie proś się o przykłady)
A tak w ogóle to każdy dobrze poinformowany, czyli nie zdany na PIS-owską propagandę wie, że nie po to od 20 kilku lat sytuacja w Pribałtykie i na Ukrainie rozwija się w sposób egzotyczny, niebywały i prawdopodobnie niepojęty w “Starej Europie” , żeby miało to zmierzać do standardowych finałów.
Scenariusz rozwoju wypadków w ten części Europy jest na tyle “osobliwy” że niczego nie można wykluczyć.
Skoro mogą (bo chyba Oświat wie że mogą?) ulicami Pribałtyki i Ukrainy zupełnie legalnie maszerować naziści, to niby dlaczego już na sam dźwięk słowa “interwencja” mamy wpadać w panikę?

ikulalibal 27.06.2019 12:48:53

@Oświat 12:20:17

Drogi Panie , trochę Pan odlatuje. Po to jest wojsko. Nie wiadomo czy będzie atakować, czy bronić, ale do jednego i drugiego powinno być gotowe. Czepnął się Pan tej Litwy, a to tylko abstrakcyjny przykład. Jednak dobra armia powinna być gotowa i na takie abstrakcje. Niestety ale moim zdaniem znów popełniamy taki samy błąd jak za II RP. Za bardzo zawierzamy sojuszom. Wtedy jednak byliśmy w dużo lepszej sytuacji, mieliśmy liczne i wyszkolone wojsko i społeczeństwo obeznane z wojną. Teraz niestety mamy tylko przemowy w stylu ministra Becka.

marek500 27.06.2019 12:50:12

Duda jak dudek jest piękny.

Duda, Duda, Duda. Marny Duda. Gdyby przyszło do wyborów znowu
by w kraju wygrał. Takie to głupie czasy w Polsce nastały. Ludzie zachłysnęli się czasowym “dobrobytem”. Budują swoje prywatne marzenia i myślą że będzie to trwać wiecznie. Nie rozumieją że ich prywatnego dobrobytu musi strzec państwo. Nie rozumieją że zaprzedajne struktury  to nie tylko służalcze, podporządkowane obcym wasalskie państwo, ale także utrata ich własnych marzeń, ich prywatnej własności jak i szczęścia. Państwo powinno być stworzone aby tych pojedynczych ludzi chronić, a nie ich “sprzedawać” i grabić.
Polaków to jednak nie rusza. Znowu wybiorą Dudę.

Stara Baba 27.06.2019 13:12:41

@Husky 13:23:25

“Oczywista , oczywistość
A niby kogo mogą wybrać?”

Tu masz racje i trafiłeś w sedno. Kandydatów “kaput”… niema.
Jak ludzie sobie ścielą tak się i wyśpią.

Stara Baba 27.06.2019 13:27:43

@Talbot 11:21:42

“A izraelskie deklaracje składał Putin, zapraszając żydów do Rosji.”

Putin jako człowiek o wysokiej kulturze miał ten gest, że zaprosił. A nasze rządzące sługusy wydali im tysiące polskich paszportów i wypłacają im renty i emerytury nawet tym, którzy w ubeckich kazamatach mordowali polskich patriotów i bohaterów.

matterhorn 27.06.2019 14:57:31

@Talbot 11:21:42

Pospolity zdrajca i krzywoprzysięzca. Tak samo jak inni tzw. prezydenci III RyPy

Wican 27.06.2019 19:30:07

@Talbot 12:07:18

Prezydent nie jest przedstawicielem narodu. Poczytaj konstytucje

Wican 27.06.2019 19:30:58

@marek500 11:38:06

Na szacunek trzeba jednak zasłużyć. Jak tu szanować prezydenta, który melduje swemu bratu “wykonanie zadania”, bo bez jego aprobaty ani kichnąć się nie odważy ?

morgan 27.06.2019 19:53:33

@Husky 23:08:32

Zajrzałem sobie na ten qrvidołek niepoprawny i ubawiłem się setnie. Niejaki humpty coś tam boleje nad “antysemityzmem” na neonie…
Czyli miałem rację, że tego żydowskiego idiotę stąd wykopałem. Żaden Polak drugiemu Polakowi nie wytyka “antysemityzmu”. To tylko żyd może zrobić i to w dodatku głupi żydek.
I powiedz czy ja się nie znam na trollach?

Jarek Ruszkiewicz SL 28.06.2019 00:08:36

Autor

Wszystko wyjaśnia obrazek wprowadzający.
To już nie imperium papierowe – to już pieniądz drukowany z powietrza według widzimisię aktualnego faszystowskiego kacyka.
A najdobitniejsze na tym obrazku to czterech aktorów, a nad nimi pięć chmur chemtrailsowych, a w tle jeszcze skondensowana chmura zbiorcza.
To ostatnie pokazuje dobitnie, że to już nie tyle aktorzy co marionetki, bo ta chmura zbiorcza ma w potencjale jeszcze wiele marionetek na ich miejsce.

Już dawno było wiadomo że “nie ma ludzi niezastąpionych”, ale od niedawna dopiero wiadomo że faszyzm to ideologia nadrzędna i nad komunizmem i socjalizmem i liberalizmem, że nad nim już tylko poprawność polityczna, prawnictwo i satanizm.
– Tak tak… ŚWIAT BEZ BOGA… CZYLI PIEKŁO.

miarka 28.06.2019 23:08:27

@Husky 23:08:32

Chciałem coś napisać . Straciłem długą chwilę i stwierdziłem W KOŃCU że NIE. – Nie napiszę nic mocnego jak by należało. – Bo tego Stalin powiedział już się przebić nie da. To już JOCKER. Sam ŻART.
– TYLKO ŻE ZE ŚMIERTELNĄ POWAGĄ!
To “- ssimus” to jak z relacji “bueno” – “buenissimo” czyli najwyższa forma od “bueno”, czyli “dobro”.
Inaczej mówiąc to niechby tylko ktoś się śmiał przeciwstawić…
Trump dopiero prawdę potrafi ustanowić (dwa telefony wystarczyły i już starczyło żeby wydać wyrok na lotnisko w Syrii).
– Żydy go przebijają, bo une już prawdę stanowić czasami potrafią, ale stanowić dobro? – A więc być wykładnią tego co jest dobre a co złe?

Haki są mocne, ale trucizna przebija wszystko.

Wie o tym 30 otrutych książąt piastowskich, których śmierć praktycznie zakończyła byt Lechii, wiedzą i Chińczycy – specjaliści taniej i bezbolesnej “aborcji na dwie cegły” w objazdowej “klinice namiotowej” – (nawet nie boli tylko palce trzeba trzymać z boku).
– To jest skuteczne – ważne żeby to robić “przed”, nie “po” (Stanisław Lem, polskojęzyczny żyd ze Lwowa, później “z Krakowa” też to przewidział – tylko u niego narzędziem męskiej aborcji była kosa).

– Wiedzą i ci co nam nasłali pół roku temu blogera od siania głupoty wśród Polaków, emeryta co to nie odkładał oszczędności, a żyje……

miarka 29.06.2019 00:19:25

budyń pomachaj samolotu

bo wiesz, że ten złom to twój przyjaciel trampek sprzedaje nawet tobie, bo ten szmelc jest niewart 1 doolara !!!

provincjal 09 29.06.2019 21:05:16

Opublikowano za: https://chart.neon24.pl/post/149496,papierowe-imperium-prezydenta-dudy

Wypowiedz się